Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Imádom a szexet nagyon!

sorti
Létrehozva: 2003. november 11. 13:28
Sziasztok leendő levelező társaim!

Nagyon sexcentrikus vagyok,pedig még csak 19 éves.Nem tudom elképzelni a napjaimat erotika,tánc és szeretkezés nélkül.
???????????????
  1. 2004. július 17. 15:06326.
    Végigolvasva a topikot, kellemes meglepetést okoztatok nekem, lányok. :)
    Most már csak azt nem értem, hogy az én környezetemből miért evakuáltak minden ilyen (egészséges) beállítottságú női személyt?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_948261
    Torolt_felhasznalo_948261
    2004. július 17. 13:37325.
    Sziasztok!

    Én is végigolvastam a topicot és nekem is tetszett. . . :-)))voltak jó beköpések. Nekem se fenékig tejfel a nemi élet, mert a barátommal csak hetente egyszer találkozom. . . vannak napok, amikor annyira kívánom a szexet, hogy nem bírok magammal. . . meg tök ideges és feszült vagyok. . . szerintetek ettől lehet???
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2004. június 4. 13:23324.
    Szia:)

    Szerintem igazad van. Bár én még sosem használtam ki a kínálkozó alklamakat. Pedig mostanában egyre több van:)

    előzmény:
    asztib (323)
     
  4. 2004. június 4. 09:06323.
    Heló! Még nem voltam itt. Az a véleményem akinek pasi kell, de most rögtön annak talán tenni is kellene érte valamit. Biztos van mindenkinek tartalékban olyan akivel egypárszor már összenézett vagy volt valami jelzés egymás felé. Az a helyzet olyan világot élünk, hogy több a nő, mint a férfi. Odaértünk, hogy a nőknek kezdeményezni kell merni, ha félénk vagy csak elmész a lehetőségek mellett. Nekem bejön. Amúgy pedig nem vagyok rendkívüli szépség. Meg nem is 20 éves. És ezek nem egy éjszakás kalandok. Kell legyen minden nőnek valami sugárzása szerintem, csak nem kell az érzéseinktől megilyedni. Szóval lépni kell, két lehetőség van vagy bejön akkor jó, ha nem akkor is mi van? Semmi nem kell nagy kudarcnak felfogni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2004. június 3. 09:35322.
    I.
    Tényleg miért nem akarnak a pasik otthon? Nekem a tízszerese is kevés volna
    előzmény:
    Puma46 (291)
     
  6. 2004. június 1. 14:43321.
    Szia:)

    Nem értelek titeket. TE azt mondod "kell", tehát nem élvezed hogy orálisan elégíted ki a barátod.

    Ő meg soha nem csinált ilyet szerinted. Akkor nem is látott még nőt igazán élvezni. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

    Ha nem nyalogatja meg a gyönyör forrását, akkor mit tesz érted??? Mi az a"minden" amit tesz azért hogy élvezd a szexet????

    Rohadtul érdekelne.

    Nem csodálom hogy nem élvezel:(
    előzmény:
    joyner (320)
     
  7. Torolt_felhasznalo_227483
    Torolt_felhasznalo_227483
    2004. május 28. 18:26320.
    bogarat ültettél a fülembe. Bár nem hinném, hogy ő képes lenne orálisan is. Azt csak nekem kell. . .
    előzmény:
    tigr (318)
     
  8. Torolt_felhasznalo_227483
    Torolt_felhasznalo_227483
    2004. május 28. 18:18319.
    Az én párom is mindent megtesz, valahogy mégsem lesz jó a végére. Épp ez benne a bosszantó, hogy elvileg minden a legjobb, és valahogy mégsem.
    előzmény:
    hutlenno (316)
     
  9. 2004. május 25. 16:11318.
    Szia:)

    Próbáljátok csak símogatni egymást, vagy ami még jobb, orálisan kényeztetni. Így kiderül, kinek milyen érintés a legjobb. S ne szégyeljétek a másikat rávezetni, arra, hogy mi a jó.

    Tuti tippp:))))))))

    Nálunk bejött.

    Ha magadnak tudsz örömöt okozni, más is tud neked:)
    előzmény:
    joyner (314)
     
  10. Torolt_felhasznalo_193462
    Torolt_felhasznalo_193462
    2004. május 22. 22:39317.
    Ez előtte nem derült ki?
    előzmény:
    joyner (314)
     
  11. 2004. május 22. 22:36316.
    Van itt még valaki?
    Szerintem én is ebben a helyzetben vagyok, csak éppen szerencsésnek mondhatom magam, mert a párom igyekszik minden kívánságomat teljesíteni, csak néha bosszant hogyha nem annyira motivált.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_219980
    Torolt_felhasznalo_219980
    2004. május 22. 22:21315.
    Szia, én itt vagyok. Csak nincs kedvem végigolvasni a topicot. Mi most a téma ?
    előzmény:
    joyner (314)
     
  13. Torolt_felhasznalo_227483
    Torolt_felhasznalo_227483
    2004. május 22. 22:10314.
    Szóval nincs itt senki. . . Mégegyszer köszi a megnyugtatást. Nem tudom, hogy csak nálunk ilyen nehéz a kezdet, vagy másoknál is? Az a pechem, hogy a barátnőim közül én mentem először férjhez, úgyhogy nekem kell tapasztalatot szereznem. Nem tudom, mennyire kiváltság. . . Hát akkor jó éjt mindenkinek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_227483
    Torolt_felhasznalo_227483
    2004. május 22. 21:49313.
    Köszi a választ. Szóval csak idő kérdése? Remélem. Biztos igazad van. Talán csak túl türelmetlen vagyok. Bár nem csak én, a párom is. Állandó kudarcként éli meg a dolgot, és ettől egyre jobban elmegy tőle a kedve. Ami már csak azért is elkeserítő, mert én a kudarcok ellenére is kívánom. Na pussz mindenkinek. Kár, hogy nincs fönt senki. Azért még várok egy kicsit.
    előzmény:
    süti2003 (312)
     
  15. Torolt_felhasznalo_103810
    Torolt_felhasznalo_103810
    2004. május 20. 20:51312.
    Akkor örülj annak, hogy máshogy jó (ha egyre gondolunk). Majd összeszoktok! Türelem!
    előzmény:
    joyner (311)
     
  16. Torolt_felhasznalo_227483
    Torolt_felhasznalo_227483
    2004. május 20. 19:57311.
    Sziasztok! Ti hátha okosabbak vagytok, mint én. Hat hónapja vagyok férjnél. Az a kisebbik gond, hogy a férjem ritkábban kívánja, mint én, a nagyobbik az, hogy általában nem jutok a végére. Máshogy jó, de vele soha nem megy. Irigylem azokat a nőket, akik képesek orgazmusra a párjuk karjai között.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2004. Április 25. 10:57310.
    Szió!

    Sajnálom a dolgot, együttérzek Veled!
    Szerintem az a legfontosabb hogy az ember jól érezze magát a bőrében és legyen elég önbizalma az egészséges gátlástalansághoz!Ha ezt most nem érzed így, ideje bevetni a női praktikákat!
    Mire gondolok?
    Változz meg külsőleg!Mozogj minél többet! Hozd ki magadból a maximumot! Légy izgalmas, /ne unalmas!!/, olvass minél többet a szexről, fedezz fel új dolgokat! Magyarul fűszerezd meg jól a mindennapokat! És ne add fel soha a kezdeti esetleges kudarcok miatt! Ez nagyon fontos!
    Sok sikert hozzá!!!!
    pussz
    előzmény:
    Banya2 (309)
     
  18. 2004. Április 16. 02:18309.
    Sziasztok!
    Januárban megszülett a kisfiam, sajnos maradt rajtam pár kiló (7). A terhességem alatt sem volt rendben a nemi életünk, én mindig többre vágytam. A férjemmel megbeszéltük a dolgot (nagy nehezen, nem tud ilyen dolgokról beszélni), azt a választ kaptam, hogy a pocakom látványa bizonytalanította el. Azóta is csak hetente, kéthetente 1-szer szeretkezünk (van, hogy csak orálisan, de akkor már nem bírja a második menetet). Nekem többre van szükségem. Elkezdtem fogyózni, mert már nem tudok szopiztatni. Adjatok valami tanácsot! Új külső, türelem, féltékenység (ne érezze magát olyan biztosnak)?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2004. Április 14. 08:52308.
    Szia:)

    Nálunk elejétől fogva tök jó a szex. Nem ezzel van a gond. Azzal, hogy nekem nagyobb az étvágyam, mint neki. Általában este és reggel is van szex. Van hogy csak reggel. Hétvégén naponta többször is:) De hétközben inkább csak orális. Szeretem nagyon, csak hiányzik az aktus maga. Gondolom érted. EZ fáradtsága miatt nem gyakori. Szerinte.
    előzmény:
    JQJ (307)
     
  20. JQJ
    JQJ
    2004. Április 13. 23:46307.
    tanácsot adni? egymásnak? nem könnyű!
    Nálunk biztos más a gond, mint nálatok.
    Én soha nem éreztem valami kitörő nagy dolgot vele, de ez abban az időben nem zavart, csak éreztem, hogy azért az élet része kelle hogy legyen házastársak között a sex, . mégha nem is olyan jó, valahogy az volt az érzésem, hogy a szervezetben olyan folyamatok történnek, ill. hiányoznak, amik kellenek az egészséges embernek.
    Ez olyan mint a jó kedv, meg a nevetés, meg a só, meg a cukor. . . tehát csak ugy tudjuk milyen az édes, ha ismerjük az ellentettjét, ha tudjuk mi a keserűség, tudunk örölni is! Ha süt a nap minden jobb, de ehhez kell a borus idő is! Ha van sex akkor jobb a kedvünk, jonbban megy minden! már egész nap azt sem lehet csinálni. . . .
    előzmény:
    tigr (305)
     
  21. 2004. Április 13. 23:08306.
    Sziasztok!:-)

    Tigr!
    A feleségek úgyanúgy vágynak a több szexre, ahogy a férjek! Hogy miért utasítják vissza mégis néha a párjukat, azt a legegyszerűbb megtudni, ha őket kérdezik meg!
    Mindenkit tűzbe lehet hozni, mindenki kattan valamire, s onnan már sima ügy a . . . repülés! :-)
    előzmény:
    tigr (305)
     
  22. 2004. Április 13. 11:21305.
    Szia:)

    Szeretném, ha írnál nekem arról, hogy miért szexeltek otthon keveset a pároddal. Szerinted mi kellene ahhoz, hogy otthon is szuperman legyél:)

    Nekem az a problémám, hogy ÉN is keveselm az otthoni szexet. Sokkal többször szeretném. Talán tanácsot adhatnánk egymásnak:)

    Előre is köszi:)
    előzmény:
    JQJ (300)
     
  23. 2004. Április 10. 19:48304.
    220-ra. :o))))
    Kezdjetek el chatelni. . . . Azonnal mas reakciotok lesz. . .
    Talan ugy, hogy nem is tudja Te vagy a chatpartner. . .
    Komolyan mondom. . . .
    A gepet odebb fogja tenni! :o)))
    előzmény:
    Kitty.. (220)
     
  24. 2004. Április 10. 19:45303.
    Talan a 15 eves lapos szex. . .
    Es mar mult ido? Mi az hogy szoke volt. . . . khm. . . nagy seggu. . . :o)))))
    Az is fontos, hogy erezted, hogy elvezi. A 15 eves hazassagban talan a feleseged sem mindig elvezte, ugyanugy mint Te sem. :o(
    előzmény:
    JQJ (300)
     
  25. Torolt_felhasznalo_608598
    Torolt_felhasznalo_608598
    2004. Április 10. 11:39302.
    "újdonság varázsa", más test, illat, érintés, ízlelés
    +TAVASZ! :))
    előzmény:
    JQJ (300)
     

Címlap

top