Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ma inditom-várlak

Torolt_felhasznalo_638194
Torolt_felhasznalo_638194
Létrehozva: 2008. május 2. 13:12
sziasztok nagyon nehéz bekapcsolodni egy összeszokot topikba  szeretetel várok IDE mindenkit aki el mult 50 és imád netezni -barátokat keres :mert az a barát  kinek öröme az örömöd,bánata a bánatod, kinek barátságát  minden körülmények  között válalod mesélj!
  1. 2009. október 29. 11:5714251.

    Sziasztok !

    Szó szerint életjel..

    Este annyira rosszul lettem, őrjitő  rohamokban a fejgörcs, hányinger stb, a pulzusom mint az őrült....Pedig előtte bevettem a nyomásbogyót is, ezek szerint nem hatott....Utána meg nem mértem, mert akkor, meg azért lettem volna még rosszabbul...

    G. el akart vinni az ügyeletre.....De hiztam, halasztottam....Vizes ruha a tarkómon,  homlokomon, szivemnen, nem birtama fényt, a hangot sem.....Szerencsére a szivem nem nyomott, meg a karom sem zsibbadt, mert akkor bem,entem volna a dokihoz...

    Cs ültem a félhomályban, mert az ágy is kidobott.......Éjfélkor elaludtam félig ülve 2-ig, utána meg negyed 6-ig....

     

    Máár akkor kezdett megine a bal halántékom fájdogálni...Eldöntöttem, igy nem tudok utazni 100 km-t meg hajolgatni stb.....

    G. maga mondta, majd ő elmegy, igy is lett....11-kor hivtam őket, már végeztek a volt házunknál voltak  , meg volt este beszélve....

    Ja, reggel 157-80-79 volt a nyomásom, most lement, de olyan kába vagyok mint a tyuk...Bevettem egy Panadolt is....

    Az is lehet, hogy az eoém , gyomrom is bejátszott, mert tegnap  csak uugy kenyér nélkül befaltam 5 szelet parizert, meg kenőmájast is, ugy megkivántam....Itt is vannak   !

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_243884 (14250)
    2009-10-29  11:01
  2. Torolt_felhasznalo_243884
    Torolt_felhasznalo_243884
    2009. október 29. 11:0114250.
    puszika mindenkinek jaj szarakodik a gépem ugrál össze vissza remélem el tudom küldni nincsenek figurákReggel vettek vért délben érdeklödöm csak jó lehet nálunk az ebéd a lányoknak sárgaborsó fözelék a fiúknak szilvásgombóc  szokásos napi program lovarda és edzőterem Kékelefánt gyógyulj meg (itt a puszi) verám türelmet és erőt kivánok a mamához kisarica neked kevés munkát izisz neked meg sok vevőt  őszirózsa olyan jó hogy mindig sokat irsz .adamati vigyázz magadra de ez mindenkinek szól ám Daisy dricike megszokta már az óra átállitást  legyen szép napotok délután jövök még remélem be enged ez a vacak ja vica képét haza hoztuk és nem kellet még kicserélni a wincsesztert  csak megjavitottak benne valamit igy vissza kaptam a gépem igaz hogy reggel szabolcs bitorolja  amig én főzök pusz mindenkinek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_189330
    Torolt_felhasznalo_189330
    2009. október 29. 08:5314249.

    És kap havi fizetést a fiad, vagy majd, ha több hónap múlva kész a film, akkor fizetnek? Addig meg finanszírozza ő? Erre vigyázni kell.

    Este olvastam mindenkit, de a fönti gépen olyan nem jó írni, beragad  a billentyű, állandóan korrigálni kell. Elég ócska így, mert fönt vannak a képek, itt meg a billentyőőőőő.

    Mama ma tésztát kért, grízeset találtam ki, majd szárazon csinálom, a grízt, neki külön kislábosban, és arra nem teszek olajat, csak 2 cseppet, hogy ne ragadjon össze a tészta. De valami leves is kéne, Azt hiszem csirkemellből csinálok kis gombóckákat,rizs, petrezselyem, igaz húst nem akar,de milyet lehet csinálni? Tegnap délben vitt a lányom rántottlevest, estére meg olyan fincsi kis leveskét csináltam, nagylukú reszelőn lereszeltem a  répát, fehérrépát, és a krumplit. Egy fél hagymát megfőztem vízben, utána belefőztem a répákat, utoljára a krumplit. 2 csepp olaj, a répa miatt. Annyira finom volt, de neki már nem kell a leves, nem kell a krumpli, és a répa sem. De a hús sem, a zöldségek közül meg nem merek akármit. A spenótot egyik diétába se javasolják, brokkoli felfúj, stb. Egész este a diétáskönyvet, a netet bújtam, de erre az összeállítású betegségre ami neki volt, nem találtam semmit. Ha már ő főz magának, azt eszik majd amit akar, de az én lelkemen ne száradjon semmi.Kivették a katéterét, de most meg pelenkázzák, mert annyira tönkrement a záróizom, hogy muszáj.

    Kiváncsi vagyok mit írnak a zárójelentésben, mi baja volt.

    Ma a lányoméknál dolgozik a férjem a lakásban, ott lesz G::::is, csempéznek, fúrkálnak mert valamikor jönnek kicserélni a vízórát, és otthon kell lenni valakinek. G::::: el akar menni közben téligumit cseréltetni, addig J:::: lesz ott. Remélem a mamát nem hagyják ki a számításból.

    Pusz mindenkinek, majd jövök. Fúúúúú, de utálom a grízestésztát.

    előzmény:
    izisz47 (14247)
    2009-10-29  06:35
  4. 2009. október 29. 06:3714248.

    Kislányok, valószínű csak este tudok jönni valamikor. A lányomékat viszi fel a fiam, s ha elfogadhadtó lesz az idő ahhoz hogy Fancsa kint maradjon, én is elmegyek vele. Attól a napi 1-2 vevőtől nyugodtan bezárhatjuk az üzletet.

    Most még úgy nézem Fáncsámnak nem fog befagyni a sejhaja.

     

    Legyen szép napotok, betegeknek gyógyulást, mindenkinek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2009. október 29. 06:3514247.

    Haligali!

    A meteorológus az előbb mondta, hogy a keleten élők éjszakája valószínűleg nem volt valami jó. Fejfájás, álmatlanság. Nahát eltalálta. A fejfájást legalábbis, fél 4-ig aludtam is, de akkor ébredtem arra hogy fáj a fejem- azután meg már nem nagyon tudtam visszaaludni, csak kómáztam a tv előtt.

    Én is nagyn örülök a fiam leendő munkájának. Pont az lesz amire vágyik, s a feltételeknek megfelel. Egy nagyon jó nevű term.filmes ajánlotta, mert ismeri a nagykamerákat is a kicsik mellett, sőt ismeri azokat amik a legújabbak, nagy terepjárója van és beszél angolul. Ez mind feltétel volt, s dolgozott már term.filmesekkel. Interneten ismerte már azt aki felkérte. Remélem hogy ezzel több lehetőség előtt is kinyílnak kapuk Általában külföldön szokott forgatni ez a férfi. Finnország, Izland, Szibéria meg nem tudom hol, de alig van itthon. Most meg nagyon sok munka összegyűlt nekik. HÁLA ISTENNEK

    előzmény:
    őszirózsa (14239)
    2009-10-28  18:48
  6. 2009. október 29. 06:2714246.

    Sziamia!

    Elég szomorú hogy beteg vagy. Mielőbbi gyors gyógyulást kívánok

    A havat meg még ne küld erre, az nem kell.

    Hogyne hiányoznál nekünk Ilyet kérdezni!

    Vigyázz magadra

    előzmény:
    kekelefant (14241)
    2009-10-28  19:24
  7. 2009. október 29. 06:2414245.
    Hali, köszi a kv-t. Nem kávéztam akkor ,de nem aludtam. Nagyon fájt a fejem és éppen a gyógyszerbevétel után voltam még.
    előzmény:
    Daisy48 (14244)
    2009-10-29  04:29
  8. 2009. október 29. 04:2914244.

    Jó reggelt mindenkinek.

     

    Kicsit párás az idő, de majd felszárad.

     

    Izisz remélem még nem kávézol hanem alszol.

     

    Minden Kislánynak még további jó pihenést, és szép napot.

     

    Négylábúaknak is sok simit, szeretetet.

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2009. október 29. 04:2314243.

    Hiányzol !

     

    Mielőbb gyógyulj meg, és várunk.  Kúráldd magad rendesen.

     

    előzmény:
    kekelefant (14241)
    2009-10-28  19:24
  10. 2009. október 28. 20:5214242.

    Vissza olvasgattam, de nem vagyok valami jol,el fog ez is mulni....

     

     

    Vigyazzatok  Magatokra dragaim!!!!!!

    előzmény:
    kisarica (14240)
    2009-10-28  19:19
  11. 2009. október 28. 19:2414241.

    Edeskeim!!!!

     

    Beteg  vagyok,itt esik a ho es hideg van,ahogy jobban leszek jovok!!!

    Remelem hianyzok!!!

    előzmény:
    őszirózsa (14239)
    2009-10-28  18:48
  12. 2009. október 28. 19:1914240.
    Most már én is elköszönök, jó éjszakát kívánok Mindenkinek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2009. október 28. 18:4814239.

    Sziasztok ! 

    Előkerültem.....

    Izisz, Rád gondolok, pár perce ugy megfájdult a fejem, hogy csillagokat látok....A nyomásom meg jó....vagy most fog felugrani ???Jön a hideg.....Trappos nap volt-....

    10 körül szólt unokahugom, hogy most hozná a fiát matekra, fél 11 kor itt is voltak...Arra gyorsan feldobtam egy sok zöldséges kr. levest, meg piritottam szárazon darát  nekem, meg G-nek főztem ki tésztát mákosan.....

    Amig matekoztak, gyors frizura....Meg kiderült, menjünk holnap Cellbe a temetőkbe az 1. körre, mert hátha pénteken elázunk már....

    Gyors ebéd, és kihajtottunk a volt sulimba cserepes , meg szálas krizanténért, de majdnem későn......Nagyfejű már nem volt, csak olyan magas száron csoportos, majd lefotózom majd....meg az utolsó cserepeseket-sárga-  szépek.....Utána Ibim kertjéből is hoztam egy csokor erős rózsaszinűeket, a távoli rokonokra stb.....

    Reggel meg korán kell kelni, mert 8- fél 9-kor indulás.....Nem szeretem  már ezeket a "hajnali " kötelező keléseket.....

    Ja, hazafele posta-csekkek , lottó feladás- husboltban bevásárlás.

    "Aukciós volt a karaj ", már unom a csibét, pulykát.....Meg vettem kenőmájast, rendes parizert/ ez egy maszek üzlet / mindent ők szelnek frissen előtted és pápai meg Pick termékeik vannak....

    Mondjuk nem olcsók a 20 dkg parizer, meg egy szál sima kenőmájas 715 Ft volt....Egyszer élünk, mondaná Z. fiam !!!!!Röhej, ezek voltak régen a legolcsóbb termékek.....Na az ebéden megspóroltuk.....

    Arica, sajnállak, most meg azért, hogy mennyit melózol és nem fizetnek időre.....Randa népek  !!!! Lépj a sarkadra, hogy nem szórakozásból csinálod, hanem mert kell.....és számitasz rá.......

    Izisz, örvendek, hogy talán kisfiad  munkája -viszonylag- hosszu távra   meg lesz, már ez a legnagyobb dolog, akkor ő is Te is megnyugodhatsz kicsit......

    Marcsika, magam elé képzeltem Vicát, meg Sztabit, ahogy boldogan öltözködtek a kocsiban......Kár volt"irigykednem " a házhoz jövő vérvétel miatt, mert olvasom elfelejtettek,,,majd holnap......Kár volt koplalni....Én sem szeretek "éhgyomorra " menni.......

    A. Évike, türelem, lassan a végére érnek a kezelések, minden jól fog alakulni  !!!!!!

    D. Évikém, akkor csalódtaá a nagy "vásárban "....iNaponta dobnak be  olyan prospektusokat, hogy csuda, régebben még elmentünk, de nagy kramanc volt leginkább, mert nem jó méretek......

    Vera, nehéz szivvel olvastam, hogy mamát kiengedik, de milyen állapotban  !!!!Könnyű nem lesz, de én bizom, hogy hamarosan talpra áll, máskor is volt már igy  !!!!!Majd csak kialakul, hogyan lesz a legelviselhetőbb mindenkinek......Kislányodnak gratula, látod hogyan gondoskodik a nagyanyjáról  !!!Lehet rá számitani, felnőtt.......

    kékévink talán csak megszólal ma már, lassan egy hete se kép se hang....

    Talán még jövök este, de most még a képernyő is zavarja a fejemet, jobb neki a sötétség.....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_243884 (14236)
    2009-10-28  18:04
  14. 2009. október 28. 18:3614238.

    Helló Lánykák !

     

    Kezdek álmos lenniMa megint korán elalszom biztos, bezzeg tegnap nem aludtam este. Fél 11-kor már Frici is rámszólt hogy kapcsoljam ki a TV-t merrt zavarja Apa is aludt.

     

    Lányok mindenkinek kellemes estét, jó pihizést.

     

    Marcsikám ügyesek voltatok, örült a két gyerek

     

    Iziszkém sok puszit küldök a kis fekete szemű kisasszonynak. Neked meg további türelmet.

     

    Icuska ne hagyd magad, kérjed nyugodtan ami neked jár.

     

    Vera alszol mostanában rendesen, vagy még éjszakai bagoly vagy?

    /bagoly nincs/

     

    A.Évi neked is kitartást, nemsokára teljes gyógyulás 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2009. október 28. 18:3014237.

    Lányok, elvonulok vízszintbe, fájnak a  lábaim. Pollabébi ott volt ma sokat, ami azt jelenti hogy sokat járkáltam és álltam.

    Jó éjszajkát mindenkinek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_243884
    Torolt_felhasznalo_243884
    2009. október 28. 18:0414236.
    kisarica szóljál határozottan vagy ne takarits, nehogymá a munkádat ne fizesse ki na én egész délután telcsiztem aztán ugy döntöttem lehet mindenkinek vacsit improvizálniés juhtúrós kenyeret eszem és utánna körtét Legyen szép estétek itt a jó éjt puszim
    előzmény:
    kisarica (14234)
    2009-10-28  17:38
  17. 2009. október 28. 17:5914235.

    Szia, ezzel valahogy az én lányom is így vanIgaz egyre szarabbul megy a bóót, nem is szólok neki...........hátha magától is eszébe jut.

    Tele vannak fizetési felszólításokkal, dehát kellett nekik két autó, üzlet, lakásfelújítás minden fene

    előzmény:
    kisarica (14234)
    2009-10-28  17:38
  18. 2009. október 28. 17:3814234.

    Sziasztok!

    Megérkeztem én is, a munkából, meg a leveleimet intéztem ,meg apa is mutogatott nekem szebbnél szebb képeket.

    Sajnos ma is szomorú vagyok, mert hiába szóltam hogy ma talán már fiezni kellene a srácnak, csk elfelejtette, se perc alatt.

     Meg az irodában is elmardt, de remélem holnap már pénzért dolgozok. Csak azt nem értem hogy amit meg kell csinálni azt nem felejtik el?

     

     

      

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2009. október 28. 17:2814233.

    Akkor most megvan a boldogság, Szabi látod hálából még edzésre is ment

    Szinte látom őket hogy öltözködnek hátul A lányom 8.-kos ballagása után ideadta nekem a pénzt amit "összeballagott", én kimentem Isztambulba és bevásároltam neki. Jó sok mindent, megkapta álmai farmerdzsekijét, a nagy karika fülbevalót mindent. Fél óránként járt haza átöltözködni. Piszkosul élvezte a dolgot

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_243884 (14229)
    2009-10-28  15:23
  20. 2009. október 28. 17:2414232.

    Szia Évi, örülök hogy lassan túl leszel a kezeléseken. ÉS MEG FOGSZ GYÓGYULNI!!

    A fiam még nincs kint, 13-án megy, mert a papát kétszer kell vinni dokihoz Szegedre és Gyulára, ezért 13-án megy. Tegnap fizette be az utat, s egyedül megy. Nem jelzett vissza a barátja, mert videoklippet forgattak és nem volt ideje. Az utazási iroda viszont nem várt tovább. 45 ezret kellett fizetni pluszban mert egyedül lesz - felárként

    Viszont 5 napot lesznek a Níluson. Mi csak 4-t voltunk.

    Ha hazajön utána meg úgy néz ki, lesz munka. A gemenci  vadvédelmi területen forgatnak külföldi megrendelésre természetfilmet. Lesekben, itt ott. Ez remélhetőleg eltart- lehet hogy egy évig is

    előzmény:
    adamati (14228)
    2009-10-28  14:44
  21. 2009. október 28. 17:1814231.

    HAli!

    Muszály a gyűrődést bírni, szó nélkül Vannak a  kisasszonyank határozott elképzelései az életről, s addig nem is hagy bennünket békén, míg véghez nem viszi az akaratát. Öltözni útál. Úgy visít mint a kismalac. Az egész üzletsor hallja Majd 16 évesen már nem fog visítani biztos mikor öltözködik.

    A szeme egyre jobban az apjáé. Olyan szúrósan tud nézni azzal a fekete szemeivel hogy csak na, vagy csak a szeme mosolyog. 

    Ügyesedik. Friss kép most nincs, majd csinálok róla vagy kérek a lányoméktól.

    előzmény:
    Daisy48 (14227)
    2009-10-28  14:11
  22. 2009. október 28. 17:1314230.
    Biztos nehéz lesz, nem irigyellek benneteket. Én is ettől az időtől félek, amikor (remélem soha) anyukám leesik lábról Nem is merek rágondolni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_189330 (14226)
    2009-10-28  13:40
  23. Torolt_felhasznalo_243884
    Torolt_felhasznalo_243884
    2009. október 28. 15:2314229.
    szép napot megérkeztünk végre reggel korán indultunk igaz vártamhogy jön az unoka húgom vért venni de elfelejtett délben hivott hogy bocsi majd holnap (na reggel majd megcsörgetem mert 8 ig nem ettem nem ittam és nekem nem kell a fogyókura Szóval vicának a lovon kivűlmindent meg vettünk a lovasboltba szabolcs pedig kapott egy Fila bakancsot haza felé nem fértek el hátul a kocsiba mert mindkettő öltözködöttMost vica a lovardába szablcs pedig az edzésre ment ugyhogy csend van valamit kéne föznöm  de sejtésem sincs hogy mit Verám  örülök is meg nem is hogy a mama haza kerül nagyon nehéz napok várnak rátok  Adamati a lakás eladás trükkje Minden lehetséges helyen kinálni kell ,kicsit magasabb áron had örüljön a vevő, amikor engedsz, csak azt nem szabad ki irni hogy sürgössen eladó mert az már gyanút keltő   pusz mindenkinek lépek a konyhába
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2009. október 28. 14:4414228.

    Alig bírtam bejönni közétek harmadiknak-negyediknek, sőt volt az egyik nap, hogy nincs meg a fórumunk sem, ELTÜNT... Olvaslak benneteket.

    Megvagyok és jól vagyok a körülménykez képest, remélem a jövő héten a kezeléseket is letudom, aztán már csak az ellenőrző vizsgálatokkal leszek elfoglalva és megmondják, hogy minden rendben van velem, erre agykontrollozok! TUTIra rendbejövök, a fene se akar bretegeskedni!

    Sajnos tegnap katuk a szörnyű hírt, hogy Pistikém egyik legjobb barátja (évfolyamtársa) örökre elment... Nagyon megrázott minket. Tudtuk, hogy beteg, de azért a remény hal meg utoljára. És a legbrzasztóbb, hogy a halott barátunk idős édesanyja még él, ennél borzasztóbat el sem lehet képzelni, hogy a szülő túléli a gyermekét!

     

    Örülök, hogy a mamát hazaengedik Vera! lehet, hogy ezek után nem kutyulássza össze a gyógyikat, de valószínű egyedül nem maradhat az elején. Valahogy szervezzétek meg a felügyeletét, szerintem 3-4 nap alatt helyrerázódik! Jobbulást neki!

     

    Az állatoknak mindegy a téli-nyári időszámítás, sajnos Fricus cicus is a saját belső órája szerint alszik, mutogathatod neki, az órát, firttyet sem hány arra. Szerencse, hogy a hámból elszabadulva gyorsan hazaevickélt!

     

    Marcsika örülök, hogy ilyen gyorsan sikerült eladni az ingatlant! Majd kérek tőled tanácsot, hogyan is ment a hírdetés-eladás? Jövőre a miénket is meg kell majd hírdetni, és legalább te segíthetsz némi tippel hogy gyorsíthatjuk meg és ne kótyavéljük el a lakásunkat.

     

    Iziszke reggel eléggé csípős a hideg, csak napközben kellemes az idő!
    Fiacskád már Egyiptomban nyaral, a barátja is elkísérte?

     

    Icu te HŐS vagy! bekapod mind a kettő oltást pénteken, és majd a tüdőgyuszi ellenit is később. Hát mi nem vagyunk ennyire bátrak... majd számolj be, milyen a hatásuk?Érdemes?

     

    ÖsziZsuzsi hollandusod jól van? beszéltetek?

     

    KékÉvike mi van veled, ennyire megfáztál? csak valami életjelet adjál, hogy múlóban az a takonykórod! Máskor jobban öltözz fel, ha ennyire huzatos helyen áruljátok a könyveket.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2009. október 28. 14:1114227.

    Sziasztok Lányok !

     

    Látom csak kettecskén vagytok

    Hajnalban ébresztett Fricikém megint háromnegyed 4-kor /Nem tud átállni az óra szerinti időre, hiába mondom neki/ fölkeltem és kiraktam a nappaliba és becsuktam a háló ajtaját. Nem izgatta szerencsére, gondolom nézelődött az ablakból aztán lefeküdt a forgószékemre és aludtunk tovább. 6-tól TV-t néztem. 

    Kimentünk vele sétálni és valamitől megijedt és kibújt a hámból és futás. Na mondom majd egy óra kell hogy hazakerüljön, mert ilyenkor ki szokta használni a szabadságot és csavarog egy kicsit.De jöttünk a kapu felé, ő meg már itt nyávogott hogy valaki nyissa ki, mert haza akar jönni

    Aztán elmentünk a Közösségi házba mer t vásárt hirdettek, és a képeken nagyon jó köntösök voltak, de nem sok mindent tudtunk venni mert  nagyon gagyi dolgok voltak. Szobapapucsokat vettünk, meg gázgyujtót meg egy téli bélelt kötött kesztyüt nekem.

     

    Vera a korházi személyzet nem cseréli a mama alatt a lepedőt meg egyebeket? Melyik korházban van, panaszt kell tenni, habár ha pelust adtak rá akkor biztos hogy mosdatják is.

    Szerintem ha haza kerül egy-két nap alatt összeszedi magát ha rendesen eszik, persze nem összevissza gyógyszereket

     

    Itt csak hajnalban volt párás az idő, most is süt a napocska.

     

    Marcsika, és Icu igazoltan vannak távol, de mi van A.Évivel és Zsuzsával.

     

    Jó lenne ha már KékÉvi is jelentkezne, remélem már a gyógyulás utjára lépett.

     

    Iziszkém régen írtál Pollikáról, birod még a gyűrődést

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top