Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátok közt

Torolt_felhasznalo_394600
Torolt_felhasznalo_394600
Létrehozva: 2003. november 14. 12:43
Hali!

Vajon egyedül vagyok-e azzal, hogy csípem a fent említett sorozatot, vagy esetleg van más is akivel jól kidumálhatnánk a történéseket stb...
  1. 2019. június 29. 13:27133101.

    Marcikának nagyon egészségesnek kell lennie mert annyit koccintottak az egészségére. nem tudom miért kell nevet adni az ivásnak mikor állandóan ott van a pohár pl. Miklós kezében, Gergő is nagyon elegánsan tudja fogni a wiskis poharat. A másik sorozatban otthon nem isznak, ott a  "Kékmacsek" az ivászat helyszíne. Ott állandóan bort isznak, már kezdek én is borszakértő lenni, mert nem ám valami kutyulékot isznak, minőségi bolt és mértékkel...lássa a nép, hogy így is lehet.  Ott akkor rúgnak be ha valami nagy bajuk van...persze örömében és bánatában iszik a magyar.


    Gergőt nem tudom hová tenni. Ő egy kaméleon. Volt már nagyon gyűlölködő, gonosz, most meg aranyszívű, mindenkit megértő, mindenkin segítő. Én bírom, csak azon csodálkozom, hogy milyen mesebelien jó testvérek. Már már néha az ember azt hiszi nem is tesók hanem szeretők, olyan kedvesek, szeretetteljesek, gyengédek  egymáshoz.  Persze minden szülő ilyen testvéri kapcsolatról álmodozik...azért remélem kiskorukban ők is veszekedtek, csak már kinőtték


    Ábellel nem tudok mit kezdeni. Nem tudom, elfelejtettem, hogy hamisan tanúzott, vagy csak elmondta mit látott? A balesetre gondolok. Én Gerőnek drukkolok, nyerje meg ő Adélt. Aztán majd meglátjuk, mit tudnak kezdeni egymással.


    Annyira unom Balázs ábrándos, messzire révedő tekintetét amikor Szonjáról ábrándozik. Közben meg megy a nagyszülők örömködése..bár Juli pedzette, talán Balázs nincs is annyira oda Vandáért. vanda sem szerelmes, csak biztonságban tudja magát egy férfi mellett..

    előzmény:
    Allegra48 (133100)
    2019-06-29  12:09
  2. 2019. június 29. 12:09133100.

    Remélem a hazahozatal zökkenőmentes lesz és már nem bénáztatják Laci.Az út előtt már minden lehetséges hülyeséget elkövetett,bízom benne,hogy már nem lesz több szerencsétlenkedés.Nekem egyébként is sok volt ez a Japán út,inkább itthon adhattak volna Nekik egy kicsit több időt.


    Annyira nem életszerű most több szál:Luca egyetemi szenvedése,Gergő mindig jókor van jó helyen,Marci rövidke életében már több buli részese,mint más egész életében! Na jó mára befejezem a zsörtölődést.

    előzmény:
    Kusza (133098)
    2019-06-28  11:52
  3. 2019. június 28. 14:10133099.

    Azon én is eltűnődtem, hogy vajon mivel vették rá szerencsétlen szakácsot, hogy azonnal, pánikszerűen távozzon a Rózsából... Lehet, neki is volt valami kis folt a múltjában, amit "elnéztek neki", ha átadja a terepet Olivérnek.

    előzmény:
    BiriBiri (133097)
    2019-06-28  10:38
  4. 2019. június 28. 11:52133098.

    Nem azt mondom, hogy örülök a Mária halálának, de annak igen, hogy nem húzzák tovább ezt a témát. 

  5. 2019. június 28. 10:38133097.

    Szerencséje van a magyar rendőrségnek, hogy ilyen sokoldalú nyomozói vannak. Könnyen be tudnak épülni a megfigyelt személy környezetébe. Biztos mindnek van valami szakmája és ki ki oda épül be ahol szükség van rá. Mint mondta Olivér már régen figyelik Ilonát, hozzá köthetőek a gengszter fivérek, hát a Rózsába épült be. Már nem tudom miért éppen ott és akkor lett üres szakács állás, micsoda szerencse.


    Az is micsoda szerencse, hogy ilyen érett, szép, babát szült Aliz..nem csoda, hiszen túlhordtaMost már csak arra vagyok kíváncsi, hogy ugyan az a forgatókönyv szerint dolgoznak mint a másik sorozatban.? Ott is szült a dokinő, és szülés utáni depressziója lett. Könnyen el tudom képzelni Alizról is, hogy elkapja ezt a nyavalyát amiből majd Vanda próbálja kirángatni, különböző programokat csinálnak, aztán vigyázhat az egész ház Lilikére, aki tényleg egy tündéri baba. Kár lenne ha az apukája életéből kimaradnának az első évei.


    Zsurzs Katinak nem ez volt a legjobb alakítása. Olyan kényszeredett vigyor volt végig az arcán, ő sem tudta igazán beleélni magát ebbe az erőltetett  szerepbe.


    Gergő meg olyan jóságos, mindenkit megvigasztaló, tanácsokkal ellátó mint egy pszichológiai szakszolgálat.

  6. 2019. június 28. 08:02133096.

    A játszótéren, ahová a gyerekeimmel jártam úgy 30-35 éve, többször találkoztunk egy Olívia és Olivér nevű ikerpárral. Külön-külön egyik névért sem vagyok oda, de így együtt nagyon tetszett.

    előzmény:
    Liventa (133094)
    2019-06-28  07:23
  7. 2019. június 28. 07:24133095.

    "a" színen

    előzmény:
    Liventa (133094)
    2019-06-28  07:23
  8. 2019. június 28. 07:23133094.

    Igen, csak Neked vagy nekem feltűnt volna, hogy Adél fülig érő mosollyal lejt át színen, nyilván még gyanútlan.


    Tényleg, Olívia -- hogy Te mikre emléxel!Kíváncsi vagyok, ez egy jó szál is lehetne.

    előzmény:
    gerdamama (133092)
    2019-06-28  06:54
  9. 2019. június 28. 07:05133093.

    A szerdairól beszéltem (azóta már láttam a csütörtökit is). Igen, Alíz végre megszült, ezt vártuk már jó ideje, nem volt benne semmi meglepő. Zsolt és öccse az autólopás körüli bonyodalmakról beszél, pont mint egy hete. Timiék veszekedésének oka sem volt ismeretlen, hiszen azért jelentették fel Oszit, mert kiütött egy srácot a Kisszékben. Laci és anyja andalgott a városligeti japánkertben ;), képükön azzal az elviselhetetlenül bárgyú (nyilván meghatónak szánt) mosollyal, aztán Mária egyszer csak elaludt. Szóval minden ott folytatódott, ahol egy hete abbahagyták. Semmire nem kaptam fel a fejem, hogy nem értem. Csak az lepett meg, hogy Olivér felbukkant Krisztián mellett, mikor az a bűnjelet akarta eltüntetni a házból, ahonnan a kocsit elkötötte.

    előzmény:
    barackmano (133090)
    2019-06-28  06:13
  10. 2019. június 28. 06:54133092.

    Nálam jobban senki se utálja a lepcses szájúakat, de Vilit meg kell védenem. Nyilván fel sem merült benne, hogy Gizi nem közölte Adéllal a nagymama halálhírét. Természetes, hogy részvétet nyilvánít neki, mikor találkoznak.


    Emlékeztek Olíviára, a nyomozóra? Ez a mostani meg Olivér... Elég vicces.

    előzmény:
    Liventa (133091)
    2019-06-28  06:14
  11. 2019. június 28. 06:14133091.

    És megint a régi nóta: akinek és amikor szólni kellene (Gizi), az kussol, akinek meg miköze (Vili), az nem tudja tartani a lepcses száját.


    Tehát a minden lében szakácsunk valóban rendőr (ahogy valami régi fotón/videón felismerték a fiatalok) és Ilonára utazik a két Barta-jómadáron keresztül...?

  12. 2019. június 28. 06:13133090.

    Melyik rčszt nčzted? Laci anyja meghalt, Krisz čs Zsolt a būnjelet tüntettčk el. A Lili nevū kislŕnynak mindenki a csodŕjŕra jŕr. 


    Olivčr megzsarolta Kriszt tegnap. 

    előzmény:
    gerdamama (133089)
    2019-06-27  19:55
  13. 2019. június 27. 19:55133089.

    Sziasztok, lánykák!


    Megjöttem még tegnap, de nem volt (nincs) időm élménybeszámolót tartani, még nem rendeztem a soraimat.
    Gyönyörű tájakon jártam, a hőguta-közeli állapotok között többször bőrig áztam, és rengeteget röhögtem, jó volt a társaság. Gondoltam rátok mind a kb. 200 alkalommal, mikor gólyafészket láttam. Csak hát a busz ablakából, menet közben szinte reménytelen lefényképezni őket. Medvével "sajnos" nem találkoztam, csak figyelmeztető táblák és óvatosságra intő feliratok tudatosították bennem, hogy permanens életveszélyben vagyok.


    De hogy a BK-ról is szó essék, tegnap este megnéztem az aktuális részt. Csak később csodálkoztam el rajta, hogy minden ott folytatódott, ahol abbahagytam. Zsolt és Krisz bűnözni készülnek, de totojáznak, Oszi kellemetlen helyzetbe került Timi miatt, Alíz hisztizve szül, Laci és anyja búbánatos képpel, bárgyú mosollyal örülnek, hogy egymásra találtak. Észre se vettem, hogy kiesett egy hét! Persze lehet, hogy történtek fontos dolgok, de ezekről tegnap tegnap nem beszéltek.


    Illetve azt az egyet nem értettem, hogy Olivér tegnap eredt először Krisz nyomába, vagy már korábban is figyelte. Ha igen, miért? (Az már csak költői kérdés, hogy ki főz, ha a szakács sosem ér rá a fakanalat forgatni.)


     

  14. 2019. június 27. 09:05133088.

    Nem tudom, miért nem tudtam elérzékenyülni. Gerdamama szokta ilyenkor mondani, hogy biztosan érzéketlennek gondoltok. Annyira "átlátszó " volt, hogy amikor Aliz végez a szüléssel addig Mária mama is elalszik. A születéseket általában borzongással, enyhe könnyezések szoktam megélni, most ne éreztem semmit..semmi felemelő nem volt benne, Aliz hisztitett, hogy addig nem szül amíg nem jön Krisz, ott sertepertél az egész család..még sem volt meghitt. A mamának szép halála volt, valami ilyesmit képzelek magamnak is de nem drága pénzen elutazva nagyon távoli országban, gyermekemnek ekkora gondot okozva. majd most várhatjuk a reptéren a szomorúan érkező Lacit, sporttáskában lóbálva az urnát...de miből fedezi a költségeket? Mert bizony megyehatáron túli halott szállítás is egy vagyon. De ez legyen az ő gondjuk. Szegény Lacinak adtak egy kegyelemdöfést..pillanatokra kapott egy idegen anyukát akit mire megszeretett el is temethetett.


    A szakács állandóan követi Kriszt? Vajon átvállalta a kamera megszerzését? de meg kellett írni, hogy soha nem tisz semmi törvénytelent?

    előzmény:
    Liventa (133087)
    2019-06-27  08:22
  15. 2019. június 27. 08:22133087.

    Most anyu tényleg békésen jobb létre szenderült ott a cseresznyefák árnyékában -- ahová nem is kívánkozott...? Na ezután vigyázni fogok, hogy milyen óhajt nyilvánítok családom körében, mert még komolyan veszik és elhurcolnak meghalni mondjuk Honoluluba vagy a zulukafferekhez...

  16. 2019. június 26. 19:03133086.

    Miklós nem fog meghalni..nem tudom hogyan tüntetik el..talán ő is külföldre megy kezelésre..aztán ott marad amíg vissza nem hívják..mert ott marad tartaléknak. Úgy olvastam...úgy mint Klaudia időnként felvillan...de minek?


    Mi lesz Mari mamával? ne már, hogy ott robbanjon lenem akarom ezt nézni!!!!Jöjjön szépen haza és szenederüjön itthon örök álomra. .ha már ezt a sorsot szánták neki. Most ért oda a forgató könyv..a másik soroztatban is halálos beteg az apa...ezek olyan egy kaptafára mennek.

    előzmény:
    barackmano (133085)
    2019-06-26  18:43
  17. 2019. június 26. 18:43133085.

    Szerintem is úgy lenne a tuti hogy Balázs és Szonja nevelgetik Marcellkát. Mikit úgyis eltűntetik, lehet úgy hal mejd meg hogy megüti a guta mikor megtudja.


    De legalább szerencsétlen gyerek egy szerető családban nőne fel. Az mondjuk vicces lenne ha közben kiderülne hogy Balázsnak semmi köze hozza.

    előzmény:
    BiriBiri (133082)
    2019-06-25  14:14
  18. 2019. június 26. 09:18133084.

    A csaj kicsit se volt szimpatikus a Nyerő párosban -- de fő a nagy felhajtás...

    előzmény:
    vorii (133083)
    2019-06-25  21:58
  19. 2019. június 25. 21:58133083.

    Ádámkánknak "bekötötték a fejét"    


    http://rtl.hu/celebklub/video-ott-voltunk-solti-adamek-e skuvojen

  20. 2019. június 25. 14:14133082.

    Megnéztem. Nem jósolok hosszú családi életet  Balázsnak és Vandának. Miki hiába lelkesíti Balázst, ez így nem fog működni, Vanda hozzáállása miatt. Balázs még válhatna jó apává, még esetleg jó férj is lehetne, igyekszik...de Vanda magatartása elviselhetetlen. És bizony Balázs még szerelmes Szonjába. Még azt is el tudom képzelni, hogy Vanda hosszabb kimenőt fog tervezni,hosszú távon  Balázsra marad a gyerek...és ez töréshez vezet majd. Ne tudom mit kívánjak. mert hiába kívánunk nekik boldog családi életet ha nem megy nekik. Kíváncsi leszek Alizra, menyire változott meg..ő tényleg magának szüli a babát? Attila egy aranyember, el ne engedjék a Mátyás király térről. Olyan összeköttetései vannak, bagatel áron , egy jófajta bonbonért pillanatok alatt kész új útlevelet készíteni. Mari mama nincs a legjobb bőrben...hamarabb is eszébe juthatott volna, hogy nem is a Japán utazás szerez neki nagy örömet, mehettek volna  sétálni  a Duna partra, hogy együtt legyenek a fiával. Csak nehogy ott legyen beteg...vagy legyen egy csodás gyógyulása...de nem lesz. Laci viszont örülhet élete végéig, hogy milyen nagyvonalú volt az anyjával. A Gergő ügyet nem nagyon értem....jogos a pasi követelése?

    előzmény:
    BiriBiri (133081)
    2019-06-25  13:31
  21. 2019. június 25. 13:31133081.

    Én sem láttam, a szokott időben oda feküdtem és a Tanárt kellett nézzem. Mindjárt megnézem a neten...és kezdést is..

  22. 2019. június 25. 13:19133080.

    Ugye-ugye? 


    Valami olyasmi jár az én fejemben is, hogy anyuka Japánt "látni és meghalni" - fog működni. Aztán majd szervezheti az egész ház a hazahozatalt, meg a temetést... 

    előzmény:
    Liventa (133079)
    2019-06-25  08:45
  23. 2019. június 25. 08:45133079.

    Én csak azért nem maradtam le, mert épp az RTL-en voltam -- ugyanis még a napilap is a 21:05 kezdést adta meg. Na izgalmas eseményt nem, de némi fölösleges hajcihőt, azt láttam. Pl. a gyerek sokadik elsózása totál jelentéktelen különprogramok ürügyén; vagy egy régi sztori erőltetett kreálása Gergőnek időkitöltés céljából. Talán csak Laci újabb balfácánsága híján csodálkoztam volna erősen, hogy a félholt anyját további bonyodalmak nélkül csak úgy fölvonszolja végre a repülőre... De nem, bejött még az útlevélsztori is...Most már csak az a morbid kérdés motoszkál a fejemben, hogy mennyibe kerülhet a forgik szerint egy haldokló gyógykezelése v. egy halott hazaszállítása Japánból...?

    előzmény:
    vorii (133076)
    2019-06-24  20:57
  24. 2019. június 24. 23:17133078.

    Természetesen 8/8,:de szerintem az lenne meglepő ha itt valakinek nem annyi lenne.


    Én már láttam, azaz csak hébe-hóba mert közben játszottam a tableten. Tuti lemaradtam valami érdekesről. 

    előzmény:
    vorii (133076)
    2019-06-24  20:57
  25. 2019. június 24. 23:16133077.

    Természetesen 8/8,:de szerintem az lenne meglepő ha itt valakinek nem annyi lenne.


    Én már láttam, azaz csak hébe-hóba mert közben játszottam a tableten. Tuti lemaradtam valami érdekesről. 

    előzmény:
    vorii (133076)
    2019-06-24  20:57

Címlap

top