Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fogyi együtt?

baklava2
Létrehozva: 2008. június 20. 09:09

Sziasztok!

A cím azt hiszem mindent elárul a topicról: szeretnék egy új csapatot, hogy megosszuk egymással fogyókúrás céljainkat, módszereinket, segítsük, erősítsük egymást, ha kell. Várom azokat is, akik csak 5-6 kilótól szeretnének megszabadulni, és azokat is, akik 30 vagy 40 kilótól. Korábban már tagja voltam egy ilyen csapatnak és mindannyian szép eredményeket értünk el.

Ki csatlakozik?

  1. 2009. szeptember 14. 13:389476.

    Helló lányok!

     

    Jelentem én mozgásban jó vagyok!:)

    Voltam futni szombaton, s utána éjjel az A38-as hajón buliztunk hajnalig. Szétugráltam magam...:) Másnap ismét 10 km futás, este meg még tánc.

    Ma tánc lesz...:)

    Szóval hajrá minndneki!!!

     

    Tündim: hát, hagyni is kell őket néha én azt mondom!!! Én simán csinálok nekik szünetet, ha azt látom fáradtak. Tavaly is volt ilyen.

    Virág nálunk nagyon önálló már mindenben szerencsére.

    Pankám is édes. Pénteken hazaértünk hulla fáradtan - táncbemutatójuk volt, meg utána még óra is, szóval elég későn- s ő egyből nekiült megcsinálni a házit...:) Csak néztem!:) Szóval eddig minden ok. Panka nem olyan fáradékony, mint Virág volt, igaz Virág akkor talán volt 20 kg, Panka meg most 26-27. Ez is számít.:) Gyógyulj!!! Teeeeeeee! :))) Nem lehet, hogy csak a futás ellen tiltakozik a szervezeted?? :))

     

    BRKata: Valami csoda  a kislányod!!! IMádnivaló lehet, s sok örömötök lehet benne! Hogy telnek a mindennapok? Hogy bírod?

     

    Jaj, Tekikém, mi a baj?? Fel a fejjel!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. szeptember 14. 08:579475.

    Jaj, Te kis rokkant "nyugdíjas"!

     

    Ugye már elmúlt, ha nem, menjél dokihoz inkább!

     

    Örülök, hogy Máté kezd belerázódni a suliba, neki még ez teljesen új, hogy vannak bizony kötelességei, nem úgy mint az oviban.

    Jó, hogy foglalkozol vele, szóval a körmére nézel, mert olyan tempóban haladnak, hogy nem lehet átsiklani, ha valamit nem ért, mert onnantól kezdve káosz lesz a fejben!

     

    Martin meg besokalt, vagy mi?

     

    Megértelek, ha nem is tudsz gyakran jönni ide, mert dolog van ezerrel, majd meg tudom én is, nehogy már én kivétel legyek!

     

    De még most vigyázunk egymásra Tündérbogyóval, próbálok pihenni és azt tenni, amihez kedven van!

     

    Mostanság egyre többet álmodok olyasmiket, hogy vagy babaruhákat veszek, vagy pelenkát, vagy hasonlók!

     

    Tegnap jó idő volt, csak most éjjel esett egy kis eső.

     

     

    előzmény:
    *Tündii (9462)
    2009-09-11  16:18
  3. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. szeptember 14. 08:419474.

    Ó, helló!

     

    A hétvége másként alakult, nem "papírforma" szerint!

     

    A menü teljesen más lett, de az egész napot együtt töltöttük, olyan jó volt.

     

    Szóval, segédkeztem a konyhában, pörkölt helyett befűszerezett pulykamellbe töltelék(májjal) feltekerve, + bacon szalonna rajta és a végén reszelt sajt rápirulva, krupmlipüré.

    És egy csuda jó süti egy régi kiskegyed konyhájából: túrós-meggyes szelet. Együtt döntöttük el, és bár mindenból madárfalatnyi ehetek a kalóriák miatt, mennyei lett.

    Áthívtuk anyukámat is ebédre, hát mit mondjak úgy evett, mint aki sose, egyenesen falt.

     

    Remélem már jobban vagy!

     

    És összezördülés mentes az együttélés az új lakóval!

     

    Kati 28 + 4

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_376505 (9469)
    2009-09-13  08:12
  4. Torolt_felhasznalo_953362
    Torolt_felhasznalo_953362
    2009. szeptember 13. 19:049473.
    Sziasztok lányok! Olvaslak Tieket, de most kicsit eltűnök, a szuper péntekem után borzasztó volt a hétvégém és nagyon padlón vagyok Írok majd ha rendeződnek a dolgok. Sok puszi.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2009. szeptember 13. 12:309472.

    Ma magyar Dal napja is van

     

    Mi lehet kinézünk a  Wenstend tetejére, mert kaptam egy hírlevelt miszerint United ad koncertet én meg szeretem a muzsikájukat.. Vagy elmegyünk a  3.kerbe a Klubrádióhoz ott is jó programokat hírdettek, de van Juventus rádiós is ha jól emlékszem ( lehet hogy csak a rádióban tartják meg hogy magyar előadóktól sugároznak napközben zenéket magyra nyelven)

     

    Máriáknak utólag is boldog névnapot 12.re 

    Kornéloknak 13.ra boldog névnapot!!!

    előzmény:
    Évinene (9471)
    2009-09-13  12:26
  6. 2009. szeptember 13. 12:269471.

    Évikénél elég volna ha havonta hízna 100-200grammokat ő már nagy mozgás ígényű és le is mozogja de 3hónapja áll a súlya de talán a jövőhetinél meg lesz a 200grammos hízás..

     

    előzmény:
    Tőlem-Neked (9467)
    2009-09-12  10:51
  7. 2009. szeptember 13. 12:259470.

    Sziasztok mindenkinek szép napot kívánok!!!

     

    Mánia neked nagy kalappal ais vizsgáidhoz!!!!

     

    Ekkorával

     

    Tnkata

    Este 10kor már vége is volt.

    Mi meg nem is voltunk otthon csak hajnali 1kor érkeztünk haza, mert olyna jó kis traccsparti kerekedett spontán...

     

    Cézár sali igen van a amekiben de most kiszolgálósra vágytam erre ingyen volt az egész kaja. Nah de amit pénteken nyertem azt tegnap ki is költekezetem

    Hosszúnak tünt de éreztem hogy én a végén borulok ki nem az az első 1éven az valahogy könnyen elmegy

    előzmény:
    Tőlem-Neked (9467)
    2009-09-12  10:51
  8. Torolt_felhasznalo_376505
    Torolt_felhasznalo_376505
    2009. szeptember 13. 08:129469.

    Szép jó reggelt, kellemes vasárnapot!

     

     

     

    Kata, látom neked már meg van a vasárnapi programod. Használd is ki a jó időt, amíg lehet.

     

    Hétvégén kint akartam főzni, de az időjósok esőt igértek, így lefújtam. Erre hétágra süt nap. Ami egyáltalán nem baj, mert nagy költözésben vagyunk.  Megy a szoba cserélgetés, talán hétvégére végzünk is.

     

    Évinene, sajnálom, hogy a fiaddal gondok vannak. Mit mondanak a dokik mitől lehet?

    Olvasgatok egy topikot, borzasztó dolgokat mesél egy anyuka, akinek kamaszkorú fiai vannak.

     Ilyenkor mindig azt mondom, hogy soha ne legyen nagyobb gondom velük, mint az hogy kit szeretnek. Majd rádöbbennek maguktól is.

     

    Tündi bokád javulgat?

    Nekem a bal térdhajlatom fáj már két napja, hogy mitől azt nem tudom. Elvittem az unokát sétállni csütörtökön, és este már alig bírtam felállni.

    De tegnap " rádezettem", mert a pici fiam felköltözött az emeltre, és hát párszor megjártam a lépcsőt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. szeptember 12. 10:569468.

    P_Évink is régen járt a topicban tényleg, majd ha úgy dönt biztos jelentkezik, de ez vonatkozik a többiekre is!

     

    Mániánk hétfőn vizsgázik, az iwiw-es üzi falon olvastam véletlenül, nagyon drukkoljunk Neki, remélem ő is feltűnik beszámolni!

     

    Mania: ÜGYI LÉGY!

    előzmény:
    Évinene (9465)
    2009-09-12  10:41
  10. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. szeptember 12. 10:519467.

    Gondolom ez a lakótelepi vigasság, nem lesz zajmentes, ha tetszik ha nem hallani fogjátok, zene stb.

     

    Cézár salit imádom, azt mekiben lehet kapni nem?

     

    Nem is gondolnám hogy lehet ilyen problámás is az etetés!

     

    Produkálni kell hetente a súlynövekedést?

     

    Sokmindent kell akkor bevásárolnod, na ilyenkor is tényleg jól jönne egy autó, vagy egy férfikéz cipekedni.

    Jövőre könnyebb lesz, már csak 3 és fél hónap sincs...

     

    Pedig az elején iszonyú hosszúnak tűnt, ugye?

     

     

    előzmény:
    Évinene (9464)
    2009-09-12  10:36
  11. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. szeptember 12. 10:459466.

    Reggelim: bundáskenyér félszelet,  3 dl citromos teával

     

    Tízórai: reszelt alma, reszelt sárgarépával, citrom levével lecsöpögtetve

     

    Ebéd: Palócleves

     

    Uzsonna: 3 db szilva

     

    Vacsora: 1 zsömle, vékonyan vajazva (Flóra original), 1 szelet prágai sonka, paradicsom, 2 dl tej

     

    Holnap párom főzöcskézik!

     

    Pulykahúsból készít pörköltet, krumplival, céklát főz, aztán elkészíti még a rakott kelkáposztát, hogy legyen jövő hétre, aztán megkért, hogy sütne sütit, gyors kevertet, én csak mondjam mit hogyan kell!

    Sütit még sosem csinált semmilyet!

    Hétfőn legalább tud vinni melóhelyre belőle.

     

    Kis rendrakás, aztán gázcsövet akar festeni odakint, meg néhány helyen lejött a vakolat a ház külsején, van még itthon maradvány cement meg homok stb, ne fagyjon meg, így fel fogja használni.

     

    Én meg kiülök a napozóágyra, és dobálom a kutyusnak a héten kapott új csipogós hamburger kinézetű játékot...

     

    Teljes kikapcsolódás, majd valószínű hétfőn jelentkezem csak!

     

    Írjatok, jó!

     

    Kati

     

     

     

     

    előzmény:
    Tőlem-Neked (9463)
    2009-09-12  10:32
  12. 2009. szeptember 12. 10:419465.

    Anyumnál van a fiam az most neki a kánaán

    Mint nekem régen a nagyim most anyu a nagymama és pont szép nyugisan fog jönni velem a kórházba is.

    ÁH pont ez az hogy most tényleg nem értem a fiamat amikor semmin sem mérgelődtem hanem átöleltem akkor is amikor vérben ázott vagy amikor az én dolagim dolgaink eltűntek valahogy inkább ürességet éreztem...

    Évikén most jobban izgatom magam hízlalani kell nagyon mert akkor őt is beutaltatja a doki kórházba nah azt már nem viselném el. Még a kisgyerekes bérletet és fiam diákigazolványát kell megcsináltassam és kész is lesz amit elvittek...

     

    Megyünk is a dolgunkra....

     

    P.Évivel mi lehet telefonon is próbáltam hívni de nem vette fel egyiken sem

     

    előzmény:
    Tőlem-Neked (9463)
    2009-09-12  10:32
  13. 2009. szeptember 12. 10:369464.

    Sziasztok mindenkinek kellemes hétvégét kívánok!!!

     

     

    Tündi bokádnak jobbulást!!!!

     

    NÁlunk ma meg holnap lakótelepi vigasságok...

    De párom nélkül ide nincs nagy kedvem menni még vele járkáltunk ki.

    Helyette ma két bevásárló központot céloztam meg olcsó cipő ügyben mega helyi kínait is.

    Közben megy a mosógép és porszívózás lesz meg egy etetés még, mert híznia kell a lányomnak így most 2-3órával a mostani után megtömöm amennyire csak lehet, hogy tudjunk vásárolni.

    Kéne a pasi erő illetve még egy ember mert cukor liszt meg más nehéz áru kéne, most még a nagy hátizsákom is ugye odavan

    pár vackot tudok csak elhozogatni

     

    Tegnap este benéztünk egy étterembe ( már vagy 2hete nézegetem a neten, mert ez a telekszomszédunk fiáé) 

    Nővéréhez járnk ki Békásra aztán mesélték hol az étterem ha átni szeretnéma scrácot, idén ugyanis a nagyon régi barátaimat kerestem fel kellett már ez az összeste akit tudtam a 23éves barátságból. Végülis mindneki meg van jól van.

    Lényeg bementünk 21óra felé Évikével, ez egy Pince étterem így a babakocsival kissé nehézkesen de sikerülta lejutás.

    Mennyei cézár salit vacsiztam be meg gyömbért ittam erre fizetni szerettem volna és nem engedte a tulaj én meg csak égtem ott hiszen nem ingyen akartam elfogyasztani, előtte dumáltunk amíg kihozták a salit.

    Odaült hozzánk a barátunk még néztem is hiszen ott vannak a dolgai ő az egyik tulajdonosa az étteremnek. De nem engedte hogy fizessek lányommal is eljátszott amíg befalatoztam

    Jó sok saláta egy szelet pirítós szóval nem híztam semmit

    Lemozogtam a tegnapi napon előre mert annyit mentünk 

    megvettem fiamnak a táskát az meg gazdagréten volt 1óra tőlünk az út jó lesz már a 4es metró mert azzal 30percre csökken az odaút. ( Ugyanis nem kell bevergődni majd a Deákig és onnan a Délibe hanem Kálvintér és úgy a 4es metróval és gondolom majd hozzá igazítják a buszok átszállási kapcsolataiat is.

    előzmény:
    *Tündii (9462)
    2009-09-11  16:18
  14. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. szeptember 12. 10:329463.

    Helló!

     

    Nálunk nagyszerű az idő!

     

    Csúnyaságokat csak dunántúlra mondtak, na az nem hiányzik.

     

    Foglalkozz sokat Zsoltikával, beszélgessetek, simogasd, öleld, érezze a szeretetedet. Játszatok önfeledten...

    Ezzel teheted a legtöbbet, hogy helyrebillenjen, mert most nagyon nincs egyensúlyban a lelke.

     

    Ehhez persze az is szükséges, hogy Te is megfelelő lelkiállapotban légy, tudom sok az idegeskednivaló, de próbálj uralkodni, nem pipa lenni, főleg nem előttük.

     

    Kati 28 + 2

    előzmény:
    Évinene (9459)
    2009-09-11  08:19
  15. 2009. szeptember 11. 16:189462.

    Bocs, jó hosszú lett az előbb. Mentségem hogy már rég voltam, így pótoltam a lemaradásom.

     

    Jól elücsörgök itt ugyanis reggel a suliban kibicsaklott a bokám. Délelőtt semmi bajom nem volt, főztem, mostam, szaladgáltam össze-vissza. Aztán délben ahogy hazajött Máté, leültem vele míg megmutogatta a sulis cuccait, és alig bírtam felállni. Azóta fáj a bokám, de naggggyon. Így ülve még elvagyok, de alig bírok menni. Még fekve sem jó sehogy. Pedig annyi mindent tudnék most csinálni hirtelen.

    Tegnap volt a tanító néni látogatóba, így az elmaradt edzést ma akartam pótolni, gondoltam ma úgyis ráérek, erre ez sem jön össze. De legalább nem is eszek annyit, mert a kajáért is odébb kéne mennem.

     

    Tudja valaki mi jó az ilyen bokára? Hideg vagy meleg vizes borogatás? Bedagadva nincs, legalábbis nem tűnik dagadnak. Gondoltam befáslizom hogy ne mozogjon úgy, de utána szerintem rosszabb lenne.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2009. szeptember 11. 16:089461.

    Sziasztok Lányok!

     

    Vicus hogy megy az együtt-lakás a fiatalokkal? Minden oké?

    Jaj de jó, hogy ilyen nagy társasági vendégeskedős életet éltek! Bár biztos fárasztó is neked, de én azért örülnék is neki. Nálunk sajnos kicsi a család is, a barátokkal meg jól elmaradtunk egymás mellől. Mindenki dolgozik, gyereket nevel, szaladnak a napok. 

     

    Virág hogy álltok a sulival? Lányok belejöttek már?
    Nálunk Martin ma már itthon volt, elég volt neki ennyi. Na jó, nem iskolaundor, nem érezte jól magát reggel, sírdogált is hogy rosszul érzi magát, így inkább nem vittem, nem akarok kegyetlenkedni vele. Aludt fél délelőtt, aztán evett egy jót, és azóta jobban van, bár még bágyadtka egy kicsit, de jobb. Jó is hogy jön a hétvége, lehet hogy csak kimerült, bele kell még szoknia a hajtásba. Pedig alszanak eleget, de úgy látszik mégis besokallt. 

    Máté állja a sarat, tetszik neki a suli, vagyis MÁR tetszik végre! Elején kínlódott egy kicsit, de kialakul ez szépen. Már a leckék fölött sem vitázunk annyit, rájön lassan, hogy muszáj megcsinálni. Még úgy 3-4 sor vonalhuzigálás van feladva nekik írásból és matekból is, vagy egy kis színezés, ilyesmik, nem sok szerencsére, kb. 15-20 perc alatt végzünk a házival naponta. Martinnal már kicsit húzósabb,egyre több lesz a lecke sajnos.

    Adri gratula a 3 kiló mínuszhoz! Ügyes vagy!

     

    Kati nehogy eltűnj nekem innen!!!! Örülök, hogy írsz magatokról, babavárásról, jó is egy kicsit visszaemlékezni, hogy hogy volt ez nálunk pár évvel ezelőtt.  :)

    Aztán majd jövőre meg hajtunk téged, hogy tessék szépen fogyózni! Bár ahogy elnézem nagyon ügyes vagy és nem is fog maradni rajtad semmi.

    Jaaj a védőnő-látogatást én nagyon utáltam. Én sem értettem, hogy míg nincs gyerek addig minek jön nézelődni. Aztán később én egy idő után be sem engedtem, így szépen elmaradozott. Nagyon nem hiányzott, semmire nem mentem vele, amit nem tudtam, megkérdeztem mástól, ő úgysem tudott semmire válaszolni. Csak nem értettem, hogy minek van. Ráadásul mindig délben jött mikor ebédeltünk, és a gyerek aludt, akit szépen felbeszélt. Okostojás...

     

    Georgina örülök, hogy jól van a kutyus, mostmár talán megnyugodhattok, rendben lesz. 

    brKata csodaszép a kiscsajod!!! Elhiszem hogy odavagy érte.

     

    Teki jól megnőtt a kutyusod!! Nagyon szép!! 

    Aztaaaa! Ezek a képek!!! Nem csodálom ha maradtál volna még! Gyönyörű helyen voltatok! Én oda is költöznék, lehet.

     

    Évinene hú, megint ilyen gondok voltak fiaddal!?! Szegény, eleged lehet. Remélem most sikerül helyrehozni. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2009. szeptember 11. 11:529460.

    sziasztok!

     

     

    TEkibaba óriásit nőt, nagyon szép kuty.

     

    Évinéne és mit mondanak fiadról mit fognak vele fent csinálni?

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_953362 (9452)
    2009-09-10  18:26
  18. 2009. szeptember 11. 08:199459.

    Sziasztok mindenkinek szép napot és kellemes hétvégét!!!

     

    Zsoltikával otthon vagyunk ma sem vittem suliba..

    Hétfőn viszem fel a hegyre, aztán ott is marad majd...

    Mára azt mondta az időjárás hogy napos idő erre az időképen meg azt, hogy erősen felhős néhol zápor zivatar és megint az Időkép.hu mondott igazat, csak tegnap már nem volt idegzetem este megnézni..

     

    Itt is van az előrejelzés 

     

    Ma többnyire erősen felhős lesz felettünk az égbolt, legfeljebb rövid napos időszakokra számíthatunk, északkeleten és keleten lehet több napsütés. Kisebb eső, zápor, a Dunántúlon zivatar elszórtan bárhol előfordulhat, de számottevő mennyiségű csapadék nem várható. Az északi, északkeleti szél a Nyugat-Dunántúlon megélénkül, másutt gyenge vagy mérsékelt marad. A legmagasabb nappali hőmérséklet 23 és 28 °C között alakul.

     


    Az éjszaka és szombat reggel is erősen felhős-fátyolfelhős időre számíthatunk, néhol nem kizárt futó záporeső előfordulása sem. Az északi szél a Dunántúl nyugati felén megélénkül, helyenként megerősödik. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet 14 és 18 °C között alakul.
    Napközben a pár órás napsütés mellett többször növekszik meg a felhőzet, a keleti megyék kivételével gyenge záporra - kis eséllyel zivatarra - is számítani lehet. A hőmérséklet 25 és 29 °C közé emelkedik. Az északi szél a Dunántúlon - továbbra is főleg nyugaton - megerősödik, másutt gyenge légmozgás várható.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_953362 (9454)
    2009-09-10  18:32
  19. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. szeptember 10. 18:469458.

    Ó, végre fotók!

     

    Egyedi a hangulata az biztos!

     

    Nemcsoda, hogy még maradtál volna...

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_953362 (9454)
    2009-09-10  18:32
  20. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. szeptember 10. 18:449457.

    Párom még dolgozik, sürgős munkájuk akadt, felhívtam, olyan zúgásban voltak, alig lehetett érteni.

    Fizetést kapott, de elrettentően keveset, konkrétan nem ecsetelte, de amit eddig félretettünk babavárásra, azt valószínű feléljük.

    Ennyit a spórolásról.

    Mert már nincs másodállása, egyenlőre még nem szóltak onnan, hogy éjszakázhatna megint.

    Ha a jobbik oldalát nézzük, legalább van mihez nyúlni!

    És miből veszünk ezt-azt a bébinknek?

    Nagy talány...

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. szeptember 10. 18:399456.

    Éhes vagyok!

     

    Éhezik a gyerekem...

     

    Tudom, igazából Ő nem, de félek ettől meg bestresszelek, ha ilyen diétán élek!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. szeptember 10. 18:329455.

    Hú, már mekkora akkora ez a kiskutyus!

     

    Na, ezt jól megmondtam...

     

     

     

    Tény óriási lett, de ezt tudtuk, fajtájából adódik!

     

    És képet a nyaralásról hozol nekünk egyet-kettőt?

     

    Sportnap?

     

    Mit kell ezalatt érteni?

     

    Aztán igyekezz haza, már biztos várnak!

     

    Pusszancs!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_953362 (9452)
    2009-09-10  18:26
  23. Torolt_felhasznalo_953362
    Torolt_felhasznalo_953362
    2009. szeptember 10. 18:329454.
    ..és ígértem egyiptomi fotókat is  A stég a szállodánk előtt volt, ezen lehetett átjutni a korallokon. A kilátás ilyen volt a szobánkból a Sphinx magért beszél, a halacska pedig velünk úszkált a tengerben
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. szeptember 10. 18:279453.

    Nahát!

     

    Mit kell már megint olvasnom felőletek!

     

    Kész káosz a köbön, ami Zsoltikával van!

     

    Ó, egek!

     

    Elvileg mindenki kezelhető, itt nem a gyógyszerezésre gondolok, hanem lelkileg.

    Ez az agresszió nála, hát ...

    Sokmindenre visszavezethető, megoldás csak lesz rá!

     

    Kell, hogy legyen!

     

    előzmény:
    Évinene (9446)
    2009-09-10  12:29
  25. Torolt_felhasznalo_953362
    Torolt_felhasznalo_953362
    2009. szeptember 10. 18:269452.

    Hahó lányok! Mindenkinek üdv a munkahelyemről.... 17:00kor lejárt a munkaidőm, de még mindig itt rohadok, de lassan végzek. Holnap céges sportnap lesz, ezért ma kell megcsinálnom a holnapi melót is

    TN KATA: csupa jó hír, így boldog kismamaként állhatsz mindnhez pozitívan! csak így tovább!

    brKata, gyönyörű a kislányod! A barátnőm átformálta az életvitelét. Reggel gyümi, ebédre bármi, de kevesebb, mint eddig, vacsorára natúr joghurt vagy sovány sonka, e mellett heti 2 edzés. No kenyér, no cukor... ennyi. Egyszerűnek tűnik... de.. én 6 hétig csináltam ugyanezt most augusztusban, és 5és fél kilót fogytam. Csak kéne továbbra is tartani mert amúgy visszajön

    Évinene, mi történt kisfiaddal? Mit csinált? Miért vannak ezek a kirohanásai??? Sajnálom! Nem lehet könnyű egyedül a két gyerekkel, nagyon erős vagy!!!

    Georgina, csatolok képet

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top