Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

FEBI Bankárképző

Torolt_felhasznalo_248363
Torolt_felhasznalo_248363
Létrehozva: 2008. augusztus 9. 18:41

Sziasztok!

Érdeklődnék,hogy jár v.járt-e valaki közületek a Bankárképző FEBI felsőfokú képesítést nyújtó tanfolyamára?

Úgy tudom van 1 és 2 éves tanfolyamuk is.

Várom a tapasztalatokat!

Nekem nincs előképzettségem,viszont több éve dolgozom bankban,nagyon hasznos lenne elvégezni.

Viszont a számvitel,pénzügy nem tudom mennyire húzós,számolások,stb... 

 

Köszönöm

b. 

  1. 2021. augusztus 3. 23:0131.

      

    előzmény:
    kitikati (30)
    2021-08-03  23:01
  2. 2021. augusztus 3. 23:0130.

    ÉÉs itt vannak a végzettek csoportképei, aki már megkaptuk az OKJ-s bankreferens bizonyítványt.  Nagyon összetartó csapat voltunk, a bankszakma és a pénzügy és befektetés vizsgák során sokat segítettünk egymásnak a felkészülésben. 


     


    előzmény:
    kitikati (29)
    2019-05-20  15:47
  3. 2019. május 20. 15:4729.

    hahó, van itt valaki, aki idén tenné le az OKJ-s komplex vizsgát? Már csak 1 modulzáróm van hátra, így remélhetőleg ez meglesz, és mehetek a FEBI komplex-re. Valaki?  Azt nem tudjátok, hogy az írásbeli és a szóbeli eredményét hogy súlyozzák? (A fiókvezetőnk nálunk FEBI-t végzett, őt kérdeztem, de az a baj, hogy azóta már nem úgy van mint régebben). 

  4. 2016. szeptember 25. 08:0728.

    Sziasztok. Mostanaban elvegezte valaki a FEBIT? (Szakkepesitett Bankarkepzo) írjon milyen volt a vizsga illetve a szóbeli tételek. Köszi

  5. 2008. szeptember 2. 21:5527.

    Halihó!

     

    Jelentkezett valaki közületek a szeptemberi képzésre?

    Én igen,meg is kaptam a visszaigazolást,most már "csak" fizetnem kell és mehetek az első modul tananyagáért:)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top