Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2009. júniusban baby

Torolt_felhasznalo_966379
Torolt_felhasznalo_966379
Létrehozva: 2008. szeptember 18. 15:55
Most még én is csak reménykedek, hogy a hónap végén két csík lesz a tesztemen, de a rám jellemző optimizmussal elindítom ezt a topicot. Csatlakozzatok bátran!
  1. 2009. május 8. 16:248226.

    halihó,

     

    ebi ha mért haskörfogatot (AC) akkor van egy kalkulátorom ami számol súlyt, nem olyan jó mint a dokinál mert csak a BPD és AC szerint számol, a femurt nem számitja de azért nekem nagyjából egybeesett a doki által mérttel (doki most 2800-t mondott a kalkulátor meg 2600-t) .

    Ó nem is oan nagy fejű a kis drágád , az enyémnek 35+4 hetesen  90-es BPD-t mértek.....vagy lehet h két nagyfejűről van szó

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2009. május 8. 15:318225.

    Sziasztok!

    Mára kirohangáltam magam 

     

    Susy: a babakocsi huzatot én kimosom, mert nekünk sokat állt a kocsi a  garázsban (igaz dobozban volt, de akkor is), viszont csak kézzel mosom ki...

     

    Salsi: ügyesek vagytok nagyon ezekkel a képekkel, de ha megengeded, én sajnálom, hogy nem festettetek nagyobb figurákat, mert igazán szépek  Holnap akkor találkozunk?! Megismerjük egymást? Rólad készültek azok a szép fotók, ugye?! Az adatlapodat meg akartam nézni, de jelszavas... Annával már egyszer találkoztuk a papásmamás felkészítőn, de csak utólag jöttünk rá, és mivel kismama agyam van, már nem vagyok benne biztos, hogy őt is megismerném  Szóval kivi vagyok a holnapra 

     

    Ambercat: nem dolgozom én már december óta. De nehogy azt hidd, hogy van időm itthon nyűglődni  Annyi progit csinok magamnak, hogy nem győzöm.. de jól esik, mert így jól kifáradok estére (na és akkor nyűglődöm). Ha meg nincs mit tennem,akkor még hisztisebb vagyok, mert unatkozom A Péterfyben fogok szülni, remélem csak 22 után. Mindenki ezzel idegel, hogy mostmár bármikor szülhetek! Hát én nem szülkök 22 előtt (27re vagyunk kiírva)! Mindenkinek ezt mondom, és mindenki nevet rajtam. Pedig ez így lesz. Komolyan mondom!  Na de nem is ezt akartam írni, csak megint eszembe jutott és feldühít egy picikét... szóval én nem tudom hogy most mekkora Márk súlya, mert  a doki szándékosan nem nézte meg, nehogy ezen agyaljak most két hétig. Viszont  a buksija jó nagy lesz... 9,4cm és még van 3hét.... De amúgy minden oké lesz, mert a férjemmel ezt szugeráljuk. Természetes szülés lesz, pont időre 

     

    Kandika: lehet hogy te beelőzöl minket?! Én még teljesen zárt vagyok. Azért írom így, hogy beelőzöl, mert ha jól tudom Ambercat és én vagyunk legelőbbre kiírva.

     

    Jujjjj lassan beindul a szüléshullám a topicunkban 

     

    37+2 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2009. május 8. 15:108224.
    KÖSZÖNÖM A VÁLASZT!
    előzmény:
    kandika1 (8223)
    2009-05-08  15:07
  4. 2009. május 8. 15:078223.
    Sterptococcuc agalactiae-t keresnek, mert ez a szülőcsatornán átjutott újszülöttben fertőzést okozhat, agyhártyagyulladást, tüdőgyulladást. Ha pozitív, akkor szülés közben antibiotikumot adnak, majd a babát is leszűrik szülés után és ha ő is pozitív, neki is adnak AB-t. Nem is mindnehol szűrik még külföldön sem.
    előzmény:
    marcsi0211 (8222)
    2009-05-08  14:37
  5. 2009. május 8. 14:378222.

    Miért veszik le ezt a kenetet?

    Annyit tudok hogy kell hogy az eredménye a szülésnél nálam legyen de MIÉRT? Mit kéne tudni róla?

    Nekem eddig ilyet nem vettek ugyhogy ehez nem értek.

     

    VALAKI SEGIT NEKEM EBBEN A KÉRDÉSBEN? 

     

    Söt hogy jobbat is irjak még azt se tudom hogy áll a méhszáj mert nem vizsgáltak idestova 30 hete!

    előzmény:
    kandika1 (8221)
    2009-05-08  13:58
  6. 2009. május 8. 13:588221.
    Visszatértem én is a dokitól, a méhszájam még mindig C2222, fej beilleszkedve, szóval továbbra is bármikor beindulhat. A hasam és az uh alapján is szép nagynak találta Bálintot, de a nyomi uh géppel súlyt nem becsült, majd kérek időpontot a klinikán. Tőlem is vettek ma strepto kenetet, bár vett korábban is és negatív volt, de szülés előtt is szokott, azóta kicsit véreztem is és fájdogál a hasam is. Mindenesetre fél7re van a fodrásznál jelenésem, úgyhogy ma nem szülünk Tegnap este fürdésnél észleltem vmi fura dudort a lágyékomon, ma meg is mutattam, jól tippeltem ,a köldöksérv mellé jobb oldalon lágyéksérvem is van Férjem azzal poénkodott, hogy ha még sokáig hordom a nagy hasamat, szülés után egy teljes generált kell majd végrehajtani Megvan a laborleletem is, ami nálam siker, hogy nem lett 9 a koleszterinem, csak, 8,8 a többi a szokásos, enyhe vashiány stb. 25én megyek dokihoz újra ha még megyek, utána pünköskor elutazik külföldre 5 napra, úgyhogy ha akarom, 26án megrepeszti a burkot és szülhetünk. Ezt mondjuk erőszakos beavatkozásnak érezném, úgyhogy inkább diktáljon csak Bálint
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2009. május 8. 12:358220.

    Sziasztok lányok!

     

    Megjártuk a dokit és kész az uh illetve az elsö nst is.

     

    Végre nem kellett bemenni a korházba és az sztk-ba megcsinálták de uh-ra át kellett menni Erzsébetre.

    A doki vett vakami kenetet állitolag kötelezö(eddig soha nem néztek nekem ilyet) Jövöhéten van eredménye szerdán pedig vérvétel és vizelet.

     

    Uh: Van egy tök normális 35+6 hetesnek megfelelö lányunk csak a sulya tér el egy kicsikét a normálistól. 2700-3000gr most jelenleg. Mi lesz ha még 4 hétig benn lesz?

     

    Köszi mindenkinek a nyugtatást akkor nem csak engem érint a hiszti!

     

    Vizesedik ujra a lábam de nem érdekel mostmár kibirom.

     

    Marcsi 35+5  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2009. május 8. 11:248219.

     Szia!

    Oh, nagyon aranyos vagy köszönöm a hsz-ed!

    Amugy meg 100%-osan igazad van!

    Kezdem magam vissza fogni! A vedönöm minden 2. nap jön hozzam es szurogat meg ellenörzi a vernyomasom! Igy aztan mindig megvagyok dorgalva!

    előzmény:
    Luiz (8208)
    2009-05-08  08:08
  9. 2009. május 8. 10:028218.

    Sziasztok

     

    Latom mindenki hisztis idoszakban van. azt hittem csak en hisztizek mindenert.

     

    Nagyon ugyesek vagytok, hogy mar ki mostatok a baba rucikat meg minden elo van keszitve.

    Nekem meg sehol semmi. Igaz a hetemet a dokiknal toltottem mert mindig kaptak valamit a mi nem tetszett nekik es akkor kuldozgettek minde hova.

    De a jovo heten en is belehuzok, legalabb a ruhakat atmosom, atvasalom.

     

     

    na vissza olvasok mert a tobbirol lemaradtam

     

    babas

    34+1

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. május 8. 09:388217.

    Sziasztok!

     

    Én is hisztis vagyok a férjem ráadásul későn ér haza, akkor én vagyok mufurc, ha korán indul, akkor meg ő morci, így a héten nem volt zökkenőmentes kettőnk között a kommunikáció, de holnap már hétvége

     

    Salsi: egy porszívóügynök nálunk is kitakaríthatná a kanapét

     

    Susy: én a babkocsi kuzatot mosom, amit lehet, kímélő programon, de pl. a hordozó bélését kézzel mostam. Az ágynemű mosás folymatban, csak még vasalnom kell, de nem húzom fel még.

     

    Fules: almát a who és a modern szoptatási irányelvek szerint 6 hós kor előtt nem célszerű adni, addig csak szopi vagy tápszer. Én is alig vártam a hozzátápit, de akkora egy macera, sokkal egyszerűbb szoptatni és annyi ideje lesz még kóstolgatni mindent.

     

    Haizer Timea: a süllyedésed simán lehet a terhességtől gyorsult, ilyenkor annyira más az ember szervezete

     

    Ajja: tényleg pihenjél, a toxémia nem vicc Sehogy nem tudod megoldani a 2 évesed felügyeletét?

     

    Lassan készülődök, jelenésem van a dokinál, kiváncsi leszek, mit talál

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2009. május 8. 09:378216.

    szia!

     

    Te dolgozol?

    nekem meggyőződésem, h azért vagyok ilyen jól, mert nem engedhetem meg magamnak, h elengedjem magam és azért jók az éjszakák, mert annyira kivagyok fáradva:-)

    pedig csak szellemi munkát végzek. hetek óta otthon lennék elvileg, de valamelyik cégnél mindig történik valami:-(

    na, mindegy, nem sajnáltatom magam, elvileg az uccsó 2 hetet tényleg otthon pihizem, mert már lelkifurdalásom van a lurkó miatt.

    aki egyébként jól van és kívülállók szerint hatalmas-mondjuk a 31hetesen volt 2kg, szal lehet benne valami-és azt mondják szerintük nem bír ki még 3 hetet a pocakban. de a doki és a ctg szerint igen.

    meglátjuk.

    jövő héten ultrahang, gyanítom egy 4kgot saccolnak majd neki :-)

    mindig elfelejtem: Te hol szülsz?

     

    alvással kapcsolatban írtátok többen is: na én már 2 helyen is olvastam, h a jobb oldalon nem is szabad feküdni, mert olyankor valami verőeret megnyomunk és romlik a baba vérellátása-szal ezért nem szeretik-az enyém is egyből nekikezd rúgkapálni :-)

     

    vizesedés: nekem semmi, de én betartom amit  védőnő mondott és nagyon sok vizet iszok. olyan jólesik. sósan meg nem főzünk, uram amúgysem szereti, náluk otthon nem használják annyira, mint itt.

     

    kórházas pakk alakul, tegnap vettem 2 spagetti pántos hálóinget. én attól a gombolóstól úgy érzem fuldoklok, ezt meg simán letolom ha szoptatok. és még naggyon jól is néz ki-bár tudom nem ez a fontos, de nem szeretném elhagyni magam :-D

     

    pakkal kapcs. mondott egy érdekeset a szülésznő-illetve többet, de most ez jutott eszembe-h az első időre vegyünk illatmentes tusfürdőt és nem parfümözzönk, mert lehet allergén is, meg a baba amúgyis szokja az illatunkat. sztem ez tök jó dolog én uramnak is mondtam :-)

     

    na, enyónyi, meló:-(

     

     

     

     

    előzmény:
    ebi85 (8201)
    2009-05-07  21:30
  12. 2009. május 8. 09:178215.

    Szaisztok,

    Lányok, kitartás, már csak 3-4-5 hét és itt vannak a várva vár babók! Én legalább is ezzel szoktam nyugtatgatni magam! Bár asszem szerencsésnek mondhatom magam, mert elég kevés hisztirohamom volt eddig (peresze néha előjön), de a férjem egy tündér, és mivel van egy terhes beosztottja, így látja az árnyoldalát is a dolognak.... Szerinte én a negyedét sem produkálom annak, amit az a csaj művel... Amúgy nagyon sokat segít itthon, meg szerencsére anyukám és anyósom is segít ha kell! A felújításnál már inkább az volt a bajom,hogy szinte semmit sem akartak engedni nekem, nehogy bajom essen! De most,hogy festjük a figurákat, ezt kénytelenek rám hagyni! Tegnap este 4 órát ácsorogtam a létrán, aminek meg is lett az eredménye, egész éjjel görcsölt a lában... Amúgy éjaszaka én is a röhögőgörccsel küzdöttem, mert annyira vicces ahogy legurulok az ágyról amikor fel akarok kelni....

     

    Jaj, és képzeljétek, tegnap volt nálunk egy porszívóügynök! Alapesetben be sem engedem őket, de a barátnőm mondta, hogy engedjem, mert kiporszívózzák a szőnyeket és az ágyat. És tényleg..., valami hiperszuper géppel atkátalanították a franciaágyat és a szőnyegem is szép lett. Igaz előtte este férje beszórta vanisch porral és jó bedörzsizte, meg felpórszívózta, de így is maradt benne anyga. Persze 300e-ért akkor sem vennék porszívót, ha nem lenne mire költenem, de legalább az ágy kiporszívózva.  Amúgy képzeljétek, férjéknél fizucsökkentés lesz, ezzel akarják elkerülni, hogy el kelljen küldeni embereket. Hát nem dobott fel a hír, de így legalább lesz munkájuk és nem küldik el őket! Remélem....

     

    Na, megyek festeni! Hoztam pár képet a tegnapi alkotásokról.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_817977
    Torolt_felhasznalo_817977
    2009. május 8. 09:078214.

    Kedves Bababluz!

     

    Köszi szépen!

    Azt hiszem megnyugtattál.

    A dokimat lehet, hogy felhívom, bár nem szeretnék túlaggódós kismamának tűnni. Meg nem tudom, hogy telefonon elég-e ha beszélünk, vagy be is rendel még ma magához. Be kellene mennem dolgozni.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_150898 (8210)
    2009-05-08  08:34
  14. 2009. május 8. 09:068213.

    jó reggel, sziasztok!

     

    ismét jelentkezem!

     

    LÁtom már pakolásztok nagyából! Van aki már esélyes is a szülésre! Azért olyan furi hogy ténlyeg hetek vannak vissza!

     

    Én is pont azt számolgattam hogy 2,5 hét- 3 hét mulva akár meg is születhetne Bogi lányunk!

     

    Én meg még ki se vasaltam semmit, még a korházi cucc sincs összepakolva még a padláson van a kiskád meg a pelenkázóra az a tudjátok mi nem jut eszembe a neve még a kiságyába valók sincsenek kimosva!

    tényleg Ti a kiságy dologkat mikor mossátok ki? 

    ja és a babakocsi huzatját amelyikről le lehet venni azt Ti kimossátok vagy azt nem?

     

    Jővéhéten veszek én is málnalevél teát és lassan elkezdem iszogatni !

     

    34+2

    előzmény:
    fules0224 (8212)
    2009-05-08  08:39
  15. 2009. május 8. 08:398212.

    Jó reggelt!

     

    Luiz: ez biztató!

     

    "amúgy ha úgy nézzük  hozzuk a statisztikai átlagot mert két faros bébi van és egy harántfekvéses a többiek fejjel lefelé ahogy azt kell"

     

    még akkor is ha faros, vkinek ilyennek is kell lennie. Engem már nem zavar, ha a csöppöm így érzi jól magát, akkor maradjon úgy. Túlélem a császárt, a vakbélműtétet is túléltem, ez sem lesz rosszabb...

     

    Csak ne nyomná ennyire a bordámat Nándi! Főleg fekvéskor rossz.

     

    J.Anna: én inkább a dokimat hívnám.

     Nekem is volt két napos keményedéses fájós napom, de pihentem sokat, és jobb lett, de a dokim azért megnézett, h nem-e kezdett kinyíílni a méhszáj.

     

    Többgyerekes anyukák: almát mikor lehet adni a picinek, ill. gyümit, mert vhol azt olvasom, h 3 hó, de a nagyrésze hat hót ír. ezen agyaltam hajnalban.

     

    Ajja: sztem inkább pihenj, és keress segítsget, akik ezt megcsinálják!!!

     

     Én nemsoká megyek jégkrémért!

     

    Ebi: ezt a ki-bepakolást én is eljátszottam már 1x-2x!

     

     

     Szopis melltartó: ahol vettem, venni akartam egyet nagyobbat, és u.akkora volt, mint ami most rajtam van, és nem tudtam eldönteni, ezért otthagytm, pedig felpróbáltam vagy 3x, csak nem tudtam eldönteni, h fog-e nőni a mellem, lecsökken-e a mell alatti bőség, vagy mi van. Mondom majd visszamegyek két hét múlva.

     

    35-1

    előzmény:
    Luiz (8208)
    2009-05-08  08:08
  16. 2009. május 8. 08:368211.

    Szerintem se agyalj a megforduláson, mert én hallottam, hogy annak is meg lehet az oka ha nem fordul meg.

     

    Pl. Rövidebb köldökzsinór,vagy valami akadály odabent, szóval a babák lehet jobban tudják, hogy miért jó úgy nekik ahogy vannak!

    Ja és írtam neked, csak lehet nem láttad, hogy szerdára írtak be engem is ctg-re a kórházba, én reggel 8 ra megyek!

     

    Timi

    előzmény:
    Luiz (8208)
    2009-05-08  08:08
  17. Torolt_felhasznalo_150898
    Torolt_felhasznalo_150898
    2009. május 8. 08:348210.

    Szia Anna!

     

    Üdv közöttünk.

    Nekem is volt keményedásem a 28. hét körül, akkor is, ha nem voltunk együtt. Szépen elmúlt, s már hetek óta nem jelentkezett. Nem hinném, hogy gond van, de ha 100%-ig meg akarsz nyugodni, hívd fel a dokidat. Az enyém is mindig olyan kedvesen megnyugtat.

    Don't worry, be happy!

     

     

    Bababluz 35+2 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_817977 (8207)
    2009-05-08  07:07
  18. 2009. május 8. 08:318209.

    Jó reggelt lányok!

     

    Látom,nyügis időszak van mindenkinél,eddig én megúsztam ezt a hisztis időszakot, de most engem sem került el.

     

    Tegnap attól fakadtam sírva, hogy a férjem bejelentette, hogy még este elmenne munka után focizni, na teljesen kész lettem, hogy én várom itthon ő meg , még este is itthagy egyedül. Persze, máskor ez azért nem visel meg!

     

    Ma reggel is kicsit kiborítottam, pedig még talán nem is vitáztunk sosem!Hát ilyen dilis időszakom van most.

     

    Úgyhogy Marcsi, Ebi nem vagytok egyedül, a lényeg, hogy tudjuk, hogy mitől van, talán így könnyebb kezelni magunkat!

     

    Elefanni: Éjszaka eszembe jutott nekem is az állva alvás lehetősége, nekem annyira fáj a derekam, hogy egyszerűen sehogy se jó!Ma éjjel is lecsúsztam, és mint egy 80 éves nem bírtam visszamászni a párnára, már a röhögőgörcs jött rám, hogy ennyire nem lehetek szerencsétlen!

     

    Elég rossz lett a vérleletem is, készen lett tegnap! A süllyedésem max: 25 helyett 72 lett!Ez gyulladást jelezhet az tudom, kicsit fájdogált mostanában a torkom,de  lehet ez attól? Nem tudjátok? Mintha valaki írta volna, hogy volt ilyen gondja! Na végülis hétfőn majd megmondja a doki, csak nincs kedvem megint vért vetteni!

     

    További szép napot mindenkinek!

     

    Timi

    36+4

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2009. május 8. 08:088208.

    ajja azért ha minden toxémiás tüneted megvan legyél óvatosabb és a fű meg úgy is szép ha majd befonod, szarni rá, a paradicsom folt mellé meg kenhetsz esetleg valami más színt és akkor dizájnos... szóval tényleg pihenj többet... az hagyján, hogy rád is nagyon veszélyes a toxémia, de a babó sem tud nőni odabent szóval tényleg oda kell figyelni!!!

     

    marcsi én is így vagyok mostanság, hogy semmi sem jó ami éppen van...

     

    Ebi köszi már jobban vagyok este kibőgtem magam egy kicsit azóta jobb

     

    szerencsére arra is rájöttem, hogy leszarom hogy fekszik a gyerek, ha császározni kell akkor az lesz, ha nem akar megfordulni úgysem fog nem stresszelek ezen sem tovább elvégre ez az egész nem rólam szól hanem a kicsi bébiről valahogy az elmúlt napokban annyira ráállt az agyam erre a meg kell fordulnia a gyereknek dologra, meg hogy nem akarok még egy császárt hogy el is felejtettem az egész miért van hogy a végén a lényeg, hogy ott lesz egy pici emberke a kezemben... szóval tiszta dili vagyok este kicsit sikerült helyre raknom a dolgokat az agyamban azóta nyugisabb vagyok

     

    amúgy ha úgy nézzük  hozzuk a statisztikai átlagot mert két faros bébi van és egy harántfekvéses a többiek fejjel lefelé ahogy azt kell

    előzmény:
    Ajja (8205)
    2009-05-07  22:43
  20. Torolt_felhasznalo_817977
    Torolt_felhasznalo_817977
    2009. május 8. 07:078207.

    Sziasztok!

    Bocs, hogy csak így "bepofátlankodok" ide. ÉN még csak 28 hetes vagyok. Elvileg júliusi babás.

    Tegnap este többször nagyon kemény lett a pocim (miután együtt voltunk a férjemmel - nem tudom összefügg-e...)

    Aztán éjjel is éreztem, mikor felébredtem.

    És ma reggel is kb. 10-15 percenként. De azt hiszem ez most egyre enyhébb.

    Mi lehet ez? Fel kell hívnom a dokim? Vagy jobb lesz? Lehet, hogy úgy mozog, fordul már a baba? Nő a méhem?

    Félek!

    Adjatok tanácsot!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2009. május 8. 06:518206.

    Sziasztok!

     

    Tegnap voltunk orvosnál, minden o.k.!

    Valaki írta a "Suttogó c. könyvet: az 1. kötet kb. 1 éves korig szól, úgyhogy egyenlőre elég arra beruháznia!

    A mellszívóról: én Első Kicsinknél nem szereztzem be előre, de azután mégis szükség lett rá....de sajnos nem ezen múlt a tejmennyiség. REMÉLEM, MOST FOGOK TUDNI SZOPTATNI! SOKÁIG!

    Én sem "tudnék" befeküdni a Nagyobbiktól(20 hó)- és jó vicc, hogy ne emelgessem, meg ne erőltessem meg magam:)

    Gondolom, nálatok sem bejárónő végzi a házimunkát:)

     

    Teljesen természetes a szülés előtti aggódás- és a fészekrakási ösztön is! Szóval ez a "normális":)

     

    Szerintem, legyünk optimisták- ha már idáig sikeresen eljutottunk!

    Nem emléxem, h olvastam volna: vár valaki ikreket, vagy mindenki egybabás?!

     

    Sajnos én is elég türelmetlen vagyok, de azt hiszem, ez hormonális okokkal (is) magyarázható....

     

    Mindenkinek kellemes napot!

     

    (De jó Annak, aki már CTG-zik...:)

     

    choppardlike 33+3

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2009. május 7. 22:438205.

    Feherje van a vizeletemben, magas a vernyomasom es nagyon vizesedek!

     

    Amugy szerintem is tul aktiv vagyok, mert hetfön füvetnyirtam kb 4 orahossza volt es utana azt hittem, hogy nem birok megmozdulni ugy kicsavartam magambol az utolso energiat is!

    Csinalok itthon mindent amit kell nem merek semmit sem elhanyagolni mert utana dupla annyi energiaba kerül!

     

    Ha a doki nem int le akkor ma elkezdtem volna kifesteni az etkezöt! Mert kinyitottam egy paradicsom konzervet ! A tetejet kessel pattintottam fel igy a paripüre nagyresze felrepült a falra!

     

    Most megpromalok Homeos bogyit szedni a vernyomasomra talan segit!

    előzmény:
    marcsi0211 (8204)
    2009-05-07  22:32
  23. 2009. május 7. 22:328204.

    Mért akar befektetni? Milyen toxémiás tünettel rendelkezel?

     

    Szerintem aktivabb már nem igazán leszel max elöjön a takaritás mánia hogy idöre kész legyen minden.

    előzmény:
    Ajja (8202)
    2009-05-07  22:13
  24. 2009. május 7. 22:298203.

    Köszi Ebi! Jól esett!

     

    Nem tudom hogy mi van velem semmi nem jo. Ennék is valamit meg nem is,aludnék is de fekve se jó. Szerintem front van méghozzá melegfront. Feszült vagyok valoszinü azért mert nem szeretek a dokihoz menni. De muszáj és azzal nyugtatom magam hogy más sem szereti ha macerálják.

     

    Közben hazajött elment kiszellöztetni a fejét(növéremékhez)de jobb is mert ha itthon marad akkor biztos még jobban összekapunk persze miattam részben. Meg természetesen miatta is.

     

    Azért ezt a fagyis dolgot megnéztem volna ilyet én is szoktam csinálni de csak akkor ha olyan napom van mint ma hogy ennék is meg nem is! 

    előzmény:
    ebi85 (8201)
    2009-05-07  21:30
  25. 2009. május 7. 22:138202.

    Sziasztok!

    Idejet sem tudom, hogy mikor voltam itt utoljara!

     

    Nagyon nehez idöszakon vagyok tul!

    Szinte minden fele - fajta virust es betegseget össze szedtem!

    Mar nagyon varom a kis majmocskamat, hogy lassam es a sajat szememmel meggyözödjek rola, hogy tenyleg egeszseges es nincs semmi baja!

    Nagyon izgulok .............

     

    A 33. hettöl kezdve nekem is farfekveses lett a gyerköc! Nagyon megilyedtem, hogy ugy marad! Mivel nem akarok a masodik babamnal is csaszart ! Ezert mindent megprobaltam, hogy vissza forduljon!

    pl.   akupunktúrás kezelesen vettem reszt es homeos bogyokat is szedtem! Most nem tudom, hogy melyik segitet, de a 36. hetre vissza fordult!

     

    Vegre valami jo is törtenik gondoltam!!!!

    Na, igen! Csak, hogy a doki nagyon rancolta a homlokat es azt kerdezte tölem, hogy mit csinaljon velem mert a szive szerint azonnal beutalna a korhazba terhessegi Toxemia miatt!

    Nagyon jo gondoltam ............ennek mar sosem lesz vege!?

    igaz mar kibuliztam nala 1x, hogy nefektessen be! Gondoltam most is menni fog! Füt fat megigertem neki,hogy itthon maradhassak!

    -Miert is? -Mert van egy 2eves gyermekem akit nem tudok kire hagyni! Nincs segitsegem! Igy mindent magamnak kell megoldani! Sajna a paromra nem szamithatok  hosszu tavon!

     

    Remelem a cel elötti idöszakban aktivabb tag leszek!!

     ma. 36+0

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top