Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kendra jósnő:Sorsjelek

Kendra1
Létrehozva: 2009. február 25. 06:50

Történt már veled,hogy gondolsz valakire,aztán perceken belül felhív vagy éppen összefutsz vele az utcán?Vagy a párkapcsolatodban megteszel mindent azért,hogy együtt maradj a partnereddel,és mégis mindig valami "közbeszól",hogy ne sikerüljön?Hogy nap-nap után mindig ugyanabban az időpontban nézel az órádra és ugyanazokat a számokat látod?Hogy érzed,valamit üzenni akar a sors-a végzet számodra,csak nem tudod megfejteni?Hogy kártyát vetsz magadnak és a kérdésedre többször is ugyan az a válasz bukkan elő?Keresed a saját sorsod útját,de tele vagy bizonytalansággal,hogy jó úton jársz-e és érdekel,milyen jelek "figyelmeztetnek",hogy merre indulj?

Ha van kedved,gyere és beszélgessünk a sorsjelekről.

  1. 2011. március 17. 22:016901.

    Szia Patti !

     

    Köszönöm a kedvességed,bátoritásod,erőközvetitésed. Minden jó szóra szükségem van,s túl élni ezt a rám mért próbát. Megtanulni táncolni az esőben....

     

    Mindenkinek  üdvözlet és

     

    Sok sikert nektek lányok!!!

    előzmény:
    Patti (6897)
    2011-03-13  06:28
  2. 2011. március 17. 21:556900.

    Szia Kendra !

     

    Tényleg nagy erőt ,hitet és tartást tud adni nekem az a HAZA telepedési lehetőség. Értelmet ad minden téren.

    Hirtelen olyan szüknek,perspektiva nélkülinek tűnik a jövő itt.

    Otthon van a család a lehetőség,hogy még behozzam az elmaradt,kimaradt nagyanyai gondoskodást.

    A lányomnak a nyugodt jövőbeni karrierje ...,ha már olyan szépen   megvalósult a neheze a három gyermek mellett,főnökei rábiznak nehéz megoldandó feladatokat.De ehhez kell a nyugodt háttér,hogy a nagymama időben utána megy a gyerekekért az iskolába.

    Köszönöm a felajánlott segitséged a kórházzal kapcsolatban,hiszen szeretném, hogy jó körülmények közt legyen.Telkiről hallottam,csodás magánklinika .

    előzmény:
    Kendra1 (6896)
    2011-03-12  23:59
  3. 2011. március 17. 21:436899.

    Szia Dinnyécském !

     

    Köszönöm soraid,nagy szükség van a fájdalomcsökkenésre,mert később iszonyúbb ,gyötrelmesebb lesz.Jelenleg csakis a komfortjáról tudok gondoskodni, mellette lenni,a jó ételről stb .

    Muszáj higgadtnak lennem és nem elvesziteni a fejem,hiszen itt mindent nekem kell megoldani,számlák,csekkek kitöltésétől -orvossal,ápolokkal beszélni.

    Kevés van akire számithatok,mert volt olyan is aki az ő elképzelését akarta érvényesiteni.

    Megsértődött amikor nemet mondtam.

    Aztán rájöttem,mi a hézag,kicsiny kis magyar körünkben.  

    előzmény:
    dinnyehéj (6895)
    2011-03-12  15:47
  4. 2011. március 17. 21:306898.

    Sziasztok Angyalkák !

     

    Naposkám,

    köszönöm a segitséged felajánlását ,a lehetőségek melletti drukk-szoritást !Én is mantrázom az elmenetel sikerét.Meglépem bármilyen formában döl el a jövőbeni lépések ! Hiszen mindannyian Isten kezében vagyunk,és mit akarnak az égiek,úgy dől el földi sikon is.

    Ezt észrevettem,felismervén a jeleket,és főleg okulván az elcseszett lehetőségekbő, amit az élet majd újra elébem tolta ugyanazt a témát,oldd meg mert többé nincs még egy alkalom.!!!

     

    előzmény:
    Naposoldalad (6893)
    2011-03-11  21:04
  5. 2011. március 13. 06:286897.

    Sziasztok!

     

    Easti!!  Többiekhez csatlakozván én is kivánok sok erőt és kitartást mindenhez!! Minden rendben lesz meglásd! Annyira tudok másnak erőt közvetiteni!

     

     

     

    Dinnyécske!  Most már látom ez amúgy is halott ügy,mindennemű dolog ami volt felém közvetitve általa,egy komment,akármi,most annyira felém sem bagóz épp. Valahogy lecsendesült,se kép se hang. De hát a sors az ilyen,Őt ennyi időre szánta úgy látszik,és ezt el kell fogadnom. :)

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  6. 2011. március 12. 23:596896.

    Sziasztok!

    Eastikém!

    Várunk haza!HAZA!Ez most új értelmet nyer az életedben...És van itt egy nagyon jó és színvonalas magán kórház Budához közel.Telki kórház a neve.Van összeköttetésem oda,ha emellett döntesz.És ha bármiben szükséged van rám/ránk,szólj,és melletted vagyunk.

     

    Debbie!

    Sajnos úgy érzem,hogy ez a férfi nem vár,nem kér segítséget tőled.Érzem azt is,hogy valóban beteg,de lelkileg most más támaszra hagyatkozik.Jobb lenne túllépned rajta,bár tisztában vagyok vele,hogy ez nagyon nehéz lesz számodra,de egyszerűen nincs is más választásod,mert elzárkózik minden folytatás elől.Tudom,hogy ezt az eszeddel te is tudod,de a szíved nem hajlandó engedelmeskedni az ész józan-racionális sugallatainak.Mégis azt kérem tőled,hogy engedd el drága Debbie Őt,mert csak gyötröd magad miatt.A sok kettes szám egyébként mint pár szám,a párt,a kapcsolatot szimbolizálja.Ellentétben a szeretett férfi 21-es számával,ami tükrözi,hogy hiányzik az egy a párból.Azt hiszem,ő elvan így a maga páratlan világában,amiben nincs elkötelezettség,felelősség,társ.

     

    Dinnyém!

    Nagy puszi és jó week endet!

    előzmény:
    debbieke (6894)
    2011-03-12  03:48
  7. 2011. március 12. 15:476895.

    Sziasztok!

     

    Easti: sokat gondolok Rád!remélem, hogy csökken a fájdalom és méltósággal tudja viselni a párod. Te pedig erős vagy, ahogy eddig is, ami persze nem alapjárat ez igenis nagy teljesítmény. Sok kitartást kívánok, szerintem a segítség jön felülről, amint látjuk...

     

    Patti: bátorság! szerintem ha már gondolkodsz, akkor már eleve többet jelent a fickó...így akár meg is próbálhatnád, nem?

     

    Napsütéses szép napot Mindenkinek!

    előzmény:
    Eastriver17 (6892)
    2011-03-11  17:11
  8. 2011. március 12. 03:486894.

    Drága Kendra!

     

    Örülök,hogy rábukkantam erre a fórumra,sokat gondolkozom,miért kísért néhány szám..Este 22.22-kor szinte mindig az órára nézek,sok-sok éve...Ezt a számot nem tudom mihez kapcsolni,de nagyon érdekelne,mit jelenthet!A másik szám a 21-es,ez annak a férfinak a szerencseszáma,akit szeretek,amióta ismerem Őt,azóta ez a szám is meghatározó az életemben,sokszor belebotlok.

    Van még furcsaság Vele kapcsolatban.Egy este battyogtam hazafelé és megragadott egy apró cetli egy elhanyagolt kirakatban,azért mentem oda megnézni,mert csak annyit láttam messziről,hogy Pilates-tornát hirdet,amire akkoriban sokat gondoltam,hogy jó volna elkezdeni.De a többi,apró betűs infot a cetlin csak ezután láttam és kővé váltam:abban a műv.házban tartják a tornát,ahová az én Drágám jár táncolni...

    Fontosnak látom ezeket a jeleket,csak megfejteni nem tudom őket.Abban biztos vagyok,hogy ez a szerelem sorsszerű,csak sajnos mostanában egyáltalán nem áll jól a helyzet...Igyekszem dióhéjban leírni a sztorit,talán tudnál segíteni világosabban látni(ha belefér az idődbe,nagyon megköszönném!!)....Tavalyelőtt kezdődött,törzsvendég volt az étteremben,ahol dolgoztam.Fél évig észre sem vettem,aztán egyszer elkezdtünk beszélgetni.Szerelmes lettem,láttam,hogy Ő is vonzódik hozzám,de nem lépte át a a flört határait.Fél évig ez ment,mindenki szerint ki kellett volna vernem a fejemből,de én szilárdan hittem,hogy van dolgunk egymással.Aztán egyszer megtörtént a ,,csoda",találkozgatni kezdtünk.Minden randi tökéletes volt,annyi,hogy 2 találka közt sosem kerestük egymást,finoman,lassan alakult,igaz,szépen..Aztán egyszer eltűnt-erre én kétségbeesve írtam egy mailt,ami szép érzelmesre sikerült...semmi válasz,gondoltam,hát ezek után max ,,véletlen" sodorja utamba a sors,de magától nem kerül elő.Aztán egy hónap múlva mégis.Találkozni akart,de bagatell időbeli problémák miatt nem sikerült összehoznunk.Néhány hét múlva én próbáltam újra közeledni-ha már újra felbukkant egy ilyen levél után,gondoltam,csak akar valamit tőlem-ekkor azt a választ kaptam,hogy "most nem lehet" és ködös utalásokat betegségre,és hpgy ha majd meggyógyult,keres.Gondoltam,talán nátha,stb,de eltelt újabb pár hét,ekkor ismét kerestem,hogy nem mondhatja,hogy nem vagyok türelmes,de tudnom kéne,hogy mire is várok..válasza az volt,hogy akarja a találkozást,ha majd rendbe jön...kértem,nyugtasson meg,hogy ez hamar megtörténik és hogy nem komoly a dolog..erre azt felelte,rendbe jön,néhány hónap...persze ez nem nyugtatott meg,pánikrohamot kaptam(ami előtte sosem fordult elő),mert éreztem ,hogy baj van,tényleg..Azóta eltelt három hónap.Tőle semmi hír,néhány barátom szerint hazudott.De tudtam,hogy nem,Ő nem tenne ilyet soha,főleg,mert orvos,aki nem viccel betegséggel.Nemrég aztán egy fórumon felfedeztem,hogy a betegségéről ír néhány volt páciense..hogy súlyos,hosszú kezelésre van szüksége...Tudtam,.,éreztem,hogy őszinte,de nem tudom,mit tehetnék,nem tudom,mi a megfelelő ebben a helyzetben,hogy segítsem Őt,hogy úgy lehessen biztos a szerelmemben,hogy ne legyek a terhére..Hogy erősíthessem,ha arra van szüksége,de ne legyek tolakodó,mert most az én érzéseim nyilván sokkal kevésbé fontosak,mint az,hogy Ő rendbe jöjjön,és hogy a lelke is megkapja azt,amire szüksége van..De nem tudom,mi a helyes..várni még rá és lélekben támogatni,vagy...?

    Kendra Drága,kérdésem Hozzád,hogy Te is sorsszerűnek látod ezt a találkozást vagy én képzelem bele?És mint jósnő,mit látsz/érzel a betegségével kapcsolatban ill. kettőnkkel?

    Válaszodat előre is hálás szívvel köszönöm!

     

    Debbie

    előzmény:
    Kendra1 (1)
    2009-02-25  06:50
  9. 2011. március 11. 21:046893.

    Drága Eastike!

     

    Nagyon nagyon sajnálom, hogy át kell ezt élnetek! De itt vagyunk, bármikor tudod, számíthatsz ránk. 

    Én nagyon szorítok, hogy ez a litván-orosz a legnagyobb lehetőséget lássa a lakásban és gyorsan el is vigye. Hudininek meg küldöm az energiát, hogy némiképp enyhüljenek a fájdalmak. 

    Nehéz bármit is mondani, de tényleg itt vagyunk, ha szükség van csak szólj!

    előzmény:
    Eastriver17 (6892)
    2011-03-11  17:11
  10. 2011. március 11. 17:116892.

    sziasztok !

     

    Az elmúlt napokban kórház volt,háromszor egy nap bejártam látogatóba.Habár jó a kaja ellátás,én is vittem inyencségeket ! Fájdalma nő,ereje gyengül. Terjed a daganat,szivszoritó intézkedések és döntések pillanata !

    Naponta küldenek egy háziápolót,de tele a hócipőm !Most képtelen vagyok részletezni. 

     A házban ahol lakom van egy litván orosz érdeklödő a lakásunk iránt.Úgye a megérzésem !Most váljon valósággá földi sikon is.!! Erre kérem a Jó Istent !

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  11. 2011. március 11. 15:306891.

    Szia ANŐ!!

     

     

    Nagyon köszönöm,ezt a rengeteg sort,és elmélkedést erről a dologról,jól esett,hogy ennyit olvashattam róla!

     

    Valóban ha szimpla sexpartner lennék számára,akkor nem hozott volna dolgokat. Eddig pl.az egyik közösségi portálon mindig minden kiirásomat kommentálta,tetszett neki. 

    A munkahelyen meg már szóvá tették,hogy ne az üzenőfalon beszélgessünk,akkor mondtam is,hogy ezt igy óvatosabban. Azóta pl,nem is szól semmihez. Jó persze,ez csak net,nem ettől bukik vagy áll a dolog,csak ez igy egy jel volt,hogy egyszerre milyen érdeklődő lett.

     

    Találkoztunk volna szerdán is,de mondta,hogy melyik másik nap jó nekem,meg bepótoljuk,mert dolgoznia kellett,hogy igaz -e vagy sem nem tudom,az is lehet,hogy már más csajszival jár össze. A lényeg,hogy külön programként még nem mentünk el sehova.Magától meg nem tudom fog - e még keresni,de tényleg azt tudom,hogy én nem fogom. Mert ha férfi akar valamit,akkor az tudja mit akar. Ha meg nem,akkor ez van! :)

     

    Csak tudod azért mondtam,hogy tartok a csalódástól,mert ha még "összejárok" vele,akkor még jobban megkedvelném,és ha ő pedig nem,na akkor ez az ami BUKTA!:)

     

    Remélem mihamarabb tartotok megint egy találkozót főleg,hogy most ilyen gyönyörű az idő!!!

    előzmény:
    ANŐ (6889)
    2011-03-11  11:07
  12. 2011. március 11. 11:496890.

    Szia ANŐ!

    Nagyon jól leírtad a gondolataidat,érzéseidet.Magam is ugyan így vélekedek Patti dolgairól.Sokat mondtam is neki ezeket,és biztos vagyok benne,hogy el fog gondolkodni az olvasottakon,amelyeket írtunk neki.

     

    Neked abszolút "érzem",hogy pozitív változások fognak bekövetkezni az életedben.Szükséges hozzá egy egészséges önzés,amikor már azt mondod:eddig másokat segítettem.Most magamon segítek!(és a jó Isten is megsegít!)

     

    előzmény:
    ANŐ (6889)
    2011-03-11  11:07
  13. 2011. március 11. 11:076889.

    Drága Kendra!

     


    Köszönöm az elgondolkodtató választ.

    Nagyon jó a megérzésed és a meglátásod, személyes találkozás nélkül is, mert nagyon igaz rám, hogy elrendezem mások életét, de a magaméval nem igazán tudok mit kezdeni.

    Eddig azt éreztem, hogy ördögi körben vagyok és nem tudok kilépni. Mostanság azt érzem, hogy alakul valami, változni fog sok minden körülöttem. Érzem, hogy történni fog valami, de előtte meg kell élnem azokat a dolgokat, amik jönnek, hogy aztán jobb legyen.

    Nem tudom jobban leírni, hogy mi van bennem, csak érzem és kész.

     

    Az is igaz, hogy nap, mint nap jönnek a jelek, hogy lássam meg az anyagi világ mögött levő dolgokat, foglalkozzak spritualitással. Nyitott is vagyok rá, csak még nem tudom, hogy mi lesz az én területem, mivel érdemes foglalkoznom. 

    Az személyes találkozáson "dolgozom", remélem az elkövetkezendő pár hónapban, de inkább minél hamarabb, meg is történik. :)

     

    Patti!

    Értem én a logikádat és értem én, hogy nem akarsz csalódni és biztosra akarsz menni, mert én is ilyen nőszemély lennék.

    De nem lehet mindig mindenben biztosra menni!

    Mitől félsz?

    Megfogalmaztad már magadban?

    Hidd el, bármi is fog történni, másnap úgyis fel fog kelni a nap, ha szerencsénk van sütni is fog :)))) és ugyanaz az ember leszel, mint eddig voltál, csak egy jó vagy "rossz" tapasztalattal leszel gazdagabb, amivel te több leszel.

     

    Biztosan csak azért érzel többet iránta, mert tényleg kezdtél beleszeretni? Vagy csak azért, mert "nincs más", aki volt vagy lett volna és nem téged választott, inkább mással kavar?

     

    Azt vettem ki a szavaidból, hogy ezzel a fiatalemberrel, párszor találkozgattatok, szivességet tett neked - hidd el, ha csak egy "szimpla utasa" lettél volna, akkor nem vitt volna neked pl. palacsintát, meg egyebeket csak úgy mosolyogva - vonatkoztassunk el attól, hogy fizettél-e érte pénzzel vagy sem-, mert inkább várt volna a következő fuvarra, minthogy ezt megtegye.

    Mondom ezt úgy, hogy nem ismerem az illetőt, nem tudom, hogy mi történt még ezen kívül köztetek, csak van tapasztalatom-e téren.

     

    Nekem is volt egy taxisom :), csak neki nem volt teljesen tisztázott a családi háttere és hiába várta tőlem a konkrét megoldást, hogy mit is tegyen, vagy ne tegyen, én csak rávilágítottam arra, hogy mi történhet ha így vagy úgy dönt, ez neki nem volt elég, így eltűnt.

    De nem keresem, mert érzem, hogy felbukkan még.

     

    Jókat beszélgettünk, komoly témákban is, és neki köszönhetően én tudatalatt, akaratlanul változtattam a kapcsolatokról való gondolkodásomon.

    Ezért javaslom neked azt, hogy ne hagyd a taxisodat.

     

    Jó volt vele, ami volt, nem?

    Jó társaság volt a számodra, tetszik is neked, bármi lehet belőle, nem? Akkor mitől félsz?  Ha csak egy jó beszélgetés, örömteli találkozás, közös kávézás vagy időnként érdeklődés szintjén, hogy vagy? mi újság veled? stb.,  marad meg az életedben, az miért baj?

    Elhiszem, hogy többre vágysz, meg másra, de miért ne adnád meg az esélyt?

    Bajod nem lehet belőle, max. csak annyi, hogy lesz valaki az életedben, akivel tudod, hogy hányadán állsz és nem kell agyalnod, hogy mit gondol, mit akar tőled. Na meg az sem lebecsülendő, hogy tudod a számát és lesz egy "saját taxisod", ha kell. :)))))

     

    Ha meg te többre vágysz, mint amit adni tud, azt ki kellene előbb deríteni, aztán meg ha mégsem, akkor nincs mit tenni, el kell fogadni, hogy nem ő a szép szőke herceged, nem lehet minden egyszerre jó és szép.

     Nagylány vagy, és le fogod tudni rendezni magadban. Ha meg segítség kell, akkor itt vannak a lányok, nemigaz? :)))

     

    Hidd el meglátszik az ember lányán, ha van valaki, egy biztos pont az életében, akár szerelem, akár barátság és ezt a férfiak is megérzik, lehet, hogy neki köszönhetően lesz bekerül valaki az életedbe, vagy ő maga?

    Nem tudom, én azt érzem, hogy ne mondj le róla, add meg az esélyt neki és éld meg vele, amit meg kell élned, de ne agyalj előre, hagyd, hogy történjenek a dolgok....

    Na jó befejeztem a "hegyi beszédet".

    Hallgass a lányokra és főleg Kendrára!

    Bocs, Kendra! Te jobban értesz ezekhez a dolgokhoz, de nem bírtam megállni, hogy ez a leány :), csak azért mert nyuszivá válik, ha meg kell magával küzdenie, hagyná veszni a kínálkozó lehetőséget...

    előzmény:
    Kendra1 (6888)
    2011-03-10  17:45
  14. 2011. március 10. 17:456888.

    Szia ANŐ!

    Hát ez a pókos álom elég elgondolkodtató...Jobban kellene ismerjelek ahoz,hogy ebben érdemben lehessen nyilatkozni.Vannak persze ötleteim,mint pld.a pók,mely a szerencse egyfajta tudatalatti szimbóluma,mely mindig  felőled mászik egy keskeny deszkán,mint visszatérő motívum,jelentheti azt is,hogy másoknak  szerencsét hozol,elrendezed az életét,a magadéval viszont nem tudsz még bánni.Ez persze csak egy ötlet.Sokkal több info kellene rólad,amit remélem,már végre egy személyes találkozás vele-közelebb hozhat.Aztán az akasztott figurájának visszatérése...ez ugye egy rendkívül összetett lap.Jelent fordított világlátást,spirituális beállítottságot,elszakadást a materiális világtól,a lamed héber betű által azonban mint főnévi igenév a cselekvést is jelzi...Szóval ebben is ellehetne mélyedni,hogy miért köszön vissza folyamatosan és nem véletlenül ez a lap a sorsodban.

    A fő,hogy hírt adtál magadról,nagyon örülök neked,és ha tudsz,jelentkezz gyakrabban.

    Szeretettel ölellek,

    Kendra

     

    Pattim!

    Ne hagyd,hogy a félelmeid győzennek le téged.Te győzd le a félelmeidet.Te vagy az erősebb,és tessék bevállalni a kockázatot,hogy egy kezdődő kapcsolat elől nem elmenekülsz,hanem belevágsz!!!

    Puszillak.

    előzmény:
    ANŐ (6886)
    2011-03-10  13:00
  15. 2011. március 10. 15:036887.

    Sziasztok!

     

     

    Köszönöm a hozzászólásaitokat,jó látni,hogy vélekedtek ti is a dolgokról!

     

    Elolvasom mégegyszer Kendra könyvét,hogy kicsit jobb belátásom legyen a dolgokról.

     

     

    Dinnyécske! A dolgok amiket hozott azok ételek voltak,de én kértem meg párszor,hogy hozzon.pl.palacsinta..de ő szivesen hozta.

     

    De most  jutottam el oda,hogy úgy érzem,kezdek kicsit többet érezni,holott eddig nem is érdekelt. Ezért döntöttem úgy,hogy mostantól hanyagolom őt mindenhogy,mert nem akarok csalódást. Félek,hogy nem találnának az érzelmeim viszonzásra,úgyhogy jobb pontot tenni a végére a dolognak már most.

     

    Naposka! Te jársz  még Zumbázni? :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  16. 2011. március 10. 13:006886.

    Sziasztok!

     

    Eltűntem egy "kissé, mert akadt rendesen elfoglaltságom. Levizsgáztam végre, jeles eredménnyel és külön dícsérettel. Mostantól gondolkodhatok azon, hogy merre tovább, mert ezzel a végzettséggel nőként nem boldogulok, viszont vannak ráépülő képzések, amivel talán kezdhetek valamit.
    A gyerekem is felvételizett, nem biztos, hogy bekerül abba a gimnáziumba, amelyikbe nagyon szeretne, konkrét válasz még nincs, de fellebbezési lehetőség van. :)

    Na meg visszahívtak a korábbi munkahelyről, változatlanul csak esti műszakban, részmunkaidőben, de dolgozom. Igaz, hogy csak takarítás, de én ennek is örülök. Mostanában meg jól jön, hogy munka közben agyalhatok, ami éppen adódik és este meg kiszellőztetem a fejem, mire hazaérek. 

    Visszaolvastam amennyit csak tudtam és örülök az ilyen-olyan fejleményeknek. 

    Esti! remélem hamar túl leszel a költözésen és végre nyugodtabb leszel egy kicsit. 

     

    Kendra! Fél nap híján lemaradtam az előadásodról, amit nagyon sajnálok! Pedig kíváncsi lettem volna nagyon rád élőben is, na meg az előadásodra is, de nem baj, majd legközelebb. :)
    Ha időm engedi akkor előveszem a kártyáimat, de ha nagyon szükségem van némi útmutatásra mindenképpen: Segítségeddel jobban belemélyedtem a tarot történetébe a lapok jelentésébe, biztosan állíthatom, hogy évekre meglesz az elfoglaltságom, mert nagyon szeretném jobban elsajátítani.Annak van valami jelentősége, hogy az utóbbi pár hétben sorra a 12-es Akasztott lapja jön ki?
    A jelenlegi helyzetemre mindig ez jön ki. Gondolom nem "véletlenül".

     

    Hogy még bonyolódjon a dolog, lassan 2 héte szinte minden éjszaka álmodom. (Ritkán szoktam, akkor is olyan dolgokat, amik később szinte ugyanúgy megtörténnek.)

    Sosem konkrétumot,  csak összevisszaságot - leginkább a jövőből pl. hogy egy koromfekete hajú csecsemő van a kezemben, akiről tudom, hogy kislány meg hasonló dolgokat, de összefüggéstelen még számomra az biztos, hogy nem a naponta megtörtént dolgokról álmodom-, de mindig szerepel benne egy pók.

    Világosbarna színű, fekete fejű és lábú, közepes méretű, szőrös pók, valami egzotikus féle.

    És kivétel nélkül mindig tőlem valaki felé mászik - ezt a valakit csak érzékelem és nem látom-, és mindig egy dió színű barna vagy gerendán vagy korláton vagy valami ilyesmi keskeny fafelületen. De nem félek a póktól vagy ilyesmi csak látom álmomban és nézem, hogy pár centit halad lassan, már ahogy a pókok tudnak haladni. :)))

    Na ezt fejtse meg nekem valaki okosabb, mert én nem jövök rá, hogy mit is üzenne számomra.

     

    Patti! Hasonló helyzetben vagyok én is és tudom, hogy nem elégedetlenkedésből írtad amit írtál. Nem tudod mit csinálj, mit tegyél, csak nem jó ami van, nem elég. Jól gondolom?

    Dinnyécske nagy "okosságokat" írt!

     

     

    Nálam mostanság csak Hudinik vannak -ezek szerint én is csatlakozhatok a társaságotokhoz :))))-, feltűnnek, eltűnnek.

    Az év végi sorozatos előbukkanások után nagy a csend.

    De ezek szerint most ennek van az ideje, a várakozásnak és a csendnek.

    De az is lehet, hogy légypapír ragadt az aurámra :))), vagy túl nyuszik a mai pasik, nem tudom.

    Mindenesetre nagyon érdekes, hogy az első találkozás után, mindig kellemes a csalódás, hogy szebb, csinosabb stb. vagyok, mint gondolta. Nagyon tetszem stb., aztán meg semmi.

    Eltűnnek a drága férfiemberek.

    Úgyhogy lehet, hogy velem van a gond, valamit sugárzok vagy fogalmam sincs -legalábbis erre következtetek a sorozatos esetekből-, mert a hihetetlen mennyire jó nő vagy, nagyon tetszel nekem és egyik ámulatból esnek a másikba aztán meg fülüket farkukat behúzva menekülnek, ha már történhetne is valami, de legalább a 2. 3. találkozás következne.

    Aztán meg pár hét múlva jelentkeznek, hogy mi újság...

     

    Még rólunk, nőkről mondjákt, hogy bonyolultak vagyunk. :)))

     

    Nem értem én a férfiakat, de lehet, hogy nem is kell értenem.

     

    De az is igaz, hogy mostanság, a valamilyen szempontból foglalt úriemberek találnak rám, valószínű, hogy ez sem véletlen. Az igaz, hogy már sok tekintetben változtam és nem véresen komolyan ragaszkodom az elveimhez, de fura, hogy hasonló típusú, hasonló gondokkal és hasonló szemlélettel bíró férfiak találnak rám egymás után...

     

    Az is lehet, hogy a levegőben van valami, ami miatt a férfiak ennyire határozatlanok, vagy csak nagyon kényelmesek és megszokták, hogy a nők tepernek értük...

     

     

     

    előzmény:
    Naposoldalad (6883)
    2011-03-09  21:33
  17. 2011. március 10. 11:556885.

    Sziasztok

    Nagy puszi Katkának.Nem tud belépni manapság ide?

    Franciául is levelezhetnének Napossal:)

     

    Asszem Patti az utolsó könyvemet elolvasta,ahol végképp részletesen szó van a tarotról,a sors megírásáról,jóslásról stb.így már nem is ragoznám ezt a témát,hiszen az utolsó mondata a könyvemnek is az,hogy:"A sorsunkba nem beletörődnünk kell,hanem kialakítani".

    Dinnyém!Jó döntést hoztál meg,hogy vállaltad az új kihívást.És megjósolható volt,hogy felkínálódik ez a lehetőség.És éltél vele!A sors lehetőségeket ad,és van,aki él vele,van,aki nem.Ha ez nem így volna,és nem lenne szabad döntési lehetőséged,akkor az emberi élet elveszítené a jelentőségét,értelmét,célját,mert semmi mások nem lennénk,mint egy felettünk álló hatalom játékszerei.Ez szerencsére nem így van.A jó istennek is van terve,célja azzal,hogy megszülessünk.De nem írja elő a döntéseidet!!!Ez a szabad akarat. És hogy hol is van megírva a sorsunk?Csillagokban,kártyában,kávézaccban,stb???NEM!A tudattalanban.És ennek a megírt sorskönyvnek a leolvasásában akinek van hozzá képessége,eszköze a tenyér,a csillagok,a kártya,vagy éppen a kávézacc,vagy egyszerűen belenéz egy szempárba,és "érzi"hogy mit írt meg magának a másik.Csak hogy ez hál'Istennek megváltoztatható,felülírható,kijavítható sorskönyv.Akit bővebben érdekel mindez,az olvassa el a Sorsjelek c.könyvet.És gondolkodjon is el rajta...

    előzmény:
    dinnyehéj (6884)
    2011-03-10  11:00
  18. 2011. március 10. 11:006884.

    Sziasztok Csajok!

     

    Katka nevében is üdv Mindenkinek!

     

    Easti, mik a hírek feléd? ne hagyj infó nélkül:-) Gondolok Rád, Rátok.

     

    Napos, én is jól éreztem magam, jókat nevetgéltünk:-) jót beszélgettünk!

     

    Patti, én követem itt az eseményeket és eszembe jutott pár dolog arról, amit leírtál....kicsit idősebb is vagyok nálad, ami nem erény, csupán állapot, viszont jártam már a abban a cipőben, amiben te. Nincs neked kevés önbizalmad? A fiúk/férfiak (szándékosan nem pasit írok) is félnek, ők sem szeretik, ha visszautasítják őket, és ők sem terítik 5 perc után a kártyáikat. Ez nem verseny. Legközelebb, ha 10 mp után rajong érted valaki, gondolkodj el, mennyire hiteles és talán mindenkivel ezt csinálja:-)

    Ha a másik lánnyal beszélget, akkor rendben. Együtt is járnak, udvarol neki? a kettő nem ugyanaz.

     

    A taxis pedig ha neked jó így, akkor folytasd. A "mindegy, mit gondoltok" felett próbálok elsiklani, azt hittem már feltűnt, hogy itt max tanácsot adunk, nem szoktunk ítélkezni egymás felett:-D Milyen jogon tenné bárki?

    Részemről egyetértek Napossal, ebből még akármi is lehet, főleg, ha a fiú egyre többet tesz meg, "hoz ezt-azt" - gondolom apró ajándékokat. Legyél nő és meglátod. Fiatal vagy, nem sietsz sehova, adj időt és még akár komolyra is fordulhat.

     

    Amiket Kendra mond az nem szentírás. Nem kőbe vésett. Kendra javíts ki, talán nem tudom pontosan vagy szépen megfogalmazni, de ezek iránymutatások, lehetőségek, de mindig TE választasz!!!Ezt ne felejtsd el:-) A lehetőségek itt vannak, a döntésed nyomán meg eldől, mi történik.

    Nekem szerencsére kezdenek beérni a tavalyi előrejelzések, de ehhez kellettem én is, munka, meg kurázsi, mert maradhattam volna a langyosban...jó érzés, hogy mégsem így lesz! Kitartás és türelem, jön  a tavasz most már:-)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  19. 2011. március 9. 21:336883.

    Szia Patti!

     

    Naaaaaaaaaa, micsoda fejlemények! Akkor most miről is beszélünk???? Tehát adott egy pasi, akivel találkozgatsz, akivel valami fajta "kapcsolat" (viszony) is van köztetek, ugyan MÉG nem jártok - és lehet nem is fogtok - de kapcsolatban vagytok, találkoztok, beszélgettek, jól érzitek magatokat. Szóval akkor??? HOgy is van ez Pattikám? :)))))  Mindennek van eleje...és bizony ez egy kapcsolat kialakulásának első fázisai. 

    előzmény:
    Patti (6882)
    2011-03-09  16:43
  20. 2011. március 9. 16:436882.

    Szia Kendra!

     

     

    Félre ne értsd! A hozzászólásom nem az elégedetlenkedésemről szól!

    Nem ragaszkodom senkihez,nem tetszik konkrétan senki rendesen!

     

    A csoporttársam már nem is tetszik,mindig a másik lánnyal van,neki tetszi a szépet,hozzám nem szól,semmi.Tehát nem nekem udvarol.

     

    A taxissal meg hát,mindegy mit gondoltok,csak összejárunk,mert jó vele,de nem járunk,mert úgy kezdtük,hogy nem akarunk kapcsolatot.Bár   azóta már volt,hogy hazavitt munkából,hozott nekem ezt-azt.Jól tudunk beszélgetni,meg minden,de csak ennyi.Szóval..ezt sem nevezném kapcsolatnak. :)

    előzmény:
    Kendra1 (6880)
    2011-03-09  08:10
  21. 2011. március 9. 08:566881.

    Sziasztok

     

    Jól sikerült a tali, bár sajnálatos módon csak ketten tudtunk rajta részt venni. Ettünk egy gyrososnál fent a corvinban, egész jó volt a kajcsi, aztán dinnyécske meghívott egy kv-ra :) 

    Jót beszélgettünk minden féléről, pasikról, munkáról, tervekről. Reméljük legközelebb többen el tudtok jönni :)

     

    Szerintem sincs okod panaszkodni Patti :) Voltak ott pasik és nem kőbe vésték, hogy februárban már pedig férjhez fogsz menni :) Sztem ezek a dolgok nagyon jók, hogy meg lehet nézni, hogy milyen lehetőség van. De a lehetőség az egy dolog...rajtunk múlik a beteljesülés....az bizony már nem a kártyákon :)

    előzmény:
    Patti (6879)
    2011-03-09  07:26
  22. 2011. március 9. 08:106880.

    Pattikám!

    Lett neked pasid.Az a bizonyos évfolyamtárs.Csak nem kell azt várni,hogy egy férfi az első hónapban már a lábad elé teríti a vörös szőnyeget.Itt,ezen a fórumon adtam neked tanácsokat pár hózzászólással lejjebb,hogy hogyan próbáld kezelni a kettőtök kapcsolatát.Ugyanis egy férfit-és persze nekik meg egy nőt-nem megszerezni nehéz,hanem megtartani.

    És pár napja még egy másik taxis úrienberről írtál,hogy udvarol neked.

    Akkor most mi is itt a helyzet Pattikám????

    előzmény:
    Patti (6879)
    2011-03-09  07:26
  23. 2011. március 9. 07:266879.

    Sziasztok!

     

    Na milyen volt a találkozó? Végül 3-an voltatok?

     

    Kendra! Utólag is Boldog Szülestésnapot Kivánok! :)

     

     

     Az jutott eszembe amit jósoltál,hogy februárban lesz kapcsolatom,meg ott volt a két sziv lapja,csupa jó lapok.Ahhoz képest semmilyen pasim sincs. 

     

    Na nem mintha akartam volna,de hát igy alakult! Szerinted most hogy van ez Kendra?? Lehet,hogy már a jóslatok nálam nem is válnak be?

    előzmény:
    Kendra1 (6878)
    2011-03-08  22:57
  24. 2011. március 8. 22:576878.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  25. 2011. március 8. 10:526877.

    Drága Eastikém!

    Nagyon szépen köszönöm!

    előzmény:
    Eastriver17 (6876)
    2011-03-08  03:59

Címlap

top