Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kendra jósnő:Sorsjelek

Kendra1
Létrehozva: 2009. február 25. 06:50

Történt már veled,hogy gondolsz valakire,aztán perceken belül felhív vagy éppen összefutsz vele az utcán?Vagy a párkapcsolatodban megteszel mindent azért,hogy együtt maradj a partnereddel,és mégis mindig valami "közbeszól",hogy ne sikerüljön?Hogy nap-nap után mindig ugyanabban az időpontban nézel az órádra és ugyanazokat a számokat látod?Hogy érzed,valamit üzenni akar a sors-a végzet számodra,csak nem tudod megfejteni?Hogy kártyát vetsz magadnak és a kérdésedre többször is ugyan az a válasz bukkan elő?Keresed a saját sorsod útját,de tele vagy bizonytalansággal,hogy jó úton jársz-e és érdekel,milyen jelek "figyelmeztetnek",hogy merre indulj?

Ha van kedved,gyere és beszélgessünk a sorsjelekről.

  1. 2011. Április 4. 19:536926.

    Szia Kendra!

     

     

    Köszönöm a válaszod! Nos megbeszéltük a dolgokat,neki anyagi gondjai vannak most,és családi is,és tudom ,hogy ez nem kitaláció. Ő úgy vélekedik a dolgokról,hogy mivel velem volt párszor ezért nem fordult meg konkrétan a fejében,hogy mi lenne ha komolyabban.

     

    Még nem is ismer annyira ahhoz,egyenesbe akar jönni a nyárra,volt egy lány akiben 2 hónapja csalódott,vele is összejárt elöször a lány akart kapcsolatot,majd a srác,addigra már a lány nem és most eléggé csalódott igy unblock a nőkben,plusz fél éve zárt le egy négy éves kapcsolatot.

     

    Ugyanakkor én nagyon tetszem neki,és jó velem a fizikai dolog is,de most ennyit tud adni.Persze nála is tudja,hogy majd eljön az idő amikor rossz lesz nagyon egyedül,de egyelőre jól elvan igy,és mondta,hogy pasizzam jó csaj vagyok,mondom ezt pont ő mondja. Meg hogy nekem kell eldönteni,hogy nekem ez úgy is jó e,de annak a reményében hogy továbbra is összejárok vele és h majd kialakul valami az felesleges,hisz lélekromboló dolgot az ember magának sem akarhat. Aztán meg majd mégsem és jön valaki más.Bele kell törődni,hogy inkább a semmi,minthogy a fájdalmas kapcsolattartás a semmiért. Úgy döntöttem,hogy akkor megszakitom a kapcsolatot.Nagyon rossz most,de ez van.

    előzmény:
    Kendra1 (6925)
    2011-04-04  09:08
  2. 2011. Április 4. 09:086925.

    Patti!

    A kapcsolatok kialakulásához időt szükséges adni.Hiszen csak azt szeretheted,amit ismersz.A megismeréshez pedig idő kell.

    Sürgetni,rákényszeríteni valakit arra,hogy "most akkor döntsd el,hogy mit akarsz,mert nekem ez kevés"...nos,ez nem megy.Mi nők hamarabb képesek vagyunk eldönteni,hogy valaki kell-e nekünk vagy sem.Akár percek alatt is.(amúgy ezt helytelennek tartom).

    A férfiaknak általában legalább 3 hónapra van szükségük arra,hogy egyáltalán felmérjék,hogy akarnak-e folytatást.Ha csak azonnal nem döntötték el,hogy:Nem.De akkor el is tűnnek!

    előzmény:
    Patti (6924)
    2011-04-04  07:58
  3. 2011. Április 4. 07:586924.

    Sziasztok!

     

     

    Easti!!! Őszinte részvétemet küldöm! Teljes szivemből kivánok neked ERŐT,KITARTÁST,ÉS MINDEN TOVÁBBI SZÉP DOLGOT AZ ÉLETBEN!! :)

     

     

    Hogy vagytok lányok? Régen hallottam felőletek!

     

    A taxissal bontani akartam a kapcsolatot,mondtam neki,hogy ez nekem kevés,de ő meg akarja beszélni a dolgokat,ő kiváncsi arra,hogy mit gondolok,hogy állok a dolgokhoz és ettől függ hogy folytatódnak a dolgok.

     

    Ebből ti mit szűrnétek le?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  4. 2011. Április 2. 18:036923.

     

     

    Easti!Fogadd őszinte részvétemet:-( Gondolunk Rád és várunk haza...

    előzmény:
    Kendra1 (6920)
    2011-04-01  16:20
  5. 2011. Április 1. 23:376922.

    Easti, őszintén sajnálom. Vígasztaljon a tudat, hogy nem szenved többé és egy olyan helyen van, ahol csak öröm van.

     

    Kitartást a nehéz időkre és erőt kívánok. Mi itt vagyunk, ha kell egy kis vígasztalás.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  6. 2011. Április 1. 20:346921.

    Drága Eastike!

     

    Fogadd őszinte részvétem 

    Az angyalok vigyáznak Rá... és Rád is!

    Gondolatban Veled vagyok

    előzmény:
    Kendra1 (6920)
    2011-04-01  16:20
  7. 2011. Április 1. 16:206920.

    Kedves Angyalkák!

     

    Szomorú hírem van.A Mi szeretett Eastikénk kedves férje hosszú szenvedés után elaludt örökre.

    Gondoljunk drága Eastikénkre sok-sok szeretettel és küldjünk neki szeretet energiát,hogy legyen lelki ereje ezt a gyászt elbírnia.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  8. 2011. március 25. 18:526919.

    Ez a típusú álom gyakran előfordul gyerekeknél,akik a tejfog váltás miatt tudattalanul is foglalkoznak evvel.Csak jó dologra gondolj Bogárkám,a rosszat hessentsd el magadtól.

    előzmény:
    bogárka1 (6918)
    2011-03-25  07:11
  9. 2011. március 25. 07:116918.

    Képzeljétek el, hogy a lányom életében először, most álmodott úgy, hogy el is mesélhette. Egyébként 6 éves...

    Azt álmodta, hogy kivettem a fogaimat. Mondom, miért, olyan öreg voltam álmomban, hogy éjszakára pohárba kellett tegyem? Azt mondta, hogy nem, hanem ilyen fogaim voltak, mint most, de egyesével kiszedtem a helyéről, és a kezébe tettem mindet. 

    Nem vagyok túl boldog, mert ahogy olvastam, elég rosszat jelent ez... 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  10. 2011. március 24. 08:266917.

    Én, Én, Én :)))))))))))))))))))))

    Én egész bizonyos, hogy ott leszek :)) Ki jön még? :)

    előzmény:
    Kendra1 (6915)
    2011-03-23  22:57
  11. 2011. március 24. 08:076916.

    Elmondok most nektek egy történetet:

     

    Két, súlyosan beteg ember feküdt ugyanazon kórteremben.

    ...Egyikük minden nap délután felült az ágyban egy órácskára, hogy
    ezzel megmozgassa a szervezetét.
    Az ágya a kórterem egyetlen ablakához közelebbi volt.

    A másik beteg ember egész nap csak feküdt az ágyában, a plafont bámulva.

    Beszélgettek a családról, feleségről,gyerekekről, a katonakorukról,
    a nyaralásaikról, ahogy az szokásos ilyen helyzetben.

    Az az ember, aki az ablaknál feküdt,minden délután, amikor felült, azzal
    töltötte az időt, hogy elkezdte közvetíteni a másiknak, mit lát az ablakon át a kinti világból.

    A másik ágyon fekvő embert egy idő után szinte csak ezek a színes beszámolók tartották életben,már alig várta őket,ez volt minden változatosság az életében.

    Az ablak egy kellemes, tavacskával díszített parkra nézett.

    Vadkacsák és hattyúk úszkáltak a tavon és gyerekek játszottak távirányítós játékhajóikkalrajta.

    Szerelmespárok üldögéltek a színes virágágyások mellett órákig, egymásba felejtkezve.

    Miközben az ablak melletti beteg kimerítő részletességgel írta le a kinti
    világot, a másik, folyton fekvő behunyta a szemét és maga elé képzelte a látványt.

    Egy meleg délutánon az ablak melletti ember egy, aparkon átvonuló karneváli menetről beszélt.

    Bár a folyton fekvő ember nem hallotta a zenészeket,maga elé képzelte őket a másik érzékletes leírása alapján.

    A napok és hetek teltek.

    Egy reggel a betegeket fürdetni készülő nővér az ablak melletti embert élettelenül találta az ágyában,mert az éjjel csendben elaludt örökre.

    Elszomorodva hívta a személyzetet, hogy kivigyék az elhunytat.

    Amint alkalom kínálkozott rá, a korábban a belső ágyon fekvő beteg kérte,hogy a másik ágyban fekhessen.
    A nővér szívesen segített, kényelembe helyezve őt azon az ágyon, majd magára hagyta.

    Lassan, fájdalmaktól gyötörve az ablak felé fordult
    az ember és megdöbbenve látta:..........az ablak egy tűzfalra néz.

    Megkérdezte a nővért, mi történhetett az eltávozott
    szobatárssal,hogy olyan szépnek festette le az ablakon túli világot.

    A nővér elárulta, hogy az az ember vak volt, nem láthatta a falat sem .

    Valószínűleg csak bátorítani akarta Önt! - mondta a férfinak
    Tanulság:

    Igazi boldogság boldogabbá tenni másokat, nem
    törődve saját helyzetünkkel.

    Bajainkat megosztva csökkenthetjük őket, de ha derűnket és boldogságunkat osztjuk meg másokkal,megsokszorozzuk azt.

    Ha gazdagnak szeretnéd érezni magad,számold össze azokat a dolgokat az életedben, melyeket nem vehetsz meg semmi pénzért.

    Minden nap ajándék az élettől, így becsüld meg a
    napjaidat, melyek száma - bármilyen sok is jusson -
    véges !!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  12. 2011. március 23. 22:576915.

    Sziasztok !

     

    Napossal megbeszéltük,hogy most vasárnap 2-kor elmegyünk wellnesezni a Corvin Life 1 -be.Akinek van kedve jönni,avval tali 2 körül az úszó medencében. Gyertek!!!Utána kis dumcsi-süti a szokott helyen:))

    Nanáááá!A ledolgozott kalóriákat gyorsan visszaszerezzük.

    A belépőjegy 1500 Ft.Van benne jakuzzy,úszómedence,szaunák.

    Címe:VIII.ker.Futó utca 48-50.

    http://www.life1wellness.hu/

    Ugye jöttök?!

    előzmény:
    Naposoldalad (6914)
    2011-03-23  13:34
  13. 2011. március 23. 13:346914.
    Igyekszik az ember lánya
    előzmény:
    Kendra1 (6912)
    2011-03-23  12:57
  14. 2011. március 23. 13:286913.
    Igyekszem :)
    előzmény:
    Kendra1 (6912)
    2011-03-23  12:57
  15. 2011. március 23. 12:576912.

    Végre süt a NAPOSKA

    Isten hozott Bogárka.Maradj velünk!

    előzmény:
    bogárka1 (6911)
    2011-03-21  20:29
  16. 2011. március 21. 20:296911.

    Sziasztok!

    Befurakodhatok hozzátok?

    Az utóbbi időben elég sokszor szembesültem furcsa dolgokkal. 

    Az, hogy régóta nem látott ismerősre gondolva nemsokára (1-2 órán belül) felhív, találkozunk, stb. 

    Vagy valakire ránézek és tudom, hogy hazudik, vagy megjátssza magát, vagy nagyon titkol valamit, vagy valamiben sunyiskodik. És olyan furcsa, hogy ez a megérzésféle be is bizonyosodik.

    Mostanában elég sok rossz ért, az utolsó 6 évem (sajnos szinte a lányom születésének pillanatától) csak egyre rosszabb helyzetbe kerülök. Mind fizikailag, egészségileg, érzelmileg, magánéletileg, anyagilag, karrier szempontjából, és most keresem, hogy mi az, ami miatt ezt érdemeltem.

    Hogy mikor lesz ennek vége.

    Szóval, most én, a totál materialista, szkeptikus és hitetlen, keresem, hogy mi az, amitől most nekem rossz, hogyan lehetne jobb és mit tettem vagy mit tehetnék ebben a helyzetben. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  17. 2011. március 20. 16:556910.

    Szia Aries !

     

    Köszönöm szépen jókivánságaid!

    Mindennap ,megoldanivalókkal tüzdelve.Remélem véghez tudom vinni :)

    előzmény:
    Aries2011 (6907)
    2011-03-19  23:53
  18. 2011. március 20. 16:476909.

    Szia Patti !

     

    Minden egy kockázat,még a szerelem is.

    Előre nem tudhatod szép ,boldog évek várnak rád,vagy csak egy tapasztalat.

    Még a házasság sem garancia a boldog évekre !

    Gondolj arra,hogy szép legyen a jelen !

    A jövő talány....

    előzmény:
    Patti (6905)
    2011-03-19  19:20
  19. 2011. március 20. 11:266908.

    Kedves Aries!

     

    Nekem is elegem lett az ilyen pasikból, úgyhogy visszavonultam a csigaházamba és várom, hogy ki mit lép...

     

    Viszont én kicsit vitatkoznék a véleményeddel.

    Elég sok pasival beszélgettem az elmúlt fél évben, ilyen-olyan okból kifolyólag, volt akivel több személyes találkozás is volt.

     

    De aki már eljutott odáig, hogy nem elég neki a folyamatos ismerkedés, jó lenne kicsit valakivel hosszabb távon megmaradni, na az sem igazán akart komolyan beszélgetni, kellett neki a bátorítás és az, hogy tudja, én hogy gondolkodom kettőnk szempontjából.

    Volt aki arra fogta, hogy elég sok rossz tapasztalata volt a nőkkel ezzel kapcsolatban és inkább óvatos. (Szerintem inkább meg az lehet a gond, hogy "mi nők" elrontottuk őket és mi keressük, mi udvarolunk és  mi ajánlkozunk fel nekik és elszoktak már attól, hogy nekik kell meghódítani egy nőt és nekik kell lépni...)

     

    Na meg egy próbát megér szerintem. Jobb tisztában lenni a dolgokkal, minthogy elméleteket gyártva, a saját fejemmel gondolkodva próbálom kitalálni, hogy mi járhat a fejében.

     

    De ez én vagyok, akiről tudni kell, hogy az esetek 99%-ában a számomra teljesen ismeretlen emberek, még a legmogorvább pasik is, képesek 5 perc beszélgetés után, mélyebb, komolyabb témákat felhozni és személyes dolgokról is beszélgetni velem. Lehet, hogy tényleg egy pszichológus veszett el bennem?  :)

    előzmény:
    Aries2011 (6907)
    2011-03-19  23:53
  20. 2011. március 19. 23:536907.

    Sziasztok!

     

    Easti, sok erőt kívánok, és Hudininek minél kevesebb fájdalmat.

     

    Patti, ANŐ, sajnos az a tapasztalatom, hogy ha egy pasi nem hozza fel a komoly témákat, akkor nem is akar komolyat a nőtől. Jól elvan vele, élvezi az együttléteket, aztán utána nem gondolkodik a jövőről. Mint Kendra sokszor mondja, ha egy pasi akar valamit, akkor mondja/csinálja. 

     

    Nekem valahogy most lett elegem azokból a pasikból, akik azt várják, hogy én erősítsem meg az egójukat, törődjek a lelkükkel, közben ők egyáltalán nem kiváncsiak az enyémre. Megnézem, hogy hányan maradnak fenn a rostán, ha én mostantól nem fektetek energiát a kapcsolattartásba....

     

    Remélem, hogy Benedek mostmár hozza a meleget, mert virágról, madárcsicsergésről és lenge ruhákról álmodozom...

     

    A párom álmodott múlt éjjel: Kirabolták, elvitték a pénztárcáját, és amikor visszakapta, csak a fontos iratok voltak benne, más mindene eltűnt. Én arra ébredtem, hogy nyöszörög, úgyhogy elég rosszul érinthette. Álomfejtők, mi lehet a megfejtés?

     

    Én meg azt álmodtam, hogy babát várok és pont megfordult bennem a gyerek, és még csodálkoztam is, hogy csak egy picit volt kellemetlen. Nos, erre valami? Ja, azt nem tudtam, hogy ki az apja.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  21. 2011. március 19. 21:226906.

    Sziasztok!


    Ha lesz időm írok bővebben, volt sok véletlen találkozás, ismétlődő történések és fura felbukkanások, mintha csak közös térkép, vagy megírt forgatókönyv lett volna a dologban.

    A legfurább az, hogy több egymástól független emberrel szinte ugyanúgy történtek a találkozásaink a beszélgetéseink. Nem gondolnám, hogy én lennék ilyen hatással, de gyanúm az van. :))

     De most inkább Pattinak válaszolnék először.

     

    Drága Patti!

    Mitől félsz?

    Hogy beigazolódik a sejtésed és tényleg egy nőcsábász pasi, akinek csak x ideig és csak egy bizonyos dolog kell belőled? Jól érzi magát veled, de közben meg hajtja a vadászösztön és keresgél?

    Vagy attól félsz, hogy ő is kezd érezni irántad valamit?

    Biztosan neked szólt az a kiírás?

    Nem lehet, hogy valaki másnak?

    Miért nem kérdezel rá, hogy mit is jelent, ez pontosan? Legyen olyan kedves és magyarázza már meg úgy, hogy egy nő is megértse.  :)

     

    Miért ne lehetne vele "komolyabb" témákról is beszélgetni?
    Szerintem itt csak a kommunikációval vagyis inkább a hiányával van a gond.

     

    Miért nem akarsz tisztában lenni a dolgokkal?

    Könnyebb "egyedül agyalva, időnként homokba dugni a fejed, aztán megint agyalni?

    Vagy esetleg:

    Viccesen rákérdezni, hogy hányadik vagy a sorban?

    Vagy valami könnyedebb bevezető után rátérni, hogy mire számíts, vagy ne számíts?

     

    Szerintem gondold végig, mit ad neked ő, milyen érzés, amikor eljössz tőle? Megéri-e így ami most van?

    Kérdezd meg magadtól, hogy ha lezárod vele, jobb lesz neked?

    Nem jobb az, hogy marad az életedben, közben ismerkedsz és meglátod, hogy alakul?

    Vagy mi van akkor, ha marad az életedben, és komolyan akarod vele folytatni és lesz ami lesz....

    Nem jó, ami most van? És nem jó megélni azt amit adsz neki és kapsz tőle? 

    Ok, tudom a bizonytalanság és a kusza érzelmek, azok nagyon meg tudják zavarni a gondolkodásunkat, de ha már ennyit agyalsz ezen a pasin, akkor ezekkel is tisztában kellene lenned. Hogy amikor döntesz úgy dönts, hogy ne bánj meg semmit, hanem örülj annak ami volt...

     


    Szinte sötétben tapogatózok, mert nem ismerlek téged és őt sem, de nekem hirtelen ennyi jutott az eszembe, mikor olvastam amit írtál.

    Na meg két idézet, ami időnként felbukkan az életemben, mostanság meg sűrűn.

     

    Az egyik ez lenne:

    "Minden ember, minden apró mozzanat életedbe úgy került, hogy magad vonzottad oda.

    Az pedig, hogy most mit kezdesz velük, rajtad áll." (Richard Bach)

     

    Tudom nagyjából, hogy mi a dilemmád, mert hasonló helyzetben vagyok jelenleg én is. Csak én hagytam mindent és nem kérdezek, nem akarok "komoly beszélgetést" és tudni, hogy mi a helyzet, mert érzem, hogy mi lesz a kimenetele a dolognak és nem látom értelmét borítani.

    Az alap játékszabályokkal tisztában vagyok és ennyi most elég.

    Viszont ugyanúgy agyalok, hogy mi legyen, ahogy te...

     

     

    Remélem nem a felesleges agyalás témakörét gazdagítottam a fentiekkel. Ha gondolod írj és priviben megadom az emilcímem vagy msn elérhetőségemet és "beszélgethetünk", hátha én mint kívülálló máshogy értelmezem, ami foglalkoztat. Vagy éppen saját tapasztalat alapján tudok támpontot adni.

     

    Andi

     

     

     

    előzmény:
    Patti (6905)
    2011-03-19  19:20
  22. 2011. március 19. 19:206905.

    Sziasztok!

     

    Ti mint tapasztaltabb nőcik,csajok!

    Ha egy pasi ezt irja konkrétan az üzifalára,hogy: A szingliség nem azt jelenti,hogy senki nem akar téged,hanem azt,hogy egynél több embernek kellesz!! Remélem sejti az,akinek irtam! :D

    Igy irta ki a taxis ezt,azóta voltam nála megint tegnap.

     

    Tényleg kezdem úgy érezni,hogy jönnek érzelmek,és nem tudom ő hogy van velem,de ha meg rátérnék akkor beégek,és elutasit= csalódás,annál rosszab nincs. Ti mit gondoltok??

     

    Visszavonulót kell fújnom mielőtt mégjobban belemélyednék,és sérülnék  az hiszem!

     

    Mondjuk mesélte,hogy már jött igy össze nővel,konkrétan a 4 éves kapcsolatával is,de hát az egy mást tészta!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  23. 2011. március 17. 22:116904.

    Szia Patti !

     

    Az előbbi  hosszú hsz.szépen lefagyott géppel együtt.

     

    Köszönöm a bátoritást,erőközvetitést,szükségem van minden jó szóra.

    Kivánok mindenkinek nagyon sok sikert  a mindennapokban,jó jegyeket a vizsgázóknak !

    előzmény:
    Patti (6897)
    2011-03-13  06:28
  24. 2011. március 17. 22:106903.

    Szia Patti !

     

    Az előbbi  hosszú hsz.szépen lefagyott géppel együtt.

     

    Köszönöm a bátoritást,erőközvetitést,szükségem van minden jó szóra.

    Kivánok mindenkinek nagyon sok sikert  a mindennapokban,jó jegyeket a vizsgázóknak !

    előzmény:
    Patti (6897)
    2011-03-13  06:28
  25. 2011. március 17. 22:016902.

    Szia Patti !

     

    Köszönöm a kedvességed,bátoritásod,erőközvetitésed. Minden jó szóra szükségem van,s túl élni ezt a rám mért próbát. Megtanulni táncolni az esőben....

     

    Mindenkinek  üdvözlet és

     

    Sok sikert nektek lányok!!!

    előzmény:
    Patti (6897)
    2011-03-13  06:28

Címlap

top