Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hólyaghurut (krónikus)

Torolt_felhasznalo_945204
Torolt_felhasznalo_945204
Létrehozva: 2004. február 9. 08:41
Sziasztok! Nagyon szeretném ha segitene valaki abban nekem ha tud,hogy létezik e valamilyen biztos módszer a hólyaghurut gyógyitására!? Nekem már lassan 2 éve krónikus hólyaghurut-gyulladásom van, és nem tudnak kikezelni. Már egy raklap antibiotikumot beszedtem, kipróbáltam a létező összes hólyagfertőtlenitő tablettát, de hiába. 1 hónap mulva újra visszajön. Esetleg egy szuper urológust tud valaki??? Előre is köszönöm a válaszokat és a segitséget!
Sziasztok
  1. 2004. augusztus 19. 10:1451.
    Holnap indulunk, már nagyon várom. . . A teáimat viszem+ görcsoldókat, +egy Urogin nevű készítményt, hogy azért legyen nálam vmi, ha esetleg ott is előjön. . Remélem nem fog. Aztán ha hazajöttem, hajrá Aloe!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_551680 (50)
     
  2. Torolt_felhasznalo_551680
    Torolt_felhasznalo_551680
    2004. augusztus 18. 22:4350.
    Hát erre tényleg nem tudok mit mondani, mint hogy a 70+ anyósom 15 éve szenved ezzel, neki is voltak kiugróan rossz és tűrhető periódusai, dokik végigzabáltatták vele az összes antibiotikumot, mint köztudott, egy idő után már az összes együttvéve is mint halottnak a csók. . . teljesen ki volt borulva, hogy akkor neki most így kell már leélnie az életét (édi pofa, mi?). De azért a 15 év elég kemény lehetett. És akkor azt mondtam neki, hogy az FLP-nek van egy nagyon jó bogyója, a PROPOLISZ TABLETTA, ami a TERMÉSZET ANTIBIOTIKUMA. Miért zabálná marékszám a szintetikus mérgeket, amikor vissza lehet nyúlni a természethez. DE! Még mielőtt elkezdené szedni a propit, próba-cseresznye alapon igyon meg egy-két üveg Berry Nektárt, mert a papírforma szerint ez is segít rajta, hátha ez önmagában elegendő.
    Nem ismétlem magam: teljesen odáig volt az örömtől, amikor elmúlt neki. Még túlságosan friss az élmény ahhoz, hogy arról tudjak nyilatkozni: időszakos, tartós vagy teljesen végleges eredményről beszélhetünk-e, de most az a lényeg, hogy tökéletesen panaszmentes, tünetmentes, és azóta nagyon lelkesedik az FLP-s cuccokért, most már a szemébe csöpögteti az Activátort, és azt mondta, hogy fájdalomcsillapítóként is használni fogja, és az epegörcseire is kipróbálja majd, ha megint jön (persze nem sürgős). Szóval van egy csomó cucc, ami működik, jó. . . persze nem mindenkinél egyformán, miként a gyógyszerek sem.
    Ezért mondtam, hogy drukkolok neked, és kívánom, hogy ugyanilyen jó legyen a hatása nálad is. . . mert ez tényleg egy igen kellemetlen betegség, és egészen más életminőséget jelent megszabadulni tőle! Ámen! Addig meg nyaralj jól. Mikor is indultok? :-)
    előzmény:
    anómanó (49)
     
  3. 2004. augusztus 18. 14:4149.
    Köszi a tanácsot, akkor inkább itthonhagyom, és ha hazajöttem, akkor kezdem el inni. . . Nem kockáztatnám a minőségét, addig kibírom :-) Igen, rengeteg ilyen teát iszom, én vagyok az az ember, aki korábban nem igazán szerette úgy általában a teát, a gyógynövényekből készült teáknak pedig a szagától is kirázott a hideg. . Ha egy bögrényit +kellett innom, attól is hányingerem volt. Most eljutottam oda, hogy simán megiszok másfél litert pl. a medveszőlőből, ami aztán tényleg pocsék ízű, egyszerűen +szoktam. Az is jót tett, amikor másfél hete előjött a hólyaghurutom, akkor arra jó volt, hogy a görcseimet enyhítse. . Nálam ez kb. tavaly októbertől van, akkor jött ki először a hólyaghurut, nagyon fájdalmas volt, véres vizelet, úgy éreztem szétmaródik az egész hólyagom. . Aztán ez a nagyon fájdalmas epizód elmúlt, maradt utána, hogy minden pisilés után szúr. . nem kibírhatatlanul, de kellemetlen. . Az orvosok úgy néztek rám, mint egy idiótára, írták egymás után az antibiotikumokat (még vizeletvizsgálat előtt - semmi tenyésztés. . ). Most másfél hete megint előjött, ugyanolyan intenzitással, mint tavaly. . Ez megint csak elmúlt, és maradt az állandó szúrás Wc után, már elegem van belőle. . . :-(( Bocsi, hogy ilyen hosszúra nyúlt a levelem, de így legalább érthető, hogy miért is választom inkább a természetes gyógyulást. . Ne rajtam kísérletezzenek a millió antibiotikummal. . hátha bejön vmelyik. . Én is nagyon bízom az Aloe-ban, annyi embernek segített, hátha nekem is bejön :-)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_551680 (48)
     
  4. Torolt_felhasznalo_551680
    Torolt_felhasznalo_551680
    2004. augusztus 18. 14:0248.
    Jól gondolkodtál, ne vidd! 5-6-7 órákat simán kibírna, a 15 egy kicsit soknak tűnik (lefagyasztani meg ugye nem lehet).
    Nincs értelme, veszítene a minőségéből.
    Ezeket a termékeket (mivel semmi szintetikus nincs bennük) növényi kivonatokkal, egészen érdekes kis savakkal stabilizálják, természetes Na-benzoáttal tartósítják. Hehe, a legtöbb ember azt sem tudja, hogy ez a természetben is megtalálható, méghozzá bogyós gyümölcsökben (az FLP elsősorban a fekete ribizliből vonja ki).
    Mindez azt jelenti, hogy mivel kemikáliáktól, szintetikus anyagoktól mentes, ezek a növényi összetevők elég érzékenyek arra, hogy ha pl. egy meleg buszban, vagy a poggyászodban a napon bármire várakozva átmelegszik, elképzelhető állagromlás.
    Ne kockáztasd! Megvár!!! :-)

    Jól gondolkodsz, tetszik a szemléleted, és nagyon jó kis teákat iszogatsz! :-)
    Meglátod, pikk-pakkra túlleszel rajta! Aztán majd Te is lelkes FLP-hívő leszel! Mindenki így kezdte! Ez egy másmilyen fertőzés: van valami bajod, amin gyógyszerekkel nem tudnak segíteni, kínlódsz vele, aztán egyszer csak jön egy ilyen pimasz lötty ("hülye, aki hisz benne", gondolják sokan), és lám-lám, csodát tesz veled! ;-DDD
    Mert remélem, hogy csodát tesz veled is! ;-)
    előzmény:
    anómanó (47)
     
  5. 2004. augusztus 18. 10:3947.
    Igen, én is így gondoltam, hogy először csak 1-et veszek, aztán majd meglátom, hogyan hat rám. Folyadékot iszom, azzal nincs baj, régebben -hólyaghurutos idők előtt- nagyon keveset ittam, de most már +szoktam, hogy legalább 2 liter/nap becsúszik (ásványvíz, gyógyteák). Már azt is megszoktam, hogy mindenféle ízesítés nélkül iszom a teákat, (mert azt is hallottam, hogy jobb cukor nélkül inni a gyógyteákat). Sokfélét iszom, medveszőlőtől kezdve, kamilla, zsurló. . . Na, nem is ez a lényeg. . . Már megint belebonyolódtam a mesélésbe. . . :)) Azt szeretném még +kérdezni, hogy szerinted vigyem-e magammal a gélt Horvátországba? Ugyanis busszal megyünk, az út kb. 15 órás lesz, és nem tudom, hogy kitart-e addig a hűtőtáskában, mert azt olvastam rajta, hogy felbontás után hűtűben kell tartani. Ezért nem kezdtem még meg, mert folyamatosan szeretném szedni, és félek, nehogy ne legyen elég hűvös neki. . . :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_551680 (46)
     
  6. Torolt_felhasznalo_551680
    Torolt_felhasznalo_551680
    2004. augusztus 17. 18:5846.
    Ne viccelj, nagyon szívesen válaszolgatok neked! :-)
    (Bár sokaknak a mai világban furi, és persze így, hogy felvállalom, hogy én üzletszerűen is "kéjelgek", nehéz bebizonyítanom, de bennem tényleg elsősorban a segíteniakarás dolgozik, az talán hihető és érthető, hogy azért kezdtem bele. )

    Na szóval: semmi különbség a "jó" fél deci reggelire vagy a 2x0, 3 dl között. Vagyis csak annyi, hogy előírás szerint reggeli és vacsi előtt kétfelé elosztva kéne inni minden gélt, de én gyárilag a lusta (és elfelejti) csoportba tartozok, tehát én a natur gélt is reggel húztam le. Nincs jelentősége, inkább csak kiváncsi voltam. Az egy gél miatt meg ne legyen bűntudatod, mert
    1. nagyon sok ember tud egyszerre csak egyet megvenni belőlük, mert sajnos az már egyszer igaz, hogy az MLM-es termékek nem túl olcsóak,
    2. ha azt az egyet megiszod, abból már érezni fogod, hogy hat-e rád. . . legoptimálisabb esetben meg is szüntetheti,
    3. de ha csak erős javulást érzel, akkor is legalább tudod, hogy van értelme megvenni a másodikat, nem kockáztattál dupla pénzt!

    Igen, a fahéjas tea is nagyon jó, de őszintén szólva a hólyaghurut szempontjából messze elbújhat a Berry nektár mellett, úgyhogy emiatt se legyen bűntudatod. Valami sima kis gyümölcstea vagy ásványvíz is megteszi.

    Hajrá! ;-)
    előzmény:
    anómanó (45)
     
  7. 2004. augusztus 17. 17:3045.
    Én egyet vettem (sajnos egyszerre csak egy fér bele a pénzügyi keretbe. . . ), és nem ajánlottak igazából semmit, vagyis azt hiszem ezt a napi fél decit, de konkrétan nem tudom, mert Anyukám egyik ismerősétől van, és hozzám már nem jutott el minden info. Annyit mondtak neki, hogy sok folyadékot kell inni mellette, ajánlották a szintén Aloe-s teát, de sajna most azt sem tudtam megvenni, így marad vmilyen natúrtea, meg ásványvíz. Mi a különbség ha reggeli előtt iszok fél decit illetve a 2x0, 3 deci között? Bocsi, hogy Tőled kérdezek, de a mi "terjesztőnket" nem ismerem, csak hallottam sok jót az Aloe-ról, ezért gondoltam, hogy valahonnan beszerzem, de mivel személyesen nem is találkoztam vele, így kikérdezni sem tudtam. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_551680 (44)
     
  8. Torolt_felhasznalo_551680
    Torolt_felhasznalo_551680
    2004. augusztus 17. 17:0644.
    Hányat vettél?
    Mennyire "komoly" a hólyaghurutod?
    Milyen adagolást javasoltak? (reggeli előtt fél decit, vagy 2x 0, 3 dl-t?)

    Nézd, az anyósom szegény már több komoly gyógyszert is szedett rá, komolyan szenvedett tőle, sajnáltuk, mint a fene. Amikor beléptem a céghez, és mondták a Berryre, hogy ez (elsősorban) ivarszervi és húgyúti gyulladásokra van kitalálva, az volt az első kérdésem, hogy hólyaghurutra jó-e.
    2 flakonnal kapott tőlünk ajándékba (hehe, mondtam neki, hogy idén születésnapjára egészséget kap ajándékba. . . ne tudd meg, egészen meghatódott tőle). Aztán meg hogy csodálkozott azon, hogy tényleg így van!!!! :-DDDDD

    Nagyon remélem, hogy rajtad is segíteni fog (ugye 100 %-os garancia -mint a gyógyszereknél- itt sincs semmire), de nagyon-nagyon magas %-os arányú a pozitív hatás.
    Mi most már ott tartunk, hogy boldogan ünnepeljük a "gyógyulását" (és persze kicsit szorongva /nem/várjuk, hogy vajon végleges-e, vagy tényleg csak tüneti kezelésről van szó). Ő azt mondta, hogy ha még egyszer visszajönne, most már az sem izgatná, mert venne egy üveg löttyöt, és azzal újabb hónapokra tünetmentessé tehetné magát. (Sajna az ekcéma pölö tipikusan egy olyan fajta betegség, amit tartósan-véglegesen nem lehet meggyógyítani, csak újra és újra tünetmentessé tenni. )
    De a családomon belül pozitív terméktapasztalatról hamarosan el tudom dönteni, hogy végleges gyógyulásról vagy tartós tünetmentessé tételről beszélhetünk! (Mondjuk amilyen jó a gyulladáscsökkentő hatása, én bízok a végleges gyógyulásban. )

    Ezt kívánom neked is!!! Feltétlenül számolj be a tapasztalataidról, jó?! :-)
    előzmény:
    anómanó (43)
     
  9. 2004. augusztus 17. 14:3043.
    Éppen most fogom kipróbálni az Aloe Berry nektárt, remélem fog segíteni, nagyon el vagyok keseredve, mert lassan 1 éve nem tudok kigyógyulni normálisan a hólyaghurutból, és már annyi mindent kipróbáltam, rengeteg gyógyszert beszedtem, és semmi nem segített véglegesen. . . Na majd megírom a (remélem pozitív) tapasztalataimat. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_551680 (42)
     
  10. Torolt_felhasznalo_551680
    Torolt_felhasznalo_551680
    2004. augusztus 16. 14:3542.
    Sysyke!

    Hallgass szépen a doktorbácsira! :-)
    Én egyébként ezzel foglalkozom (bár nem vagyok természetgyógyász).

    Az FLP Aloe Vera tartalmú készítményeivel úgy kerültem kapcsolatba, hogy az én családomban is volt sokféle betegség, és egy barátnőm avatott be a TERMÉSZET nagy boszorkánykonyhájába. Hozzáteszem: azóta gyakorlatilag csaknem minden hagyományos medicínát száműztem az otthonunkból.

    Mint tudjuk (s mint oly sokan nem), az Aloe Vera 4 fő tulajdonsága: gyulladáscsökkentő, gombaölő, antibiotikus és regeneráló. Azonkívül kiváló méregtelenítő és ily módon immunerősítő hatású.

    Nos, többek között az anyósom 15(!) éve tartó krónikus hólyaghurutját sikerült teljesen tünetmentessé tennünk! (Azt nem merem leírni, hogy "meggyógyítani", egyrészt, mert ezek táplálékkiegészítő kategóriába besorolt termékek, másrészt pedig nem vagyok urológus, csupán azt mondhatom, hogy 15 évi szenvedés után most már ő is boldogan meséli és ajánlgatja a barátnőinek az Aloe Berry Nectart.

    Mivel ez itt nem a "reklám helye", így ha érdekel a dolog, priviben vagy ímélen szívesen elmondok mindent a termékről (összetételét, hatásmechanizmusát, adagolását stb. ).
    Mél-címem: flp_av@freemail. hu
    előzmény:
    sysyke1978 (36)
     
  11. 2004. augusztus 3. 21:2441.
    Sziasztok,
    én is leírom a sztorimat, mert én meggyógyultam krónikus hólyaghurutból - legalábbis október óta nem jött elő -, hátha segít valakinek. Nem tudom, mitől nem jön elő pontosan, én a következőket csináltam:
    amikro legutóbb volt, kifeküdtem, addig ezt nem csináltam (közben szedtem antibiotikumot); kamillateát ittam sokáig minden nap 3-5 decit, ha esetleg nem volt hozzá kedvem, akkor más teát, a munkahelyemen is; beszereztem az Urogin nevű tinktúrát, és amikor a legapróbb jelét is észleltem, akkor ebből bevettem; naponta megiszok legalább 2 liter folyadékot, főleg ásványvizet így nyáron. Ja, és munkahelyet váltottam, az előzőn valószínűleg a stressz is elősegítette, hogy ez a betegségem visszajöjjön. Most járunk rőplabdázni homokos pályára, mezítláb szoktam lenni, és még nem volt gondom. Persze azért a derekam mindig be van takarva, és a lábamra is vigyázok. Remélem, valakinek bejön valami ezekből! M.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_483842
    Torolt_felhasznalo_483842
    2004. augusztus 2. 15:1840.
    Amikor rosszul voltam csak a No-Spa segített a fájdalmaimon, hónapokig azon éltem. Mostanában ha előjön a gondom megiszok egy pohár zsútlóteát és szinte azonnal megszűnik a fájdalom. Nekem eddig ez vált be.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2004. augusztus 2. 12:0639.
    itt valaki írta a medveszőlő-levél teát, maximálisan egyetértek vele! Nekem is bejött, baromi keserű, de ha első nap elkapod a felfázást, akkor másnapra elmúlhat! (nekem el szokott). Ráadásul, amikor még nem tudtam, hogy terhes vagyok, a felfázásra szerencsére nem nyúltam antibiotikumhoz, hanem ezt ittam, azóta is áldom az eszemet érte. Egyébként nekem urológus javasolta, és azóta láttam, hogy a megfelelő homeopátiás szerben is ez a hatóanyag van.
    Az áfonyalé is jó, én is hallottam, de nem próbáltam.
    J
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_544227
    Torolt_felhasznalo_544227
    2004. július 30. 13:5438.
    Itt irták korábban. . . még tesiórán tanultuk, hogy hanyatt fekszel, a derekad alá teszed a kezed és feltolod a lábaid.
    Az lenne a gyakorlat lényege a hölgy szerint aki ezt ide irta, hogy a hólyagban állítólag levegő van és az csak akkor távozik teljesen onnan ha felfele pisilsz. Tehát ezt a gyakorlatot a kádban kellene csinálni. Elég bizarr, de már elkeseredésemben én is megcsináltam.
    Meglátjuk mikor lesz legközelebb hólyaghurut. . .
    előzmény:
    csereklye (38)
     
  15. Torolt_felhasznalo_544227
    Torolt_felhasznalo_544227
    2004. július 30. 12:3837.
    Sziasztok!

    Látom elég sokan vagyunk, akik ettől a nyavalyától szenvednek.
    Szerintem jó dokik a Péterffy u. i Kórházban ( nem ugrik be a neve de később megírom) vagy az Irgalamsrendiben a dr. Torda.
    Nekem az Urovaxonos kúra segített, a szeretkezések utáni fürdő, plussz grapefruit magolaj, a Ditrophan nevezetű hólyagerősítő tabletta.
    Egyszerűen kötelező a derekadra odakötni valamit ha légkondis helyen vagy ill. ha hideg van, sőt, a strandon a vizes alső bikinit-fürdőruhát egyből le kell cserélni szárazra.
    Tudom luxusnak hangzik, de nekem azt mondta az orvosom, akinek ez egyszer előjön, annak utána minden apróságtól kijöhet a hólyaghurut.
    Még régebben irta itt valaki a "gyertyában állást a fürdőkűdban. :-) Na azt is kipróbáltam és azóta nem volt. De persze úgy vigyázok magamra mint a hímes tojásra.
    előzmény:
    sysyke1978 (36)
     
  16. 2004. július 29. 23:4436.
    Sziasztok

    Én is sokat szenvedek holyaghurutban és itt a szakértők között van egy urologus és ő azt javasolja , hogy mindenképpen el kell menni szeretkezés után 5-10 perc mulva pisilni, és még az áfonyas juicét kell inni. Végezni kell ez mellet egy holyagfertötlenitő kúrát. Még nem probáltam ki de mindenképpen ki fogom probálni ezeket a tanácsokat, mert már elegem ban a sok antibiotikumból. aki már probálta kiváncsi lennék mennyire volt hatákony?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2004. július 29. 18:3535.
    Áfonyát??? Jesszus! :)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_769165 (35)
     
  18. Torolt_felhasznalo_483842
    Torolt_felhasznalo_483842
    2004. július 28. 17:0434.
    Sajnállak benneteket, mert tudom, hogy milyen rossz ez a dolog, de megnyugtat, hogy nem vagyok egyedül a problémámmal. Én 1 és fél éve szenvedek, pár napos esetleg 1 hetes kihagyásokkal. Telenyomtak erős antibiotikumokkal, amitől meg a gyomrom készült ki.
    Nekiálltam mezei zsúrló teát inni és ülőfürdőt is veszek. A panaszaim azóta nem jöttek elő. Remélem tartós javulást sikerül elérnem vele, de azt mondhato, hogy így még semmi nem használt.
    Szerintem a dolog nincs összefüggésben a fogamzásgátló tabletta szedésével, mert én soha nem szedtem mégis előjött ez a nyavaja.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2004. február 13. 12:0933.
    Talán a zuhanyzó tálcába is lehet. Lehet, hogy furcsa, de abszolút ingyen van, és jobb, mint a feszülő hólyagot elviselni, szerintem. 90%-os hatékonyságot mondanak rá, 200 kísérleti alanyból 180 jelentős javulásról számolt be. Nem tudom, az hogy kád, vagy zuhanytálca, befolyásolja-e a hatékonyságot:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_945204 (31)
     
  20. 2004. február 13. 08:5132.
    Ez majdnem olyan, mint az olasz csillár póz.
    Bocsika. :)
    előzmény:
    690304 (29)
     
  21. Torolt_felhasznalo_945204
    Torolt_felhasznalo_945204
    2004. február 12. 10:4231.
    Elég fura amit irtál a gyertyában állásról, hogy bele kell pisilni a kádba. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . nekem zuhanyzótálcám van. . . . . . . . . . . . . . . . . . . :-)))))))))))))))))))))))))))))))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2004. február 12. 08:3630.
    hólyagban, ezt akartam írni, ideje magyar billentyűre cseréltetnem:)
    előzmény:
    sz17 (28)
     
  23. 2004. február 12. 08:3529.
    Egy természet gyógyász cikk azt írja, a hólyag hurut érzésének oka az is lehet, hogy a gombák, bacik anyagcseréjekor, szétesésekor gázok keletkeznek, és ez nyomja a hólyagot. Akkor is, ha betegség nincs. A spermával is sok baci kerül a hüvelybe, amit az le is győzhet, akkor is reagálhat így. Az a megoldás, hogy egy hétig többször gyertya állásban kell a kádban pisilni. ( a kádat utánna kifertőtleníteni). Ezzel eltávozik a hólyagból a gáz, ami normál esetben nem, mert vizeléskor "fent marad" a hülyagban. Érthető, lányok- mint egy vízzel félig feltöltött lufi, aminek a tetején gáz van. Ha kiengeded, a gáz nem jön ki a vízzel:)
    előzmény:
    sz17 (28)
     
  24. 2004. február 11. 22:3028.
    Szia! Sajnos én isezzelaproblémávalküzdömmár legalább 4éve. Szörnyű!!!!! Nekemmindig szexális együttlét tán egy nappaljött elő. De szerencsére rátaláltam egy rológusra, aki azt javasolta, hogy minden szeretkezés tán vegyek be egy szem Nolicin nevű antibiotikumot. Már 3/4 évenincs problémám. Tdom, hogy nem jó az antibio, ezért ilyenkor szedek acidophilus kapszlát is. Nekemez bevált, deha van alakinek jobb receptje írjon.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_945204 (1)
     
  25. 2004. február 9. 22:1427.
    Sziasztok! Nekem is volt el nem múló hólyaghurutom, fájdalmas pisilés és a szex is fájt. Sok orvosnál jártam, de nem segítettek és a leleteim negatívok voltak. Egy természetgyógyász hívta fel a figylememet arra, hogy Candidám van, teljesen más problémával mentem hozzá. Ő ajánlotta a Betegnek érzem magam, de nem tudom, hogy miért című könyvet és tényleg rám illettek a tünetek. Maszek labor tényleg kimutatta a Candidát és diétával, gyógyszerekkel nem mondom, hogy könnyen, de sikerült meggyógyulnom. A Candidát pont az antibiotikumok miatt kapja el az ember, mert szedése alatt nem hívják fel az orvosok a bélflórarendezés szükségességére - tisztelet a kivételnek. És ha kialakul a probléma, akkor felírják újra az antibiotikumot és kialakul egy véget nem érő kör. Én így jártam!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top