Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Púder illatú parfümök

melodie2
Létrehozva: 2009. október 12. 16:10

Sziasztok!

 

 Kellemes,lágy, púderes vagy öblítő illatú parfümöket keresek. 

Ha tudnátok ilyeneket ajánlani,írjatok! Köszönöm!

  1. 2014. március 13. 23:3636.

    Az olasz Helan parfümjeit ajánlom, nekem bejött bármelyiket is próbáltam eddig. Talán a Ninfea illik neked a legjobban. Üdv, Ildi

  2. 2014. január 28. 16:2435.

    Chloe: Love

     

    Dior: Miss Dior Le Perfume  

    előzmény:
    melodie2 (1)
    2009-10-12  16:10
  3. 2014. január 28. 16:0934.
    Valójában azt gondolom én is, hogy jópofa, mintsem egy komoly termék, de az illata nagyon jó szerintem... :)
    előzmény:
    Molko (32)
    2014-01-27  19:48
  4. 2014. január 27. 19:5233.

    Én a Bourjois parfümökről hallottam, hogy púderes illatúak, saját véleményem nincs, mert nem szagoltam még.

     

    http://kremmania.hu/kremek/bourjois-glamour-chic

  5. 2014. január 27. 19:4832.
    Ez jópofa, biztos kellemes az illata is, viszont én erősen érezhető és tartós parfümöt keresek/keresnék. A bőröm elég száraz, így még nehezebb találni egy megfelelőt...
    előzmény:
    sammysammy (31)
    2014-01-27  10:48
  6. 2014. január 27. 10:4831.

    Szia, én imádom a babaparfümöket, most egy nagyon olcsó, így fújom ha kell, ha nem babakölnit használok (főleg mert nagyon pici babám van, és mellette nem szeretnék parfümözni): Chicco "Baby Moments"

     

    http://www.brendon.hu/Products/Details/60508

     

    Sajnos nem spriccelős a flakon, de más spriccelőfejjel megoldom. Nem nagyon tartós, de sokszor fújkálom, valahogy vidámsággal tölt el - én szeretem :)

    előzmény:
    Molko (20)
    2014-01-23  18:28
  7. 2014. január 25. 15:3330.
    A Chloé   Intense sajnos már nincs a drogériák polcain, webáruházakban még elérhető. Nagyon szerettem.

    Örök kedvenc, friss, mégis púderes tisztaságillat:  Narciso Rodriguez for her EDP.  
    előzmény:
    Molko (27)
    2014-01-24  22:38
  8. 2014. január 24. 22:5329.
    Ezt se láttam sajnos náluk, pedig íriszes-fás-púderes unisex : Les Heures de Cartier
  9. 2014. január 24. 22:4728.
    Ja a Petits et Mamans szerintem már buggyant volt D-ben, mert tökre keserű szaga volt, nem oylan mitn amiket írnak róla...
  10. 2014. január 24. 22:3827.

    Jó sok válasz érkezett, köszi! 

     

    A best nálam igen a Dior Homme és ahhoz hasonlót keresnék, csak legyen erősebb, hogy egész nap intenzíven illatozzon a bőrön. Most jelent meg az új ffi Valentino, Müllerbe még nem hozták meg, úgyh pont nem tudtam kipróbálni, viszont ahoyg olvastam a véleményeket fragrantican el is keseredtem, írták, h elég bőrközeli és nem tartós.

     

    Nagyon tetszenek a Prada féle tisztaságillatok is, viszont rajtam egyikse túl erős, sőt, nagyon hamar elillannak. Próbáltam már a Body Shop white musk for ment, de botrányosan gyenge, az illata kifejezetten tetszik, imádom, viszont 15 perc alatt eltűnik a bőrről, ezért meg is váltam tőle.

    BLV notte for ment is használtam, de szintén elképesztően gyengének bizonyult. BLV  Petit et Mamans nem tetszett annyira és nem éppen erős-tartós.

    A legtovább eddig a Shalimar Initial bírta a bőrömön az íriszis-púderes parfümök közül.

     

    "Chanel Coco, a JPG Classic Edp, a L'Erbolario Meharees, az Yves Rocher Voile Ambree" ezek nekem se púderesek:)

     

    L'Erbolario Iris-re már én is rákerestem, de még nem szagoltam, sajnos nincs sok lehetőség kipróbálgatni ezeket, legtöbbet csak neten árulják:/ Viszont nem baj, ha tömény, sőt:)

     

    Intimissimiket nem ismerem, de akkor körülnézek hátha van belőlük vmelyik parfümériában, h kipróbálhassam.

     

    Clean-ből a White wood tűnik érdekesnek:)

     

    Nez a Nez Marron Chic elég jónak tűnik így látatlanban is, vsizont nem is lehet nálunk kapni, 50 ezret meg nem adnék ki érte, főleg ha ez is csak bőrközeli:/

     

    Narciso Rodriguez parfümöket és a Chloé Love-ot is  mindenképpen ki fogom próbálni:)

     

    Chanel 5 az egyik legborzasztóbb "illat" amit valaha szagoltam, az tényleg tipikusan nyanyás (nekem)

Címlap

top