Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Dunaharasztiak???

Kincsőcske
Létrehozva: 2004. március 9. 16:50
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy van-e itt valaki aki Dunaharasztin lakik? Csak úgy, kíváncsiságból...Mert én ott élek és nagyon szeretem!
  1. Torolt_felhasznalo_384266
    Torolt_felhasznalo_384266
    2004. szeptember 13. 09:4851.
    Én tornázni jártam még tavasszal. A du-i időpontokban miondig sokan voltak a konditeremben gépeken. Június óta nem voltam.
    A piramisban mi lesz?? Mert mellette ok, de az sem világos, mert valahol Harasztin aug. 12-én lerakták az alapkövét a sportcsarnoknak. Gyurcsány is ott volt állítólag. Azért mond ellent a hír, hogy mellette (piramis) sport centrum lenne!!!
    Ha van híretek várom!!!
    előzmény:
    Andaxin (50)
     
  2. 2004. szeptember 6. 20:4750.
    Most éppen azt hallottam, hogy az épülő Lidl miatt bezár a Piramis, és a Piramis helyén ill. a mellette lévő üres telken lenne a sportcentrum??? Tök jó lenne, én jó közel lakom/nék hozzá :) Apropó, nem jár valaki a Squashclubba kondizni hétközben 6 és 8 között? Az érdekelne, hogy a gépeken mekkora a zsúfoltság.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2004. augusztus 30. 22:1549.
    Sziasztok, egy-két nap múlva mi is Harasztiban fogunk lakni, a Felső-Duna utcában épitkezünk.
    És egyelőre alig néhány dolgot ismerek ott.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2004. augusztus 14. 23:2648.
    Hát a Lidl-t nem tudom, én szeptemberre tippeltem, de nem úgy néz ki most :( A port én is utálom, nem tudom mi a csudát csináltak itt az elmúlt száv évben utak helyett. . . .
    Játszóteret és parkot csináltak a szigeten, "kultúrált" emberek pedig rendszeresen tönkreteszik. . . ez az egész témakör azt hiszem, lakosságfüggő is. . .
    Most rengetegen költöznek ide és építkeznek, bízom benne, hogy muszáj lesz fejleszteni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_384266 (47)
     
  5. Torolt_felhasznalo_384266
    Torolt_felhasznalo_384266
    2004. augusztus 11. 14:4347.
    Hát város létére sok szép dolog nincs Harasztin. . . Dun part igen. De poros, koszos tényleg minden!!!
    Én Taksonyban lakom, ott kialakítottak most park félét a gyerekeknek, de sajnos én inkább a saját kertemben gyönyörködöm.
    Úszoda jó lenne, konkrét dologt nem tud senki???
    Lidl mikor nyit???
    előzmény:
    Andaxin (46)
     
  6. 2004. július 26. 19:0246.
    Kicsit elhavazódtam a melóval :) Hát én kb. 2, 5 éve lakom itt, a Némedi út túloldalán, de felétek járunk bicajt szereltetni :) Egy csomó minden van Harasztin, amin szívesen változtatnék - pl. a poros "utak" és "járdák", valamit az internetezésre borzasztóan nehezen rászedhető emberek :), de azzal együtt is szeretek itt lakni. Szeretek kimenni mászkálni a Duna mellé, a szigetre és környékére, bringázni nagyokat, ha van rá idő. Sokat nem tudok sajnos a helyi viszonyokról, már olyan értelemben, hogy Bp. -re járok dolgozni, s amiatt lemaradok dolgokról.
    előzmény:
    anitagold (45)
     
  7. 2004. július 21. 13:2845.
    Szia!

    Haaat, lehet, hogy szomszedok vagyunk. . . Te hol laksz? En a Ronai u-ban. Ezekrol (butorbolt, ovoda, Liedl) en is hallottam. Az uszodat itt emlitettek a forumban jopar hozzaszolassal ezelott, azert kerdeztem, mashol meg nem hallottam rola.
    Majd lehet, hogy elokeresem, ki irta, es tole rakerdezek.

    Miota laksz itt? Mennyire szereted?

    előzmény:
    Andaxin (44)
     
  8. 2004. július 20. 18:4644.
    Szia! Lehet, hogy szomszédok vagyunk? Én is itt ezen a környéken lakom. Azt tudom, hogy épül a Knézich végén az ovi, plusz állítólag bútorbolt, és a Lidl a Piramissal szemben. Az usziról nem tudok semmit :(
    előzmény:
    anitagold (43)
     
  9. 2004. július 19. 15:4843.
    Sziasztok!!

    Csatlakoznek Hozzatok, en is Dunaharasztin lakom.
    Mi is nemreg koltoztunk ide a parommal, nem messze lakunk a Colatol es a Piramistol. Most varjuk elso gyerkocunket. Orommel olvasom, hogy lesz uszoda. Mikorra tervezik??
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2004. Április 28. 13:0142.
    A dunaharaszti. hu-ról:
    A közeljövő rendezvényei
    Első UNIÓS majális Dunaharasztiban május 1-2-án 10 órától kifulladásig a Sport-szigeten! Szellemi és sportvetélkedők, virsli-palacsintaevő-, sörivó-verseny, rekorderkereső játék ingyenes nevezéssel (jelentkezés: rekord@pr. hu és 06-20-9468401), csónakázás, sztárvendégek - Szandi, Gergely Róbert és mások - meglepetés-műsora, utcabál a Heimatklanggal, sörsátor. . .
    MINDENKIT SZERETETTEL ÉS VIDÁMSÁGGAL VÁRUNK!
    ˇTisztelettel meghívjuk Dunaharaszti lakosságát, legyenek részesei településünk egy jelentős eseményének, vegyenek részt az új,
    KNÉZICH UTCAI ÓVODA ALAPKŐLETÉTELI ÜNNEPSÉGÉN,
    mely 2004. május 7-én, pénteken 10 órakor lesz.
    ˇA HÓNAP MŰVÉSZE a Városi Könyvtár Minigalériájában: RUFFNÉ POLGÁRDI ILONA festőművész.
    ˇA Sziget Színház 2004-es előadásai Dunaharasztiban!
    előzmény:
    pusziláda (41)
     
  11. 2004. Április 27. 08:1041.
    Milyen műsor lesz kint a szigeten? Leírod nekem, ha megkérlek rá? Ha jó az idő, szívesen kimennénk a gyerekkel.
    előzmény:
    Andaxin (40)
     
  12. 2004. Április 26. 20:1640.
    Akkor növeljük a forgalmat :) Sziasztok Ladybug és Pusziláda! Én újabb fejlesztésekről nem tudok, de az birizgálja a csőrömet, hogy a Hungaroweiss/V&T Kft. melletti területen vajon mi épül - nagy földmunkák zajlanak arrafelé - az úttól távolabbi részen hatalmas munkagépek vannak folyamatosan. Azt tudjátok, hogy a dunaharaszti. hu-n a helyi újság már megtalálható? Elkezdték túrni az új városközpont helyét is. Én pedig a magam részéről a hétvégét a szigeten töltöm majálisozással ezzel is elősegítve a város társasági életét :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_540108
    Torolt_felhasznalo_540108
    2004. Április 26. 18:3539.
    szia:)
    előzmény:
    pusziláda (38)
     
  14. 2004. Április 26. 13:4938.
    Akkor én most írok neked, te meg írj visza.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_540108 (36)
     
  15. 2004. Április 26. 13:4837.
    Ez így igaz, ahogy írtad. A legtöbben be-be nézegetnek, hozzászólnak egy-két dologhoz, aztán ennyi. Szerintem nagyon kevesen vannak, akik folyamatosan, vagy legalábbis rendszeresen leveleznek.
    előzmény:
    Andaxin (35)
     
  16. Torolt_felhasznalo_540108
    Torolt_felhasznalo_540108
    2004. Április 25. 15:4136.
    En is eltuntem, mert ugyan az elejen valamikor irtam ide, de a kutya sem szolt hozzam. . . . . Hat akkor minek strapaljam magam???
    előzmény:
    Andaxin (35)
     
  17. 2004. Április 25. 14:3235.
    Hát roppant nehéz a dunaharasztiakat aktív levelezésre buzdítani, pedig már jó néhány lehetőség van rá :( Aki írogat néha más levlistákra, az is azt mondta, hogy személyesen négyszemközt :) válaszolnak a leveleire, de "tollat" aztán senki sem ragad :(. Biztosan mindenki rohan a dolga után. . .
    Mint a 120-szal száguldó autók a 40-re korlátozott városban.
    előzmény:
    pusziláda (34)
     
  18. 2004. Április 21. 14:3834.
    Egyébként tényleg mindenki eltűnt.
    előzmény:
    Andaxin (31)
     
  19. 2004. Április 21. 14:3733.
    Szia! Én úgy tudom, hogy Penny Market lesz, ami éppen épül.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_384266 (32)
     
  20. Torolt_felhasznalo_384266
    Torolt_felhasznalo_384266
    2004. Április 21. 07:4532.
    Hali! Tud már valaki információt, hogí mi épül a Piramissal szemben?? Milyen élelmiszer üzlet?? Piramissal mi lesz???
    Más fejlesztések Harasztin?? Uszoda, sportcsarnok, annyi mindent beszélnek, de biztosat senki nem tud.
    Itt talán közületek????
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2004. Április 18. 17:5431.
    Mindenki eltűnt?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_304799
    Torolt_felhasznalo_304799
    2004. március 23. 08:1830.
    Sziasztok!

    Egy kis segítségre lenne szükségem. Ma mennénk Harasztira menyasszonyi ruhát nézni, de elfelejtettem a címet. Úgy emlékszem, Nyár utca, de a város honlapján lévő térképen nincs csak Nyárfa utca. Ha valaki erre téved és véletlenül tudja a címet, elárulná?

    Előre is köszi,

    zsebi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2004. március 21. 13:2729.
    Sziasztok! Én is Harasztin lakom, nem messze a Colától és Piramistól, így ez a sok infó nekem itt nagyon hasznos! Végre valami fejlődés. . . ! Csak két éve lakom itt és eléggé kiakadtam eleinte a sok portól, szeméttől, stb. , de ezzel együtt is szeretek itt lakni, pl. jó nagyokat lehet bicajozni és a szigeten is szeretek mászkálni, sziesztázni. Hallottam viszont valamit, ami eléggé felháborított, már gondoltam, hogy írok a teleház levelezőlistájára, vagy a dunaharaszti. lap. hu fórumára. Olyat hallottam, hogy a szennyvizet csak akkor tisztítják, ha ellenőrzés várható, egyébként pedig a nagy része tisztítatlanul megy a Duna-Tisza csatornába. Tudtok erről valamit?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_384266
    Torolt_felhasznalo_384266
    2004. március 16. 08:4928.
    Szia! Sikerült megtudnod valamit az építkezésekkel kapcsolatosan?? Uszoda??? Stb. ???
    Várjuk a választ!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_113359 (27)
     
  25. 2004. március 12. 11:2227.
    Anyukám a Polgármesteri Hivatalban dolgozik, majd megkérdezem, mit tud erről!
    előzmény:
    Kincsőcske (26)
     

Címlap

top