Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fogyni vágyók ide :):)

Torolt_felhasznalo_668628
Torolt_felhasznalo_668628
Létrehozva: 2011. január 25. 19:34
Ezt a topic-ot a http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdese k__1491221 oldalon válaszolóknak nyitottam :)
  1. 2011. október 6. 05:592376.

    Szia Higi, sztem igen. En onnan veszem eszre, ha valtozas van, hogy maskeppen "lotyog". vagy ha teljesen zart labakkal allok, akkor mi mennyire zar...vay a legszukebb szaru nadragomon. nalam regen es most is  abringa es futas seggitett a legjobban a combnal, ami szamomra a csipovel egyforman nehezkes. A as hamar lemegy es sajna a mell is, de ilyen alkatuak vagyunk.

    Ja, anno mikor napi szinten futottam, sak mert jolesett, es nem azert mert fogyni akartam, 6km-t, te jo eg, el se hisem, hogy birtam:))) akkor volt a legformasabb labam, leszamitva  a regi balettos multamat. haj semmi, csak formak e suzom, de jo elnne azt vissza! No meg a tanc is szepen formaz, nyujt is, alakit is. A kosarlabda es kezilabda viszont sztem nagyon ront a noi formakon labugyileg, "robosztusit", ha erted mire gondolok... a ropi talan nem vagy nem tunt fel annyira Te ropizel ugye? 

     

    csao, a.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_668628 (2374)
    2011-10-03  23:42
  2. 2011. október 5. 20:492375.
    Csak így tovább!  ;-)

    Kíváncsiságból lemértem a combomat, 61cm. Fogalmam sincs, hogy ez most "jó" vagy nem, szerintem vastag. Van benne izom, de háj is...
    Ennyi.  :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_668628 (2374)
    2011-10-03  23:42
  3. Torolt_felhasznalo_668628
    Torolt_felhasznalo_668628
    2011. október 3. 23:422374.

    Juhúúú Lifetilt diéta power :D Végre vékonyabbnak látom a combom :)

    Szerintetek is látszik? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  4. 2011. október 2. 22:562373.
    Ahogy Hugi irta  ahas lejjebb fog menni, de haj sztem ennyi ido alatt nem szunik meg, e stovabbra is ott lesz:( De a  felso takarja a kibuggyosodo reszt, akkor tojd le es erezd jol magad:)
    előzmény:
    rosiene (2368)
    2011-10-01  14:53
  5. Torolt_felhasznalo_668628
    Torolt_felhasznalo_668628
    2011. október 2. 22:562372.

    Szia!

     

    Itt egy lány pajzsmirigy alulműködéssel diétázik, és megy neki :) plusz már 2-3 hét után csökkent a "betegsége" vagy nem tudom, ezt írja, de én nem nagyon értek hozzá, hogy ez mit takar.  

    Itt a link.  

    Az étrendje pedig ez, és ezen belül is az endomorf fogyasztás étrend.

    Sok sikert! :) 

    előzmény:
    0715zsanett (2371)
    2011-10-02  18:17
  6. 2011. október 2. 18:172371.

    Sziasztok!

    Énis a súlyommal küszködök éshát sikertelenül. 167cm és 66 kg vagyok. 2 és fél éve kick boxolok kb heti 2-3 alkalommal. Az elmúlt 3 honapba elég sok fajta kúrát kiprobáltam, kevés eredménnyel. Enyhe pajzsmirigy alulműködésem és lisztérzékenységem van, ami  miatt méginkább le kéne foggyak.. Az utóbi 2-3 kickbox versenyt is kihagytam a súlyom miatt, ugyanis kiestem a súlycsoportombol ami miatt az edzöm is folyton piszkál. A megfelelő súly kb 53-55 kg lenne. A baj még az hogy suli mellett sok mindenre így is kevés idöm marad. A sok sikertelen diéta miatt sokszor helytelenül eszem, mert már nem tudom magam rávenni, hogy "egyél almát vagy igyál vizet ha éhes vagy"..és emiatt a lisztet se tudom kiszorítani az étkezésekböl. Nem tudom, hogy mit próbáljak ki hogy ujra jol érezzem magam a bőrömbe. Egyáltalán van olyan diéta vagy módszer ami segítségével ehetek normálisan mégha liszt nélkül is? Van ötletetek?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  7. 2011. október 2. 10:462370.
    Köszi a tanácsokat! Majd jelentkezem, hogy mi lett az eredmény!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_668628 (2369)
    2011-10-02  01:43
  8. Torolt_felhasznalo_668628
    Torolt_felhasznalo_668628
    2011. október 2. 01:432369.

    Szia Rosi! :)

     

    Másfél hét az elég idő szerintem, az alatt simán csökkenhet ennyit a hasad, és még nem is kell semmi drasztikus szénhidrátmegvonás.

    Amit én javasolni tudok:

    - napi max 1300 kcal bevitele, és ebből kb. 80-100g ch, minél több fehérje

    - próbálj meg aerobozni egy kicsit, futás vagy bicikli, de csináld 2 naponta

    - este már semmiképp ne egyél ch-t, joghurt, tojás, csirke, túró, zöldség mehet

     

    ezek szerintem elég kell, hogy legyenek, de van még egy trükk: az adott nap előtt már ne vacsorázz, remélem reggel kell belebújni a kosztümbe, és nem leszel túl éhes addigra :) ez zsír szempontjából semmit nem jelent, de az üres has körmérete (nekem legalábbis) akár 3-4 centivel is kisebb lehet, mint a teli hasé :) 

    előzmény:
    rosiene (2368)
    2011-10-01  14:53
  9. 2011. október 1. 14:532368.

    Szerintetek hogyan lehet elérni, hogy másfél hét alatt 2 cm-t (vagy minél többet) csökkenjen a derekam és hasam? Bele kéne férnem a kosztümömbe addigra. A felső jó, a nadrágot is be tudom gombolni, nem is kényelmetlen, de kibuggyosodik a hájam. Ezt kellene kicsit szebbé faragni addigra. Ne egyek egyáltalán szénhidrátot? Vagy esélytelen a dolog?

    LÉccccccccccccciiiiiiiiiiiiiiiiiii!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_668628 (2364)
    2011-09-27  12:38
  10. 2011. szeptember 29. 06:042367.

    Jajj Hugi!

     

    ne legyel mar ilyen! Lattalak eloben, teljesen rendben vagy! A tehen az egeszen mas, javaslom latogass el az allatparkba, ha mashol nem es figyeld meg!:) Az egy dolog, hogy mas eletmodot folytatsz, mint 18 evesen, ez van. Sztem ne stresszeld Magad ilyenekkel, figyelj oda, ahogy eddig is tetted, de ne ez legyen egesz nap a szemed elott, hogy jujj a combom, jujj a hatsom. 

    A kepek meg amugy is magukert beszelnek! Nekem csak annyi mozgas jut, ami 2 gyerekkel adodik, es ez is csupan a reggeli keszulodesre terjed ki, illetve du, n6tol agybakerulesig. 

     

    A tancot elvezem, no persze nem ezzel fogytam le, de nagyon jo, legalabbis ezzel a tanarral, salsafuerte, Sanya, van tobb helyen is az orszagban, meg lehet nezni!a honlapjukon, hol, e smikor vannak. Korabban mashova jartam de az messze nem volt lyen jo. Sajnos a heti 1 keves, de tobbet nem tudok beiktatni, pedig vannak gyakorlo orak is. Csalad es munka mellett nem megy tobb, no meg heti 2 de legalabb egy angoloam is van.....

     

    Igen,a fogam ugy tunik ok, bar ugy erzem kicsit "magas" a tomes, meg gondolkodom, vsszamegyek e lejjebb vetetni...

     

    Szep napot mindnekinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_668628 (2364)
    2011-09-27  12:38
  11. 2011. szeptember 28. 22:322366.

    Legyen tartós a fogad!

     

    Tánccal tényleg tudsz fogyni? Én is szeretek táncolni. Ha azt írod, ezzel megizzadsz, meg fogysz tényleg, akkor kipróbálom!

    előzmény:
    *Tiara (2363)
    2011-09-27  01:03
  12. 2011. szeptember 28. 22:292365.

    Nekem is segít, hogy olvasom, más hogyan boldogul a fogyással. Az is bíztató, ha sikert írtok - meg lehet csinálni. De az is, ha átmenetileg nem megy - akkor nem csak nálam van néha visszaesés.

    Bár néha olyan szavakat írtok, amit sose hallottam. Max a szövegkörnyezetből próbálom kitalálni, h az most sport, vagy fehérjekészítmény...

     

    Hugi, torokgyulladással nem túl egészséges futni... Meg én azt se értem, a lecseszést minek vállalod be? Komolyan az motivál, ha megaláznak???

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_668628
    Torolt_felhasznalo_668628
    2011. szeptember 27. 12:382364.

    Szia!

     

    Örülök, hogy rendbejött a fogad, olvastam, hogy gond volt vele a múltkor. Igyekszem vigyázni magamra, most kicsit többet alszom. De még mindig tehén combom van és már 3. hete fél centit ingadozik kb :( 

    előzmény:
    *Tiara (2363)
    2011-09-27  01:03
  14. 2011. szeptember 27. 01:032363.

    sziasztok!

     

    Reggel 8kor kezdtem, 8.46kor mar kesz volt. kaptam 2 picike titan palcikat es egy jo kis szamlat, deremelem megerte. Kinzas nem volt, nagyon jo a doki, mar ugy erzem, kicsit +magas" a fog, de veknyitani se celszeru, nehogy megis torjon (bar a titanok elvileg kizarjak), na mindegy, lenyeg, hogy a sajatom, es nem kellett korona. Sajnos anno nem volt fogszabalyzom, igy egy bentrekedt tejfog (meg ma is) miatt elcsuszott eggyel a fogsoro, ami keresztharapast okoz, stb, stb, szoval tokeletes csak akkor lesz, ha elfogynak mind es boltit kapok, de remelem az meg nagggyon tavoli. Amugy mas ok, semmifele beavatkozas nem kell. Irigylem azokat, akik semmit sem tsznek e smegis gyonyoru a fogsoruk! Azt hiszem a sok dologbol ez lenne az egyik, amit a jotunderrel renovaltatnek magamon. 

     

    Kg-t em mertem, kb. tartom a sulyomat, igaz, keveset mozgom, de legalabb van ujra salsa, de heti 1x keves nagyon. De azert jol atmozgat! Es bar a nagyokhoz kepest eleg bena vagyok, csudara elvezem.))))

     

     

    Hugi, vigyazz egy kicsit (nagyon!) az egeszsegedre!

    előzmény:
    Liberty1 (2357)
    2011-09-26  09:10
  15. 2011. szeptember 26. 11:122362.

    A "tankönyvi anyagból" az derül ki, hogy az anaerob mozgást azért kell csinálni (nagyon leegyszerűsítve), hogy rászoktasd a szervezetedet arra, hogy a gikogént az izmokba vigye, és eszébe se jusson, hogy azt zsírraktárba kell tenni. Emellett persze izomtömeget is növelsz, ha utána tolsz magadba turmixot, így a nagyobb izomtömeg több energiát igényel, mikor legközelebb mozogsz, és hatékonyabban égeted a zsírt. Tehát szerintem tökéletes kombó, amit Te csinálsz. :D

    Ez a mozgás meg nagyon jónak tűnik, amit belinkeltél. :) 

     

    Én is olyan fehérjét vettem. Sirály! :D

     

    Lib 

     

    UI.: Nem tudom, hogy ki hogy van vele, de ide jönni, és látni mások sikerét, az számomra olyan energiát ad, hogy beszarás! :D 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_668628 (2361)
    2011-09-26  10:28
  16. Torolt_felhasznalo_668628
    Torolt_felhasznalo_668628
    2011. szeptember 26. 10:282361.

    Scitec 100% Whey Pro-t eszek (remélem jól írtam). Az edzést néhanapján, mondjuk heti 1-2x tolom esténként a turmix előtt. De mostanában inkább Insanity-t csinálok. 

    Bár az kardió, nemtom, szerinted az jó nekem? :) 

    előzmény:
    Liberty1 (2360)
    2011-09-26  10:22
  17. 2011. szeptember 26. 10:222360.

    Hugi:

    Milyen fehérjét vettél, hogyan iszod, és mikor?

    A még régen belinkelt edzéstervet hová  teszed a hetedben, és hányszor?

    Fehérjénél nagyon átverős a dolog, mert...

    A tecsó is árul BiotechUSA tejsavófehérjét, amire ráírták, hogy protein 80. És ha a fehérje / termék gramm értékét kiszámolod, akkor lazán drágábbra jön ki az "olcsó" fehérje, mint ha megvennéd a "100%"-os fehérjét! Így akkor érdemes mondjuk tecsóban venni, ha 30, vagy 50%-os leárazás van! :D

     

    Lib 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  18. 2011. szeptember 26. 09:492359.

    Szijja Hugíííím! :D

     

    Azért írtam róla, mert Voldemort1-el ellentétben azt írta, hogy van kifejezetten szálkásító edzés. De hát ilyent, hogy a nagy, csodálatos, már-már isteni Bunny :D leír egy alapvetést, és ez a kis mitugrász az ellenkezőjét állítja arcátlanul, hát szóval megértheted...... :D

     

    Belinkeltem volna az oldalára a body.builder alapismereteket, de regelni kéne, és annyira azért nem érdekelt! :D

     

    Szerintem szerencsés a genetikája, és sok kitartása lehet, ezért eredményes nagyon, de sem a kitartás, sem a genetika nem helyettesíti a tudást, ami viszont nyuszikomának megvan. :D

     

    Én megpróbálom szinten tartani magamat, és keveset visszafejlődni. A hülye lábaim még mindig gyönyörűek, néha tapizom is élvezettel :D de 2-3 hete szinte vegetálok. A héten kezdem újra az edzéseket, kicsit módosított beosztással, edzéstervvel.

     

    A "felpuffadtság" dagadtság :D amire a sorstársak hipermegértően és önigazolóan annyit kérdeznek: tömegelsz? :) Velejárója a dolognak; anélkül nincs fejlődés. :)

     

    Lib 

     

    UI.: Nagyon felvillanyoz, ha idejövök! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_668628 (2358)
    2011-09-26  09:13
  19. Torolt_felhasznalo_668628
    Torolt_felhasznalo_668628
    2011. szeptember 26. 09:132358.

    Lib, jó hogy jössz, hogy halad a tömegelés? :) 

     

    Egyébként tegnap mikor voltam kinn Runtilten és beszéltem a.... Voldemort2-vel, tudod, na most egy tömegelős szakaszban jár és elég "felpuffadt" a csávó :D ez nem tudom jót jelent-e, csak hogy mondtad, hogy szerinted nem ért a tömegeléshez... hát nem tom, ránézésre úgy tűnt, hogy van rajta bőven izom :D 

    előzmény:
    Liberty1 (2357)
    2011-09-26  09:10
  20. 2011. szeptember 26. 09:102357.

    Tiara,

     

    a fogprobléma az egyik legkeservesebb kín. :( Remélem, hamar rendbejössz!

     

    Hugi:

    Minden elismerésem annak, aki eredményt ér el!

    Annak végképp, aki sokat tanul vagy dolgozik, és mellette!

     

    De aki olyan nyamvadék, mint én, és a sok pénzhajszolás mellett már nem megy neki, az legalább veszíteni nem fog a formájából, mert itt -szerencsére- mindenki életmódot váltott, nem pedig 90 napra szegődött valami csodadiétáshoz! :D

     

    Lib

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_668628
    Torolt_felhasznalo_668628
    2011. szeptember 26. 07:412356.

    Sziasztok!

     

    csak röviden: Lifetilt Tomi mégse ordította le annyira a fejem, mint amennyire megérdemeltem volna, de sikerült lelket vernie belém. Ezután torokgyulladással lefutottam a szigetkört (runtilt volt) és (dobpergés) csoportelső lettem! 35 perc alatt értem körbe, és a lúzer-szekcióban ezzel elsőként futottam be hörgős Darth Vaderként, és nyertem egy shakert :)

     

    67 kg vagyok, és a csípőm nagyon-nagyon sok éve először kereken 1 méter! Ha kétszámjegyű lesz a körméret, eskü megünneplem! :) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  22. 2011. szeptember 25. 21:402355.

    Na hát akkor máshol is zajlik az élet!

     

    Nálunk dugulás van, a fürdőben a lefolyónál jön vissza a víz... holnap este jön a szerelő. Mérgemben torna helyett megittam egy Bacardi Breezert... De nem zavar!

    előzmény:
    *Tiara (2354)
    2011-09-25  06:34
  23. 2011. szeptember 25. 06:342354.

    Sziasztok!

     

    hajnlaban arraa keltem, hogy reccs, letort a BF2es fogam, azaz a tomott rezs belole. Most eppen a szajsebesz elerhetoseget probalom kikutatni, aki anno a rezekalast csinalta a masik fogamon, mert hetfon nala szeretnek kezdeni, ha lehet, mert igy egyreszt latvanyosan ronda, reven 2 es fog, masreszt serulekeny, tovabb torhet, harmadreszt barmikor belobbanha, mert nyitotta valt:(((( Ejjel meg agodtam, mit is kell hetfon intezni, mivel minen napra jut valami, de err nem gondoltam.(((((

     

    Vszleg most kevesebet fogok zabalni, karosat meg foleg nem:( Volt mostanaban csoki:( de nem hiszem, h. ma hajlanlban azert tort le  afogam. Egyszeruen a 3as kicsit ferde es ha osszeernek rossz a pozicio, ezert nem lehet rendesre kailakitani, de azert ezer eve igy van e sjo volt. talan nem kellett volna 1-1,5 eve a kisse elszinezodott tomest kicsereltetni, h. szep legyen, mert most igy csorban remes, elek, ha lefekszem meg hunyni, nehogy tovabb torjon almomban.((((

    Hugi d rukkk, majd szamolj be , mi volt:)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  24. 2011. szeptember 23. 14:042353.

    Sziasztok! 

    Megosztanék én is veletek egy tippet, ahol nem csak fogysz de még jól is érzed magad. Keleti közelében most indul egy tánciskola új kurzusa, ami kicsit hasonlít a zumbára (szóval könnyen elsajátítható táncmozdulatokat tanulsz), mégis nem a megszokott latin zenékre, hanem mai slágerekre.. Szokták mondani, hogy a tánc a legjobb fogyókúrás módszer, hiszen minden izmodat átmozgatja..  

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_668628
    Torolt_felhasznalo_668628
    2011. szeptember 23. 11:402352.
    A kiakadásom és a hülyeségem olyan határokat súrolnak, hogy Lifetilt Tomi konkrétan találkozni akar velem, hogy (gondolom) jól leteremtsen, hogy mennyire rosszul csinálom. Ezt nekem :D Vasárnap 5kor szurkoljatok nekem, hogy túléljem az "önbizalomtréninget".
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     

Címlap

top