Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fogyni vágyók ide :):)

Torolt_felhasznalo_668628
Torolt_felhasznalo_668628
Létrehozva: 2011. január 25. 19:34
Ezt a topic-ot a http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdese k__1491221 oldalon válaszolóknak nyitottam :)
  1. 2011. november 19. 05:572401.
    sziasztok:)))

    Újra itt!:)) azthiszem,csak ezzel a pár hónap elteltével sikerült felnőnöm a feladathoz.
    egy hete megint 'diétázom',és mozgok:)
    Kb 20 kgtól szeretnék megszabadulni,de egyelöre a cél az hogy januárig -5kg. az is eredmény lenne már nálam,aztán majd így apránként haladok:)
    176 cm vagyok,és 92 kg.és még nem vagyok 14 se..igen,elborzasztó,de valahogy mégsem érzem magam ennyinek,és azthiszem nem is látszok..magas vagyok és van mit fogni rajtam bőven,de sokkal 'súlyosabb' osztálytársaim/iskolatársaim is vannak.bár engem igazán nem is a számok érdekelnek,inkább a centik,csak nem jutottam még el addig hogy 'lemérjem magam',rohanásba vagyok.na de majd ma.:)
    Ez az egy hét nem is volt olyan szörnyű,sőt.egészen megszerettem már a salátát,és a puffasztottrizzsel is kezdek kibékülni.:D
    következő képpen eszem: 
    reggeli: 1 szelet barna kenyér,vékonyan kenve mondjuk vajjal,és egy szelet sonka,vagy valami hasonló.
    tízórai: egy alma,vagy valamilyen gyömölcs,néha joghurt és puffasztottrizs.
    ebéd: a suli menzás kaját eszem,de csak a felét.(apu aztmondta,hogy azért suliba egyek,mert ha mindent megvonok magamtól egyböl,akkor csak 'kiéheztem és pár nap után bezabálok,meg ugye fejlődéésben vagyok.:D)
    délután: általába puffasztottrizs,valamivel,vagy gyömölcs,van hogy megeszek egy répát..szoval amit épp megkivánok,de csak ilyesmi:)
    vacsi: 6 óra előtt,saláta.(paradicsom,paprika,uborka,saláta,virsli belekarikázva,és van hogy egy natur joghurtot is teszek rá)
    és bíró icára tornázom itthon,de jövőhéttöl valószinüleg heti kétszer zumbárafogok járni:)
    na azthiszem olvasgatok még vissza kicsit,aztán megyek és alszom:D
    szép hétvégét mindenkinek:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  2. 2011. november 6. 07:552400.
    Szép munka volt, Hugi!  :D
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_668628 (2395)
    2011-10-30  00:22
  3. 2011. október 31. 04:332399.

    Szio, koszi a kedves szavakat, eddig nem nagyon volt pihi, es azt hiszem, nem is igen lesz, mert nemcsak en vagyok itthon, hanem mindenki, habar, a fozes terhet Edesanyam leveszi a vallamrol!

    Ezer hala es koszonet ert!

    A szememmel vacakolok, de nm tudk parakotest csinalni, mert a frissen felirt e skivaltott kremem, amit hasznalni kellene hozza, szoren-szaran eltunt... holnap megprobalok vhol recept nelkul kunycsorogni, Talan megvan a blokkom es ugyanabban a gyogyszertarban megszannak, hogy hasznalhassam vegre... Mert a mutetet naggggyon szeretnem elkerulni!

     

    Igen, a nemet utan konnyu az angol egy darabig, aztan azt latom, hogy nem tanulok,mert nem tudokes a nemetbol elek de sokszor me eppen ebbol van a hiba. Szerencsere a nemetet se nyoustltem egy eleten at, mert a gimiben kezdtem, szval4 ev utan volt egy tanev kihayas vagy 2? es egy nemetet is tartalmazo atkepzokurzus, ahonann indult a fosuli 4 eve. A mai fiatalok szerencsesebbek,az altalanos iskolaban kezdik, aztan tovabb a gimiben, es onnan a fosuli,de en anno meg oroszt tanultam, a mi meg eletre keltheto lenne, de se ido se eneregia, es egyelore kereslet sincs, hogy ujra feltamaszam, pedi irni,olvasni meg siman tudok, es vmennyire meg tudnek beszelni is sztem.(ja kerem, meg erezttesegiztem is belole, cca 2 eve:)))))))))de azert ehen talan nem halnek, max ugyanazt kellene ennem, mert a sult csirket,krumplval es turos palacsintaval jol megtanultam.)))))) Eek meg pont dietas kajak is egyben.))))

     

    Spanyol:) Hogy hgy eppen ez? Azt hiszem a salsa is spanyolul megy, igy nem irtozom tole en sem. Anno, mikor az elso gyerkoccel gyesre mentem, a kollegak kozott soknyelvtudo volt, Toluk kertem tanacsot, (azt hittem lesz idom nyelvekre, en naiv), es a spanyolt e svagy olaszt ajanlottak. Nem tettem le rola teljesen, de az angolon naggyon van mit csiszolni, mert azert azok az eredmenyek kozel sem jok, es a nemet is nagyon megkopott a 7 ev nemhasznalatban:(

     

    Csak igy tovabb Hugi!

     

    nalam a karacsony ssem  apihi, hanem a surges forgas, otleteim mar vannak, de seemi sincs meg megvalositva.  nagy-nagy almom evek ota, hogy vegre sajat lakasban unnepeljuk, az iden sem valosul meg, de amennyire lehet, igyekszem hangulatt teremteni, ez pedig elokeszuletet igenyel, es mivel maksor nincs ra idokeretem, csakis ejjel, alvas helyett mukodik. Ez van....

     

    Szep hetveget, ha minden jol megy, holnap mosas, takaritas, pakolaszas, es ha a gyerekek is keszulnek, akkor egy kis jatszohaz. E beigertem az egyik termelesvezeteonek az uj CV-k nemetre forditasat, igy annak is neki kell ugranom, hogy szerdara elkeszuljenek.

     

    Udv, Tia

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_668628 (2398)
    2011-10-30  12:21
  4. Torolt_felhasznalo_668628
    Torolt_felhasznalo_668628
    2011. október 30. 12:212398.

    persze, azt én is látom, hogy a before-ban arányosabb voltam. ez azért van, mert habár mindenhonnan ugyanannyit fogytam, fent pont ennyi volt a felesleg, lent pedig jól látható, hogy még van. 

    azzal vigasztalom magam, hogy ez még nem a vége, de most kell ez a kis pihenő, nagyon leterhelt a diéta testileg, lelkileg is. remélem, ha tovább folytatom, a szervezetem érzékelni fogja, hogy fent már nincs miből fogynia, és elkezdi felfalni a zsírsejtetket a popsimról + combomról :) de a fenekemmel már így is elégedett vagyok (egyelőre), mert azt hiszem, ilyen kicsi még sosem volt. Plusz ilyen kerek, mert azért az látszik, hogy a before képen jelentősen szétplöttyedt :D

     

    a nyelvvizsgához grat, biztosan meglesz a többi része is :) egyébként német után sokkal könnyebb az angolt tanulni (tapasztalat), plusz aki élete elég nagy részét töltötte nyelvtanulással, annak bármilyen idegennyelv könnyebben megy, mint egy abszolút kezdőnek. én pont 2 hónapja tanulok spanyolt (ez az újabb szerelmem), és egyáltalán nem érzem nehéznek, vagy szenvedésnek, talán a szavak + a rendhagyó igék magolása fekszi meg a gyomromat néha.

    Me encantata estudiar espanol :)

     

    Kellemes hétvégét Neked is, pihend ki magad rendesen :) tudom, hogy nagyon fárasztóak a mindennapjaid, megérdemled a pihit, és gondolj arra, hogy nemsokára karácsony, újév, újabb pihenőnapok :) (hát, munkaügyileg, mert főzni gondolom kell olyankor elég sokat :D) 

    előzmény:
    *Tiara (2397)
    2011-10-30  04:39
  5. 2011. október 30. 04:392397.

    Hugi!

    Te erzed, es Neked kell jonak lenni, baromi nagy eredmeny, amit csinaltal, de oszinte leszek, nekem a before jobban tetszik!

     

    Kilok: en, amikro jartam kondiba, 5 kg-val kezdtem. Akkor meg edzo is segitett, de ugyebar en az azt megelozo 7 evben csak babaztam, Te meg aktivan ropiztel, szval nem biztos, hogy az 5 eleg. De sztem annyival indidts, aztan az elso edzes utan meglatod Mindez attol fugg, milyne gepek milyen beallitasok stb. ha van infraszauna, hasznald, mert allitolga egyutt jok a geppel,illetve, ha megteheted es lehetoseg is van ra, elotte massziroztasd at magadat, hogy izomletapadasok ne legyenek!

     

    Szep hosszu hetveget!

     

    En ma tulestem az angol masik felen,a  szobelin. Persze anyanyelvi vizsgaztatot fogtam, ki, de ertheto volt, szepen beszelt. Az eredmenyre meg min 1,ma 2 hetet varni kell, csak  a mai reszeredmeny van meg. Az eddig biztato:)

    csao, Tia

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_668628 (2395)
    2011-10-30  00:22
  6. Torolt_felhasznalo_668628
    Torolt_felhasznalo_668628
    2011. október 30. 00:232396.
    +2, lemaradt
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_668628 (2395)
    2011-10-30  00:22
  7. Torolt_felhasznalo_668628
    Torolt_felhasznalo_668628
    2011. október 30. 00:222395.

    Végeztem a 10 hetes Lifetilt diétámmal! Összesen 7 kilót fogytam, a mellem 5, a derekam 8, a hasam 13, a fenekem 8, a combom pedig 7 cm-t csökkent!

    Mindenkinek ajánlom ezt a programot, nagyon látványos, még úgy is, hogy eléggé elsumákoltam a mozgást a végén... feltettem a képeket is, aki nem hiszi, nézzen utána :) most már én is látom, eddig még nem vettem észre semmit.

     

    Persze nem lettem teljesen elégedett magammal. (nőből vagyok ugyanis :P). Ezért tartok egy két hetes pihit - amiben lesz békéscsabai kolbászfesztivál, mozizás popcornnal, talán meki is - aztán a mezomorf testalkatdiétát kezdem el, azzal a különbséggel, hogy aktív alakformálás címszóval heti 2x ellátogatok egy konditerembe, + veszek pár kiegészítőt a testformáláshoz (l-karnitin, CLA, multivitamin).

     

    Kérdezlek titeket, azt, aki tapasztaltabb konditermi dolgokban (pl. Lib, ha jársz még erre), hogy hány kilós súllyal kellene kezdenem a gyakorlatokat? Úgy kéne belőni, hogy a sorozatok utolsó pár darabját már csak alig bírjam megcsinálni, de fogalmam sincs így látatlanban, hogy ez most 5 kiló lesz, vagy 20. Esetleg valami jó tanács?  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  8. 2011. október 24. 23:572394.

    - Azt táplálják belénk, hogy csak soványan lehetünk sikeresek.

    - Nem. Azt, hogy aki sovány, az nézhet ki jól, és a világunk azokat szereti, akik valamennyire jól néznek ki. Azt kéne üzenni nekik, hogy az egészség a lényeg.

    Doktor House c. filmsorozatból

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  9. 2011. október 24. 13:592393.
    Köszi a jó kis cikkeket!
    előzmény:
    dagatt (2388)
    2011-10-21  20:27
  10. 2011. október 24. 06:362392.

    Szio, orulok, hogy a labad ok. A doki igazat mondott, fogadd el. balkezesseg... ezek Szerint annak indultal, aztan valtoztattak, csak nem sikerult teljesre. ne bandd! Az agyfeltekeid jobban fejlodnek ezaltal!:)

     

    Szep napot, hetet! megyek keltenia  lanyomat! Aztan keszulunk...

     

    udv, Tia

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_668628 (2391)
    2011-10-22  16:10
  11. Torolt_felhasznalo_668628
    Torolt_felhasznalo_668628
    2011. október 22. 16:102391.

    Szia!

     

    Már én sem mérem magam, mert a 8 hét alatt összesen kb. 2 kiló ment le rólam, és olyankor mindig felkúrtam az agyam, szóval inkább csak a centi, az úgyis magáért beszél :) Voltam dokinál is kontrollon, beszéltem vele erről, azt mondta, ez azért van, mert nekem volt egy alap "izmossági szintem" és mikor tönkrement a lábam, leépült az izom, és most a sok mozgás hatására kezdem visszaszerezni, úh ne nézzem a mérleget. Ez nem tudom, mennyire megalapozott tudományosan, de én elfogadtam :D 

     

    Nekem ált. csípőnadrágjaim vannak, olyat sosem veszek, ami a derekamig felér (lehet nem is találnék), viszont nálam is általános, hogy ami jó csípőben az nem megy fel a combomra, ami pedig kényelmes, az csípőben eláll. Eleinte övvel szoktam megoldani, de azt nagyon utálom, úgyhogy végül nagyinál köt ki, aki mindkét oldalon 1-2 centit bevesz belőle és úgy már tökéletes :)

     

    A munkadologból nem sokat értettem, de ha ez megnyugtat, én tudom mi a TQM, volt nekünk anno minőségmenedzsment óránk (sajnos), de én mindig ötöst kaptam belőle :D

     

    Az áztatásról annyit, hogy nagyi fölött rendszeresen tönkremegy a mosógép, és olyankor mi is úszunk... a csajt leszarni, egyébként meg hívni a biztosítót, szép összegeket szokott fizetni :D És ha kérdi hogy miben keletkezett kár, akkor nagyi ilyeneket is szokott mondani, hogy 1 éve volt festve (dehogy:D), máris festheti újra ezeket a falakat, ráadásul nyugdíjas, honnan szedjen elő pénzt a javításra, plusz úúúúgy megijedt, és annyira ázott a fal, hogy a konektor nyílásából is folyt a víz (egyébként tényleg) le kellett kapcsolni a biztosítékot, egész délelőtt nem tudott főzni/vasalni/mosni, utána félt visszakapcsolni, hogy megb.ssza az áram, ráadásul az előszobában bokáig állt a víz, átvizesedett a fa előszobaszekrény, az is el fog rohadni, már billeg a lába, stb stb stb, szóval költeni kell rendesen :D 

     

    A térdemmel minden okés, most a hidegben néha kattog egy kicsit de doki szerint ez természetes, plusz ha még nem érzem a frontokat, majd öregkoromra érezni fogom :D lényeg, hogy ne hagyjam, hogy a combizmaim leépüljenek, mert akkor nincs ami tartsa pluszba a térdet és egy hirtelen terhelésre megint tönkremehet.

     

    Comb téma: érdekes feltevés, gyorsan megmértem, de nekem egyforma. Pedig én is arra számítottam, hogy a bal erősebb lesz, mert 1 évig szinte azzal helyettesítettem a jobb lábamat. Viszont a bal csuklóm jelentősen vastagabb, amit meg én nem értek, mert elvileg jobb kezes vagyok :D Azért csak elvileg, mert az íráson kívül mindent ugyanúgy tudok balkézzel csinálni (enni, fogat mosni...), sőt néhány dolgot még jobban is (zöldséget pucolni, kevergetni, rajzolni - jobb kézzel kocka mérnökrajzok, bal kézzel árnyékolás, 3d-be kijön minden, tiszta durva). Hát, anya átpakolta a ceruzát a balból a jobb kezembe kiskoromba, mondván így könnyebb lesz megtanulni írni a suliban... milyen rendes :D  

    előzmény:
    *Tiara (2389)
    2011-10-22  15:20
  12. 2011. október 22. 15:262390.
    kieg Nalad a 2 comb egyforma? En mar sokadszorra szembesulok azzal a tennyel, hogy a al nalam erosebb, pedig jobbkezes vagyok.Azt hittem ilynekor az ember azonos oldali vegtagja is erosebb, de ugy latszik forditva, ja a bal laam is nagyobb egy negyed-fel szammal.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_668628 (1)
    2011-01-25  19:34
  13. 2011. október 22. 15:202389.

    Szia, es Tobbieknek is:)Ugyi vagy nagyon, ahogy nezem  atablazatod,lea kalappal. A derek igencsak karcsu lett, de nalam is ez megy le legelobb illetve a kevesbe jo pont a mell. Te hogy kapsz magadra nadragot? van olyan farmerom, amit mar 2x vetettem be derekban, most megint nagy... a tobbi kb allando. Reg mertem magam, nem is figyelek a kajara, elegge az megy be,ami eppe kezbe kerul, de valojaban nekem 30 evesig nem volt bajom az alakommal, inkabb hizni kellett volna, a szeles csepo viszont akkor is adott volt (a csontfesztavom eleg nagy) ami egy karcsu derek mellett megnagyobbnak hat... szoval ez most is igy van, es bajban vagyok ha nadragra van szuksegem...Szoknya detto... lemertem magam 54kg kaja utan, annyira nem is rossz:) Tobbet gondoltam, habar kb ennyi vagyok mar vagy egy eve, tartom pluz minusz 2 kg a tomegemet.

    Igyekszem nem ingerult lenni, habar lenne miert... a cegnel, maradok, hacsak ok nem mondjak, h. koszi,meglatjuk mi sul ki belole, de szivesen latnam magam quality teruleten is. sok qw embernek nincs is qw diplmaja, nekem van, de nekem meg gyakorlatom nincs benne (egyelore) sok Hr-es azt s etudja, mit taar a szakokleveles tqm szaerto diplomam es nem is kerdeznek ra,en meg taan hiba de nem ragtam a szajukba, igy sztem kapasbol jottek az elutasitasok ezen a treuleten, illetve 1-2 kivetelel, de ott meg mas nem klappol (T) .

     

    Nekifutottam az angol nyelvvizsgnak, ez inkabb csak proba, de hatha makom lesz, ez is kiderul egy jo honap mulva. Tegnap ejjeltol ma deleottig leaztatott a szomszed es meg neki all feljebb, en miert nem szoltam elobb... ja az modnegy, h. probaltam, csak se otthon se  sehol, telszam se.... na jolkiakasztott a csaj, annyira magas lorol beszelt, mintha legalbbis en aztattam volna el ot e snem forditva plusz kiirtottam volna a csaladjat..... no comment. Mondanom se kell, a tapeta felazott sok helyen egeszen a betonig lejott  avakolattal egyutt, raadasul alament  alamberia ala, amit igy le kell szedni es alatta is rendbetenni, szval lesz rajta melo boven....

     

    Ezek vannak mostansag. Ujra elkerem majd, mit is csinalsz tkp, hogy ilyen jok a "leleteid" apropo leletek,mi van a labaddal????

    csao,Tia

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_668628 (2385)
    2011-10-21  19:37
  14. 2011. október 21. 20:272388.
    Tessék, fogyni lassan kell (ezek szerint): http://www.medicinfo.hu/cikk.php?sz=testsulycsokkentes
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  15. 2011. október 21. 20:242387.
    Ez sem rossz, én is kb. e szerint igyekszem táplálkozni: http://www.medicinfo.hu/cikk.php?sz=eteled-az-eleted
    (a szalt gyümölcsök, méz, keserűcsoki, tartalmasabb kenyerek, olajos hal, zöldségek, gyümölcsök, tej, stb...)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  16. 2011. október 21. 20:182386.

    Szépen alakul az a táblázat, hajrá Hugi!

     

     

    Találtam ma két kis cikket:

    http://www.medicinfo.hu/cikk.php?sz=tejzsir
    http://www.medicinfo.hu/cikk.php?sz=szenhidrat

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_668628 (2385)
    2011-10-21  19:37
  17. Torolt_felhasznalo_668628
    Torolt_felhasznalo_668628
    2011. október 21. 19:372385.

    Szia! (és a többieknek is sziasztok:)

     

    Jó, hogy hallok Rólad :) Hát igen, kemény dolog ez az idő, most nekem sincs elég, munka a GE-nek + tanulás + diéta (folyamatos főzés, mosogatás, sport) + zéhák és akkor még a barátommal nem is foglalkoztam. Ja, meg magammal sem :/ Szóval megértem, és az a legrosszabb, hogy az egészet azok szívják meg, akiket szeretsz, jelen esetben ugye nem tudsz elég időt eltölteni a gyerkőcökkel, meg gondolom ingerültebb is vagy amiatt, hogy alig van időd. Nem tudom, mi lehet rá a megoldás, de akkor most úgy néz ki, hogy hosszabb ideig maradsz a cégnél?

     

    Igen, jól olvastad, tényleg majdnem 10 cm lement mindenhonnan. Mellről szerencsére nem, combból meg mehetne már mégtöbb. Mellékeltem a szupi táblázatomat, amit hétről hétre töltögetek, ez tartja bennem a lelket :) 

     

    Hát, akkor kitartás mindenkinek minden téren :) Jut eszembe, jövőhéten kolbászfesztivál lesz Békéscsabán, amire már tuti megyünk, rossz is belegondolni, mit össze fogok zabálni ott :D

    De a legjobb, hogy a 10 hetes programom pont akkor fog véget érni, úgyhogy ez szép megkoronázása lesz a dolgoknak :) Aztán valamikor folytatom a diétát, de most befizetek egy pár hónapos súlytartó-pihire.  

    előzmény:
    *Tiara (2384)
    2011-10-20  00:04
  18. 2011. október 20. 00:042384.

    Sziasztok!

     

    Eppen ma gondoltam ratok, hogy reg irt valaki. En is:(((Gozom sincs hany kg vagyok, a derekamnal nagy a nadrga, mait mar 2x beszukitettem, de mas valtozis legalabbis pozitiv azt hiszem nincs.( 

    Hugi, nagyon ugyes vagy, 7kg minusz raadasul mindenhonnan 10 cm minusz??? Bar lehet, h. rosszul ertelmeztem, es osszesen 10 cm minusz, de az utobbi is jo:) Hu, ha nekem lemenne a kritikus helyrol ennyi, bombazo lennek:))) ha meg maskeppen kritikusrol, na arrol ne is beszeljunk:((( Rossz az elrendezes, ez van. Annyira skaig vagyok a melohelyen es utana meg a gyerkocokkel kell foglalkozni, hogy semmire se jut idom.((( ez nemcsak elkeserit de maximalisan kimerit:(((

     

    dv mindenkinek, Tia

     

    PS. azon morfondirozom, hogy miert nincs dios ugy ertem diodarabos etcsoki, ha van mogyoros, es mandulas, en csipnem:))))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_668628 (2378)
    2011-10-17  14:16
  19. 2011. október 19. 13:152383.

    Szia Hugi!

     

    Nem számoltam be eddig a "másfél hét alatt minél több centi a derékból és hasból"-ügyemről. Mert nem vagyok rá büszke. Ment le a derekamból 1 cm, de többet szerettem volna. Aztán meg találtam egy másik nadrágot, amit fel tudtam volna venni. Na akkor meg végképp alábbhagyott a kedvem az egészhez. Már megint rájöttem, hogy nem nekem való a koplalás. 

    Pedig megint húznom kell a nadrágszíjon, esténként le-lecsúszott mostanában felesleges ch, és ezt még időben meg kell állítanom!

     

    Mozogni megint elkezdtem rendszeresen. Hétfőn lenyomtam Czanik Balázs Capoeira 1-ét. Hát,... elég rég tornáztam rá, az utóbbi idősben sokszor Leslie-hez nyúltam, ha mozogni támadt kedvem, és azért ez sokkal jobban megdolgoztatja az izmokat. Elég szép kis izomlázam lett tőle. De legalább érzem, hogy van has-, fenék-, comb- és hátizmom is. Mondjuk ahogy fáj mindenem, már arra is gondoltam, hogy szinte csak izomból állok!

     

    Veled mizu? 

    És többiek? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_668628 (2381)
    2011-10-18  12:49
  20. Torolt_felhasznalo_959703
    Torolt_felhasznalo_959703
    2011. október 18. 12:592382.

    Köszi!

    Sajnos ezek mindig olyan egyszerűen hangzanak, hogy ne együnk ezt, de együnk amazt....csak betartani nehéz :(

    Én pl nem vagyok híve a sok fehérjének, főleg keverve, pl sajtot, húst, tojást egyszerre, és legtöbbször éhes maradok tőlük.

    De tudom, ezek csak kifogások, csak olyan jó lenne nem állandó gyötrő lemondásnak megélni a pogik és csokik nélküli életet :)

    előzmény:
    rosiene (2380)
    2011-10-18  09:34
  21. Torolt_felhasznalo_668628
    Torolt_felhasznalo_668628
    2011. október 18. 12:492381.

    Igaza van Rosie-nak, ezek mind csak a pénztárcádat vékonyítják :( egyrészt helyi zsírégetés nincs (ezért értelmetlen lenne folyton felülésezned), másrészt a fogyás inkább az étrendtől függ. Tehát az nagyon jó, hogy jársz kondiba, de mellette kellene kalóriadeficit is. Ahogy azt írták neked, jó minőségű kevés ch és sok fehérje. A kondi mellett pedig futás is. Én ezt csinálom, 2 hónap alatt -7 kg az eredménye :)

     

    Rosie, mi újság Veled? :) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_959703 (2379)
    2011-10-18  08:21
  22. 2011. október 18. 09:342380.

    Szia!

     

    Sztem ilyen kütyükre ne ruházz be. Felesleges pénzkidobásnak tartom. 

    Inkább figyelj oda arra, hogy mit eszel. Csak minimális szénhidrátot egyél, este szinte már semmit. Sok folyadékot igyál, egyél rostos dolgokat (zabpehely, műzli - de a nem cukrozott verzió,...), sok zöldséget, gyümölcsöt is. Soha ne éhezz, de ne haszontalan dolgokkal tömd magad. Ezt egészítsd ki aerob mozgással, ilyen a pl. gyaloglás.

    Nem lesz gyors folyamat, de szépen lassan el tudod érni a célod. Persze nemcsak a hasadból fogsz fogyni, hanem máshonnan is valamennyit.  

    Kitartás!!!!!!

     

    Rosiene

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_959703 (2379)
    2011-10-18  08:21
  23. Torolt_felhasznalo_959703
    Torolt_felhasznalo_959703
    2011. október 18. 08:212379.

    Sziasztok!

    Nem akarom offolni a topikot, de újat még nem nyithatok, és talán köztetek van, aki tudna segíteni.

    A hasamból szeretnék fogyni, 5-6 kg van rajtam, rendszeresen kondizok, de alma típus vagyok, úgyhogy a hasam külön életet él :)

    Arra sajnos nem vagyok képes, hogy mindennap hasizmozzak, ezért gondoltam, hogy beszerzek valamilyen elektromos kütyüt, ami ráz, meg masszíroz, meg melegít stb..., hátha azzal kordában tudom tartani az úszógumimat.

    Van ebben esetleg valakinek tapasztalata? Érdemes ilyet venni?

    Előre is köszi a választ!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_668628
    Torolt_felhasznalo_668628
    2011. október 17. 14:162378.

    Én itt vagyok :) 

     

    most van a diétám 8. hete, kilóban nem sokat fogytam, centiben viszont annál inkább, már mindenhonnan lement -10 cm :)

    és beleférek a régi 38-as nadrágjaimba ;)

     

    remélem a többiek is megvannak.  

    előzmény:
    dagatt (2377)
    2011-10-15  00:06
  25. 2011. október 15. 00:062377.

    Remélem mindenki jól van!

    Én remekül vagyok. :)

     

    Itt az ősz, újra felvettem étlapra a céklát. Egy cékla, egy répa, egy alma lereszel, néhány csepp olivaolaj rá, esetleg méz egy kicsi, összekever, finom! Remek reggeli, vagy tízórai fogás, és a szervezetemnek is tetszik. Vékonyabbnak érzem magam tőle, gondolom a rostoknak tudható be, takarítanak a maguk módján.

     

    Szintén az ősz számlájára írom: inkább fehér- és rozépárti vagyok (bor), de pár hete szívesebben kortyolgatom a vörösöket. Egy hónap - 4 vagy 5 üveg vörösbor, szépen beosztva. Jótékonyan hat a szív- és érrendszerre ekkora mennyiségben, lásd franciák. A porcerősítőmben is van E- és C-vitamin, ezek is érelmeszesedés-gátlók. Vigyázok magamra.

     

    Az Auchan-ban felfedeztem két kedvező áru keserűcsokit (franciák, 74% ill. 85%-osak), ajánlom mindenkinek!

     

    És itt van a friss dió is, egyetek minden nap, hasznos!

     

     

    Szép hétvégét, olvadó kilókat!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     

Címlap

top