Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ha csak szexre kellesz

Torolt_felhasznalo_769042
Torolt_felhasznalo_769042
Létrehozva: 2011. május 27. 12:51

A net televan szeretőkről szóló topikokkal. Szerintem nincs nagyon nő, akinél nős pasik be ne próbálkoztak volna illetve olyan pasikkal akik facérok, de nem akarnak komoly kapcsolatot, és csak szexpartnert keresnek. Én szeretném - ha hozzám hasonlóan - mindenki elmondana egy-egy történetet okulásul- másoknak. Én úgy látom túl sok nő van, akit behülyítenek, és aki hagyja magát, mert persze az ő esete más.

 

  

Nekem két ilyen esetem is volt.

 

A nős pasi... Amikor megismerkedtünk "romokban állt a házassága"... Egy cégnél dolgoztunk, de más-más képviseleten... Kedves volt, rendes volt, gyengéd volt, és kialakult a dolog... 3 éven át nem volt hajlandó elválni... valami mindig közbejött... Aztán a felesége elkapott néhány sms-st (nem volt benne semmi különös csak az, hogy idegen nő irogat neki naponta négyszer). Ő azt hazudta, hogy én csak egy "kolléganő" vagyok, de az asszony nem hitt neki. Látni akart engem. Először gondoltam nem megyek el, de aztán kíváncsi voltam, és elmentem. Nos a házasság egy a férfi részéről erőteljesen megszürkült dolog volt, asszony tartotta a gyeplőt, ő csak otthon laposkúszásban járkált... Megundorodtam tőle... Először azért, mert hazudott. aztán meg ahogy láttam hogyan kúszik-mászik a szőnyeg alatt, rájöttem, hogy én csak egonövelő vagyok neki. Szerintem más nőket is hülyíthetett, mert a végefelé néha követtem, és láttam bárokban más nőkkel is... Nem bántam meg, hogy leléptem, azt hogy hittem neki igen, azt hogy 3 évem ment rá igen, meg azt hogy egyáltalán áthágtam az  erkölcsi korlátot (miszerint nős pasival nem kezdünk).

 

A másik pasi elvált volt, legalábbis ezt mondta. Randizgattunk... Pár hét után feltűnt, hogy este 8-9 után mindig lelép, arra hivatkozva, hogy sok a munkája. és véletlenül péntek-szombat-vasárnap sohasem ért rá, állítólag a gyerekével töltött minden hétvégét.

Amikor szembesítettem a dolggal azt mondta rémeket látok, egyáltalán hogy merem  a szavait kétségbe vonni, ő nem hazudik, és mégis mit képzelek magamról. Majd továbbra is jött volna este 6-kor egy kis etyepetyére. Nekem ebből a dologból 6 hét elég volt. Védekeztünk (gyógyszerrel és óvszerrel is).. nekem viszont váratlanul eszembe jutott, hogy eljátszom a hattyú halálát.. Bejelentettem, hogy lehet, hogy terhes vagyok, mert nem jött meg a menzeszem két  hete.

Közölte, hogy azonnal csináltassak tesztet, menjek nőgyógyászhoz és abortuszra. neki nem kell több gyerek. Van egy az előző házasságából, és még 3, három másik anyától.. (addig ezt nem említette, bár szerintem hazudott). Mindjárt tudtam mi a pálya, rúgtam ki olyan gyorsan mint valami lökhajtásos repülőt....

 

Aztán találkoztam a jelenlegi párommal. Nála nem voltak se külön esték, se szabad hétvégék, ő velem volt... Aztán neki is beadtam a "hattyú halálát"... Mire rámnézett és azt mondta, hogy  akkor sietni kell az esküvővel, és hogy milyen boldog. Sajnos baba nem jött, azóta sem, viszont tudom, hogy ő az igazi...

 

De azt is tudom, hogy vannak még szemét pasik a földön. persze nők is, de én inkább szeretném ha segítenénk a naívabb fiatalabb korosztálynak, hogy milyen meséket NEM szabad SOHA bevenni...

 

  1. Torolt_felhasznalo_769042
    Torolt_felhasznalo_769042
    2011. május 27. 13:5326.

    Szerintem nincs ilyen "gonosz harmadik", vagy csak nagyon ritkán.. Ez általában tapasztalataim szerint úgy zajlik le, hogy van egy még működő, de egyre fakóbb, színtelen megfáradt házasság, meg egy pasi, aki újra érezni akarja, hogy "pasi"...

     

    meg adott egy facér nő, aki komoly kapcsolatot keres, hogy megint "nő" lehessen... Pasi nem mondja először hogy nős, majd jön a szöveg hogy "megromlott házasság", valószínűleg válás lesz belőle, de nem lesz...

     

    Addig tart a kapcsolat, amíg többnyire a nő meg nem unja, én személyesen is ismerek több mint 20! éve fennálló ilyen kapcsolatokat...

     

    Én ezzel az emberrel éltem életem legboldogabb perceit, de egyszersmind a legszomorúbbakat is, amiért esténként család, csak akkor én, ha a feleség az anyjához ment (gyerekük nem volt, ezért is voltam rá mérges, mert nem volt kötelezettség, ami miatt nem válhatott volna, ha tényleg akar)...

     

    És a magányos hétvégék, hogy nem kereshetem amikor akarom, stb...

     

    És még valami... Harmadik csak oda fér be, ahol jó nagy a lyuk és többnyire már invitálják is... Ahol tuti a l'amour oda harmadik még véletlenül se fér be...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_754984 (17)
    2011-05-27  13:34
  2. 2011. május 27. 13:5025.
    Persze nem esküvőig kell várni meg éveket, de nagyon sok nő ott követi el a hibát, hogy miközben komolyért síránkozik, a lehető leghamarabb lefekszik. Erre aztán szépen rászoktak a pasik. Van barátnőm, aki aztán csodálkozott meg összeomlott, hogy a pasi dobta, miután alig ismerte és lefeküdt vele. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_769042 (20)
    2011-05-27  13:38
  3. Torolt_felhasznalo_769042
    Torolt_felhasznalo_769042
    2011. május 27. 13:4224.

    Köszönöm.. Akkor úgy éreztem, hogy muszáj beugratnom... Ma nem csinálnék ilyet, de akkor nem bántam meg... És ha tényleg teherbe estem volna?

     

    Akkor olyan embertelen válaszút elé kerülök, hogy öljem-e meg a saját gyerekemet  (merthogy ezt kérte), neveljem fel egyedül egy olyan ember gyerekét, aki valószínűleg sohasem fog apával felnőni vagy adjam örökbe....

     

    Azt hiszem nem tudtam volna megölni, örökbe adni meg pláne, de nagyon nehéz lett volna emberileg túltennem magam a dolgokon.

     

    Egy ilyen "csak szex" dolog ezért is veszélyes, mert mi van, ha így is becsúszik a baba? Abortusz,  persze öljük meg, hisz mi csak d*gni akartunk.... Nem, szerintem ez nem tisztességes...

     

    És sajnálom, hogy a férfiak  ilyen fellőtlenek lehetnek...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_232136 (14)
    2011-05-27  13:34
  4. 2011. május 27. 13:4123.

    Hát én sem lennék túl oda ha valaki eljátsza az elején hogy "opsz" sorry terhes vagyok drágám...

    Egy gyerek az egy kicsit nagyobb felelőség és több időt igényel hogy megtervezzük, nem csak berakom és annyi.

     

    Vissza térve a mit ne csináljunk témához...

     

    Ha valakinek valami gyanus akkor kérdezz és ha a kérdőre vont egyed agresszív lesz és támad akkor kell azt mondani, hogy na köszi szépen és kézcsókom. Mert köztudott hogy a legjobb védekezés a támadás.

     

    Kettő, talán el kellen számolni tízig mielőtt ágyba bújunk valakivel és akkor nem érnek bennünket kellemetlen meglepetések.

     

    Három, légy egy kicsit rámenős kérd a drágát, hogy mutasson már fel valami ügyvédi papíruszt vagy hasonló okíratot ami tanusítaná az elmondottakat... mert ha valaki így kezd egy kapcsolatot az már elve elég büdi, nem szólván arról, hogy ne kezdj soha egy kapcsolatot amig a másikat le nem zártad.

     

    Persze ezek csak saját tapasztalataim.... ja és hattyús csajokat úgy szoktam kivédeni, hogy együtt nézzük meg, hogy tényleg mi az ábra.

    Eddig még mindig az volt hogy hú boxer biztos valamit elnéztem

     

    Kézcsókom a Hölgyeknek és ne tessék haragudni rám ha öszinte vagyok, én csak pasi szemszögből látom a világot és tényleg udvarias vagyok és rendes azzal aki megérdemli ezt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_769042 (1)
    2011-05-27  12:51
  5. Torolt_felhasznalo_232136
    Torolt_felhasznalo_232136
    2011. május 27. 13:3922.

    viszont ez alapján a hozzászólásod alapján határozottan látszik, hogy tanultál az esetekből, tehát nincs semmi szégyellnivalód. 

    legközelebb nem esel ilyen hibába! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_769042 (19)
    2011-05-27  13:35
  6. Torolt_felhasznalo_918276
    Torolt_felhasznalo_918276
    2011. május 27. 13:3821.
    Ha tanultál belőle (még ha fájt is), akkor végülis hasznodra vált, nem? Jelek mindig vannak, hogy nincs rendben a kapcsolat, veszi is az adást az ember, csak elhinni nem akarja sokáig.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_769042 (19)
    2011-05-27  13:35
  7. Torolt_felhasznalo_769042
    Torolt_felhasznalo_769042
    2011. május 27. 13:3820.

    Igaz lehet..bár manapság a pasik nem várnak hosszú hónapokat... De sok igazság van abban, amit mondtál..

     

    Mondjuk nekem tisztességesebb volt az a pasi, aki megmondta, hogy tetszem neki, de ő nős, nem is akar ezen változtatni... szabadidős barátnőt akar...

     

     

    Persze ez nem a leghatékonyabb duma, mondta is, hogy nem nagyon jött be még neki senkivel...

    előzmény:
    *Diorella* (13)
    2011-05-27  13:33
  8. Torolt_felhasznalo_769042
    Torolt_felhasznalo_769042
    2011. május 27. 13:3519.

    Hülyeség volt mind a kettő. Van olyan, amikor az ember nagyon bizonytalan. Érzi, hogy valami nem stimmel. Tulajdonképpen tudja maga is az igazat, de érveket vagy valami bizonyítékot keres az ellenkezőjére...

     

    Nem kellett volna így reagálnom egyik esetre sem. Ma már tudom, hogy az ember ha nem tudja megbeszélni a másikkal a dolgot, akkor nem kell több "bizonyíték" meg ilyen marhaságok, le kell lépni és kész.

     

    Néha nem is tudom, hogy miért kerestem bizonyítékot. Valószínűleg nem is a pasik, hanem magam miatt, hogy nem én nem lehetek ennyire hülye és vak, hogy sejtem, hogy mit csinálnak velem mégis hagyom... nem is tudom mit vártam... hogy bevallják? Talán azt.

     

    De hülye liba voltam, és ez nem ment fel a felelősség alól...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_893358 (11)
    2011-05-27  13:30
  9. Torolt_felhasznalo_918276
    Torolt_felhasznalo_918276
    2011. május 27. 13:3518.
    ledorongol.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_262702 (16)
    2011-05-27  13:34
  10. Torolt_felhasznalo_754984
    Torolt_felhasznalo_754984
    2011. május 27. 13:3417.

    Hm. Én egy olyan kapcsolatban élek 2 éve (együttélősen, első perctől felvállalva, szerelmesen), ahol a "pasi" (házassága romokban) nős volt, mikor megismerkedtünk. Persze ezt nem az első randin mondta el nekem, amint végülis megértek, de akkor nagyon zokon vettem és vaciláltam (a sok általad felvázolt történet miatt is).

     

    De akkora volt a szerelem mindkét részről, hogy arra gondoltam, "egy életem, egy halálom" - maradtam. Nem bántam meg. Viszont kinyílik a bicska a zsebemben, mikor a "boldog házasságokat tönkretevő gonosz harmadik"-ról szóló fórumokba beleolvasok ...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_769042 (1)
    2011-05-27  12:51
  11. Torolt_felhasznalo_918276
    Torolt_felhasznalo_918276
    2011. május 27. 13:3416.
    Szerintem ez nem neked szólt. Nem vagyok itt régen, de mindig ennek a nőnek a topikjaiba botlok. És nem a Suttogóra gondolok. Mindig mindenkit jól ledorogongol. Ahogy látom az a módszere, hogy nyit egy topikot, aztán aki szóba áll vele, annak bebizonyítja, hogy az illető milyen tökéletlen, de ő bezzeg....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
    2011-05-27  13:30
  12. 2011. május 27. 13:3415.

    A terhesség egy olyan dolog, amivel érző ember nem játszik.Soha, semmilyen körülmények között.

     

     

    A többivel nincs bajom, mert mindenki őgy éli az életét, ahogy akarja. Hisz ő fizeti meg az árát a dolgoknak.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
    2011-05-27  13:32
  13. Torolt_felhasznalo_232136
    Torolt_felhasznalo_232136
    2011. május 27. 13:3414.

    szerintem abban igazad van, hogy ha valakinek csak a szexre kellesz, és ezt nem mondja a szemedbe, hanem csak álszent módon hiteget, akkor egy terhesség-behazudás-próba nem olyan aljas, mint ahogy az elsőre látszik. egyszerűen csak ezzel a módszerrel fedted fel a valódi szándékait! nyilván egy gyerekkel, egy élettel te sem játsszanál.

    én egyáltalán nem ítéllek el! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_769042 (8)
    2011-05-27  13:25
  14. 2011. május 27. 13:3313.

    Ha valaki komoly kapcsolatot akar, akkor van egy nagyon egyszerű módja annak, hogy az ember kiszűrje, hogy az illető nős-e vagy sem. Természetesen ez sem 100%, mint ahogy egy módszer sem, de nagyon jellemző, hogy ha egy férfi nős, akkor nem romantikus kapcsolatot akar, hanem mielőbb a lényegre térni. Ha valaki nem ugrik be az első hetekben egy nős férfi ágyába, akkor ugyis le fog lépni és máshol keresgél. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_769042 (1)
    2011-05-27  12:51
  15. 2011. május 27. 13:3212.
    "

    Hogy abortuszra küldött volna az is egy jellemvonás..."

     

    Ez nagy igazság, mert beszélni bárki-bármit tud, de a cselekedetek-árulkodnak.

     

    A Soma tegnap reggeli RTL-es beszédje gondolkoztatott igy el?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_769042 (9)
    2011-05-27  13:26
  16. Torolt_felhasznalo_893358
    Torolt_felhasznalo_893358
    2011. május 27. 13:3011.

    No, pont most zártam le egy ilyen szeretősdit, ami nekem nem jött be igazán. Illetve, a pasi bejött, csak amit csinált, az nem. -.- Nem volt nős soha, nem jár senkivel, én is független vagyok.

    De én sose tudnám eljátszani, hogy terhes vagyok. Mire lenne jó? Ezzel nem lehet szerelmet kizsarolni, csak a frászt hozod rá tök fölöslegesen, és mivel gyerek ugye nincs, óhatatlanul azt fogja gondolni rólad, hogy megőrültél, vagy annyira belezúgtál, hogy nem tudod elengedni.

    Meg követni sem tudnám. Egy barátnőm egyszer követte a volt szerelmét mindenhova, kocsik mögött bújt el meg hasonlók, persze lebukott annak rendje és módja szerint, ami nagyon megalázó lehetett. Én erre nem lennék képes, azért önérzet is van a világon! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_232136
    Torolt_felhasznalo_232136
    2011. május 27. 13:3010.

    szerintem "Suttogó" jelzői nem neked, hanem 212121-nek szóltak! 

     

    egyébként én is így látom, topikról topikra jár észt osztani, mintha ő mindent tudna. nekem sem szimpatikus ez túlzottan.

     

    és mielőtt az említett beszólna: rendben, akkor nem olvaslak (én sem) :D

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_769042 (8)
    2011-05-27  13:25
  18. Torolt_felhasznalo_769042
    Torolt_felhasznalo_769042
    2011. május 27. 13:269.

    Ha nem akar gyereket valóban nem igaz, hogy csak szexre kellek neki. Ha naponta csak 6-8-ig ér rá vagy 6-9-ig, hétvégén soha, és soha nem akar színházba, éetterembe egyéb  helyre elmenni csak d*gni, akkor meg valószínűleg igen...

     

    Hogy abortuszra küldött volna az is egy jellemvonás...

    előzmény:
    semiramis (6)
    2011-05-27  13:05
  19. Torolt_felhasznalo_769042
    Torolt_felhasznalo_769042
    2011. május 27. 13:258.

    Egyetértek 212121-el. Akkor ne olvass.... Savanyú, önelégült és álszent...

     

    Köszönöm. De gondolom az ellenkezője vagy, ezért tudsz ilyen  jól megítélni...

     

    Nem, nem volt szép a csapda.... Igen, lehet, hogy ő lett volna az "igazi", de az ember cvagy vállal valakit, vagy nem...

     

    Nem, nem vagyok tökéletes.. soha nem is voltam, valószínűleg nem is leszek...

     

    Vannak dolgok az életemben amikre büszke vagyok, és vannak amikre nem. A két fenti dolog egyike sem az.

     

    Bánom, hogy belementem egy nős emberrel egy kapcsolatba... Nem, nem erkölcsi prédikációnak szánom...

     

    Igen, úgy gondolom, az ember ne kezdjen nős emberrel, és nős ember se kezdjen mással amíg el nem válik...

     

    Nem, nem gondolom, hogy a csak szexen alapuló kapcsolat az ideális. de azt igen, hogy pótlék...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
    2011-05-27  13:08
  20. Torolt_felhasznalo_807121
    Torolt_felhasznalo_807121
    2011. május 27. 13:057.

    . nekem viszont váratlanul eszembe jutott, hogy eljátszom a hattyú halálát.. Bejelentettem, hogy lehet, hogy terhes vagyok, mert nem jött meg a menzeszem két ...

     

     

    Ahogy nezem zsak es foltja egymasra talalt  es gyozott a jobbik

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_769042 (1)
    2011-05-27  12:51
  21. 2011. május 27. 13:056.

    a cimre:

     

    ... akkor meg mindig van ket nezöpont:

     

    a) neked is csak szexre kell ö, tehat tökeletes a felallas.

    b) többet szeretnel, ö nem - gaz.

     

    a nem elolvasott (tul hosszu) inditobolo egy dologra:

     

    1. ha nem akar gyereket, NEM BIZTOS, hogy csak szexre kellesz neki. tovabba az sem biztos, hogy "nem ö az igazi".

     

    2. ha akar gyereket, NEM BIZTOS, hogy "ö az igazi".

     

    versenyen kivül:

    miert kell atverni pasasokat es "elöadni a hattyu halalat?!

    szemet dolog csalassal pasast fogni. ha "az igazi" szeret, gyerek nelkül is szeret. ovodas dolog "probatetelre"fogni...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_769042 (1)
    2011-05-27  12:51
  22. 2011. május 27. 13:035.

    Egy normális érző lelkű nő, akinek érték az ember-nem játszik terhességgel és nem evvel teszteli a másik embert. Nem ebből tudod meg, hogy a másik az "igazi".

     

    Önmagadról állítottad ki itt a bizit és ehhez nincs semmi köze a szeretőséghez és nincs is mit tovább hozzáfűzni..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_769042 (1)
    2011-05-27  12:51
  23. Torolt_felhasznalo_807121
    Torolt_felhasznalo_807121
    2011. május 27. 13:034.

    A nős pasi... Amikor megismerkedtünk "romokban állt a házassága"

     

    En ilyen mondatoktol neha nevetogorcsot kapok. Majd jon a szereny szegeny lany aki rendbeteszi szegeny embernek a sorsat es nem sokkal kesobb rajon hogy vele ugyanazok kovetkeznek be mint elodjevel megtortentek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_769042 (1)
    2011-05-27  12:51
  24. Torolt_felhasznalo_850563
    Torolt_felhasznalo_850563
    2011. május 27. 13:023.

    szerintem a topiknyitót meg lehetett volna egyszerűbben is fogalmazni:

     

    "gyertek,érveljünk a szexkapcsolatok ellen!!! "

     

     

    mert ugye erre megy ki a játék? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_769042 (1)
    2011-05-27  12:51
  25. Torolt_felhasznalo_807121
    Torolt_felhasznalo_807121
    2011. május 27. 12:582.

    Most elettapasztalatot akarsz masnak elmondani vagy erkolcsi kinyilatkoztatast kifejezni. Mindketti a Tied. Vannak ilywenek es vannak olyanok, vannak naiv kis hulyek es vannak dorzsoltek. Ha valakinek jo az az allapot akkor jol erzi magat benne, ha nem ugyis keres maganak elobb vagy utobb masikat.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_769042 (1)
    2011-05-27  12:51

Címlap

top