Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2005 januári babák

Torolt_felhasznalo_284513
Torolt_felhasznalo_284513
Létrehozva: 2004. május 5. 19:41
sziasztok! én ma tudtam meg, hogy újévre babát "kapok". :)))

  1. 2005. július 4. 23:1434501.
    Szia Bagyo!

    Én nem használnám. Sőt, én még januárban vettem narancsbőr elleni cuccot+bőrfeszesítő testáűpolót, de nem merem használni. Nem tudom, mi van benne. Jobb a békesség alapon még várok 1 pár hónapot, amikor már döntően mást eszik Matyi, és majd akkor, a fogyókúrámmal együtt. ;))))

    Na, lépek fürdeni, fejni, aludni. Puszi

    Ja, anyatejes hozzátápinál cicizés után kell megkínálni a babát egyéb kajával, különben kevesebbet szopik. És asszem 2-3 hét alatt lehet(ne) kiváltani 1 szopit kajával, de nem muszáj ilyen gyorsan haladni szerintem. (honnan veszem a 2-3 hetet? valahol ezt írták?) :)
    előzmény:
    bagyo (34500)
     
  2. 2005. július 4. 22:2534500.
    Sziasztok! Ari! Szegény, biztos nagyon megijedtél! Remélem téves volt!!!

    Manyu! Szereti Zsomó az új kocsiját? Ő már ilyeneket eszik? Ehhez képest mi nagyon le vagyunk maradva, főleg, hoyg Bence idősebb is.

    Rusy! Örülök, hogy pozitívan csalódtál anyósodékban!!! Ez tök jó!!! Annak meg méginkább, hogy Atesz szeme rendbe jött! Járóka:)))) Édesek lehetnek! Milyet vettetek végülis? Nekünk sincs és még midng filózok, hogy vegyünk-e. Nem vagyok igazán a híve, de nem tudom, hogy hova teszem, ha egyedül kell hagynom. (már most is elég necces ott hagyni, de ha igazán elkzed mászni, akkor nem tudom, hogy mi lesz. )

    Gondinéni! :((((((((((

    HyBarby! szépek vagytok! Jó lehet a kiságyatok!

    Mi is nagyon szeretjük a hálózsákot. Tök jó találmány.

    Én is beraktam egy csomó zöldséget, gyümölcsöt a fagyasztóba. volt vele munka bőven, de megéri, mert legalább lesz Bencének télire. Remélem addigra már fog ilyeneket enni. Bár, ha így haladunk, akkor nem nagyon. (Továbbra is kb két kanál gyümölcsnél tartunk, kb ennyit eszik meg kicsinyenként. )

    Aki járt kismama jógára, az le tudná írni nekem, hogy mi a különbség a sima, iletve a szülőpozíciós jóga között? Egyik barátnőmnek kellene. (én is jártam, de ott nem volt ez utóbbi. )

    Még egy kérdés. Érdekelne a véleményetek. Rendeltem narancsbőr ellen krémet. Két krém van, egy thermogél, illetve maga a narancsbőr elleni zselé. A kettőt egymás után kéne használni, de itthon olvastam el, hogy a thermogél a méreganyagok felszabadulását segíti. Én viszont úgy tudom, hogy a méregeanyagok bekerüljhetnek a tejcsibe is, éppen ezért nem lehet méregtelenítő masszázsra se járni szoptatás alatt. Szerintetek merjem használni? vagy inkább csak magát a narancsbőr elleni zselét használjam?

    Jó éjt mindekinek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2005. július 4. 22:2434499.
    engedélyeztem magamnak egy pohár jeges pepsit, jujj de jó!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2005. július 4. 22:2334498.
    Én is megyek a párom mellé. Jó éjt!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_977442
    Torolt_felhasznalo_977442
    2005. július 4. 22:1834497.
    Nézegetem a mesetévén a meséket, nem tudok betelni ezekkel a régi szuper mesékkel. A disney egyáltalán nem érdekel, de a vizipók, mekk mester stb. jaaaaaaaaj szupi jó.

    De megyek fürödni, hamar itt lesz a reggel, jó éjszakát.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2005. július 4. 22:1534496.
    én is megnéztelek titeket, nagyon ari Bettina baba. Zoénak is van sárga csíkos zsiris rugija.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_977442 (34493)
     
  7. 2005. július 4. 22:0934495.
    Szépek vagytok! Azt hiszem az én ágyam is ilyen volt. Az egyik oldalán 2 fa "kallantyút" kellett elfordítani és akkor le lehetett engedni. Valahogy az ilyen praktikus dolgokat elfelejtették a gyártók.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_977442 (34493)
     
  8. 2005. július 4. 22:0634494.
    Megpucultam egy csomó sárgarépát, meg tököt is kockáztam a mélyhűtőbe. Igaz a neheze hétvégére marad, anyu csak a hétrevalót hozta.

    Arikan,
    én utoljára 62-es zsákban altattam, de állandóan felébredt arra, hogy nem tud "mászni" benne, így leszoktam róla. Ráadásul nappal még a vékony pelenkát se tudom ráteríteni, mert attól is melege van, no meg reggelre szintén leszedi magáról a takarót. Így mindig figyelnem kell az időjárás jelentést meg a hőmérőt, hogy megfelelően öltöztessem éjszakára.

    Tiluka,
    anyatejes hozzátápihoz nem tudok hozzászólni. Én azon voltam, hogy a déli kajáját minél előbb lecseréljem főzelékre, ami sikerült is.

    HyBarby,
    hát ha én is ilyen közel élnék az anyóshoz, akkor a már valaki által emlegetett sárgaházban kötnék ki pár hónap után. Te nagyon türelmes lehetsz, vagy tényleg megfogadod az anyósra vonatkozó utasítást: amit mond azt az egyik fülön be kell engedni a másikon meg ki.

    előzmény:
    Arikan (34483)
     
  9. Torolt_felhasznalo_977442
    Torolt_felhasznalo_977442
    2005. július 4. 21:5634493.
    Közben raktam fel pár képet :-)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2005. július 4. 21:4934492.
    hello lányok,
    csak hortelenjében átfutom az lemúlt 3 napot, sietésben vagyok. . .

    pacsió, hogy neked milyen két szép fiad van!!!! hogy nem futottam bele eddig a képeitekbe?!?!?!?!?!

    eper, az anyósommal nekem is megvolt az első 2 hónapban a harcunk, egy kisebb balhé keretében nálunk aztán rendeződtek a viszonyok, beletörődött, h én vagyok a gyerek anyja, nem ő, ergo én mondom meg, mi van, mi lesz. sluszpassz! csak keményen :))))

    erra a fürdetőkarikára én is ráizgultam.
    mirkónak egyébként újabb szokása, h ha felültetem a kédban, akkor megkapaszkodik a két peremben és egyesegyedül csücsül. aztán elengedi az egyik kezét, elkapja a halacskás vízhőmérőt, és betömi vele a száját :))

    most rohannom kell, majd folytatom az olvasást, írást. . .

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_977442
    Torolt_felhasznalo_977442
    2005. július 4. 21:2734491.
    Sziasztok!

    Hát hétvégén nem értem ide, egy csomó zöldséget leszedtünk, és azt valakinek a mélyhűtőbe kellett juttatnia. Tegnap a telken voltunk, de nagyon jól éreztük magunkat. Onnan is hoztam céklát, borsót, sárgarépát, na az még hátra van, ma már nem volt kedvem hozzá.

    A héten azt sem fogom tudni hol áll a fejem, anyukámék pénteken este viszik el Bettinát, addigra össze kell pakolnom a cuccait, mosás-vasalás, használati útmutató írása, csak semmit se felejtsek el. Egyidőben a saját cuccunkat is el kell pakolni, sosem szoktam ilyeneket papírra írni, de most azthiszem először összeírom kinek mit kell összepakolnom, nehogy valami fontos maradjon itthon. Aztán szombaton hajnali kettőkor irány az ADRIA. . . . . . . . . jaj már úgy várjuk.

    A légzésfigyelő nálunk még nem riasztott (azthiszem), bár már volt úgy, hogy azt álmodtam mintha egyet csipogott volna, de a babával minden rendben volt. Arikan biztos téves riasztás volt csak, ne izgulj!

    Nálunk az most a játék, hogy összegyűjti a nyálát, és berreg, mintha indulna a motor, bár ezt már elég régóta csinálja. A másik, hogy leteszem aludni, és vagy 5x hasra fordul és persze ordít, mert visszamennii nem tud, és utál hason lenni. Talán az én gyerekem emiatt sosem fog mászni :-))) Fog még sehol, továbbra is a hupli, és nagyon fáj neki :-(((

    Céklafőzeléket csináltam ma, úgy bekanalazta. . . . . . . . . Az én kiságyam hátkímélő. . :-))) 33 éves, én is leengedtem már, de az egyik oldalán a rácsot le lehet engedni, hogy a babát könnyebben ki-be lehessen rakni. Bár Bettinának sokszor még egy franciaágy is kicsi lenne.

    Anyósról tudnék mesélni. Mi együtt lakunk velük, pontosabban a szomszédaink, az udvarunk közös. Minden reggel hallgatom, hogy hűvös van, miért nincsen a gyereken zokni, meg fog fázni, stb. Ja a 30 fokban. Már ajánlottam neki, vizsgáltassa ki magát, mert valaki nem lehet ennyire fagyos. Azthiszem Kezdőke írta, nálunk ugyanaz van, ha önálló játszás lenne, mert a gyerkőc sokszor szeret egyedül lenni, akkor anyós tuti lesi, bámulja, tapsol neki. Szegény pedig a faleveleket nézegetné, vagy éppen játszana a csörgőjével. Aztán elkezd hisztizni, kérdezi tőle: Mi a baj? Erre én, nem veszed észre, hogy nyugalomra vágyik, békén kell hagyni. És ez így megy minden nap. . . . . . . .

    Hosszú lettem, csendben maradok mostmár. Itt vagyok figyelek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2005. július 4. 21:1534490.
    Hozzátápi!Elkezdtem adni a leveket délben. félét 2-3 napig adok. Mikor adhatok pépet?Azt tudom h a gyümi adag 50g legyen majd. A könyv szopi előtt írja, nem utánna kell?
    És a főzit mikor kezdjem, azt ne délbe hanem másik kajánál?
    Nem könnyű elkezdeni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2005. július 4. 21:1134489.
    Én nem használok hálózacskót, h tud abban mocorogni, nem gyűri maga alá?Nem tűri a betakarást sem. Általában bodykban alszik, ha hűvösebb az idő akkor pizsinaci+zokni mindig van rajta. Most 1 pólóban alszik csak+a pelus. kb 28 fok van, és reggel is meleg van mert keleti a babaszoba. Én az ő szobájába alszok és minden neszét hallom.

    Kezdőke arra a pirosra gondoltál ami mindent befog és nehezen jön le?Mercurocrom a neve, és talán van is itthon.
    előzmény:
    Arikan (34483)
     
  14. 2005. július 4. 20:4734488.
    nem egy ágyban alszunk csak néha odaveszem ha szopiznim akar:)
    a kiságyában dobálja a lábait, forog. .
    mi is szoktunk hálózsákban csak abban nem bír rendesen rugdalózni, így marad a pizsirugi takaró nélkül. . .
    előzmény:
    kezdőke76 (34475)
     
  15. 2005. július 4. 18:4734487.
    én és pumesz is nagyon szeretjük a hálózsákot. mondjuk nekünk nem home-made van de nagyon bevállt. teljesen nyugodt vagyok hogy nem tud kitakarózni, belegombolyodni.
    egyre többet van négykézláb, bár még csak hintázik, el nem indult eddig. végre a párom is látta, eddig nekem tartogatta ezt a tudását :-)))
    előzmény:
    katatonia (34486)
     
  16. 2005. július 4. 18:0734486.
    ja, és előre meg azért nem szereztem be, mert kaptunk 2 db-ot, és éjszakai keléseknél gyűlöltem őket, mert nagy volt a luk a nyakánál -igaz home-made volt mindkettő. Na, akkor kiakadtam tőlük, és most kéne, csak elfelejtem. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2005. július 4. 18:0534485.
    Azért nem abban altatom, mert mindig elfelejtek venni. ;))))))))))))))) vagy :((((((((((
    előzmény:
    Arikan (34483)
     
  18. 2005. július 4. 18:0334484.
    én pont ezért egy nagyon vékony ujjatlan hálózsákban altatom, csak azt adom a pelus fölé. így nem tudja lerúgni magáról, védve van a lába meg a háta de nincs melege se. persze ehhez megy a klíma is nála.
    előzmény:
    katatonia (34481)
     
  19. 2005. július 4. 17:5934483.
    mér nem altatjátok hálózsákban? én egy vékony egyrétrgű pamut zsákban altatom, annyira vékony, mint kb egy nyári body. és így nem rúja le
    előzmény:
    katatonia (34482)
     
  20. 2005. július 4. 17:3734482.
    Szóval lehet, hogy Zsomónak ilyen problémája van, mert néha nem bírom nézni, betakarom, na olyankor megy a forgolódás, és a takarólerúgás. ;)
    előzmény:
    katatonia (34481)
     
  21. 2005. július 4. 17:3534481.
    Nálunk Matyi egy hajszálvékony takaróval (paplanhuzat) van betekarva, és azt is képes lerúgni. Mostmár kisgatyót is adok rá, nehogy megfázzon, mert reggel "csak" 23 fok szokott lenni.
    előzmény:
    kezdőke76 (34480)
     
  22. 2005. július 4. 17:3134480.
    talán melege van és azért szenved :(((
    Egy ágyban alszik veletek?
    előzmény:
    MANYU (34478)
     
  23. 2005. július 4. 17:3134479.
    jajj, én vagyok! Nálunk is jó napokon 3x alszik Matyi, ma eddig fél órát aludt. ;( Aztán szerintem amikor elmegyünk valahova (még nemtom hova -sétálni apával), akkor bizti durmolni fog. ;)
    előzmény:
    kezdőke76 (34475)
     
  24. 2005. július 4. 17:2634478.
    zsomót is át kéne rakni oda:)egész éjjel forog, nyög, dobálja a lábát. .
    ha megunja akkor mellém jön és rámteszi kezét-lábát. . annyira bírom csak olyan meleg a kis husija. . .
    előzmény:
    rusovszky (34474)
     
  25. 2005. július 4. 17:2334477.
    jellemző
    most meg a délutáni pihit fogtam ki a csapatnál :(((
    előzmény:
    kezdőke76 (34475)
     
  26. 2005. július 4. 17:2434476.
    Arikan én felhívnám őket és elmondanám a dolgot ők jobban tudják mint mi, hogy vidd vagy ne:))

    gondinéni menjetek sokat ki a napnak jó hatása van meg a levegőnek. . nincs a közelben barátnő?
    előzmény:
    Arikan (34455)
     
  27. 2005. július 4. 17:1634475.
    katatonia,
    a napközbeni altatás nálunk is vegyes. Kb. 3x alszik és ebből 1-2 alkalommal altatni kell. Igaz csak annyiból áll, hogy a kezembe veszem, cumisüveg a szájába és 2-3 perc múlva már tehetem az alvó gyereket az ágyba.

    Tiluka,
    szerintem vidd el a porontyod a védőnőhöz, ő bekeni neked olyan hámosító piros akármivel és az meggyógyítja. Mi a kukaccal voltunk így, s azóta semmi gondunk.
    Mi még nem engedtük lejjebb az ágyát, majd most hétvégén (szegény hátam. . . :((( )

    gondinéni,
    :((( próbálj meg napközben többet levegőzni. Én pl. a tápszert a reggeli és vacsora kivételével egy fa alatt adom neki a parkban. :)))
    előzmény:
    katatonia (34447)
     
  28. Torolt_felhasznalo_735021
    Torolt_felhasznalo_735021
    2005. július 4. 15:4934474.
    Sziasztok!
    Tegnap előtt enyém férj is elküldte az anyukájába a főnökét! Be is vagyok kakálva. . . A csákó ugyanis hülyéskedés címén nem vizet locsoltaz ingére, hane szörpöt!! Na, apjuk tök érzékeny az ilyesmire, oszt megmondta a magáét, hogy kit öntögessen le a főnök! Remélem nem lesz semmi következménye. :-(((
    Átrendeztük a lakást. Ateszt áttettük a gyerekszobába ágyastól! Fú, furi lesz, hogy nem alszik itt mellettem , de már lassan fél éves, és van mindenféle figyelő kütyünk , szal remélem minden rendben lesz. Mondjuk az ágya totál Petráé mellé került, félek, hogy figyusz érzékelni fogja a Petra légzését is, bár Petra nem sűrűn alszik abban a szobában. . Hátha most, hogy ott a tesó is!:-) Kis drágám, strandra akart egész délelőtt menni, még úszószemcsit is vetetett vele, most meg úgy bealudt, hogy nem lesz a dologból semmi.
    előzmény:
    katatonia (34472)
     
  29. 2005. július 4. 15:3834473.
    Te meg itthonm aradsz, és tudsz talizni a többiekkel.

    jajjj, bömbi van, szaladok.
    előzmény:
    gondinéni (34470)
     
  30. 2005. július 4. 15:3634472.
    ja, a párom marad melózni, és én sem tudom, hogy egyáltalán tud-e szabit kivenni. ;( És remélem ki fogom bírni nélküle. ;) Egyszer volt távol 10 napot, akkor totál kész voltam. ;( Kiküldték üzbegisztánba dolgozni. ;) Szerintem Matyi jobban fogja viselni mint én. És azért megyünk le, hogy a párom tudjon pihenni, ha hazaér. Csak 1 szobánk van, így nem tud félrevonulni, és rengeteget dolgozik. Néha érzem, hogy nagyon kivan. Múltkor beanyázott a főnökének, aki szerencsére magához nyúlt, és rájött, hogy nem csak a felsővezetés áll emberekből, hanem az alatta levők is.
    előzmény:
    gondinéni (34470)
     
  31. 2005. július 4. 15:3534471.
    hát öööö izé, fel a fejjel lesz ez meg jobb:-)
    előzmény:
    gondinéni (34470)
     
  32. 2005. július 4. 15:3034470.
    Á, ennél jobban nem tudsz, tudom, hogy segíteni akartál, köszi! :)

    Katatonia, sárgulok az irigységtől, hogy mész pihizni!:) Nálunk még az se biztos, hogy a férjem egyátalán el tud-e jönni szabira. Pedig be volt tervezve 2hét Balaton, de így nemtom mi lesz, sajna. :((((((((
    előzmény:
    andic (34466)
     
  33. 2005. július 4. 15:2734469.
    ez a majd egyszer elmúlt -arra akart vonatkozni, hogy már jó ideje nem voltam így rosszul.
    előzmény:
    katatonia (34467)
     
  34. 2005. július 4. 15:2634468.
    Ne keseredj el! Szerintem tuti elmúlik, ha ki tudsz menni sétálni minden nap! És főleg, ha tudsz beszélgetni valakivel. Egy anyuka a környéken, vagy bárki. És lényeg, kint nem tör rád ez az érzés! :)
    előzmény:
    gondinéni (34465)
     
  35. 2005. július 4. 15:2434467.
    :(((((
    Gondinéni! Mostanában szinte minden éjszaka rosszat álmodok, és általában az expasimmal. ;( És mindig iszik. . . . Valószínű kicsit lazítani kéne valahogy, de nem tudom mit kellene tenni. Én jövő héten megyek Szegedre, remélem jól sikerül, és anyukám jót fog unokázni, így pihenhetek. :)
    Nekem a koleszben volt olyan, hogy nem kaptam levegőt, és addig rosszul voltam, amíg ki nem hajoltam levegőért az ablakon, majd egyszer elmúlt. fogalmam sincs, mi váltotta ki.
    előzmény:
    gondinéni (34463)
     
  36. 2005. július 4. 15:2334466.
    bocsi nem akartalak elkeseriteni:-((
    előzmény:
    gondinéni (34465)
     
  37. 2005. július 4. 15:2034465.
    Lazítás. . . álom álom édes álom. . .
    Ennél még lehet rosszabb?! Te jó ég. . . Én így sem ismerek magamra, jelzem a párom sem, ezért szorgalmazza a kertes házat.
    Télleg jóvóna lazítani, de amióta kitört a nyár, anyámék folyton kujtorognak és így nem tudok tőlük segítséget kérni. na most megsajnáltam magam és elkezdtem pityeregni. . . még jó, hogy Lillus alszik és nem lát így, biztos frászt kapna tőlem. :(
    előzmény:
    andic (34464)
     
  38. 2005. július 4. 14:5634464.
    Lehet hogy csak tul sok a stressz tenyleg. Ha panikos dolog akkor tokmindegy a szoba merete , mert nem attol van.
    Lazitanod kene. Mar ha ez lehetseges. Mert ha az ok nem szunik meg akkror ez csak romlani fog.
    előzmény:
    gondinéni (34463)
     
  39. 2005. július 4. 14:4934463.
    Gyászjelentés. . . :(((
    Még ez hiányzott az amúgy is jó hangulatomhoz. Lehet, hogy pánikos dolog, de soha sehol nincs ilyen, csak a hálóban. igaz, 7 négyzetméter 3 embernek nem éppen sok, még akkor se, ha az egyik csecsemő!
    előzmény:
    birek2 (34459)
     
  40. 2005. július 4. 14:4934462.
    egyutelni=együtt élni
    előzmény:
    andic (34461)
     
  41. 2005. július 4. 14:4834461.
    Szerintem a ferjednek igaza lehet az okokat illetoen , de azt csak te tudod, hogy kepes vagy-e anyosekkal egyutelni.
    előzmény:
    gondinéni (34458)
     
  42. 2005. július 4. 14:4334460.
    gyorsan vidd el usziba :-)))
    de elviheted igy is es elmondhatod mik voltak a tunetek. . . . . . . .
    előzmény:
    Arikan (34454)
     
  43. 2005. július 4. 14:3934459.
    gondinéni, ez nem valami pánikos tünet??? azért vigyázz magadra. biztos jó lenne a kertes ház de kérdés hogy jössz ki anyósékkal. egyébként a nappali alvás nálunk is soxor csak ordítás árán megy, este meg szépen elalszik magától. sztem nappal annyi érdekes dolog történik hogy félnek lemaradnak valamiről.
    az jó hogy ilyen jó étvágya van lillusnak!!!! egyébként meg nem vagy hülye csak max fáradt és lehet túl monoton az életed mostanság.

    arikan, sztem vidd el max furán néz majd és akkor mi van? de lehet hogy így "látatlanban" is tud jó tanácsot adni. az viszont jó hogy dóri bőre szépen javul.

    gondinéni, mi az a particédula????
    előzmény:
    gondinéni (34458)
     
  44. 2005. július 4. 14:2634458.
    Sziasztok!

    Visszaolv nem megy, remélem mindenki jól van! Lillus szerda óta dilis, képtelen egyedül ellenni, ha csak megmozdulok, rögtön ordítani kezd. Mi lelte vajon? Elaltatni meg kész művészet. . . napközben, este szépen elalszik magától, de 1/4 4kor befejezettnek tekintette az éjszakát vasárnap reggel. És újabban délelőtt már nem alszik, csak délután, akkor ordítások közepette. Ma éjjel kiköltöztünk a nappaliba aludni, láss csodát, szép nyugodtan aludt és a huncut sikongatásra mentem át a hálóba fél 8kor. Szüksége lenne egy külön szobára. . . Meg nekem is, mert képzeljétek, a múlt héten háromszor is fölriadtam, hogy alig kapok levegőt, izzadok és úgy éreztem, rámomlik a szoba, sikítottam és csak akkor múlt el, ha kijöttem a szobából és az ülőgarnitúrán aludtam tovább. A férjem szerint idegeimre ment a betonkaptár , az állandó bezártság, meg a sok idegeskedés a helyzetünk miatt. Most kitalálta, hogy anyósékkal közösen vegyünk egy telket és építlezzünk. Biztos nem lenne rossz, de féltem a függetlenségem. Így viszont lassan eljutok a sárgaházba, tuti nem vagyok normális, ha ilyen tüneteim vannak. Tejem már csak egy-egy korty van, de csipetkém szívesen eszik mindent, neki olyan mindegy, üveges kaja, vagy anyu főztje, mindent szívesen megeszik, bár most kicsit rapszodikus az étvágya. Bocsi, de jólesett magam kipanaszkodni. Ja és kaptam ma egy particédulát egy távoli rokon kislányának nevével. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  45. 2005. július 4. 14:1334457.
    én személy szerint elvinném ha már megvan az időpont, és elmondanám h h nézett ki a dolog.

    Köszi az anyajegyes infót, nekünk még 1 sincs.
    előzmény:
    Arikan (34454)
     
  46. 2005. július 4. 14:1134456.
    jó kérdés. . . . Nemtom. :) lehet, hogy elvinném, bár akkor tuti hülyének nézne. :) Az is lehet, hogy nem nézne hülyének, ha elmondod, hogy uszi után volt, de azóta elmúlt. ;)
    előzmény:
    Arikan (34454)
     
  47. 2005. július 4. 13:4234455.
    Dóri legújabb önszórakoztató játéka: visszafelé szívja a száján a levegőt, közben meg hangot ad ki. . utána meg nevet:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  48. 2005. július 4. 13:3634454.
    csajok, mit csináljak?:))) 13-ára van időpontunk egy nagyon jó gyerekbörgyógyásznál és erre eltűnt Dóriról minden folt, igazából vagy csak 3 volt, meg kisebbek uszi után. . . de minden eltűnt. . hogy vigyem oda tünetmentesen a kiscsajt?:))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  49. 2005. július 4. 13:3334453.
    A festékes anyajegyek egy része is megjelenhet már a születéskor, vagy az azt követő néhány hónapban. Kevéssé köztudott azonban, hogy jelentős hányaduk csak később alakul ki. Számuk különösen megszaporodhat serdülőkor idején, de nem ritka, hogy a 3. évtizedben is keletkeznek. A szülők részéről gyakran két szélsőséges hozzáállás figyelhető meg. Egy részük, elsősorban a család idősebb tagjainak tanácsára, mereven elutasítja az esetleg valóban szükséges eltávolítást
    előzmény:
    Tiluka25 (34452)
     
  50. 2005. július 4. 13:2634452.
    mi figyelő nélkül vagyunk. Elég sokszor nézegetjük alvás közben.

    Ma a levet vízzel hígítottam, hátha, de még most se fogadta szívesen. Nem röpköd, nem tátog, csak fintor.

    Ma fordult először a hasáról a hátára.

    Fagyasztottam tököt, meggyet, csersznyét , még a barack hátra van , a cseresznyét kimagoztam, kukac mentsítettem.

    Már akartam kérdezni h v. ki engedte lejjebb a kiságyat, olvastam h többen is. A másik h anyajegyek mikor jelennek meg a babákon?
    előzmény:
    Arikan (34450)
     

Címlap

top