Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Cipősdoboz 2011

reika
Létrehozva: 2011. október 21. 15:50

Sziasztok!

 

http://ciposdoboz.hu/

 

Sokaknak nem ismeretlen, eddig minden évben nyílt ebben a témában topik. Gondoltam idén is lehetne egy kis eszmecserét folytatni, ki mit csomagol.

 

Írtam az e-mail címükre és válaszoltak. Dec. 1- től 19-ig lesz az akció!

Én már nagyon várom!

  1. 2012. január 5. 15:13228.

    Sziasztok!

     

    Fent van a köszönetfilm!:) Nagyon helyes dobozok készültek. És láthatóan nagyon örültek a gyerekek nekik. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  2. 2011. december 21. 15:06227.

    Sziasztok!

    Utóbbi időben csak olvasgattalak Benneteket, de írni nem volt időm betegek voltunk a gyerekkekkel. Szerencsére már jól vagyunk, de csak most kezdünk sütni, takarítani. 

    Jó, hogy idén is ilyen sok doboz összejött. Mint már írtam korábban, ezentúl biztos gyártok majd dobozt minden évben. Teljesen egyetérteek az előttem szólókkal, hogy nem az értéke számít az ajándéknak. Az a fontos, hogy szívből adjunk.

    Már várom a fényképeket, videókat a gyerekekről ahogy átveszik a dobozokat, remélem lesz több ilyen. Olyan jó látni azokat a vidám arcocskákat.  

    Mindenkinek békés, áldott karácsonyt kívánok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     

Címlap

top