Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Lánybúcsúra ötletek

briefen
Létrehozva: 2012. Április 10. 21:07

Sziasztok!

 

Gondoltam hátha lesz valakinek használható ötlete,így itt is felteszem a nagy kérdést: Milyen öteletetek van lánybúcsúra?

 

A kérdés messeze nem ilyen egyszerű,mert a tesóm utál minden jó bulit,így az kizárva.Nem éjszakázik,nem iszik,nem úszik,nem kell meztelen pasi,nem kell szex oktatás.....

 

Ami érdekli,az számomra kurva unalmas,de neki ez kell: vacsora,esetleg bowling,sport féle,bonbon készítés,wellness hétvége....és akinek ide lenne még ötelet,az kérem ossza meg velem

 

Köszönöm mindenkinek!

  1. 2012. Április 11. 12:4256.

    szeritem ne húzd fel magad az ilyen hsz-eken.

     

    Arra fiygelj, hogy a tesőd igényeinek felejen meg a program, amibe azért becsempészhető néhány jópofa "lánybúcsús klisé", ahogy itt írták.

    előzmény:
    briefen (48)
    2012-04-11  11:18
  2. 2012. Április 11. 12:4055.

    Szerintem arra gondolsz, amit én linkeltem be

     

    Vigyázz a llinkkel, mert mint semiramis "barátunk" megírta, nem a megszégyanítésről szól.

     

     

    előzmény:
    briefen (36)
    2012-04-10  22:42
  3. 2012. Április 11. 12:3954.

    Én úgy értelmeztem, hogy a menyasszony nem egy savanyúuborka, csak neki mást jelent a szórakozás.

    Tudod, mindenkinek más az igénye és az elképzelése, és ezt hasznos figyelembe venni.

    előzmény:
    mosolyka (12)
    2012-04-10  21:33
  4. 2012. Április 11. 12:2153.

    Miért dühöngsz?

    A kérdésedben benne van a  válasz és én csak erre akartam rámutatni. Azt írtad,a   tesód a  bowlingot, az éttermes vacsit meg a  wellnesst szeretné. Ez így OK. Tehát ezekből lehet választani, vagy mindet összekötni, Wellness hétvége valamelyik hotelben, elmenni bowling terembe, stb, stb.

    Csak azt szerettem volna kifejezésre juttatni, hogy attól, hogy nem vadul bulizós/ivós/ chippendale fiús lánybúcsú lesz, attól az még lehet jó hangulatú és érdekes......

     (Játék: pl. activity (ez lehet úgy, hogy ti találtok ki szavakat, szerintem úgy érdekesebb, mint a kártyás, ill. lehet aktualizálna az élethelyzethez:DDDD), mittudomén valamilyen kártyajáték, akármi. Szerintem fölösleges a klisékhez, a menyasszony égetős játékokhoz ragaszkodni)

    előzmény:
    briefen (49)
    2012-04-11  11:22
  5. Torolt_felhasznalo_325942
    Torolt_felhasznalo_325942
    2012. Április 11. 11:4752.

    Szerintem némi  nyugtatóra szükséged lenne. ,mert még csak 11 óra 47van.

     

    Nos semi olyan amilyen.Tudod mi a baj?

     

    Ha nem , megmondom.Az a gond hogy igaza van.

    Neked ez sajnos, elhiszem.

    előzmény:
    briefen (48)
    2012-04-11  11:18

Címlap

top