Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Miért sír ennyit? :-(

durmola
Létrehozva: 2015. május 21. 13:35

Sziasztok!


Segítsetek nekem, mert nagyon a türelmem végén járok.


3,5 éves és állandóan sír. 


sír, ha ébred,


sír a reggeli kakaóért,


sírva kiabál utánam,


sír, ha nem sikerült,


sír, ha nem ér át a zöld lámpán,


.......................................................... .............................


Nem értem. Komolyan már minimális autizmus is megfordult a fejemben, mintha nem tudná kezelni az érzelmeit. Miért kell mindent -de tényleg szinte mindent- sírva közölni?? Ha pedig valami nem sikerül maximálisan tökéletesen, akkor dühöng, még földhöz is vágja magát vagy üti a fejét. Lassan ott tart, hogy a szobája is hetek óta érintetlen, mert nem játszik semmivel, gondolom tart a kudarctól.


 

  1. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2015. június 25. 20:07353.
  2. 2015. június 17. 12:20352.

    Köszönöm nektek is!Megfogadom a tanácsokat. Apával is egyeztetek ezügyben.


     


    Csendikével nem kell foglalkozni, szerintem nem százas szegényke, vagy csak kötekedni akar és azt hiszi, hogy a 3,5 éves még baba.

    előzmény:
    Sushi (350)
    2015-06-17  11:57

Címlap

top