Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nem akarjuk a gyereket

Ludmillabp
Létrehozva: 2016. október 19. 16:45

A férjemnek viszonya volt egy nőcskével. Nem tartott túl sokáig.  Fűt fát ígért és úgy döntöttem megbocsátok neki. Főleg mivel van három kicsi gyerekünk. Erre a csaj benyögte hogy csinált tesztet és olyan hat hetes terhes lehet. A férjem határozottan megmondta neki hogy vetesse el, mert semmiféle felelősséget nem vállal azért a kölyökért. És hogy csak úgy szülje meg ha egyedül vállalja, mert neki három gyereke van, sem több sem kevesebb. 


A lotyó viszont fenyegetőzik hogy majd a tartásdíjat fizethetjük. 


Mit csináljunk? Gondolom abortuszra nem kötelezhetjük de tehet a férjem írásban lemondó nyilatkozatot? Semmiféle formában nem kell nekünk az a gyerek. Nem szeretnénk azt sem, ha a családunk és a barátaink tudnának erről a kis malőrről. 

  1. Torolt_felhasznalo_286997
    Torolt_felhasznalo_286997
    2016. október 22. 10:57126.

    "meginoghat. Még úgyis, ha nem szánt szándékkal csalt."



     


    Mint ahogy az Utolsó Cserkészben mondta Bruce Willis: "véletlen beleakadt a farka"   FÉL ÉVIG!

    előzmény:
    durmola (125)
    2016-10-22  10:37
  2. 2016. október 22. 10:37125.

    Én ezt teljesen megértem.  Úgy tudom neked is vagy gyermeked. TI is családban éltek. És tudod jól mennyi feladat van 1 gyerekkel is. Most ezt szorozzuk be hárommal. Az nem lehet egy sétagalopp. 


    Én elitelem a férfit, csak annyit mondok, hogy nehéz lehet ellenállni,  ha esetleg egy 10 évvel fiatalabb pipi felajanlkozik. 


    3 kicsigyerkőc mellett aligha lehet sok ideje egymásra a szülőknek. Anyu sem olyan fitt vagy rugalmas mint 10 éve. És ugyan a férj szereti a családját, meginoghat. Még úgyis, ha nem szánt szándékkal csalt.

    előzmény:
    Babyface83 (122)
    2016-10-22  07:10
  3. 2016. október 22. 09:03124.

    Ritkán értünk egyet, de most igen.

    előzmény:
    Babyface83 (110)
    2016-10-21  16:49
  4. 2016. október 22. 09:00123.

    Nekem nem az jön le, hogy a férfi élete a család körül forog.


    Inkább más körül.

    előzmény:
    durmola (117)
    2016-10-21  22:28
  5. 2016. október 22. 07:10122.

    Jaj ne már... A férfi sem ösztönlény, tudjon már parancsolni magának. Egy tisztességes férfit, aki ráadásul szereti is a feleségét minden értelemben, pont nem érdekelne, ha pucér képeket küldözget bárki. Max nézegeti egy ideig, aztán röhög rajta egyet és tovább lép. Ne kezeljük már úgy a férfiakat, mint agyatlan, szerencsétlen állatokat, akiknek a józan ítélőképességét ki lehet kapcsolni pár meztelen képpel. Persze biztosan van ilyen is, de azoknak nem való a tartós partner, család.

    előzmény:
    durmola (117)
    2016-10-21  22:28
  6. 2016. október 22. 01:56121.

    Ha a no nem var gyereket, akkor rohogjetek a markotokba es foleg te hagyd ot beken, plane azok utan, hogy o kikapcsolja ratok a telefont es nem valaszol az uzengeteseitekre. Hogy o mit csinal meg mit nem, kije van vagy nincs, ahhoz semmi kozod. Inkabb foglakozz az apro csemeteiddel, hogy ok boldogok legyenek. Meg az uraddal, ne ordibalj mostmar vele. Ha egyszer megbocsajtottal, akkor fatylat a multra es semmi jogod azt tobbe felhanytorgatni. Ha hiszed, ha nem. A gyerekeidnek bekes csaladi legkor kell. A 'zuradnak' is, mert ha nem kapja meg, rovidesen egy masik nonel keresi a nyugalmat meg a boldogsagot. Jobb, ha tolem tudod meg. Meg azt is, egy pasi oda megy, ahol jol erzi magat.

    előzmény:
    Ludmillabp (115)
    2016-10-21  21:11
  7. 2016. október 22. 01:24120.

    Megszakad a szivem azokert a nos pasasokert, akinek van otthon egy rakas kisbabajuk, ok meg mas noket hajkurasznak. Na, ne legyunk mar alszentek. Szegeny szerencsetleneket lehorgassza egy pucer no. Na ne. Konnyu Katit tancba vinni, ha maga is akarja. Azt se hinnem, hogy az ilyesmit a nok kezdik. Biztos van olyan is, de egyetlen nos pasiert se tennem tuzbe a kezemet. Akik kisbabakat gyartottak sorra, azoknak mar multjuk van, jovojuk meg nem biztos.

    előzmény:
    durmola (117)
    2016-10-21  22:28
  8. 2016. október 22. 01:19119.

    Ha van három közös gyereketek, akkor gyakorlott anyuka vagy. Próbáld meg egy kicsit háttérbe szorítani magadban a megcsalt nőt, és előtérbe helyezni az anyai oldaladat. Valóban azt az ártatlan kisgyereket büntetnéd a szülei felelőtlenségéért? Nem lesz elég neki, hogy sohasem tudhatja meg, milyen érzés teljes családban felnőni? Arról nem is beszélve, hogyha a férjed meg tudja majd állni, hogy rá sem néz a saját gyerekére, akkor milyen apa??? Ha meg titokban járkál hozzá, akkor neked fog fájni, amikor rájössz. Ha Te a három gyerekedet egyformán szereted, akkor bármilyen nehéz is, be kell látnod, hogyha a férjednek négy gyereke lesz, akkor ő is mind a négyet szeretni fogja. Gondold át, és szerintem abban támogasd a férjedet, hogy a jövőben őszinte lehessen veled - ha már egyszer megbocsátottál neki. 

  9. 2016. október 21. 23:19118.

    Az alábbit olvastam valahol de mélységesen egyetértek vele:


    A hűség nem kérdés, hanem válasz arra, hogy milyen ember vagy.


    Legyen bármennyi év, én képtelen lennék együtt élni valakivel aki ezt tette velem. De nyilván mindenki másképp látja, az ő élete ő tudja. De itt elsősorban nem a másik nő a hibás, és ha a férj ezt meg tudta tenni, akkor kérdés, hogy érdemes vele tovább együtt élni? És ha jön egy újabb"könnyű nőcske", akkor majd újra megzavarodik szegény ember feje???


     

    előzmény:
    durmola (117)
    2016-10-21  22:28
  10. 2016. október 21. 22:28117.

    Az igaz,  hogy hibázott. De 12 év, az nem kevés idő, nekik már múltjuk van, nem is kicsi.


    Én azt gondolom, hogy egy ilyen könnyű nőcske nagyon meg tudja zavarni egy férfi agyát. :( Gondolj bele, meztelen képeket küld, még miket csinálhatott. :(


    És mindez egy 3 gyerekes férfinek, akinek az élete a család körül forog. Nem könnyű ám ellenállni. 


    És míg elismerem hogy rettentő nagy hiba volt, én megértem a feleségét,  és azt is, hogy nem borít.

    előzmény:
    rola@ (116)
    2016-10-21  21:44
  11. 2016. október 21. 21:44116.

    Nagyon sajnállak! De te komolyan együtt akarsz maradni a férjeddel? Azzal a férfival aki fél évig félrekefélt, és csak azért hagyta abba mert lebukott ???? Ha nem látod meg azt az emailt akkor most is együtt hancuroznak. A férjed egy görény. Én páros lábbal rugnám ki, az tuti. A 12 évet meg nem te dobnád el, azt eldobta a férjed mikor először lefeküdt azzal a nővel.

    előzmény:
    Ludmillabp (115)
    2016-10-21  21:11
  12. 2016. október 21. 21:11115.

    Meglehet, hogy blöff. Bár egyelőre nem merem ebbe beleélni magam. Az lett megbeszélve, hogy amint lesz orvosi papírja, átküldi emailben róla a képet. Elvileg ezt tegnap kellett kapnia, de nekünk nem küldött még semmit. Elérni nem lehet, mert ki van kapcsolva a telefonja, üzenetekre nem válaszol. Szóval bármi lehet. Még az is, hogy hazudott. Meg az is, hogy direkt a mi idegeinket akarja borzolni a bizonytalansággal.

    Egy véletlenül megnyitott emailben találtam róla képeket, amiket a férjemnek küldött. Ő volt rajtuk meztelenül meg , na mindegy. Aztán már egyértelmű volt. A férjem ugyan próbálta tagadni, de van amit nem lehet kimagyarázni.

    Nincs gyereke, meg párja sem. Alkalmi pasijairól tudtam eddig.

    előzmény:
    mazsola7 (114)
    2016-10-21  21:02
  13. 2016. október 21. 21:02114.

    En is igy gondolom...Lehet,h csak bloff,kerd meg mutassa meg a terheskiskonyvet nektek.


    Amugy arrol nem irtal,v ha igen,nem emlékszem ,h a nőnek van e mar gyereke,parja?Ha igen,tud a dologrol?


    Hogyan derult ki ez az egesz?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_785782 (112)
    2016-10-21  19:57
  14. 2016. október 21. 20:11113.

    Arany bogaram, kivel vagyok én ikrek?


    Itt üldögélek békésen a párom mellett, eszegetem az almácskámat, és olvasgatom a hülyeségeiteket. Elképesztő, hogy némelyikőtök mit ki nem présel magából a monitorra! A topic indítótól kezdve... És még én vagyok a bugaci nagy paraszt, mert röhögni járok ide.

    előzmény:
    tortura (111)
    2016-10-21  18:09
  15. Torolt_felhasznalo_785782
    Torolt_felhasznalo_785782
    2016. október 21. 19:57112.

    Lehet, hogy csak blöffölt és nem is terhes. Azt írtad, hogy te megbocsátottál a férjednek és erre fel mondta, hogy kb 6 hetes terhes.


    Ha látja, hogy sem a lebukással, sem a terhességgel nem ér el eredményt, akkor talán átgondolja, hogy vállalja-e a gyereket, ha mégiscsak terhes. Tartásdij ide vagy oda, azért neki is hozzá kell tennie az anyagiakat a gyerekneveléshez, a teendők nagy része is rá fog hárulni, ha van olyan rokon, aki be tud segiteni, ha nincs, akkor mindent egyedül kell végeznie.  Nem olyan nagy buli, mint amilyennek gondolja. Nem beszélve arról, hogy meglévő 3 gyerek mellett a negyedik sem fog horror összegeket kapni gyt. dij gyanánt. 


    Még van kb 1 hónap, amig dönthet, hogy megtartja-e. Ha a férjed kitart az álláspontja mellett és a nő látja, hogy semmiféle hatást nem gyakorol rá a terhességgel, akkor szerintem nem fogja megszülni.

  16. 2016. október 21. 18:09111.

    Aha. Tisztára, mint Nikita. Nagyon rá hajaz. Lehet, hogy ikrek.

    előzmény:
    Melanna (14)
    2016-10-19  18:09
  17. 2016. október 21. 16:49110.

    Szerintem senki nem védi a nőt, néhányan azon akadtunk ki, hogy látszólag mindenkit hibáztatsz, csak azt nem, aki valóban elárult téged és a családodat. Valamint azon, hogy azt a szerencsétlen gyereket átkozod, aki aztán nem tehet semmiről. Az hogy a nő vetesse el a gyereket, az nem csak egy kis kérés. Igen durva kérés, akármilyen lotyó is az a nő. És erről csakis ő dönthet.

    előzmény:
    Ludmillabp (80)
    2016-10-21  12:20
  18. 2016. október 21. 16:26109.

    Tökéletesen egyetértünk.

    előzmény:
    Melanna (6)
    2016-10-19  17:44
  19. 2016. október 21. 14:39108.

    Pontosan igy.

    előzmény:
    évi* (107)
    2016-10-21  14:29
  20. 2016. október 21. 14:29107.

    Én ilyen esetben semmi mást nem mérlegelnék, mint hogy el tudom-e tartani magamat a gyerekeimmel együtt. És ha erre IGEN a válasz, akkor páros lábbal. Ha NEM a válasz, akkor mindent megtennék azért, hogy ez változzon, és akkor lépném meg. Jó szöveg ez a nyugis, meleg család, ami kell a gyerekeknek, csak éppen ez abban a pillatanban MÁR nem létezik.

    előzmény:
    Sushi (106)
    2016-10-21  14:25
  21. 2016. október 21. 14:25106.

    Itt a pont. Erre irtam, nekem megy. Tan meg gyerekkel se menne, ugyhogy a pasi menne nagy ivben. 


    A masik hsz a nös pasival kapcsolatban: egy bizonyos eletkor felett az ember lanya mar kenyelmes is lesz, es farasztja a bujkalas, a nem felvallalhatosag, hazugsagok kitalalasa - ezert nem ertem azokat a nöket akik nös+gyerekes ferfiakkal kezdenek. 


    De mindegy, mindeki mas, mas a fontossagi sorrend, de en akkor nem beszelnek mar szeretetröl, megbecsülesröl meg plane

    előzmény:
    évi* (103)
    2016-10-21  14:06
  22. 2016. október 21. 14:16105.

    Balf@szságon történő élethosszig tartó merengés nem zárja ki azt, hogy az ember szereti azt a kiskölköt. 


    Pénz: Gyerektartás jár a gyereknek. Ezen nincs mit lelkizni.

    előzmény:
    Kaleva Trebuchet (102)
    2016-10-21  14:03
  23. 2016. október 21. 14:11104.

    Abból főzzünk részt úgy értettem, hogy itt a helyzet az, hogy a nő megtartja a gyereket, és pont. TI-nek ebből kell főzni, más választása nem lévén. Ha kicsinálja magát idegileg, a helyzet akkor sem változik, csak még ő is rámegy.


    Nem azt állítom, hogy én magam úgy tennék, ahogy a szóban forgó nő tesz. Kezdve onnan, hogy hányok a hazugságtól, nős faszival kapcsolatban pedig determinált a hazugság, így már az sem kéne.

    előzmény:
    Kaleva Trebuchet (102)
    2016-10-21  14:03
  24. 2016. október 21. 14:06103.

    Ezen én is sokat gondolkozom...


    Befekszik mellém az ágyba? Reggel együtt kávézunk? Meg úgy egyáltalán: hogy nem hányom le minden egyes nap?


    Ha nincsenek a történetben gyerekek, akkor épeszű ember az ilyet páros lábbal rúgja ki. Gyerekekkel bonyolultabb, és itt jönnek a különböző megoldások vérmérsékletnek megfelelően: Van, aki benyalja, van aki inkább erején felül, de egyedül felneveli a gyerekeket, és a kettő között bármi.

    előzmény:
    Lédienn (101)
    2016-10-21  14:00
  25. 2016. október 21. 14:03102.

    Én pont ellentétesen gondolom. Semmiféle szeretet nem származik abból, ha valaki gyerekkel zsarolja a másik balféket, aki felcsinálta. Azt írod, abból főzzünk, ami van. Akkor az én forgatókönyvem szerint, 1. nem szülném meg, 2. ha megszülném, eltűnnék vele, nem kellene senkitől a kizsarolt pénz. És a 3. legfontosabb: egész hátralévő életemben azon merengenék, hogy hogy lehetek ekkora b@lfasz, hogy teherbe esek egy nős embertől. És innen fuccs is a nagy szeretetnek. 


    Én marhára haragudnék az anyámra, ha ilyen helyre szült volna. Nem vagyunk egyformák.

    előzmény:
    évi* (99)
    2016-10-21  13:53

Címlap

top