Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Bélféreg ellen

Korona23
Létrehozva: 2017. január 16. 09:23

Bevált módszerek bélférgek ellen!


 


Kérem, aki átesett már ilyenen, írja le tapasztalatait!


Mi használt? Mennyi ideig tartott a gyógyulás?


Köszönöm!

  1. 2022. Április 17. 19:2136.

    Kívánok boldog húsvéti ünnepeket minden kedves ide látogató topiktársnak.

  2. 2022. Április 17. 19:1535.

    Köszönöm.


     


    Engem többször alaposan kivizsgáltak, s azt mondták abszolút semmi féle bélféreg nálam nincs. Ezt csak én úgy beképzelem. A természet gyógyásznő adott valamilyen globulinokat. Nem tudom a nevét. Két hét után csakugyan úgy éreztem, hogy elmúlt minden. A valóság, hogy mi volt azt nem tudom. De már nem is fontos.

  3. 2021. március 15. 15:2633.

    Koszi! Ez egy fizetett hirdetes, ami az elso 20 talalatot elviszi... Nem meggyozo nekem sajnos

    előzmény:
    Hida (30)
    2021-03-15  05:23
  4. 2021. március 15. 06:4132.

    Ha ezt a szöveget beadja az ember a keresőbe, talán bejön az interjú. Úgy emlékszem a cikket 2021 március.11- én jelenitették meg. Sajnos a képet nem tudom feltenni.


    Habár nálam székletvizsgálatnál nem találtak parazitát mégis gondolom, hogy az orrdugulásom erre vezet vissza. Természetesen orvoshoz is fogok menni.


    Nagyon hálás vagyok Houston22- nek a jó tanácsaiért ezzel kapcsolatba. Sajnos mostanában nem látom itt a fórumban. Igaz én is ritkán jövök ide.

    idézet:
    Hida (31)
    2021-03-15 05:34:43

    "....Nagyon hálás vagyok Houston22- nek a jó tanácsaiért ezzel kapcsolatba...."


    Tovabbadnad mi hasznosat  tanacsolt a Houston22 ?


     

    előzmény:
    Hida (31)
    2021-03-15  05:34
  5. 2021. március 15. 05:3431.

    Ha ezt a szöveget beadja az ember a keresőbe, talán bejön az interjú. Úgy emlékszem a cikket 2021 március.11- én jelenitették meg. Sajnos a képet nem tudom feltenni.


    Habár nálam székletvizsgálatnál nem találtak parazitát mégis gondolom, hogy az orrdugulásom erre vezet vissza. Természetesen orvoshoz is fogok menni.


    Nagyon hálás vagyok Houston22- nek a jó tanácsaiért ezzel kapcsolatba. Sajnos mostanában nem látom itt a fórumban. Igaz én is ritkán jövök ide.

  6. 2021. március 15. 05:2330.

    Halló Raboczky, most olvastam egy interjút a Parazita Intézet vezetőjével Kovács Lajossal.


    Megjelent a 


    MEDICINA-ban


    Parazitológiai vélemények


     


    Akellemetlen száj szagot paraziták okozzák, A legjobb infektológus elmondta a magyar lakosoknak hogyan mentheti meg magukat és családjukat.

  7. 2021. március 11. 22:4929.

    Szia! Most lattam a 4 evvel ezelotti topicodat. Mi a ket nagyobb fiammal ugyanezt szenvedjuk 1 eve. Neked bevalt aztan valami? Tulvagyunk tobb Vermox kuran, fokhagyman, mosason... Nagyon remenykedem, hogy latod az uzenetem es tudsz valami jot tanacsolni...🥲


    koszi!

  8. 2019. július 1. 11:0028.

    en ismertem egy szimesznot aki nem tudott lefogyni,es hosiesen lenyelt egy galandfereg fejet,csak ugy olvadoztak a kilok rola,es tejjel es fasirthussal megprobalta eletben tartani,hogy mi lett a vege az rosssz volt,a 60-as evekben volt...

  9. ERA
    ERA
    2019. június 2. 22:3827.

    A körzeti orvos írja fel!


     

    előzmény:
    Korona23 (22)
    2017-01-16  20:22

Címlap

top