Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Visszatérő hólyaghurut!

Lexi87
Létrehozva: 2017. november 25. 17:06

Sziasztok! 


Esetleg valaki tud e már valami megoldást a visszatérő hólyaghurutra és vizelési ingerre?! 


Több 4 éve élek ebben,  de már megőrülök ettől!!!  


Végtelenül el vagyok keseredve, hogy nem találok rá megoldást, hogy jobban legyek végre!!!


Tönkre tette már az életem... 

  1. 2017. december 8. 14:5732.

    hűha...ezt a megközelítést még nem hallottam...

    előzmény:
    klaris (31)
    2017-12-06  13:19
  2. 2017. december 6. 13:1931.

    Szegénykém teljesen megértem az elkeseredésed és azt hogy ilyen kellemetlenséggel együtt élni teljesen őrjítő. Először is a sok antibiotikum miatt kellene probiotikumot szedned hogy ne készüljön ki a bélrendszered. Újra és újra valahogy a hólyagodba jut valami baci ez legtöbbször szexuális úton kerül be szóval itt kellene valamit változtatni. Aztán felépíteni a rendszert belülről is hoyg legyen védelmed. Van ph javító hüvelytabletta ami sokat segít és van olyan probiotikum amiben fokhagyma és grapefruit kivonat is van ez is az immunredszeredet is támogatja közben pedig ha van baci és vagy gomba azt is irtja (candies plus dm-ben gyógyszertárban vagy reform boltban ilyesmiben lehet kapni). Keress a neten olyan oldalt ahol ezzel a problémával kapcsolatos cikkek vannak mint pl az intimflóra mert ott még egy csomó ötlet van amiket mi most nem írunk le de neked aranyat érhet. És keress egy jó nőgyógyászt nekem sem az urológus meg a házi doki oldotta meg. Kitartást kívánok és sokkal több évnyi szenvedés után is ki lehet ebből jönni neked is sikerülni fog!!

  3. 2017. december 6. 07:5430.

    előzmény:
    Lexi87 (28)
    2017-11-27  20:32
  4. 2017. november 28. 22:0329.

    Hagyd el a kávét, igyál helyette teát.


    A kávé több összetevője vízhajtó és hólyagot izgató hatású. A tea viszont nem okoz a folyadékmennyiséghez képest erősebb ingert.


    Eleinte nehéz kávé nélkül, de 1-2 hét alatt le lehet róla szokni. Kb. 10 évig mellőztem, a pisilési panaszaim megszűntek, mostanában kezdek visszaszokni, de még mindig csak heti 2-3x iszom. 

  5. 2017. november 27. 20:3228.

    Igen, ezt mind tudom! Most szedtem el egy antibiotikumot, de inkább rosszabbak lettek a tünetek mint jobbak! 

    előzmény:
    Lédienn (27)
    2017-11-26  22:20
  6. 2017. november 26. 22:2027.

    Most mondjam azt,hogy c@rd le,ha nem nézik jó szemmel,ha óránként mész a mosdóba,vagy válts munkahelyet. Tudom,ez nem így működik. 


    De egy biztos,hogy akinek hólyag ill. veseproblémája van,különösen fontos és alapból a terápia része,hogy mindig sok folyadékot fogyasszon. A hólyag belső fala ugyanis nem sima,hanem bordázott,ahol könnyen megtelepszenek,felszaporodnak a bacik és ha ezt rendszeresen sok folyadékkal nem higítjuk és ''mossuk ki",akkor van a baj.


    Figyeld meg,ha napokig csak nagyon keveset iszol,mert elfelejted,mert nincs rá módod,vagy mert már unod az egészet,akkor tuti,hogy kezdődik a cirkusz.

    előzmény:
    Lexi87 (26)
    2017-11-26  21:55

Címlap

top