Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A tánc nem szexualizál?

Diolen Mobi
Létrehozva: 2019. június 5. 16:09

Vannak ilyen tánccsoportok, sportegyesületek, amelyekben 9-10 éves kislányok mutatják be a profi tánctudásukat.


Nagyon ügyesek...de helyes ez?


Ezek a táncok kimondottan kidomborítják a nőiességet, egyszerűen olyan a koreográfia, meg a ruha is. Ellentmondásos, hogy ezt serdületlen lánykák teszik.


A mazsorett is hasonló.


Mi a véleményetek?


 

  1. 2019. június 8. 20:0751.

    Én is ezt mondom, amikor serdül, vérzik, onnantól már tulajdonképpen fogamzóképes, utód létrehozására képes "nő".


    Mozdony siklott ki, ő emleget pedofiliát. Ő lát rémeket. Az előző irásaiban tulajdonképpen ribancozza azokat a kislányokat, akik csinosak és élnek is vele, kiöltöznek satöbbi.


    Közerkölcsöt emleget. De vajon mi köze másik ember gyerekéhez?

    előzmény:
    etilany (46)
    2019-06-08  09:29
  2. 2019. június 8. 11:4650.

    Általánosságban ezer dollárt nyernek. És általában csak a  ruha többe kerül, mint 1000... És igen, az általában igencsak elhízott "édesmamán" kívül kb. senkinek nem tetszik ez és kis vásári majmot csinálnak a kislányból. Gondolom, abban a reményben, hogy "felfedezik" (mint pl. SAhirley Temple-t) és majd nagy karriert csinál, amelyből anyuka is szépen "eltengődik".

    előzmény:
    kekelefant (41)
    2019-06-07  23:06
  3. 2019. június 8. 11:4249.

    Hát na. Azért nem szeretném nézni egy kislány twerkelését pl. És hastáncot sem. Ha elmegy táncolni tanulni, akkor semmi bajom azzal, ha akár twrkelni, riszálni, segget rázni stb. is megtanul, de színpadra nem állítanám.

    előzmény:
    Csend Ike (39)
    2019-06-07  17:27
  4. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2019. június 8. 11:2348.

    Egyetértek,


    Szerencsére vannnak jópáran szép, mutatós, igazán csinos lányok akik még okosak is és nem a "retkes kurvák" útmutatásai alapján próbálnak kihorgászni maguknak pénzes palikat bájaikat árulva.


    Beszéltük egyszer a sarkonálló szerencsétlen nőt, aki a gyerekei miatt áll oda és a testével keresi a kenyérre valót,mert más nincs.Nos, igen, ezek erkölcsi szintje magasan a fellegekben ellentétben ezekkel a másokat a szennybe húzni szándékozó  ribancokkal szemben.


     


     


     

    előzmény:
    Mozdonj (44)
    2019-06-08  09:13
  5. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2019. június 8. 11:0647.

    "Megnyitnam , de tul sok rosszakarom lett miota itt a kozerkolcs feje tetejere allt s a topik elvetelne..."


    előzmény:
    Mozdonj (45)
    2019-06-08  09:25
  6. 2019. június 8. 09:2946.

    Egyetértek azzal, amiket írtál, d e annyiban helysbítenék, hogy a pedofília  a serdületlen lányok/fiúk iránti vonzalom. Egy pedofil elveszíti az érdeklődését egy ivarérett lány, fiú esetén. Szóval lehet nem számolgatnák hány éves az a kislány, de  azt tán csak megvárnák, hogy ivaréretté váljon:).

    előzmény:
    Nikita 666 (6)
    2019-06-05  17:39
  7. 2019. június 8. 09:2545.

    Picurka.
    Nyiss egy topikot a kozerkolcsrol.
    Nem mumus a kozerkolcs , nem "jog" , hanem olyan "torveny" fele , olyan szabalyok osszessege , amiket emberi tapasztalatok kovacsoltak ossze , evezredek alatt , s amik lehetove teszik , hogy tarsadalomban sok sok ember egyutt tudjon elni .


    Megnyitnam , de tul sok rosszakarom lett miota itt a kozerkolcs feje tetejere allt s a topik elvetelne...

  8. 2019. június 8. 09:1344.

    Hozzateszem : a peldamban nem az a problema , hogy szetteszi a combjat akarkinek a nyitott csipaju kislany .
    Sajat dolga .
    A problema az , hogy buszken meseli "ki" a tuti  , es hogy fikazza  azt , aki ezt nem teszi .
    A problema , madame vagy möszjö erényes topiktars az , hogy a kisgyerekednek/szexreerett tinidnek  azt tanitja nagypofaval ez a forum , ahol az "erkolcsi foleny" mostanaban fejreallt ,  hogy : jajj de jo a szep kocsi , jajj de jo a sok ajandek .  Ha szep vagy!  , tedd szet a combit es akarki , akinek szex kell es van penze , ad neked kocsit/ajandekot a nelkul , hogy tanulassal , munkaval megkeressed ra a penzt...
    Na ez nem stimmelo dolog . Ne tanulj , ne dolgozz : bassz . Ez nem stimmel .
    Az nem veszelyes , hogy a szulo beiratja ritmikus tornara a 7  8  10 eves gyereket .
    Az ellen kellene tiltakozni , ami a vilagra ebredo gyerek  erkolcsi fejlodeset rossz iranyba viszi .
    A "combnyitogatas uton-utszelen"="ajandek kocsi ekszer cukraszda"  paros hirdetese nyilvanos forumon tilos , de itt buzlik .
    Adja Istened , hogy a gyereked ne okuljon ilyen propokbol . 
     
    Mert mi van ha megkivan valamit az ajandekraszokott csinicica tini , es csudavinneel eppen nincs tejelo szexpartnere ?
    Akkor majd lop ? öl ? Penzert ? Mert kell ?
    Mert konnyebb utat mutatott a noklapja amikor benezett ?
    Ilyen szexcuccok mantrazasa , a "hulye lettem volna tanulni/dolgozni" ez veszelyes es ez rossz. Meg a mai kozerkolcs is lekopi .
    A tanc/neccharisnya a kis evvegi eloadasuk/musoruk=sokoras tanulasuk eredmenyenek buszke bemutatasa . Ez jo.
    A mai kozerkolcsben .

    előzmény:
    Mozdonj (43)
    2019-06-08  08:40
  9. 2019. június 8. 08:4043.

     A kozerkolcsben ma mar nem bun az ilyen dolog.
    Regen a kislany kotelezoen lesutotte a szemet , ha fiu kerult ele , a fiunak meg az egyhazi iskolaban tilos volt a kezet a zsebre tenni , nehogy sutyiban magahoz nyuljon...
    De a tabuk leestek : ami maradt tabunak , az a jo-rossz paros : lopas , oles , hazudozas , az amoralis férgesség stb es peldaul  a pedofilia : a felnott meg ma sem nezheti olyan szemmel a kisgyereket , hogy az egy szexualis valami .
    Amikor Te a szexet latod kisgyerek combjat nezve , harisnyajaban , tancaban , akkor az nem stimmel .
    Nem a gyerekkel , hanem Veled. Ez valami regi szar , amit beledvertek "ereny" neven , amikor gyerek voltal .
    Buntettek ugye , gyerekkorodban , amikor eszrevettek , hogy billegeted a fenekedet azert , hogy tetsszél az ellenkezo szexnek ?
    Menj templomba es gyonjad meg. Megkonnyebbulhetsz . Joindulattal mondom .
    Gondold at , miert jatszod itt az erenycsoszt .
    Olyanon nem botrankozol meg , hogy 17 evesen kinyilt csipaju  fikazza azt a kislanyt , aki  kocsikazas es combszetnyitas helyett suliba jar vagy dolgozik ?

    előzmény:
    Diolen Mobi (42)
    2019-06-08  07:43
  10. 2019. június 8. 07:4342.

    Gondolom hallottad már azt a kifejezést, hogy gyerekek szexualizálása, ezt a szemszöget próbáltam megjeleníteni.


    Most úgy tűnik, hogy itt többen azt állítják, hogy ez nem is létezik, vagy bagatellizálják, míg mások azt mondják, hogy van ilyen.


    Összességében nekem az jön le, hogy nem túl nagy probléma.


    Pedig...értem én, hogy sporttánc...fejleszti az ügyességet, magabiztosságot, ezek a lányok biztosan jól megállják majd a helyüket...ellenben a szexuális kontextusba, ruhába, pózokba helyezés valamennyire tárgyiasít, nem?


    Vagy ez csak a természeti népeknél megfigyelhető, tini lányok által gyakorolt erotikus termékenységtánc modern megfelelője? A kislányságból alakuló nőiség?


    Vagy csak az a probléma, hogy vannak zsebhokisok?


     

    előzmény:
    Csend Ike (39)
    2019-06-07  17:27
  11. 2019. június 7. 23:0641.

    undorito is,a szegeny gyereket telenyomjak cukorral,van amelyik mar uvolt a faradsagtol,de -anyuka-vissza rangatja,es mennyibe kerul?amit nyernek az kutyafule ...

    előzmény:
    Diolen Mobi (34)
    2019-06-07  09:19
  12. 2019. június 7. 18:3140.

    "csak annyit hogy: TE!"

    Fokozhatod is, ha lassan a megszokás miatt már nem olyan hatásos; - Te! Te nagyon Te!
    Most, hogy így elfordultál, mintha rémlene valami,..... de nagyon egyoldalú ismeretségnek tünik....

    előzmény:
    Nikita 666 (30)
    2019-06-06  20:20
  13. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2019. június 7. 17:2739.

    Ez attól függ hogy hogy nézed.


    Ha képes vagy arra,hogy tisztelettel  tudod nézni azt amit előadnak és nem a nemiségeddel vagy elfoglalva - egészen pontosan arra gondolok hogy ne úgy nézd ezeket a gyereklányokat mint egy pedofil zsebhokis  - akkor csak a teljesítmény az érdekes.


    Ez, hogy minek gondolod erősen függ tőled.Ha ezekre a szerencsétlen gyerekekre vagy csőre töltve,akkor indulj neki a kanizsi gyorsnak.


     


    Úgy,hogy odébb a pedofil gondolatokkal, az ügyességük és a munkájuk az, amit értékelni lehet és kell.Normális indentitású felnőtt mást nem is érzehet az előadásuknál.

  14. 2019. június 7. 14:3038.

    Azoktól a belem jön ki.

    idézet:
    Diolen Mobi (34)
    2019-06-07 09:19:18

    nekem is 

    előzmény:
    Diolen Mobi (34)
    2019-06-07  09:19
  15. Torolt_felhasznalo_153412
    Torolt_felhasznalo_153412
    2019. június 7. 13:0337.

    Abban igazad van, hogy az ilyen táncok, mint twerkelés stb., amit a kislányok manapság előszeretettel utánoznak, az abszolút szexuális töltetű, és természetesen nem való nekik.


    Abban is igazad van, hogy minden tánc szexualizál, de minden más sport is ezt teszi igazából, sőt, ha kilépek az ajtón, már ott vagyunk, szóval...


    Ha az irodában ül a titkárnő, az is szexualizál általában... Meg az unott, kövér boltosnő a trafikban, az is! Minden szexualizál, csak kicsit másképp...


    Egyébként meg Shiva táncol, aztán hogy imádják a lingamját!


     

  16. Torolt_felhasznalo_153412
    Torolt_felhasznalo_153412
    2019. június 7. 12:5736.

    Szoktam mondani annak, aki szerint a tánc nem sport, hogy csináljon végig egyszer egy másfél órás edzést, és aztán próbálja meg újra kimondani a mondatot!

    előzmény:
    terdszelikatica (26)
    2019-06-06  18:54
  17. 2019. június 7. 09:3035.

    Nem egyéni szexualizálásról beszélek, nem arról, hogy valaki a csoport tagjaként renitenskedik...


    A koreográfia és a ruha olyan. Emellett nem kételkedem abban, hogy hatalmas edzésmunka van mögötte.


    De hát tudomásul vettem, hogy ez rendben van.


    Szépek is, ügyesek is, szexik is.


    Csak engem kavart ez fel, de meg tudom emészteni.

    előzmény:
    Kövesdiági (23)
    2019-06-06  18:03
  18. 2019. június 7. 09:1934.

    Azoktól a belem jön ki.

    előzmény:
    kekelefant (32)
    2019-06-07  02:50
  19. 2019. június 7. 09:1833.

    Lehet, hogy igazatok van.


    Csak engem valahogy zavart ez a dolog.


    Az én készülékemben van a hiba.

  20. 2019. június 7. 02:5032.

    akkor nezdd meg a gyerek szepsegversenyeket,,,,,,,,,a kislanyokon muhaj muszempilla tobb kilo festek,es a ruhak?????mindenuk kinn van,olyan pozokban amilyent felnott tancos se vallal sokat.


    sok a hulye anya,

    előzmény:
    Diolen Mobi (22)
    2019-06-06  13:34
  21. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2019. június 6. 22:2631.

    Béla! Dugulj el.

  22. 2019. június 6. 20:2030.


    Ez jó, még nem hallottam, olvastam!


    Elgondolkodtam, én mit is szoktam mondani szivem csücskére ha meg tudnám fojtani, de tulajdonképpen csak annyit hogy: TE!


    Ebben az egy szóban minden benne van, a pillanatnyi érzelmi állapotától függően bármivel behelyettesitheti.


    Tényleg nem vagyunk ismerősek? Figyelj, most profilból irok ... igy sem?

    előzmény:
    nidda (27)
    2019-06-06  19:21
  23. 2019. június 6. 20:1329.

    Tud ez násztáncot járni?

    előzmény:
    terdszelikatica (24)
    2019-06-06  18:52
  24. 2019. június 6. 19:2228.

    előzmény:
    terdszelikatica (24)
    2019-06-06  18:52
  25. 2019. június 6. 19:2127.

    " Tulajdonképpen férfire gondoltam."

    Valóban, lehet a férfi egyik jellemzöje is;

    "Melyik a legsokoldalúbb állat??
    a Férfi mert:

    Ha szerelmes, akkor szamár !:)

    Ha megnősül, akkor ökör !:)
    Ha nem nősül meg, akkor magányos farkas!:)
    Ha megcsalja a feleségét, akkor hűtlen disznó !:)
    Ha nem csalja meg, akkor marha !:)
    Ha felesége csalja meg, akkor szarvasmarha!:)
    Ha elválik, akkor kivert kutya !:)"

    Neeem, nem ismerlek benneteket, pedig már nem vagyok,-több értelemben sem,-új.
     

    előzmény:
    Nikita 666 (19)
    2019-06-05  19:47

Címlap

top