Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kommentek

Lillaréka
Létrehozva: 2019. július 4. 17:24

Hol vannak a kommentek- a cikkek alól? 


letiltották a kommentelési lehetőséget minden előrejelzés nélkül?


 

  1. 2019. július 9. 06:2176.

    Hátha visszatérsz


    EZ itt az nlc


    sosem érdekelte őket a látogatóik véleménye-  ami sajnálatos. 


    Mostantól még kevesebb lesz, ahogy én észrevettem a látogatók száma. 


     


    reménykedtem, hogy a forumra visszatérnek akik a cikkek alatt kommenteltek.. de ahogy látom hiába


    Sajnálom, hogy te is elmész. 


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_139320 (71)
    2019-07-08  21:52
  2. 2019. július 9. 06:1475.

    Juj de izgalmas


    mindenféle háziasszonyok és plázacicák, meg hasitasiapukák és macsópasik, olvasgatási, posztolási  szokásai...


     


    -biztos a különféle terrorszervezetek a fészen fogják megbeszélni a megbeszélnivalót.. tutira így van


    A fotelforradalmároktól is tartani kell.. aha.. Rettegjéééé

    előzmény:
    nyanya100 (72)
    2019-07-09  04:24
  3. 2019. július 9. 05:1174.

    MENJEN  MINDENKI  AT  a  FACEBOOKRA!!!!!!!!!!!!!!!!

  4. 2019. július 9. 04:3573.

    Ki vonzodik a sajat neme'hez??????   


    A  BARA'T.  a  bara'tno",  a  kis  gyerekek  akik  valakivel  ja'tszani  akarnak...,   stb  stb---ek


    MILYEN  HUlye  kerde's   ez???

    előzmény:
    Jenny Wilson (49)
    2019-07-07  16:35
  5. 2019. július 9. 04:2472.

    Csak,  hogy  kerem,---------Ti  oda-a't   nem   gondoltatok  arra,   hogy  vajjon  M I E R T  is  teremtette'k  meg  a  Face-t,  (minden  nyelvre  !!!)


    Szimplan azert,  kedveskeim,   hogy  EGY  helyrol  le  lehessen  hallgatni  barkit  is  aki  a  facen  irogat  (vagy  beszelget...)


    Tudjatok  HANY  BILLIO   dolcsit  sporol  meg  ezen  keresztul  az  ALLAM????


    Igy,  minden  de  minden  spiclit,  ellense'get   egyutt  a  hulye  senkihaziakkal  le  lehet percek  alatt  hallgatni.


     


     


      Naaaaaa,  ne  legyetek  mar  olyan   szimplik.....


     


    :-(((

    előzmény:
    Lillaréka (68)
    2019-07-08  20:06
  6. Torolt_felhasznalo_139320
    Torolt_felhasznalo_139320
    2019. július 8. 21:5271.

    Biztos más nemzetközi trendeket figyelünk, mert nekem nagyon nem úgy tűnik, hogy a hasonló profilú külföldi oldalakon kötelezővé tennék a facebook regisztrációt a kommenteléshez.
    Aki nincs ott jelen, az szerintetek nem is ember, értjük. Mellesleg a 24.hu olvasói is el voltak ragadtatva ettől a húzástól, itt is nagy a lelkesedés, látom. Az meg végképp nagyon elegáns volt, hogy (a 24.hu-val ellentétben, mellesleg) még arra sem vettétek a fáradságot, hogy előre szóljatok erről a nagyszerű változásról - szépen mutatja, mennyire megbecsülitek az olvasókat. (Bár ez utóbbi már a fórum tönkretételekor is nyilvánvalóvá vált.)
    További sok sikert kívánok, részemről hosszú, közös utunk végéhez érkeztem. Hálám jeléül a nyomtatott változatot is legfeljebb könyvtárban lapozom majd fel néhanap, én így alkalmazkodom a klímavédelmi nemzetközi trendekhez.


    Sziasztok.

    előzmény:
    NLCafé (57)
    2019-07-08  16:38
  7. 2019. július 8. 20:3170.

    Koszonet


    A bananhej veletlenul kerult bele

    előzmény:
    Lillaréka (67)
    2019-07-08  20:01
  8. 2019. július 8. 20:1569.

    Ritkán járok oda, általában régi ismerősök miatt. . 

    előzmény:
    Lillaréka (68)
    2019-07-08  20:06
  9. 2019. július 8. 20:0668.

    A fórumra még visszatérhet az élet


    Akkor mentek el a legtöbben, amikor a cikkek alatt lehetett kommentelni és regisztráció nélkül is írni az nlc-re


    Hogy feléled -e,. 


    én próbálkoztam.. sajnos úgy tünik kevés sikerrel. 


     


    A cikkek meg maradnak. ilyenek- olyanok, akármilyenek. 


     


    A fész meg miért haldokolna?
    Én nem az ismerőseimet lesem a fészen.. Viszont van vagy 10-15 oldal amit követetek. 
    Irodalom- kortárs költők,írók,  Mérnöki érdekességek.. , állatos cikkek, napi politika.. és 2-3 régi nlc-s aki gyakran ír érdekességet... és megtiszteltek bizalmukkal még a privát levelezésben,  igy ismerőseim a fészen. 
    Szóval nekem pörög a fész.. nem az nlc- lesz az első amit ott követek. 
    ja, és játszom is. 

    előzmény:
    Dnanga1 (65)
    2019-07-08  19:05
  10. 2019. július 8. 20:0167.

    Sihuhu!


    A te hozzászólásaid gyakran tökéletesek


    előzmény:
    Mozdonj (66)
    2019-07-08  19:45
  11. 2019. július 8. 19:4566.

    Nem a tanulatlansag az ok .
    Nem lehet a "nepet" kizarni a tarsadalombol , mert kozonseges
    Az iskola kotelezo : azt a kiralyt kellett volna valagba rugni ,aki kotelezove tette az oskolat... Ma Nikita nem tudna irni/olvasni/szemelyeskedni  s felhajtott szoknyaval kacsat kergetne szaros pelenkat lotykolve a hus patakban...
    Van itt olyan troll , aki bizony tanult ember , megis trollkodik.
    Tanult ember is lop , hazudik , robbantgat repulon/forumon/teniszpalyan  stb ...
    A neveles a problema.   
    Valahogy elkallodott az etika.
    Nincs fejbevesve a mit szabad/mit nem szabad


    Regen volt a Biblia s a papbacsija , volt a kisdobos/uttoro aki ismetelgette s betartotta a 10 pontot...
    Ma mi van ?
    /Etika alatt azt ertem , hogy a tarsadalomat torvenyek tartjak egyben.
    A torveny ad mindenkinek , tanultnak s tanulatlannak ,  jogokat . A jogokkal kotelesseg is jar .../



    előzmény:
    Lédienn (56)
    2019-07-08  12:09
  12. 2019. július 8. 19:0565.

    A fórumot régen tönkretették azok, akik miatt egy topikot sem lehet már inditani. Kösz, de nem.
    A sok ollózás mellett azért voltak itt érdekes cikkek is amelyeket érdemes volt elolvasni, de most valahogy nem tartottak igényt a véleményünkre a változással kapcsolatban. A másik az az, hogy a face is haldoklik. 

    előzmény:
    Lillaréka (63)
    2019-07-08  17:59
  13. 2019. július 8. 18:5964.

    Nagyon erdekes cikk  es tagadhatatlanul igaz .


     


     

    előzmény:
    NLCafé (57)
    2019-07-08  16:38
  14. 2019. július 8. 17:5963.

    A forum még megvan


    úgy mint rég... 


    előzmény:
    Dnanga1 (62)
    2019-07-08  17:39
  15. 2019. július 8. 17:3962.

    Kedves Nlc!
    Nem tudom hirtelen megmondani mióta vagyok itt, de nem tegnap kezdtem.
    Köszönöm, de ebben a "költözésben" én már nem fogok részt venni. 

  16. 2019. július 8. 17:3361.

    A forum megmaradt


     


    De azt hiszem még rajtad kivül sokan gondolják így... 


    Ez már csak haláltánc lesz az nlc-nek. 


    Kár érte


     

    előzmény:
    etilany (60)
    2019-07-08  16:44
  17. 2019. július 8. 16:4460.

    kedves NLCafé!


    Erről azért illett volna előre tájékoztatni az olvasókat. De ezek szerint ennyire nem számítunk! Nos, én fb-on nem fogok kommentelni, s így ezentúl cikkeket olvasni sem jövök fel. 


    További jókat!

    előzmény:
    NLCafé (57)
    2019-07-08  16:38
  18. 2019. július 8. 16:4059.

    Most is vannak nemzeti légitársaságok, nem csak fapadosok. Ha nem felel meg a fapados színvonal, akkor nyugodtan utazz a másikkal.Malév ugyan nincs már, de a  többi országoknak vannak nemzeti légitársaságaik:)))

    előzmény:
    Lédienn (56)
    2019-07-08  12:09
  19. 2019. július 8. 16:3958.

    Köszönjük a választ


     


    sajna ezzel sok olvasót veszítünk, mert sokaknak nincs fészbukja


     

    előzmény:
    NLCafé (57)
    2019-07-08  16:38
  20. 2019. július 8. 16:3857.

    Kedves Olvasóink!

    A nemzetközi és hazai trendeket igyekszünk követni, így a kommentelési lehetőség átkerült a fb-ra az nlc esetében is. A cikkek alatti komment így még gyorsabban, kényelmesebben olvasható, ráadásul teljes egészében azonnal, kattintással elérhető.

    Bár a cikkek alatti hozzászólásokat folyamatosan moderáltuk, mégis követjük a 24.hu példáját, ahol már korábban kénytelenek voltak meglépni ezt:
    https://24.hu/kozelet/2019/02/01/a-vitak-a-facebookra-kol toznek/

    Elnézést kérünk mindenkitől az okozott kellemetlenségért, az nlc FB-oldalán várjuk olvasóink hozzászólásait!

    A Fórum azért megmarad, a Fórum moderálása is működik, így reméljük, itt is teret adhatunk a kulturált beszélgetésnek és eszmecserének!


  21. 2019. július 8. 12:0956.

    A fészen sem mindenki valós névvel van jelen,csak ott működik a moderáció. Bárki generálhat bármilyen nevet és sokan saját névvel is bármit felraknak,posztolnak. Ott tilthatsz sokmindent a saját védelmed érdekében és nem kötelező képet sem felrakni a profilodba,teljesen inkognitóban maradhatsz.


    Az NLC-nek,mint kimondottan nőknek szóló honlapnak nem igazán volt konkurenciája,ezért tudtak eddig is működni. Évekig jó és színvonalas volt,rengeteg felhasználó volt itt,akik rendszeresen látogatták az oldalt,fórumoztak és jó cikkek,témák voltak,majd évek alatt lezüllött. Felhigult a közösség és velük együtt az online mediában megjelenő,gyorstalpalón végzett megélhetési "cikkírók".


    Az NLC-vel is az történt,mint a repüléssel. Amig csak a nemzeti légitársaságokkal lehetett teljes áron,színvonalasan,kényelmesen utazni kíválóan képzett,több nyelven beszélő,minimum főiskolát végzett(!) sztyuvikkal,az meghatározta az utazóközönség színvonalát is. Botrányok nélkül lehetett többségében kultúrált emberekkel utazni és a nemzeti légitársaságok vállalták a felelősséget is,ha valami gond adódott.


    Amióta a tanulatlan,nyelveket sem beszélő primitív,tömegesen utazó plebsz fillérekért vehet a színvonal alatti fapadosokra jegyet,ahova szintén max. érettségivel képeznek néhány hét alatt(!) rosszul fizetett sztyuvikat,azóta egyre több a panasz,botrány a repülőtereken és a gépeken is. 


     

    előzmény:
    Jenny Wilson (47)
    2019-07-07  14:16
  22. 2019. július 8. 11:5555.

    Az utolsó bekezdésed nagyon igaz. Sok ismerősöm, amikor az elmúlt években panaszkodott az online társkeresők, randioldalak miatt, akkor kezdtem gondolkodni, hogy mi a hiba, hiszen sokan az internet segítségével ismerkedtek össze, akik ma már házasok/gyerekeik vannak. És akkor villant be, hogy régen az internet csak bizonyos helyeken volt hozzáférhető, ma már bárhol, bárki olcsón internetezhet, és ez potenciálisan több hülyét bevonz. 

    előzmény:
    Lédienn (45)
    2019-07-06  16:16
  23. 2019. július 8. 11:2854.

    A másik meg az, hogy fb-on is van mindenféle hülye, pszichopata, hát nem fogok névvel, címmel megnyilvánulni olyan helyeken, ami ellenőrizhetetlen. Nem azért használok nicknevet, mert trágárkodni akarok, vagy vállalhatatlan stílusban megnyilvánulni, hanem mert védeni akarom magam és a családom de ettől még véleményem lehet.

    előzmény:
    Mozdonj (44)
    2019-07-06  14:44
  24. 2019. július 7. 18:0853.

    Ránéztem, csak a szokásos megy.


    Szerintem a többség már unja. De van valami, ami igenis zavaró. Az hogy a jeles napra a főváros egy részének a közlekedése megbénul, azt a nem fővárosiak nem érzik át. Érthetetlen hogy miért a legforgalmasabb helyen kell vonulniuk, miért nem jó nekik a Sziget, vagy a puszta akár egy hétre? Ha az egyik sugárúton vonulnak, nem csak a környező utcák dugulnak be, hanem jóval messzebb is. Ha hidon mennek át akkor mindkét oldal a környéken, sőt, a két szomszédos hid is. Budapest olyan mintha eszelős elmék Attila sirját keresnék, sok helyen fúrnak, ásnak, utcákat lezárnak. A GPS nem tud olyan gyorsan frissiteni, mint amilyen gyorsan aszfaltot bontanak. Itt a nyár. Turisták tömege. Ezeket igy még a fővárosiak elviselik, meszokták hogy mikor merre mehetnek hogy még aznap eljussanak a célponthoz, de egy nagy vonulás már Isten sűrű emlegetésével zajlik.

    előzmény:
    Lillaréka (51)
    2019-07-07  17:08
  25. 2019. július 7. 17:2752.

    na megnézem

    előzmény:
    Lillaréka (51)
    2019-07-07  17:08

Címlap

top