Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kommentek

Lillaréka
Létrehozva: 2019. július 4. 17:24

Hol vannak a kommentek- a cikkek alól? 


letiltották a kommentelési lehetőséget minden előrejelzés nélkül?


 

  1. 2019. július 9. 19:56101.

    és énekeltél is??


     


    egyszer nekem is volt egy hasonló jelmezem. másodikban-. 


    de nem énekeltem.


    szerencsére

    előzmény:
    Inez_Alvarez (100)
    2019-07-09  19:50
  2. 2019. július 9. 19:50100.

    Így néztem ki a maszkabálon farsangkor.

    előzmény:
    Nikita 666 (99)
    2019-07-09  19:48
  3. 2019. július 9. 19:4899.
  4. 2019. július 9. 18:5498.
    előzmény:
    NLCafé (57)
    2019-07-08  16:38
  5. 2019. július 9. 18:3997.

    Mi van itt, összegyűltek a lelki sérültek, és én lennék minden bajuk okozója?


    Mi az hogy különböző nickjeim? Tudnom kellene olyasmiről, ami csak a ti kényszerképzetetekben létezik?


    Egyébként, téged letiltottalak a cikkeknél, mert van egy olyan érzésem hogy nem vagy százas. itt a fórumon olvastalak, ezen a topicon is.


    De!


    Nem intéztem hozzád egyetlen hozzászólást sem, mert nem tartalak semennyire. Nem hiszem hogy ezt nem vetted észre, de mint nem teljesen százas kényszert éreztél hogy leird, én itt rombolok, török, zúzok, köpködök ...


    A sok hülye szembe megy veled az autópályán, igaz?

    előzmény:
    Lédienn (92)
    2019-07-09  14:33
  6. 2019. július 9. 18:3296.

    Ebben teljesen igazad van.


    Miután kértem hogy ne foglalkozzon velem, én átléptem az irásain, nem reagáltam semmire. De valami miatt folyamatosan megemliti a nickemet, én vagyok neki az áldozati bárány. Csöpög a csap? A Nikita bűne. A kutya a szőnyegére pisilt? Miattam van. Valaki kiborult idegileg és most kezelés alatt áll? Azt is a számlámra irja. Nem képes szabadulni tőlem.


    Ez az illető már belebetegedett abba hogy én itt vagyok a fórumon. Szerinte troll vagyok. Hát akkor az vagyok, legyen neki igaza.

    előzmény:
    Jenny Wilson (88)
    2019-07-09  10:47
  7. 2019. július 9. 18:2795.

    Most is valótlant állitasz.


    A legutolsó hozzád intézett "trollkodásom" az volt, amikor megkértelek hogy ne nevezz az angyalkádnak, mucikádnak, arany bogaradnak, mókuskádnak, drágádnak és a többi, mert nem vagyok a kedvesed.


    Ki mit nevez trollkodásnak.


    Az én szememben te vagy a troll a tudálékosságoddal ami mögött valós tudást nem érzékelek, a pesszimizmusoddal, a bolhás kutyaszerű zsörtölődéseidel, mások számonkérésével.


    Lételemed a keresgélés, kutakodás, keresd már ki hogy kivel személyeskedtem és miért. Csak az én válaszaim nem számitanak, ugyanis nem vagyok elmebeteg hogy ok nélkül ugorjak normális emberekre.


    Rikácsolás...


    Én rikácsolni? Édes vagy.


    Valóban, ez nekem a virtuális világot jelenti. De úgy tűnik neked már nem. Ha nagyon érdekelne, megpróbálnám kielemezni hogy miféle hiányosságodat kompenzálod itt a zsörtölődéseiddel. De hát nem érdekel, ez a te problémád.


    Mi az hogy pacsi? Miféle környezetből származol, hogy ez a pacsi szó ilyen spontán jött?

    előzmény:
    Mozdonj (86)
    2019-07-09  10:27
  8. 2019. július 9. 17:0094.

     


    Vagy itt a forumon


    topikinditás-- és link- mint régen


    de láttam már másnak is eszébe jutott- 

    előzmény:
    Inez_Alvarez (87)
    2019-07-09  10:34
  9. 2019. július 9. 16:5993.

    A döbbenetes az, hogy még pár éve sem gondoltuk, hogy megvalósulhat. 

    előzmény:
    Inez_Alvarez (89)
    2019-07-09  11:27
  10. 2019. július 9. 14:3392.

    Kevés olyan nick van,aki annyi mocskot,hazugságot szórt ide,mint te a különböző nickjeiden,meg az eltűnt,szintén lökött,sérült "autós" haverod. Mindketten kéz a kézben igazi topikrombolókként csak köpködni jártatok a Fórumra,bárki,bármilyen témában indított topikot. 


    Szóval elsőként vond le te a konzekvenciát,mindenki más csak utánad!

    előzmény:
    Nikita 666 (83)
    2019-07-09  09:59
  11. 2019. július 9. 14:0291.

    Ha nem mondod,nem is tudom. 


    Igen,ha csak lehet,nem fapadoson utazom.


    Világos! Ha az itt megjelent cikkekhez szerentnék kommentelni,akkor mostantól fészbuk,mert itt nincs más alternatíva. Illetve,de! Nem jövök többet az NLC-re,de ezzel én semmit nem veszítek,sőt!

    előzmény:
    etilany (59)
    2019-07-08  16:40
  12. 2019. július 9. 11:5190.

    Hát ja :)

    előzmény:
    Inez_Alvarez (89)
    2019-07-09  11:27
  13. 2019. július 9. 11:2789.

    hát.. Orwell se gondolta, hogy használati utasításnak fogják venni a művét.

    előzmény:
    Jenny Wilson (88)
    2019-07-09  10:47
  14. 2019. július 9. 10:4788.

    A tapasztalatom szerint a legjobb, ha bizonyos típusú fórumozókat észre sem veszel. Nem írsz nekik, és a neked szánt írására sem reagálsz. Előbb-utóbb lekopik rólad, mert neki a visszajelzés (leginkább a minél indulatosabb visszajelzés) az oxigén, mindig afelé fordul, ahol, akitől ezt megkapja. Vedd úgy, hogy nem létezik. Tudod, mint az 1984-ben:
    - Létezik-e úgy, ahogyan én létezem?
    - Te nem létezel.

    előzmény:
    Nikita 666 (83)
    2019-07-09  09:59
  15. 2019. július 9. 10:3487.

    Ja, én meg aszittem kitiltottak valamiért. De akkor ezek szerint csak fb-on lehet kommentelni a cikkeket.

  16. 2019. július 9. 10:2786.

    Érthetetlen hogy miért foglalkozol ily sokszor velem


    Eppen trollkodasrol van itt szo es Te , miota ezen a forumon vagy , egy kotekvo es szemelyeskedo  troll vagy .
    Legutoljara VELEM  akkor trollkodtal , amikor hozzam intezett hsz-re valaszoltal es probaltad szetrugni nagyon pimasz rikacsolassal a Feltamas ujra nick topikjat , valami aljas kis bosszutol vezerelve...
    Ennyi.
    Higgadj le , legyszives .
    Ez virtualis vilag , igazandibol senki sem kaparja el eloled a szemet .
    Itt csak Te ugralsz a masik virtualis tyukszemen...
    Pacsi .

    előzmény:
    Nikita 666 (83)
    2019-07-09  09:59
  17. 2019. július 9. 10:1585.

    B R A V O   Jenny  Wilson   !!!!!!!!!!!!!


    (de,  gnodold  meg  azt  is,  hogy  MIERT  olvassa  vagy  75%-a  az  embereknek  ezeket  a "forum"-okat----


     


    hehhhe  he  he..........



    remek,   ingyenes   szorakozas.............


     

    előzmény:
    Jenny Wilson (82)
    2019-07-09  09:44
  18. 2019. július 9. 10:1084.

    Persze,  tudjuk,  a  kivul-allo  "olvaso"  nem  szamit....   :-)))


      de,  attol  fuggetlenul,   koszonjuk,  hogy  igy  nehanapjan,  kijon  beloletek  a  valodi   gondolkozasotok  is...


     


     


    :-)))

    előzmény:
    Nikita 666 (83)
    2019-07-09  09:59
  19. 2019. július 9. 09:5983.

    Többször megkértelek hogy ne foglalkozz velem. Én sem szóltam hozzád.


    De látom, túl nagy falat ez neked.


    Érthetetlen hogy miért foglalkozol ily sokszor velem, miért érdekel (irritál) hogy én mit teszek és mit nem. Etikáról beszélsz. Mi értelme, ha rád nem vonatkozik?


    Továbbá, csodálatra méltó, hogy itt szinte mindenki azt irja, a hülyék és ostobák teszik tönkre a fórumot. Az összes ilyen megjegyzést leiró állandóan jelen van a fórumon. Ha mindegyikőtök úgy vélekedik hogy ő a normális a többi a hülye, akkor előbb utóbb mégiscsak le kellene vonnotok a konzekvenciát.

    előzmény:
    Mozdonj (66)
    2019-07-08  19:45
  20. 2019. július 9. 09:4482.

    Szerintem a fórumozás régi fényének visszahozásához egy lépés is közelebb vinne (kicsit képzavar, de azért gondolom, érthető): A topik nyitójának legyen joga kivágni a saját topikjából azt, aki csak sz.rt kavarni jár oda (még úgy általában minden topikba). Nem  gondolom, hogy a normális fórumozók ezzel visszaélnének, viszont gyönyörűen távol tartaná azokat, akik... Gondolom, mindenki kapásból tudna minimum 4-5 nevet mondani, és ezek között a nevek között erős átfedések lennének, hiszen mindenki tudja, hogy nagyjából kik azok, akik ha megjelennek egy topikban, a békés, normális beszélgetésnek lőttek.


    Ennyi kéne, és meg vagyok győződve róla, hogy sok régi fórumozó válna ismét aktívvá, és szívesebben szólnának hozzá újak is.

    előzmény:
    Dnanga1 (65)
    2019-07-08  19:05
  21. 2019. július 9. 07:4481.

    MENJEN  MINDENKI  AT  a  FACEBOOKRA!!!!!!!!!!!!!!!!

    idézet:
    nyanya100 (74)
    2019-07-09 05:11:20

     


    Van egy erdekes kerdesed , lehetne topikot nyitnod vele


    M I E' R T  olyan  FONTOS  hogy  az  emberek  mit,  hol,  es  mikor  "kommentalnak"

    En olvastam itt pl olyat , hogy idos ember azon izgult fel , hogy nyitott sliccel lovaglast meselt el... "dakojara" volt huzva nem prud elete parja.... s ugyanaz a prud elete parja  kremezett gyertyat latva azonnal megnedvesedett... maskor meg ovszerbe oltoztetett mikroban melegitett banant dugdosott  es arrol ertekezett , melyik konyhai eszkozt hova lehetne dugni.
    Ez rendben lenne , de miert teregeti ki nyilvanos topikon? Miert fontos neki , hogy mindenki megossza a fantaziait ?
    Elmondana -e ugyanezt a barati korenek ?
    Elete parjanak ?
    A gyerekeinek ?
    Az unokaknak ?
    A hazmesterenek ?
    Nem?
    Akkor miert nekunk ?
    CSak pszichiater tudna valaszolni arra , hogy miert volt ennek a nicknek fontos az , hogy ilyet kozzetegyen... miert egy beszelgeto kozosseget kenyeztet paraznasaganak billegetesevel.
    S a masik mostani nlc foszereplo viselkedeset is orvosnak kellene megmagyaraznia : miert vezet vissza mindent szexre es az otthontunderi mivoltjara  valaki ?
    Miert nem tud egyszeruen es targyilagosan valaszolni egy temara ?
    Tegnap beleolvastam ennek a nicknek a tobb mint 1200 Disqus-os hozzaszolasaba : katasztrofalis .
    A ferfi es a no nem egyenloek.
    A no uljon otthon es tegye a szepet .
    A nyilvanosban szoptato no egy utolso paraszt .
    Az autista gyereket nem szabad elni hagyni , mert beteg ...
    S majdnem minden valasza piszok beolvasassal es jelzozessel kezdodik...

    előzmény:
    nyanya100 (74)
    2019-07-09  05:11
  22. 2019. július 9. 07:1280.

    Mondom én, hogy tökéletesek a hozzászólásaid


     


    - különben meló- remélem délutánra felpörög a forum


    és gondolkodok valami topikon is..ami még nem lerágott csont. 

    előzmény:
    Mozdonj (77)
    2019-07-09  07:07
  23. 2019. július 9. 07:1179.

    Mondom én, hogy tökéletesek a hozzászólásaid


     


    - különben meló- remélem délutánra felpörög a forum


    és gondolkodok valami topikon is..ami még nem lerágott csont. 

    előzmény:
    Mozdonj (77)
    2019-07-09  07:07
  24. 2019. július 9. 07:1178.

    .

    előzmény:
    Mozdonj (77)
    2019-07-09  07:07
  25. 2019. július 9. 07:0777.

    Gondolom , hogy Ki lesz torolve a Moderacios topikbol a kerdesed : ide is bepakolom a valaszt .


    nyanya100 2019. július 8.
    1 Legy szives  "Mozdony"  valaszold  meg  ezt  a  keredesemet----  jo?  M I E' R T  olyan  FONTOS  hogy  az  emberek  mit,  hol,  es  mikor  "kommentalnak"  ????   
    2 Mik  es  KIK  vagytok  Ti  egyaltalan??  KI VAGY  TE,  hogy  mindenbe  beleszolsz??


    3 Ez  a  Noklapja  nem  mas  mint  egy  elavult,  regimodi  irka-firka  amelyet  oreg  nenik  hasznalnak.
    4 Azonkivul,  a  Vajna  Timea tulajdona  lett  most,  miota  a  ferje    meghalt
    5 Na,  meg  persze,   mindenki  tudja,   hogy  csupa  cigany  (  pardon   ROMAk)   a  jelenlegi  tulajdonosok.
    6 MI  az  e'rtelme  ennek  az  ege'sz  huilyesegnek???????????????????
    7 NYUGODJATOK  MAR   B E K E B E N   !!!!!
     
    Az egyes es kettes kerdesre valaszolsz a 3. kerdessel . A szokas hatalma. Aki 18 eve tejeskavet reggelizik , az nem tud atallni reggelente szalonnas rantottara.
    4. Vajna Timea nem volt soha tulajdonosa a Noklapjanak . Az Nlc egy csoppje egy milliardokat generalo mediabirodalomnak , tulajdonossal. Sot : tulajdonosokkal. Itt olvasgassad
    5. Magyarorszagon torveny tiltja a ciganyozast.
    6. Beszelgetes folyik itt. Talalkozunk , velemenyt cserelunk . Ma mar bezart a fonó es nem megyunk a kozos kutra vizert... Azelott ott trecselt/erintkezett a nép. De akkor jobb volt : a kotekvo troll ki volt kozositve , fenekbe lett billentve

    7. ???????????? Nagybetu es sorozatos felkialtojel.. uvoltozol ? Ha ennyire kiborit a forum , az ajto nyitva van ....

    előzmény:
    nyanya100 (74)
    2019-07-09  05:11

Címlap

top