Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba
 
Kedves Fórumozók!

Felhívjuk figyelmeteket, hogy a politikai topikokat csak a jogszabályokban kötelezően előírt mértékben moderáljuk, ezért itt fokozott a személyeskedés, vita, anyázás veszélye. Aki ezekbe a topikokba ír, illetve ezeket olvassa, készüljön fel lelkileg, és húzzon vastag bőrt a várható virtuális pofonok ellen, mert a moderátorok itt NEM törlik a bántó hangvételű hozzászólásokat, ha azok nem sértenek személyiségi jogokat, vagy egyéb jogi előírásokat.

A moderálással kapcsolatos további részletek a Felhasználási Feltételekben (http://www.nlcafe.hu/felhasznalasi) olvashatók.

Üdv: a moderátorok
Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba

Hisz még valaki nekik?

levagottfenyo
Létrehozva: 2020. május 18. 00:21

Hisz még valaki a szakembereknek?


Most, hogy kiderült, NEM IS VOLT JÁRVÁNY, viszont óriási károkat okoztak az óvintézkedésekkel, hisz még nekik valaki?


Nem akarok felvágni,de én már január végén, a kínai adatok-tapasztalatok fényében erősen sejtettem, hogy nem ettől fog kipusztulni a világ...


Önmagában az, hogy egy betegség szinte kizárólag idős és/vagy krónikus betegségben szenvedőket veszélyeztet, mutatja azt, hogy össz-társadalmi szinten NEM VESZÉLYES.   Eleinte voltak még józan hangok a sajtó részéről,hadd idézzek egy február végi ripost-cikkből:


"Túlzott a hisztéria a koronavírusnál?                 Amíg a koronavírust egy fertőzött átlagosan 2-3 embernek adja tovább, addig egy influenzás beteg kettőnek...                                  a halálos áldozatok száma sem sokkal több... Az influenza folyton változó vírustörzsei évente egymilliárd embert fertőznek meg világszerte.Ebből 3-5 millió eset súlyos lefolyású, és minden évben nagyjából 650 ezer ember életét követeli az influenza vírus."


Sajnos ezek a józan, értelmes hangok gyorsan elnémultak, a sajtó egy emberként állt be az őrület mögé.                                      A nagyokosok pedig az influenzával kapcsolatos kérdésekre mindig azt válaszolták:. "Ez más! Ne hasonlítsuk össze!"


Van egy egyszerű, ősi bölcsesség: "Nincs új a nap alatt.">>>Mi a fenétől lett volna EZ teljesen más, mint a többi?


Ha valamelyest más volt, akkor az éppen a KISEBB-VESZÉLYESSÉG, az hogy az influenzával ellentétben(szerencsére) fiatalokat, gyerekeket nem nagyon támad!


Ehhez képest MEDDIG FULLASZTANAK még bennünket az átkozott maszkokkal?              Meddig nyomoritják még a turizmust maszkokkal,"védőtávolsággal"?                       Ráadásul az emberek arcát érő napfény (amit a maszk leárnyékol),egy áldás az egészségre.


8276-bol 2 fertőzött!!!!!


Hogy tudott az egész világ így megőrülni?

  1. Torolt_felhasznalo_605445
    Torolt_felhasznalo_605445
    2021. november 28. 17:4352.

    Hát én az elején nem hittem a vírusban... most kétszer vagyok beoltva... de kezd elegem lenni a hülyeségből, most komolyan, miért kellett omikronnak elnevezni, ez egy vicc!!! Szóval kezdek megint kételkedni... várok még azzal a harmadik oltással, hátha nem is jó rá a Pfizer... de kínaival akkor sem oltatok... meg ruszkival se! Akkor inkább a pálinka!

Címlap

top