Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Te hol, kinél szültél?

Kiskata
Létrehozva: 2002. május 12. 18:12
Sziasztok, barátnőm kisbabát vár, de nincs megelégedve a dokijával. Szeretnénk találni neki egy jó szülész-nőgyógyászt. Felmerült a MÁV-kórház, sok jót hallottam róla, de én nem ismerek ott orvost. (Esetleg másik kórház is szóba jöhet. ) Kérlek titeket írjátok meg ha ismertek egy rendes, lelkiismeretes dokit. Köszi: Kata
  1. 2004. október 6. 18:26401.
    A Szent Imrében ismeri vki Kovács Éva doktornőt?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_374023
    Torolt_felhasznalo_374023
    2004. október 6. 18:17400.
    Sziasztok! Csatlakoznék kérdéseitekhez. Én nyolc éve szültem a Szent Imrében Balogh Tibornál és csak jókat tudok mondani róla is, a gárdáról is. Most várjuk a második babát és még mindig ő az orvosom. Szemmel láthatólag megújult azóta az intézet szülésztei részlege. Remélem nem a családias hangulat rovására történt mindez!
    Engem is érdekel minden ami azóta történt.
    előzmény:
    an_angel (397)
     
  3. Torolt_felhasznalo_896576
    Torolt_felhasznalo_896576
    2004. szeptember 26. 16:21399.
    Halihó!

    Ki ismeri a János kórház szűlészetét? Továbbá ki ismeri Dr. Bárány Jánost? Van valakinek vmilyen tapasztalata?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2004. szeptember 26. 16:06398.
    A Shöpf-Méreiben nagyon jó orvosok vannak, de az ápoló személyzet csapnivaló! Ha ott szülsz fizetős szobába menj, mert ott talán kint aludhat veled a babád 2-3 nap után. A csecsmősök rendszeresen megetették a babákat. Az osztályos nővérek pedig nem erőltetik meg magukat. Császárral szültem és az 1 hét alatt egyszer cserélték a kötésemet. Ha jo az orvosod érdemes ott szülni, de ne számits sok segitségre a szoptatás terén se.
    előzmény:
    Talissa (383)
     
  5. 2004. szeptember 21. 17:54397.
    Sziasztok!

    Engem is érdekelne a Szent Imre szülészete, nyugodtan írhattok priviben is. Még orvos választás előt vagyok, és nagyon köszönök minden segítséget!, hozzászólást!!

    Angel
    előzmény:
    kasha (395)
     
  6. 2004. szeptember 21. 12:56396.
    Sziasztok! Elado egy uj Madarasz utcai babysense tipusu legzesfigyelo joval aran alul. Akit erdekel kerem irjon vagy ide, vagy az emduan@yahoo. com e-mail cimre.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2004. szeptember 19. 15:00395.
    Sziasztok!

    Nagyon szeretnék többet tudni a Szent Imre szülészeiről!
    Ha valaki tud ott jó dokit ajánlani az írja meg a magánrendelését is!

    Köszi!

    r. eka@vipmail. hu
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2004. szeptember 18. 11:47394.
    Szia, MIndenki! Én március 27-én szültem az Uzsokiban. Az orvosok és a csecsemösök annyira gusztustalanok voltak, ráadásul a császáros sebemmel is adódtak komplikációk, h komoly traumaként maradt meg bennem az ott eltöltött 10 nap. Igaz, egy álomszép, egészséges, boldog, pici lány lett az eredménye! A testvérkét már tervezzük, viszont NEM ITT. Köszönettel venném, ha tudnátok ajánlani kórházat, orvos(nö)t, szülésznöt! Nagyon köszönöm. Ja, ha ez számít, a XVII. ker. -ben lakunk.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2004. szeptember 17. 15:02393.
    Sziasztok!
    Végre valaki 1általán érdeklődik a Rókus iránt. Én is ott fogok szülni, de nagyon kevesen írnak róla. A dokimról se hallani egy szót sem. Dr. Dobos Györgynek hÍvják, én is csak 1-2 hónapja "ismerem". Az előző csemetéimmel nagyon régen voltak ilyen gondjaim, úgyhogy most "pályakezkő"vagyok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_464588
    Torolt_felhasznalo_464588
    2004. szeptember 15. 14:02392.
    Ismeri valaki Dr. Várady Zoltánt?
    A MÁV-ban rendel és a Shöpfben szül.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_464588
    Torolt_felhasznalo_464588
    2004. szeptember 15. 14:00391.
    Szia!

    Én is Shöpfben fogok szülni (novemberben). Indítottam itt egy topikot "Shöpf-Merei-s tapasztalat" címmel. Sokan írták meg a véleményüket. Érdemes beleolvasni! :-)
    Szia!
    Aanna
    előzmény:
    Talissa (383)
     
  12. 2004. szeptember 10. 11:34390.
    D. Jázmin!
    Én ismerek a Rókusban egy édes doktorbácsit. Dr. Bíró Lothár-nak hívják, már nem annyira fiatal, de legalább tapasztalt. Szerintem nagyon kedves, alapos, és ha pl. megérkezett a leleted akkor felhív telefonon is. Azt nem tudom, milyen vele szülni. Nekem is ajánlották. Nagyon meg voltam elégedve vele, csak én nem a Rókusban akarok szülni, hanem a Margitban. Ezért más dokit választottam. Szerintem érdemes megpróbálnod!
    Üdv!
    előzmény:
    D.Jázmin (385)
     
  13. Torolt_felhasznalo_271296
    Torolt_felhasznalo_271296
    2004. szeptember 8. 20:52389.
    Szia Talissa!

    Én is a Shöpf-Méreiben szültem tavaly a kislányomat.
    Én meg voltam elégedve, ha akartam a bébi egész nap kint volt velem a szobában, ami nekem nem tetszett az az volt , hogy az orvosi vizsgálatra visszavitték őket a csecsemősök. Igaz hogy utána jött a doktornő és elmondott mindent a baba állapotáról. Ja egyébként én fizetős szobában voltam. Ha még van kérdésed írj nyugodtan.
    előzmény:
    Talissa (383)
     
  14. 2004. szeptember 7. 17:43388.
    Sziasztok, én is a MÁV-ban szültem Dr. Harsányi Lehelnél.
    Csak jó emlékeim vannak, nagyon elégedett voltam a megbízható és figyelmes, szakértő doktorral, a kedves és hozzáértő szülésznőkkel (akik egyébként - először szültem - megvédték a gátamat), a kórházzal, a hangulattal, a nővérekkel.
    Biztos, hogy a Testvérke is ide érkezik majd.
    Bátran ajánlom mindenkinek ezt a "csapatot"!
    Mindenkinek hasonló szép élményeket kívánok:))))
    előzmény:
    Nellymami (386)
     
  15. Torolt_felhasznalo_471204
    Torolt_felhasznalo_471204
    2004. szeptember 7. 16:01387.
    Szia Nellymami!
    A terhesgondozást hol tartja, van magánrendelője gondolom. (?kerület)
    előzmény:
    Nellymami (386)
     
  16. Torolt_felhasznalo_281672
    Torolt_felhasznalo_281672
    2004. szeptember 6. 15:38386.
    Szia!
    Második gyermekem várom, az elsőt a MÁV kórházban szültem HARSÁNYI DOKTORNÁL, a másodikkal is hozzá járok terhesgondozásra és vele is szeretném megszülni. A tapasztalataim nagyon jók, a magánrendelésére járok. Bencét császármetszéssel segítette a világra (egyéb okok miatt), erre az én esetemben gondolni lehetett, de végig a terhesség alatt és a szülésnél is biztonságban éreztem magam. Mivel az unokahugom életét is neki köszönhetjük én már nyolc évvel ezelőtt tudtam, hogy nála fogok szülni.
    Októberben lesz két éves a fiam és csak a legjobbakat tudom elmondani róla. Kedves, nyugodt, figyelmes (még bálnaként is embernek, bájos nőnek éreztem magam), bármilyen kérdésem volt (márpedig nekem voltak) mindenre kimerítően, érthetően válaszolt, az ultrahangokon még a férjem kérdezősködését is jól viselte, partnerként és nem alárendeltként kezelt minket. Azóta van más ismerősöm is ebből a kórházból és még az ottani orvosok is ajánlják.
    Elérhetősége (bejelentkezés): 06 30 242-7440, Juhász Ica, az asszisztense veszi fel.
    Bármilyen kérdésed lenne vele vagy a kórházzal kapcsolatban, keress meg bátran.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_117746 (374)
     
  17. 2004. szeptember 1. 09:26385.
    Sziasztok!

    Segítség! A Rókusban keresek szülészt. A Samut sztk-ból ismerem, de nem tudom milyen nála szülni. Aki szült nála, kérem írja le a tapasztalatait.
    Előre is köszönöm.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2004. augusztus 31. 22:17384.
    szia talissa.
    én ott szültem júliusban Olsavszky-Szűcs Gábornál. nem mennék máshová, persze a doki miatt sem.
    előzmény:
    Talissa (383)
     
  19. 2004. augusztus 30. 13:24383.
    Sziasztok!

    Ugye szült valaki a Schopf-Merei Ágost kórházban, Budapesten?
    Én azt hittem, ez egy jól felszerelt, remek kórház, de sehol az interneten egy hangot sem találtam róla. . .
    kezdek kissé kétségbeesni emiatt. . .

    Előre is köszönöm!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2004. június 28. 19:35382.
    Kedves Mindenki,

    Segítségeteket kérném, ugyanis nőgyógyászt keresek a Szetn Imre kórházban. Elég sokmindent olvastam már az ottani orvosokról, de nem eleget, és jelen pillanatban totális bizonytalanságban vagyok azt illetően, hogy akkor most kit is kéne választani.

    Fontos szempontok számomra: Kedves-e, figyelmes-e, milyen a stílusa, rászánja-e az időt a páciensre. . . Rendel-e SZTK-ban? Van-e magánrendelése, ha igen, akkor hol és mennyiért.

    A válaszokat előre is köszönöm.

    purple

    Az e-mailem: purp@index. hu
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_886887
    Torolt_felhasznalo_886887
    2004. június 25. 22:01381.
    Szerintem egyszeruen nem mindenkinek megfelelo a doktorno, de azert olyat nem kene allitani egy orvosrol, hogy veszhelyzetben nem tud donteni. Mert foleg ra, ez nem igaz. En eletem legcsodalatosabb szuleselmenyet koszonhetem neki, nemsokara ismet nala szulok, es tudom, jo kezekben leszek. Mindenkinek onmagaban kell tisztaznia, hogy valo-e neki a doktorno, es ha rajon, hogy megsem, akkor idoben valtani. Sokfelek vagyunk, mindenkinek masfele szulesvezetesre ill. szuleskiseresre van szuksege.
    előzmény:
    suresz (379)
     
  22. 2004. június 24. 21:39380.
    Szia Matratcs csatlakozom az elöttem szolóhoz, én is hasonló szituban voltam a drnő miatt. . . Nekem is problémás szülésem volt, de a szülésznőnek hála nem lett nagy baj, de én mindenkinek azt tanácsolom inkább felejtse el Őt. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2004. június 24. 18:22379.
    Kedves Matratcs!
    Nekem is nagyon szimpatikus volt a doktornő, a neve Boros Judit, de mint megtudtam, vészhelyzetben nem tud dönteni. Egyik ismerősöm majdnem elvérzett a kezei között. Nem indította el a császárt, pedig indokolt lett volna. Ha nincs komplikáció, biztosan nagyon jó doki, de sajnos a bajban derül ki igazán, hogy tényleg jó-e. . .
    előzmény:
    martatcs (369)
     
  24. 2004. május 23. 19:28378.
    Igen a II-es kilinikán van nem az egyesen. Én ott szültem, a szülőszobák szépek, a kortermek is rendben vannak. Az orvosok, nővérek rendesek.
    előzmény:
    csuti67 (375)
     
  25. Torolt_felhasznalo_914270
    Torolt_felhasznalo_914270
    2004. május 23. 19:14377.
    Legjobb tudomásom szerint dr Ács Nándor nem az I. -es, hanem a II. Női Klinikán dolgozik.
    előzmény:
    csuti67 (375)
     

Címlap

top