Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fogyás agykontrollal

Torolt_felhasznalo_166744
Torolt_felhasznalo_166744
Létrehozva: 2004. október 31. 08:23
Abban szeretném kérni az agykontrollosok segítségét, hogy ki milyen technikát, ill. képet képzelt el, hogy segítse a fogyását, nem vagyok éhes, de ehetnékem van , onnan foggyak ahonnan szeretném, stb. Tervezem, hogy a jelentkezők egy megbeszélt időpontban egyszerre programozzunk egymás sikeréért. Várom a segítségeteket, hogy segíthessünk egymáson.
  1. Torolt_felhasznalo_166744
    Torolt_felhasznalo_166744
    2004. november 1. 15:4826.
    Zebralánynak még. . . .

    Ha tudsz, tölts le agykontroll alapgyakorlatot az internetről, azzal sokkal könnyebben fog menni.
    előzmény:
    9bohoka (24)
     
  2. Torolt_felhasznalo_869826
    Torolt_felhasznalo_869826
    2004. november 1. 15:3525.
    Sziasztok!!Olyan jó érzésem van ahogy leirtad a dolgokat, mintha a tanfolyamon lennék. !!De jó volt!!Mi mindent tanultunk!!!)))
    előzmény:
    9bohoka (24)
     
  3. Torolt_felhasznalo_166744
    Torolt_felhasznalo_166744
    2004. november 1. 15:3124.
    Szia Zebra!

    Jöhetsz! Írd le hány kiló vagy és mennyi leszel nemsokára.

    Röviden megpróbálom leírni a lényegét. Este elalvás előtt ellazult állapotban, mikor már majdnem alszol, az agyad úgynevezett alfa állapotba kerül. Ebben az állapotban agyunk sokkal programozhatóbb. Egyébként egésznap programozod magad a különféle gondolataiddal, hiedelmeiddel. Tehát hasznos egész nap pozitív gondolatokkal bombázni az agyad, kijavítani a negatív gondolatokat, ezt hívjuk gondolatnagytakarításnak. Reggel ébredés után is alfa állapotban vagy.
    Az alfa állapotot tudatosan is elérheted, este lefekvéskor amikor csend és nyugalom van, lazitsd végig az egész tested, mondogasd sorba a testrészeid fejtől lefelé, hogy ellazul a fejem, ellazul a nyakam, ellazul a vállam, stb. Ha ezzel kész vagy, számolj lassan , nyudogtan vissza 50-től visszafelé egyesével, közben minden tizedéknél mond magadban, hogy egyre lazább, egyre nyugodtabb vagyok, egyre mélyebb tudatszintre kerülök. Ha elértél az 1-hez, képzeld el amit szeretnél, hogy megvalósuljon, hogy napról napra karcsúbb vagy, hogy a mérleg kevesebbet mutat, hogy mások is észreveszik és megjegyzik, hogy milyen jól nézel ki, használd a fantáziád. A többiek is írják az ötleteiket, hogy miket képzelnek el.
    Amikor ráérsz, bármikor napközben is, vagy reggel elvonulhatsz, és a fenti módszerrel alfa állapotba hozhatod magad és kezdheted a programozást. Minél többet csinálod, annál mélyebbre és gyorsabban kerülsz alfába. Sok sikert , és gondolatban segítünk, hogy sikerüljön az alfába kerülés és a fogyásod is.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_743037 (23)
     
  4. Torolt_felhasznalo_743037
    Torolt_felhasznalo_743037
    2004. november 1. 13:5923.
    Sziasztok!

    Én még nem végeztem el az agykontroll tanfolyamot, de fogyni akarok! Jöhetek én is közétek???

    Tudom, hogy fontos a tanfolyam, de azért nagy vonalakban leírnátok, hogy lehet programozni?

    Köszi, z.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2004. november 1. 13:3922.
    Jó 5let a mérleg trükk:)
    előzmény:
    9bohoka (21)
     
  6. Torolt_felhasznalo_166744
    Torolt_felhasznalo_166744
    2004. november 1. 10:4621.
    Csidli!
    Persze, hogy beveszünk! És bárkit, aki a SIKERES FOGYÓSOK KLUBJÁNAk tagja akar lenni.

    Tettem fel képet, hogy eltudjatok képzelni.

    Én azt programoztam, hogy a klubtagok folyamatosan írják a sikereket, a minusz kilókat, közben pedig napról -napra energikusabbak vagyunk. Nekem szükségem van rá, de lehet, hogy másnak is, hogy az új ruhákra legyen pénzem, mert ha tovább fogyok újakat kell vennem, mert ennél kevesebb már olyan régen voltam, hogy azok nincsenek meg. Úgyhogy pénzt is programozzunk, hogy mindenkinek tellik az új ruhákra. Egyik legjobb érzés, amikor vásárolok, és végre jól állnak a cuccok.

    Ma bevetettem még egy trükköt, fogtam a mérleget, és nem 0-ra állítottam, hanem minuszra, olyanra, hogy a keddre elérendő 78 kg-ot mutassa. Ma már többször ráálltam. Így bétában is erősitem a képet.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_932432 (17)
     
  7. 2004. október 31. 23:0220.
    Hát, én a vacsiktól nem érzem feldobottnak magam. . . Nagyon hiányzik a szénhidrát, főleg a kenyér. De hatékony:) Júniusban 10 kiló minusz után hagytam abba ideiglenesen az updatetet, egész nyáron össze-vissza ettem (pl. 1 egész pizza vacsira), és összesen másfél kilót szedtem vissza. Szóval tényleg a lassú fogyás a célravezető és tartós.
    Katy
    előzmény:
    Napest (19)
     
  8. Torolt_felhasznalo_376787
    Torolt_felhasznalo_376787
    2004. október 31. 22:3919.
    persze:)

    az jutott eszembe, ami a legjobb trükk szerintem, hogy reggel képzeld el magadat, hogy hogy fogod magadat este érezni, boldogan , mosolygósan, könnyebben:)és elégedetten, mert tudod, hogy egészségesen és nem szabotálva ettél egész nap:)

    este meg, hogy milyen napod volt, mit kellett volna másképp csinálni és másnap este hogy akarod érezni magadat.

    Én tuti azért tudtam végigcsinálni, mert apró lépésekre koncetráltam, nem arra, hogy milyen sok van még hátra:)

    Katy, az update tényleg jó, igaz, az lassúbb eredményt hoz, de az energiaszintet össze nem lehet hasonlítani az update előttivel, te is azt tapasztaltad?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_932432 (17)
     
  9. Torolt_felhasznalo_376787
    Torolt_felhasznalo_376787
    2004. október 31. 22:3518.
    aha, látom, amit priviben kérdeztem:)
    előzmény:
    katy27 (16)
     
  10. Torolt_felhasznalo_932432
    Torolt_felhasznalo_932432
    2004. október 31. 22:2617.
    Na, lányok azt azért töredelmesen bevallom, hogy konkrét ak tanfolyamot nem végeztem, de kb. tudom, hogy milyen beprogramozni az agyat, meg alfa. . . Jó alany vagyok ilyen meditálási, hipnotikus dolgokban, régen kipróbáltam ezt-azt, és hiszek az ilyen dolgokban. . . Azért bevesztek, igaz?
    cs
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2004. október 31. 22:1216.
    Sziasztok!
    Nagyon örülök ennek a topicnak :-) Már 11 kilót fogytam, még 9et fogok. Másfél év alatt szedtem fel 20(!) kilót, ebből
    norbiupdatetel 11 kilót fogytam le. 6 éve végeztem el az agykontroll tanfolyamot, de ebben a témában eddig nem igazán tudtam kamatoztatni. De majd most:)
    Csidli, te kb. abban a cipőben jársz mint én, remélem hamarosan mind2en könnyebbek leszünk:)
    Danyandi, te csak agykontrollal fogytál, vagy bétában is tettél valamit a célért?
    Katy
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_376787
    Torolt_felhasznalo_376787
    2004. október 31. 22:0315.
    Sziasztok lányok!

    Szóval motiváció és a sztori, amit ígértem.
    Én kb 8-10 kilóval több vagyok, mint amennyivel igazán jó volt a bőrömben lenni. Elvagyok magammal, de most. . . .
    A motivációm igen egyszerű és hiú:)
    Kb másfél hónap múlvára az ex-barátom meghívott néhány napra külföldre, egy szinte már udvariatlanul elegáns és ehhez mérten szemtelenül sokcsillagos szállodába.
    Ott lesz ugye ő, az egy dolog, de ott lesznek a munkatársai is, és a városban elég sok az ősrégi (értsd, szülés előtti, tehát bálna kor előtti:))ismerősöm is, akikkel találkozni fogok.

    Az, hogy ő büszke legyen rám, az egy dolog.
    Az, hogy egymásra találunk-e, hiszen neki nyilvánvalóan ez a célja, de ebből következően így is szeret, azt nem tudom, nyitott vagyok bármire, ha meggyőz, tőlem, miért is ne?!:)Most nem tekintek rá pasiként, de az egyik legkedvesebb barátom, így számít az is, hogy büszke lehessen rám.
    De ami a lényeg, én jól akarom érezni magamat ott kinn. A régi ruháimat akarom felvenni, nem akarok hamupipőke lenni a sok puccos csaj között, akár lesz ügy a dologból, akár nem.
    Kényelmesen akarom magamat érezni, használni akarom a szolgáltatásokat, kínos törülközőbe bugyolált popsi nélkül. Nem akarok olyan megjegyzést a régi barátoktól, mint egy régi ismerőstől a múlt héten, hogy "milyen kislány voltál és de megasszonyosodtál".
    Nagy baj nincs, a régi 4-5-10 éves képeken is megismer a fiam:)szóval nem extra nagy a különbség, de én érzem és ez számít.

    Szóval, ha kiindulok az anno korabeli ak-s fogyiból, menni fog. :)

    Első lépésként kiakasztottam a régi farmeromat, amit vinni akarok:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_932432 (13)
     
  13. Torolt_felhasznalo_722674
    Torolt_felhasznalo_722674
    2004. október 31. 21:5614.
    Sziasztok drága fogynivágyó társaim!!!

    Idén tavasszal sikerült lefogynom több, mnt 10 kilót, agykontrollal természetesen. Addig nekem is ingadozott a súlyom, vagy koplaltam, vagy túlettem magam.
    Két hónap alatt sikerült leadni, úgy, hogy hogy két hét programozás után indult be a dolog. És amikor már befejeztem a programozást, még kb. 2 hétig fogytam. . .
    Elképzeltem, hogy nézem magam a nagy előszoba tükörben elégedetten, hogy milyen szép vékony vagyok, es nem lóg a bőröm, hanem szépen visszahúzódik, feszes lesz, a melleim is szépek, feszesek, stb. Ezt ismételgettem is alfában.
    Elképzeltem, hogyan lötyögnek rajtam a nadrágjaim.
    Hihetetlen, de egy nap úgy beindult a dolog, hogy napról-napra szemmel látható volt az eredmény, és tényleg feszes maradt a bőröm.
    Ja, nem voltam éhes, vagy nagyon kevés étel elég volt.
    Átállt a szervezetem arra, hogy a felesleges zsírokat fogyassza el.
    A végeredmény, hogy a májusi osztálytalálkozóra (hogy ne mondják a régi osztálytársak, de meghízott ez a nő:-))) gyönyörűen lefogytam, nagyon csini voltam!
    Meghatároztam egy dátumot, és akkorra tényleg lefogytam.
    A siker a sikerben, hogy azóta a környezetemben egyre többen hisznek az agykontrollban, mert látták a különbséget.

    Sok sikert és kitartást mindannyiótoknak!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_932432
    Torolt_felhasznalo_932432
    2004. október 31. 19:3013.
    Hát, én 70-72 kg vagyok, és 65 szeretnék lenni. És nem punnyadt, hanem "keményhúsú". Abbahagytam az állandó koplalást, mert többet ártottam vele magamnak, mint használtam. Most többször keveset a cél, na és kis tornázgatás. A család és a programok miatt nem könnyű, de most beprogramozom az agyam. . . A nagy családi vacsora nálunk a fő csábító, ilyenkor ülünk le együtt, a többit tudjátok!
    Rajta!!!
    (Az év elején kb. 10 kg-ot sikerült leadnom, azt tartom is. :-) )
    előzmény:
    9bohoka (12)
     
  15. Torolt_felhasznalo_166744
    Torolt_felhasznalo_166744
    2004. október 31. 18:3212.
    Napest!

    Nem tudom milyen képekre gondolsz, mert a bem. oldaladhoz jelszó kell.

    Csidli!
    Örülök, hogy csatlakozol, írd meg hány kiló vagy és mennyi szeretnél lenni.
    előzmény:
    Napest (11)
     
  16. Torolt_felhasznalo_376787
    Torolt_felhasznalo_376787
    2004. október 31. 18:1811.
    Oksa:)

    A súlyomat itt konkrétan nyilvánosan nem óhajtom kiirogatni:)Bár a képekből kb látszik. :)

    A többit, amit lehet, azt leírom szívesen, meg azt is, hogy hogy állok. Ez így jó lesz, ugye?
    Meg addig összegyűjtöm a gondolataimat, hogy akkor hogy is csináltam, milyen technikákkal konkrétan.

    A kulcs a motiváció, törjétek ti is az agyatokat, mi az, amiért tényleg le tudtok fogyni.

    Én akkor egy ügynökségnek dolgoztam és hát valljuk be, 70 kilósan én voltam a legkövérebb és kevesebb melót kaptam.
    A végső lökés az volt, hogy beneveztem egy nyilvános fogyi versenyre, mint most ez itt nekünk és nem akartam lebőgni:)Igaz, ez nem verseny, de itt vagyunk, hogy figyeljük egymást:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_932432 (10)
     
  17. Torolt_felhasznalo_932432
    Torolt_felhasznalo_932432
    2004. október 31. 18:1310.
    Én is kíváncsi vagyok rá, amit lehet, ne priviben írj! Köszi, szia!
    előzmény:
    Napest (9)
     
  18. Torolt_felhasznalo_376787
    Torolt_felhasznalo_376787
    2004. október 31. 18:109.
    Ez nagyon klassz!Este írok neked privit, hogy mennyit is és hogyan is akarom, vagyis hogy hogyan fogom csinálni és hogy miért:)szia!
    előzmény:
    9bohoka (8)
     
  19. Torolt_felhasznalo_166744
    Torolt_felhasznalo_166744
    2004. október 31. 16:378.
    Sziasztok!
    Napest gratulálok Neked, ez igen szép teljesítmény. Én sajna egész életemben fogyózok, 10-15 kg le, aztán szépen vissza. Tavasztól fogytam már 15 kg-ot, de most elfogyott az erőm, akaratom, ezért kértem a segítséget, még kéne kb. 20-at. Az ötleted nagyon tetszik, kb. 5 napja kezdtem mindennap programozni, hogy 2004. nov. 30-ra 70 kg a súlyom, elképzelem, ahogy a mérleg mutatja. Olvastam valahol, hogy jó módszer, ha egy ruhát, ami nem jó ránk, kicsi, tegyük ki a szobába látható helyre. Így is tettem a farmerommal, ami a derekamnál 5 centivel kisebb, letettem egy székre, ahová ha rendetlen vagyok ledobálom a cuccot ami rajtam volt, mintha ezt is hordanám és nem a szekrény mélyén lapul. Pár nap múlva tényleg rám jött.
    Arra gondoltam, hogy alakítsunk ki képzeletben egy klubot, ahová mindenki betoppanhat, amikor programoz, a többiek is épp ott vannak, és beszámolunk egymásnak a sikerekről, és ott közösen programozunk képzeletben. Aki részt szeretne venni, írja le milyennek képzeljük el a helyszint, vigyen egy tárgyat, ami jellemző rá, vagy kedves a szívének. Várom a további ötleteket.
    előzmény:
    Napest (2)
     
  20. Torolt_felhasznalo_743037
    Torolt_felhasznalo_743037
    2004. október 31. 14:577.
    Köszönöm!
    előzmény:
    Napest (6)
     
  21. Torolt_felhasznalo_376787
    Torolt_felhasznalo_376787
    2004. október 31. 14:526.
    www. agykontroll. hu
    vagy az elixír magazinban is benne van.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_743037 (5)
     
  22. Torolt_felhasznalo_743037
    Torolt_felhasznalo_743037
    2004. október 31. 14:165.
    Sziasztok!

    Régóta kacérkodom a gondolattal, hogy elvégzem az agykontroll tanfolyamot.
    És most, hogy olvasom, milyen "egyszerű' ezzel fogyni, mostmár biztosra veszem, hogy jelentkezem a tanfolyamra. Tdutok ötletet adni arra, hogy hol indul és mikor?

    Köszi,
    Z.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_376787
    Torolt_felhasznalo_376787
    2004. október 31. 13:164.
    Szia!

    elmondjam, hogy fogytam le az utcsó 3 kilót?:)
    4 nap múlva randim volt és mindenképp 50 akartam lenni.
    szóval éjjel nappal , alfában, bétában azt hajtogattam, hogy milyen jókedvűen megyek randira, mert 50 kiló vagyok . Ezt hajtogattam lefekvés előtt, sport közben, állandóan.
    Mosolyogva, mert beleéltem magamat, hogy elolvad a fickó, én boldog vagyok, ő boldog:)milesz rajtam, akkor még az a farmer elég hogy úgy mondjam passzentos volt:). Nagyon akartam azt a pasit!!:)

    És meglett az 50!!de akkor akkora vágy volt bennem, hogy elérjem, hogy azt el nem tudom mondani!
    Utána a gyerekig megvolt a súlyom.
    Ja, és ő lett a férjem:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_587982 (3)
     
  24. Torolt_felhasznalo_587982
    Torolt_felhasznalo_587982
    2004. október 31. 12:483.
    Igen, napestnek igaza van! csináld te is így!!!
    próbáld meg és hinni kell benne, mert működik!!!!!!!!!!!!!!
    ezt most én is kipróbálom, igaz csak 3 kilót kell(ene szerintem) fogynom, de kipróbálom.
    :)
    előzmény:
    9bohoka (1)
     
  25. Torolt_felhasznalo_376787
    Torolt_felhasznalo_376787
    2004. október 31. 11:442.
    Szia!
    én csatlakozom, mert időszerű lett.

    Én egyszer felhíztam 70 kilóra évekkel ezelőtt. Lefogytam kb 2 hónap alatt 19 kilót, agykontrollal.
    És meg is tartottam a terhességemig.

    Szóval, én pofonegyszerű technikát alkalmaztam.
    Először is, heti 2 kiló fogyásban tudtam bízni. Szóval hétről hétre azt progiztam, hogy hét végére 2-vel kevesebbet mutat a mérleg.
    Nem törődtem azzal, hogy 20-at kell, apró lépésekkel haladtam.

    Néha elképzeltem, hogy 2 hónap múlva mennyit mutat a mérleg.

    Ha eszembe jutott a súlyom, mindig arra gondoltam:vasárnap 68 leszek. Vasárnap 66 leszek, stb. . . . így hetente kevesebbet.

    Minden nap 200 kalóriát szobabicikliztem, ami kb ha jól emlékszem 40 perc volt.
    Ezt összesen egy nap, tehát ha kevés időm volt, akkor részletekben, de a 200-nak meg kellett lennie.
    Mellette súlyzóztam is, amennyi jólesett.

    És a szobabicikli alatt vagy beraktam egy agykontroll kazit(ez így fura, de tényleg jó közben ak kazit hallgatni és mondjuk egy szigetre képzelni magadat, ahol biciklizel)vagy ak-ztam, hogy mit mondanak az isemrősök, ha lefogytam, hogy mit mutat a mérleg, milyen ruhába férek bele stb.
    előzmény:
    9bohoka (1)
     

Címlap

top