Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Karácsonyi képeslapra

Torolt_felhasznalo_317132
Torolt_felhasznalo_317132
Létrehozva: 2004. december 9. 22:28
Sziasztok!

Van valamilyen ötletetek, hogy a szokásos "Kellemes karácsonyi ünnepeket és boldog új évet" szöveg helyett mi mást lehetne még írni?

Ma megkaptuk a munkahelyen az első céges üdvözlőlapot, melyen az állt: Kísérje Önöket a karácsonyi ünnepek nyugalma és boldogsága az új esztendőben!
Természetesen rokonoknak, barátoknak tegező formában küldendő. Csak így röviden, ám mégis más.

Persze minden évben megkapom sms-ben az anygalka átszállt a ház felett kezdetű sorokat, de ezt, és a hasonlókat inkább meghagynám a telefonra.

Minden ötletet szeretettel várok!

  1. 2009. november 14. 09:5357.
    Nagyon sok szép karácsonyi vers és idézet gyűlt itt össze sok évvel ezelőtt.Gondoltam felélesztem a topicot, biztosan sokan kerestek (hozzám hasonlóan) ilyen karácsonyi köszöntőt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_317132 (1)
    2004-12-09  22:28
  2. 2005. december 22. 13:0856.
    Pálfalvi Nándor: Karácsony

    Karácsony ünnepén
    az a kívánságom.
    Legyen boldog mindenki
    ezen a világon.
    Itt is, ott is mindenütt
    legyen olyan béke,
    mint amilyen bent lakik
    az emberek szívébe.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_317132 (1)
    2004-12-09  22:28
  3. Torolt_felhasznalo_362062
    Torolt_felhasznalo_362062
    2005. december 6. 22:4355.
    NAGY LÁSZLÓ ADJON AZ ISTEN      Adjon az Isten     szerencsét,     szerelmet, forró     kemencét,     üres vékámba     gabonát,     árva kezembe     parolát,     lámpámba lángot,     ne kelljen     korán az ágyra     hevernem,     kérdésre választ     ő küldjön,     hogy hitem széjjel     ne düljön,      adjon az Isten     fényeket,     temetők helyett     életet --     nekem a kérés     nagy szégyen,     adjon ugyis, ha     nem kérem.  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2005. december 5. 07:5654.

    Szeress, ahogy elvárod, hogy szeressenek.

    Adj, ahogy kapni szeretnél.

    Nevess hogy Rád nevessenek,

    Ölelj, hogy megöleljenek.

     

    Tedd a fa alá mindened önzetlen,

    S ezerszer visszaszáll Rád a szeretet.

    Szíved melegét bátran osztogasd,

    Nem fogyhat el,  bármilyen sokat adsz.

     

    Nyújtsd ki kezedet a JÓ felé,

    De ne csak Karácsony ünnepén!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2005. december 4. 15:3653.

    Szia, az ötleteim versidézetek:

    pl: "Szeressetek: ezt mondja az Apostol,   S ennél különbet nem mond senkise.A betlehemi békés csillagokbólüzeni ezt ma a Szívek szíve"

    "mert Karácsony este Isten jár a földön, hogy templomává váljék minden szív és hajlék"

    "Áldott karácsonyt, kályhát, jó meleget, hogy ne fázzon az útszéli feszület.Jégvirágos hideg télben, zsoltáros estéken ne féljenek, karácsony fényében csak egymásnak éljenek az emberek"

    Bár lehet  h nem erre a stílusra gondoltál!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_317132 (1)
    2004-12-09  22:28
  6. Torolt_felhasznalo_317132
    Torolt_felhasznalo_317132
    2004. december 23. 17:2352.
    Köszönöm mindenkinek a verseket, hét elején elküldtem a képeslapokat.

    Boldog Karácsonyt Nektek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top