Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátság vagy szerelem???

Torolt_felhasznalo_100840
Torolt_felhasznalo_100840
Létrehozva: 2005. január 30. 13:00
Valaki már 4 éve mellettem áll.. mindig számithatok Rá. Ez elég hosszú idő és közben azon vettem észre magam , hogy ha a csajok Róla beszélnek FÉLTÉKENY vagyok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lassan alakult ki minden... egésszen tegnapig CSAK barátok voltunk, a legjobbak... de elkövettünk egy végzetes hibát.. MEGCSÓKOLT. Mindig vártam erre a pillanatra, de most nem olyan szép minden. igaz, hogy szeretem , de lehet ha nem érte meg ezt a barátságot felrúgni, mert nem szeretném elvesziteni!!
NAGYON BOLDOG VAGYOK, .. ÉS MÉGIS FÁJ AZ EGÉSSZ.. Tudom, hogy már sose lesz semmi a régi.. de arra is van esély hogy jobb legyen!
FÉLEEEEEEEK!
:((
  1. Torolt_felhasznalo_989164
    Torolt_felhasznalo_989164
    2010. február 21. 18:3527.
    Na de vajon mi lett a topikindító sorsa?   Kíváncsi lennék hogy alakult a történet...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     

Címlap

top