Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Akupunktúra-mit ,hol?

pitak
Létrehozva: 2005. január 30. 22:44
Érdeklődnék milyen betegségek gyógyíthatók akupunktúrával,mik a tapasztalatok?És hol vannak jó szakemberek?
  1. 2005. december 15. 19:4928.

    Sziasztok!

     

    Mostanában csatlakoztam a fórumhoz. Magneto -elektro Akupunktúrás kezeléseket végzek. Saját fájdalomcsillapítás céljából ástam bele magam az elektro akupunktúrába, a tűfóbiám miatt. Ma már többszáz kezelt pácienssel büszkélkedek. A kezelés fájdalommentes, enyhe bizsergést érez a kezelt páciens. Oly elven működik, mint amit itt egyikőtök írt. Sok sok probléma javitható, tünetmentesség tehető, ámde az akupunktúra inkább tüneti kezelésre használatos. Az orvosi kivizsgálás ajánlott.!Jelen kezelt páciensem a MÁV kh szülészetén korás ikerpárnak adott életet, a gerince felől sugárzó fájdalom, mozgásképtelenség. Ágytálaztáka  nővérkék. Az első kezelés után egyedül ment ki  a mosdóba, a negyedik után, ma  a földszintről csalogattam elő az ujabb kezelésre. Nem azt állitom, kelj fel és járj, de igenis hatásos, és nem veleht vele kárt okozni.

     

    Üdv : Kriszta 

    előzmény:
    pitak (1)
    2005-01-30  22:44
  2. Torolt_felhasznalo_942242
    Torolt_felhasznalo_942242
    2005. június 24. 17:2527.
    Ezeknél az alternatív gyógymódoknál nehéz megmondani, mert ki tudja, ha nem próbálkoztam volna vele, akkor milyen lenne. Gerincproblémákra használtam, fájdalomcsillapításra. Szerintem jó volt. A férjem a lábszárában lévő fájdalmas idegszál kezelésére használja jelenleg. Azt mondja, hogy jó.
    A készülék dobozán a képen egy kéz van, ahol a hüvelykujj és mutatóujj közötti pontot kezelik ezzel a kis kütyüvel. Ez az "aszpirin"-pont, ami fájdalomcsillapító pont.
    Ennek az egész akupunktúra témának nagy szakirodalma van, érdemes utánanézni, olvasgatni róla. Aki költ a drága kezelésre, megérné beinvesztálni egy ilyen kis készülékbe, hátha bejön.
    Én ezt rendes boltban(orvosi műszer) vettem, ez nem hálózat vagy ilyesmi. :)
    Amikor vettem, mondta az eladóhölgy, hogy egy vevő egyszerre 4-et vett, mert viszi ki az USÁ-ba az ismerőseinek. Nálunk ugyanis olcsóbb. Igaz, hogy közel 20 ezer, de ahogy olvasom a vizitdíjakat, a 7. kezelés után ez már ingyen van.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_699762 (25)
     

Címlap

top