Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

ILCSI-tapasztal atok?

lina29
Létrehozva: 2005. február 18. 19:15
Kozmetikusom esküszik az Ilcsi-re. Fél éve ezzel kezel. Mindenféle véleményt hallottam a termékről, nektek mik a tapasztalataitok?
  1. 2005. Április 27. 10:4476.
    én 4400+jat: kezelés, szemöldökszedés+festés+szempillafestés Ilcsi krémekkel. . . .
    előzmény:
    Krisstar (73)
     
  2. 2005. Április 27. 10:2975.
    Akkor ez azért mégis barátibb ár! Mert nekem 4000 plusz jatt. Gigis kezelés, szempillafestéssel meg 6000 körül volt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_417948 (74)
     
  3. 2005. Április 27. 10:2674.
    Márciusban voltam és 3000 volt + jatt.
    előzmény:
    Krisstar (73)
     
  4. 2005. Április 27. 10:2473.
    Sziasztok! Ti mennyiért jártok Ilcsis kezelésre? Az én kozmetikusomnál nagyon felmentek az árak, 4000 alatt nem úszom meg sosem. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2005. Április 27. 10:1672.
    Sziasztok!

    Én az ilcsi vérpezsdítő testápolóját használom. Valaki írta hogy ő büdösnek találja. Szerintem nem az, bár tény, hogy nem parfüm illata van. (ki milyen érzékeny a szagokra?)
    Amikor elkezd hatni kb. 15-20 percig nagyon piros a bőröm, és igen meleg, de narancsbőnek ez kell. (Ha jól tudom felgyorsítja a nyirok- és vérkeringést, így méregtelenít, stb. . . ). És a pirosság után csak a finom sima bőr marad.

    Ja és ilcsi kezelésről:
    A kozmetikus első kérdése az volt, allergiás vagyok-e valamelyik növényre, kozmetikumra (ez szrintem kötelező kérdés az első kezelésnél). A kezelés 2 órán át tartott, hosszas arcmasszázsokkal és elektomos hidratálással vegyítve.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2005. Április 27. 09:5771.
    Én kicsit korábban használtam Ilcsi termékeket (kb fél évvel ezelőttig) Nem voltam elájulva (rózsahab krémet) Iszonyat problémás a bőröm, de most már másfél éve egy kozmetikushoz járok, decemberben el kezdett egy aha-s kezelést (nem ilcsiset) -azt mondta, hogy neki az ilcsis kezelés nem vált be, nem elég jó az otthoni kezelésre összeállított csomagja, pontosabban több páciensének nagyon kiszárította a bőrét. Most! elmondhatom, hogy már nagyon rég láttam magamon pattanásokat! (bár most legnagyobb bánatomra kezdek foltosodni, de ez a babavárás miatt van:(( Az ahás kezelésnek már vége, de azóta is azokat a krémeket, lemosót, tonikot használom. Nekem nagyon bevált! Pedig sokadik kozmetikus volt a mostani, de a világ összes pénzéért le nem cserélném. Egyébként sok Ilcsis krémet használ, Ő is szereti, de nem mindet. Szerintem tapasztalat, mert nem minden bőrre jó, vagy nem pont az a krém jó. Szóval ne Ilcsis krémet keress, elsőként, hanem egy tuti kozmetikust, aki megmondja, hogy mégis mit használj.
    előzmény:
    lina29 (10)
     
  7. 2005. Április 27. 09:4370.
    az aha + esemény előtti pakolásra gondolsz?
    előzmény:
    Mona85 (69)
     
  8. 2005. Április 26. 18:0169.
    Volt vaalkinek paprikás, hámlasztó pakolása?
    Tapasztalat?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2005. március 16. 14:4068.
    Senki nem próbálta még?????
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2005. március 16. 10:4167.
    Próbálta már valaki a Pattanás és komedó puhítót? Milyen? Nekem korpás szeboreás bőrőm van? Ti mit használtok ilyen bőrre?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2005. március 16. 09:4466.
    Szia!

    Voltam a kozmetikusnál, és kaptam csengőlinkás krémet, ami a szememre tényleg nagyon jó. :)
    Nekem is kevert típusú bőröm van de nekem a T-vonalon szoktak patik lenni, ugyanakkor ha nem kenem semmivel a T-vonalat, akkor hámlásra hajlamos. :( Hidratálónak kökény krémet kaptam, de sajna csak az arcom két oldalára jó a T-vonalamat bezsírosítja. :(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_276548 (65)
     
  12. Torolt_felhasznalo_276548
    Torolt_felhasznalo_276548
    2005. március 15. 18:2665.
    Na nekem leginkább a tonik tett be. :) Ez is mutatja, hogy ahány ember, annyiféle bőrtípus, mindenkinek vannak egyéni vonásai. A T-vonalam zsíros (de mint írtam, patik nem jellemzőek, nagy ritkán 1-1 ki akar jönni, de éjszakára lekezelem, és akkor visszahúzódik), a többi rész normál. Viszont felületi hámlásra is hajlamos. A zsíros részeken is. :)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176440 (64)
     
  13. Torolt_felhasznalo_176440
    Torolt_felhasznalo_176440
    2005. március 15. 18:1564.
    A Clinique 3 lépéses szerintem sem jó, egyedül a tonik van rendben. Mármint az én véleményem szerint. Nem is hallottam még ilyen bőrtípusról, már ezért is érdemes volt ide beírnom. Hogy kevert? T-vonal zsírosabb, többi normál, vagy inkább száraz?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_276548 (63)
     
  14. Torolt_felhasznalo_276548
    Torolt_felhasznalo_276548
    2005. március 15. 18:1063.
    Nem belekeverem a krémbe, hanem a tenyeremben keverem őket össze. Egyébként, mint mondtam, nekem azóta lett sokkal szebb a bőröm, mióta így használom. (Régebben használtam magában a Dayweart, meg Lancome Primordiale-t, de azok magukban nem hozták így rendbe a bőrömet).
    Amúgy nekem sem volt nagyon soha pattanásom, kamaszkoromban talán, de nem vészesen. Inkább az érzékenysége miatt volt nem túl egyenletes a bőrképem, bőrpír, bőrirritáció itt-ott mindig volt, még a legjobb minőségű krémek használatakor is (pl. Lancome, Chanel). Egyszerűen szuperérzékeny a bőröm. Ja, és nem csak megszépült a bőröm, hanem nem is fényesedik ki, mióta használom a csipkekrémet is. Az egyik legelátkozottabb bőrtípus az, ami nekem van, kevert, fényesedésre hajlamos, de közben nagyon érzékeny, így szárító hatású dolgokkal nem is kísérletezhetek. Örülök, hogy valami rendbehozta. Elhiszem, hogy neked, és másoknak problémád volt az Ilcsivel, és ezután nem is akarod használni (én így vagyok pl. a Clinique 3 lépéses programjával, sose volt annyira piros pöttyös az arcom, mint amikor azt próbáltam, sose próbálnám újra), de ha nekem ez használ, akkor inkább "elrontom" vele a márkásabb krémeket. :)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176440 (62)
     
  15. Torolt_felhasznalo_176440
    Torolt_felhasznalo_176440
    2005. március 15. 17:5562.
    Én 25 éves voltam, amikor így jártam. . . Hozzátenném, hogy soha életemben nem volt pattanásom, a kamaszkorom 1-2 mitesszerrel kimerült. Szóval nincs problémás bőröm. Mégis így jártam. Töbebt nem volt bizodalmam Ilcsihez. Kerestem egy új kozmetikust, ő High Care termékekkel dolgozott. Elmeséltem neki, hogy jártam az Ilcsivel, azt mondta, nem véletlen, hogy nála nem fordul elő. . . De elhiszem, hogy valakinek meg pont et igényli a bőre. :o) Szerintem viszont pár év múlva már ne keverd bele a jó minőségű krémekbe. Kár lenne a Dayware Plust elrontani vele. ;o)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_276548 (60)
     
  16. Torolt_felhasznalo_176440
    Torolt_felhasznalo_176440
    2005. március 15. 17:5061.
    akkor hasonlót éltünk meg. . . az égetés és viszketés elviselhetetlen elegyét. . .
    előzmény:
    ppee (59)
     
  17. Torolt_felhasznalo_276548
    Torolt_felhasznalo_276548
    2005. március 15. 17:0560.
    Hát úgy látszik, tényleg mindenkinek más a bőre. Nekem nagyon érzékeny bőröm van, mégis a csipkebogyó krém jött be, és a csipkebogyós-kukoricás arcradír. Nem magában használom, mert 25 évesen azért már ráncmegelőzésre is gondolok, nappalra összekeverve használom az Estée Lauder Daywear Plus krémmel, éjszakára használom alá a Clinique Advanced Stop Signs szérumot, és amióta keverem ezekhez a csipkebogyó krémet, nagyon látványosan javult a bőrképem, nagyon tiszta a bőröm, alapozót sem használok. Mondjuk pattanásos amúgy sem volt, de az érzékenység miatt sokszor voltak piros pöttyök, foltok rajta. Amióta használom a csipkebogyókrémet, azóta ilyen problémám nincs.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_450132
    Torolt_felhasznalo_450132
    2005. március 15. 16:4759.
    Nekem a csipkebogyó habkrém szó szerint égeti az arcomat de annyira, hogy majd belehalok. . . Szóval inkább nem kérek többször belőle. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_176440
    Torolt_felhasznalo_176440
    2005. március 15. 16:3258.
    Sziasztok! Egyszer találkoztam Ilcsi termékkel, többet sem kérek belőle! A kozmetikus (akit az eset után ott is hagytam) kipróbálta rajtam a csipkebogyós-akármilyenes arcradírt. Pár perc múlva iszonyatosan viszketett az arcom és égett. Szóltam a kozmetikusnőnek, aki rám nézett és láttam a szemében a rémületet. Olyan allergiás rohamot váltott ki a szaros krém, hogy nem győzte mindenféle nyugtató (NEM Ilcsi) krémekkel rendbehozni. Akkor döntöttem el, hogy inkább kifizetem a drága krémeket, de így ne járjak. Az eset 8 éve történt, de azóta is undorral nézek az Ilcsi termékekre. . . Hozzátenném, hogy a bőröm soha más termék miatt nem járt így azóta sem. Igaz, Shiseido és Lancome krémeket használok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_269586
    Torolt_felhasznalo_269586
    2005. március 10. 15:0057.
    én is egyetértek azzal, hogy nem minden válik be mindenkinek. Alapvetően az Ilcsi termékek mindennapos használatra nekem se jöttek be. De pl a pattanás leszárító szerintem szuper, szeretem az aha-s pakolást is, és nekem nagyon bejött a paradicsomos napozó is, azzal nem jött ki a napallergiám. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2005. március 10. 12:5356.
    Hát látod a Visine a másik, amiről lebeszéltek, arról meg a szemész.
    Azt mondja, hogy csak mégjobban szárítja a szemet.
    Én - főleg a téli hónapokban - műkönnyet használok.

    Az Ilcsi krém, pedig olyan, mint az összes többi, csak akor használ, ha megtalálod a bőrödnek legmegfelelőbbet.
    Én pölö a télen szemránckrémmel kentem az arcomat, és nagyon használt.
    Az igaz, hogy nekem nagyon jó bőröm van és nem is nagyon hagyom, hogy hozzányúkáljanak. Pölö soha nem tisztíttatom, (no jó, egy évben egyszer a napozási szezon előtt) persze nincs is mit kinyomkodni belőle.
    előzmény:
    era777 (55)
     
  22. 2005. március 10. 12:4755.
    próbáltam a Visine szemcseppet, ami gyógyszertári, de sajna semmi hatása nem volt, pedig kifejezetten fáradt, megerőltetett szemre van. :(
    A szemészdokit még nem tudtam megkérdezni, de lehet, hogy egy harmadik félét ajánlana.

    Gondolom az ILCSI-ből se minden jó mindenkinek. :(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_811454 (54)
     
  23. 2005. március 10. 12:3654.
    Pont emmiatt mondta, hogy legyek óvatos vele, mert ami ennyire csípi a szemet, az nem biztos, hogy nem árt.
    Engem lebeszélt róla.
    előzmény:
    era777 (53)
     
  24. 2005. március 10. 12:3553.
    Szia!

    Mi a baj vele?
    Az én kozmetikusom azt mondta, hogy csípi a szemet. . . de jó gyulladáscsökkentő, mert nekem sok mindentől begyullad a szemem ill. sokszor van rajta árpa.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_811454 (52)
     
  25. 2005. március 10. 12:2952.
    A Bagzó macskát az én kozmetikusom kifejezetten nem ajánlja!
    Vigyázz vele!
    előzmény:
    era777 (27)
     

Címlap

top