Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

MENEDÉKHÁZ Középkortól ..

Buriburi
Létrehozva: 2005. május 2. 13:38

Szervusztok régi és Új Barátaim, Ismerőseim!
Azt gondolom, hogy legalább egyszer az életében már mindenki érezte magát úgy, hogy szeretett volna elbújni egy kicsit a világ szeme elől.
Szeretett volna álmairól, titkairól beszélni valakivel, tanácsot kérni, vagy csak egyszerűen pihenésre vágyott.
Szeretett volna új emberekkel megismerkedni, segíteni másoknak, ha tud.
Szeretett volna mély fájdalmaira vígaszt találni, vagy valakitől jó szót, dicséretet, símogatás kapni.
A Menedékház befogad és oltalmaz Mindenkit, aki "jó szándékkal" érkezik. Az nem baj, ha valakinek más a véleménye! Itt, csak 1 szabály van: " nem szabad egymást megbántani!"
Sajnos a technika ördöge és a kelet-európai munkamorál megrtéfált, és a beígért időpontra nem tudtam kinyitni a HÁZ virtuális kapuját.
Így viszont több időm jutott a Vendégek fogadására! :)
Szépen feldíszítettem orgonával, violával és tulipánnal a házat, behűtöttem a pezsgőt, megsütöttem a krumplis pogácsát és a tortát, előkészítettem az esti gulyáspartihoz a bográcsot. Fát raktam a kandalló elé, ha kell, hát bedurrantunk! :)
Gondoltam az idősebbekre és a gyerekekre is, Nekik meleg takarót tettem a szobájukba.
A Menedékház ablakából messzire ellátni. A gyönyörű napsütésben mintha már látnék is valakiket felfelé kapaszkodni az eredei úton. Vajon kik ők? Rendszeres látogatók, vagy csak alkalmi kirándulók, akik eltévedtek? Netán egy "vihar" elől menekülő? Talán régi Barátok?
Akárkik is legyenek, szeretettel fogadom Őket! :))
A MENEDÉKHÁZ kapuja NYITVA áll!!
  1. 2019. június 4. 10:06283726.

    Szervusztok.


    A tegnap esti kertezést megejtettem, már csak azért is, mert ma vitték a zöld hulladékost, legyen már érdemes kitenni, hát az lett, igaz nagyon elfáradtam. Ez a betegség annyira kiszívta az erőmet, ma is csak kóválygok, olyan tartatlan lettem.  Egy kicsit gyomirtóztam a kavics között, ott nem tudok kapálni, aztán kimostam a kukát, aztán kotorásztam a mélyhűtőbe, és kiszedtem az összes szeder, ribiszke gyűjteményt, lekvár lesz belőle, legalább már nem foglalja a helyet, főztem egy kapormártást krumplival azt hiszem ezután le kell dőlnöm egy kicsit.


    Ildi jó az idézet, nekem is tetszett, amúgy is jó sorozat, igaz a téma kemény.


    Magdi kösz a filmajánlót, mostanában utánatok kullogok, annyi jót néztek.


    Gondolok Mindenkire, vigyázzatok a meleggel.

  2. 2019. június 4. 09:55283725.

    1. Muskátli a virágosztásból ...kíváncsi vagyok milyen lesz.


    2.Klematisz ....ami a szomszédok felé virágzik./ a nagy gaz nem a miénk /


    3. Bazsarózsa ....nagyon szeretem.


    4. Ebben a házban van a klub.Régi műemlékház.

    előzmény:
    harangvirag08 (283724)
    2019-06-04  09:47
  3. 2019. június 4. 09:47283724.

    Sziasztok!


    Ildikém ...olyan jó, hogy sokat írtál ...jó olvasni.Köszönöm a filmet ....rögtön töltöm. Eddig minden rendben.Nem tudom láttad e a Let Me Introduce-t....szerintem ebben a történetben is lesznek hasonló szálak.Már alig várom, hogy a családsorozatnak a végére érjek.Akármilyen most már végig nézem ....reménykedem most a fiatalok  közt azért érdemleges dolog is történik.Hát ha  ott ilyen egy család .....na ebből nem kérnék.


    Tomiék biztos feltöltődtek Dobogókőn.


     


    Most írok ....mert száradás van.Végig töröltem a padlót....sajnos több helyen találok lepattogzást....engem már kiszolgál . Az összes kis szőnyegemet egy mozdulattal ki kellene dobni ....de ahogy magamat ismerem időbe tellene mire elmennék újakat vásárolni....így marad ami van.


    Annuskám ...írjál a kutyusról ...mi történt?


    Nem látom Borsikát,Pötyire is sokat gondolok.


    Sacikám ...gyönyörű a kivi.Van lány meg fiú is? Lesz porzás?


    Anikó ...mondanám ...módjával ...de sajnos én sem tartom be.


     


    Kezdem a töltést ....legyen szép a napotok!

  4. 2019. június 4. 08:56283723.

    Mai idézet:


     


    "KINCS, MINDEN PILLANATOT ÁTÉLNI"


    /Álca c. sorozatból/


     


    Mindjárt küldöm a hátralévő részeket, ellenőrizzétek, hogy minden megvan-e mert így kettesével eléggé macerás. Nekem is muszáj volt . 

  5. 2019. június 4. 08:52283722.

    Szervusztok!


    Szóval Zalában jó idő van. Itt reggel ragyogott, mostanra beborult. Tegnap majdnem sikerült az egész füvet lenyírni de Irénke szólt, klub van. A szekrényt kellett kipakolni, felújítják a műv. házat, ne legyen útban. Így most sietek befejezni, míg nem esik. majd jövök!!!!

  6. 2019. június 4. 08:30283721.

    Jó reggelt. 


    Úgy néz ki ma nagyon meleg lesz.  Most kéne kiszabadulnom a kertbe.  Később már égetni fog a nap. 


    Mindenkinek szívesen a feltöltést. Most csinálom a másik felét.Mindenki készüljön fel, nagyon izgalmas, néhol kegyetlen szerelemre. Én most a végét a sorozatbaráton nézem, ami nem szokásom. Tegnap bedobta az X-et, szóval megelégelte, hogy nézem.  Már nem először. 


    Tegnap írtam nektek, de mire elküldtem odalett. Küldtem egy  filmlinket is videásat, mert a letöltés nagyméret. 


    Hegyen is voltam, Tettem, vettem, de 12 után haza jöttem. 


    Saci szépek a virágaid, a  marikavirágot nem tudom milyen, nekem nincs. Végre hajtanak a hibiszkuszok, igaz a piros nagyon nehezen, a rózsaszínt nem látom. Én is szerettem volna kakukkmákot, de nem találtam. Örülök, hogy jól sikerült az üdülés, és kicsit  más életet élhettetek. 


    Köszönöm szépen Anita köszöntését, még nem húzhattam meg a fülét, kirándultak, Dobogókőt jó értelemben nagyon irigylem tőlük, de hát a hegymászást biztos nem tudtam volna megcsinálni, de hát nem is volt szó róla, hogy nekem kell csinálni. Legalább összeszedtek egy jó kis energiát. Na azt szerettem volna. 


    Annuska Vikit sajnálom a veszteség miatt, biztos a kutyuskáról van szó, mibe halt bele szegényke? 


    Köszönöm szépen a rajz megtekintését, azóta tettem rá egy kis színt, de még javításra szorulna, nem tudom, hogy megteszem-e. 


     


    Anikó, remélem jobban lettél, sajnos a betegségek utáni lábadozás nagyon hosszú, én is érzem. A teljes gyógyulást nem lehet megvárni, mert a benti pihengetés nem erősíti az embert, inkább legyengíti. 


    Magdikám,   nagyon szép helyen jártál, na ilyen programokat szeretnék én is. A festmények nagyon szépek, én ilyet soha nem tudok csinálni. 


     


    Tegnap szórtam keserűsót a növényekre, és csigaölőt is raktam ki még a régiekre, nehogy már megint legelőnek nézzék a rusnyaságok. 


    Ma annyiféle tervem van, hogy  nem fog megvalósulni, jó, ha egyet meg tudok csinálni.  Tegnap bodzát tettem el, és mire leszedtem addigra annyiféle munkát megláttam, hogy elfáradtam bele.Zsebkendőnyi kiskertem is füves, de vártam a rózsaszín hib. kikelését, és hogy a kála kibújjon, talán valamelyik nap  kiszedem a füvet belőle.  A muskotályzsálya is nagyon szép lesz, már hozza a bimbóit. 


    Ami eszembe jutott leírtam. VÁRJÁTOK A FILMS. FOLYTATÁSÁT,  MAJD KÜLDÖM A TOVÁBBI FELIRATOT IS - HA MÁR LESZ. 


    Szépséges napot  kedves játszótársak.


     


     


     

  7. 2019. június 3. 15:40283720.

    Ildikó, köszönöm  filmet , már le is töltöttem.Nem értem ezt a letöltési rendszert, most egyből sikerült szinte pillanatok alatt.Akkor máskor miért nem.?.


    Pötyi, láttam a "sötét" babádat, nekem ez a legszebb, pedig a többi is nagyon tetszik..

  8. 2019. június 3. 15:26283719.

    Szervusztok.


     


    Délelőtt Zeg.-i menetem volt, annyira meleg, párás a levegő, a rosszullét környékezett. Nem sokat  teketóriáztam, gyorsan hazafelé vettem az irányt, azt eldőltem, mint egy darab fa. Az előbb üvegbe raktam egy adag bodzaszörpnek valót, az ifjúság nagyon szereti velem együtt.


    Magdikám szép napod volt, látszik a vidám hangulat a képeken, jó összetartó kis társaság vagytok.


    Saci nagyon szépek a virágok, no meg a kis éhes tátott szájú fiókák. Nálunk volt egy nagy zuhé tegnap délután, majd este felé megnézem lehet e kapálni, lassan kiabál a kertem a gondatlan gazdának.


    Annuska azt nem lehet kivárni amíg meggyógyulok, persze nem csúszok majd az orromon a kertbe, de ha tudom akkor csinálni kell. Jó lesz Ricsivel találkozni, tegnap én is örültem annak a kávészünetnek is amíg itt voltak Petiék.

  9. 2019. június 3. 15:02283718.

    Sziasztok!


    Ildikém ...köszönöm a filmet ...neki állok és töltöm.


    Olvastalak benneteket...jó volt.


    Az előbb értem haza Tómalomról.Korán ébredtem ...a 7 órai busszal mentem.Elvégeztem ami a legszükségesebb.A héten már nem megyek.A borsó érésben van ...remélem mire



    Új hozzászólás

    Ófaluból megjövök nem vénül el.


    Tegnap mozgalmas napom volt.Délután klubos "menés" volt .Oberschützenbe voltunk  ünnepségen , inkább találkozásnak mondanám.Egy klubtársan nagyon szépen fest ...neki kiállítása is volt ott.Nagyon megtisztelőnek éreztem a meghívást.Velünk jött egy kórus, és a Testvériség táncegyüttes.Fergeteges hangulatot csináltak.Későn értem haza ....nagyon jó volt, de elfáradtam.Vittünk dzsekit ernyőt stb....szerencsére  nem kellett használni gyönyörű idő volt.


    Itthon nincs nagy történés.Sajnos Barbarával nem fogok találkozni, mert szerdán késő éjjel jön meg, másnap reggel indulnak Toscanába, én meg Ófaluba.Azért a kedvenc sütijét az "útra" átviszem neki.


    Ildikém ...Anitát,igaz kissé megkésve  ...köszöntöm .


     


     


    A DIÓFA ALÁ TESZEK KÉPEKET....MEGYEK FILMET TÖLTENI.A BETŰ FELAKADT .

  10. 2019. június 3. 12:38283717.

     A kis madárfiókáink és a rejtekük

  11. 2019. június 3. 12:33283716.

  12. 2019. június 3. 12:30283715.

    Szép napot Mindenkinek!


    Végre nálunk is ragyogó napsütés van, remélem tartós lesz.


    Kora reggel kimentem kertezni, a veteményessel végeztem és a virágosba is belekezdtem, aztán a derekem se bírta és meleg is lett, bejöttem.Majd este folytatom, vagy nem.Be kell mennünk a póstára is a nyugdíjunkért, pont az elutazásunk másnapján hozták volna.


    Annuska, sajnálom Viki veszteségét.Beteg vagy öreg volt amit elveszített?


    Anikó jól vagy e? Biztos a frontok is bezavartak.


    Borsika használd egészséggel az új szerzeményedet, ügyes voltál


    Erika még a telken vagytok e?


     

  13. 2019. június 3. 12:17283714.

    Szervusztok


     Itt még ragyogó napsütés van, de a felhöcskék gyülekeznek. Ennek dacára reggel egy kicsit locsoltam, a tegnapi meleg után. Sajnos nálunk a vasárnap rosszul zárult. Viki unokám kedvencét, legjobb barátnőjét el  kellett engedni. Ma már az örök vadászmezőkön szaladgál. Ez egy nagyon fájó esemény volt, ill van. A hiány....


    Sacika örülök, hogy kipihentétek magatokat. Remélve, hogy a kapott kezelés és viz hatása tartos lesz.Láttod a kerted is szép maradt.


    Ildike, tetszenek a rajzok. Nagyon ügyes vagy. Jó utat, ha neki indulsz a hegynek. 


    Anikó azért ovatosan a munkákkal, elöször meggyogyulni! Magdika, a kert terápia hatásos volt? Jó lesz Neked B.vel találkozni. ugylátszik haza vágynak kicsit a gyerekek. Ricsi is jön a hétvégén.


    Julika, nem is tudom Te mit csinálsz a kertben?_Gazt szedsz?_ Nálad szép rend és tiszta már minden. Szerintem a gazok messze elkerülnek már.


    Remélem a többiek is jól vannak és lassan majd jelentkeznek.


    Szép hetet és nagyon jó egészséget kivánok.


     

    előzmény:
    franci47 (283713)
    2019-06-03  08:55
  14. 2019. június 3. 08:55283713.

    Jó reggelt. 


    Ma van a tegnap holnapja, így elküldtem a filmsorozat felét . Egy másik fájlban a  feliratokat.


    Julika, a film határidős, a felirattal ráérsz, az örök. 


    A következő filmrészeket majd küldöm ha feltöltöttem őket. Talán délután, vagy holnap.


     


    Én is emlékszem a Pötyinél történt külön vonulásunkra, de hát  most már tudjátok, mennyire meg voltunk bolondulva a különbözőó részek megszerzéséért. Neki megvolt amit kerestem. Azt hiszem Verával ketten  akartuk a filmet. Akkor még nem tudtam, hogy ak is pendrájvom befogadó képessége igencsak kicsi, így nem is tudtam elhozni mind, amit akartam.


    Tudom, hogy sérelmeztétek többen ezt az elvonulást, de nem kis idő, amig a másolás megtörténik. Azt hiszem aki a legjobban sérelmezte, ő is függő lett.  De már nem számít. 


     


    Szép idő van, lehet, hogy  hegymenet lesz. Még nem tudom. Összekapom magam, és majd meglátjuk,.


    Legyen nagyon szép, fájdalommentes napotok.m 


    A sorozat eddig nagyon izgalmas, nem tudom, hogy oldják meg a végét. 


     

  15. 2019. június 2. 23:31283712.

    Most töltöttem fel 10 részt, vagyis 20-at,mert kettesével van. 


    Holnap majd elküldöm.


     Jó éjt. 

    előzmény:
    harangvirag08 (283711)
    2019-06-02  21:41
  16. 2019. június 2. 21:41283711.

    Sziasztok!


    Ildikém ha küldöd a lányoknak a Sadnesst ...én is kérem.. köszönöm.


     


     


    Jó éjszakát mindenkinek!

  17. 2019. június 2. 19:11283710.

    Ildikó és Marika virág...szeretem Őket!


    Kiwi teljes virágzásban..

  18. 2019. június 2. 18:56283709.

    ....

  19. 2019. június 2. 18:37283708.

    Szép estét Mindenkinek!


    Nemrég ürült ki a ház..Kicsit hiányos volt a csapat .Alina ma hajnalba indult Olaszországba, iskolai kirándulásra.Nagyon gazdag programjuk lesz .Lucsi barátnőjééknél segédkezik.Lajos a héten indul Egyiptomba.


    Ma egyszerűt főztem vargányakrém levest és rakott káposztát.A lányok hoztak desszertet egyik rétest, a másik szilvás pitét.készült még gyümölcssaláta .


    Szépek a virágaitok.Nálam is virít az Ildi virág.A Marika virág egy nagy túlélő, tavaly alig élt, most szépen zöldell, bízom benn, hogy megerősödik..Az amarilliszem eltévesztette a dátumot egy fehér most virágzott el, a másik virágzik.Az Ilikétől kapott piros gyönyörű, két virágszárat is hozott.ahogy gyönyörködök benn Rá gondolok.


    Nosztalgia nap van ma , nézem a kézi meccset, ami meg Verára emlékeztet, ő is nagyon szerette.


    Magdi de ó lesz, jön Barbara.Mennyi időre?


    Julika úgy irigylem ahogy te dolgozol.Csinálod, pihensz, újra csinálod.Én amit eltervezek és elkezdek azt sajnos ájulásig csinálom.Ha abbahagyom nincs erőm újra kezdeni.A filmekkel én is itt fertőződtem meg, először csak olvastam a beszélgetést róluk, aztán a lányok felajánlották a küldést és boldogan elfogadtam..Nagyon hiányozna ha nem nézhetném, bár nyáron lassabban haladok..


    Ildikó a most felajánlottat kérem szépen.Ha most ünneplitek Anitátokat, én is kívánok neki boldog névnapot..


    Olyan mérges vagyok magamra , írtam, hogy lemerült a fényképezőm és nem volt nálm a töltő.Itthon jutott eszembe, hogy csak két elemet kellett volna vennem és működik.A másik lehetőség, nálam volt Alina nagyon okosa és azzal igazán szép képeket lehet csinálni, ma itthon kipróbáltam, ott nem jutott eszembe.


     


     

  20. 2019. június 2. 13:39283707.

    Sziasztok. Másodszor kezdem,mert elszállt valahova a megírt rész. 


     


    Reggel sokféle programmal ébredtem, de mint töröltem, más értelmet nyert a délelőtt.


    Locsoltam, mert szépen kikelt a petrezselyem, és  később a csigákat is kell etetnem, mert különben ők etetnek engem a méreggel. 


    Julika, említettem igen egy sorozatot, még nincs egészen kész, 6 rész van vissza, azért kéred most? Amit  letöltöttél azt is megnézted? Milyen volt, én még nem láttam.


    A sorozat cime Love in Sadness = szomorú szerelem,vagy valami ilyen.  Nagyon izgalmas igazán.  Én nézem, még egy rész  van, én várnom kell a következő 6-ra. Ha valaki kéri, akkor küldöm neki is. Saci, Magdi? 


    Szóval Magdi beleválasztottál. Problémás család. Majd később biztos jó lesz,mint az előző. 


    Magdikám a rózsa fehér,csak a közepén van egy kis cirmos. Imádom, annyira szép.  Aztán van még egy rózsaszín, ami most nyílik, és bimbós, ami kicsit sötétebb piros lesz. ÉS még egy bokor, ami még  nem tudom milyen szín. Sajna piros virágom nem lesz. 


    A hibiszkus, nagyon lapít, lassan hajt. Saci borzaskája is szép, talán majd nyílik is. Szereztem egy másik virágot is, úgy loptam az utcán. Rózsaszín, kis tölcséres. 


    Ma áttologattam egy farönköt az udvarba, az lett a virágtartó, jól néz ki így. 


    Na szóval válaszoljatok mi történjen film ügyben. 


    Azt hiszem valamikor Pötyi megígérte nektek a Bábelt, én sajna töröltem, de ha nem lesz ideje, akkor majd valamikor újra letöltöm, mert azt is érdemes megnézni. 


    Most elkészülődöm Anikóval a temetőbe,még van egy kis dolgom magammal. 


    Puszillak benneteket. 


     


     


     

    előzmény:
    BiriBiri (283706)
    2019-06-02  10:56
  21. 2019. június 2. 10:56283706.

    Szervusztok!


    Azt hiszem ma sem ússzuk meg eső nélkül..nagyon lóg a lába. Tegnap elég sok gazt ki tudtam szedni az utca fronton, a kerítés tövében. Ott most nagyon szépen virít az a sárga virág és bimbós a  yukka. Majd ha kinyílik lefényképezem. A kert most nagyon szép, olyan buja zöld.


    A szoba növényeket vittem ki, most már igazán lehetne nyár..na nem olyan perzselően tüzes, olyan kellemesen melengetőt kívánok.


    Timi tegnap haza jött, ennek örülök, hogy itthon van ma, mert ő főz, és porszívózott is, segített kivinni nagy cserepeket. Hét közben nem szoktam megkérni mert majd minden nap van vendége, elég az neki a munka után. Persze aztán mondja, miért nem szóltál, de ha egyel laknék akkor is nekem kellene megcsinálni.


    Ildi! Említettél egy filmet, kérem...most megint rá vagyok hangolódva. Amikor Szegeden, Pötyiéknél ezzel foglalkoztatok el sem tudtam képzelni, hogy egyszer majd én is a rajongó tábor tagja leszek. Nálad mutattad, hogy hogy kell, de én akkor is csak illemből figyeltem, és mi lett belőleköszönöm!!!!

    előzmény:
    harangvirag08 (283705)
    2019-06-02  09:15
  22. 2019. június 2. 09:15283705.

    Sziasztok!


    Tegnap "majdnem" én zártam ....ma meg nyitok.Kicsit nehezen találom meg a kulcsot.


    Ildikém ez a bazsarózsa gyönyörű.Nem láttam még ilyent.Az enyém is kezdi bontani a bimbókat....a fehér a hirtelen jött melegben teljesen szétnyílt. Jó lenne szerdáig kitartana ...mert jön haza Barbara ...és neki ez a kedvenc virága.A sárga ami tőled van ....szépen virágzik.Megúszta Boscó múlt heti kintlétét.


    Tegnap jól kidolgoztam magam .Annyira megnőtt a fű / mit ...fű...gyep, meg kuszaság/az esős időben. Bizony sűrűn kellett a gyűjtőt üríteni...meg lekaparni az aljáról a nedvesen oda csapódott füvet.Elég jól haladtam ....nem akartam szombat lévén ...délutánra halasztani.Tómalmon majális volt...mi nem szoktunk menni.A szomszédok mentek ...a kutyájuk ...egy spániel ...először csak sírt utánuk ..aztán úgy vonyított, fejjel az ég felé / mint a filmekben /. Most már tudjuk miért csinálja ....de amikor először ...a közeli szomszédok összefutottak ....mert azt hittük felakadt valahol.Sikerült odahívnom a kerítéshez ....akkor csöndben volt ....a fűnyíró hangja ....neki is jót tett.


    Maradt még hétfőre egy kis dolgom...le kell vágnom ott ahova nem ért a fűnyíró.Mindent elrendezek, mert a héten már nem fogok kimenni.


    Gondolok mindenkire....legyen szép a napotok!

    előzmény:
    franci47 (283700)
    2019-06-01  17:17
  23. 2019. június 1. 20:01283704.

    Jó, majd szólok amikor elmegy az ifjúság.


    Magdikám semmi gond, közben beazonosítottam. Kívánom sokáig élvezhesd a kerti nyugalmat.


    Jó pihenést mindenkinek.

    előzmény:
    franci47 (283702)
    2019-06-01  18:49
  24. 2019. június 1. 19:29283703.

    Sziasztok!


    Nemrég értem haza.Nagyon jó napom volt ....jól elvoltam magammal . A kertben semmi sem olyan mint amilyennek lennie kellene...de már alakul.Fűnyírás közben jöttem rá , hogy nem kell görcsölni...Semmi sem pótolja azt a hangulatot, lelki nyugalmat amikor érzek miután becsuktam magam után a kertkaput.Remélem még sokáig meg tudom tenni.


    Jó volt olvasni Saci beszámolóját...örülök, hogy jól éreztétek magatokat.


    Anikó...gyógyulj ...vigyázz magadra. A kis rózsaszín levirágzott....pedig akartam fotózni.Szépen hajtanak a tálban.


    Julika ...annyira megnevettettél...nekem csak "uraságtól levetett" holmim van. Most éppen idegeltem őket nöjjenek már ki egy laptopot...de hiába.Az örökölt telefonom beüzemelése is mindig elmarad.Igaz jó nekem a régim is.


    Ildikém ...megint bele trafáltam a filmbe.Elkezdtem a Childes Comfortot. Ez is egy családi film ...de ennyi eszementet egy családban.Negrónak gyógysimit küldök.


     


    Kicsit filmezek .


    Aludjatok jól !

  25. 2019. június 1. 18:49283702.

    Délután is jó nekem. 


     

    előzmény:
    ancsa46 (283701)
    2019-06-01  17:42

Címlap

top