Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

MENEDÉKHÁZ Középkortól ..

Buriburi
Létrehozva: 2005. május 2. 13:38

Szervusztok régi és Új Barátaim, Ismerőseim!
Azt gondolom, hogy legalább egyszer az életében már mindenki érezte magát úgy, hogy szeretett volna elbújni egy kicsit a világ szeme elől.
Szeretett volna álmairól, titkairól beszélni valakivel, tanácsot kérni, vagy csak egyszerűen pihenésre vágyott.
Szeretett volna új emberekkel megismerkedni, segíteni másoknak, ha tud.
Szeretett volna mély fájdalmaira vígaszt találni, vagy valakitől jó szót, dicséretet, símogatás kapni.
A Menedékház befogad és oltalmaz Mindenkit, aki "jó szándékkal" érkezik. Az nem baj, ha valakinek más a véleménye! Itt, csak 1 szabály van: " nem szabad egymást megbántani!"
Sajnos a technika ördöge és a kelet-európai munkamorál megrtéfált, és a beígért időpontra nem tudtam kinyitni a HÁZ virtuális kapuját.
Így viszont több időm jutott a Vendégek fogadására! :)
Szépen feldíszítettem orgonával, violával és tulipánnal a házat, behűtöttem a pezsgőt, megsütöttem a krumplis pogácsát és a tortát, előkészítettem az esti gulyáspartihoz a bográcsot. Fát raktam a kandalló elé, ha kell, hát bedurrantunk! :)
Gondoltam az idősebbekre és a gyerekekre is, Nekik meleg takarót tettem a szobájukba.
A Menedékház ablakából messzire ellátni. A gyönyörű napsütésben mintha már látnék is valakiket felfelé kapaszkodni az eredei úton. Vajon kik ők? Rendszeres látogatók, vagy csak alkalmi kirándulók, akik eltévedtek? Netán egy "vihar" elől menekülő? Talán régi Barátok?
Akárkik is legyenek, szeretettel fogadom Őket! :))
A MENEDÉKHÁZ kapuja NYITVA áll!!
  1. 2019. június 6. 18:00283751.

    Szervusz Annuska!ma is "okoskodok" Érdemes elolvasni!!!


    https://blikkruzs.blikk.hu/otthon/szodabikarbonas-viz-par adicsom/cygt0jp


    nemrégen jöttünk haza, a szolgáltatónál  jó kör volt. Átírattuk Timi nevére és így 4 ezer Ft-ot nyert. Olcsóbb lett az  előfizetése  a telefonra, és megduplázták a teljesítményt. Nagyon elfáradtam, fullasztó meleg volt a buszon, az utcán. vettünk egy órát a konyhába mert a régi elromlott és állandóan a hűlt helyét néztük. Megyek pihenőbe, felrakom a lábaimat, fáj a térdem is.

    előzmény:
    Anna34 (283750)
    2019-06-06  13:53
  2. 2019. június 6. 13:53283750.

    Szervsztok


      ilyen mérges vagyok. Irtok a szép kertről, Elzi  által készitett remekmüről, s én itt semmit sem láttok.


     Bocs, hogy csak most jelentkezzem, de elég rossz napjaim voltak. 


    Sacika, kérdésedre válaszolva:  Viki  menhelyről hozta a3 éves ordas szukát. Nagyon szerette és sokat költött rá- orvos, gyogyszer- mert elég leromlott volt. Sajnos az utobbi időben egyre több probléma jelentkezett . Hasmenés,  lábdagadás,kisebb daganatok. Vasárnap olyan állapotba került, hogy folyt belöle már a vizelet.Az orvos azt mondta nem tud segiteni. Amikor megkapta az alvós injekciót  dölt belöle a vér.  Szép  3 éve volt Vikinél.


    Sajnos az évek mulásával az erönk is csökken.Ln is sokat mérgelödők emiatt.


    Magdika szép élményben volt részed. B.nek és Neked is  jó utat.


    Anikó, azért csak ovatosan a munkával. Erösődj.. Az a lekvár biztos kellendő lesz.


    Ildike, mindig találsz olyan találó idézetet ami nagyon jó. űte is és Anikó is finom szörpöt csinál. Én is nagyon szeretem a bodzaát. Sajnos az idén nem lesz.Tetszett a jó kis mese. Bizony ritkán fordulunk meg a mi kis fészkünkbe. Mi van  sarkaddal?


    Pötyike, Neked sok eröt és türelmet, Lajosnak jobbulást kivánok.


    Julika, biztos szép a szőlőd.Tudta a kis vendég, hogy jó a hely, érdemes oda befészkelni. Érdekes az uborkáról irtak.


    Erika, biztos élvezi a szabadabb életet.


    Borsika, hogy vagy?


    Marika, hogy viseled ezt az időt?


    Itt hol nyári meleg van,. aztán zuhi, vagy szél.


    Mindenkinek jó egészséget kivánok.


    Ju

    előzmény:
    BiriBiri (283749)
    2019-06-06  10:44
  3. 2019. június 6. 10:44283749.

    Szervusztok!


    Borzasztó párás, fülledt levegő van...úgy vonszoltam el magam a gyógyszertárba. Tűzött a nap, most meg felhők gyülekeznek. Csabára készülök délután..a szolgáltatóhoz megyünk, lejárt a hűségidő. Igaz, most nem számít, ha újítunk marad minden a régiben de ma már többször hívtak, valami ajánlattal, de nem tudtam felvenni. felhívtam a számot a gép hang mondta, hogy mi van és hogy majd még hívnak. Úgy is készülünk, mert Timi nevére íratjuk a megrendeléseket. A mobilra van valami kedvezmény és az arany pontok is az övéi lesznek.


    megfőztem a gombás zöldborsós csirkét és zsemlét sütök. Olyan jó, hogy be lehet állítani az időt nem égetem oda. Emlékszem, hogy Julcsi is vett új tűzhelyet sokat várt a sütőtől és valamiért rossz volt, és nem cseréltették be..valami ilyesmi volt. Az enyém jó, legyen is az.


    Ildi! Köszi a feliratot!!!

  4. 2019. június 6. 08:56283748.

    Jó reggelt Mindenkinek!


    Útra kelők, Ildikó, Magdi vigyázzatok magatokra,Mindenki más is vigyázzon, hirtelen nagyon meleg lett.


    Már megjártam a bevásárló helyet. Sikerült szép oldalast, cs.mellfilét venni akciósan. Vettem még apróságokat és 3 kg epret befőzni, azért csak ennyit mert drága.Egyenlőre előkészítem, befagyasztom és majd őszibarackkal főzöm össze, kicsit megszaporítják egymást.


    A Ritától nagyon szép kaprot kaptam, azt is befagyasztom, hét végén ha minden összejön kimegyünk a birtokra, érik a cseresznye és a meggy.

  5. 2019. június 6. 07:01283747.

    Jó reggelt. 


     


    Magdi Jó utat!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kellemes szórakozást, kevés munkával.


     


    Én is mindjárt útra kelek. Eléggé szomorkás az idő, esernyőt kell vinni. 


    Küldtem feliratot. 


    Szép napot mindenkinek. 

    előzmény:
    harangvirag08 (283746)
    2019-06-06  06:52
  6. 2019. június 6. 06:52283746.

    Jó reggelt !


    Készülődök....nemsokára indulok.


    A családom már úton.


    Jelentkezem    amint haza érek.


    Puszi mindenkinek!

  7. 2019. június 5. 18:29283745.

    Én nézem...nagyon  izgalmas, nagyon jó!!!!!Amint van felirat kérem!!!


    Küldtem az uborkáról ódát..tényleg nagyon hasznos növény.


    Most mentek el Zsuzsiék, jót beszélgettünk amíg Timi dolgozott rajtuk. Azon csodálkoztam, hogy Annuska azt írta, locsolt. Nálunk minden vizes, időnként ránk szakad az ég. ma 3x- most gyönyörű idő van.


    Saci! Annyira aranyosak vagytok a "hölgyek" társaságában..Lili rajza nagyon ügyes


     

    előzmény:
    franci47 (283742)
    2019-06-05  17:30
  8. 2019. június 5. 18:24283744.

    3. Bepárásodik a fürdőszobában a tükör? Dörzsölje le a tükröt egy szelet uborkával.


    Ez nem csak gyorsan eltávolítja a gőzt, de a fürdőszobában kellemes illatot áraszt.


     


      4. A csigák feldúlják a palántákat a kertben? Tegyen egy alumínium lemezre néhány szelet uborkát


    és megszabadul a kertben a hívatlan vendégektől az egész szezonban.


    Az uborkából lévő vegyi anyagok reakcióba lépnek az alumíniumlemezzel és létrehoznak egy szagot


    mely észrevehetetlen az ember számára, de kellemetlen a kártevőknek, így tisztítva meg a területet.

    előzmény:
    BiriBiri (283741)
    2019-06-05  17:04
  9. 2019. június 5. 17:34283743.

    Szép délutánt Mindenkinek!


    Nagyon tevékenyek vagytok ma/is. Ildikó, Anikó városjárás, gondolom csomó pénzköltéssel.      Engem megöl ez a párás meleg. Azért a zsebkendőnyi  kerttel nagyjából végeztem, most jó nézni, hogy rendben van.


    Magdi biztos örülnek a kiflidnek, jó készülődést és kellemes időt az utazáshoz..


    Julika, ügyes Elza unokád, igaz a többiek is, tetszik a munkája.Csak úgy írom, hogy ma a dokinő megdicsérte a tőled kapott szütyőmet, olyan jó volt azt mondani, hogy a barátnőmtől kaptam.


    A tegnapi napot nagyon ellazsáltam.Röptetősek lettek a kis rigók és szinte fél napig azt figyeltem ahogy először ügyetlenül, aztán mindig bátrabban repültek, aztán elmentek végleg.Üres a fészek, majdnem megsirattam őket.Talán majd jövőre is megtisztel bennünket egy pár azzal, hogy itt rakja otthonát.


    Ma a reumatológián voltam beadatni a félévenként esedékes injekciómat.Viszonylag hamar végeztem a tág időpont /11-től 13-ig/ ellenére.Mire haza indultam nagyon meleg lett, alig tudtam haza vánszorogni.Elszomorít ha eszembe jut , hogy egy éve még ezer szatyorral is tudtam közlekedni...Gyors ebéd után aludtam fél négyig, hogy mi lesz éjszaka???


     

  10. 2019. június 5. 17:30283742.

    Magdi,most megint nem vagyok tisztában az utazásoddal. 


    Te mész, vagy csak csomagolsz? 


    A Darázs a kémfilmben van, amit nagyon ajánlok,  Kihagyhatatlan........ 


    azt hiszem hátbalövik. /szóval feláldozzák/ 


     


    Na mindegy, ha lesz majd felirat küldök, megvan ugye a 15-ös /vagyis a 30-as de úgysem nézitek még. 


    Mennem kell, sóskát főzök. 


    Befestettem a szüzmáriaféle  rajzot, majd egyszer felteszem, még várok vele. Csak az a baj, hogy papírra  csináltam. Most majd üveglap közép teszem.


    Kaptam vasárnap Anikótól vizesalapu festékhez   kartonfélét, majd próbálkozom most azon.  


    tényleg mentem. 


     

    előzmény:
    harangvirag08 (283737)
    2019-06-05  16:35
  11. 2019. június 5. 17:04283741.

    AZ UBORKA…


     


    1.  Az uborka olyan zöldség, amelyben megvan a legtöbb vitamin, amire szükség van egy nap folyamán.


    Egy uborka tartalmaz: B1-, B2-, B3-, B5-, B6-, folsav (B9), C-vitamint, kalciumot, vasat, magnéziumot, foszfort, és káliumot.


     


      2. Fáradtságérzés délután? Felejtsd el a kávét vagy más energiaitalokat és egyél egy uborkát.


    Az uborka a B-vitaminok és a szénhidrátok gazdag forrása, megadja neked a szükséges napi energiát .


     

    előzmény:
    BiriBiri (283740)
    2019-06-05  17:01
  12. 2019. június 5. 17:01283740.

    5. Szabályozza a testhőt, kívül- belül: ételként fogyasztva megszünteti a gyomorégést, a bőrre helyezve pedig nyugtatja a napon leégett bőrt.


     


    16. Méregtelenít: mivel az uborka gyakorlatilag csak vitaminokban és ásványokban gazdag folyadékból áll,


    megtisztítja a szervezetet a nem kívánatos anyagoktól, rendszeres evése pedig a vesekövet is feloldja.


     


    17. Az uborkakarika, mint ismeretes, szuper hatással van a karikás szemekre.


    A víz gyorsan beszívódik a bőrbe a zöldségből, ami feszesíti, kisimítja a bőrt. Ezen kívül gyulladáscsökkentő is.


     


    18. Segíti az emésztést és a fogyást: Alacsony a kalóriatartalma, levesekhez és salátákhoz pedig kiváló.

    előzmény:
    BiriBiri (283739)
    2019-06-05  16:58
  13. 2019. június 5. 16:58283739.

    19. Cukorbetegség, magas koleszterinszint, és ingadozó vérnyomás?


    Az uborkalében található hormonok segítik a sejtek inzulintermelését. Kutatások bizonyítják, hogy olyan sztirolokat is tartalmaz,


    ami csökkenti a koleszterinszintet, rostjai, a magnézium és a kálium pedig a vérnyomásra vannak pozitív hatással.


     


    20. Javítja a szájhigiéniát, gyógyítja az ínyt: a sérült, gyulladt ínyen segít az uborka leve. A rossz leheletért felelős baktériumokat pedig kiirtja,


    ha egy szeletet kb. fél percig a szájpadlásodhoz tartasz a nyelveddel.


     


    21. Enyhíti a másnaposságot: Hogy elkerüld a reggeli fejfájást és a többi kellemetlen tünetet, még alvás előtt egyél néhány szelet uborkát.


    A B- vitamin, az elektrolitok, a cukor, és természetesen a benne lévő sok folyadék segíti a szervezet regenerálódását.


     

  14. 2019. június 5. 16:56283738.

    Szervusztok.


    Érdemes volt most jönni, mert az ajtó is nyitva van, meg egy jó kis történet is várt.


    Ma nekem is volt egy Zeg.-i menetem, igaz csak az állomási boltig, nehéz dolgokat cipeltem, így nem akartam végigjárni a várost.


    A lekvár már az üvegben, nem lett sok, de szerintem finom, több volt vele a pacsmagolás mint amit ér az egész.


    Julika gratulálok Elzának, jó kézügyessége van, érdemes foglalkozni vele.


    Magdi az a kifli mindig jól jön, akár utazás előtt, vagy után, vagy közben. Neked kívánok nagyon sok szép élményt, kellemes napokat.

  15. 2019. június 5. 16:35283737.

    Itt is vagyok meg nem is várom, hogy felfusson az élesztő.


    Nagyon kellemes, meleg nap van errefelé.Délelőtt voltam a Spárban ....csak azt nem vettem amiért mentem...de mást bőven.


    A csomagolásba is bele kezdtem / nagyon nem szeretem /...kevés cuccot viszek.


    Kaptam egy csekket ...vízóra csere lesz....nehogy már penészedjen a pénz a bukszámban.


    Ildikém ...engem már többször megszívatott a Sb. Most a családi film aránylag jól jön ...igaz egy részt nézek ....fáradok.


    Tegnap írtátok... ki a Darázs?


    julika Elza  nagyon tehetséges...tetszik a munkája.


    Kiflit sütök ...holnapra az "utazóknak"....szerintem este befalják.

    előzmény:
    franci47 (283736)
    2019-06-05  16:14
  16. 2019. június 5. 16:14283736.

    Jó reggelt, jó napot, jó étvágyat az ebédhez, kellemes délutánt. 


    Ezt mind egyben. Kinyitottam nektek az ajtót, tárva van, mert meleg van.


    Igaz a szél fúj, de melegen. 


    Köreimet lefutottam, de nem gondolom, hogy vége van. Voltam Zegen, piacon, vettem virágot, permetszert. vásároltam kicsit. Gyógyszertárban is voltam.  Jól megizzadva jöttem haza, ruhacsere, már azóta kétszer cseréltem a kerti munkák miatt. Eszembe jutott Julcsi széke, nekem két, vagy három egymásra rakott báladeszkám van, de ki kell cserélnem támlás székre. 


    Ma miután Zegről megjöttem, megnéztem a love .......- utolsó részét a Sorozatbaráton. Méghogy jó a SB?! Tegnap a 32-es részt nem engedte megnézni, a következőt majdnem, de a végén belassult, és mint a tetű ment csak előre. 


    Ha nekem mindig innen kéne nézni, abba hagynám az egészet. Szóval Magdi veled is ezt csinálta. Szóval vége lett, sok viszontagság után. Nem bántam meg, hogy megnéztem. 


    Most tettem a  bodzalébe citromot, mert kevés volt itthon tegnap előtt. Este, vagy holnap le kéne szűrni. Mégnem tudom mennyire leszek fáradt.


    Tegnapi kelt tésztám nagyon finom lett, mákos, és lekváros  Bukta  /így nagy betűvel/  mert olyan finom volt. Kettőmaradt az egy nagy tepsiből. Legtöbbet Tomi segített az evésben. 


    Mennék, az ajtó nyitva, lessél be jó a hőmérséklet, nem fogsz fázni.  Itt egy üveg vörösbor, kis pogácsa, ülj a fotelbe, és várd ki fog jönni utánad. 


    Kis szélcsengő az ajtó előtt jelzi, hogy a szél fújdogál, Rézi kecskéi eljöttek egészen az ajtóig, talán azt hitték, hogy a gazdája jön, a  kutya kicsit megugatott, de az is csak szeretetből. 


    Ambrust nem láttam, pedig szóltam volna neki, hogy  nyírja le a füvet, talán majd egy másik alkalommal.


    Mese-mese mátka,


    pillangós madárka,


    Ingó-bingó rózsa....


    Te vagy........KI IS VAGY? ITT VAGY?


     


     

  17. 2019. június 4. 18:52283735.

    Ami tetszik benne, a színek..és hogy nem másolta. Persze vannak hiányosságok de szeretet festeni, rajzolni, és ez a lényeg..örömet szerez neki és persze a családnak is.


    Fél 5 kor kimentem, nagyon kellemes idő volt. A szőlővel babráltam. Ez olyan gyorsan növő fajta, állandóan a hónalj hajtásokat kell kitörni mert különben egy dzsungel lesz. Élveztem a kellemes napfényt, olyan ideális idő volt. Időnként leültem, nekem is van olyan székem mint Julcsinak is volt..ebben hasonlítunk. Gondoltam is, hogy lefényképezem és megkérdezem, ki jut róla eszetekbe? De felesleges..úgy is emlékszik mindenki rá.

    előzmény:
    franci47 (283733)
    2019-06-04  16:36
  18. 2019. június 4. 17:01283734.

    Rendeltem egy ilyen készüléket. Az én arcüregemmel állandóan probléma van, a hurut a fülemre megy..kipróbálom, nagyon jó véleményeket hallottam róla.


    https://www.libairator.com/libairator-soterapias-keszulek -307

  19. 2019. június 4. 16:36283733.

    Julika, nagyon jó a festés. Gratulálok Elzának.


    Belőle még minden lehet, előtte áll mindennek, van ideje tanulni. Kívánom neki, hogy így is legyen. 


     


    Valami kicsi tudást még összeszedhetek én is, ha nagyon igyekszem. 


    Bár meg kell mondjam nagyon elfáradok bele, mármint a festegetésbe. Benne van az izgalom is, hogy is kell csinálni. 


    Azért nagyon köszönöm, hogy megemlítettél. 


    Kint voltam eddig, összeraktam az ecsetjeimet, és egy isteni kelt tészta illatot éreztem. Lehet, hogy sütnöm kell?!!

    előzmény:
    BiriBiri (283732)
    2019-06-04  15:57
  20. 2019. június 4. 15:57283732.

    Elza rajza..még kicsi, 12 és fél éves, de még lehet belőle egy Ildi!

    előzmény:
    BiriBiri (283731)
    2019-06-04  14:23
  21. 2019. június 4. 14:23283731.

    Pötyi!!!!


    Most látom, nem a létszámot hiányolod..te vagy gyéren...de érthető!!! Gyere ha, tudsz...olvasni biztos olvasol minket...megértjük, ha "gyéren" vagysz.

    előzmény:
    potymama (283727)
    2019-06-04  10:27
  22. 2019. június 4. 14:18283730.

    Na....megint itt vagyok. Közben olyan meleg lett, hogy csak na...de befejeztem a fűnyírást, voltam a boltban, gyógyszertárban. Jó sok pénzt költöttem. Holnaphoz egy hétre jön a nyugdíj..remélem kitart addig a maradék. A cicáknak akkor az étvágyuk, hogy nem győzöm jóllakatni őket. Pedig megfogadtam, reggel egyenek csak húsosat meg este, napközben egyenek szárazat. De Inci úgy üvölt, hogy kénytelen vagyok adni neki.


    Reggel Timit nagy meglepetés érte. nyitotta a cica hotelt és 3 cica masírozott ki az ajtón. Azt hitte rosszul lát, de hiába számolt utána, 3 volt az.  nappal nyitva a műhely ajtó, ami ugye a hotel is, és akkor költözhetett be egy "migráns". Nem vettem észre pizsama osztáskor, pedig tettem vettem, elővettem a szárat tápot, mert azt nappalra eltettem, ha arra járna kóbor cica, ne egye meg....hát járt is, kaját nem, de szállást azt kapott.  Szóval most egy régi ajtóval el van zárva a bejárat, hogy szellőzzön a hotel..mindjárt viszek egy függönyt is, hogy pofásabb legyen a szálló. Milyen jó, hogy nem dobáltam ki mindent, oda éppen jó lesz piros fehér csíkos függöny, a régi konyhám szeretett darabja.


    Pötyi!


    Hogy gyéren vagyunk ?. Igen, kevesen vagyunk,  már mint létszámilag, osztálykönyvileg...de aki tud, az jön. REMÉLEM!!!

  23. 2019. június 4. 13:32283729.

    Ildi a filmben a Darázs volt a vendég, tényleg hasonlít a 2 személy.


    Magdi szép muskátlit kaptál, a konyhaablakból ilyen klematiszt látok én is.


    Nálam ezek nyílnak most, a rózsákat agyonverte az eső.

    előzmény:
    franci47 (283728)
    2019-06-04  11:21
  24. 2019. június 4. 11:21283728.

     


    Magdi, szépek a virágok.


    Azt még kérdezném, mekkora a festmény? Mire van festve, biztos olajfesték.  A sorozatot láttam, nagyon jó volt. először nem is emlékeztem melyik is volt. 


     


    az idézet nem pontos. 


    Kincs, minden jó pillanatot átélni. 


    Anikó, azt nem tudom, hogy Darázs ment el az esküvőre /filmből/ ? Annyira ki volt öltözve.  Keverem a fiatal testvér apjával.


    Én is kint dolgoztam, most eszem a reggeli ebédemet. 


    Holnap v.hogyan el kéne mennem permetszert venni a paradicsomra.  Anikó ajánlotta, neki meg az eladó.  Meg más is kellene. 


    Pötyi, ha gondolod ujratöltöm a bábelt, nem tudom te láttad-e, ha nem vagy jól, és sok a dolgod, akkor írd meg. 


    Szóval megettem az ebédet, most egy rész film SB-én mert nem bírom kivárni a fordítót. 


     


     

    előzmény:
    harangvirag08 (283725)
    2019-06-04  09:55
  25. 2019. június 4. 10:27283727.

    Sziasztok!


    Nagyon gyéren vagyok, de azért ha lehet benézek. Gyönyörű virágaitok vannak. Ilyen még nem volt..nekem semmi virágom sincs az erkélyen. Bent meg nem marad meg virág, kivéve az ibolyákat a konyha ablakban..azok gyönyörűek.


    Olvasom, hogy megígértem a Babel..küldését. Tényleg! Szívesen feltöltöm..gondolom egy pár nap múlva, mert most van mit letöltenetek.


    Azt nem mondom, hogy unalmasan telnek a napjaim..de ezt nem kívánom senkinek.


    Nálunk is tegnap akkora zivatar volt!!! Egyszerűen nem bírják levágni a füvet a ház körül, mert mire száradna egy kicsit hogy vigye a fűnyíró ..újra esik.


    Gondolom most kiesi magát..aztán nyáron meg kiszáradunk. Bár még hátra van Medárd..szombaton lesz.


    A Tisza is árad, lezárták a rakpartot. Ez a közlekedés szempontjából nagyon fontos kerülő út, most minden forgalom a városba megy be ami amúgy is túlzsúfolt.


    Sajnálom Annuska unokáját, egy kedvenc háziállat elvesztése nagy bánat a családnak.

Címlap

top