Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

MENEDÉKHÁZ Középkortól ..

Buriburi
Létrehozva: 2005. május 2. 13:38

Szervusztok régi és Új Barátaim, Ismerőseim!
Azt gondolom, hogy legalább egyszer az életében már mindenki érezte magát úgy, hogy szeretett volna elbújni egy kicsit a világ szeme elől.
Szeretett volna álmairól, titkairól beszélni valakivel, tanácsot kérni, vagy csak egyszerűen pihenésre vágyott.
Szeretett volna új emberekkel megismerkedni, segíteni másoknak, ha tud.
Szeretett volna mély fájdalmaira vígaszt találni, vagy valakitől jó szót, dicséretet, símogatás kapni.
A Menedékház befogad és oltalmaz Mindenkit, aki "jó szándékkal" érkezik. Az nem baj, ha valakinek más a véleménye! Itt, csak 1 szabály van: " nem szabad egymást megbántani!"
Sajnos a technika ördöge és a kelet-európai munkamorál megrtéfált, és a beígért időpontra nem tudtam kinyitni a HÁZ virtuális kapuját.
Így viszont több időm jutott a Vendégek fogadására! :)
Szépen feldíszítettem orgonával, violával és tulipánnal a házat, behűtöttem a pezsgőt, megsütöttem a krumplis pogácsát és a tortát, előkészítettem az esti gulyáspartihoz a bográcsot. Fát raktam a kandalló elé, ha kell, hát bedurrantunk! :)
Gondoltam az idősebbekre és a gyerekekre is, Nekik meleg takarót tettem a szobájukba.
A Menedékház ablakából messzire ellátni. A gyönyörű napsütésben mintha már látnék is valakiket felfelé kapaszkodni az eredei úton. Vajon kik ők? Rendszeres látogatók, vagy csak alkalmi kirándulók, akik eltévedtek? Netán egy "vihar" elől menekülő? Talán régi Barátok?
Akárkik is legyenek, szeretettel fogadom Őket! :))
A MENEDÉKHÁZ kapuja NYITVA áll!!
  1. 2019. július 28. 07:47284276.

    Egészen fantasztikus Julika hogy ezt a sok nyelvtörő kutyus nevet meg tudod jegyezni!!!  Már magában ez  is teljesítmény, hát még a séta meg a vigyázás!  Velem is jól ki van tolva, ..még hogy PityPang, ..meg az Oszkár!  Kiduvad a szemem, mire a filmes díjról beugrik. Persze, azért van, mert itthon van még a három, de azokat elintézem azzal, hogy elkiabálom magam, hogy "Lááányook!" ..és futnak is. 


    Irtó zuhé volt tegnap, kivülről megmosta az ablakokat. Pedig szándékomban állt megpucolni.Még várok, mert sok felhőcskét  látok.Örülök, h. FranciIldikémnek nem esett jégkár a kertjében. Magdika,  hazamész-e, ..jó hogy nem kell még a főzöcskével is törődnöd. Pötyikém, ..még mindíg van az orosz levesemből,  ...az énIldim tegnap hozott gombás tésztasalátát. Nagyon finomat tud főzni. Azt ettem, ..mindet egyszerre!!!  ..hagytam is búcsúlevelet, hátha kimúlok a falánkságom miatt. : - )


    Anikó, osztom a véleményed: mindenütt jó, de legjobb otthon, az ember megszokott kuckójában. El sem tudom képzelni, hogy viselkednek a cicák, ha más gazdi van velük? Esznek rendesen? ..Barátkoznak, simulnak?? ..irod, hogy még igen kicsik.  


    Alig volt a /kis/piacon sárgabarack. Nem vettem, csak néztem, majd a Pennybe - mondok.  Ott meg apró volt és keményke. Bántam is. Almát vettem, és majd megsütöm, mint  Pötyike. Milyen lett? Jó lett?  A múltkor rácsosat csináltam, és vegásan, piteformában. Mutatós lett, örültek a gyerekek. 


    Van egy jókora üveg házi mézem itthon.Ajándékba kaptam. Abból kéne puszedlit sütni. Csak neki kéne állni. Ja, ...nagyon olcsó volt a Pennyben egy fajta dobozos fagyi. Tegnap vettem epres-vaniliást. Elfelejtettem és amikor megleltem, ujra örültem neki. Éjjel ettem pár kanállal belőle. Közben nézem a nagy villámlást a konyha ablakból. Jó buli volt. Egyre kevesebbet alszom.


    Elképesztő hír!  Ismeritek ugye Gyuri bácsit? Ő az ország kertésze.  Most ünnepli a 100-adik szülinapját. Volt egy kattintós linkem róla, de nem találom. Ha valaki gratulálni akarna neki, elég ha beírni a nevét, és már is ott terem. Csúcs az a pasi. Kertezik, ír, ..blogozik, ..családozik, és milyen szimpi meg népszerű is. Jó humorúnak és vagánynak képzelem őt.


    Magdika, te is gondosan kirakod a zöldhulladékos zsákokat! Biztos felmenne a vérnyomatod ha látnád egyik fiatal - egyedül állóvá vált - szomszédunknak már embermagasságú a sok gaz a kertjében! Tőle aztán jöhet a gyüjtő kocsi!!  Ki sem lát a gazból. Vagy 1 éve vesztette el a szüleit és magára maradt. Bánatában lett ilyen hanyag, ..mégis fura. Vajon meddig marad igy. Viszi majd a szél a magokat a többi kertbe is.Sajnálnám is, ha legalább köszönne. Lehet egy kis beütése szerintem. Mégis , kicsit kívánom, hogy boldoguljon.


    Nagyon adakozó kedvem van, ..meg mehetnékem. (Biztos sok csiga van a járdákon, ..majd kerülgethetem őket.)  Inkább az ablakpucoláson járna a fejem. Ha akarom, 1 óra alatt végeznék. Sipp-supp. De hát istenke pihenős vasárnapján?? Meg aztán: mért is nem hétköznap csinálom? Kérdések, kibúvók. : - )) Van bőven belőle.


     


     


     






     



    előzmény:
    BiriBiri (284268)
    2019-07-27  06:28
  2. 2019. július 28. 07:31284275.

    Jó reggelt Mindenkinek!


    Ma én is korai kelő vagyok.Az este volt némi eső....talán egy alapos locsolásnak megfelelő.Gyorsan átmertem a vizet a másik hordóba,hátha lesz még ma.Remélem a jégverés elkerül bennünket.


    Nagy terveim nincsenek mára...tv-zek,filmezek,olvasni valahogy nincs türelmem,amibe belekezdtem nem érdekel igazán.


    Ildikém ...a Spring nekem nagy csalódás volt,pedig olyan szép a bemutató képe,meg a történet leírása.A lány nem volt szimpatikus,erőszakos,rosszul öltözött stb.A fiú pedig gyerekes .Egyetlen egy férfi sem volt akire azt mondanám ,na erre jó ránézni.Az aranyos kisfia volt igazán szerethető. Valószínű bennem van a hiba...túlságosan vártam ezt a filmet...és a Fates után nem hagytam a szokásos szünetet.Persze tőlem függetlenül biztos sok embernek tetszett,mert áradoztak róla...de hát ahányan vagyunk annyiféle ízlés ...és ez a jó.


    Annuska...láttam a Fb-on milyen szép kenyeret sütöttetek.Nálunk a Férjem volt a nagy sütő...egész recept


    gyűjteményt kísérletezett ki.Kész pékség volt a konyhaszekrény egyik rekesze.Különböző kiőrlésű,lisztek,magok stb.Én sajnos csak a foszlós,fehér kenyeret szeretem/nagyon ritkán /,de főleg zsemlyét v. kiflit eszem.A kenyérsütőt elajándékoztam.


    Pötyi nagy szám lehetett a kutyák lubickolása.Boscónak is van kis medencéje,de nem tudjuk beimádkozni...újabban abból iszik.


    Legyen szép a napotok!


     


     

  3. 2019. július 28. 06:20284274.

    Szervusztok!


    Jól érezte a szervezetem, eső lesz...és lett is, hajnalban dörgött, villámlott, esett. Lehűlt a levegő, most nagyon kellemes, már szépen jön fel a nap. Ma resztelt májat készítek rizzsel. Más dolgom nem is lesz..talán. Most még vissza fekszem egy kis újság olvasásra. Marika hozott régi képel lapokat, , igaz, hogy már megtörténtek azok az események de még is érdekes elolvasni hogy is volt? Sok recept van bennük, elolvasom aztán nem csinálom meg őket. Legyen szép  a vasárnap mindenkinek.

  4. 2019. július 27. 20:43284273.

    Magdi, milyen volt a Spring, érdemes megnézni, vagy nehezen induló.Magdikám, te ott  jól érzed magad, akkor maradj ott ameddig kibírod. 


     


    Most aztán nem tudom mi történt a paradicsomommal,  jött a jég, bár kis db-okat láttam az ablakban, de eshetett akár nagyobb is. Mielőtt  megeredt, rátettem egy hálót, de szerintem azt is lefujhatta a szél. 


    Még messziről most is dörög. 


    Úgy nem szeretem az ilyen időt. Estefele temetőmenet lett volna. 


    Leszedtem a virágokat is, ha mégis esne, akkor azt legalább ne tépázza meg a szél. 


    Most kikapcsolódásként azt hiszem megnézem az Affair....... 3. részét.  Az 5o részesbe kicsit belefáradtam, bár arra is kiváncsi vagyok. 


    Annuska, szép kenyeret sütöttetek. 


    Jó estét, jó éjszakát kívánok mindenkinek. 


     

    előzmény:
    harangvirag08 (284272)
    2019-07-27  19:25
  5. 2019. július 27. 19:25284272.

    Sziasztok!


    Itt reggel óta nagyon lehűlt a levegő....sajnos eső még csak egy pár csepp esett...remélem az éjjel  elered.


    Ildikém ...köszönöm a filmet.Ma végre befejeztem a Springet.


    Reggel rendet raktam a paradicsomosban,majd jött a Gyöngyi és átbeszéltük a délelőttöt.Délután megettem egy jó nagy adag jégkrémet.Annyi kajám van..J.annyit ide pakolt,meg én is hoztam, de főleg gyümölcsöt  ennék csak.


    MÉg.nem tudom mikor megyek haza.


     


     


     

  6. 2019. július 27. 18:05284271.

    7 = Dörög az ég.   Már több órája, remélem nem lesz vihar, nagy égzengés. 


    Julika, van még filmed? 


     


    Jaj lányok, valamit úgy kívánok,  azt hiszem egy kis fagyit, citromfagyit. 


    Mostanság nem jött a fagylaltos, pedig szokott jönni tavaly. 


     

  7. 2019. július 27. 15:45284270.

    Szervusztok.


    Pötyi köszönöm szépen a jókívánságot.


    Reggel azt hittem esni fog, még csöppent is pár csepp, aztán szörnyű meleg lett.


    Levágtam a füvet, nagyon megnőtt, már akkor aktuális lett volna amikor elmentem, de elsummantottam, most meg alig bírtam vele, jól kifárasztott, pedig még vágóélt is cseréltem, hogy könnyebb legyen.


    Ildi sikerült mindent letölteni, köszönöm, el is kezdem nézni.


    Várom a gyerekek jelentkezését a hazaérkezésről, remélem minden rendben lesz, a kaja készen várja őket a hűtőben.

  8. 2019. július 27. 07:18284269.

    Sziasztok!


    Annuskánk és Anikónak BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!!


    Jókat mosolygok Borsika főzésén..elkezd valamit és mindig más lesz belőle!


    Ma én se tudom mit kellene főzni, a héten már végig ettük az étlapot amit szeretünk. Lehet lecsó lesz. Meg van itthon almám..Borsika féle almás lepény??? Lehet.


    Felénk is nagyon meleg van..és eső sehol. Porzik minden.


    Tegnap átmentünk délután a lányomékhoz..játszottunk a 3 kutyával. olyan jópofák! Valamikor még mi csináltattunk az unokáknak egy kis fürdő medencét, nem is olyan kicsi. Olyan kemény műanyag..nagyon hálás ..mert még most sincs semmi baja. A három kutya abba vircsaftolt tegnap, mint a rossz gyerekek...


    A telefonomon olvasok ám mindent, de ott nem szeretek írni, mert a hurka ujjaim egyszerre mindig 2 betűt nyomnak. Van ceruzám is..valahol.


    Na, erről jut eszembe..kitört a forgószékem görgője. De nagyon ügyes vagyok ám..a multkor ki volt dobva egy a kukákhoz (szék) lementem és kiszereltem a görgőit. Csak hát olyan jól eltettem, hogy kéznél legyen ha kell...sehol se találom!! Feltúrtam a lakást...nincs. Egyszer biztos előkerül..addig meg billeghetek a székkel.


    Megyek, mert kávét kell adnom a "zuramnak"..ma sokáig aludt, van amikor már ötkor felkel.


     

  9. 2019. július 27. 06:28284268.

    Jó reggelt!


    Aki nem rakta ki a sárga kukát tegye meg...vagy nálatok nem most viszik? Akkor bocsánat. Látom, hogy még hiányos, sokan nem tették ki, pedig azt korán viszik. Az, hogy egy hónapban egyszer viszik figyelni kell, melyik a hónap utolsó szombatja. Nóri mindig elfelejti, neki szólni szoktam.


    Mára elértük, hogy a nagyon szégyenlős, félénk Csicsi kutya ma, amint meglátott leugrott a heverőről, mert ő urasága ott alszik, és jött a kapuhoz. Eddig könyörögni kellett neki, szégyenlősen somfordált előttem, ..mára elnyertem a bizalmát. Ő nagyon visszafogott kutya, csak egyedül eszik, nem a többivel, és a gazdinak is ki kell menni ha eszik. Van még egy kutya, a Pici, őt nem viszem. Ő nagyon mozgékony, eleven, nem hiszem hogy tudnék két pórázt tartani, két kutya után felszedni a végterméket. Pici úgy is ugrál, szaladgál eleget a hatalmas kertben. A Csicsi a Picinek az anyja, már öreg, ha nem sétál nem eszik és csak egész nap a heverőn fekszik. A múltkor kapott valami agyi katasztrófát is, vitte Zsuzsi orvoshoz, kapott szteroidos injekciót, az egyik oldalon a lábán kicsit maradt nyoma. Szóval őt mozgatni kell, azért viszem. Holnap jönnek haza Jánossal, az Adrián voltak, ezt kapta Zsuzsi szülinapjára. Névnap Róma,  szülinap Adria..nagyon örülünk, hogy ilyen jól alakult Zsuzsi élete.

  10. 2019. július 26. 18:37284267.

    Nagyon szép ez a liliom...és a torta../most jól jönne/.


    Anikó...üdv itthon.

    előzmény:
    Rolta (284263)
    2019-07-26  15:58
  11. 2019. július 26. 17:12284266.

    Annuska!


    Nagyon boldog névnapot kívánok, jó egészséget, minden jót.

    előzmény:
    ancsa46 (284265)
    2019-07-26  17:06
  12. 2019. július 26. 17:06284265.

    Szervusztok.


    Drága Lányok!


    Nagyon szépen köszönöm a sok jókívánságot, szépséget és finomságot.


    Hurrá, itthon vagyok, egyre jobban és jobban rájövök, hogy szeretek itthon lenni, persze más lett volna, ha nem egyedül vagyok, igaz a cicákkal volt némi társaságom, és mivel még fiatalkák, így jól elszórakoztattak a kis kajlaságukkal.


    Majd szépen sorba visszaolvasok, igaz a diófa alatt tudtam olvasni, némileg képben vagyok.


    Igyekszem helyrerázódni mielőbb.


    Hoztam egy kis hűsítő finomságot.

  13. 2019. július 26. 16:29284264.

    Drága Annuska és Anikó!


    Mindkettőtöknek kívánok jó egészséget és sok boldogságot ezen a szép napon!


     


     

  14. 2019. július 26. 15:58284263.

    Szép délutánt Mindenkinek!


    A két szépnevű barátnőnknek Annának és Anikónak kívánok egészségben, vidámságban gazdag boldog névnapot..


    A virág  amit hoztam nektek a kiskertem új, kedves virága..a tortákat  nektek "sütöttem"

  15. 2019. július 26. 14:22284262.

    Finomat és ötletesen főztél Borsika! Erika még kenyeret is tud sütni a "természetben"Örülök, hogy az ünnepeltek nem lettek elfelejtve, Annuska szívét melengeti...hát nem is lehet elfelejteni ilyen barátnőt. Mi volt amíg nem volt telefon? Ja..voltak névnapi lapok..az is szép volt nagyon


    Hatalmas meleg tombol..Ildinél meg jég volt. lehet, valamikor ide is ér valami változás: Fáj a csípőm és a térdem..biztosan lesz.Megszereltem a lombseprűt, Marika jön érte...nekem lötyögött, hagytam..de ha már kölcsön adom legyen az tökéletes. Milyen jó, hogy az én kis műhelyemben minden van..találtam bilincset, azzal erősítettem meg, jól ráhúztam. Elégedett vagyok magammal.

  16. 2019. július 26. 13:35284261.

    Stop! Azonnal álljon meg a nászmenet! Meggondoltam magam, ..Erika, ..még jobbat találtam ki, mint a paradejsz leves!Elfogyott a paradicsom konzervem!  : - (((  Bezzegh   ..ilyen baleset veletek biztos nem fordulna elő, mert legtöbben saját eltevésű, bio paradicsomléből főzitek. Na,  hol is tartottam?


    Scsí. .... Igen, scsí levest főzök inkább.. Tudjátok..az a híres   orosz leves!!! Még soha sem főztem, csak olvastam róla.  Ahhoz van m a j d n e m   minden hozzávalóm. _: - )))  Benéztem a m.hűtőbe  és találtam egy kis doboz pörkölt fazonú dobozkát,  valamint egy jó fél zacsi sav.káposztát. Erősen beindult az agyam, ..mit lehetne ebből kihozni???  Krumpli!!  Lehet, hogy az is kell bele, meg s.répa. Gyorsan elolvastam a recijét,   ..aztán be is csuktam. Nincs füstölt kolbászom. A  pörkölt, mint utóbb kiderült: zuza pöri, hhhmm...  nem is tudom.Ejnye. Ilyen apróságra nem adunk, ..ez amúgy sem igazi scsí levesnek szánom,..csak amolyan  "scsís"-nek. Már fől, vagyis főőő. Első benyomásom az volt hogy a sav.káposzta kitolt velem, mert elvette a pörköltem szép piros szinééét. Ezt nem vártam volna. Sápadt lett teljesen! A szinének  már úgy is mindegy:  azt hiszem,  dobok bele egy pörkölt kockát. Hanem az íze meg az illata!!!   Fenomenális! Komolyan. Szinte látom magam előtt a nagy orosz sztyeppét,  a nagy hóban repülő szánt, ... az összefagyott utasok megszállnak egy jó meleg fogadóba.Éhesek, ..azonnal forró scsít kérnek Misától a kocsmárostól. Hi-hi.Sajnos az én scsím - csak félig lesz scsí.  Egész jó szine lett. Ha így maradna, ...scsísebb lenne. : - )    Na jól van, jól,  ...megyek. Be kell dobnom egy Algot, mert ettől a scsí ügytől teljesen lemerültem, bele is fájdult a fejem rendesen. Felöntöm egy kis vízzel, ..mert még el talál főni.: - )))

  17. 2019. július 26. 13:30284260.

    Sziasztok!


    Ildikém döbbenettel olvasom,hogy jégeső volt nálatok.Remélhetőleg nem tett nagy kárt.Szörnyű mikor az ember munkája semmibe megy.Itt ma is elviselhetetlen meleg van ...délutánra jósolnak esőt.képtelenség,hogy ilyen hőség után normálisan jön.Boscó nagyon fél a vihartól...eddig szerencséje volt,mert mindig volt valaki a közelben.Igaz mikor még kintalvó volt ....pont én voltam otthon....éjjel a dörgéskor átmentem.Tegnap este akkora koncertet rendeztek pár házzal arrébb levő kutyával...egyik sem akarta abbahagyni....mint amikor vitában ...kié legyen az utolsó szó.hiába hívtam ....nem fogadott szót.Most elnyúlva fekszik....pedig a kintiek már megint ricsajoznak.


    A filmet le tudtam tölteni....köszönöm.Igaz csak félig néztem meg,mert annyi lett a szúnyog/sose szokott lenni/aztán bemenekültem....és aludni tértem.kivételesen jól aludtam.


    Erika...jól telnek a napjaitok.Ügyes vagy ...még kenyeret is sütsz kint.Én tegnap annyi kajával jöttem ki mintha világvége lenne....de ebben a melegben igen keveset eszem.


    Vigyázzatok magatokra!

  18. 2019. július 26. 13:16284259.

    Szervusztok


      Ildike. köszönöm a szép virágokat is.


    Borsikám, aramyos vagy, köszönöm.


    Julika, igy együtt szép, köszönöm.


    Magdika, a kosár margarétával együtt köszönöm.


    Erika, a távolból jött jókivőnsőgokat köszönöm. Kicsit irigyelek.


    Ildike, egí kis jég nélküli eső itt is jó volna. Remélem a paradicsomaid meguszták.


    Borsika, ebbe a melegben csak ovatosan a munkával.


    Itt is nagyon meleg van. Névnapom alkalmából neki álltam felujitani a szobám. Na csak eg y kisátrendezést csináltam. Ki is fáradtam. Közben azért elkészült a menű is. Várom a gyerekeket. Melengette szivem a délelötti sok telefon. Bevallom jól esett, hogy nem feleljettek el.


    További szép napot kivánok.

    előzmény:
    M12345678 (284258)
    2019-07-26  13:09
  19. 2019. július 26. 13:09284258.

    KEDVES Anikó


     E szép napon minden szépet és jót kivánok, sok örömöt és boldogságot


     


    Eged legyen borutlan isten arcz,
    Szíved nyugalmasan mosolygja meg
    Tündér évek` malaszthozó sorát.
    Ezt kivánom nevednek ünnepén
    Rövid de tiszta szív-fohászomul.


    Nagy Imre




     
    17

     



    előzmény:
    BORS (284257)
    2019-07-26  12:32
  20. 2019. július 26. 12:32284257.

    Megjöttem a fodrásztól. Kis csutka frizurát vágattam. 


    Most gondolok Rátok 1000-el, őrületes meleg van! Ildike, olvasom a jégesőt  nálatok! Remélem nem tett nagy kárt. Sajnálom Negrot, hogy olyan félős. Nálunk Mici rá se hederít az égzengésre,a tacsik odafigyelnek, de nem vészes. 


    Erika,  ..szuper. Már mint a paradicsomleves  ötlet. Hamar összedobom, van vhol még egy konzervem. Jó h kaptad a kenyérsütőt, rendes a szomszédotok. Mit sücc majd kis szűcs? : - ))) ..Majd ha sütsz, írd meg hogy sikerült. Jó kis bulizást kivánok estére.


    Mindenkire gondolva búcsúzom, irány a munka!  ...hi-hi..mondom én most, aztán ki tudja, nem állok-e neki a limonade szerelmes könyveknek, amit most vettem ki a könyvtárból?! 


    Sok dícsérő szót kaptunk T ő l e t e k   az unoka kertjére,  köszönet érte:  mindet átadom, fog örülni. Nagyon sokat dolgoztak érte, és benne és azóta is folyamatosan azt teszik. Nekem csak a fák hiányoznak onnan, ..egy árva zöldelő fa sincs, csak bokrok. : - (( Ki hallott még olyan kertes házat, ahol nincs egy árnyat adó fa sem?


     

    előzmény:
    franci47 (284255)
    2019-07-26  10:01
  21. 2019. július 26. 11:16284256.

    Drága Annuska és Anikó!


     


    Kivánok nektek nagyon sok boldogsŕgot, jó egészséget és létező minden jót!!!!!!


     


    Képzeljetek el nagy csokor vrágot, egy hűsitő jégtortát, mert sajnos nem tudok képet küldeni.


    Itt meleg van, csak az időnkénti szellő segit elviselni. Lusta üzmódban vagyok. Főzni nem kell, van maradék lecsó, túrós csusza és paradicsom leves. Várom a fiamékat, munka után jönnek. Majd sütünk szalonnát, iszunk jó hideg sört. Ha sikerül frissen sütött kenyér is lesz. Kaptam a szomszédtól kenyér sütőt. Költözött és sok mindent szanált. 


     


    Mindenkire gondolok, vigyázzatok magatokra!!


     

  22. 2019. július 26. 10:01284255.

    Jó reggelt Lányok.


     


    Itt nagy zivatar volt, jéggel, nagy esővel, dörgéssel, villámlással.


    A kutya annyira félt, végig remegett. 


    Nem is tudom mi lenne, ha kinti kutya lenne. 


    Bosco mit csinál ilyenkor, vagy Mici, tacsik? 


    Cicák úgy tudom nem félnek. Csak behúzódnak valahova. 


    Mivel a programom feldulva az eső miatt, így a fürdőszobában voltam, szórtam ki  dolgokat, amiket úgy itéltem meg, hogy nem kellenek. Na majd meglátjuk mit keresek később. 


    Ma főzni nem kell, persze ami van maradék,azt soha nem kívánom, hanem kigondolhatatlan, "valamit ennék" a választás. 


    Magdi, megtaláltad-e amit kerestél, vagyis sikerült-e minden? 


    Julik, amig lehet én is hagyom a "dagadt ruhát". Körmömre ég, akkor meg kell csinálni. 


    Szóval, és tettel a jobb lábam nagyon kivánja a  lökéshullámot, ugye az nem gyógyult meg.  A másik viszonylag jó. Tehát menni kell majd. 


    Még nem voltam kint, hogy mennyi kárt okozott a  jég, nem tudom, éppen tegnap este szedtem le a  hálót a paradicsomról. Így szokott ez lenni. Egy része esővel jött a többi csak úgy. 


     


     

  23. 2019. július 26. 09:17284254.

    Anikó...nagyon sok szeretettel köszöntelek ezen a szép napon.Sok örömöt kívánok!

  24. 2019. július 26. 09:08284253.

    Annuskám....nagyon boldog névnapot kívánok!

  25. 2019. július 26. 08:32284252.

    Szervusztok!


    Milyen szép névnapra ébredtünk. Nekünk két ünnepeltünk is van. Annuska és Anikó


    Én itt együtt kívánok  nekik még nagyon sok boldog névnapot, erőben, egészségben, és velünk!!!

Címlap

top