Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Álomfejtő segítségét várom!

Rockaway
Létrehozva: 2002. október 2. 15:50
Benne vagyok egy bizonyos szituacioban, amivel kapcsolatban nagyon rosszat almodtam. Ha jelentkezne vki, aki meg tudja fejteni az almok jelenteset, elmondanam, mirol is van szo pontosan. Elore is koszonom!
  1. 2005. augusztus 3. 12:221951.
    Sziasztok Álomfejtők! Nagyon érdekelne a véleményetek, hogy szerintetek mit jelenthet az, hogy kb. egy éve havi egy-két alkalommal olyan rosszat álmodok, hogy segítségért kiabálok. Anyámnak, apámnak (nem laknak velünk) és legtöbbször a páromnak. Ő szokott felébreszteni, mert hánykolódom, nyöszörgök. Igazából ezek az álmok, ha elmesélem nem félelmetesek, hanem amikor álmodom nagyon nyomasztó. Pl. mennék át a másik szobába, de nem tudok, mert nagyon sűrű a levegő és alig tudom mozdítani a végtagjaimat. Egy másik fajta álmomban, meg mindig valami lélek vagy szellem van a szobában, és valamit akar tőlem. Pl. fogja a kezem és húz maga felé, nem engedi hogy felkelljek a kisbabámhoz. . . Már van olyan éjszaka, amikor elaludni is alig merek, mert félek, hogy megint kiabálni fogok. :-(
    Van egy elképzelésem, hogy miért álmodok ennyire rosszat, de majd csak a ti válaszaitok után írom meg. Kíváncsi vagyok, hogy jól gondolom-e?
    Persze azért vannak szép álmaim is, pl. repülni szoktam egy-két futólépés után már a fák között suhanok. . . Ezt nagyon szeretem.
    Előre is köszi a válaszokat!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2005. augusztus 3. 11:401950.
    Köszönöm a válaszaitokat! :) megnyugtatott:)
    De egyre jobban kezdenek érdekelni az álmok, és a velük kapcsolatos dolgok. .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_565627
    Torolt_felhasznalo_565627
    2005. augusztus 3. 11:201949.
    Szia Blue:)

    Napokban járt az eszemben egy kisfiú. Egyszer a buszon találkoztam vele.
    Édesanyával utaztak, s ők mellettem álltak.
    A kisfiú lelkesen édsanyjának mesélte:
    -Anyu, anyu! Képezld álmodtam!! Felrepültem a csillagokig.
    Mondanom sem kell, édesanyja azt hitte butus dolog. Pedig. . ;-)

    Hát StBlue, örülök az álmodnak:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_705070 (1945)
     
  4. 2005. augusztus 3. 11:041948.
    Szia Mooni!
    Ne haragudj, de most nincs sok időm válaszolgatni. . talán holnap délután!!
    Azért megnyugtatnálak kicsit, nem kell annyira megijedned! Az álmok egyik célja, hogy levezessék a bennünket ért stresszt, feszültséget. Igen, biztosan a rossz hírek miatt is álmodtad ezt. A levegő általában intellektusunkat szimbolizálja, így nem csoda, ha most "örvények" vannak benned, ha megnyugszol, talán ezek is letisztulnak!
    A személyek ugyanúgy szimbólumok az álmokban, mint minden más, az érzelmeinket kivéve. Így hát azt a személyt, vagy helyzetet kell megkeresned, aki vagy ami az álmodott személlyel kapcsolatban állhat.
    Üdv
    előzmény:
    -mooni- (1947)
     
  5. 2005. augusztus 3. 07:321947.
    Sziasztok! én ma elég furán érzem magam, furcsa álmom volt. .
    Ha valaki tudna segíteni, hogy mit jelenthet, nagyon megköszönném.
    Az előzmény az volt, hogy tegnap este nagyon szomorúan feküdtem le, mert összevesztem egy hozzám nagyon közel álló személlyel, és talán az is közrejátszott, hogy ennek a személynek múlt héten egy nagyon veszélyes helyzete volt, amiben majdnem meghaltak (kocsival volt), és én ezt is tegnap tudtam meg. . . szóval segítsetek, hogy mit jelenthet ez:
    Egy repülőtéren voltunk, barátok, és családtagok, erős szél fújt. . arra vártam, hogy ejtőernyőzhessek, tehát meg kellett várni amig elcsendesedik a szél (már korábban is ejtőernyőztem a való életben is) szóval. . a repülő kanyarodott kettőt nélkülünk a magasban - a többi ugrót nem ismertem - de nagyon nagy légörvények voltak, ennek ellenére azt az infót kaptuk, hogy felszállhatunk, és ugorhatunk. fel is ért a gép a megadott magasságba, és amikor kinyílt az ajtó, hogy ki tudjunk ugrani, felrobbant a gép, kivéve a pilótafülkét. . . mindenki túlélte, mi ejtőernyővel leérkeztünk, és a pilóta is ki tudja hogyan megmenekült. Ezután a reptér közepén egy asztalnál ültünk, és a fejünk fölött jött egy repülő, ami 2-3méterre tőlünk csapódott a földbe. ezt az esetet is mindenki túlélte, sőt repülőgép-darabok is csak rám hullottak, a fejemre. . .
    Ezután hirtelen helyszinváltás jött és egy városban láttam magunkat, ahol éppen egy városi futóverseny közepére csöppentünk, amikor megláttuk az iskolánk csoportját odamentünk hozzájuk és elhivtuk őket üzletekbe vásárolni. . tisztán emlékszem a földrajz tanárra, ő volt a vezető. . .
    az egyik boltnál pedig autóval majdnem elcsapott minket egy őrült, de senkinek nem lett baja
    Ezután az egyik bolt előtti lépcsőre taszított engem és a barátnőmet egy erőszakos ember, és a háttérben mindenki azt kiabálta, hogy ő egy terrorista. itt kapott nagyobb szerepet a földrajz tanárom, aki egy rugással a földre terítette a támadónkat, de mi nem tudtunk elmenekülni, csak a többiek, tehát a barátnőm és én ott ragadtunk azzal az emberrel. . . . és innentől nem emlékszem semmire. . .
    De miért?
    annyira tudni akarom, hogy mi volt ezután :(
    szerintetek van jelentősége az ilyen álmoknak? még soha nem érdekelt a jelentésük, de most kicsit felzaklatott. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2005. augusztus 2. 21:221946.
    Mit gondolok? Lehetséges, hogy kiléptél a testedből, elhagyva fizikai lényedet és kívülről láttad magad, de akár csak képletesen is. Az álmod talán abban segíthet, hogy magad mögött hagyd az elfogultságot valamivel szemben.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_705070 (1945)
     
  7. Torolt_felhasznalo_705070
    Torolt_felhasznalo_705070
    2005. augusztus 2. 21:111945.
    Álmodtam!

    Féltudatos állapotban voltam, vagyis tudtam, hogy álmodom, de nem tudtam kilépni belőle, tudtam, hogy ebből még nem tudok felébredni. Hülye érzés volt. De nem is ez a fontos. Hanem hogy a Földet, a „világot” láttam magam előtt, mintha az űrből nézném. Mit tudok ezzel kezdeni? Kérdeztem magamban. Talán azt lenne jó tudni, ha már így kérdéseket tehetek fel ebben a féltudatos állapotban, hogy kin segítsek ebben a világban. Ekkor a Földön valahol egy fényt láttam felvillanni, és tudtam, hogy ott azon a helyen egy ötgyermekes anyának kell segítenem. Aztán visszaaludtam. Reggel azonnal eszembe jutott az álom. Mi az, hogy ötgyerekes anyának? Ki lehet az az ötgyerekes anya? Szóval… én is ötgyerekes vagyok… Ezek szerint az álom azt mondja, hogy előbb MAGAMON kell segítenem? Tudjátok ez azért jó, mert én tényleg hajlamos vagyok mindenkit magam elé helyezni. Vagyis az az álom üzenete, hogy ne mások életébe ártsam magam, hanem foglalkozzam a magam dolgával? Ez elég kemény, mástól talán zokon is venném, de a saját álmomtól ugye hogy vegyem zokon. Te mit gondolsz?
    előzmény:
    kisnapfény (1942)
     
  8. 2005. augusztus 2. 11:521944.
    Szia!
    Hát akkor a lakás-higiénia részét megfejtettük, ez tényleg egyértelmű. Ezek szerint tényleg nagyon zavarnak a körülményeitek. A menhellyel kapcsolatban azt gondolom, hogy te érzed magad úgy a jelenlegi helyzetedben, mintha szükségmegoldásként laknátok ott és szeretnél egy szép otthont, de ez éppen az akadályok miatt nem valósulhat meg.
    A sáska! Idézlek: "nem menekül, hanem szembefordul az ellenséggel"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Szerintem épp ez lehet a kulcs! Te sem menekülsz el a helyzetedből, pedig nagyon is szeretnél, épp olyan kellemetlennek tartod a helyet és az ott élőket, mint egyik "kedvencedet", a sáskát. Szembe kellene nézned a problémákkal, ahogyan ők is teszik, ezt legbelül tudod, csak nem mered megtenni!Ezért kísérthet pont ez a sáska. Szerintem. Neked mi a véleményed?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_769179 (1941)
     
  9. 2005. augusztus 1. 21:331943.
    Tovább megyek. A ház az álomban saját testünk, szervezetünk állapotát mutathatja, az iskola pedig azt, hogy újra elérkeztünk egy olyan részéhez életünknek, hogy valamiből "vizsgáznunk" kell. Lehet, hogy emiatt tartasz? Valami kellemetlen helyzetre kell felkészülnöd? A terhes lány pedig mutathatja, hogy új helyzetek és feladatok elé kerülsz. Most már csak az lenne a kérdésem, hogy mi lehet ennek az álomnak a valós körülménye, tehát mi zajlik most körülötted az életben, mert akkor annak tudatában fejtjük tovább az álmodat. Ha akarsz, küldhetsz privit is, ha személyesnek találod ezeket a dolgokat.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_769179 (1940)
     
  10. 2005. augusztus 1. 19:481942.
    Kedves Arimateia!
    Úgy gondolom, először is meg kéne nyugodnod és nem kell megijedned ettől az álomtól. Az álmoknak sok értelmük van: levezetik bennünk a stresszt, és utalnak lelki- fizikai állapotunkra és a környezetünkben lévő dolgokra. Ha pedig az egyszerűbb álmokat nem értjük meg, akkor elke
    Szerintem ezt az álmot is talán egy stresszhelyzet válthatta ki, ami veled történt, ha pedig nem, akkor valami olyanra utal, amit még nem vettél észre eddig. A kulcsszimbólum a sáska, de mivel minden ember más, így azt kell megfejtened, hogy neked mit szimbolizál a sáska. A higiénia és tisztaság nagyon hangsúlyosan van jelen az álomban, még az is lehet hogy csak arról van szó, hogy valaki rádmordult tegnap, hogy nem mostál kezet és ez tudat alatt kínosan érintett!
    Először is várom a te meglátásaidat, hogy tovább tudjunk lépni ezzel az álommal kapcsolatban.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_769179 (1940)
     
  11. Torolt_felhasznalo_769179
    Torolt_felhasznalo_769179
    2005. augusztus 1. 08:431941.
    És hogy a végén elindulunk hazafelé. Hazafelé!!!, nem pedig a menhelyre.

    Bocsánat, hogy ilyen hosszúra és nem túl olvasmányosra sikeredtem, csak megpróbáltam minden részletet a lehető legjobban felidézni. Mert ez az álom nagyon felzaklatott, és nagyon örülnék, ha vki segítene a megfejtésében. Előre is köszönöm.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_769179
    Torolt_felhasznalo_769179
    2005. augusztus 1. 08:401940.
    Sziasztok!

    Ma hajnalban (megint) volt egy vacak álmom, aminek nagyon kíváncsi vagyok a jelentésére, segítsetek légyszíves.
    Az álom elejére nem emlékszem tisztán, de egy ismeretlen lakásban voltam a párommal (álmomban tudtam, hogy ott lakunk), én az ágyban (talán vizet?) ittam, a párom pedig felkelt vmiért. És akkor vettem észre az ágyunk végénél, pont kettőnk között, egy óriási sáskát, amitől ébren is rettenetesen félek (párom is). Igazából nem pont úgy nézett ki mint egy sáska, de arra hasonlított leginkább. És hatalmas volt, kb. öklömnyi, a feje diónyi, nagy szemekkel (ez volt a legrémisztőbb). Persze egyből szóltam a páromnak, hogy csináljon vele vmit. Ő elment 2 törölközőért, addig a sáska (mint az életben is) forgolódott, ellenséget keresve. Emiatt én szinte meg se mertem mozdulni, csak amikor felém fordult, rám nézett, és úgy tűnt, mintha rám akarna ugrani. Mivel elég kiszolgáltatott helyzetben voltam, jobb híján a poharamból löttyintettem felé vizet, így szerencsére nem támadott nekem. A páromnak sikerült beborítania az én törölközőmmel, amibe belecsavarta, majd még az övébe is belebugyolálta az egészet, és kivitte a szobából.
    Mivel még álmomban is szörnyen nagynak, hihetetlennek tűnt ez az állat, ezért kihívtam az ÁNTSZ-t, azt hiszem. Ketten jöttek, egy férfi és egy nő, és azt kérték, mutassuk meg az állatot, mert anélkül nem tudnak mit mondani. Hát a párom előkotorta a szemetesből, de nekem úgy tűnt, mintha még mozgott volna. :( A férfi megvizsgálta a "sáskát", és azt mondta, hogy ha már találkoztunk egy példánnyal, akkor ilyenből még legalább 4-5-nek kell lennie vhol a lakásban. És amíg ők megkeresik és kiírtják őket, addig "menhelyre" (ezt a szót használta az orvos, de álmomban tudtam, hogy hajléktalan szállóról van szó) kell költöznünk 2-4 napra. Megnyugtatásként közölte, hogy ott nincsenek ilyen állatok, mert ott TISZTASÁG és HIGIÉNIA van. (ezt kihangsúlyozta)
    -------
    Aztán az álom egy egyetemi v. főiskolai buliban folytatódott (már a párom is, én is végeztünk néhány éve), ahová hivatalosak voltunk, és ahol 3 csapat (szak) versenyzett egymással, ez volt a második forduló. Mindenfélét kellett csinálni, leginkább énekelni, táncolni, színészkedni. Emlékeztem, hogy egy héttel korábban, az első fordulóban spontán beálltam a csapatunkba (max. 6 ember játszhatott), és általam a korábban esélytelen csapatunk megnyerte a fordulót. Most viszont eleve görcsöltem a sáskák, meg a menhely miatt, nem sok kedvem volt az egészhez, ezt el is mondtam egy ismeretlen, terhes lánynak (álmomban ismertem). Végül mégiscsak beálltam a csapatba, különben nem lett volna meg a létszámunk, de akkor a szervezők közölték, hogy ha a csapatban olyasvalaki is van, aki már korábban is volt, akkor a tagok után nem jár pont, tehát eleve hátránnyal indultunk.
    Igazából fogalmam sincs, hogy ki nyerte meg a fordulót, mert innentől már csak a "show"-ra emlékszem, hogy táncolnak, énekelnek az emberek, én meg időnként fényképezek. És h
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2005. július 31. 21:551939.
    Klára! Ennek örülök! De én azért semmit sem kívánnék másnak.
    előzmény:
    klára (1936)
     
  14. 2005. július 31. 18:101938.
    Régi esetként idéztem az álombeli törlesztésemet. Hála a Jó Istennek, már minden a múlté, ami rossz. Persze indulat most is van bennem, remélem, és legyen is. Mert indulat az alapja számtalan nélkülözhetetlen életérzésnek, cselekedetnek. Persze pozitívakra gondolok, nem afféle "gyilkos" indulatrol beszélek.
    A bumeránggal azért nem értek egyet, mert például nincs módomban elrohanni Kínába, hogy a szerencsétlen medvéket kiragadjam ketrecükből, ahol katéterrel az epéjükben élik le TELJES életüket, gondolom az őrületig fokozódó gyötrelemben, mert az a néphít, hogy epeváladékuk potencianövelő. Ha erre gondolok, csak az nyugtat meg, hogy kívánom, rabtartójuk, sanyargatójuk jusson hozzájuk hasonló sorsra. Ha ez visszaszáll fejemre, ám legyen. Vállalom.
    előzmény:
    bababetű (1937)
     
  15. 2005. július 31. 15:421937.
    Ezt írod:

    "Az "átok" pedig nem egészen igazi, hiszen én nem rosszabbat, csak ugyanazt kívánom valakinek, amit ő tesz másvalakivel. "

    Ha ő rosszat tesz másvalakivel, és te ugyanezt kívánod neki, akkor te rosszat kívánsz neki. . . . . bumeráng effektus életbelép.

    Az, pedig, hogy a való életedben nem verekszel, de az álmodban igen, az pedig mégis csak azt mutatja, hogy feszülnek benned az indulatok.
    előzmény:
    klára (1936)
     
  16. 2005. július 31. 13:401936.
    Kisnapfény, Drága!
    Félreértetted üzenetemet kétszer is. Dehogyis arról van szó, hogy csak álmomban érzem jól magamat! Sőt! Az álmok csak még örömtelibbekké teszik ébrenlétemet. Az ébrenlétet, amely az igazi élet, s az enyém boldog és kiegyensúlyozott családom jóvoltából. Az "átok" pedig nem egészen igazi, hiszen én nem rosszabbat, csak ugyanazt kívánom valakinek, amit ő tesz másvalakivel. Ha rosszat tesz, lelke rajta, csupán okozat az, amikor visszahull fejére. Ennyit tudok SEGÍTENI az áldozaton, s ha újra átfutod üzenetemet, látni fogod, NEM gyűlöletről szóltam.
    Válaszodat köszönöm. Igazi (kis)napfény vagy.
    előzmény:
    kisnapfény (1935)
     
  17. 2005. július 30. 21:011935.
    Kedves Klára!
    Nagyon dicséretes, hogy foglalkozol az álmaiddal! Sokan nem tudják, mennyire jelentős részei ezek életünknek. Azért is vannak ők, hogy könnyebbé, teljessé tegyék életünket. Ezért viszont nem örülök annak, ha valaki azt mondja, hogy csak álmában jól érzi magát és amúg ynem, mert ez így nem helyes! Tessék csak törekedni a jobbra! :)
    Látom, te már rájöttél arra, hogy amit ébren nem élhetünk meg - vágyak, kívánságok - azt álmunkban pótolhatjuk. Viszont arra bíztatnálak, hogy átkozni ne átkozz el senkit! Ez abszolút nem ajánlatos, neked sem, mert a neheztelés a te lelki békédet rombolja. Remélem, menni fog. . . Ezt is meg lehet tanulni.
    További jó álmodást! :)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2005. július 30. 15:081934.
    Kisnapfény! Én az álmaimat "használom". Belőlük értesülök, csend van-e lelkemben vagy haragot érzek valaki iránt? Volt egy keserves eset életemben, és aki okozta, azt álmomban meg szoktam verni. Ébren soha senkit meg nem ütök vagy ütöttem, sem gyermeket, sem felnőttet, sem állatot. Ha ilyesmivel találkozom, például állatkínzással, annyira fáj, hogy ki kellett fejlesztenem egy megfelelő módszert: elátkozom gondolatban a bűnöst, mondjuk, hogy legyél következő életedben te is láncon élő "táncoló" medve, mint áldozatod és így tovább. De visszatérve mondanivalómhoz: amikor szépet, kedveset, kellemeset álmodok, jó érzéssel veszem tudomásul, hogy lelkemben minden rendben van. Ha pedig meghalt szeretteim látogatnak meg álmomban, az igazi élmény. Megköszönöm nekik, hogy felkerestek, visszajöttek hozzám. Ilyenkor öröm tölti be napjaimat.
    Azt érzem olykor, hogy két életem van: a valóságos és az álomé. Ez nagyon-nagyon jó. Gazdagabb vagyok tőle.
    Amikor zaklatott vagyok, akkor nagyon sok idegen szerepel álmaimban, és nem találok haza. Ilyenkor tudom, olvasni kell. Filozófiát, verset - olvasni alkotókról, akik műveit szeretem. Ma már tudom, miért olvastak az emberek naponta Bibliát. Lecsendesítette lelküket. A széppel, a jóval, az értelemmel találkoztak ilyenkor. Sajnos, ma többségünk horrort és gyilkosságokat bámul a képernyőn. Jogunkban áll, de nincs hasznunkra.
    előzmény:
    kisnapfény (1933)
     
  19. 2005. július 30. 13:081933.
    Ja és az emailcam, ha gyorsabb választ szeretnétek: napfeny2005@freemail. hu
    Kérdezzetek bátran, nagyon szívesen válaszolok mindenkinek. :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2005. július 30. 13:071932.
    Hát már hogyne válaszolnék a fórumon keresztül! Épp azért kérem mindig, hogy ne privit írjatok, mert vacakol a gépem és nem tudok priviben válaszolni, meg aztán szabinap nélkül dolgozom, mellette ott a kisfiam (20 hónapos) és nem tudok mindig a gép előtt ülni. Szerettem volna saját topikot is nyitni, de ez ezért nem fog menni, mert egy nap egyszer tudok csak jönni.
    Szóval szívesen válaszolok bárkinek, csak legyetek türelemmel, ha írtok. (Másrészt eddig csak privit kaptam, gondolom az álmokat mindenki nehezen osztja meg a nagyközönséggel, dehát rajtam nem múlik. . )
    :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_705070 (1923)
     
  21. 2005. július 30. 11:461931.
    Szentkék! Jól fordítalak? Tökéletesen igazad van. Az unokát nem lehet ELÉGGÉ "elrontani"! Hiszen amit ezen értünk, az nem más, mint a türelem, a megértés és legfőképpen a szeretet. És ezekből semennyi sem sok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_705070 (1915)
     
  22. 2005. július 30. 11:361930.
    Kifogástalanul írsz magyarul. Örülök, hogy egyetértünk.
    Ami a témát illeti, nekem már egy világméretű horrorszerű manipuláció is eszembe jutott. Mintha az lenne e jelszó, hogy "rontsd a közérzetüket, aztán biztasd őket azzal, hogy vásárlással boldoggá teszed magad: vegyél új pulóvert, ajándékozd meg magadat újra és újra, hogy megvigasztalódj; majszolj csokoládét, egyél, igyál jó közérzeted érdekében!". Vagyis fogyassz, hiszen ez a fogyasztói társadalom! Tudom, ez csak egy kitaláció, ilyesféle direkt szerveződés nincs és nem is jöhet létre a "kultúra" és a profittermelés között. Néha mégis látni vélem, hogy a folyamatok szinte maguktól összeszerveződnek valamiféle fel nem fedett, belső rend szerint, amely rend nem feltétlenül az emberiség érdekében alakul.
    előzmény:
    Jankaneni (1928)
     
  23. 2005. július 30. 02:461929.
    talan mar nem is emlekszel ra, de biztosan lattal atmenoben egy szegeny kis gyereket, es sajnaltad, aztan azert almodtal rola.
    előzmény:
    kisnyusz (1917)
     
  24. 2005. július 30. 02:441928.
    Kedves Klara! Ilyen okos, es meggondolt valszt mar regen hallottam barkitol is!!
    Ugy van ahogy mondod.
    Nalam foleg ha eppen lefekves elott nezek valami szornyu filmet, az baj. Mar a kozelebe sem akarok menni!!!!
    A kisgyerekek is idegessek lesznek a sok lovoldozestol es gyilkossagokat neznek a TV-n.

    Amikor az ember fel valamitol, persze, hogy a tudatalatt alom is "megemeszti" ejjel a dolgokat, de azt hallottam, hogy az JO dolog, mert "kialmodod" magadbol a rosszat.

    A nagy baj azokkal van akik nem tudnak almodni----ha szabad egy osszehasonlitast ami nem valami finom---de ha nem mesz WC-re az sem jo, es a szorulasod van. Hat, ---az agyban eppen ugy van.
    Az egszseges agy "kialmodja" a rossz dolgokat magabol.

    Ne, haragudj, nem irok jol mar Magyarul.

    Szia, Janka
    előzmény:
    klára (1924)
     
  25. 2005. július 30. 01:591927.
    Jól elvoltam Veletek így az éjszakában. Miközben jóízüen alusztok, most mindnyájatoknak elküldöm kívánságomat: ma éjjel, ezen a gyönyörű, langyos, illatos nyáréjszakán legyetek boldogok álmotokban is. Klára
    előzmény:
    klára (1926)
     

Címlap

top