Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátnőt keresek

Barátosnő
Létrehozva: 2005. szeptember 5. 10:28

38 éves budapesti férjezett csajszi vagyok, aki szereti a jókedvet, a filmeket, a beszélgetést, az állatokat és szeretne barátnőt találni, akivel akár levélben, akár személyesen is tarthatná a kapcsolatot. Ennyi idősen már elég nehéz barátnőt találni, olyat, aki valóban barátnője az embernek. Akiben megbízhat, megbeszélheti vele a gondjait, örömeit, akiről tudja, hogy bármikor ott van, fordulhat hozzá és aki szintén számíthatna rám.

Van egy nagy lányom, aki már kezdi a saját kis életét élni, lassan kirepülve a házból. Biztos van köztetek olyan, aki vágyik egy barátnőre, akinek esetleg szintén nagy gyereke van vagy akinek még nincs, de szeretne időnként egy-egy hétvégi duma-partit tartani vagy csavarogni egy nagyot vagy csak éteri kapcsolatban lenni.

  1. 2011. augusztus 6. 19:3164301.

    43 éves családos nő vagyok keresem a barátnőmet vagyis aki az lenne minden érdekel kor nem számít csak tudjunk jókat beszélgetni csak őszintén. email címem,  szedy59@freemail.hu   

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  2. 2011. július 23. 15:2664300.

    Drága leendő igazi Barátnőm! Csak annyit felejtettem még elmondani a bemutatkozómban, hogy párkapcsolatban élek és vannak kötöttségek az életemben. Ez természetesen nem jelenti azt, hogy ne tudnék időt szakítani Rád :). Teendőim mellett leginkább napközben érnék rá, ezért szeretném ha ez neked sem jelentene problémát. A legjobb persze az lenne ha már megállapodtál volna valaki mellett, elégedett lennél az életeddel és már csak én hiányoznék belőle :)

    Puszi,

    Panna

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  3. 2011. július 22. 11:1064299.

    Szia!

     

    Laura vagyok és felkeltette az érdeklődésem a hírdetésed, amelyben barátnőt keresel. Nagyon hasonló dolgokat írtál le, amik nekem is meghatározóak egy baráti kapcsolatban. Nemrég vesztettem el a barátnőmet és most nagyon hiányzik egy igazi barátnő az életemből. Énis 30 éves vagyok, szeretek csinosan öltözködni, jókat nevetni és beszélgetni. Nekem is fontos, hogy semmiképp ne irígykedjünk a másikra és számíthassunk egymásra akkor is ha éppen szomorúság ér. Kérlek, írj nekem a tunder.panna@freemail.hu-ra ha szeretnéd, hogy folytassuk az ismerkedést.

     

    üdv

    előzmény:
    baratsag1981 (64296)
    2011-07-13  09:45
  4. 2011. július 13. 13:4064298.

    Hello! Szeretnék barinőt keresni olyan 16-17-18 év körül , én 17 vagyok! Vidám vagyok folyton örjöngök és nevetek sosem szoktam búslakodni útálom Justin Biebert de szeretem Daniel Radcliffet!

    Szeretem az olasz kaját a kedvenc filmem a Kellék feleség az Elbaltázott nászéjszaka és a Hantaboy! A kedvenc sorozatom az Így jártam anyátokkal! A kedvenc színészem Cameron Diaz és Jennifer Aniston! Szóval ha szimp vagyok kérlek rjatok nekem mert nagyon szeretnék meismerkedni másokkal !

     

    Pussz:Kincső

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_567724
    Torolt_felhasznalo_567724
    2011. július 13. 09:5564297.
    35 éves veszprémi nő vagyok, hosszú kapcsolat után egyedül. Én is barátnőket keresek.
    előzmény:
    Barátosnő (1)
    2005-09-05  10:28
  6. 2011. július 13. 09:4564296.

    Sziasztok!

     

    30 éves,fiatalos,vidám természetű lányzó vagyok és hasonló korú barátnőket keresek.

    Tudom közhelynek hangzik,de én tényleg őszinte,irínységtől mentes barátnőket keresek. Jó lenne megosztani valakivel az élményeimet, ha van bánatomat.

    Úgy alakult az életem, hogy a régi barinők elmaradtak,költözés stb. miatt.

    Budapest környékén lakom,de sokat vagyok Pesten.Főleg napközben érek rá 11 és 18 óra között.

    Nagyon szeretek strandra járni,sétálni a városban,kávézni és rendszeresen sportolok,akár egy Margitszigeti futásról is lehet szó. :-)

    Imádom az állatokat,főleg a kutyákat. 

    Szép napot mindenkinek!

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  7. 2011. Április 2. 15:5964295.

    Sziasztok!

     

     25 éves, Jász-Nagykun-Szolnok megyei lány vagyok.Barátnőt keresek komoly barátság céljából, akivel majd jóban-rosszban kitartunk egymás mellett, történjen bármi.Hiszem, hogy létezik még igaz barátság, habár a mai világban szinte ismeretlen már ez a fogalom (is)...

     

     

    "Egyetlen jó barát, bensőséges szó, szeretetteli pillanat többet ér, mint bármiféle külsőséges siker."  (Müller Péter)

     

    Komolyan gondolom, ha te is:

      

    xandra19@freemail.hu

     


    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  8. 2011. március 8. 23:0364294.

    Kedves leendő barátnőm! 

     

     Kereslek már régóta, talán itt ez az ahely ahol megtalálhatlak,!Kezdem úgyérezni mintvalami társkereső oldal, pedig csak a barátnőmet keresem remélvén hogy meg is találom egyszer!

     

    25 éves, budapesti lány keresi "igaz barátnőjét" kire mindig mindenben számíthat, jókedvű, vidám és szereti az állatokat! Én imádom őket van is ill volt is egy pár, szeretem a zenét: rise fm, mostmár csak face fm, a bulikat, a csavargást, a hülyéskedést, a felhőtlen nevetést melyet egy teljesen értelmetlennak látszó téma is adhat. Az alkoholt, , a vidámságot, a családi beszélgetéseket, a kirándulást, stb. stb.

    Ha megmozdult benned valami és ezt folytatni szeretnéd várom kis levélkéd

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  9. 2011. március 6. 13:2864293.

    Sziasztok!

     

    30 éves, vajdasági nő vagyok. Szeretnék új ismeretségeket kötni, beszélgetni, levelezni, megosztani jó és kevésbbé jó élményeket, tapasztalatokat. Sok minden érdekel, nyitott ember vagyok és elég sokat utazom (Magyarországra is).

    Biztos van köztetek is olyan csajszi, aki szívesen ismerkedne.

    Leveleiteket az ines81@indamail.hu címre várom.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  10. 2010. november 12. 23:4064292.

    HELLO!

     

    Zsanett vagyok, szeretnék olyan Lányokkal Barátkozni akikkel eljárhatnék bulizni pl. -> Hajógyáriszigetre  stb.. akik nyitottak szeretnek pasizni társaságba járni bulizni csavarogni közös programokat csinálni,, akikkel nyíltan és őszíntén elehet beszélgetni!

     

    És akiket nem zavarja az Extravagáns öltözékem,kinézetem magyarán elég csajos vagyok.

     

    17 éves vagyok és Budapesten lakok!

     

    E-mail címem: gombolyag00@freemail.hu

     

    Msn címem: zsani.shery-reviendrai@hotmail.com

     

    Puszi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_832236 (0)
     
  11. 2010. november 12. 19:4964291.

    HELLO!

     

    Zsanett vagyok, szeretnék olyan Lányokkal Barátkozni akikkel eljárhatnék bulizni pl. -> Hajógyáriszigetre  stb.. akik nyitottak szeretnek pasizni társaságba járni bulizni csavarogni közös programokat csinálni,, akikkel nyíltan és őszíntén elehet beszélgetni!

     

    És akiket nem zavarja az Extravagáns öltözékem,kinézetem magyarán elég csajos vagyok.

     

    17 éves vagyok és Budapesten lakok!

     

    E-mail címem: gombolyag00@freemail.hu

     

    Msn címem: zsani.shery-reviendrai@hotmail.com

     

    Puszi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_832236 (0)
     
  12. 2010. november 12. 19:4764290.

    HELLO!

     

    Zsanett vagyok, szeretnék olyan Lányokkal Barátkozni akikkel eljárhatnék bulizni pl. -> Hajógyáriszigetre  stb.. akik nyitottak szeretnek pasizni társaságba járni bulizni csavarogni közös programokat csinálni,, akikkel nyíltan és őszíntén elehet beszélgetni!

     

    És akiket nem zavarja az Extravagáns öltözékem,kinézetem magyarán elég csajos vagyok.

     

    17 éves vagyok és Budapesten lakok!

     

    E-mail címem: gombolyag00@freemail.hu

     

    Msn címem: zsani.shery-reviendrai@hotmail.com

     

    Puszi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_832236 (0)
     
  13. 2010. augusztus 17. 16:1064289.
    Sziasztok! 27 éves Tiszaújvárosi (BAZ megye) lány vagyok! Szívesen találkoznék, beszélgetnék igaz barátokat kereső csajszikkal :-)! nnierda@gmail.com - ra várom a leveleiteket!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  14. 2010. augusztus 17. 13:2764288.

    Brahiból ütöttem be a google-ba "barátnőt keresek". ... és ilyet is lehet már neten. El sem hiszem...  Így talán nekem is lehet egy barátnőm. A BARÁTNŐM.

    26 éves vagyok. Lassan 4 éve, hogy Budapestre költöztem. A régebbi barátnők vagy lemorzsolódtak, mert "kisbetűsek" voltak, vagy a távolságok megrövidítették a kapcsolatokat. Olyan belevaló lányt keresek, aki szereti a pörgést /nem feltétlenül csak a bulizásra értem/, egy esetleges házasságtól nem állt meg az élete, őszinte és tud szeretni mást "hibásan" is.

    Van ilyen?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  15. 2010. augusztus 15. 10:2464287.
    Szia ,köszönöm a kedves szavaidat ,egy kapcsolatban mind a kétfél hibás ha tönkre megy . Nem figyelünk eléggé egymásra vagy már nincs mit mondanunk egymás számára.Ha nincs életcél csak várjuk hogy teljen az idő.Akkor jövünk rá hogy van itt egy ember  akin számon kérjük céltalan életünk és rugunk egyet rajta, mindjárt mozgalmasabb lesz a létünk.Tojáshéjban ennyit .Némi megalkuvással folytatodik közös életünk.Csak most óvatosabb leszek, nem engedek senkit túl közel, mert ez volt az egyik hibám.Remélem nem untatalak nagyon ,további szép .napot
    előzmény:
    Edus32 (64283)
    2010-07-16  13:24
  16. 2010. augusztus 15. 10:1364286.
    Szia kedves idegen nem volt időm reagálni a hozzá szólásodra bocs ,köszönöm a megértést Túl vagyok egy- két nehéz dolgon  de, talán rendeződik ,ha nem is lesz olyan mint volt de nyugalom lesz.Újra esélyt adunk a kapcsolatunknak.Én egy kissé vissza fogom magam,.A tanulásról annyit ,hogy ilyen- olyan tanfolyamokat végeztem-végzek.Több lábon próbálok megállni.A cégem ma-holnap padlót fog sajna, nincs megrendelés.Egy pár év kimaradt az életemböl már mint az aktív élet.AKKOR kaptam egy új esélyt és élek is vele.Nem engedem hogy le győzzőn újra, magamról ennyit.Nagyon kedves vagy és köszönöm a meleg szavakat nekem aranyat ért.Most jógázom a léleknek is tesz.A nadrágot soha nem teszem le, csak engedek a szorításon. puszi további szép napot.
    előzmény:
    Barátosnő (64282)
    2010-07-13  20:08
  17. 2010. július 26. 11:2064285.

    Sziasztok.

     

    Vidéki,24éves lány vagyok. Szívesen barátkoznék hasonló korú csajszikkal.

     

    Ha a Sex and the cityből kéne választanom,akkor  lehetsz Carry-Charlotte-Miranda,Samanthák inkább kíméljenek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  18. 2010. július 16. 15:1564284.

    szia

    írtam neked privit

    előzmény:
    sugarspoon (64276)
    2010-05-15  20:06
  19. 2010. július 16. 13:2464283.

    Sziazstok!

     

    Én is megjöttem.

    Nem semmi, 30 éves házasság. Kimondani  is sok. Sajnálom hogy tönkre ment. 

    Egyet értek Maresszal, állj meg, néha mondj nemet is. Olyan rövid az élet figyelj kicsit magadra is. Én is kiváncsi lennék a részletekre.Ha mást nem kibeszéljük és talán kicsit könnyebb lesz Neked is. Semmiképp ne add fel a harcot.

    Nagyon rossz hogy a barátnőd alkesz és nem tudsz rá hatni! De ez szerintem nem a Te hibád. Felnőtt ember, vállalnia kell a felelősséget a cselekedeteiért. És ha már a segítséget sem fogadja el......

     

    Merre élsz az országban?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  20. 2010. július 13. 20:0864282.

    30 év házasság? Nagyon sajnálom, hogy ennyi idő után váltok el.

     

    Hogy érted azt, hogy elszaladt veled a ló és nem vetted észre?

     

    Úgy érted, hogy a házasságban te viselted a nadrágot, te intéztél mindent, megkímélted a férjedet a terhektől? 

     

    Mit tanultál és mennyi idősen, hiszen ezek szerint jó sokáig tanultál.

     

    A segítőkészség nem hiba, bár sokszor muszáj lenne kicsit önzőnek lenni, de aki ilyen, az nem fog tudni megváltozni, legalábbis nem könnyen.

     

    Olyan súlyos a barátnőd helyzete, hogy nincs már remény?

    Ő házas? Mennyi idős?

     

    Te hány éves vagy?

     

     

    előzmény:
    négerbaba (64281)
    2010-07-13  19:25
  21. 2010. július 13. 19:2564281.
    Szia ,köszönöm a reagálást.Rólam annyit ,30-éves házasság van mögöttem. Pest mellett, egy városban lakom.Hogy ide jutottam  abban én is hibás vagyok.Csak a munkával és a tanulással voltam elfoglalva.Nem vettem észre ,hogy elszaladt a ló velem.Amit a másik félnek kellett volna megtenni azt én pótoltam.És már egyedül csináltam mindent.Úgy éreztem nincs idöm kivárni, amig a másik eldönti mit is akar az élettöl.Nem szeretem azt a szót hogy majd.Bárkinek szüksége volt rám ott voltam. Úgy mond még az ellenségnek is segítettem.Ez az egyik hibám, nem kellett volna.A barátnömnek férfi betegsége van, alkohol. Nekem még álmaim  vannak  az életben .Szeretem megvalósítani azokat.Én csak egyet akarok,élni az én kisvilágomban. Eddik müködött is.
    előzmény:
    Barátosnő (64280)
    2010-07-13  18:35
  22. 2010. július 13. 18:3564280.

    Szia!

     

    Már jó ideje nem voltunk, de most gondoltam, bekukkantok és látom, hogy írtál.

     

    Kicsit nagyon összejött minden mostanában, úgyhogy ezért halódott kicsit a topik, de talán majd Eduska is jön nemsokára.

     

    Nyugodtan írd ki magadból a bánatodat, sokszor már az is segít.

     

    Mesélj magadról kicsit, hány éves vagy, meddig voltál házas, merre laksz?

     

    A barátnődnek mi a betegsége? Régóta vagytok barátnők? Sehogy nem lehet rá hatni?

     

    Semmiképp ne érezd kudarcnak a válást, hiszen az nem biztos, hogy a te hibád.

     

    Beszélünk még, írjál!

    előzmény:
    négerbaba (64279)
    2010-07-13  17:53
  23. 2010. július 13. 17:5364279.
    Most jól jönne egy beszélgetö partner-barát, vállni fogok.Most érzem igazán hogy egyedül vagyok.Rég elmentek a hozzátartozóim,igy volt rendelve.A barátnőm  is arra halad, nem fogad el semmilyen segítséget ez az egyik kudarcom.Most meg tönkre megy-ment az én életem is idegen kezüség végett.Világ életemben egyedül oldottam meg a problémáimat, de most kudarcott vallottam úgy érzem.Biztos mindenkinek van gondja de,jól esett kiírni magamból.Néha arra gondolok nem kellene már föladni?A mi  a feladatom volt jól- rosszul  elvégeztem.Harcos típus vagyok csak elfáradtam.Siasztok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_952925
    Torolt_felhasznalo_952925
    2010. június 25. 10:1464278.

    Sziasztok!

     

    Én egy 22 éves budapesti egyetemista lány vagyok. Szeretnék megismerkedni hasonló korú (lehetőleg szintén budapesti) lányokkkal. Tudom,hogy milyen nehéz igazi barátnőt találni,de azért megpróbálom hátha sikerül... Nem vagyok egy bulizós típus,jobban szeretek egy hangulatos kávézóbe,téázó beülni....Jó lenne olyan lányokkal megismerkedni/találkozni,akikkel jókat lehet beszélgetni...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  25. 2010. június 10. 09:0464277.

    Csak egy pöttyet vagyunk idősebbek mint 21......

     

    Én egyébként Vas megyéből vagyok.

    előzmény:
    sugarspoon (64276)
    2010-05-15  20:06

Címlap

top