Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kanadai vandorlelkek

Bagoly
Létrehozva: 2002. november 13. 15:31
Remelem, senkit nem tart vissza a baratsag fenntartasatol ez az uj forum-stilus. Minden csoda harom napig tart, majd ebbe is beleszokunk, csak talaljuk meg egymast!
  1. 2020. június 23. 04:2359376.

    Ezek szerint ezt a vilagveget is tuleltuk,mint kitudja mar hany beigertet. Egyebkent nem mutatok ez iranyba erdeklodest, a joslatokba nem hiszek.


    Ha a motor 20 eves, igazad van komolyabb rakoltest mar nem erdemel, de halat igen, hogy ennyi ideig a szolgalatodra allt, megerdemli a nyugdijat.


    Ma majd egesz nap fatyolfelhos volt az eg, parszor rovid idore kisutott a nap, de eddig esonek semmi nyoma, ejjelre es holnapra lehet szamitani dorges villamlas kisereteben esore. Nem szeretem az esot, de mostmar nagy szukseg lenne ra. 

    előzmény:
    nidda (59373)
    2020-06-22  21:00
  2. 2020. június 22. 22:0059375.

    Niddam  Gute Geschäfte in der ganzen Welt /?/  


    hogy ezt nem mi talaltuk kiiiiiii

    előzmény:
    nidda (59374)
    2020-06-22  21:06
  3. 2020. június 22. 21:0659374.

    "Niddam Te jogazol ?"

    Akartam csak jógázni."
    Kanadában így oldják meg a jógázást a járvány idején....

    előzmény:
    nidda (59359)
    2020-06-16  19:39
  4. 2020. június 22. 21:0059373.

    Úgy emlékeztem, hogy az Nlc-n olvastam a világvégéröl, de lehet, hogy kevertem valamivel. Egyébként az elmélet szerzöje már levette a "twitterröl" azt, amit írt róla. Olcsóbban megúszta, mint pár száz évvel ezelött Angliában az az illetö, aki szintén a világ végét hírdette. Mivel elismert, tanult egyén volt, hittek neki annyira, hogy a földeken nem is vetettek, mert minek, ha úgyis jön a vég. Persze nem lett vége a világnak, mert még most is itt vagyunk, - az illetö viszont önként bevonult a bolondok házába. Amúgy lehet, hogy agyonverték volna. A motor már húsz éves és valóban nem érdemes költeni rá. Most rendelek hozzá egy átlátszó benzinvezetéket (filléres dolog), hogy lássam kap-e folyamatosan üzemanyagot a porlasztó. Voltak itt is üzletek, ahol megpróbálták kihasználni a helyzetet és emelt áron adtak el kapós dolgokat, de csak írtak róla a médiában, - más intézkedés nem történt. Az ausztriai tej dolog engem is meglepett, de gondolom az ok az volt, hogy a szállítástól a feldolgozásig minden lelassult. Napos, száraz idöjárásunk van. Ma voltam ismét görkorcsolyázni, - holnap meg megyek füvet nyírni, mert a hét második felére már plusz harminc fokot ígérnek. 

    előzmény:
    WestHill (59372)
    2020-06-22  04:54
  5. 2020. június 22. 04:5459372.

    Kar, hogy nem sikerult elso nekirugaszkodasra a motor helyrepofozasa. Ha nem jarsz sikerrel mar nem erdemes egy mechanikussal megnezetni, nem eri meg?


    Ami a vilag vegerol irtal, nem hallottam rola, hogy mar megint szoba kerult es epp a mai napra szol a joslat, hat te mar megusztad az ocean masik felen is mar mindjart fel 11, biztos megint tevedesre alapul, akkor lesz vege, amikor senki nem is gondol ra es igy lesz a legjobb.


    Tegnap irtal a tejrol, hogy osztrak tej van olasz felirattal, eddig is mas orszagbol volt a tej, mi tortent a nemet tehenekkel? Az aremelkedes minden termeket emlitett? Nalunk igazabol nem veszelyes, nagyon kisaranyu az aremelkedes. Meg a zarlat elejen egyik nagy supermarket lancolat patikareszlege egy cikken hatalmas emelest probalt bevezetni, de a tartomanyi nagyfonok ahogy a fulebe jutott bejelentette, ha valamelyik uzlet megprobalja kihasznalni a helyzetet megvonja az uzlet engedelyet, igy mindjart az elejen rendet rakott ezen a teruleten. Allitolag most julius elsejen lep eletbe az uj Nafta -nem tudom az uj nevet- es kiharcoltak amerikai reszrol, hogy valamennyi amerikai tejtermek is piacra keruljon nalunk, ha jol emlekszem 3 % korul van, hat tudod, hogy ki fogja megprobalni, amikor itt vannak a mi remek tejtermekeink, ki fogja felcserelni a hormonnal kezelt tehenek tejebol szarmazo tejtermekekre.


    Az ido ma eleg kegyetlen volt, talan az eddigi legmelegebb nap, alig varom, hogy csokkenjen a homerseklet es legyen egy kis friss levego.

    előzmény:
    nidda (59371)
    2020-06-21  22:15
  6. 2020. június 21. 22:1559371.

    Talán még nincs itt a világvége, - bár talán éppen az Nlc írt róla, valahol kiszámolták, hogy a maja naptár alapján, a juliánus naptár szerint most a hétvégére esik a "lenullázás" és nem 2012 deember 21-re. Van még egy kis idö éjfélig, - -talán be is teljesül. Tegnap beindítottam a motort, pedig nagyon nem akarta és utána is akadozott. Augusztusban kellene vizsgáztatni, addig még van ideje meggondolni a dolgot, - nekem meg, hogy rájöjjek, mia bibéje, ha nem akkor megy a bontóba és én veszek egy újat. Ma szép napos idönk volt, mentem is a folyópartra görkorcsolyázni. Gondoltam dél-tájban nem lesznek sokan, - nem az ördögöt, föleg kerékpárosok. A versenygépeken meg még csengö sincs, de van helyette mobiltelefon. Igazán kitalálhatna valiki egy App-et rá, ami csenget, amikor elözni akar...
     

    előzmény:
    WestHill (59370)
    2020-06-21  04:11
  7. 2020. június 21. 04:1159370.

    Lehet kozeledik a vilag vege? Annyi rossz, annyi problema, mint ebben az evben eddig tortent, - pedig meg a fele sem mult el az evnek - egy egesz eletre eleg, a virusok tartjak felelembe az embereket, nem a haboru, a haboruban van szemmellathato ellenseg akivel lehet harcolni, de a virus lathatatlanul oli az embereket. Na de fel a fejjel semmi optimizmus, biztos nagyon pesszimista volt aki igy latta a jovot, de sajnos nemsok jo van kilatasba a jovore nezve.


    Nem is meseltem par hete lattam az udvarba egy ici-pici nyuszikat, olyan szelid, de mitol is felne hiszen Ebonynak mar reg elmagyaraztam, hogy nem szabad bantani a nyuszikakat, egy alkalommal meg kettot lattam, de csak egy alkalommal, ez a pindur lathato tobbszor is naponta, persze amikor megnonek sok bosszusagot okoznak, mert sok kart okoznak a viragokba.


    A paradicsompalantat lattad mar amiota elultettetek, ha ilyen sok eso volt vizhianya biztos nem volt. Nekem sajnos az iden csak supermarket paradicsomom lesz.


    A hosegriado tovabb tart, a mai napot nagytakaritassal es mosassal toltottem es persze vacsorat is foztem.

    előzmény:
    nidda (59369)
    2020-06-20  22:43
  8. 2020. június 20. 22:4359369.

    A letöltése itt is ingyenes, de összességében az adófizetö polgár fizeti meg a velejáró költségeket: "In total, the taxpayer has to pay 68 million euros for the Corona warning app - the development of the app does not even make up a third in this sum" - írja egy cikk. A corona mellé aggódhatunk a nyugat-nílusi láz miatt is, - arról is megjelent egy figyelmeztetö felhívás. A nagy meleg közeledik Spanyolország felöl, - keddre ér ide az elöjelzés szerint. A húsüzem és környéke is karanténba került, - még a katonaság is jelen van. Azt mondják azért, hogy segítsenek a tesztelésben, - na meg a kijárási tilalom ellenörzésére. A sajtot szeretem, de már igen régen ettem, - most egyébként itt drágultak a tejtermékek. A vírus miatt úgy egy hónapja Ausztriából kaptuk a tejet dobozokban, olasz felirattal, mert eredetileg oda voltak szánva...

    előzmény:
    WestHill (59367)
    2020-06-20  03:23
  9. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2020. június 20. 16:5259368.

    Nem tudom olvashato e lesz, mert csak igy tudtam "megvedeni" amit irtam... kozben a csoda masina " kivagott.. tehat mind elment volna a stratoszferaba...


    mar mindenkirol mindent tudnak.. de meg egy nlc nem tudja tartani a vonalat meg megirsz egy beirast... modern technika...


    ha az egesz vilagon minden embert meg fognak figyelni... egy virus altal... akkor ez egy nagyon jo kis virus volt, hogy ezt a vilag lakosaga megengedi, hozzajarul... SOT HAJLANDO ERTE FIZETNI.. hiszen eppen elege meg lett felemlitve.


    es meggyozik az emberiseget, hogy ez a te erdekedben tortenik.


     

    előzmény:
    WestHill (59367)
    2020-06-20  03:23
  10. 2020. június 20. 03:2359367.

    "a "contact tracing app" meglehetösen drága lesz az adófizetö polgárnak." Vagyis azt irod, hogy aki letolti fizetni kell erte? Nalunk nem igy van, teljesen ingyenes. Julius 1-tol lehet letolteni, majd meglatjuk addig nepszerubbe valik e. Egyebkent Ontarioban meg mindig zarlat van julius 15-ig pillanatnyilag, a fertozottseg 5 vagy 6 nap ota minden nap csokken, nem akarom elkiabalni nehogy ujra emelkedni kezdjen. Egy kis valtozas is volt a supermarketbe, de meg mindig figyelemmel kiserik, hogy mennyi ember tartozkodhat az uzletben, de nem volt sorbaallas -igaz mar hetek ota nincs- tolongas, rogton bemehettem.


    Amig el nem felejtem, ha szereted az Ementali sajtot, es kaphato ahol elsz, vegyel nem fogod megbanni, itt fel aron lehet venni minden honapban 14.95-ert 1 kilot. Nemet sajt Emborg Emmental, nagyon finom, igaz az ementali sajtot mindig szerettem­. Fogalmam sincs, hogy egesz honapba veheto e, mert en mindig csak ilyenkor szoktam venni, ha jol emlekszem ami M.O-on volt az kerek sajt volt, ez teglalap alaku, igy sokkal konnyebb a szeletelese, szoktam venni meg Jarlsberg-ot is az Norveg gyartmany az is nagyon finom, de az kerek, nehezebb a felszeletelni.


    Az ejjel mar zart ablaknal aludtunk, kellett menni az AC-nek, par napig igy lesz. Majd fel 10 van 25/31 van, hat eleg meleg.

    előzmény:
    nidda (59366)
    2020-06-19  21:38
  11. 2020. június 19. 21:3859366.

    Éppen ma olvastam, hogy a "contact tracing app" meglehetösen drága lesz az adófizetö polgárnak. A program készítése, csak kis része annak, amit a szolgáltató a használatért, - karbantartásért számol majd fel az államnak. Eddig már tízmillióan töltötték le. Éppen ma közölték az új statisztikai számát az összlakosságnak, - nyolcvanhárom egész kettö tized millióan "szorongunk" az országban. Mondjuk rám ne számítsanak a letöltéssel, - nincs mobiltelefonom.

    A videót nem láttam a tizenharmadik havi nyugdíjról, - köszönet érte. Egy cikket olvastam róla, de a videón látható, hogyan reagál a hírre az utca embere.
    Ma csak egy órácskát foglalkoztam a motorral, - majd holnap folytatom. A bevásárlást részemre is, holnap az unokám és a lányom intézik, - már felírtam egy "kívánságlistát"...  

    előzmény:
    WestHill (59365)
    2020-06-19  04:11
  12. 2020. június 19. 04:1159365.

    Emlitetted egyik nap, a mobil telefonra letoltheto "contact tracing app"-et, itt is beszelnek mar rola par hete, de a kozvelemeny nem szimpatizal vele, ma aztan a Trudeau a napi "szinieloadas" fo pontjanak ezt tuzte ki musorul. Probalta meggyozni az embereket a lehetetlenrol vagyis, hogy micsoda privat dolog ez, a mai vilagba privat dolog nevetsegesen hangzik. A mai kozvelemenykutatasban is tobb szazalek volt, aki nem hajlando, mint aki hajlando letolteni az "app"-et.


    A magyar 13.havi nyugdijra kerestel ra? Ezt a videot nem lattad veletlenul?


    Nalatok esett le az az eso is ami itt volt beigerve napokra, mara mar musorcsere lett, csak a meleg paras ido varhato, vagyis ne is varjunk vagy szamitsunk az idore, ha kinezunk es esik, akkor ez van, ha kek az eg ragyogoan sut a nap akkor meg az.


    Tegnap meg ugy volt, hogy elmegyek vasarolni ma, de nem volt kedvem, majd holnap, pedig jobb lett volna, ha elmentem volna ma, mert lehet, hogy vasarnap is el kell menjek, ha nem fer bele minden a holnapi napba.  

    előzmény:
    nidda (59364)
    2020-06-18  22:15
  13. 2020. június 18. 22:1559364.

    Az idöjárás javul ugyan, de az elözö napok esözése miatt nagyon párás a levegö. Felballagtam a boltba kenyeret és vajat venni, - az elég is volt mozgásnak a mai napra. Majd holnap folytatom a szerelést.
    A facebookon láttam egy aranyos kis képet, - egy helyes fekete cica úszik a vízben és bosszankodik, - A fene ezt a sok esöt, már az egérfogókban is halak vannak!

    A tizenharmadik havi nyugdíjról nem tudtam, csak annyit, hogy van rá tervezet. Most utánanéztem kicsit és látom, hogy más országok is bevezetik, mint pl. a lengyelek, szlovákok..., majd meglátjuk mi lesz belöle.
    A fü nyírására majd a jövö héten kerítek sort, - addigra remélem eláll az esözés...

    előzmény:
    WestHill (59363)
    2020-06-18  02:20
  14. 2020. június 18. 02:2059363.

    Nagyon elorehaladott a motor osszerakasa, megegy nekirugaszkodas es mehetsz motorozni, remelhetoleg az ido is kedvezobbre fordul, hogy minel hamarabb elkeszuljon.


    Az ido ma is remek volt, meg most 27 fok van. mivel hetfon a kocsifelhajto aszfaltozasa miatt nem akartam zavarogni a fuvagassal, tegnap az olajcsere, igy mara maradt a fuvagas. Pentektol allitolag jovohet keddig minden nap viharos ido varhato 27-28 fokok, nagyon sok paratartalommal, amit egyaltalan nem ertekelek.


    Sajnos az emberek felelotlensege terjeszti a jarvany, nagyon koran volt meg Europaban kinyitni a hatarzarlatot. Itt is volt Alberta tartomanyba problema egy vagohiddal, husfeldolgozoval, ez meg a jarvany kezdeten volt, akkoriban emlitettek is, hogy lehet problema lesz a marhahus ellatasaval, de nem lett, habar mi nagyon keves marhahust fogyasztunk, vadast es gulyslevest szoktam fozni belole es nagyritkan huslevest.


    Gondolom hallottad mar neked nem szamit hirnek, a sogornom mondta, hogy lesz M.O-on is 13 havi nyugdij, aki ha megeri 4 ev utan meg is fogja kapni az extra honapot, jol elaprozzak.


     

    előzmény:
    nidda (59362)
    2020-06-17  20:19
  15. 2020. június 17. 20:1959362.

    Ma aránylag szépnek ígérkezett az idöjárás, - de délutánra viharokat jeleztek. Ááá, - úgysem lesz abból semmi gondoltam, - és nekiálltam a motorszerelésnek. Mire megéheztem már morajlott az ég, de addigra helyére került a porlasztó az összes csatlakozással (olaj, benzin, hütöfolyadék ki-és bemenet stb..). A garázsomban nincs áram és borult égnél meglehetösen sötét van bent, hát felesleges vakoskodni.
    Úgyhogy ma nekem is olajos programom volt, - mármint a kezeim lettek csuklóig feketék, az olajos piszoktól. Legutóbb az eltávolítása szappan és körömkefe használatával nem volt valami tökéletes, ma kipróbáltam a "Pril" nevü mosogatószert, - természetesen körömkefével, - és nagyon jó eredménnyel. Szóval, nyugodtan merem a hölgyeknek ajánlani esetleges motorszerelés utáni kéztisztításhoz.

    Értetlenek az emberek. Te is azt mondod és én is úgy tartom, hogy szükségesek az óvintézkedések továbbra is. A facebookon mégis egy ilyen irányú bejelentés, vagy hír - elkámpicsorodott, vagy mérges smileys özönét eredményezi.
    Ma bezárnak egy húsfeldolgozó üzemet és kb. hétezer ember kell, hogy karanténbe vonuljon mert az üzem többszáz dolgozója vírussal fertözött. Úrnapja (csütörtök), valamint péntek, szombat, vasárnap szabad volt és az üzem kelet-európai dolgozói hazautaztak, - amiröl az üzemben nem tudtak. Visszatérésükkor valakik magukkal hozták a vírust, - amikor ez kiderült már késö volt. Most lehet, hogy rövid idöre húshiány is lesz, - már több hete nem ettem húst, úgyhogy ez engem nem zavar különösebben. Teszek fel két képet az üzemröl (ha sikerül), kívül és belül. Az üzem logója zavar egy kicsit, mert ilyen vidám állatokat a mészárszéken nehezen tudok elképzelni...

    előzmény:
    WestHill (59361)
    2020-06-17  03:41
  16. 2020. június 17. 03:4159361.

    Na vegre tul vagyok az olajcseren, a mechanikus kint vart, atadtam a kulcsot  es 55 perc utan megkaptam a kocsit, a varoban rajtam kivul senki nem volt, itt is szigoru szabalyok vannak.


    Negyedik napja minden nap csokken a fertozottek szama, a hatar biztos, hogy jovo honap 21-ig zarva lesz, aztan bizakodok benne, hogy majd meg meghosszabbitjak a zarlatot akar tobbszor is.


    Itt a vezetekcsere nem jart nagy zajjal, csak egy halk zugassal, egy nagy tartalyos teherauto szivoval felszerelve rogton a tartalyba tovabbitotta a foldet, amit egy ember vagott ahova elhelyeztek a vezeteket, ami a hazfele jott, amit keresztbe a fuvon es a kocsifelhajton astak fel az melyebb volt azt markoloval csinaltak, igazabol nem tudom, de lehet nem ez a neve.


    Az ido ma is szep volt paranelkuli 23 es napsutes, tokeletes kint is es bent is, ejjel is meg lehet nyitott ablaknal aludni, mert 12-tot iger, holnaptol mar kezdodik a felmelegedes es a paras ido.

    előzmény:
    nidda (59360)
    2020-06-16  20:18
  17. 2020. június 16. 20:1859360.

    Új Zélandban ismét megjelent a vírus. Két angol beutazó hozta magával. A beijingi piacra meg a norvég lazacok vitték magukkal. Csak baj van a külföldiekkel....

    Az útjavítások több helyen folynak itt is a városban. Ma délelött is dolgozott valahol a légkalapács. Mondjuk, amíg nem tépnek fel egy kábelt, vagy vezetéket, addig nincs nagyobb baj.
    Délelött tizenegy óra "humánus "idöpont az olajcserére, - megfelel a korán kelöknek is és azoknak is, akik nem a kakasszóra ébrednek.
    A korai nyár most egy idöre elbúcsúzott. Többször is esik az esö, és az elkövetkezö napokban sem számíthatunk jobbra...

    előzmény:
    WestHill (59356)
    2020-06-16  00:35
  18. 2020. június 16. 19:3959359.

    "Niddam Te jogazol ?"

    Akartam csak jógázni. Vettem is egy jógakönyvet még a hetvenes években. Azután gyenge kezdés után gyorsan lelohadt a kedvem hozzá. Viszont minden reggel tornázom úgy tíz percet....

    előzmény:
    terdszelikatica (59350)
    2020-06-15  21:46
  19. 2020. június 16. 19:2759358.

    "...ott is maszkban setalnak? "

    ...nem, esernyövel!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (59346)
    2020-06-15  20:02
  20. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2020. június 16. 01:1059357.

    a kanadaiak erzeset Trump irant, es a Trumpot valasztok irant.. valahogy igy latom.....


     


    They say you should walk a mile in someone else's shoes before you judge them. ”- Compassion International.


    temat befejeztem...

  21. 2020. június 16. 00:3559356.

    Lattam a kiirt hirek kozott, hogy ez ahogy irtad kiserletnek van szanva, de igy valoban pihennek a turistak, penzt sem koltenek es 14 napig el sem mehetnek a celponttol, lehet, ha hazamennek egy masik 14 nap karanten var rajuk otthon, vegul is majd egy honapot lehetnek szabadsagon.


    Ma felhivtam a garazst, holnap 11-re megyek az olajcserere.


    Delelott aszfaltoztak le a kocsifelhajtot, nem meseltem meg, arrol tudsz amikor a fibreopticra csereltek a vezeteket, attol alig lelegeztunk fel a hydro kezdte, kicsereltek a foldalatti vezetekeket, ezen a reszen kozvetlenul ahol mi lakunk decemberbe kezdtek, a fuvet a kocsifelhajtokat a jardakat ahol eppen a regi vezetekek voltak mindenutt feltortek es az uj vezetekeket leraktak, a fuvet talan 3 hete raktak le es ma kerult sor az en kocsifelhajtomra. Osszevetve legalabb ket eve kezdtek el a kornyekunkon, el tudod kepzelni a koszt, pedig minden nap munka utan osszetakaritottak. Nem tudom, hogy vegul is befejeztek e, vagy meg valami mas meglepetesre is szamithatunk.

    előzmény:
    nidda (59342)
    2020-06-15  19:54
  22. 2020. június 15. 23:4459355.

    Folosleges beszelni rola most, hogy ujra lesz e valasztva Trump vagy sem, a teny nepszerusege nagyot esett, de lehet egeszseggel kapcsolatos problemak miatt sem lesz alkalmas egy nagyhatalom vezetesere. Mindenesetre 74 eves korara eleg tehetetlen.....na es a viselkedese nem mondhato eppen normalisnak.


    En is Pesten nottem fel, nekem is volt, kek es piros nyakkendom is, felvonulasra senki nem kotelezett igy sosem voltam.

    előzmény:
    Bagoly (59348)
    2020-06-15  21:12
  23. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2020. június 15. 23:3259354.

    SZerinted???????


    The California exodus to Texas is reflected in market-based, one-way U-Haul truck rental prices

    The cost of a one-way U-Haul truck leaving California for ... than twice the cost to rent that same truck going from Texas to California.


    ----------------


    ez nem uj... evek ota folyik....


    --------------


    Oct 1, 2018 - The cost to get a 26-foot truck (enough to move a house full of stuff) to San Francisco from here is $1,150; the reverse trip costs close to four times as much, at $4,380. The cost from Los Angeles to Austin is almost five times as much. Other rental truck companies quote similar rates.


    -------------


    U-Haul Rates Suggest Migration from California to Texas Is Accelerating

     


    Tuesday, June 4, 2019

    ---------------


    The cost to rent a 26-foot U-Haul truck — big enough to move a three- to four-bedroom home — out of San Francisco headed to Las Vegas reached as high as $2,085 for four days. To rent the same truck going in the opposite direction is only a fraction of that cost — $132


    --------------


    .uhaul.com and check out the going rate to rent a U-Haul truck to and from Dallas. ... apartment, in Los Angeles and dropping it off in Dallas will cost you $1,602. ... U-Haul has so many moving vans heading one-way from California to Texas ...


    ------------------


    Ez valamikor az ARANY ALLAM volt.. mindenki Californiaban akart elni.


    KAR ERTE... MIOTA THE DEMOCRATAK ATVETTEK... EZ LETT BELOLE...


    es egyesek szerint EZ KENE AZ EGESZ USA-NAK>>>>>>>> SZAVAZZAK LE TRUMPOT.. ES DEMOCRATAK VEGYEK AT AZ EGESZET... HOGY MINDEN SZA.... MENJEN.... akarcsak California...


    szomoru...


    en jokor hagytam el!!!!!


     


     


     

    előzmény:
    Bagoly (59348)
    2020-06-15  21:12
  24. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2020. június 15. 22:2459353.

    hat az nem hiszem hogy egyenlore.. mert hiszen az idok valtoznak es mint latod mindig uj szelek fujnak...


    de ha megtortenne, azon sem csodalkoznam.. mert egyenlore ugy nez ki hogy - nem en talalom ki.. utana lehet nezni.. annyira lehetetlen az elet Califban hogy tizezrevel hagyjak el... es hova a fenebe mennek? hat persze Texasba...


    de es itt a nagy bibi..


    utaltak ami ott volt.. de itt is a demokratakra szavaznak...


    ez olyan mint aki elhagyja az orszagat, mert nem szereti ami ott van.. de az uj orszagban UGYAN AZT SZERETNE MEGVALOSITANI AMIT OTT HAGYOTT...


    Ezert viszont a texasiak igen mergesek... szerintem .... jogosan.


    a masik nagy bevandorlas Pennsilvaniabol van... mert ott is mar a democratak tonkretettek... de mikor Texasba jon.. megint azokra szavaz..


    MAGYARAZZD EZT MEG NEKEM...

    előzmény:
    terdszelikatica (59349)
    2020-06-15  21:41
  25. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2020. június 15. 22:1859352.

    ja a lenyeget elfelejtettem... nekem is volt piros nyakkendom.. sot volt egy majus elseje amikor a kubai diakokkal vonultunk a baratnoimmal.. ugy fujtuk a kubai himnuszt hogy csak no... hahahahaha mellesleg nagyon kellemes dal.


     

    előzmény:
    Bagoly (59348)
    2020-06-15  21:12

Címlap

top