Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Arab ferjek

Torolt_felhasznalo_852005
Torolt_felhasznalo_852005
Létrehozva: 2005. november 28. 06:56

Sziasztok!

Nem tudom, hova tettem a topicot, igy ujra leirom.

Szoval.. az en ferjem egyiptomi, Olaszo-ban elunk. Kivancsi vagyok, hogy ti hogyan jottok ki az arab ferjetek csaladjaval es forditva o hogyan jon ki a tietekkel. En az o csaladjat imadom- igaz ritkan talalkozunk- de minden alkalommal ugy fogadtak, mintha a lanyuk lennek. Forditva viszont , sajna mar nem igaz. Az enyeim- igaz apukam mar nem ismerte meg Mohat- vizont alig tudjak elfogadni igy, negy evi hazassag utan is. Mindig van avalami, ami miatt nem a megfelelo ferj. Ismerek itt olasz- arab csaladokta, nagyjabol ugyanaz a helyzet.

Ti hogy vagyotk ezzel?

Pussz

  1. Torolt_felhasznalo_252139
    Torolt_felhasznalo_252139
    2006. február 28. 14:4776.

    Szia!

    Nekem ezek tetszenek a fiu nevek kozul.Zuher,Walid,Eliasz,Fadi de Fedinek mondjuk.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2006. február 28. 13:4975.

    Sziasztok lányok. Úgy örülök, hogy rátok találtam. Szeretném a segítségeteket kérni. 1 hónap múlva fog megszületni a kisfiam és szeretnénk neki valami nagyon szép nevet találni. Már van egy tökös legénykénk, őt Nezamnak hívják. Ez eredetileg perzsa név de arabul is kb így hangzik. Azért nem a magyar nevek között keresgélek mert nincs ami igazán a kedvemre lenne vagy nem passzol a férjem nevéhez. Ő török. Már az összes létező weboldalat kinyomtattam de semmi. Nem jutunk dűlőre és az idő szorít. Már arra is gondoltam, hogy nem minden mai használatos név van meg ezekben a listákban. Ezért is fordulok hozzátok hogy ha van valakinek ötlete vagy meg tudná kérdezni a kedvesét, férjét azt nagyon megköszönném.

    Pommes

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2006. február 28. 12:4974.

    A párom palesztin, itt tanult és él M.o-on már kilenc éve. Szintén jól beszél magyarul és angolul is. Szeretnénk itt élni, de közben tervezzük, hogy kimegyünk pár évre dolgozni külföldre, hogy némi pénzt összeszedjünk, amiből itt el tudunk indulni. Anyum pedig már előre nagyon be van stresszelve, hogy kimegyek és csak ritkán jövünk haza.

    (van egy barátnőm, akinek a szülei nagyon ellenezték a kapcsolatot és a lány kiment "nyaralni" aztán a szülők csak utólag tudták meg, hogy nem jön vissza, mert idő közben lakást vettek és összeházasodtak kint )) szóval anyu ezért is nem tiltakozik a párom ellen, nehogy megszökjünk :P)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_513056 (73)
    2006-02-27  22:18
  4. 2006. február 27. 22:1873.

    "elvégre neked kell vele élni, nem nekik"

    Hát ez az, én is ezt mondom nekik. Most kicsit optimistább vagyok, mert jövő héten nálunk ebédelhet, és ez nagyon nagy szó, csak az a feltétele, hogy a tágabb családban senki se tudja meg. Ez meg elszomorító. Ő egyébként nagyon jól beszél magyarul, mert az egyetemen is magyarul tanul, mi is magyarul kommunkiálunk, leszámítva néhány szösszenetet, amit már én is pöttyögetek arabul, de azért nem valószínű, hogy a közeljövőben még arabul fogunk társalogni. Angolul is jól beszél, ellenben a szüleimmel. Gyakorlatilag rendes, kedves, tiszetelettudó, intelligens fiúnak tartják, csak egy megbocsáthatatlan hibája van szegénynek, hogy arab. Én annyira könnyen nem igazodom ki a szüleimen. Pl. legelőször, mikor elmondtam anyukámnak, olyanokat mondott, hogy majdnem leestem a székről, hogy nem vagyok normális, mert majd AIDS-es leszek! Hogy ezt honnan szedte, halvány fogalmam sincs. Akkor úgy döntöttem, inkább nem számolok be nekik mindenről, akkor meg azért borultak ki, hogy nem vagyok őszinte. Lassan, és keservesen, de talán megemésztik végre valahára. Köszönöm, hogy bíztatsz.  A te férjed honnan való? Itt éltek Magyarországon? Nem akartok kiköltözni?

    előzmény:
    kifli13 (72)
    2006-02-27  12:35
  5. 2006. február 27. 12:3572.

    Szia Mohikán!

    Ne keseredj el, majd beletörődnek! A családom nem lelkesedett - pont azért, mert arab. Mivel ismerem anyámékat, mint a rossz pénzt :PPP nem vittem el hozzájuk a páromat majd egy évig, egyre kíváncsibbak lettek rá, mert mindig meséltem nekik róla. Amikor már sokadszorra könyögtek, csak akkor vittem el bemutatni )

    A te párod beszél valamennyire magyarul? Mert van egy pár barátnőm, akinek arab/külföldi férje van, és úgy láttam, hogy sokkal könnyebben befogadják a jövevényt, ha tud magyarul, és tudnak vele rendesen kommunikálni. (Az én családom pl. nem tud angolul :S)

    Szerintem fontos, hogy ne akard erőltetni a családdal jóban levést, mert minél inkább próbálkozol, annál jobban tiltakoznak ellene :S Ha látják, hogy minden rendben, szeret téged, akkor úgyis megbékélnek a helyzettel. Ha szeretitek egymást a pároddal, akkor ne is aggódj emiatt, elvégre neked kell vele élni, nem nekik  

    Kifli

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_513056 (69)
    2006-02-24  18:00
  6. Torolt_felhasznalo_252139
    Torolt_felhasznalo_252139
    2006. február 24. 18:2371.

    Sziasztok!

    Senki ne feljen.Ha igazan szeretitek egymast nem szabad arra hallgatni aki azt mondja irja hogy az arabok ugy meg az arabok igy.Magyar ferjtol is valnak el na meg mas szarmazasutol is.Mas vallasu ferj is vette mar el az anyatol a gyereket nem csak muzulman.

    Adjatok eselyt a kapcsolatnak,hazassagnak.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_252139
    Torolt_felhasznalo_252139
    2006. február 24. 18:1770.

    Szia!

    Hogy vagytok!

    Jo hogy ujra indult ez a topic.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_852005 (1)
    2005-11-28  06:56
  8. 2006. február 24. 18:0069.

    Szia!

    Az enyémek nem tudnak megbirkózni a gondolattal, hogy arab, azzal meg még kevésbé, hogy muszlim. Váltig állítják, hogy nekem nem lesz jó. Igyekszem én is türelmes lenni, minden alkalmat megragani, amikor jobban megismerhetik, de ha ők ezt nem akarják, akkor nem tudom, mit csináljak. Talán a te szüleid nyitottabbak lehetnek, én úgy érzem, az enyémek soha az életben nem fogják megemészteni. Ez szomorú és kilátástatalan. Mondj valami bíztatót. 

    Mohikán 

    előzmény:
    kifli13 (68)
    2006-02-24  13:06
  9. 2006. február 24. 13:0668.

    Sziasztok!

    Az én férjem is arab, együtt vagyunk három éve, tavaly házasodtunk össze magyar törvények szerint is, miután a nagy szerelem mellett az is nyilvánvalóvá vált, hogy illünk egymáshoz és az együttélés is nagyon harmonikus :-)

    Egy kapcsolatnak szerintem csak úgy szabad nekiindulni, hogy 1, szereted és tényleg passzoltok egymáshoz 2, csak olyan felfogással, hogy örökre szól, és soha nem lesz vége. Ha már az elején azt mérlegeli az ember, hogy mi lesz, ha majd elválunk .... brr..

    Az eredeti kérdésre válaszolva: a szüleimnek megvoltak a "szokásos" előítéletei, de nem próbáltam őket meggyőzni. Egyszerűen hagytam nekik időd, hogy megismerjék, és lássák, hogy mennyire szeret és törődik velem. :P Most már fiukként szeretik. A párom családja pedig még könnyebb eset volt, ők az első pillanattól kezdve lányukként kezeltek, nagyon aranyosak

    Kifli  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_852005 (1)
    2005-11-28  06:56
  10. Torolt_felhasznalo_479989
    Torolt_felhasznalo_479989
    2006. január 30. 17:4667.
    Sajnos én is félek ilyesmitől....áhhhh borzasztó...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_852005 (65)
    2006-01-30  14:40
  11. Torolt_felhasznalo_351031
    Torolt_felhasznalo_351031
    2006. január 30. 15:2266.
    Nos ha az iszlám országban az iszlám törvénykezés van életben, akkor az anyának nincs miért aggódnia.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_852005 (65)
    2006-01-30  14:40
  12. Torolt_felhasznalo_852005
    Torolt_felhasznalo_852005
    2006. január 30. 14:4065.

    Szioka,

    en is hallottam, hogy -nemcsak magyar, hanem mas nemzetisegu nok vegul gyerek nelkul maradtak. Ezek altalaban ugy szoktak tortenni, hogy a kedves apuka ellopja a sajat gyereket es ugy viszi ki az orszagbol, ha nem a sajatjaban van. Aztan a feleseg mehet mindenfele, eleg nehez lesz visszaszereznie a gyermeket egy arab orszagban. Foleg ha nem muzulman. Aztan ha peldaul hazassag-problemaja a ferj orszagaban kezdodik, mi sem egyszerubb: "te mehetsz, de a gyerek marad velem" ezek utan a felesegnek az adott orszag torvenyes keretein belul szinte semmi lehetosege nincs, hogy magaval vigye az orszagbol a gyereket. Eppen emiatt sokszor a nagykovetsegek segitenek ilyen ugyekben.

    Sajnos eleg sok ilyen dolog elorfordul, sokszor lehet hallani, de talan azert, mert  kiemelkedo esetek es ez hir.

     

    Szia

    Judit

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_479989 (64)
    2006-01-30  10:34
  13. Torolt_felhasznalo_479989
    Torolt_felhasznalo_479989
    2006. január 30. 10:3464.
    Köszönöm Zsu a segitséget,természetesen én ovatos vagyok,és persze igazad van hogy mindegy hogy milyen nemzetiségű csak tudod szerintem azok a lányok akiknek rosszul sült el az életük pl. az apánál maradt a gyerek meg ilyenek ők is biztosan ugy kezdték hogy szerelmesek voltak..és még az lenne a kérdésem hogyha itt él valaki mo-on az arab férjével akkor az hogy lehet hogy a gereket elvehetik az anyátol mikor itt nem az arab törvények uralkodnak...??? Vagy pedig az mindegy igaz met az apa arab és őrá a saját törvényei uralkodnak.....
    Elolvastam a hozzászolásokat és nagyon tetszettek,mert végre pozitivakat is hallottam és ez jó.
    természetesen imerkedek vele és nagyopn sokat beszélgetünk és persze nem hagyom magam..sokat bezsélgetünk a vallásról is és az én véleményem is sokszor meghallgatja és néha már nevet az én gondolkodásomon néhány dologba..például az elején még megpróbált tériteni(mikor még nem ismertük egymást) hogy majd meglátom hogy Allah megérint engem és muszlim leszek...de most már nem térit mert tudja hogy engem nem tud...
    Köszönök mindent Zsu.....majd irok ha összejön a találka
    előzmény:
    ZSU75 (63)
    2006-01-30  03:14
  14. 2006. január 30. 03:1463.

    Legyel ugyanolyan ovatos az Ahmeddel, mint amilyen ovatos barmilyen nemzetisegu vagy vallasu fiuval lennel. 17 evesen nagyon tudnak tombolni az erzelmek, de meg tenyleg fiatal vagy arra, hogy hosszutavon gondolkodj egy olyan fiuval akit nem ismersz tulsagosan es nem tudod, hogy neki mik a szandekai. Irtad, hogy teljesen megbizol benne, ennek biztosan meg van az oka. Hallgass tovabbra is a megerzeseidre, de vigyazz az erzelmeiddel. Nem azert mert te magyar vagy o meg egyiptomi, hanem mert te egy fiatal lany vagy o meg egy fiatal srac.... Gondolom elolvastad mindenki hozzaszolasat a forumon, legtobben csak jot tudunk mondani az arab ferfiakrol, de mi csak a "sajatjainkrol" beszelunk, nem altalanossagban. Ugyhogy ismerd meg az Ahmedet mielott barmibe belemesz.

    Ird majd meg hogy hogy sikerult a talalka.

    zsu

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_479989 (62)
    2006-01-29  23:26
  15. Torolt_felhasznalo_479989
    Torolt_felhasznalo_479989
    2006. január 29. 23:2662.
    Sziasztok! Én egy fiatal 17 éves lány vagyok és van egy egyiptomi ismerősöm aki talán nemsokára meglátogat...nagyon kedvelem őt szerintem kicsit töbet érzek mint barátság...nagyon sok rosszat olvastam arról hogy minden jó volt egy kapcsolatban addig amig udvarlás volt aztán házasság és gyerekek után minden megváltozott..nagyon félek,mert én abszolút bizok az Ahmedben(igy hivják) de nagyon rossz tapasztalatokat hallottam ezekről a dolgokról..szeretném a segitségeteket kérni abban hogy ne járjak ugy ahogy azok a nők akikről hallottam....tudom hogy fiatal vagyok még de előre szeretnék gondolkodni és tanácsot kérni hogy mire figyeljek oda...ja amugy a fiú egyiptomi,Cairoi és nagyon kedves,humoros. Majd még irok többet de most egyelőre ennyi elég...a segitséget elöre is köszönöm
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_852005 (1)
    2005-11-28  06:56
  16. 2006. január 23. 20:2061.

    Salam aleykum! Sziasztok!

    De örülök, hogy él ez a topic! Alhamdülillah! Már olvasgattam, csak azt hittem, nem jön senki. Az én férjecském is arab, palesztin. Csodálatos ember, nem hiszem, hogy nála különbet kaphattam volna a Mindenhatótól. Két és fél hete vagyunk házasok, még elég friss a dolog. A szüleit még nem ismerem, sajnos, pedig már nagyon kíváncsi vagyok rájuk, a férjemnek hét testvére van, mi is nagy családot szeretnénk, csak előbb be kell fejeznünk az egyetemet. Sajnos az én szüleimmel van egy kis bibi, az elején mindenféle szörnyűségeket hordtak össze, hogy milyenek is az arab fiúk. Most már kicsit megértőbbek, és hogy megismerték, azt mondták, nagyon kedves fiú, csak a kultúrális különbségekkel van bajuk. (még nem tudják, hogy én muszlim vagyok, csak fokozatosan szeretném adagolni nekik, mert elég vallásos keresztények, bár tudom, sosem fogom meggyőzni őket, hogy nem miatta lettem muszlim, pedig így van) Meg attól félnek, hogy elmegyek vele (jogosan, később vagy Palesztinában, vagy ha a háború miatt nehéz, más arab országban szeretnénk élni, de még Európa is szóba jöhet. Attól függ, az egyetem után milyen lehetőségeink lesznek.) Nektek hogy fogadták el a szüleitek a férjeteket, már amennyiben elfogadták. Bár be kell vallanom, az enyémeknek csak barátként lett bemutatva, mert korainak találnák a dolgot, de mi úgy gondoltuk, megtaláltuk egymásban életünk párját, paráználkodni meg nem szeretnénk, miért várjunk? Ő egyébként sokat segít, főz is, takarít is, ha kell, mert azt mondja, most mind a kettőnknek ugyan annyit kell tanulni, miért csinálnám akkor egyedül a házimunkát? Nagyon szeretem   Nem ismerek nála jobb embert. Ja, már azt is megbeszéltük, hogy fogják hívni a gyerekeinket. Ha fiú: Mohammed, Ahmed, ha lány: Meriam, Zahra. Én szeretném az anyukája után Maliha-nak hívni az egyiket, de az anyukája állítólag azt mondta, ne, mert a Maliha régi név. Nyáron talán megyünk, még nem tudjuk. Nagyon jó lenne. Titeket befogadtak a férjetek családjába? Hallottam már olyat is, hogy az anyós jobban megkedvelte a menyét, mint a saját fiát, de olyat is, hogy megmaradtak az előítéletek az európai származás miatt. Én úgy hiszem, a férjem családja nagyon kedves, és én mindent meg fogok tenni, hogy elfogadjanak.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2006. január 21. 04:4860.
    hello kedves mindenki  ne haragudjal mi a baja a szuloknek a kedveseddel?  van nekem egy baratnem neki a ferje egyiptomi mint a tied mar 26. eve egyutt vannak es en mondom szuper egy srac  kenyerre lehet kenni  zsuzsa azt csinal vele amit akar ok franciaba elnek en canadaba de 85 ben svajcban eltunk mindnyajan  kulon gratula a babadhoz  mikor szuletik?  sok sok sikert es meg tobb boldogsagot NEKTEK  udv irene
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_852005 (58)
    2006-01-17  02:39
  18. 2006. január 17. 21:5559.

    Szia Judit,

    az Amir is ugyanolyan szep nev, mint az Amira. Igy kis 'herceg'-ed lesz, nem 'hercegnod'. Nekem mondta az anyosom egyszer, hogy ha lesz meg egy fiatok akkor nevezhetitek Amirnak. Mondtam neki,hogy azert az egy kicsit sok lesz, egy Amira, egy Amir....

    Az en szuleim hala Istennek rogton megszerettek a ferjemet (Samer), pedig az elso bemutatkozasnal en is izgultam a sok magyarorszagi tevhit miatt. Remelem, hogy a te anyukad es sogorodek is egyszer belatjak, hogy nincs igazuk es bocsanatot kernek toletek.

    Gratula meg egyszer a kisfiuhoz, kitartast az utolso par honapra!

    zsuzsu

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_852005 (58)
    2006-01-17  02:39
  19. Torolt_felhasznalo_852005
    Torolt_felhasznalo_852005
    2006. január 17. 02:3958.

    Szia Zsuzsi!

    tetszett a leveled, annyira nehez megmagyarazni az embereknek, hogy az arabokban nincs semmi rossz. Sot ...Kicsit tavol all a mi tarsadalmunktol az o felfogasuk, de ez meg nem jelenti azt, hogy nem jo. Mas. Minden esetre mi klasszul kijovunk a ferjemmel. En is ismerek kereszteny arabokat, de nagyjabol ugyanaz a felfogasuk, mint a muzulmanoknak.

    A kislany vegul kisfiu lesz, az Amira nevet sajnalom es nem is tudtunk mas nevet kitalalni, igy vegul Amir lesz a csoppseg.

    Szia

    Judit

    előzmény:
    ZSU75 (57)
    2006-01-17  01:58
  20. 2006. január 17. 01:5857.

    Sziasztok! En is magyar lany vagyok, ferjem arab, de az USAban elunk. Latom, hogy itt mindenkinek muzulman a ferje es ti is nagy reszben azok vagytok. Mi kereszteny csalad vagyunk, ferjem csaladja is evszazadokra visszamenoleg kereszteny, pontosabban Gorog-orthodox vallasu.

    Az en csaladom imadja a ferjemet, pedig sajnos csak ritkan talalkoznak, mert mi csak evente egyszer tudunk Magyarorszagra menni, a szuleim, testvereim is csak evente egyszer jonnek hozzank. A ferjem csaladja is imad engem, tenyleg lanyukkent kezelnek. En nagyon szeretem az arab embereket, kedvesek, vendegszeretoek, az utolso fillerjuket oda adnak ha kerned. A ferjem csaladjaban a ferfiak nem sokat csinalnak otthon, hazimunkat szinte semmit. Az aposom nagyon aranyos ember, de egesz nap a kanapen ul es TVt nez (persze munka utan amikor haza jon). Amikor vendegseg van akkor a nok csinalnak mindent a konyhaban, a ferfiak csevegnek es jol erzik magukat. Vacsora utan a nok pakolnak el es mosogatnak...stb. Az en ferjem el lett ilyen szempontbol kenyeztetve, mert ugye anyukaja kiszolgalta gyerekkoratol kezdve, de amiota hazasok vagyunk azota sokat valtozott, segit nekem itthon, bevasarol, jatszik a gyerekekkel (az o apukajuk szinte soha nem jatszott veluk). A donteseket egyutt hozzuk, mindenben kikerjuk egymas velemenyet. Valaki irta itt, hogy a ferje mindig tudni akarja, hogy hol van, szerintem ez normalis es minden hazassagban igy kene lenni. Miert ne tudna, hogy hol jarsz???? En ha nem kerdezi akkor is mondom neki,hogy hova megyek, ez szamomra nyilvanvalo. Ja, es meg annyit, hgy valaki mondta, hogy a kereszteny vallasban mutasson ra valaki, hogy hol van eloirva az, hogy a ferj tisztelje a feleseget, erre csak annyit, hogy a Bibliaban az van eloirva, hogy a ferj ugy szeresse a feleseget, mint Krisztus az Egyhazat, hogy az eletet adta erte. Szoval engem ennyire szeret a ferjem, az eletet adna ertem.

    Pussz mindenkinek!

    Rahma, az en kislanyom neve AMIRA! A masik lanyom pedig Leila, a kisfiam Sami.

    Zsuzsi

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_783934
    Torolt_felhasznalo_783934
    2005. december 11. 21:2356.

    Sziasztok!

    De orulok, hogy Ratok talaltam! Vegre egy forum, ahol csupa jokat irtok!

    Nekem is arab a parom, es en is csak jokat mondhatok rola!
    Mi mind a ketten mar Spanyolorszagban eltunk mielott megismertkedtunk, ugyhogy a ki hova koltozik kerdes problemaja soha nem merult fel.

    Soha nem kaptam annyi szeretetet es figyelmesseget magyar ferfitol, mint a mostani tarsamto. O mindig megdicser, hogy milyen csinos vagyok, hogy ez vagy az a szin milyen jol all.... Es amikor lefogytam par kilot, megkert ra, hogy hizzam vissza, mert ugy sokkal szebb vagyok! Mikor mondani ilyet egy magyar vagy europai ferfi?!

    Nalunk a mind a ket csalad elfogadta a dontesunket, es egyaltalan nem szoltak bele.

    Es az elnyomas tema, na az egy vicc! Abszolut a no a fonok, csak tudni kell, hogy masik ferfi tarsasagaban ne szoljunk vissza a tarsunknak. 
    Na de otthon....

    Puszi  

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_129973
    Torolt_felhasznalo_129973
    2005. november 30. 10:3755.

    jo reggelt akarom mondani jo napot!

    rahma, mi nem karacsonyozunk, akkor sem ha nem vallasos unnepkent fogjuk fel, bar azert itt a gyerekeknek szoktak karacsonyfat allitani, de nincs jezuska meg angyalka, hanem a szulok feldiszitik. mikulas sincs, ugy ertem nem hoz a cipobe dolgokat, es nem kell jol viselkedni azert, mert a mikulas latja ha rossz vagy. de pl anyosom tegnap vett az unokainak mikulas-papucsot. ht kb igy all a dolog.

    az ejszakazas nalunk ugy megy, hogy este fel10re hazaerunk, elobb anyosnal ferjem vascsorazik-ebedel-reggelizik egyben. otthon en eldolok, mert foleg amiota terhes vagyok, nehezen viselem az ejszakazast, o meg bekapcsolja a szamitogepet es ejfelig jatszik.

    bahebak, szombatonkent 3-tol van eloadas az iszlamrol, akkor gyulnek ossze a lanyok is. nyugodtan mehetsz, sok az uj lany, es nagyon nagy szeretettel fogadnak mindenkit. van egy magas vekony szakallas pakisztani pasi, nagy a szaja es mindenkit "be akar szervezni" az iszlamba, nem kell vele foglalkozni, akkor vedd fel a vallast, amikor te ugy erzed megjott az ideje. abdul baseert tul kell elni, amugy teljesen artalmatlan figura. mindig foznek teat, es van vacsi is, fincsi csirke, vagy barany, ami eppen van. nem kell felned, tenyleg nagyon kedvesek, majd meglatod. en is az utcarol estem be elso alkalommal, es attol kezdve minden szombaton ott voltam.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_548220 (51)
    2005-11-30  08:52
  23. Torolt_felhasznalo_548220
    Torolt_felhasznalo_548220
    2005. november 30. 09:3854.

    Szia Hidaya! Mesélj hogy áll az " ügyetek"?

    Na hát ne hidd ha megszületik a buksi bármi is megváltozik Nekünk itt a fiam de sokszor 1-ig 2-ig is fent vagyunk annak ellenére, hogy másnap munka. El sem tudom képzelni, hogy mi valaha 10-11-körül aludjunk No és mikor kint voltunk 3-nál elöbb nem kerültünk ágyba és éjjel még javában vendégségben voltunk. Hát én nem nagyon örülnék ha valaki hajnalig itt csücsülne nálunk. DE ök úgy csevegtek mintha legalábbis délután lenne

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_852005 (53)
    2005-11-30  09:30
  24. Torolt_felhasznalo_852005
    Torolt_felhasznalo_852005
    2005. november 30. 09:3053.

    ez az "ejszakai" fozes nalunk is szokott menni. Kicsit maskent mukodik az orajuk, mint a mienk, nem?  MI hajnalokig fenn szoktunk lenni- persze ha masnap nincs koran munka- ilyenkor aztan megy a yoghurttol kezdve a piritott tokmagig, palancsintan keresztul minden.  Igaz nekunk meg nincs gyerekunk, gondolom, ha megszuletik a buksi nem lesz igy tovabb.

    Puszi

    Rahma

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_548220 (51)
    2005-11-30  08:52
  25. 2005. november 30. 09:2352.

    Sziasztok! 

    Nekem is arab a párom, igaz mi még nem vagyunk házasok, de több, mint 2 éve együtt vagyunk és az esküvőt tervezzük.

    Örülök, hogy ti be tudjátok mutatni, hogy igenis lehet sikeres egy arab-magyar házasság, mert miánst arabokról van szó, rögtön előjönnek a negatív előítéletek.

     

    Szia bahebak!  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top