Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Exem szeretője lettem!

Torolt_felhasznalo_124679
Torolt_felhasznalo_124679
Létrehozva: 2006. január 20. 09:05
Sziasztok!

A Sors iróniája, hogy októberben még a Túlélni az exet című fórumot indítottam... Nos annyi történt idő közben, hogy az exemmel összefutottunk. Nagy beszélgetések következtek, aztán ahogy lenni szokott, nosztalgiáztunk. A sztori pikantériája, hogy neki barátnője van. Saját bevallása szerint nem szereti (végül is megcsalja velem). A titkos együttléteink még szenvedélyesebbek, még romantikusabbak, mint valaha. Olyankor szinte visszavedlik régi önmagává, éppen csak azt nem mondja, hogy szeret!
Utána viszont két baráti puszival köszön!
Nyugi, nem tekintem ezt az egészet kihasználásnak, mert akkor én is ezt teszem vele. DE tudom, hogy még nála is ég a tűz! Hogy honnan? Legfőbb bizalmasa árulta el.
Hogy mi ebben a probléma?
Valamelyik nap bejelentette, hogy ezen titkos randiknál többet nem tud adni, meg persze a barátságánál!
Én azt feleltem, tudom, hogy szeret! A válasza annyi volt: "Hát jó!"
Beát tutira nem szereti, mert mondta, hogy olyan fura természete van a csajnak, meg amúgy a huga legjobb barátja, meg szerintem egy flúgos! Úgy vihorászik, mint egy 12 éves! És még a szomszédai is mondták, hogy mennyire leégeti magát kedvesem, hogy engem lecserélt egy ilyenre! 8 évet kellett lezárnom vele. Bár ő a csajjal csak később jött össze!
Szerintetek mit tegyek???
Vissza akarom kapni őt!
8 év neki és nekem sem múlt el nyomtalanul!
Hogyan szerezzem vissza az exem?????????????
  1. Torolt_felhasznalo_124679
    Torolt_felhasznalo_124679
    2006. január 24. 12:3576.
    Szia!

    Veled is taliztam az előző fórumomon! Te mindig hathatós tanácsokat adtál mindenkinek! Nézd, igazad van, meg itt mindenkinek. Talán hiba volt indítani ezt a másik fórumot!
    A barátnő minősítését nem én találtam ki, hanem a szomszédoktól és volt osztálytársaktól hallottam. Szerinted miért nem jelenik meg vele sehol?
    A másik eset, hogy nincsenek is együtt! Mert azt Hál'Istennek senki sem látja! Én csak taktikát szerettem volna, hogy ilyen esetben van e , és ha igen, akkor hogyan viszakozási lehetőség! DE egy valami biztos! A türelem!
    Nem akarok már az a lány lenni, aki vele voltam! Jobb akarok lenni!
    Nem értem:
    TI NEM HISZTEK A SZERELEM EREJÉBEN?
    Ha annyira nem szeretném és nem szerettem volna, valószínűleg nem roppantam volna össze akkor, amikor elhagyott, mert erre...kényszerítették.
    Olvasd el a korábbi válaszaimat, amelyek sztem egy csokorba összegyültek, mert csak most értem ide, hogy válaszolgassak!
    Utána még várok egy választ te Főtanácsadó !
    Köszike!
    Tit
    előzmény:
    pinvink (51)
    2006-01-20  13:34
  2. Torolt_felhasznalo_124679
    Torolt_felhasznalo_124679
    2006. január 24. 12:2775.
    NEM!
    De vannak utaló jelek, s mint annyiszor leírtam, a "bizalmasai" adták ki! És mert ismerem már, hisz nyolc évet húztam le mellette! CSak a viszakozását nem értem!
    Az ő beceneve is Maci volt! Találó becenév, látom te még megspékelted
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_352390 (49)
    2006-01-20  13:15
  3. Torolt_felhasznalo_124679
    Torolt_felhasznalo_124679
    2006. január 24. 12:2374.
    GRATULÁLOK!
    Valaki az eszét is használja!
    Köszi, aranyos vagy, hogy te mellettem állsz ki!
    Nos ez van, a többiek csak a levegőbe vádaskodnak!
    Ártatlanság vélelme...
    Minden elismerésem!
    Pusssssssssz!
    Titánia
    előzmény:
    jaya (47)
    2006-01-20  12:05
  4. Torolt_felhasznalo_124679
    Torolt_felhasznalo_124679
    2006. január 24. 12:2073.
    Végső megoldásként megfogadom!
    Azért nem szeretném egyedül leélni az életem!
    előzmény:
    rammer (46)
    2006-01-20  11:42
  5. Torolt_felhasznalo_124679
    Torolt_felhasznalo_124679
    2006. január 24. 12:1972.
    Köszi!
    Ha van időd, kérlek olvasd el, a mai összes válaszomat, amit a többieknek mellékeltem. Végülis szoktam az exnek mondani, hogy az az érzésem, hogy nincs is együtt a csajjal! Csak nem akarja, hogy reménykedjek! És olyankor hebeg-habog! De tény, hogy jártak együtt, mert ez a csaj titokban hívosgatott,és ahol tudott, ott "rúgott belém"! Kedves exem erről nem tudott, és én nem rég felvilágosítottam. Úgyhogy remélem az az aljas nőszemély repült! Sajna nem egy városban vagyunk, így a topic inditása óta nem beszéltünk személyesen, és én meg nem kérdeztem rá!
    Nézd! Az exnek megbocsátok, és bármelyik embernek, aki valaha is bántott! DE a csajnak SOHA! Mert tényleg ott álltam, hogy idegileg összeomlok, amikor titokban elmesélte kitalált sztoriát az ex telóján, hogy gyereket vár tőle!
    Nekem meghalt apum! Még egy traumát elviselni? Maga volt a pokol! A szemeszterem is úgy indult, ezért vagyok egy kicsit megcsúszva a vizsgákkal is! Na ennyit erről!
    Bízom benne, hogy ha az anyukája megbékél, köztünk helyre fog állni minden!
    Köszi a választ!
    Nagyon is racionális!
    C'est la vie!
    Majd lesz valahogy!
    Pussssssssssz!
    Tit
    előzmény:
    Crystal_ (45)
    2006-01-20  10:39
  6. Torolt_felhasznalo_124679
    Torolt_felhasznalo_124679
    2006. január 24. 12:1071.
    Köszi!
    Itt a legtöbben úgy viselkednek, mintha én lennék az egyetlen ember, ebben a "cipőben"! Tudod már a barátnőim is azt mondják, hogy igenis legyek vele távolságtartó, és ne keressem! Akkor biztosan elgondolkodik, hogy mit érez!
    Sztem már nincs meg amúgy a csaja, mert minden este felhív, és nem létezik, hogy nem találkoznak!
    Szoktam is neki mondani, hogy csak azért mondja, hogy még együtt vannak, hogy ne keltsen bennem reményt.
    Meg szoktam szidni a csajt, és nem védi meg. Engem mindig megvédett!
    Talán csak ezzel takarózik, mert fél az újrakezdéstől!
    Remélem ez a "sokk-terápia" nekem is bejön! Ha nem, bizony ott ette meg a fene az egészet!
    Csak lesz más, hátha nem leszek vénlány

    Köszi, hogy emberként szólítottál meg!
    Minden jót!
    Pussssz!
    Tit
    előzmény:
    eszteer (44)
    2006-01-20  10:38
  7. Torolt_felhasznalo_124679
    Torolt_felhasznalo_124679
    2006. január 24. 12:0270.
    Szerintem az ex feladata lenne, hogy megmondja neki!
    Amúgy meg megérdemelné a csaj, mert szeptemberben lenyúlta az ex telefonját, és sajátos magánakcióként bejelentette, hogy terhes a szerelmemtől! Én akkor az idegösszeomlás szélén álltam. Kiderül így utólag, hogy szegény ex erről mit sem tudott! Szerintem amúgy már kidobta a csajt! Gondolom ezek után csak megjön az esze!? Csak sajna két hete nem taliztunk, és nem akarok az lenni, aki valaha voltam. Sajnos nekem is voltak hibáim, és egyszer-kétszer elszámoltattam. Ma már nem tenném!
    Fel kellett nőnünk!
    Annyira gyermekek voltunk még a legelején. DE ettől volt szép. Eleinte csak ritkán találkoztunk. Megvárt suli után, hazakisért, majd ment tovább. Nem volt mobil telefon. Minden olyan más volt! Higyjétek el! Persze azért kisebb, rövidebb szünetek voltak, de akkor is szinte csak ő volt nekem!!!!!!!!!!
    OK?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_458680 (38)
    2006-01-20  10:14
  8. Torolt_felhasznalo_124679
    Torolt_felhasznalo_124679
    2006. január 24. 11:5569.
    Hülye kérdésre hülye válasz: semennyit! Nekem ő volt az első férfi az életemben, én neki az első nő! Azóta nekem még egy partnerem volt!
    Ne haragudj meg a kérdésért: Magadból indulsz ki?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_514869 (37)
    2006-01-20  10:13
  9. Torolt_felhasznalo_124679
    Torolt_felhasznalo_124679
    2006. január 24. 11:5268.
    Nem unatkozom, nem vagyok újságíró, és olvasd el a "Gyengébbek kedvéért" megírt hozzászólásomat! Köszi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397042 (34)
    2006-01-20  10:05
  10. Torolt_felhasznalo_124679
    Torolt_felhasznalo_124679
    2006. január 24. 11:5167.
    Köszi a minősítést!
    DE erre csak azt tudom válaszolni, mindenki magából indul ki! Ugyanis, ha jobban megnézed, az állítólagos harmadik topicomba soha nem írtam. Szerinted akkor hogy indítottam? Nézd meg a Titániaként való regisztrációm idejét! Elviekben kizárt, hogy én legyek az! Bocsi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_414019 (32)
    2006-01-20  09:55
  11. Torolt_felhasznalo_124679
    Torolt_felhasznalo_124679
    2006. január 24. 11:4566.
    Szia!

    Emlékszem rád! Köszönöm jól vagyok, és te?
    Sajnos a végén már nem tudtam követni a hozzászólásokat, mert december óta vizsgázom! És végül teljesen leállt! A karácsonyi üdvözletem volt az utolsó, meg hogy közöltem mindenkivel, hogy megjelent az ex.
    Így jobban vagyok!
    Amikor azt a topicot nyitottam, teljesen depressziós voltam. Azt mondták úgy tudok feledni, ha csak a rossz tulajdonságaira gondolok. Sikerült is!
    De látod? Visszaestem! Mikor végre úgyéreztem, tudok feledni, ő megjelent!
    Most tanácstalan vagyok, és valóban ellent mond ez a topic annak.
    De változnak az idők...
    Nem én lennék az egyetlen, aki a töltött káposztát felmelegítené!
    Egy barátnőm járt hasonlóan mint én! CSak ők kb. 2 évig voltak külön. Utána elkezdtek találkozgani, pedig volt nekik más. Aztán kibékültek, tavaly megvolt az eljegyzés, és jövőre lagzi!
    Ő tartja bennem a lelket!
    Neked rendeződtek a dolgaid?
    Pussssssssz!
    Titánia
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_904421 (30)
    2006-01-20  09:43
  12. Torolt_felhasznalo_124679
    Torolt_felhasznalo_124679
    2006. január 24. 11:3765.
    Nyertél! DE az idióta pasik dögivel megtaláltak! Azokból sajna válogathatnék(Volt közte nem egy jó pasi is)! Pedig egy bulit sem mulasztottam el a nyár óta a vizsgaidőszakig. Jártam a városunkban és környékén diszkóba, meg az egyetemi bulikba. DE nehogy azt hidd, hogy a jópasik mind foglaltak. Egyszerűen csak be vannak állva a mai "16-17-18"éves lányok kínálatára, így a mi vonatkozásunkban is a kereslet bizonyos rövidtávú numerákra korláltozódik, mert sajnos a fent említett hölgyemények azt hiszik minden úgy klappol, ha könnyen adják magukat. Ha már közgazdasági összefüggésekben próbáljuk megragadni a társkeresés tényezőjét!
    Elnézését kérek a fenti életkor-intervalllumba tartozó, de a fent említett életmódot kerülő hölgyektől!
    Ha meg azt nézzük, akár jó, vagy sem a minősítése az emberek többségének, nagyon nehéz párra lelni. A szingli életmódot nem nekünk találták ki. Több barátnőmnek, velem párhuzamosan véget ért a több éves kapcsolatat. Mondanom sem kell, hogy bár én magamat nem tartom olyan nagy számnak, de a pasik minősítése ezzel ellentétes, viszont a barátnőimet is szépnek tartják, és egyikőnk sem talál párt magának! Ez van! Szilveszterkor egy ismerősöm azt mondta, hogy a pasik a jó csajoktól megijjednek! Nekem pl: azt tanácsolta, hogy fessem lilára a hajamat. Majd végül kinyögte, hogy sajnos az is jól állna nekem. Szal reménytelen az egész!
    Persze hogy ilyen helyzetben én is mentem, ami menthető. Ha nem szeretném az exbarátomat, valszeg nem mennék bele ilyen "kihasználásba!" Mint mondtam, nekem érzelem nélkül nem megy...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_751552 (25)
    2006-01-20  09:32
  13. Torolt_felhasznalo_124679
    Torolt_felhasznalo_124679
    2006. január 24. 11:2564.
    Sajna nekem is eszembe jutott! Az tuti kényelmes, de melyik pasinak ne lenne az!
    És nekem is!Legalább megment az egyéjszakás kapcsolatoktól, amely nem hogy kiábrándító, de még negatív megbélyegzést is vonna maga után!
    Szerinted?
    előzmény:
    adrieri (24)
    2006-01-20  09:32
  14. Torolt_felhasznalo_124679
    Torolt_felhasznalo_124679
    2006. január 24. 11:2263.
    Ha azt veszed, a semminél ez az állapot is jobb!
    Hidd el, nekem is jó! DE kipróbáltam sajnos az egyéjszakás kapcsolatot. Na az nekem nem megy. Érzelem nélkül nem megy. És maga a tudat, hogy ezen randik csak nosztalgiaként foghatók fel, sem keserít el. Hisz ő mindig boldoggá tesz! És érdekes, hogy nem fáj ez az egész!
    HIsz elveszíteni már nem tudom. Azon már túl vagyok!
    A legutóbbi "nosztalgiánk" során autóval kimentünk a természet lágy ölére. Ez régen is bevált megoldás volt nálunk! Ő kitekintett a szélvédőn, és közölte, hogy még Holdfényt is rendelt nekem!
    Majd viccesen megkérdeztem, hogy mi lenne, ha valaki befelé bámulna az ablakon, miközben mi... Ő annyit mondott, hogy "hagy nézzen, ha látni akar az életben CSODÁT!" És még szorosabban ölelt át...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_354914 (21)
    2006-01-20  09:29
  15. Torolt_felhasznalo_124679
    Torolt_felhasznalo_124679
    2006. január 24. 11:1562.
    Majd meglátjuk!
    Végülis nem tudhatod a körülményeket, hogy a nyolc év hogyan telt el!
    Én bízom benne, hogy lesz folytatás!
    Csak az anyukáját kellene valahogy megpuhítani, meg felvilágosítani, hogy a diploma ellenére is szeretni fogom a fiát, amennyiben ez kölcsönös!
    De talán ha ő nem, akkor is. Sajnos az első szerelem mindig mély sebeket éget az ember szívében!
    Azért bizom abban, ha nem ő, majd más boldoggá tesz! De őt a szívem mélyén mindig szeretni fogom, bár ezt mindig ő hangoztatta. Minden fényképre ráírta, hogy örök szerelemmel. Ő volt az, aki az éter hullámhosszán szerelmet vallott, és nyolc év alatt soha nem felejtette el éreztetni velem, hogy szeret. De kevés lenne akár egy regény is, hogy leírjam, "mennyire jók voltunk ketten..." És hát van, mi sosem múlik el... Titánia
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_872520 (16)
    2006-01-20  09:25
  16. 2006. január 24. 11:1261.
    Akkor miért jársz ide, miért szólsz hozzá! Menj olyan webes oldalra, ahol kiélheted magad és nem olvasol ilyen topicokat!
    előzmény:
    macskoszka (19)
    2006-01-20  09:27
  17. Torolt_felhasznalo_124679
    Torolt_felhasznalo_124679
    2006. január 24. 11:0760.
    Neked is leírom, meg a gyengébbek kedvéért!
    Valszeg azért nem írtam a "Sohasem voltam szerelmes" elnevezésű fórumba, mert azt nem én nyitottam. A rendszer beengedett egy másik személyt is Titánia néven! Nem kamutopic!
    Ha kések a válaszadással az azért van, mert még a vizsgaidőszakomat töltöm, és sajna nem mindig jut időm a netre! Pedig szívesebben neteznék
    De már nincs sok hátra...
    Máskor válogasd meg a szavaidat!
    Köszi!
    előzmény:
    macskoszka (19)
    2006-01-20  09:27
  18. Torolt_felhasznalo_124679
    Torolt_felhasznalo_124679
    2006. január 24. 11:0359.
    Tudod 8 hónap nagy idő!
    Én ez alatt voltam szerelmes másba, aki szintén elhagyott.
    És akárhogyis hittem, a szív nem felejt! Mint ahogy írtam 8 év nem múlt el nyomtalanul, és nem telt el nap, hogy ne jutott volna eszembe minden.
    Sőt! Az idő mindent megszépít! -&rt; tapasztaltam!
    Amiket írtam, azt akkor tettem, mikor már hónapok óta nem láttam az exet. Egy nap arra ébredtem, hogy készen vagyok valami újra, kész lezártam mindent! Ez péntek volt. Este a rutinos buli oly jól indult. És amikor megjelent...mondanom sem kell, alig tudtak a barátnők emberi formára sminkelni a mosdóban, mert olyan szinten elbőgtem magam. Meglepődtem!
    Hisz aznap úgyéreztem végleg lezártam!
    Higyjétek el, van benne igazság, hogy sokszor akkor kapunk meg valamit, amikor lélekben már elengedjük!
    A 8 hónap alatt nem panaszkodhatom, rengeteg pasival megismerkedtem, de csak egyet engedtem magamhoz közel. Nem hasonlítottam őssze az exszel. De hamar lelépett. Az előző fórumomon ezt is ismertettem, ha esetleg talán rászántad magad, és végig olvastad! És leírtam a fent említett bulit!
    Amikor Karácsonykor felkeresett, még csak beszélgettünk. Azt hittem azóta ezer nője volt, de nem. Csak kettő! Leinformáltam, szal igazat mondott :-)
    Meg nem vagyok rossz ember, azok csak szavak voltak, amikor mögé rejtőzködtem, de bárhogy is erőltetem, nem tudok átlépni rajta...
    előzmény:
    véntyúk (18)
    2006-01-20  09:26
  19. Torolt_felhasznalo_124679
    Torolt_felhasznalo_124679
    2006. január 24. 10:5258.
    KÉT TITÁNIA REGELT A RENDSZERBE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    előzmény:
    SzGabesz (17)
    2006-01-20  09:26
  20. Torolt_felhasznalo_124679
    Torolt_felhasznalo_124679
    2006. január 24. 10:5157.
    Köszi a kioktatást, de saját szavaival mondta, hogy vele is a szex miatt van, nem szereti, nem jár hozzájuk, és nem akar vele semmi komolyat. Saját szavaival mondta, hogy annak a csajnak olyan fura a természete. Agyilag valami nem klappol nála. Szegény exem annyit dolgozik. Higyjétek el, tudom, hogy nincs ideje eljárni csajozni, bulizni. Sajnos rám sem volt mindig elegendő ideje, és szinte mindig én mentem hozzájuk. Lehet itt rontottam el?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_872520 (10)
    2006-01-20  09:21
  21. Torolt_felhasznalo_124679
    Torolt_felhasznalo_124679
    2006. január 24. 10:4856.
    Nos ez a bizalmas? Végülis rosszul írtam, mert két emberről van szó!
    Az egyik a szomszédja, akivel minden nap összejárnak, a srác és családja kedvesemék családi banzáján is részt szokott venni, és ő mondta, hogy sajnálhatom, hogy elveszítettem egy ilyen srácot, aki még a mai napig szenved miattam, és szeret, és ha nem lennék karrierista, lehozná nekem a csillagot az égről! A másik a sógora. Vele soha nem jöttem ki igazán, de mégis elárulta, hogy Beával a Drága csak azért van, mert felejteni akar, meg nincs más! Ez a sógor, mellesleg az Ex hugának a vőlegénye!
    Hogy hol beszéltem velük?
    Egy decemberi bulin feljöttek hárman bulizni. Az exem félrevonult, és leitta magát, ez a két srác meg egész éjjel nekem ismételte, hogy szegény exem miattam szenved, mert nem tud elfelejteni, még mindig szeret. Mondanom sem kell, nem érdekelt túlzottan akkor ez az egész, hisz "ő"mondta ki, hogy vége! Ő baja. Erre mikor pasik akartak velem ismerkedni a diszkóban, a fent említett "szomszéd" és "sógor" odajöttek, hogy megverjék e az illető srácot. Így sikeresen mindenkit elűztek mellőlem. Végig rajtam tartották a szemüket, még az exet is kirángatták, hogy megmutassák neki, ne aggodjón, egyedül megyek haza. Na ja, az este végén mindenki parázott a két "kétajtós szekrény méretű" testőrömtől!
    Jut eszembe, a legjobb haverja, és kollégája is célozgatott rá, hogy össze hozzon e bennünket. Nem tudom, hogy poénnak szánta e, de ha igen akkor xar poén. Meg ha ki akar békülni velem, akkor tegye ezt közben járók és kerítők nélkül!
    Na hát szép kis bizalmasi kör alakult itt ki a végére
    előzmény:
    Ametyst (3)
    2006-01-20  09:16
  22. Torolt_felhasznalo_124679
    Torolt_felhasznalo_124679
    2006. január 24. 10:3855.
    Nem igazán rontottunk el semmit. Az anyukája bepánikolt, hogy elveszti a kicsi fiát, és az eljegyzésünket meghiúsitotta, majd egy hónappal később minden indokolás nélkül elhagyott. Nagymamámnak az anyukája annyit mondott, hogy ha én megszerzem a diplomámat, biztos elhagyom a fiát. Mert a kedvesemnek nincs diplomája, szakmunkás. Erre nagymamám azt mondta, hogy szerelem is létezik a világon!!!
    Amikor a párom elhagyott, én pont vizsgaidőszak és az idegösszeomlás szélén álltam. Képzelhetitek!
    Nem beszélünk a múltról, pont ez a szép az egészben. Annyira jó minden. Az anyjának szerintem nem mondja, hogy talizik velem,de képzeljétek,már a huga is tud róla. Ezért gyanús nekem az a bizonyos barátnő. Hiszen a hugi legjobb barátnője elvileg a csaj.
    előzmény:
    Csilli (9)
    2006-01-20  09:21
  23. Torolt_felhasznalo_124679
    Torolt_felhasznalo_124679
    2006. január 24. 10:3254.
    Tizennégy! Ő három évvel idősebb. De nehogy azt higyjétek, hogy ez mindig így volt. Az első négy év gyermekszerelem volt, és az utolsó a felnőtt, ha értitek mire gondolok, illetve három és fél évet várt rám, mire beteljesedett a szerelmünk! Annyira imádott, olyan földöntúli ragaszkodás volt ez a részéről, inkább én vettem lazábban. Első perctől kezdve azt mondta, én leszek a felesége. Végül az anyukája állt közénk
    előzmény:
    SzGabesz (8)
    2006-01-20  09:20
  24. Torolt_felhasznalo_124679
    Torolt_felhasznalo_124679
    2006. január 24. 10:2853.
    A félreértések elkerülése végett, az a Titánia nem én vagyok, aki Sose volt szerelmes. A rendszer hibája, hogy mind a kettőnket ezen a néven engedett regisztrálni!!!!!!! ÉN 8 év boldog párkapcsolatban éltem tavaly májusig!

    előzmény:
    sevensea (4)
    2006-01-20  09:16
  25. 2006. január 20. 21:5252.
    Engem érdekelne miért irkáltál ennyi mindent össze ,ha nem vagy kiváncsi mások véleményére. Unatkoztál?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_124679 (1)
    2006-01-20  09:05

Címlap

top