Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Bulizos csajszik társasága

Arwenke
Létrehozva: 2003. január 25. 15:42
Van egy ihletem: Alakítsuk meg a nagyszájú, bulizos stílusú csajszik klubbját az interneten!!! Akik nem rejtik véka alá a véleményüket, bármilyen témában öszinték és nyíltak tudnak maradni. Pletyiiii is jöhet 1000-L. Beszéljük ki a FICKÓKAT is!!Akár élőben is. . .
Ki benne van írjon egy pár sort/szót, vagy küldjön jelet:))!!
  1. 2003. február 14. 18:18326.
    Sziasztok!!! Az ötlet jó, remélhetőleg addigra már az utak is "felengednek", most ugyanis csupa jég minden. (Bár a főutakat biztosan tisztítják. ) Én is benne vagyok!!!
    kirsza, nem hiszem hogy már március elején bánatos lennél, és visszavágyakoznál, hiszen remek bulik várnak ránk, itthon :))
    Tygriss, látom, te is benne vagy minden jóban. Különben ti ismeritek egymást, vagy csak így neten?
    Egyre jobban várom a tavaszt!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_360977
    Torolt_felhasznalo_360977
    2003. február 14. 16:12325.
    Halihó!!! :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_360977
    Torolt_felhasznalo_360977
    2003. február 13. 11:02324.
    Mindenben benne vagyok ;)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2003. február 13. 04:14323.
    Tygriss!Ha nem lenne ilyen hideg, megdontenem az ocean atuszas rekordjat!
    Mindegy nekem hogy, csak menjek mar haza a fenebe innen.
    Mar nagyon unom. . .
    Persze otthonrol meg ide fogok vissza vagyni:(
    Majd banatomban csak iszok es iszok, gyozzetek tamogatni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_360977 (318)
     
  5. 2003. február 13. 04:12322.
    En marcius masodik hetvegejen mar raerek!!!!Akkor mar bulizhatunk!Legalabb addig ismerkedunk es keresunk valami jo helyet, hogy mire Ylva jon, mar a "keszbe" jojjon:o)
    Akkor mit szolnatok ahhoz, ha az elso buli nalunk lenne Bekescsaban?Mindenki le tud jonni 2-3 napra?Mondjuk erkeztek pentek du. es tavoztok vasarnap du.
    Vagy amikor akartok persze:))
    Na?Milyen az otlet?
    Es mivel Ylva szeretne Debrecenbe menni(pulykakakast venni;)), akkor a vele valo elso bulizast meg ott tartanank?
    Gondolkodjatok, es varom az otleteket!
    Puszi!Andrea
    előzmény:
    kisworoske (321)
     
  6. 2003. február 12. 21:19321.
    Sziasztok!
    Látom, számomra új taggal gyarapodtunk, de mivel szemfüles vagyok :), észrevettem, hogy ti már ismeritek egymást.
    Tygriss, ezúton is üdv!!! Van egy olyan érzésem, hogy debreceni vagy. Remélem nem tévedek!
    Azt hiszem félreértettem valamit. Természetesen nem akarom Ylva-t kihagyni semmi jóból, de hát húsvét még olyan messze van. . . Azt gondoltam, hogy tulajdonképpen már márciusban is tarthatnánk egy amolyan "előbulikát", és folytathatnánk húsvétkor Ylvaval kiegészülve.
    Ha az ötlet nem tuti, szóljatok. Nem akarok megbántani senkit.
    Akinek már hétvége van :)))), minden jót!
    Sziasztok mindenkinek, holnap azért benézek!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2003. február 12. 18:29320.
    noshat mennek is lassan. . . HETVEGEEEEE (bocsanat :)))) legyetek jok, szep hetveget, tessek azert szoritani :) hetfon jovok pusziiiiii :))
    előzmény:
    Ylva (319)
     
  8. 2003. február 12. 15:10319.
    meg varok 1 picit Tygriss topicjaval :))))) remelem a legjobbakat azert en is :) nagyon csunyan elfajult, nem szeretem mikor csak egymast szapuljak az emberek :( Ez a topic ilyentol mentes :))))) Jo hogy idetalaltal :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_360977 (317)
     
  9. Torolt_felhasznalo_360977
    Torolt_felhasznalo_360977
    2003. február 12. 14:11318.
    Írnék én. . . .
    De olyan szédületes gyorsasággal haladsz a topicok között hogy nem győzlek követni. :)))))

    Mint a villám------>>>>
    minél jobban közeledik febr. 28.
    kirsza annál pörgősebb. :)

    Még a végén repcsi sem kell.
    előzmény:
    kirsza2002 (315)
     
  10. Torolt_felhasznalo_360977
    Torolt_felhasznalo_360977
    2003. február 12. 14:06317.
    Jelentem:
    Tygriss topicja a megtisztulás útja felé vette az irányt !

    Legalább is Tygriss nagyon reméli ;)
    előzmény:
    Ylva (311)
     
  11. 2003. február 12. 13:46316.
    Szia!
    :o))))
    előzmény:
    Ylva (314)
     
  12. 2003. február 12. 13:45315.
    Orulok hogy ide talaltal:o)
    (Mi van?Nekem mar nem is irsz?)
    kisworoskevel kezdhetitek szervezni a bulit, mindannyian benne vagyunk:o)
    Jok legyetek csajszikak!!!!
    Puszi!Andrea
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_360977 (313)
     
  13. 2003. február 12. 13:43314.
    :))))))))))))))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_360977 (312)
     
  14. Torolt_felhasznalo_360977
    Torolt_felhasznalo_360977
    2003. február 12. 13:04313.
    Te kis vörös:)

    A vendégem vagy egy kávéra addig is valamikor-valahol, ha ráérsz :)

    Már csak azért is, mert az én pasim is szokott mosogatni ;)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_360977
    Torolt_felhasznalo_360977
    2003. február 12. 12:59312.
    Szóval megvagytok "ebadta" fehérnép:)

    Mindjárt végigolvasok mindent, ha lesssssz időm:)

    Gyorsban hozzáadom ezt itt a kedvencekhez.

    És majd visszajövök kitárgyalni azt a bulizást, mert a buli tuti hogy létrejön ha rajtam múlik ám.

    Szállás kaja pia melegvíz:)
    Csak vakkantsatok ;))) és
    szervezkedhetünk.

    Akit pedig eddig nem ismertem:

    Üdvözlök mindenkit:
    Andrea
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2003. február 12. 09:05311.
    halihooooo :)))) annyira jo, tok reg nem voltam Debrecenben, bulizni meg egyaltalan nem. Remelem haza tudok menni husvetra. . . A foldon alvas nalam is ok. Gondoljatok, nem ez lesz az elso eset ;))))
    Arwenke, a 3. as az ugy van h 3 igazi volt eddig akivel talalkoztam az elso regen volt a masodik az nem is volt igazan igazi szoval a harmadik szamu az csak idorendi sorrend. Egyebkent, ja, o lenne az egyeske. Aztan van meg a kedvenc meg meg egy a kajakosoknal meg meg egy. . . Most. Meg varom hogy valami uj tiszta lappal induljon. :)))))
    Kirsza: az egymasnak eses az nem olyan egyszeru (bar mar volt ra pelda). En se hagynam ki de nem nagyon tudok vele micsinalni ha nem hagyja ott a baratnojet. Szoval addig adjuk a showt, a tobbiek szerintem igen jot szorakoznak rajta :))))) Elmhetnek a szorakoztato iparba dolgozni :)))
    (Tygriss topikja meg mindig el van durvulva :( nem is szolok bele. . . )
    Hat akkor hetfon jovok vissza, majd meselek, a svedek mar beigertek a gyonyoru napsuteses idot :))) Sziasztok, jo hetveget meg ilyenek (bibibiiii nekem ma delutan kezdodik a hetvege :))))))) puszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_970934 (310)
     
  17. 2003. február 12. 06:49310.
    SZIASZTOK:))

    Csak beugr. és L, nem leszek egy pár napig gépközel, buleeszkák annál több:))
    Akkor Húsvét utánra összehozzuk, szerintem úgyis lehetne, hogy Bcsabán aztán nálunk Budapesten. . . stb egy országjáró bulee. . .

    Mindenkinek szép napokat!!!
    Ylva most a hármaska a nyerő vagy még az egyeske??
    Ja kisworoske, az már látható, hogy teljesen jól rendezed a dolgokat, pasi mosogasson elvégre azt is kell néha:))!!
    előzmény:
    kirsza2002 (309)
     
  18. 2003. február 12. 01:46309.
    Hali!!!!
    Na. Akkor ezt megbeszeltuk. Alszunk agyban, foldon, ki hol fer el. Nalunk is lesz hely, de ott is megkapja valaki a foldet. Eppen most olvastam a pasimnak a leveledet. Azt mondja:"Na. Most bulizni mentek vagy aludni???"
    Igaza van. De csak neha;o)
    Ylva!Ha mind a ketten tudjatok hogy birjatok a masikat, akkor mi a feneert nem estek egymasnak?En biztosan nem hagynek ki egy ilyen pasit. . .
    Kisworoske!Attol szep az elet, hogy az elbarmolt dolgokat helyre tudjuk hozni:o)Akar kicsik azok a dolgok, akar nagyok:o)
    Puszi mindenkinek!!!:o)))
    előzmény:
    kisworoske (308)
     
  19. 2003. február 11. 22:57308.
    Sziasztok! Na, ne izéljetek már a debreceni alváson, valahogy csak megoldjuk. Nálunk 1 egész szoba szabad, igaz csak egy ágy van benne. (Az is csak másfél személyes) De kit érdekel:) Lényeg, hogy alakul a bulika. És, ahogy látom a földön alvás sem újdonság, legalábbis kirszánál, de nálunk sem. Szóval, téma lezárva. De tök jó, hogy így összejöttünk!!!
    Ma elég vacak napom volt, de úgy néz ki, hogy helyrehoztam a dolgokat, amiket korábban sikerült elbarmolnom. Persze, így utólag túl hosszadalmas volna leírni, ráadásul nem is olyan érdekes. (De aljas vagyok, a pasim mosogat, én meg már bulira készülök veletek. . . )
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2003. február 11. 08:56307.
    Koszi a szoritast, felreertesek elkerulese vegett elmondom hogy ez a 3. szamu igazi a "brazil szappanopera" hosom :))) Szoval a shown kivul nem lesz semmi. Sajna. Bar most mar eleg nyilt kartyakkal jatszunk, mert o is tudja hogy odavagyok erte meg en is tudom hogy o is odavan ertem :))) A baratnoje meg szerintem csak sejti. . . :) Legutolso verzio szerint, ezt megoldando, nem beszelunk. Na ezt nem nagyon lehet majd hetvegen megjatszani mikor ossze leszunk zarva. Kivancsian varom a fejlemenyeket. De asszem ennyi.
    Tenyleg kar Tygriss topicjaert, nagyon eldurvult, es nem is nez ugy ki, hogy ez megvaltozna. . . Mindig ujrakezdik :( Vele is szivesen mennek bulizni. . . :))
    Nem tudom holnap tudok e majd jonni ha nem azert csak szoritsatok ;) Aztan hetfon beszamolok. sziasztok
    előzmény:
    kirsza2002 (306)
     
  21. 2003. február 10. 22:28306.
    Ylva ne aggodj!
    Ha mas nem, alszunk valami motelban. Debrecenben tudok egyet, nem tul draga, jo helyen van, es kenyelmesek az agyak;)
    Mar probaltam meg anno fenykoromban. A pasi egy szar volt, de a motel tenyleg jo:D
    Szoritunk neked nagyon pasi ugyben, aztan megirni am mindent!!!
    Lattam voltal Tygrissnel, ott tenyleg elfajultak a dolgok, sajnalom is, probaltam bekebirot jattszani, de nem mukodott a dolog.
    Ja!Tygriss is Debreceni, tok jol "ossze jottunk", ugy hogy valszeg o is jon bulizni:)))
    Gyulunk szepen, ennek nagyon orulok!!
    Irjatok csajok, kivel mi tortent a hetvegen?
    Puszi!Andrea
    előzmény:
    Ylva (305)
     
  22. 2003. február 10. 15:54305.
    nem is mondtam ha megyek husvetkor akkor pont Ylva-napon utazom (apr. 11. -e, tok veletlen fogalmam nem volt mikor van nick-nevnapom :))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2003. február 10. 14:31304.
    Sziasztok! :)))) azt mondjak hogy 10 nap osszefuggo szunet van itt husvetkor. . . tanitas sincs :)))) nagyon gondolkozom, a repjegyet is megveszem nemsokara (meg kell varni a fizetest, mert nincs love, vagyis mind a takarekban van). talan szerdan ha lesz idom :)))) Debrecen? Nincs hol aludnom szallasoljatok el :)) halozsak esetleg van :))) Vagy Budapest :)) Egyebkent Kecskemeti vagyok, de altalaban ha otthon vagyok akkor Pest.
    Pasifront: addig vuduztam :)) mig kiderult hogy 3. -as szamu igazi ket egesz napra jon sielni, meg a vegen show is lesz :)) Szoval jovo hetvegen mindenki 1000L szorit, aztan utana meglatogatom kedvencemet jovo szerdan kajakozas kozben, mr internetet meg nem raztam le de a kisujjamat sem mozgatom az ugyben, jelezte hogy latni akar en meg mondtam hogy rendben :)) ennyiben is maradtunk. Nos, akkor iszok egy kavet :)))
    BULIIIIIIIII ezert mar megeri hazamenni :)))) mi van veletek egyebkent?
    előzmény:
    kirsza2002 (303)
     
  24. 2003. február 10. 12:50303.
    Sziasztok!!!!

    Arwenke!En 28. -an megyek haza, Ylva valszeg husvetra, tehat husvet utan osszehozhatnank azt a bulit. Majd "ossze ulunk" mindannyian es megbeszeljuk.
    Ha jottok hozzank Bekescsabara, az alvas nem gond, nalunk mindenki elfer, majd legfeljebb alszunk a foldon:)))
    De egy jo buli utan ki erzi azt hogy hol alszik. . . . Nem?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_970934 (302)
     
  25. 2003. február 9. 22:34302.
    Sziasztok:))))!!!

    Écc'aka igahúzás közbül. . .

    Lenne bulee Debrecenben??? VIVÁ:)))!!!!!
    Ha lesz időpont lszi jellezzétek, így e hó 20-ig tudom egyeztetni a beosztásom meg a szabadnapjaim. . .
    Ez így igazán jó lenne!!! De Budapesten is szívesen látlak titeket, alvóhelyet összerakjuk meg ilyesmi:))

    HIHI, akkor marad a borotvált nálam is: tecc'ik nem tecc'ik ez van:))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top