Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Bulizos csajszik társasága

Arwenke
Létrehozva: 2003. január 25. 15:42
Van egy ihletem: Alakítsuk meg a nagyszájú, bulizos stílusú csajszik klubbját az interneten!!! Akik nem rejtik véka alá a véleményüket, bármilyen témában öszinték és nyíltak tudnak maradni. Pletyiiii is jöhet 1000-L. Beszéljük ki a FICKÓKAT is!!Akár élőben is. . .
Ki benne van írjon egy pár sort/szót, vagy küldjön jelet:))!!
  1. Torolt_felhasznalo_360977
    Torolt_felhasznalo_360977
    2003. február 25. 09:34351.
    Ismerem, de még nem voltam ott, tudod én nem járok bulizni.
    Tavaly márc. 15-én voltam utoljára.
    A Joyce Pubban meg a Jazzben:)
    előzmény:
    kisworoske (349)
     
  2. 2003. február 25. 09:28350.
    mikor lesz eredmeny?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_360977 (348)
     
  3. 2003. február 24. 21:08349.
    Sziasztok, én is megvagyok. Hétvégén is be-be kukkantottam, de sehol senki. . . Aztán meg elég jól telt a hétvégém :). Remélem a tietek is. A csütörtöki Sárkány buli veszedelmesen jó volt, végre kipörögtem magam, a barátnőimmel együtt. Sikerült alaposan beseggelnünk is, de hát ez így volt jó. . . Kamillázás ment ezerrel, kivételesen én is részt vettem benne. . . Majd amikor a debreceni bulit tartjuk, elmegyünk oda. Tuti a hely. Tygriss, ismered?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_360977
    Torolt_felhasznalo_360977
    2003. február 24. 09:46348.
    Túl vagyok a vizsgán, várom az eredményt, úgyhogy még lehet belőle jujuj. . :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_360977
    Torolt_felhasznalo_360977
    2003. február 24. 09:45347.
    Itt Vagyok:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2003. február 24. 09:14346.
    Halihoooooo :))) Na mi van? mindenki eltunt? Vizsgak, munka, buli, hazajovetel? Kuldjetek eletjelet! puszi :)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2003. február 19. 22:52345.
    Sziasztok csajok!
    Nagyon jó most. Mindenkinek köszi a szorítást, kívánom, hogy nektek is hasonlóképpen beválljon!!!
    Tygriss, természetesen gondolok rád pénteken, és előre is egy nagy kalappal arra a marketing vizsgára :) Kávézás elnapolva a vizsgád utánra. De nem felejtjük el :)
    Ylva, valóban szuper lenne, ha mégis sikerülne hazajönnöd húsvétolni, egy világraszóló bulival megünnepelnénk itt Debrecenben.
    kirsza, már nagyon várunk. A költözésetek tényleg elég rosszkor jött, de hát néhány nap és :))) Én már nagyon várom, hogy gyere, és ha Tygrissel össze is hozzunk egy ketteske kávét, azért egy hármaskát is nagy örömmel várom.
    És szépen lassan, együtt leszünk, mindannyian. Ez olyan izgalmas :)). (Vagy csak én vagyok gyerekes?)
    Már csak Arwenkét várjuk, hol vagy??? Remélem mielőbb gépközelbe és a közelünkbe kerülsz :).
    Holnap újra beugrom, és végre eljutok bulizni is. Most legalább nemcsak a korábbi bánatomat, hanem a mostai örömömet is kitombolom. Holnap a Sárkányban kő kövön nem marad!!! Mindössze annyi a bánatom, hogy csupa csaj buliba megyek, de legalább nem keveredek semmi rosszba. . . Sziasztok, jó éjt mindenkinek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2003. február 19. 13:08344.
    Olvastam, valasz ment;o)
    előzmény:
    Ylva (341)
     
  9. 2003. február 19. 13:07343.
    :o))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_360977 (340)
     
  10. Torolt_felhasznalo_360977
    Torolt_felhasznalo_360977
    2003. február 19. 11:31342.
    kösike :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2003. február 19. 10:51341.
    NAAAAGYON szoritok!!!! Penteken csak Rad fogok gondolni :))))
    Kirsza irtam 1 privit :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_360977 (340)
     
  12. Torolt_felhasznalo_360977
    Torolt_felhasznalo_360977
    2003. február 19. 09:25340.
    Utólagosan is mindenkinek mindenben szorítok.
    -Hazajövetelben
    -Pasiügyben
    -Barátságkérdésben

    Most sajna mennem kell, mert ha nem megyek át a vizsgán akkor viszlát munkahely, és mehetek az utcára.
    Pénteken magyar idő szerint(:))))
    9-kor vizsgázom marketingből,
    úgyhogy tessék nekem nagyon szorítani.
    Na megyek tanulni, mert a drukkolás nem elég ám sajnos.

    Puszi mindenkinek.
    A kávézás tényét fenntartom. :)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_360977
    Torolt_felhasznalo_360977
    2003. február 19. 09:17339.
    Megtörtént:)
    Postafiók ürítve, csak a titkárnő barinőm mindig telenyomja Powerpoint bemutatókkal:)
    előzmény:
    kirsza2002 (337)
     
  14. 2003. február 19. 08:56338.
    Sziasztok!
    Jolvan megprobalok valamit alakitani husvetugyben. Legjobb tudas szerint. A Debreceni parti az mindenkeppen nagyon erdekelne :)))
    Kirsza: itt is nagy a kaosz pasiugyben, es eppen ez az amit nem tudok hogy most jo vagy rossz, ami tortent. Talan kiderul. Most ugy erzem hogy inkabb jo mint rossz, de +latjuk. Szoval neked mar csak nehany nap es irany haza?? :)))))))))
    Kisworoske: jo, hogy rendbejonnek a dolgaid lassacskan, nagyon szoritok! Szep napot mindenkinek!
    puszi
    előzmény:
    kirsza2002 (337)
     
  15. 2003. február 19. 02:02337.
    Tygrissem!
    Reggel irtam neked egy szep hosszu levelet, de visszajott, mert betelt a postafiokod. Most neztem meg az emiljeimet. Legyszi ments el par leveledet, hogy megkapd az enyemt:o)
    Puszi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_360977 (331)
     
  16. 2003. február 19. 01:46336.
    Sziaaaaaaa Ylva!!!
    Orulok hogy latlak!
    Mi az hogy nem biztos a hazaut?
    Na ne ma'.
    Mi lesz a bulival?
    Te figyu csak. En mar teljesen nem vagyok kepben ezekkel a pasikkal. Biztosan lemaradtam valahol, de totalis a kaosz nalam. Akkor most jo vagy rossz ami tortent?Remelem hogy jo, es azt is remelem, hogy a legjobb pasit valasztod ki:o)
    Na jo legyel es ne csinald hogy nem jossz haza!!!!!!!
    Puszi!!
    előzmény:
    Ylva (332)
     
  17. 2003. február 19. 01:41335.
    Szia Te szomorka:o)
    Nagyon sokat gondoltam rad es nagyon szoritottam hogy helyre jojjenek a dolgaid.
    Nalunk minden oke, csak erre az utolso par napra atkoltoztunk egy masik lakasba. Na. Gondolhatod. Kellemes volt csomagolni, most borondbol elunk, de csak az vigasztal, hogy 9 nap mulva utazunk!!!!
    Ha gondoljatok, varjatok meg azzal a talival, Tygriss es Te, es akkor harmasban kavezunk!
    Puszi!A.
    előzmény:
    kisworoske (334)
     
  18. 2003. február 18. 22:50334.
    IGEEEEN! Ez mégiscsak jó nap volt. Igaz, ami igaz jól is indult (mondhatni remekül :)), és úgy tűnik a vége is az. (Csak el ne kiabáljam. ) Írjatok csajszik! Jó éjt mindenkinek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2003. február 18. 19:35333.
    Sziasztok! Ylva, végre eltelt az a hosszú hétvégéd. . . Na, jó, csak nagyon irigy voltam, hogy neked olyan hamar megkezdődött, mi meg még javában gályáztunk :)) A pasik meg szinte mind ilyenek, lehetetlen eligazodni rajtuk. Szerencsére ők sem tudnak rajtunk :)
    Tygriss, ajánlatod vonzó, mielőbb összehozzuk!!!
    Még később jelentkezem, csak most vendégek jönnek. Többek között az a legjobb barátom is, akit szombaton elveszíteni véltem. De úgy látom, hogy csak MAJDNEM. HURRÁÁÁ, HOGY MÉGSEM!!! Persze még dolgoznom kell az ügyön, de úgy érzem, jó úton haladok. Azért szorítást nem feladni. Szió!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2003. február 18. 11:37332.
    HAlihooooooooo!!! Ujra a rendszerben :)))))))
    Figyi, nehogy itten gond legyen hogy nem vagyok ott, ha mentek bulizni majd gondolok ratok es iszok az egeszsegetekre :))))) Sajna meg mindig nem tudom hogy haza tudok e menni husvetra, nagyon draga es lehet hogy nem lesz keret. . .
    Hetvege: hmmm hat show nem volt :( (asszem a showtime-nak vege van) De draga egyeskem marhan haverkodik, a fene tudja, nem igazodok en mar ki ezen a nepsegen, a multkor meg nem voltunk beszelo viszonyban most meg orszagos cimbik vagyunk. valaki megmondhatna mar hogy mi van. . . Nagyon baratkozott, de semmi konkret, hat majd jol meglatom. Ketteske (kedvenc elozo hozzaszolasaimban) irt egy szivhezszolo koremilt hogy mindenki huzzon szerdan evezni es vmi meglepit is beigert nana hogy ott leszek :)))) Egyebkent gyonyoru idonk volt, nagyon jot sieltunk :)))
    Nektek hogysmint telt a hetvege? vmi buli?
    Tygriss gratula a seggeleshez :))) puszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_360977
    Torolt_felhasznalo_360977
    2003. február 18. 09:50331.
    Én benne vagyok:)
    remélem rendeződött a helyzeted.
    Ha bármikor talizni szeretnél csak szólj.
    A vendégem vagy egy Caffe-ra, mondjuk a Play Pubban:)

    Régen ott dolgozam a Való Világos Ritával, nagyon szerettem anno, bár nem tudom most milyen hely lehet.

    Úgyhogy egy szavadba kerül.
    Az időtől meg már én is totál kivagyok, most állítólag -8 fok körül van, de süt a nap és nekem legalább 10 foknak tűnik a -20 után:)))))))
    Bár a parkolóban pont ma reggel estem seggre, mert sík jég minden.
    Ott ültem kiöltözve(munkaruhában) a földön belőtt séróval, és káromkodtam mint egy kocsis:)))))
    előzmény:
    kisworoske (330)
     
  22. 2003. február 17. 23:04330.
    kirsza! Nagyon rendi vagy, és van is igazság abban amit írtál. Csak baromi nehéz kivárni. Ráadásul én neki a bizalmát veszítettem el, egy ostobaság miatt, és ugye a bizalom megszerzése sem könnyű, nemhogy a visszaszerzése. De dolgozom az ügyön. Amúgy is nagy kavarás volt, ő még jobban össze van zavarodva, mint én. Sok mindenről kell döntenie, és nehéz döntéseket kell meghoznia. Ma már találkoztunk, és bár nem volt az igazi, de legalább nem zárkózott el tőlem teljesen. Még gondolkoznia kell. És tényleg igazi barátok voltunk, és remélem azok is maradunk.
    Ha Tygriss benne van egy taliban, akkor megbeszéljük.
    Most befejezem, de holnap is benézek.
    Remélem nálad nincs nagy gond!! És: míg élet van, remény is van :)
    Sziasztok!
    előzmény:
    kirsza2002 (329)
     
  23. 2003. február 16. 23:55329.
    kisworoske!Ne szomorkodj!Ha igazan jo baratok voltatok, akkor idovel minden megoldodik. Addig meg nyugodtan tombold ki magad, gyerunk!!!!!
    Most nalunk is van egy kicsi valtozas, majd Tygriss leirja mi tortent, neki mar beszamoltam a dolgokrol.
    Nem tudom mikor jovok ujra, de azert ti csak irogassatok serenyen!
    Igen, innen ismerjuk egymast, de hamarosan szemelyesen is talalkozunk;o)
    O is Debreceni, talalkozzatok es keressetek valami jo kis kocsmat.
    Puszi!!!!
    előzmény:
    kisworoske (328)
     
  24. 2003. február 16. 21:59328.
    Éjszaka (csütörtök) még -20 is volt. Utálom a telet, ilyenkor már totál kész vagyok tőle. De legalább már nyúlnak a nappalok, ha lassan is, de észrevehetően. És ez egy kis erőt ad. Most amúgy elég depi vagyok :(, iszonyat hétvégém volt. Elveszítettem valakit, aki a legjobb barátom, legfőbb bizalmasom volt, ráadásul egy hülyeség miatt. Ha nem vasárnap lenne, most tuti, hogy elmennék és kitombolnám magam valahol. Hát, ez egy elég szomorú hozzásszólás lett. Miért van az, hogy ha minden jó, akkor igen hamar beüt valami, ami aztán tönkrevágja az ember életkedvét is?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_360977 (327)
     
  25. Torolt_felhasznalo_360977
    Torolt_felhasznalo_360977
    2003. február 15. 08:23327.
    Csak neten. De remélem minél hamarabb személyesen is :)
    Igen tiszta jég Debrecen:(
    Az utak szarok, tegnap reggel -18 volt, de még szerencse hogy a nap néha felbukkan. :)
    Reggelenként már alig bírok felkeni, a tél vége fele mindig így van ez:)
    előzmény:
    kisworoske (326)
     

Címlap

top