Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Bulizos csajszik társasága

Arwenke
Létrehozva: 2003. január 25. 15:42
Van egy ihletem: Alakítsuk meg a nagyszájú, bulizos stílusú csajszik klubbját az interneten!!! Akik nem rejtik véka alá a véleményüket, bármilyen témában öszinték és nyíltak tudnak maradni. Pletyiiii is jöhet 1000-L. Beszéljük ki a FICKÓKAT is!!Akár élőben is. . .
Ki benne van írjon egy pár sort/szót, vagy küldjön jelet:))!!
  1. Torolt_felhasznalo_428724
    Torolt_felhasznalo_428724
    2003. Április 30. 16:38676.
    Sziasztok csajok!
    hogy vagytok? mi újság?
    arwenke, olvastam a barátnőd történetét. azért ez durva, nem gondoltam volna, hogy ilyen megtörténhet. akkor ezek után jól meggondolom milyen szoliba megyek :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_970934 (675)
     
  2. 2003. Április 29. 20:45675.
    Sziasztok!

    Jobbulást Rita, meg Happy birthday! (Tudod 8 nappal előtte utána érvényes a jókívánság). Volt/lesz szülinapi rendezvény?

    So, nálam a négynapos freetime, úgy néz ki, hogy holnaptól és vasárnap meg gálya. De spéci így is megfelel. Mész valamerre??
    Ylva felétek is van szünet ilyenkor??

    Nálam még program nem sok. . . úgy tűnik mindig akkor nyomulunk 1000-l amikor dolgozni kell másnap. Most, h szünet mindenki punnyad otthon. Val'színűleg szombaton elmegyünk egy Visegrádi kirándulásra, de semmi egyébb terv:((

    Ja és szegény havernőm története a "mik vannak" kategória:
    Lment szoliba, tavasz és kivágott ruhahordás révén egyik fintess szalonba. Elég kis helyiségben van ott a szoli, faltól falig. Be is feküdt pucéran(fekvőben volt), az idő lejáratakor ellenben nem nyílt a szoli fedele. Pár óra elteltével csak feltűnt a terem alkalmazottainak, hogy valaki van a szoliba, megpróbálták ők is kinyitni. . . de a tető nem nyílt, így szerelőket kellett hívni. De miután a szoli teteje igen nehéz és igen szűkös helyen lévén, több ffiember sem tudta leemelni róla a szoli tetejét csak résnyire. Azon kellett szegénynek több órás várakozás után kipréselnie magát, úgy hogy ajtó tárva nyitva és az egész edzőterem tátott szájjal nézte a produkciót és a mesztelenül kikúszó-mászó Mber lányát.
    Pusz!!
    előzmény:
    kisworoske (674)
     
  3. 2003. Április 29. 19:12674.
    Köszike :))

    Végre jobban vagyok, bár ma is volt hőemelkedésem, de legalább az éjszakát végigaludtam. És erre egy hete nem volt példa, úgyhogy igazán jól esett.

    És itt a jó idő, ez is annyira tuti. Főleg így, hogy az allergiámra szedett bogyók lenyomták a vacak tüneteket. . Mert úgy átvészelni a tavaszt és a nyarat, borzalom.

    Egyre közelebb kerül a 4 napos szünet, ami nekem 5 lesz, mert hétfőn sem dolgozom. . . (De milyen rossz lesz utána végignyomatni egy egész hetet!)

    Most mást nem írok, de még tiszta szerencse, hogy van a topicon két ilyen kitartó bulizós csajszi :)))

    Puszi, holnap jövök, Rita.
    előzmény:
    Ylva (673)
     
  4. 2003. Április 29. 11:03673.
    BOOOOOLDOG SZULINAPOT!!!!!
    előzmény:
    kisworoske (672)
     
  5. 2003. Április 28. 20:47672.
    Szia!
    Forralt bort megfogadom, mert se a tea, se a méz, se a gyógyszerek nem segítenek rajtam. De már csak holnap tudom kúrára fogni magam. . .

    Ma van a születésnapom. . . .

    A coca-colás pasira nem emlékszem :(((
    előzmény:
    Ylva (671)
     
  6. 2003. Április 28. 09:11671.
    tuttatok hogy a coca-colagyerek, amelyik abban a reklamban van amelyikben bemegy egy vagon kolaval egy irodaba es a csajok marhan odalesznek, na az a pasi az norveg? :)))) mongyuk nekem nem teccik. . .
    előzmény:
    Ylva (670)
     
  7. 2003. Április 28. 09:09670.
    jobbulast! tenyleg hos vagy. persze hogy elmegyunk bulizni, emiatt ne aggodj, inkabb igyal meleg teat. . . ööö akarom mondani forraltbort, mert az segit. Legalabbis nekem mindig, szoval egy v 2 nagy bogre forraltbor, furdes, fogmosas alvas, masnapra mintha elfujtak volna :)))) ha nem akkor ue. :) ja, es egy csomo c-vitamin. . . puszi y
    előzmény:
    kisworoske (669)
     
  8. 2003. Április 27. 21:37669.
    Sziasztok!!!

    Hát, lehet, hogy tényleg hős vagyok? Nem tudom, de mára már totál lerobbantam fizikailag. Lázasan fetrengtem végig a délutánt, és most is kiájulok az álmosságtól.

    Tygriss és kirsza jól eltűntek, nem? Vagy tud róluk vki vmit????
    (Ez a lázam közepén jutott eszembe, hogy ha Ylva végre hazajössz, akkor ugye mi tényleg fogunk bulizni?)

    Na, most megyek, és Arwenke, holnap - bár csak estefelé - de itt leszek :))))

    Sziasztok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_970934 (668)
     
  9. 2003. Április 27. 10:41668.
    Üdvözlés mindenkinek!
    Sajna karbantartás van nálunk ismét, csak pár percre tudtam felugrani a netre. Mostanában sajna mifelénk állandóan zűrök vanna szgépes rendszerekkel. Na mindegy, nem sok minden történt, nő buleen voltam, ezúttal szerényebbre vettük a formát, meg a barátommal császkálás stb. Remélem hétfőn lesz valaki itt:))
    Derűs napot nektek!
    Rita Te pedit egy hős vagy, főzés-takarítás. . .
    előzmény:
    Ylva (667)
     
  10. 2003. Április 26. 14:01667.
    most vagyok. . . meg leszek is 1 darabig. . . reggel kimostam az agynemut, rakom be a szaritoba, meg se moccan. . . hat milegyen milegyen senki sincs otthon a szarito javitasahoz meg nem ertek. . . meg mak hogy sut a napocska, kiteregettem a kertben, hat meglattyuk hogy vizesbe alszom-e. . .
    előzmény:
    kisworoske (666)
     
  11. 2003. Április 26. 10:08666.
    Sziasztok!!!

    Tegnap éjjel értem a barátom, úgyhogy reggel hozott haza, 7 óra után. Bevettem a bogyókákat, megkajáltam, felcsíkoztam a kínaihoz a husikát és bepácoltam, elmosogattam, kiporszívóztam, felmostam a lakást. . Aztán letusoltam, valószínüleg emiatt vagyok még mindig ébren.
    Van itt valaki??????
    előzmény:
    Ylva (665)
     
  12. 2003. Április 25. 20:07665.
    pedig a nap is lemegy mingyart. . . na jo, fel tiz elott nem sotetedik. . . :)))))
    előzmény:
    Ylva (664)
     
  13. 2003. Április 25. 20:04664.
    meg mindig itt rohadok. . . napkozben haza kellett ugrani 1 picit ;))))))))))) most meg johet a potlas. . . Hetvegen is leszek, remelem talalkozunk.
    Jobbulast Neked! puszi y
    előzmény:
    kisworoske (663)
     
  14. 2003. Április 25. 19:30663.
    Szerelmesnek lenni jó, ha viszontszeretnek. És úgy érzem, te most totál jól vagy :)))) Igazán örülök!!!!

    Néha, néha azért gyere és írjál nekünk, úgy látom, mostanság én leszek az egyetlen kitartó. Brühü. .

    Ja, de Arwenke már jön holnap! Az jó lesz :)))

    Ma megint úgy néz ki, hogy nem éjszakázok itthon, de ezt már párszor eljátszottam. . . Drukkoljatok!!!

    És már megint beteg vagyok. 3 napja 2-3 órát alszok éjjel, már eléggé ki vagyok. De ma végre elkezdtem szedni bogyókat, végre jobb a helyzet.

    ÍRJATOK!

    Puszi, Rita.
    előzmény:
    Ylva (662)
     
  15. 2003. Április 25. 14:25662.
    öö vagyok vagyok, csak eppen leadasi hatarido van es nem nagyon jarok a neten. . . bar most az utolsora azt mondtak hogy szerdaig, azt hittem ma van volt is panik tegnap. . . aztan kezdodik a vizsgaidoszak, jon a sztressz, fuj. Egyebkent iszonyat szerelmes vagyok, brrrr de jo :))))) puszi
    y
    azert megprobalok irkalni :))
    előzmény:
    kisworoske (661)
     
  16. 2003. Április 24. 19:30661.
    Hoool vaaaaagytoooook?????????????
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2003. Április 22. 20:12660.
    Sziasztok!!!
    Tiszta nem normálisak vagyunk a barátnőmmel. Hát nem beültünk sütizni egy cukrászdába, most, mikor itthon is dagad a hűtő a finomságoktól?! Először majdnem kajálni mentünk, az még rosszabb lett volna. . .
    Teljesen kifáradtam ma a dolgozómban.
    És hál istennek nagyon kevés locsolóm volt (mindössze három), viszont kaptam egy bájos locsoló sms-t:
    Meglocsollak sms-ben nem fogok tökölni, neked nem kell hajat mosni, nekem nem kell kölni.
    :))))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_970934 (659)
     
  18. 2003. Április 22. 06:44659.
    Üdv Ylva:))))

    Hát, sikerült lebeleszélnem a félrészeg haverjaimat, hogy locsolópartyt rendezzenek nálunk:)) Megusztam a dolgot kisebb kajacsinálosdival:)) A barátom meg hozott egy játékot és teljesen belemerültem.

    Szép napokat a héten mindenkinek, Húsvéti fáradalmak kellemes kipihenését és pusz!

    ITT a freetime ideje. ))
    előzmény:
    kisworoske (650)
     
  19. 2003. Április 21. 17:45658.
    a lencse nem latszik, es te is jobban latsz vele. Meg egyszeruen kenyelmesebb sztem :))
    előzmény:
    kisworoske (657)
     
  20. 2003. Április 21. 17:44657.
    Ja, hát ha csak annyin múlna, hogy mikor induljunk. . . Ennyit mindenképp megtennék érte. Talán még élvezném is :)))
    Miért utáljuk ennyire a szemüveget? Talán azért, mert régen csak azokat az sztk-s kereteket hordhattuk. . . Nem tudom, de néha muszáj felvennem. Pedig állítólag nem is áll rosszul, én úgy látom, hogy igen.
    előzmény:
    Ylva (656)
     
  21. 2003. Április 21. 17:41656.
    nekem is lencsem van. semmi gond vele :), a szemuveget en is utalom, bar a legujabb egesz jol nez ki ahhoz kepest amik elotte voltak. . . semmi esely hogy feltegyem ha mas is latja :)) Finnorszag allitolag szep hely nagyon, menjetek el. Aztan majd megmondod hogy tenyleg olyan szep-e :))
    előzmény:
    kisworoske (655)
     
  22. 2003. Április 21. 17:36655.
    Köszönöm, nagyszerű képeket láttam :))
    Persze, hogy lehet pár napig bírni, csak én általában kontaktlencsét hordok, mert utálom a szemüveget. De persze ez nem kifogás, csak nyafogás lehet.
    Nálam a jó idő kb. 17 foknál, a meleg meg 25 fok fölött kezdődik. . .
    Úgyhogy nekem biztos jobban bejönne valami Egyenlítőhöz közelebbi hely. . . A páromnak viszont Finnország tetszik, nagyon szeretne eljutni oda. . . Hát, tudja a fene. Ott sincs valami meleg. . .
    előzmény:
    Ylva (653)
     
  23. 2003. Április 21. 16:43654.
    az elso cimel rogton bejon egy nagy kep es aztan automatikusan valt. Csak ulni kell es varni :)
    előzmény:
    Ylva (653)
     
  24. 2003. Április 21. 16:42653.
    borzaszto meleg van, ha azt mondom hogy egyszal poloban nem faztam akkor elhiheted. Hulyen nezett ki a si a labamon :)))) Eleg jo kepek vannak ha beirod h www . fjordtours . no vagy www . visitnorway . com Estenkent hideg volt mint a fene, de szerencsere kaptam egy halozsakot ami -35 fokig jo, na abban nem faztam. Egyebkent kb 0, -5 fok volt estenkent. nehany napig jol lehet birni villany es viz nelkul is :))))
    előzmény:
    kisworoske (652)
     
  25. 2003. Április 21. 16:35652.
    Szia Ylva!
    Eléggé irigyeltünk ám, a húsvéti szünet miatt :)))
    Hány fok van most Norvégiában? (A sátorozás miatt kéredezem)
    Igen, ahhoz, hogy értékelni tudjuk a civilizált dolgokat, néha ki kell kapcsolnunk. Bár én lehet meghalnék villany és vezetékes víz nélkül. Meg a többi nélkül, ami annyira természetes, hogy észre se veszem. . .
    Nem tudnál valahogy képeket küldeni arról a gyönyörű országról? (Mondjuk e-mailben?)

    Jó tanulást, és írjál nekünk!!!
    Puszi, Rita.
    előzmény:
    Ylva (651)
     

Címlap

top