Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

60-on túl/70-en innen.

kapucino
Létrehozva: 2006. március 26. 23:30

Szervusztok!

Nyissunk egy olyan új topicot, ahol hatvan körüli asszonyok beszéljük meg napi örömeinket,  ügyes-bajos dolgainkat,mivel töltjük a megérdemelt nyugdíjas napjainkat.

  1. 2015. február 16. 17:11115301.

    Helloka, helloka!


    Témázunk, témázunk, bár tojáshéjon járunk.


    Próbálunk más érzelmi szférájába nem beletaposni.


    Tudod, ízlések és....


    Örülök, hogy látlak.


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_769614 (115300)
    2015-02-16  17:02
  2. Torolt_felhasznalo_769614
    Torolt_felhasznalo_769614
    2015. február 16. 17:02115300.

    haho, kedveseim! VIHARVIRAG es CSIPISZKE!


    milyen jol elvagytok itt a zene-területen...gratula! jo tema!


    imadom a zeneeeeeeeeeeeeeeeet! 


    a /magyar es egyeb orszagban folyo/temahoz nem tudok hozzaszolni, mert nem kiserem figyelemmel az ilyen - olyan ,,celeb-gyartas,,-t...nem az en vilagom. szerintem: hibat, hibara halmoznak a zsürik...persze, ez az en privat velemenyem. ök viszont sok szempontbol figyelik az enekeseket, ehhez nem is ertek, csak!!! mint ember, es ,,közönseg,, van velemenyem, amit sokx megtartok magamnak...inkabb, mint ,,lehurrogva" legyek... nincs igazam? 


    inkabb elvezem, hallgatom a zenet...ez igy van jol.


     

    előzmény:
    tűzvihar (115291)
    2015-02-16  16:14
  3. 2015. február 16. 16:47115299.

    Miért?


    Ők nem celebek?


    Dehogynem.


    Más celeb poénkodik, vagy akár vetkőzik, ők a hangjukkal operálnak.


    S mitől lettek celebek? Mert megjelennek mindenütt, ahol nem kellene.


    S bizony, a hakni mellett még egyik másik zsűrizgetik, ami szintén több milliót hoz a konyhára.

    előzmény:
    veracsek (115297)
    2015-02-16  16:42
  4. 2015. február 16. 16:43115298.

    Utóirat:


    Átküldtem a fiamnak és az alábbi volt a válasza:


    ...aránytalan ezeknek mind a bére, egy hakniból megvan egy átlag magyar fizetés, és akkor csak a "legolcsóbbakat" néztem...


  5. 2015. február 16. 16:42115297.

    A milliós gázsi szerintem is felháborító, de ismerek itteni magyar celebet is, aki ugyanilyen telhetetlen. Ezenkívül én mint énekesnőt kedvelem, nem mint embert. Mondjuk én bírom az énektudását.

    előzmény:
    csipisz (115290)
    2015-02-16  16:13
  6. 2015. február 16. 16:40115296.

    Na visszavonulok innen egy pöttyet, mert a végén még ki leszek tiltva, annyit viháncolok itten.


     


  7. 2015. február 16. 16:35115295.

    Gyere -ám (Cicukám) !


    Alakítsunk egy duót, és lépjünk fel a fapadoson. (jobb híján egy fapadon!)


    Közben akkorát nevettem, hogy kicsurrant a könny a szememből.


    előzmény:
    tűzvihar (115291)
    2015-02-16  16:14
  8. 2015. február 16. 16:28115294.

    Szólalj már meg, mert attól félek, tényleg elkaptad a frászt, vagy mifenét, amitől féltél?


    Hééééééééé?


     



     

    előzmény:
    tűzvihar (115291)
    2015-02-16  16:14
  9. 2015. február 16. 16:22115293.

    Semmi probléma.


    Ahogyan Te is írtad, engem a jelenség zavar, a gyerekek helyzete.


    S akit említettél, tévés személyiség, az is fájdalmas eset.


     

    előzmény:
    tűzvihar (115291)
    2015-02-16  16:14
  10. 2015. február 16. 16:16115292.

    Cicukám!


     


    Megkerestem Neked, de gutaütést ne kapjál itt nekem?


     


    http://www.blikk.hu/blikk_sztarvilag/ruzsa-magdi-12-milli ot-kaszal-egy-honap-alatt-2253213


     


     


     


     

    előzmény:
    tűzvihar (115286)
    2015-02-16  15:59
  11. 2015. február 16. 16:14115291.

    Nyuszikám, este itt olvastam: a papa orvos, elváltak, és meg nem mondom honnan, de 4 éve volt itt, és most. Azt hiszem, a mamája a lányokat elég nehezen neveli. De ez a lány nagyon okos lehet. Azt irta: fele pénzt elteszi a tanulmányaira,a másik felét meg elosztja-beosztja, vmi alapitványról is beszélt. Jogsija nincs, de van aki megtanitja a családban. No hát ezt tudtam.


    pusz.-

    előzmény:
    csipisz (115288)
    2015-02-16  16:08
  12. 2015. február 16. 16:13115290.

    Olvastam a listát nemrég, ki mennyit kér, és bizony, ő vezeti ezt a listát.


    Igen, én így érzem, ez felháborító.


    S nekem a tetejében a hangja sem jelent annyit, mint amennyire favorizált lett a Magdi!


    Amúgy?


    Csííííípöm a vitastílusod....naon, naon.


    Néköm szimpi...

    előzmény:
    tűzvihar (115286)
    2015-02-16  15:59
  13. 2015. február 16. 16:11115289.

    A mesélőgyerekre gondoltál, az Árpira.... hát biony, elfogyott mindene, ami volt. az 5oo-as kis Fiat is.


    Könnyű mondani hogy ne hagyják abba az éneklést, hogy szerezzenek maguknak zenekart stb. Hm. ez nem ilyen könnyű.


    Akik vokalisták voltak, azok a lányok a továbbiakban is kelendőek lesznek, őket nem félteném. A többit - hát igen.- No most megyek a dógomra.- pusz.

    előzmény:
    csipisz (115287)
    2015-02-16  16:00
  14. 2015. február 16. 16:08115288.

    Attila, nem ebben a műsorban volt és Kökény a lelkem.


    Nos, neki van zenei előélete, bárzongorista és így talán tartósabb lesz a sikere.


    A 16 éves, az a szöszi kislány, aki egy másik műsorban nyert.


    Rögvest nagylányt csináltak belőle, ami egészen döbbenet.


    Tóth Andiról beszélek (most néztem utána) X faktorban nyert.


    Mirának is szorítottam, mert a hangja alapján ott volt a helye, de nekem a fiú sikere lett volna az igazi, vagy az, aki negyedik lett.


    Nekem Mirának az édesapja is furi volt, hogy nem élnek együtt, gondolom, haza ment.


    Most, erre eljött, hogy a millióknál jelen lehessen.


    Tudom, ez rosszindulat határát súrolja, de én így érzem.


    Igen, ízlések és pofonok.


    Jól mondjátok.

    előzmény:
    tűzvihar (115284)
    2015-02-16  15:52
  15. 2015. február 16. 16:00115287.

    Óriási akaraterővel?


    Jelentkeztek egy énekest kutató versenyben, és a sorsát egyengette ez a projekt.


    Akaraterő? Szememben az lenne az óriási akaraterő, ha bármelyikük továbbtanul. Így kitörni, az valami.


    Vannak orvosok, ének-, hegedűművészek, jogászok, tanárok, akik valóban sokat tettek azért, hogy kitörjenek.


    Szegény Gergő már nem egyszer panaszkodott, hogy nem kérik fel sehol, pedig nagyon törekszik. Én szurkoltam neki, hogy a közmunkából ki tudjon törni, de a későbbiekben az iránta érdeklődők igénye határozza meg.


    Nem elég, hogy Törőcsik Mari kifejezi a tiszteletét a fiú iránt, ez édeskevés.


    Könnyen elengedik a kezét az ilyen pillanat sztároknak, és utána többnyire összeroppannak.


    Csillag születik műsorban nyert az a mesélő fiúcska, akit Fábry patronált nagyon, persze a műsor pénzén. Megnyerte, és a kapott milliók ideig óráig kisegítette a családját abban a nagyon nehéz helyzetben.


    Ez is lehet egyfajta szempont a szórakoztató piacon. Nem a hosszútávú értékeket keresni, hanem egyfajta átmeneti támogatást nyújtani.


     


    Ez persze, az én véleményem csupán, lehet, nem helyes, de én így látom ezeket.


     

    előzmény:
    veracsek (115282)
    2015-02-16  15:43
  16. 2015. február 16. 15:59115286.

    Verám, én rögtön frászt kapok, ha tényleg 1 millát kér a R.Magdi egy fellépésért. Egyszerűen felháborító! Meg az is, aki adja.  Létezik ez?????? No még illyet!!!!

    előzmény:
    veracsek (115282)
    2015-02-16  15:43
  17. 2015. február 16. 15:54115285.

    Tete, Ágnesmágnes, honnan szakajtasz ilyen szépségeket?


    puszi és köszi. (várom a visszaszólást a servicéből! úgy magyar módra!)....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_922530 (115278)
    2015-02-16  12:15
  18. 2015. február 16. 15:52115284.

    Csipiszem, szia! Azért vagyunk itt, hogy ha van mondandónk, hát mondjuk! Régi véleményem, hogy kellene korhatár! És 18-tól, láttad talán azt a kislányt, ahavasi Gyopárt! No neki gyerekhangja volt, és szinte kislány, de nőcisen öltöztették. Minek! Persze homokozóruhát nem adhattak rá. Ezért kellene a nagykoruság határát megszabni.


    Nem tudom, ki az Attila,  meg esz a fene, de nem jön be!  A szlovák srác, ha igy megtanult időközben magyar, akkor egy nyelvzseni. A kérdést sem értette az elején, nemhogy a választ. Mondta is neki valamelyik zsüris, hogy nagy huncut. Talán Anna.


    Hajlitásokkal én is tudnákám Neked énekelni! pl. a Parasztkantátát, kezdőként első kis vizsgámon azt kellett elhúznom! Hededűm már nincs, ezér tudnám kornyikálni.  Füldugót be!


    Ez a Mira egy hihetetlenül szerény lány. És neki, s a többi vegyes gyerek mind megszenvedi szülei valamikori szerelmét!  Onyuta Judit mondta: a feketék közt fehér, a fehérek közt fekete. Néha kész tudathasadásban él. Sehol sem jó!
    A szemétláda exférje, a drága Lacipilóta meg addig ostromolta, mig hozzá nem ment. Attól kezdve pedig nyilvános helyen sehol sem jelent meg vele.- Könnyü a paplan alatt nem szégyenlősnek lennie, háát ha én lennék az anyja a lánynak, már rég rokkant lenne a pasi.  Pffff. kipuffogtam magam.


    Nos, izlések és pofonok.... Én soha nem szavazok, csak szemlélek, azzal a fal felemeléssel is elszurtak valamit, tényleg nem értem.-    De puszillak, ezt viszont értem!!!!!!

    előzmény:
    csipisz (115277)
    2015-02-16  11:58
  19. 2015. február 16. 15:47115283.

    Látod, én még mindig szeretem, bár nagyon sajnálom, hogy végül nem tudott élni a megnyílt lehetőségekkel, de az ő életútja alapján az volt a csoda, ami abban a pár évben történt, nem az, ami most van. Én ebben nem vagyok olyan szigorú, mint Te.


    Ezen nem vitatkozunk, mert ez az én magán véleményem.

    előzmény:
    csipisz (115280)
    2015-02-16  12:44
  20. 2015. február 16. 15:43115282.

    Nekem semmi bajom az Általad említett énekesekkel, a fiúkat azért kedvelem, mert óriási akaraterővel törtek ki a nyomorból, R. Magdi jellemével pedig nem foglalkozom, de nagyszerű énekes. Oláh Ibolyát kifejezetten szeretem, ez van!


    Szerintem a mi kultúránk nagyon sokrétű, és mindenféle irányzat belefér, többek között azok is, amikről szó volt, de persze ez az én véleményem.


    A hazai tehetségek az angol tehetségkutatóban nyernek, lásd azt az árnyék színházat, nem jut eszembe a nevük.


    A régi Ki Mit Tud mostani megfelelője a Csillag születik volt, ott többféle művészet vonult fel.


     

    előzmény:
    csipisz (115277)
    2015-02-16  11:58
  21. 2015. február 16. 15:29115281.

    Elintéztem. Rozalindát most bekapcs., úgyhogy egészen jól állok. Egy ablakpuc. elkelne. Talán reggel.  Olvaslak Titeket most.

    előzmény:
    veracsek (115274)
    2015-02-16  09:58
  22. 2015. február 16. 12:44115280.

    Oláh Ibolya nekem az egyik nagy negatív példa!


    Megkapta a lehetőséget az élettől, hogy kitörjön onnan, ahol élt, az Intézetből.


    Nem tudott vele élni. A székesfehérvári színházból, ahol kiváló szerepeket kapott eltávolították, mert képtelen volt normális emberi elvárásoknak megfelelni.


    Egyik zenekarral sem képes kijönni, mind hagyja ott sorba őt!


    Maga mesélte nemrég, hogy a Pici bácsival, aki felkarolta a kezdetekkor, vele is csúnyán összerúgta a port.


    Most társkeresésben tűnt ki éppen, miután rájött, saját neme után vonzódik.


    S mi lesz legközelebb? Azt még ő sem tudja szerintem.


    Minden esetre az már jelzés lehetett, hogy a felfedezésekor beverte úgy az egyik ajtót, hogy eltörött a keze.


    Szóval, lehet, hogy hangja nem 12 egy tucat, hanem valamivel több, de ha emberi értékeket nem tud hordozni, sokra nem megy vele.


    Tudom, Intézet, nehéz sors és egyebek. Nem ő az egyetlen, aki kitört ilyen lehetetlen helyzetből és szépen megállta a helyét, lásd többek között Bagi Iván.


     


     

    előzmény:
    veracsek (115276)
    2015-02-16  11:14
  23. 2015. február 16. 12:36115279.

    Nagyon szépek, köszönjük szépen!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_922530 (115278)
    2015-02-16  12:15
  24. Torolt_felhasznalo_922530
    Torolt_felhasznalo_922530
    2015. február 16. 12:15115278.

    Szervusztok, szép új hetet kívánok.


    Az este elfelejtettem feltenni a napi virágokat, most hamar pótolom.

  25. 2015. február 16. 11:58115277.

    Én már bizony kezdek immunis lenni a jó hangok iránt is, mert elég sok féle, fajta van, amit az ember hallhat, és lassan már túltelítetté válik az ember lánya.


    Nem kedvelem a Caramell féle hajlításokat, amit minden roma fiatal alkalmaz, így a Gergő gyerek is.


    Nem kedvelem, nagyon nem Rúzsa Magdit sem. Nagyon szerénytelen lett. Nem sajnálom tőle, de ő az, aki legnagyobb összeget kéri a fellépéséért. Egymillió a tarifája. Nos, én ugyan nem járok ilyenre, de akkor is az a véleményem, ezek átestek a ló túlsó oldalára. S kitől szedik be ezt az összeget? Azoktól az egyszerű emberektől, akik vevők erre.


    Az a 16 éves leányzó, aki szintén győztes lett, máris fontolgatják a szülők, hogy átjönnek Magyarországra, sőt, Pestre. Mintha itt Pesten ingyen osztogatnák a jólétet?


    Igen, jól látod, mindenben pénz van, így ebben is és ez motiválja az ilyen műsorok készítőit is.


    Most vessetek meg azért, amit mondok, de akkor is kimondom!


    Nem vagyok antiszemita, rasszista és semmi -ista!


    Mégis! Unom az Oláh Ibolyákat, mert már szinte ők azok, akik a mi kultúránkat formálják, Caramell, Gergő és ki tudja még így hirtelen? Ja, az Attila gyerek, neve nem jut eszembe. Rendben, hogy kifejlett a muzikalitásuk, de könyörgöm?


    Aztán, már kezd sok lenni ebből a sok határon túli magyarok tehetségeiből is! Szórjuk a milliókat, de kérdem én, itthon nem létezik megfelelő tehetség?


    Száz szónak is egy a vége, noha nézem őket, de legtöbbször már elegem van belőle.


    A régi ki mit tud annyival volt jobb, hogy ott nem csupán ének tehetségeket neveltek ki. Ott széles skálán mozgott a tehetség keresés.


    Na?


    Lehet fújolni, de jólesett elmondani, hogy nekem sok mindenből van ezzel kapcsolatban elegem.


    Bocsánatot kérek mindenkitől akit ezzel megbántottam!


     


     

    előzmény:
    veracsek (115276)
    2015-02-16  11:14
  26. 2015. február 16. 11:14115276.

    Szervusz, kiskacsám!


    Szerintem is ez az énekes-gyár nem egy ekkora országba való! Csakhogy amíg nagy közönsége van, és sokat lehet kaszálni a millió telefonból vagy internet-díjból, plusz a köztes reklámok is jól futnak, addig meg fogják rendezni ezeket, kit érdekel a szereplők sorsa?


    A kislánynak egyébként már az elején felajánlottak egy szerepet az operettszínházban.


    Az, hogy még tanulnia kellene, nem akadály, ha eléggé elszánt, hiszen annak idején Radics Gigi is tán 15 évesen nyerte meg a versenyét, és azóta rengeteget tanult, mellette pedig szerepel, mint énekes. Nekem a fiú nagyon nem tetszett, olyan hamisan énekelt, hogy fájt a fülem tőle. Ebben a versenyben senki nem tetszett igazán.


    A "szlovák" fiúnak csak az apja szlovák, és úgy látszik, ő nem akarta, hogy tudjon magyarul. Megjegyzem, ez elég csúnya dolog, ha valakinek magyar felesége van! Tehát gondolom, még azt a tudást is elrejtette, ami megvolt neki. Nem hiszem, hogy más oka volt ennek. Aztán most már hónapok óta itt élt, és mivel jó a hallása, gyorsan ragadt rá. Én erről ezt gondolom.

    előzmény:
    csipisz (115275)
    2015-02-16  10:59
  27. 2015. február 16. 10:59115275.

    Szép napot kívánok Mindenkinek és kellemes hetet.


    Bár felőlem akár nyolc is lehet.


    Az énekversenyről kialakult véleményetekkel egyetértek.


    Sőt, továbbmegyek.


    Nekem nem is a versenyzőkkel van a bajom, hanem a versennyel.


    Ugyanis én úgy érzem, ez az ország túl kicsi ahhoz, hogy életvitelszerűen eltartson ennyi énekest.


    Felkapják őket, aztán nagyot esnek, amikor kiderül egyesekre a kutya sem kíváncsi, és összeomlanak ennek a tehernek a súlya alatt.


    Én bevallom, a fiúnak drukkoltam, aki a második helyezett lett.


    A lányka még eléggé fiatalka, neki még tanulnia kellene és nem az éneklést tovább vinnie.


    Felelőtlenségnek tartom legtöbb esetben az ilyen versenyt. Ontják a tehetségeket, vagy azoknak látszókat.


    Nem kellene, hiszen aki valóban tehetséges, az enélkül is megtalálja előbb utóbb a kitörési lehetőséget.


    A kevésbé tehetségeseknél pedig nem kellene elhitetni velük, hogy Istenadta tehetsége van. Nagyot csalódnak!


    A szlovák fiúka jó hanggal megáldott, de mégsem tetszik.


    Nem tetszik, mert rájátszott, hogy nem tud magyarul, aztán, amikor megfeledkezett róla, akkor meglehetősen gyorsan járt a nyelve. Szóval a manipulálás ilyenként nem tetszetős nekem.


    Szóval összességében, szórakoztató volt, legalább is jobban, mint a valóvilág és hasonló celebgyár.


     

    előzmény:
    veracsek (115274)
    2015-02-16  09:58
  28. 2015. február 16. 09:58115274.

    Szia Gyöngyöm!


    Intézd el a teendőidet, aztán gyere!

    előzmény:
    tűzvihar (115273)
    2015-02-16  09:38
  29. 2015. február 16. 09:38115273.

    Nektek is jóreggelit, és napot kívánok.


    Igen, a magyar az magyar. Zárás előtt olvastam a Startlapon: a félvér lány győzött!


    Csakhogy nem olyan a kicsengése, mint az ember ember iránti szeretetéből jönne.


    És ha Norbi győz, akkor miként titulálják? A kopasz? a nem az idén lesült? Hát gonosz országban élünk, sajnos.


    Megkülönböztetés. "Éljen" !


    ---------- Van pár teendőm, de délután már leszek! Pusz.!!!!

    előzmény:
    veracsek (115272)
    2015-02-16  06:57
  30. 2015. február 16. 06:57115272.

    Jó reggelt, szép új hetet kívánok mindenkinek!


    Mai bölcsességek:


    Mindenki érzi úgy néha, hogy átok ül rajta, csak az a kérdés, hagyod-e, hogy ez határozza meg az életed.


    Jinxed c. film


     


    Azt sehol nem tanítják, hogyan kell egymással kommunikálni, gyereket nevelni, vagy azt, hogy a párkapcsolatban felmerülő problémákat hogyan kell megoldani. Pedig ez a legfontosabb. Megtanulunk írni, számolni, de hol kell nekünk a gyökvonás az életben? Mennyivel fontosabb lenne tudni azt, hogy miként teremtsünk békét magunkban és magunk körül?



    Erdélyi Mónika


     


    Az ember a konfliktusok miatt kezd elégedetlen lenni fennálló életviszonyaival, és ez ösztönzi arra, hogy más megoldásokat találjon; ha nem lennének konfliktusaink, sose vállalnánk azokat a kockázatokat, amelyek a korábbitól különböző és remélhetőleg magasabb szintű életforma kialakításával járnak együtt.


    Bruno Bettelheim


     

     

  31. 2015. február 15. 23:16115271.

    Most pedig végleg zárok, jó éjszakát!

  32. 2015. február 15. 23:02115270.

    Elmegyek kicsit, főzök még egy gyógyteát, egész nap alig fájt a torkom, de mindig este és éjjel rosszabb.

    előzmény:
    tűzvihar (115268)
    2015-02-15  22:20
  33. 2015. február 15. 23:00115269.

    Szia!
    Éppen most meséltem ugyanezt a barátnőmnek!


    Szerintem Norbi irtó hamisan énekelte a második dalt, nem is értettem, miért ő jutott tovább, de nyilván az egész versenyt is díjaztaák, akik mindig nézték. Én elégedett voltam a végeredménnyel, annak idején Oláh Ibolyánál ugyanilyet vártam, de ott a végén óriási fölénnyel nyert Tóth Vera, ami teljesen igazságtalan volt.


     

    előzmény:
    tűzvihar (115268)
    2015-02-15  22:20
  34. 2015. február 15. 22:20115268.

    juj! a "táncoslábú"-t lefelejtettem!!!!


    Nem is lenne rossz! Kanadán keresztül, repszőnyeges teltházzal, hát megnéznénk, ugye?????? pusz.


    Jó volt a Riesing Star, Palmirának és Norbinak drukkoltam, hogy akármelyik, de valamelyik győzzön.


    De ilyen nincs, hogy döntetlen, és a századok számitottak. Palmira győzött. Csodaszép lány, s csodás hang.


    Norbit sajnálta, de nagyon. utálom, ha "egy mindent visz", a II. és III. helyezettnek is járna nyeremény.


    Na, majd ha én leszek a mecénás, máshogy fogom mívelni. grrrr.

    előzmény:
    veracsek (115257)
    2015-02-15  14:08
  35. 2015. február 15. 22:14115267.

    Aztaaaa............... dá sziiipek vágytok! - hát tényleg!!!!! a hajad szuper, és ugy cak-pak minden! pusz!

    előzmény:
    csipisz (115259)
    2015-02-15  16:11
  36. 2015. február 15. 22:06115266.

    Én is örültem, nagyon jó társaság, mindig kellemesek az együttlétek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_769614 (115265)
    2015-02-15  21:36
  37. Torolt_felhasznalo_769614
    Torolt_felhasznalo_769614
    2015. február 15. 21:36115265.

    haho, VERONIQUE!


    szepek az idezetek - milyen igaz! 


    aranyosak vagytok Julikaekkal. 


    /elöbb irtam 1 hsz-t, de ,,elnyeltek"  pedig csak 2 sort irtam.../


     örülök, hogy kimozdultal. 


     

    előzmény:
    veracsek (115263)
    2015-02-15  21:00
  38. Torolt_felhasznalo_769614
    Torolt_felhasznalo_769614
    2015. február 15. 21:17115264.

    draga VIHARVIRAGom!


    nagyon szepen köszönöm a jokivansagot neked is. 



     

    előzmény:
    tűzvihar (115250)
    2015-02-15  10:49
  39. 2015. február 15. 21:00115263.

    Van másik, na látooood??? (Emlékeztek rá?)

  40. 2015. február 15. 18:13115262.

    Ez pedig Erika képe a tegnapi taliról (úgy nézek ki rajta, mint egy óvodás):

  41. Torolt_felhasznalo_922530
    Torolt_felhasznalo_922530
    2015. február 15. 17:04115261.

    Nagyon helyesek vagytok.  Mint a filmsztárok. 

    előzmény:
    csipisz (115259)
    2015-02-15  16:11
  42. 2015. február 15. 16:30115260.

    Nem ismerek rá(d)!


    Nagyon helyesek!


    Itt pedig egy fantasztikus gól:

    előzmény:
    csipisz (115259)
    2015-02-15  16:11
  43. 2015. február 15. 16:11115259.

    http://kepfeltoltes.hu/150215/IMG_2788_www.kepfeltoltes.hu _.jpg


     


    Ő ugyan nem turbános no és még csak nem is Sanghaiból, de azért megosztom.

    előzmény:
    tűzvihar (115255)
    2015-02-15  12:24
  44. 2015. február 15. 16:00115258.

    Nagyon jó képek!


    Szép délutánt Mindenkinek!


    előzmény:
    veracsek (115253)
    2015-02-15  11:17
  45. 2015. február 15. 14:08115257.

    Az, a sanghaji nagynénikéd!!!

    előzmény:
    tűzvihar (115255)
    2015-02-15  12:24
  46. 2015. február 15. 14:07115256.

    Igen, én még a régi nick nevét jobban tudom. Most gabimami43.

    előzmény:
    tűzvihar (115254)
    2015-02-15  12:21
  47. 2015. február 15. 12:24115255.

    Ja! és a HIHI nevű turbános a nénikém Sanghaiból??????  hihi!!!!

    előzmény:
    veracsek (115253)
    2015-02-15  11:17
  48. 2015. február 15. 12:21115254.

    Köszi! ügyes vagy, hogy oda tudtad írni.


    Gabóca a Gabimami????????

    előzmény:
    veracsek (115253)
    2015-02-15  11:17
  49. 2015. február 15. 11:17115253.

    Mgpróbálom:

    előzmény:
    tűzvihar (115251)
    2015-02-15  10:58
  50. 2015. február 15. 11:08115252.

    hU ANIKÁM, AZT OLVASTAM, HOGY CSAK A HÉT VÉGÉN VILLÁVAL!!!! (mármint a hurka szurkálást)

    előzmény:
    medikurzus (115186)
    2015-02-13  18:28

Címlap

top