Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nagyik

anutyi
Létrehozva: 2006. március 29. 10:20
Mi nagyik már erre is ráérünk.Kivéve ha az unokák nincsennek nálunk.Főzzünk és süssünk finomat husvétra.Irjatok jó recepteket. ÜDV.Mindenkinek
  1. 2020. július 19. 23:2632176.

    Sziasztok  Magdi valoba nagyon jo etvagya van Mihalynak is akar cask a gyerekeknek es orom nekik fozni, ha meg faraszto is, de ha meggondolom, hogy tobb mint 1 eve, ugraltam igy utanuk nagyon megerte latni az etvagyukat es azt , hogy valoba elveztek is az enni valot.


    Mihalynak meg mindegy cask enni valo legyen es sok amit szeret, A rakot krumplit cask neki csinaltam en sajnos nem ehetem, igy abol maradt , ugy volt elobb nogy mara, mivel vasarolni akartunk, de ezmar fustbe ment terv,


    Tegnap nem halladtunk ugy a fa vagassal ahogy szeretunk volna, igy ma folytatjuk tovabb  es holnap lesza vasarlas es a maradek rakot krumpli neki. Ma halat sutok es van mes zolseg leves is, de  mikor vasaroltuk lattam hogy milyn szep volt a hal kertem Mihalyt hogy alljon sorba es vegyen 2X1kg belole+, en meg mentem tovabb vasarolni, hat az en dragam szot is fogadt es vet is de 2X2 kg kert , en meg meg sem neztem mikor hazajottunk cask tettem a fagyra, igy  azeste mikor kivettem lattam meg, hogy mind ket csomag 2 kg-os,  tehat ma ebedre is sult hal less nem cask vacsorara.


    magdi en a zoldseg levesbe rakok minden fele friss zoldseget ami cask van itthol es reszelt tesztat tteszek bele es nem ranrom be, de a zoldborso leves az cask sargarepa, zeller , petrezselyem es borso azt fokhagymas vekony rantasal berantom es csiga tesztat fozok bele, Giti lanyom igy swzereti, igaz edesanyam is igy szerete.


    Ibolka sikerult be menned az Ipododra vagt a szmart telefonodra  en most az oreg laptopon tudtam irni, de a kepek nem jottek elo tehat nem tudok felteni semit


    Nagyon szep uj hetet nektek, mielott eltunik minden en kuldom at nektek

    előzmény:
    anutyi (32175)
    2020-07-19  10:04
  2. 2020. július 19. 10:0432175.

    Sziasztok!


    Márti!


    Olyan jó olvasni hogy milyen jó még mindig az étvágya a családodnak és a társadnak is. Anyukám mindig mondta hogy addig jó még jókat falatozunk.Tegyük is azt még sokáig. Sok finomsággal lepted meg  őket és készülsz mindig is jókkal. Rakott krumpli is finom lesz majd váljon egészségetekre.


    Én ma Borsólevest csinálok sok zöldséggel és karalábéval majd a végén csipetkét is főzök még bele.Vettünk ki a fagyóból pipi combokat abból lesz pörkölt és hozzá nokedli. Kedvencem!


    Ibolya!


    Remélem tudsz azért a napokban írni nekünk egy pár sort,mert jó olvasni a kedves soraidat és az új topik társunknak is.


    Várjuk Őt is sok szeretettel!

    előzmény:
    martabottyan (32174)
    2020-07-18  21:42
  3. 2020. július 18. 21:4232174.

    Sziasztok  Ibolyka, az enyemek is vacakolnak, hol az IPod hol a 15 eves laptop, sokszor  vagy irtam ugy hogy legtobet a NLC      


     nagyon lassan hallad mar a munka nekem is, jo volna legalabb vagy 10 evelmezeloti  gyorsasag.


    tegnsp sikerult mindent ki vasalni es elpakolni is. Megfoztem a csirke paprikast es a kelkaposzta fozeleket, de  csak egyszer vettunk a psprikasbol, Mihalynak annyira izlet, hogy kert pakoltam nekia fagyrol, hogy  vigye magaval Pilligaba, igy most torhetem a fejem a mai kajan, lehet hogy rakot krumplit csinalok neki, ugy hogy maradjon holnapra is, azt nem jo,lef@gyasztan, holnap vasarolni kell hogy menunk , Ha Szerdan vagy Csutortokon  elmegy Pilligaba, most 2-3 hetre szeretne meni, nagyon szeretne meni mielot meg vegleg lezartak benunket, Egyre tobb helyen  vanak  mar vesztek zarak, a sogormek is le lettek zarva  Penteken az egesz keruletuk, meg az utcara sem mehetnek ki.


    Remelem ti jol vagytok es messze kerul beneteket ez a nyavaja 


    Tovabi szep napot nektek es gyerték irjatok, mert nekem megint csak ez a szorakozasom, hogy olvashstlzk beneteket.

    előzmény:
    Ibolyka43 (32173)
    2020-07-18  11:35
  4. 2020. július 18. 11:3532173.

    Szervusztok


    Elromlott.a táblaképek,telefonról nehézkes az írás.


    Szeretettel udvozlom az új.topiktarsat,gyere máskor is.


    Szép.hetveget kivanok Minyajatoknak.

  5. 2020. július 17. 22:3132172.

    Sziasztok lanyok, Bocs de meg mindig nagyon elvagyok foglalva, Csutortokon elment a gyerekek, tegnsp,egesznap mostam, ma vasalok es meg fat is kellene vagni, na meg fozni, mert a maradekot tegnap . Mara kelkaposzta fozeleket gondoltam csirke paprikasal, tegnsp a maradek fokhagymas sult diszno hust csinaltam meg stir frynak.


     Igen Magdi volt lingos is, tudod az elnem maradhat a reggel irok, Ha a gyerekek itt vanak, reggelire volt meg tejbe rizsa is, sult szallona kolbasz, bacon,toportyu, tukor tojas,keno majas uborka, ertek paradicsom, ja es kint felejtsem a lecsot kolbasz al ugye az Giti bkedvence a tejbevrizsava,


    Levesbol zsolbzb leves, gulyaslevessel leves , bab leves es husleves,


    Vacsorara meg KFC csirke mama szerint,tortkrumpli , tejfolos karfiol, sult fokhagymas diszno, rantott csirke Mel, krumpli pore tejfolos uborka salata es vegyes salata, prawns, hal, polip, meat pie sult krumpli es ugye a fagyi torta is volt mert elore unnepeltuk a Declan szulinapjat ami majd a jovo heya korulbelol ezek voltak fave es sulve, de volt nagyon sok Romi kartya parti napkozbe es estenkent.


    Egyszoval Nagyon szep volt ez a negy nap meg akor is Ha nagyon faraszto volt, szeretnem Ha ujra megtehetnenk, de sajnos nagyon terjed a virus mostmar Sydneybe is, mar a sogoronek kerult ebe is tobb uzletet bezartakmert volt virusos beteg.


    Igerem fogok joni, csak razzam gatyaba a lakast, Nagyon szep hetveget mindotoknek


     

    előzmény:
    anutyi (32171)
    2020-07-17  13:50
  6. 2020. július 17. 13:5032171.

    Szervusztok!


    Hol vagytok régi Barátok? Hiányoztok!


    Márti ! Biztos nagyon elfoglalt vagy és jól érzed magad a családod körében. Süssél -főzzél velük sok finomságot.


    Lángos  ha lesz várom nyitom az ablakot


    Ibolya!


    Te mi finomat csinálsz a hétvégén?


    Örülünk a hozzászólásodnak kedves új tagunk és kérnénk egy keresztnevet ,hogy megtudjunk szólítani



    Mi a Káposztát falatoztunk és Brióst ettünk utána



    További szép napot és jó hétvégét kívánok Mindnyájatoknak!


     

  7. 2020. július 15. 10:5832170.

    Köszönöm Márti!


    Nem voltunk sokan beírogatók abban a topikban sem, s Te élsz legtávolabb, ezért emlékszem én is Rád. 


    Itt is békés, kedves a hangnem, csak valóban nehéz már levelezni a NLC-ben. Hamar megszűnik a kapcsolat. no, reméljük megjavítják előbb-utóbb! 


    Jó egészséget mindenkinek, s vigyázzunk magunkra! Jövő héten én is utaznék, no nem messzire, de 4 hónapja még a városba is ritkán mentem. 

    előzmény:
    martabottyan (32166)
    2020-07-15  02:43
  8. 2020. július 15. 10:5232169.

    Köszönöm a kedves fogadtatást a topik indítójától is! 


    Nekem is egyik hobbim a konyha, így szivesen tanulok és gyűjtök ötleteket. Igyekszem csökkenteni a cukor és fehér liszt arányát, hogy tartani tudjam a súlyomat, s a családom is egészségesebb ételeket kapjon, ha nekik is sütök-főzök. 


    Szeretettel üdvözlök mindenki! 

    előzmény:
    anutyi (32168)
    2020-07-15  10:27
  9. 2020. július 15. 10:2732168.

    Szervusztok!


    Üdvözlök Mindenkit a kedves segítő hozzászólónkat is. Jó ötletre mindig szükségünk van és Márti majd ügyeskedik mint  ahogy mindig is tette.


    Nem merek sokat írni,pedig lenne mit mert elszáll az éterbe az írásom



    Nálunk ma ismét Lecsó nap lesz ,virslivel és pirított tarhonyával, így szeretjük a legjobban


    Ti is biztos finomakat készítetek várjuk a jó ötleteket


    előzmény:
    Ibolyka43 (32164)
    2020-07-14  05:29
  10. 2020. július 15. 03:3132167.

    sziasztok, hat nem nagyon tetszet a nlc- nek hogy tobet irok, mert amit neked irtam Ibolyka az elment az rube.szoval  eni erre emlek ettem am8 csak vaj es cukor es mivel Mihaly is  es Justin is cukros es mar Gitit is ratett3kma tabletara, nem szeretnem ezt csinalni azert kerdeztelek beneteket, de ma mar nem csinalom meg mert holnap mar menek haza , Marti hozta nagy orommel az ostya lapot emlek ezert ra hogy az apja szerete es sokat csinaltam annak idejen.


    Megneztem a lapok szavatosaga majd csak jovo ilyenkor tarballs jar le, tehat Van idom megcsinalni.


    Szeretnenk lemeni. Mi is Sydneybe , Ha nem zarjak le Sydneyt, nagyon mondjak hogy lezarjak,mert nagyon no a betegek szama. Nagyon szep napot kivanok neked, Ha elmenteka gyerkocok tobbet tudok joni .

    előzmény:
    Ibolyka43 (32164)
    2020-07-14  05:29
  11. 2020. július 15. 02:4332166.

    Sziasztok, Bocs Zsumi 45 , nagyon reg volt, oszinten  mar nem nagyon emlekszem, de  a Zsumi az beugrott.


    Dehogy zavartal,kosz az otletet, tudod a  fejem is cukorbegeg a ferjemmel,egyutt es a lanyom is hajlamos ra, de mindegyik szereti az edesseget azert is mertem t@nacsot, mert a vaj es porcukor nem johet szamitasba, de ahogy olvasom a tiedet nincs megszabva a culor mennyiseg  ehen gondolkodom, de meg nem csinaltam meg, es szerintem ma mar nem csinalom  meg, holnap mar menek haza, Nalunk isment jon a lezaras, nsgyon hangoztstjsk, hogy Sydney’s a heten lezarjak, igy sietnek haza, mert hetfon mar kezdodik az iskola az unokaimnak.


    Zsumi gyere maskor is orommel laktunk .

    előzmény:
    Zsumi45 (32165)
    2020-07-14  21:11
  12. 2020. július 14. 21:1132165.

    Szervusz Márti!


    Voltunk mi már régen egy topikban, ami megszűnt azóta: Egyedülálló nagymamák- emlékszel? Szegény Eta régen meghalt.


    Véletlenül láttam meg a nevedet , bocsánat hogy belekotyogok.


    Megtöltötted már az ostyát?


    Régeb gyakran csináltam, unokák szerették.


    Az a kréme, ami a dobos tortának is, főzött vajkrém. (Nem tejes, lisztes!)


    Egész rojást habosra keverjük cukorral, kakaóval és gőz fölött sűrűre főzzük- folyton keverjük. Ha lehűlt hűtőszekrényben, egész kemény lesz., akkor vajjal kikeverjük. Ez nem áztatja el az ostyát. Másik változat, ha nem kakaós, hanem darabos, pirított dióval, hasonlóan készül.


    Elnézést kérek a többi topiktagtól, hogy kotnyeleskedtem.


     


     

    előzmény:
    martabottyan (32163)
    2020-07-12  22:14
  13. 2020. július 14. 05:2932164.

    Szervusztok


    Marti


    En nagyon reg nem vettem ostyalapot de amikor vettem,akkor ugy emlekszem,hogy vajat kavartam porcukorral es diot tettem bele igy finon lett 1x fozott kremmel keszirettem,annyit kacagtunk nert ugy nyult,hogy nem lehetett felvagni.


    Nalunk is kisse lehult a levego,nem tart sokat ez a nyar ,most hogy lezartak a hatart,nem lehet menni furdore ,de egyebkenr sem mentem volna a virus miatt.


    Nemsokara megyek a zoldsegpuacra.


    Magdi


    Hol  vagy?gyere mert hianyzol.

  14. 2020. július 12. 22:1432163.

    Sziasztok, csak beszolok roviden, itthol van Mihaly, tegnap megjottek  a lanyomek es Veluk Ella unokam is, borzalmas volt az utjuk, jottek keresztul  eson, jelen es meg havazott is, szerencsere az este 5 ora utan ide ertek, Ma este jon Justint es Declan, ok Ha minden rendbe megy 22 ora korul lesznek itt.


    Nagyon szep kitartas hetet kivanok nektek.


    Ibolyka en ma tejfolos karfiolt csinalok a krumpli melle es KFC formaba sutom meg a csirket, tegnaprol maradt zoldborso leves es gulyaslevessel leves is,


    Marti hozott ostya lapokat, Gita kerte csinaljam meg, de olyan reg csinaltam napolyit, hogy nem emlekszek a tolteleket. Valamelyikotok emlekszik ra? Orommel,vennem a segitseget, elore is koszonom.


    Nagyon szep allmokat nektek

    előzmény:
    anutyi (32162)
    2020-07-12  10:16
  15. 2020. július 12. 10:1632162.

    Én is kis regényt írtam,de elszállt majd jövök

    előzmény:
    Ibolyka43 (32161)
    2020-07-11  04:54
  16. 2020. július 11. 04:5432161.

    Szervusztok


    Egyre unalmasabba valik  az Nlc  ,miutan bejelentkezem,irok,megint keri a bejelentkezest azutan eltunik minden.


    Mire jo,allandoan bejelentkezni?nem titkosugynokok vagyunk,hogy allandoan ellenorizzenek.


     


    Nalunk szep ido van,takaritottam,.mindig van mit csinalni .


    Nem tudom mit fozzek,ferjem kijelentette,nem kell hus,de parolt zokdseg es fozelek se.


    Tegnap ment a hasa,ugy hogy ma levest sem eszik.


    Szoval csak az tudja,aki beteget gondoz,hogy mivel jar,allandoan mosok es takaritok,fertotlenitek.


    Legyen szep hetvegetek.

  17. 2020. július 10. 07:4432160.

    Sziasztok Lanyok , vacakol a nlc megint , oroke kivan.


    Varom Mihalyt haza, nem soka itthol kel lenie  de esik az eso, nemtudom , hogy a cold uton vegig tud e joni. Mar fo a paprikas krumpli es Soto Mazda almas palacsintat, ketot5 megsutottem a tobit mikor meg jon, hogy jo meleg legyen neki.


    Holnap megprobalok joni.Nagyon szep napot nektek

  18. 2020. július 9. 10:0932159.

    Szia Márti!


    Örömmel olvastam a beszámolódat Ma mi is kellemes időre ébredtünk,el is indulunk mert csináltatni kell szemüveget és az orvos megszokta ilyenkor vizsgálni ingyen a szemünket,  ami fontos lenne évenként. Én már elmúlt 2 éve hogy nézettem. Tudod a zöld hályogot is   és a látásromlást.


    Még jó hogy van paprikád amit véd a csalán de klassz lehet ,én nagyon szeretem a ropogós kicsit csípős paprikát,már jobban mint a paradicsomot.Régen fordítva volt


    Elhiszem hogy izgulsz a párod miatt ,mert nem kis távolság lehet ahol még mindig tevékenykedik. Ő ott Te meg otthon. Van mindig mit tenni,ha már lassabban is megcsinálja az ember.


    Főzés ma nem is tudom mi lesz,lehet ha hazajövünk egy kis Macsánkát Paprikás krumplit csinálok virslivel és kolbásszal,vagy veszünk grill csirkecombot és köretnek petrezselymes új krumplit hozzá. Majd kitalálom útközben.


    Nincs is jobb az otthon készített kenyérnél , Váljon egészségedre. Szalonnával és zöldségekkel kiválóÉn is csípem


    Gyere ,gyertek!


     

    előzmény:
    martabottyan (32158)
    2020-07-08  22:50
  19. 2020. július 8. 22:5032158.

    Sziasztok , remelem jol vagytok.


    A reggeli hirkben hallottam, hogy feletek is ujbol kezd terjedni a virus nem cask itt nalunk


    Sajnes itt nagyon terjed most Victoriaba robbant ki , az emberek nem torodtek a tilalommal es mikor az Amerikai  tunteteshez csatlakoztak es tobb mint 10000 ember vonult fel Melborne utcaira, nem torodve a szabajokra ez robbantotta ki. Victoriaba borzalmas a helyzet, nem tudom mennyit tudto rola. Itt nalunk NSW-be meg egyelore , nincs teljes tilalom, remelem, hogy sikerult elejet venni, de rengetegem at menekuldtek hozank mielot lezartak a border.


    MNihaly holnap jon haz, de nagyon szeretne vissza meni, ha a yerekek haza menek, mert ott most tud dolgozni mig mincs nagy meleg,verge beszerelte a kalyhat ma ki is akarja probalni, mert ha hideg less es eso akor melegbe tud bent dolgozni, szep idobe meg kint. Tudjatok mar o is lelasult nem tud sokat csinalni, sokat pihen kozbe, de orommel csinalgatja es en meg hagyom, de nagyon szertnem, ha a kerites mar meglene es tudnak vele meni,nyugodtabb lenek en is.


    Vegre leszedten az utolso paprikakat is a kertbol tovabb nem mertem mar hagyni, ami nem votl betakarva z mind elfagyot es sutottem magamnak kenyeret is tegnap , mert nem vol kenyerem itthol , nagyon finom  zsiros kenyernek paprikaval es retekel az meg van  vedet helyen  a nagy kert5be mar cask a csalanok kozott van  az meg vedi a fagytol


     Veget ert a mai beszamolom, megyek , mert kjezd viradni.  Holnap majd jovok


     Nagyon szep allmokat nektek


     

    előzmény:
    martabottyan (32157)
    2020-07-07  22:43
  20. 2020. július 7. 22:4332157.

    Tehat maegy hete jottek haza Katrinaek azota nem lattam oket, cask par szot irtunk egymasnak, nem kerdeztem meg oket es o sem engem, tehat bisztoan nem tudok semmit,


    tegnap elkeszitettem az agyakat a gyerekeknek, ma Eucalyptus Olalyos vizes ruhaval attorolom a butorokat is es a kalian levo parologtatoba oroke ez az olaly vanteve, nem cask azert mert szeretem az illatat, de fertotlenit is megoli a virisokat.


    Ibolka adtal megin egy ottletet , hogy mivel kedveskedjek Mihalynak mire pentek delutan haza er, van meg 3db almam azzal sutok neki papacsintat, tudod ugy hogy bele reszelem a palacsinta tesztaba  , ez edesapam egyik kedvence volt.


    Magdi en is  tejel es szoda vizzel szoktam a palacsintat bekavarni, de en  a tesztajaba sose teszek cuktot, igy   barmivel tolthetik a gyerkocok. Most majdaz almat bele reszelem es fahejjal izesitem es eleszto helyet kis fulytatos lisztat teszek hozza igy vastagab less a tesztaja hasonlit a tarkedli tesztajahoz es kicsikre sutom, mivel nem savanyu almaval csinalom nagyonpici fahelyas cukoral hintem meg csak


    tegnap leszedtem az utolso adag paprika es paradicsomot, es hoztam be retket is, lehet azt fogok reggelizni zsiros kenyerel, vagy szallonaval az engem mindig meggyogit, . teljesen felakarok gyogyulni mire jonek a gyerekek,  Egyelore  cask a hataruk vanak teljesen lezarva Victoria korul, itt meg lehet kozlekedni, remelem igy is marad.


    Vigyazatok nagyon magatokra nagyon magatokra holnap jovok

    előzmény:
    martabottyan (32156)
    2020-07-07  22:22
  21. 2020. július 7. 22:2232156.

    Sziasztok , orom volt olvasni beneteket, es latni a munkatok melett jol erzitek magatokat, mostmar eniś kicsit megnyugodtam,szerintem nem a korona virusos van, eddig azzal voltam, meg Mihalynak sem mertem emliteni, mert SSzerdan jottem meg Katrinaek az apjatol es mar delutan tobb mint 3 orat toltott itt velem,de ma reggel meg indult az orom, tehat csak egy csunya megfazas lehet


    Nagyon ugral az ipodom, lehetetlen irni,atmegyek megnezem a laptopot, hatha az jobb, 

    előzmény:
    Ibolyka43 (32152)
    2020-07-07  05:27
  22. 2020. július 7. 22:2232155.

    Sziasztok , orom volt olvasni beneteket, es latni a munkatok melett jol erzitek magatokat, mostmar eniś kicsit megnyugodtam,szerintem nem a korona virusos van, eddig azzal voltam, meg Mihalynak sem mertem emliteni, mert SSzerdan jottem meg Katrinaek az apjatol es mar delutan tobb mint 3 orat toltott itt velem,de ma reggel meg indult az orom, tehat csak egy csunya megfazas lehet


    Nagyon ugral az ipodom, lehetetlen irni,atmegyek megnezem a laptopot, hatha az jobb, 

    előzmény:
    Ibolyka43 (32152)
    2020-07-07  05:27
  23. 2020. július 7. 10:4832154.

    Szervusz Ibolya!


    Örültem a soraidnak


    Bizony nehéz kitalálni mi finomat csináljunk,de azért mindig sikerül. Jó is a Palacsinta és öröm ha ízlik annak is  akit megkínálunk vele. Boldog napod volt akkor,jó ha együtt vagy a családoddal.


    Majd én is sütök mert amikor megkínáltam én is szomszédokat nekik is ízlett nagyon. Én szódavizez és tejet is teszek bele,és pihentetem a hűtőbe  mielőtt megsütöm.



    Remélem átmegy az írásom!

    előzmény:
    Ibolyka43 (32152)
    2020-07-07  05:27
  24. 2020. július 7. 10:4232153.

    Szia Márti!


    Vagyon de tegnap én is nagyon elfoglaltam magam itthon.Bizony észreveszem én is hogy lassabban megy már munka ,de nem sietek sehova. Igaz én ahogy "fiatalodok" ,még szaladni is szeretnék.


    Étellel a nagy melegbe én is így vagyok dinnye esik jól a legjobban.


    Nálatok igaz Tél lett újra és ahogy írod  és a járvány még mindig terjed. Sajnos jelen van és lesz is ez amíg nem lesz rá  valamilyen ellenszer. Keresik  világszerte az ellenszert reméljük sikerülni fog,és mi is betudjuk még oltatni magunkat vele. Jó lenne!


    Tegnap főzeléket készítettem Zöldbabból ,mit mondjak nagyon jól sikerült sok fokhagymával, kaporral és tejföllel.


    Nem is tudom mikor készítettem ,de nem felejtettem el a párom megdicsérte. Csirkepörkölt volt rá feltétnek.


    Most sláger nálam a Leveles tészta,csináltam azt is barackos túrót tettem bele. Hamar elkészül és nem olyan nehéz süti eteti magát. Lehet már kapni lapokat is ,amit csak egy kicsit kell kinyújtani.


    Örültem hogy írtál írtatok!



     

    előzmény:
    martabottyan (32151)
    2020-07-07  04:13
  25. 2020. július 7. 05:2732152.

    Szervusztok


    Igen,nalunk nagy meleg van,delutano kent mar elojerul a ventilator.


    Marta


    Finomat keszitettel,en Marton napkor szoktam kacsat sutni,egeszben.,szereteik a gyermekeim.


    A ferjem,keves hust eszik,de parolt zodseget fozeleket sem.


    Szinte mindig valamit elutasit.a levest megeszi,de azt se minden nap.


    Tegnap itt volt a vejunk es unokank,palacsintat sutottem eleg sokat orvendek hogy szerettek.


     


     


     


     


     


     


     


     


    Magdi


    Jo hogy mentek setalni a ferjeddel ,es hogy mindenevok vagytok,nekem eleg nagy gond kitalalni hogy mit fozzek.


     


     

Címlap

top