Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Változókor

katusom
Létrehozva: 2006. Április 10. 09:17
Szeretném  ha elmondanátok ,hogy viseltétek a banyakórt.   
  1. 2010. szeptember 5. 15:0128201.
    Bocsi a sok betűkihagyásért, elütésért!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  2. 2010. szeptember 5. 14:5928200.

    Sziasztok!

     

    Mamamacóka, én is tele vagyok év eleji dolgokkal, pl. 6 tanmenetet kell írnom. De lustulok, úgy látom. 3-hoz letöltöttem a központi tanmenetet, kicsit beleírtam itt-ott, hogy benne legyenek a saját tantervünk  követelményei...és kész.

    Agyamra megy már, hogy 2-3 évente új könyvet kapunk, mire belejönnénk egy  újításba, már meg is változtatják( ld. nem szakrendszerű oktatás).

    Elmegy az ember ideje a sok hülyeségre, dokumentációra, aztán pont a gyerekre nem jut energia.

     

    Küldök nektek pár képet az esti céges tüzijátékról, klassz volt.A férjem fényképezte őket, az autó tetejére tette a gépet, hogy ne mozduljon el.

     

    A Keresztes Ildikó is nagyon jól énekelt és végtelenül közvetlen és barátságos volt, még  negyed órát hozzá is csaptak az előzetesen lefixált programhoz .

     

    Ma estefele Rúzsa Magdi koncertre megyünk, remélem, ez is jó lesz.

     

    Nálunk gyönyörű idő van, jó 20 fok. Az éjjel viszont szakadt az eső, deaz senkit nem zavart.

    Én ezt az iőt sokkal jobban szeretem,, mint a nyári kánikulát.Az udvarom is yönyörű, a növények sem szenvednek a hőségtől.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  3. 2010. szeptember 5. 12:0828199.

     

     

    Szép napot Kislányok Mindenkinek 

     

     

    Ugy látom lámpával kell keresni egy-két látogatót, persze mindenkinek megvan a saját elfoglaltsága....

     

    Mi is sütünk, főzünk várjuk a gyerekeket ünnepi ebéddel, csak ugy kapkodjuk magunkat, 2-re jön az egész társaság.....jajjjjj de nagyon jó lesz, szeretem ha együtt van a család.....

     

    Szeretettel puszilok Mindenkit , és kivánok kellemes vidám szép napot

     

     

                                 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  4. 2010. szeptember 4. 16:1828198.

    sziasztok!

     

    Nagyon le vagyok terhelve a tanévkezdéssel, gondolom te is Égi, szóval a gép nyitva, ha itthon vagyok, de mindig dolgozok rajta..

     

    Ma délelőtt Szolnokon senior marathon résztvevő voltam, jó volt, és örülök, hogy megcsináltam, nem tudom mennyit futottunk, mert különböző csoportokban volt a váltás, és az össz km volt a marathon táv, kb annyi jutott rám, mint amennyit a sport pályán szoktam teljesíteni, el sem fáradtam,,- akkor, de mikor hazajöttem és még megfőztem a tökfőzeléket tükörtojás feltéttel, azután kicsit le kellett pihennem... 

     

    Most pedig újra adminisztráció és közben megy a mmosógép   

     

    Néha benézek ide is, de nincs sok energiám  írni, azért folyamatosan számontartom a fórum életét

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  5. 2010. szeptember 4. 15:1628197.

    Most nézem, kihagytam egy betűt

    bányásznapok természetesen...

    előzmény:
    égedelem (28196)
    2010-09-04  15:14
  6. 2010. szeptember 4. 15:1428196.

    Sziasztok!
    Hol vagytok? Tegnap óta nem járt itt senki?

     

    Most végeztem a felmosással, míg szárad, itt ülök a gépnél.

     

    Nálunk ma csoda jó idő van, bár már kezd borulni. A mi városunkban ez a hétvége ünnep a régi ányásznapok emlékeként. Ilyenkor nagyon sok a program, ma pl. CHARLY a fő vendégelőadó. Meghallgatnám, mert szeretem, de mi hamarosn Pécsre indulunk, a férjem cégénél  családi nap van---programokkal, vacsorával. Ott meg a Keresztes Ildikó( X faktor) lesz a fő fellépő este 8-kor.

     

     

    Katusom, jó almaszedést, Nálunk az egyik fáról szinte mind lehullt rohadtan, a másik meg még nem egészen érett. De arról is sok lehullik, így egy hete rétes volt, szerdán almás pite, ma meg almás rizstorta. Mentsük, ami menthető!

    Remélem, erről a fáról tére is marad, sok van rajta.

    Tudjátok, mivan még rengeteg? Füge..de nem akar érni, még mind zöld.

     

    További kellemes hétvégét!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  7. 2010. szeptember 3. 15:5528195.

    HÚ, de mérges vagyok!
    Napok óta nem értem rá jönni, ma bejelentkeztem, írtam egy regényt...aztán elszállt, mondván, hogy nem voltam bejelentkezve..

    Már sokszor jártam így, a fene egye meg!

     

    Tudom, a Bori azt mondta, mentsek...de a csudába, ha bejelentkeztem, minek szórakozzak..

     

    Na, mindeegy, nincs időm a pótlásra. Mindent elolvastam....jó hétvégét mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  8. 2010. szeptember 3. 10:5028194.

     

     

     

    Kellemes szép napot Kislányok

     

     

    Pusszantalak Katusom........ nem hogy lovacskázza a nagyapjuk a kicsiket, hanem képes bemászni a hatalmas nagy járókájukba, és ott hancurozik velük öröm nézni őket..... lehet van róluk fotó majd megnézem és hozom...

     

    Katuskám sajnállak  a bajaid miatt...... itt nálunk is hideg van, és az én fájós térdem is megérzi, van hogy már most két hosszugátyót veszek fel, mert a lábamszára fázik, főleg a térdem....az amelyikkel baj van.....de egyébként nagyonszépen gyógyul, ez a kence jó amit adtak rá, meg persze szedem a méregdrága porc-potlót..... ami homeopátiás, merem ajánlani mindenkinek..... most szedem a második  szériát..........és ugy érzem jó !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

     

    Lacusodnak kezdődik a suli, ezzel Nektek is  növekszik a dolgotok....gondolom igencsak van mit kikérdezni és leellenőrizni nála....

     

    Jobbulást a bajaidből, éjszaka én is már két takaróval alszom,, alul egy gyapju, és felette egy gyapju pléd......elkel...

     

     

                                   

    előzmény:
    katusom (28191)
    2010-09-02  21:07
  9. 2010. szeptember 2. 21:1728193.

    Szia Tulcsi!

     

    Megint el kezdődik a mizéria az oltásokkal.

    Valakinek ez nagyon jól jön. Na de nem politizálok.

     

    Alig bírok végig aludni egy éjszakát is nyugodtan. Megint szakad rólam a víz éjjel. Pedig fázom is két izzadás között, ezért a vastagabb takarót is elő szedtem. Fáj a műtött térdem is, most aztán nem tudom eldönteni , mi a baj? Vajon valami időfrontvan és azt érezheti.

     

    Igen a suli megadja a programot Lacuskának is. Persze nekünk is, hiszen lecke kikérdezés kezdődik megint esténként. Bár Lacus hatodikas , azért kelleni fog majd a segítség neki.

    előzmény:
    tulipanfa (28184)
    2010-09-01  18:58
  10. 2010. szeptember 2. 21:1128192.

    Szia Évica!

     

     Könnyelmű voltál, még jó , hogy nem lett nagyobb bajság.

     

    Azért örülök, hogy írtál. Lassan de biztossan felépülsz. Vigyázz magadra.

    Nekünk a hétvégén alma szedés lesz. Még egy nap holnap aztán vége a hétnek. Nagyon fog kelleni a pihenés.

    előzmény:
    nagyszáju (28182)
    2010-09-01  16:25
  11. 2010. szeptember 2. 21:0728191.

    Szia Mimózi!

    De jó lesz ma jd az uncsikázás, a nagypapi lassan négykézláb lovacskáztathatja őket

     

    Jó éjszakát néked is!

    Én is bevágódom az ágyingómba , most érzem a tagjaimat kissé.

    előzmény:
    mimoza1oo (28189)
    2010-09-02  20:10
  12. 2010. szeptember 2. 21:0528190.

    Szia Bori!

     

    Látom megörökítitek a kis pocaklakót, ahogyan növöget. Biztossan van róla már fotó is . Nagyon sokan csináltatnak 3 D-s fotót a babuskáról. Lányodéknál ez nem jött szóba?

     

    Mostanság sokan vagytok. Legalább nem unatkoztok.

    Ma megint meg volt a tornám a pályán. Eddig is volt izmos lázam a meló miatt, na most majd megent kiujjulhat.

    előzmény:
    fb1955 (28186)
    2010-09-01  23:20
  13. 2010. szeptember 2. 20:1028189.

     

     

     

    Jajjjjjjj Évicám , ne izgass ezzel a francos lámpával, teljesen lezsibbadtam amikor olvastam mi történt a cippeddel.....

     

    Tudod, hogy teljesen el is éghettél volna ??????

     

     

    Nagyon vigyázz magadra, és akkor lámpázz amikor ki vagy pihenve....

     

    Késő van, megyek kicsit a TV_t nézni, aztán aludni, nagyon elfáradtam....holnap valósznü megyünk a kis iker unokáinkhoz....

     

     

    Puszi mindenkinek, kellemes jóéjszakát és   

    előzmény:
    nagyszáju (28182)
    2010-09-01  16:25
  14. 2010. szeptember 2. 20:0828188.

     

     

     

    Borikám, gratulálok a "kisunokád" növekedéséhez, és nagyon drukkolunk neki a Párommal együtt......csodás érzés lesz ha megszületik az első unokád....

     

    Jó utat neked, vigyázzatok magatokra.....   majd amikor sor kerül az utazásra... 

    előzmény:
    fb1955 (28186)
    2010-09-01  23:20
  15. 2010. szeptember 2. 17:1028187.

    Szia Bori!

     

    Szépen gyarapszik a pocaklakótok!Mentek egy kicsit szeretgetni a várandóst?Mennyire viseli meg a babavárás-érzékenyebb mint volt?Vagy minden flottul megy?

    A szülés hol lesz-?-utazol oda,vagy itthon szül?Csak kérdezek,remélem,hogy majd válaszolsz is.......Tulcsi

    előzmény:
    fb1955 (28186)
    2010-09-01  23:20
  16. 2010. szeptember 1. 23:2028186.

    Sziasztok!

     

    Egy gyors és rövid bejelentkezésre futja csak az időmből.

    Nálunk nincsenek iskoláskorú gyerekek, de a barátnőm ikerlányai tegnap megérkeztek, mert nekik kezdődik a (fő)iskola. A nagylányom lakásában fognak lakni.

    Holnap este érkezik a kisfiam, csak hétvégére jön haza, egyik barátja esküvőjére. Ma este megfőztem a töltött paprikát és a rakott cukkinit, amit jó előre megrendelt.

    Köszi az érdeklődést, a nagylányom jól van, 3 hét múlva meglátogatjuk őket a kislányommal. Itt a legutóbbi fénykép az unokámról!

     

    Jó éjszakát mindenkinek!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  17. 2010. szeptember 1. 20:0128185.

    Sziasztok!

     

    Csak egy gyors beköszönés , hogy vagyok!

    Készülünk minden este a sulira és a melóra.

    Érnek a meglepetések sorba. Nem győzünk futkosni meló után a dolgok után.

     

    Hideg van, elő kellett venni a meleg takarókat.

     

    Még jövök később.

    előzmény:
    tulipanfa (28184)
    2010-09-01  18:58
  18. 2010. szeptember 1. 18:5828184.

    Sziasztok!

     

    Nagyon elfoglalatak vagytok,sehol senki?Beindult az iskola és több lett a munka?Igaz nem mindegyikünknek van oskolás gyereke vagy unokája.....

    Ma reggel Botond is belépett az iskolások sorába.....a lányom hívott,hogy nagyon szorongatta a kezét és pityergett is......délbe ment értük a férjem,hála már semmi gond,remélem holnap sem lesz.Dög nehéz volt a táskája,tele a könyvekkel,még szerencse,hogy autóval ment értük ,mert cipekedhetett volna,alig bírtam megemelni.Elég szomorkás-esős -hideg az idő-mi fűtünk az olajradiátorral pianóba.

    Remélem,hogy mindenki egészséges,már hallottam,hogy az influ elleni oltásokat lassan megkapják az orvosok,egybe hozták a szezonálisat a H1N1-el!!

    Nyugodalmas jó éjszakát kívánok mindenkinek!  Tulcsi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  19. 2010. szeptember 1. 18:5128183.

    Szia!

     

    Ez nem igazán jó ötlet,hogy lámpázás közben elalszol,tudom nem ezt tervezted,de ilyenekből komoly bajok származhatnak.

    A Cataflam pedig gyorsan ható gyógyszer,jó erős migréned lehetett,ha még rá is kellett segítened.

    Ma olvastam,hogy vénykötelesség akarnak tenni egy fájdalomcsillapítót és reumás krémet is,így is olyan sokféle gyógyszerért kell az orvoshoz menni ami régen nem így volt.Ha nem javul a vesém,akkor megyek az orvoshoz,nem tudom,hogy a kő sz.....vagy valami más gond lehet.Majd kiderül......

    előzmény:
    nagyszáju (28179)
    2010-08-31  22:37
  20. 2010. szeptember 1. 16:2528182.

    Édesem igazad van, mert ,,csak úgy,, zippzáras pulcsiban ,,dőltem,, le, s a lámpa odaért a müanyag zippzárhoz, s lévén nagy hő, annyira összeolvadtak a ,,fogak,, hogy nem tudom lehúzni a zippzárt. Vagy le bebújós vagy ki kell cserélnem.

    Igen, veszélyforrás a lámpa elalvás után.

    előzmény:
    mimoza1oo (28181)
    2010-09-01  10:40
  21. 2010. szeptember 1. 10:4028181.

     

     

     

    Szióka Évikém, már igencsak ideje volt, hogy jöttél, már nagyon hiányoltunk..... remélem jól vagy, az egészséged is sokat javult...

     

    A kenyérsütés igencsak  topon van itt nálunk, de jó lenne ha magadról is irnál pár szót, régen  hallottunk bármit is Rólad....

     

    Vigyázz az ilyen hirtelen elalvásokkak. mert valami  váratlan is történhet...... főleg bekapcsolt lámpásokkal..... puszi neked., kellemes szép napot... 

    előzmény:
    nagyszáju (28179)
    2010-08-31  22:37
  22. 2010. szeptember 1. 10:3828180.

     

     

    KELLEMES SZÉP NAPOT KISLÁNYOK

     

     

     bár itt nálunk erőteljesen zuhog az eső....

     

     

    Katusom, utólag is kivánok kicsi Dorkádnak nagyon kellemes születésnapot, sokáig erőben, egészségben, vidámságban, és örömban....

     

     

    Nagyot változott mióta nem láttuk, nagyon jó neki az uj frizurája....és igencsak nagy lány lett belőle....gratulálok hozzá....

     

     számodra elkezdődőtt a munka ami nem nagyon jó hir, dehát mit lehet tenni, dolgozni muszájj.....csak itthon kellene sokat pihenned....

     

     

                     Mindenkinek  

    előzmény:
    katusom (28170)
    2010-08-29  22:55
  23. 2010. augusztus 31. 22:3728179.

    Kezdettől fogva tescos graham liszttel sütöttem a kenyeret, volt, hogy pár kanálnyi étkezési korpát is tettem bele.

    Volt, hogy a kész kenyérlisztből is tettem bele -másikat csökkentettem- mert csak abból nem sikerült. Igy 5-10 dkg-nyit használtam fel.

    Ha du. nagyon fájt a fejem (dokinál voltam, mire hazaértem elhatalmasodott), bevettem egy oldható cataflamot, bekapcsoltam az infra lámpát, lefeküdtem. Kezemben tartottam a lámpát s közben elaludtam. Lehet, hogy szépen lepirultam.

    Egyébként nem vagyok valami túl jól, minden gond az enyém.

    előzmény:
    tulipanfa (28178)
    2010-08-31  17:18
  24. 2010. augusztus 31. 17:1828178.

    Szia!

     

    Nagyon rövid hozzászólást írtál,magadról pedig semmit.......

    A kenyeret graham liszttel még nem próbáltam,de lehet,hogy érdemes lenne.Amíg él az ember tanulhat.....

    Nagyon lehült nálunk is a levegő,a gyerekeknek hajat kellett mosni,már az évnyitón vannak,így bekapcsoltuk az olajradiátort!!!Ilyenkor lehet megfázni,aztán fizethetünk a drága gyógyszerért.Már hallottam a rádióban is,hogy sokan megfáztak.Olyan mintha szeptember vége -október lenne.....

    Remélem,hogy egészségileg jobban vagy már,most nekem a vesém vacakol egy ideje,annak ellenére,hogy szedem a Rovatinex-et.Talán el kellene kezdeni a feketeretek cseppet is,vagy valami gyógy teát,de még nincs időm magamra,majd ha már a gyerekek egész nap lesznek a suliban.

    Holnap délben menni kell értük,lehet,hogy a következő napban is,majd utána jobban ráérünk majd.

     

    előzmény:
    nagyszáju (28175)
    2010-08-30  21:30
  25. 2010. augusztus 31. 17:1028177.

    Szia!

    Nagyott nőtt Dorka és nagyon jól áll neki a rövid frizura!Ugye,hogy megy az idő!!!

    Sok boldogságot,jó egészséget kívánok Neki!

    előzmény:
    katusom (28170)
    2010-08-29  22:55

Címlap

top