Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Borda kivétel

Torolt_felhasznalo_735472
Torolt_felhasznalo_735472
Létrehozva: 2006. Április 30. 12:27

Sziasztok!

Lengőborda - kivételelben szeretnék tapasztalatokat vagy információkat gyűjteni. Neten rákerestem, de sehol nem találtam semmi érdemlegeset. Igazából nagyon nem szeretem az olyan nőket, akiknek plasztikázott dolgaik vannak a szépség érdekében, de nekem annyira fiús alakom van, hogy azt elképzelni sem tudjátok. Ezért szeretném 1-2 éven belül kivetetni az alsó bordáimat, akkor talán karcsúbb lenne a derekam. /vagyis: akkor legalább lenne derekam, mert most deszka vagyok/.     Már próbálkoztam hullahopp-karikával, kb. fél évig mindennap csináltam, de csak 1-2cm-ert karcsúsodtam, szinte meg se látszik.

Lécci segitsetek!

 

Ha a műtéten kivül van valami hatásos módszer derék-karcsúsításra, azt is szívesen venném!

 

Puszi!

 

  

  1. Torolt_felhasznalo_735472
    Torolt_felhasznalo_735472
    2006. május 5. 22:09129.

    Hát ok.   

    Most fogok érettségizni, úgyhogy nem sok időm van itt lenni. Meg a borda-kivételre sincs sok időm gondolni.   

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2006. május 5. 14:47128.

    Szia!

     

    Nem olvastam végig még az egész topikot, csak az elejét. De kérlek, hallgasd meg az én véleményemet is.

    Szerintem is felesleges lenne egy ilyen drasztikus műtét. Miért is:

    Nagyon fiatal vagy még (igen, tudom, ezt borzasztóan úúúúúútáljátok hallani..... da akkor is így van!   ) Az alakod, tested még rengeteget fog változni, alakulni!!!! Senki nem marad olyan, mint 17 évesen volt.

    Az alakoddal együtt a világlátásod, értékítéleted is változni fog! Egész más dolgok lesznek fontosak 2-3-10 év múlva, mint most!!! Ez is nehezen hihető neked most, ebben a pillanatban, de ez az igazság. Ha tetszik neked, ha nem. Mi már átestünk ezen....   Mármint a testi és agyi változásokon. MINDENKI megváltozik. Ez az élet, a természet rendje. Ha a fenekünket a földhöz verjük, akkor is!!! 

    Próbáld elfogadni magad egyelőre ilyennek, aranyos, csinos, vékony, mutatós kamaszlány vagy.   Ne akard a szervezeted meggyötörni egy ilyen visszafordíthatatlan és komoly műtéttel.

    Néhány év múlva, meglásd, nőiesedni fogsz, kigömbölyödik a melled, a csípőd és ettől a derekad vékonyabbnak fog tűnni!!!     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_735472 (1)
    2006-04-30  12:27
  3. Torolt_felhasznalo_635991
    Torolt_felhasznalo_635991
    2006. május 4. 21:54127.
    Agy= így...elírtam bocsi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635991 (126)
    2006-05-04  21:53

Címlap

top