Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A randizás szabályai

Dawnton
Létrehozva: 2019. május 13. 10:13

Sziasztok!


Nem tudom hányan vagyunk itt egyedülállók, de én elég sok idő után lettem facér és lassan visszatérnék az életbe. :) Viszont még anno sem randiztam, most meg már azt se tudom mi a módi. Van Tinder meg Badoo meg szórakozóhelyek, eddig oké. Regisztráltam is az online felületekre. :) 


Namármost ha eljutunk a személyes találkozóig, akkor mi ma a szokás? Első randi - első szex? Vagy csak beszélgetünk és mindenki megy a maga útjára? Illik (jó ez hülye szó de..) -e felmenni a másik lakására? Ha igen, mikor? 


Kíváncsi lennék kinek milyen tapasztalata van? Milyen ma "pasizni"? Milyen jó/vicces/rémes/szerelmes történeteitek vannak?

  1. 2019. május 17. 09:59201.

    Itt az a legnagyobb gond, hogy aki nem élte ki magát szexuálisan, abban mindig ott lesz a tüske. És itt most nem a fűvel-fával való kiélésre gondolok, hanem arra is, aki a férjével, párjával nem tudott kiteljesedni, és már túl van élete virágán, annak ma már sanyi..És csak a rossz megjegyzést fogja zúdítani.

    előzmény:
    Nikita 666 (198)
    2019-05-17  09:45
  2. 2019. május 17. 09:56200.

    Te végig olvastad? Nekem nem volt hozzá erőm. Nagyjából megnéztem mit akar, de semmi érdemleges. valami vitát emleget, ami szerintem közte és közöttünk eléggé egyoldalú.


    Nem baj, nem mi élünk vele.

    idézet:
    Nikita 666 (197)
    2019-05-17 09:40:53

    Vita : egy vitatkozo tarsasagban az egyik resztvevo allit  valamit , egy masik resztvevo felel ra.
    Tisztesseges hangnemben es szemelyeskedes nelkul .

    186.hsz-ed igy  kezdodik : "az az erdekes , hogy tisztesseget emlegetnek "


    Erre a 187. hsz-ben a valaszom : mi a tisztesseg definicioja...

    előzmény:
    Nikita 666 (197)
    2019-05-17  09:40
  3. 2019. május 17. 09:53199.

    " Az a helyzet, hogy a szép lányok kihasználták az adottságaikat. A csúnyácskáknak könnyű volt "tisztességesnek maradni. "


     Ezen jót nevettem!


     

    előzmény:
    Nikita 666 (198)
    2019-05-17  09:45
  4. 2019. május 17. 09:45198.

    Tetszik neked ez a repedt sarok beszólás, tündéri vagy! 


    Az a helyzet, hogy a szép lányok kihasználták az adottságaikat. A csúnyácskáknak könnyű volt "tisztességesnek maradni.


    Nem a mi sarunk hogy némelyeket egyetlen férfi sem tartott olyan jó nőnek, hogy elhalmozza ajándékokkal. A csúnyák képzeletében a gyönyörű nők repedtsarkúként jelennek meg.


    Képzeljék ezt ha nekik jobb. Attól még nem lesznek jobb nők, sem a többiek rosszabbak.

    előzmény:
    Csend Ike (195)
    2019-05-17  09:32
  5. 2019. május 17. 09:40197.

    Te végig olvastad? Nekem nem volt hozzá erőm. Nagyjából megnéztem mit akar, de semmi érdemleges. valami vitát emleget, ami szerintem közte és közöttünk eléggé egyoldalú.


    Nem baj, nem mi élünk vele.

    előzmény:
    Dawnton (194)
    2019-05-17  09:04
  6. 2019. május 17. 09:36196.

    Bocsánat, nem olvastalak végig. Sőt.


    Eléggé unom a tudálékosságod, noha nem tudsz semmit. Te nem vagy hivő úgy tűnik.

    előzmény:
    Mozdonj (187)
    2019-05-17  08:21
  7. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2019. május 17. 09:32195.

    "de itt sem a párkapcsolatoddal májerkedsz gyakorlatilag, hanem a régi kurválkodásoddal - ehhez egyébként mit szól a férjed, hogy erre vágsz fel még mindig? Ez kb. olyan, mint ha egy sikeres ember még ma is azzal lenne elfoglalva, hogy középsuliban jól szerepelt a diákszínjátszó"


     


    Nem, nem olyan.


    Ne mossuk, ne hasonlítsuk  össze a középsulis  kulturális elfoglaltságot jól teljesítő elfoglaltságát  egy   repedtsarkú prostitúciójával.


     

    idézet:
    Csend Ike (176)
    2019-05-16 19:12:02

    Nem lehet egy napon sem említeni a két dolgot.

    előzmény:
    Csend Ike (176)
    2019-05-16  19:12
  8. 2019. május 17. 09:04194.

    ???


    Minek szúrtad be ezt a sok idézetes hsz-t??  


    Te amúgy miről beszélsz? Ffi vagy vagy nő? Esetleg nem vagy teljesen beszámítható?  Mert kissé olyan mintha valamilyen elmeháborodott nyomkodná a billentyűket, mindenféle bugyutaságokat összehordva.

    előzmény:
    Mozdonj (193)
    2019-05-17  08:57
  9. 2019. május 17. 08:57193.

    Nyugodtan randizzal .
    A tisztesseges dontes lehetosege , a valasztas a "jo" es a "rossz" kozott a Te kezedben van .


    Vigyaznod kellene ebben a topikban :  az erkolcsi fejlodesedre...
    Nem kellene ezen hirtelenjeben improvizalt erkolcsi gyorstalpalon a tisztessegtelenseg utjara terni

  10. 2019. május 17. 08:37192.

    ????????????


    Nem vagy tisztaban azzal , mi a "tisztesseg" jelentese.
    A tisztessegnek semmi koze a vallashoz : a tisztesseg az egy erkolcsi ertek .
    A tisztesseg az egy toled jovo , jo es rossz cselekedet elvegzese kozotti elhatarozas meghozasa.
    Atirom szuzhartyara : aki szerelembol, kivancsisagbol veszti el , az tisztesseges marad.
    Aki erzelem nelkul penzrevaltja/adja el magat , az tisztessegtelen . 
      A kis tini maganintezetes/egyenruhas buszke  es vagyonos urikisasszony szuzhartyaja a nagyapja baratjaval ment fustbe : mert az urikisholgyet erdekelte mi is az a kufirc .
    Ennyi . A vagyonos urikisholgy  ettol meg tisztesseges .
    S lathato a mesejebol , mennyire fontos neki az "erkolcs" , ami kornyezetebol/csaladjatol/szuleitol  raragadt : beirja gyorsan a tortenetebe , hogy ez a kufirc-keresés agya pallerozasaban  nem vetette vissza , s a nagyon tavollevo szulei tudtak rola , s hogy be lett igerve a "vétek" kotelezo kijavitasa : a hazassag..//  Bizony , ez az ur nem mai pipi .... ezt meg a szekszualis fantaziai is elaruljak//

    A masik itt szereplo tortenet , a tied : szuzhartyad fustbe ment , mert mint mondod : hulye lettel volna lemondani a penzrol es a szetcseszett csaladok sorsara szartal .
    Nalad az erkolcsi szabalyok leragadtak ott , hogy "minden ami nekem jo az szabad" .
    Utalsz  Te is a kornyezeti hatasokra/latott peldakra   amik érintettek/hatottak  rad erkolcsi fejlodesed soran : sorivo nagyhasu budos labu TV-t nezo valaki a no parja... s a klasszikus cucc is kifutott a szadbol : jobbat akarok a gyerekemnek , mint ami magamnak sikerult : az en lanyom szuzlany volt... 

    Az egyszeru pelda a tisztesegre az a talalt penztarca : a tisztesseges nem haza viszi , hanem a rendorsegre... Erted ?
    A tisztesseg az a dontes , amit a "jo" es a "rossz" cselekedet kozott hozol egy adott pillanatban .
    A tisztesseg egy finom kapcsolat egyén , kozosseg es erkolcs kozott .
    Tanulhato , fejlesztheto mindhalalig .
    A szuzesseg az mar regota nem tabu .
    A pucsitas sem .
    A vallasossag ?
    Semmi kozuk a tisztesseghez
    A hazudozas , az alattomossag , az intrika , a masiknak tudatosan kart okozas stb ...ezek laknak a tisztessegtelenseg   fiokjaiban...

    idézet:
    Mozdonj (187)
    2019-05-17 08:21:20

    .


    Valasz a 186-os hozzaszolasra

    előzmény:
    Mozdonj (187)
    2019-05-17  08:21
  11. 2019. május 17. 08:35191.

    Engem 16 évesen pl taszítottak a huszonévesek. Ahogy 21-22 évesen sem bírtam volna egy 30+ pasi elfogadni.

    idézet:
    Dawnton (76)
    2019-05-14 13:59:15

    En 17- 18 evesen nagy biztonsagban ereztem magam egy  41 eves agyaban. Nagyon elveztem hogy a szunidoket is nala tolthettem.

    idézet:
    terdszelikatica (79)
    2019-05-14 14:11:24

    ..
    Elnezest , feljebb hozom , hogy kovetni lehessen a vitat

    előzmény:
    terdszelikatica (79)
    2019-05-14  14:11
  12. 2019. május 17. 08:32190.

    Hm, itt vagyok csak volt egy kis dolgom. Egyébként farmozunk is. A párom nyitott magának egy farmot, megtetszett a tyúk hangja, nyitottam én is. ha egy kicsit is előrébb tartok, már meggyanúsit hogy csalok. No igen, csalok, hát akkora bűn ez?


    Le merted irni hogy 17-18 körül 40 körülivel voltál. Én is. Többet tudtak mint a kiskakasok, ráadásul rengeteget lehetett tanulni tőlük. És ami a legfontosabb, nem kellett szerelembe esni velük. Olyan autókban ülhettem, amiről még mostanában is álmodozik a legtöbb balfácán. Mindent megkaptam amire csak rámutattam, cserébe kitanultam a férfiak terén amit csak tudtam. Amig a korosztályom a randizással és a féltékenykedéssel küszködött, addig én nyugodtan elvoltam.


    Arra azért kiváncsi vagyok, ezt igy rajtad és rajtam kivül hányan tették meg, hogy negyvenessel, negyvenesekkel tartott fenn intim kapcsolatot?

    idézet:
    Nikita 666 (118)
    2019-05-14 18:52:22

    Nalam egy kicsit mas volt a helyzet .Felesegul akart venni.Apam azt mondta semmi akadalya de csak ha befejezem az egyetemet. Az ellen nem volt kifogasa hogy egyutt elunk , anyukam es apukam kozott is van 19 ev kulonbseg .

    idézet:
    terdszelikatica (126)
    2019-05-14 20:49:39


    Elnezest , feljebb hozom , a vita erdekeben

    előzmény:
    terdszelikatica (126)
    2019-05-14  20:49
  13. 2019. május 17. 08:31189.

    Én 18 évesen még gimibe jártam és este 9-re minden hétköznap otthon kellett lennem.Ezért lepődtem meg.

    idézet:
    Dawnton (135)
    2019-05-15 11:50:48

    off: en 13 - 18 evesen egy nemzetkozi /20 nal tobb nemzetisegu/ koedukalt maganintezetbe jartam/ 2 szemelyes szobakban eltem tavol a szuleimtol. Egyenruhat viseltunk es nagyon buszkek voltunk ra .Kulon kimenok nem volt mert hatalmas teruleten allt  az intezmeny


    Rengeteg spotpalyaval, uszodaval , jolfelszerelt tantermekkel,16 evesen valamilyen tudomanyos munkat kellett irni evvegere . Azt elo kellet tudni adni es meg kellett tudni vedeni . A legjobbak nemzetkozi megmerettetesekre nevezhettek be ha kedvuk volt .Sportban, tudomanyok teren, hegymasza kepzomuveszet idegennyelv ismeretek megszerzes  .....es  a lehetosegek kimerithetetlen  tarhazat biztositotta az intezmeny.Nyaron is szerveztek nyari kepzeseket .  Egeszseges versenyszellem volt es mindenki kiprobalhatta mit tudok mire vagyok kepes .Az intezmenyt elhagyni csak szulo vagy szulo altal megbizott felnottel lehetett es azok is vittek vissza a  diakokat.

    idézet:
    terdszelikatica (138)
    2019-05-15 14:01:57


    Elnezest , kicsit feljebb hozom , hogy tudja az olvaso , mirol beszelek

    előzmény:
    terdszelikatica (138)
    2019-05-15  14:01
  14. 2019. május 17. 08:29188.

    Nem arra gondoltam .


    Nyikita szép bemutatkozására írt kérdésed telbetalált:


    Hú,hallod, ez aztán nem lacafacázik,hányás az egész:


    Arról pedig nem én tehetek, hogy azoknak a férfiaknak mind volt pénze, akkoriban extra autója. belecsöppentem a jóba, hülye lettem volna nem kihasználni. Feleségül mondjuk nem akartak venni mert némelyiknek otthon csücsült az asszonya, én pedig nem mentem volna hozzájuk mivel nem volt érzelem, és rigolyásak is voltak. sokat tanultam tőlük, de ismeretlenül a feleségeiktől is. Tudtam hogy mivé nem szabad válnom feleségként.

    idézet:
    Csend Ike (143)
    2019-05-15 15:48:17

    Hányjál aranyom, hányjál csak. Ha szart ennék, én is hánynék.

    idézet:
    Nikita 666 (154)
    2019-05-15 18:55:31

    .
    . errol van szo

    előzmény:
    Nikita 666 (154)
    2019-05-15  18:55
  15. 2019. május 17. 08:21187.

    ????????????


    Nem vagy tisztaban azzal , mi a "tisztesseg" jelentese.
    A tisztessegnek semmi koze a vallashoz : a tisztesseg az egy erkolcsi ertek .
    A tisztesseg az egy toled jovo , jo es rossz cselekedet elvegzese kozotti elhatarozas meghozasa.
    Atirom szuzhartyara : aki szerelembol, kivancsisagbol veszti el , az tisztesseges marad.
    Aki erzelem nelkul penzrevaltja/adja el magat , az tisztessegtelen . 
      A kis tini maganintezetes/egyenruhas buszke  es vagyonos urikisasszony szuzhartyaja a nagyapja baratjaval ment fustbe : mert az urikisholgyet erdekelte mi is az a kufirc .
    Ennyi . A vagyonos urikisholgy  ettol meg tisztesseges .
    S lathato a mesejebol , mennyire fontos neki az "erkolcs" , ami kornyezetebol/csaladjatol/szuleitol  raragadt : beirja gyorsan a tortenetebe , hogy ez a kufirc-keresés agya pallerozasaban  nem vetette vissza , s a nagyon tavollevo szulei tudtak rola , s hogy be lett igerve a "vétek" kotelezo kijavitasa : a hazassag..//  Bizony , ez az ur nem mai pipi .... ezt meg a szekszualis fantaziai is elaruljak//

    A masik itt szereplo tortenet , a tied : szuzhartyad fustbe ment , mert mint mondod : hulye lettel volna lemondani a penzrol es a szetcseszett csaladok sorsara szartal .
    Nalad az erkolcsi szabalyok leragadtak ott , hogy "minden ami nekem jo az szabad" .
    Utalsz  Te is a kornyezeti hatasokra/latott peldakra   amik érintettek/hatottak  rad erkolcsi fejlodesed soran : sorivo nagyhasu budos labu TV-t nezo valaki a no parja... s a klasszikus cucc is kifutott a szadbol : jobbat akarok a gyerekemnek , mint ami magamnak sikerult : az en lanyom szuzlany volt... 

    Az egyszeru pelda a tisztesegre az a talalt penztarca : a tisztesseges nem haza viszi , hanem a rendorsegre... Erted ?
    A tisztesseg az a dontes , amit a "jo" es a "rossz" cselekedet kozott hozol egy adott pillanatban .
    A tisztesseg egy finom kapcsolat egyén , kozosseg es erkolcs kozott .
    Tanulhato , fejlesztheto mindhalalig .
    A szuzesseg az mar regota nem tabu .
    A pucsitas sem .
    A vallasossag ?
    Semmi kozuk a tisztesseghez
    A hazudozas , az alattomossag , az intrika , a masiknak tudatosan kart okozas stb ...ezek laknak a tisztessegtelenseg   fiokjaiban...

    előzmény:
    Nikita 666 (186)
    2019-05-16  21:55
  16. 2019. május 16. 21:55186.

    Az az érdekes, hogy tisztességet emlegetnek.


    Nos, a többségük de szerintem mind katolikus vallású. És ha ez igy van, akkor nekik is be kellett volna tartani azt, hogy házasságon kivül nem létesitenek nemi kapcsolatot. Ha nem ez történt, akkor a paráznaság bűnét vették magukra tehát tisztességes nők már nem lehetnek. És ugyebár az vesse az első követ ... Márpedig kicsiny hazánkban szinte minden nő ha nem is repedt sarokkal, de repedt szűzhártyával ment férjhez. Nos, hogy legyen egy csavar a dologban, az én gyerekem valóban szüzen ment férjhez. Ő elmondhatja magáról hogy tisztességes asszony. De vajon itt a fórumon, ki az aki igy lett volna képes lányt, gyönyörű és szép testű, elbűvölő lányt nevelni? Az egyetemen ő volt az egyetlen akit csapatostul kisértek a fiúk, udvaroltak, flörtöltek, és ... tisztelték. Emlékszel amit a vadászatról irtam? Ez is az volt, vadásztak rá.


    Az a 3 hónapod igen, önbizalmat adott, és ismeretet a férfiakról. Jól tetted. De most majd kamatoztasd amit akkor tanultál! Amit akkor átéltél, azt senki nem veheti el tőled, elmondhatod hogy megélted akkor amit lehetett. Sokan nem merik. Sokan az igazit keresgélték, mindenkiben a jövendőbelit, álmaik hercegét látták. Semmit nem tudtak a férfiakról, hiszen jobbára fiatal felnőtt fiúkkal voltak. A fiúk pedig inkább csak kielégülni vágytak, de ők igy megtanultak hazudni a nők szemébe. Szeretlek drágám, naná, lefekszel velem?


    20 évesen már feleség voltam.

    előzmény:
    Dawnton (184)
    2019-05-16  21:21
  17. 2019. május 16. 21:41185.

    Aki jó emberismerő, az képes a sorok között olvasni. De sajnos kevés ilyen ember van. Az emberek többsége még saját magával sincs tisztában.


    Most hirtelen a párom jutott eszembe, még a legjobb barátai, még a szülei sem ismerik annyira mint én. Képes nekik meglepetést okozni állandóan, nekem nem. A lelkét csak nekem nyitotta meg, a többiek csak dirib darab puzzle alapján próbálják összerakni, és úgy vélik ismerik.


    Ha átlépnék rajtuk az azt jelentené, hogy nem óhajtom bosszankodni rajtuk, számitanak. Engem tulajdonképpen nem érdekelnek. Az viszont érdekes hogy egyes emberek miket képesek kitalálni vagy tudni vélni, csupán érzelmi felindultságból. Ezzel nálam nem érnek célt, az érzelmeimet azokra tartalékolom akiket valóban ismerek, akikről úgy döntöttem hogy megérdemlik. Sokan vannak, de nem az internet világában, itt csak néhányan. Telejesen mindegy mit mondanak vagy gondolnak rólam, attól én sem több, sem pedig kevesebb nem leszek. De szerintem te is hasonlóan működsz, és nem hinném hogy nagyot tévedek. Mozdony okos és intelligens, de elviszik az érzelmei.


    Még valami.


    Az "ellenfeleimet" soha nem gyűlölöm. Az ő érzelmeik az ő örömük vagy problémájuk, nekik kell azokkal együtt élni.


     

    előzmény:
    terdszelikatica (182)
    2019-05-16  19:50
  18. 2019. május 16. 21:21184.

    Elfojtott vágyak, irigykedés, ennyi. Azért mert ő nem kapta meg ezeket, most meg már valószínűleg kifutott az időből hogy pótolja, így megragad minden alkalmat, hogy pocskondiázzon. Hát tegye! Ha ettől "áll fel neki"


    Én sosem voltam kurva és mégis volt kb 3 hónap az életemben (kb 20 évesen), mikor fűvel-fával. Na, és? Nem is szégyellem, sőt a férjemet is egy ilyen alakalom után találtam meg.De azok az élmények felejthetetlenek és akkora önbizalmat adtak, hogy utána már nem volt gondom a pasikkal.

    előzmény:
    Nikita 666 (181)
    2019-05-16  19:37
  19. 2019. május 16. 21:17183.

    Köszi!Megnéztem, letölteni nem lehet, de könyvtárból ki fogom hozni.


    Bár én nem tartom magam "alfa nőnek" de biztos érdekes lehet. Szeretem az ilyen jellegű könyveket.

    előzmény:
    terdszelikatica (178)
    2019-05-16  19:28
  20. 2019. május 16. 19:50182.

    Érdemi nem lesz.


    De már várom a topic témájához illő linket, vagy statisztikai kimutatást.

    idézet:
    Nikita 666 (180)
    2019-05-16 19:33:05

    off : Nekem halalom az a fajta paranoia : a Te ilyen lehet en olyan lehetek O  meg amolyan lehet.


    Topic inditot is "kinyirtak " volna mert valahol olvastak rola valami almaboros totenetet vagy tortenetet.


    En mindig amulok az ilyen eszementsegen , mert messzemeno kevetkeztetest senkirol sem kialakitani sem levonni nem lehet.  


    Akinewk egy csepp rutinja van az barmikor tud egy allitast  igazolni es ugyanazt tagadni is. Mindenesetre Neked gratulalok !!! 


     


    magamat ismerve sok hszt szonelkul atleptem volna 

    előzmény:
    Nikita 666 (180)
    2019-05-16  19:33
  21. 2019. május 16. 19:37181.

    Repedt sarkú lennék???


    De bájos vagy! Most komolyan, ennyire irigykedsz hogy mindent ideirsz ami csak eszedbe jut?


    Bevizuáltál magadnak valamit, amit a környezetedben látsz. Próbáld meg kicsit tágitani a fantáziádat, mindjárt nem lesz repedt az a sarok.

    előzmény:
    Csend Ike (176)
    2019-05-16  19:12
  22. 2019. május 16. 19:33180.

    Érdemi nem lesz.


    De már várom a topic témájához illő linket, vagy statisztikai kimutatást.

    előzmény:
    terdszelikatica (173)
    2019-05-16  15:05
  23. 2019. május 16. 19:30179.

    Nem értem miért kell több nicken regisztrálni.


    Ha nem tudnád hogy zakkant némelyikőtök, akkor is nyilvánvaló lenne.

    előzmény:
    Ollo Barkacs (171)
    2019-05-16  13:43
  24. 2019. május 16. 19:28178.

    Sonya Rhodes, PhD és Susan Schneider : "The Alpha Woman Meets Her Match: How Strong Women Can Find Love and Happiness Without Settling.” kozos munkaja magyar nyelven is megjelent :  Az alfa no parra lel /Hogyan talaljak meg a szerelmet es a boldogsagot az eros nok megalkuvas nelkul /


    Nekem a FONTOLJA MEG !!! es a modern tarskereses iratlan szabalyai   tetszettek.  Sok sikert !!!!!! 


     

    előzmény:
    Dawnton (170)
    2019-05-16  13:00
  25. 2019. május 16. 19:28177.

    Tévedések sorozatát irtad ide.


    Nem fontossági sorrendben:


    Nem valósitom meg önmagam. Jól érzem magam a bőrömben, örülök minden pillanatnak amit élettel töltök, ennyi. Tehát nem kettő hanem csak egy, de abban minden lehetséges létező dolog ami nekem örömöt okoz, benne van.


    Soha nem pipáltam ki semmit. Nálam nincs olyan hogy X éves terv. Ha Istennek valami terve van velem, akkor úgyis jön minden magától, ha nem, akkor úgysem sikerülne a terv.


    Soha nem szoktam felvágni. Ha felvágnék, dicsekednék, akkor olyasmit adnék ki magamról ami miatt veszettül keresgélnétek a neten hogy ki lehetek. A karrier téma épp ezért lényegtelen számomra.


    Az hogy engem "tisztelni kellene vagy mi a szar", bennem fel sem merült. De ezek szerint benned igen, hiszen leirtad még ha ellenkező előjellel is.


    Az hogy a férjem mit gondol, szerintem számotokra lényegtelen. Tehát mindegy.


    Az a helyzet, hogy én egy hozzászólásra reagáltam az illetőnek, de ezzel sajnos sokak begyébe másztam. És itt jön a lényeg, az hogy te engem nullának nevezel a ti "rendszeretekben".  Nos, az való igaz hogy mindenki mástól boldog, ha jól vettem ki a  szavaidból akkor neked a karrier a fontos. Ezzel nem is lenne baj, ha elégedett lennél és nem azzal foglalkoznál hogy a másik embert elitéld. Amihez ugyebár nincs jogod, hiszen csak a saját történetedet ismered 100%-ig. Ha valaki a családot tartja fontosnak, azt nem fogja érdekelni mások pénze, karrierje, hiszen azon a részen ami neki fontos, beteljesedett. És ez bizony az élet összes területére ráhúzható. Akit például a pénz/munka érdekel, a család nem, az nem fog másokat megszólni azért, ha ők elmesélik hogy fantasztikus gyerekeik vannak.


    Végezetül pedig, nem "melegitek fel" semmit. Én csak egy kis apró darabkát meséltem arról, ami a múlt volt. Érted, elmúlt. De ugye nem gondolod hogy a mostani életem is ide fogom dobni, úgymond ... dicsekedni? Nem lenne szép dolog tőlem.


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_153412 (169)
    2019-05-16  12:13
  26. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2019. május 16. 19:12176.

    "de itt sem a párkapcsolatoddal májerkedsz gyakorlatilag, hanem a régi kurválkodásoddal - ehhez egyébként mit szól a férjed, hogy erre vágsz fel még mindig? Ez kb. olyan, mint ha egy sikeres ember még ma is azzal lenne elfoglalva, hogy középsuliban jól szerepelt a diákszínjátszó"


     


    Nem, nem olyan.


    Ne mossuk, ne hasonlítsuk  össze a középsulis  kulturális elfoglaltságot jól teljesítő elfoglaltságát  egy   repedtsarkú prostitúciójával.


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_153412 (169)
    2019-05-16  12:13
  27. 2019. május 16. 19:06175.

    Legyen szerencsék, kivételek mindig akadnak.


    Még azt sem kell mondani hogy legyél óvatos, mert látszik hogy jól átgondoltad, és megfontoltan fogsz cselekedni.

    előzmény:
    Dawnton (167)
    2019-05-16  11:18
  28. 2019. május 16. 15:48174.

    off: tevedesben vagy Nikita az en egyik hszemre reagalt = asszocialt.Tessek mar megtanulni h  forumokon ,vitaklubbokon messzemeno kovetkezteteseket ,regi topicocban tett hszeket nem hozunk ossze , csakis az adott temara  koncentralunk es nem a tema felvetotpufoljuk .Most komolyan : mi van akkor ha O vagy en vagy mas a reakciokra kivancsi? valaszolninem kell mert most nem erdekel. Topic inditobocsanat az offert .

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_153412 (169)
    2019-05-16  12:13
  29. 2019. május 16. 15:05173.

    off: mozdonj nem unod meg? Topicindito temaval kapcsolatosan vanvalami erdemi hozzaszolasod?

    előzmény:
    Ollo Barkacs (171)
    2019-05-16  13:43
  30. 2019. május 16. 15:01172.

    Majd ha befejeztem a napomat es tobb idom lesz ajanlok Neked egy remek tanulmanyt sok erdekes hasznalhato otlet van benne 

    előzmény:
    Dawnton (170)
    2019-05-16  13:00
  31. 2019. május 16. 13:43171.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_153412 (169)
    2019-05-16  12:13
  32. 2019. május 16. 13:00170.

    Párt..vagy csak kikapcsolódást, unaloműzést.De úgy vélem minden komoly kapcsolat is így indul. Azt nem mondanám, hogy könnyen esnék szerelembe..mondjuk hogy volt már 1x az életemben..talán.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_153412 (168)
    2019-05-16  11:56
  33. Torolt_felhasznalo_153412
    Torolt_felhasznalo_153412
    2019. május 16. 12:13169.

    De most akkor, ha jól értem, neked mi jutott? Van gyereked, meg párod, de lényegében számodra ennyi az önmegvalósítás. Ez ugyanúgy csak kettő, mint annak, akinek mondjuk a gyerek, meg a munka, nem? Te is csak kettőt tudtál kipipálni. Azt megérteném, ha arra vágnál fel, hogy karriered is van ezek mellett - van, akinek az is van, aztán érdekes, éppen ő nem reklámozza magát. Vajon mért?


    Egyébiránt szerintem akkor is ember az ember, ha ezek közül egyik sincs neki, attól még lehetnek értékes pontjai, max. a nagy egész nem áll össze. Vagy nem úgy áll össze.


    Nálad összeállt egy része, vagyis kettő a dolognak, a harmadik nem. Ezzel te elégedett vagy, és úgy csinálsz, mintha másoknak is meg kéne ezzel elégedniük, sőt, mintha téged ezért piedesztálra kéne emelni, vagy tisztelni kéne, vagy miasz@r... De mi van, ha én azokat tisztelem, akiknek minimum a karrier összejön, és nem érdekel, hogy van-e a gyerek, meg a párkapcsolat? Akkor abban a rendszerben te a nulla vagy, vagy legalábbis erősen konvergálsz affelé. Az egy dolog, hogy ez egy társkeresős topik, de itt sem a párkapcsolatoddal májerkedsz gyakorlatilag, hanem a régi kurválkodásoddal - ehhez egyébként mit szól a férjed, hogy erre vágsz fel még mindig? Ez kb. olyan, mint ha egy sikeres ember még ma is azzal lenne elfoglalva, hogy középsuliban jól szerepelt a diákszínjátszóban. Oké, nem arról van szó, hogy nem lehet elmesélni valamit, csak a kényszeres felemlegetésről, amikor mindig ugyanott kötsz ki.

    előzmény:
    Nikita 666 (155)
    2019-05-15  19:10
  34. Torolt_felhasznalo_153412
    Torolt_felhasznalo_153412
    2019. május 16. 11:56168.

    Akkor most mégiscsak párt keresel... na mindegy.


    Ez a farokmutogatósdi csak egy előítélet, egy városi legenda. Én többször is voltam fenn annó társkeresőkön (még kb. három éve is), és talán ha egyszer jött volna szembe egy farok, és annyi, a többi normális volt. Az interneten ugyanazok az emberek vannak, mint az életben. Mivel mindenki netezik.

    előzmény:
    Dawnton (167)
    2019-05-16  11:18
  35. 2019. május 16. 11:18167.

    Köszönöm Kedves vagy.


    Nagyon új ez s helyzet nekem, de tényleg pozitívan allok hozzá. Ezek a társkereső oldalak olyanok, hogy akkor kezd el beszélgetni az ember, ha valóban szimpatikus neki a másik fél. 


    Nekem pl van 2 olyan pali is, akikkel már 3 hete csak beszélgetünk (egyikkel már telefonon is napi szinten) találkozás nem volt, de ha úgy adódik összehozzuk. Ezzel csak azt akartam érthetővé tenni, hogy nemcsak a farokmutogatós képek küldözgetése a cél pasi oldalon sem.

    előzmény:
    Nikita 666 (166)
    2019-05-16  11:07
  36. 2019. május 16. 11:07166.

    Nő, középkorú, és mondom, nem volt ilyen.


    Nem is értem mit keres ebben a topicban, nem emlékszem olyasmire hogy a rosszindulatú megjegyzéseken kivül lett volna használható hozzászólása.


    Na mindegy.


    Jó hogy pozitiv beállitottságú vagy, ezt lehet érezni. Kevés nőnél gondolom, érzem azt hogy neki ismerkednie kell és sikerülni fog megtalálni a normálist, de neked szerintem menni fog.

    előzmény:
    Dawnton (165)
    2019-05-16  10:58
  37. 2019. május 16. 10:58165.

    Én nem tudom hogy ő férfi vagy nő,  fiatal vagy idősebb de hogy rettentően haragszik a világra,  az egyből lejön a hozzászólásokból. Csak és kizárólag az érdekli, hogy a szemétkedő hsz-eire reagáljanak...gondolom otthon ő a lábtörlő..pfff..

    előzmény:
    Nikita 666 (163)
    2019-05-16  10:51
  38. 2019. május 16. 10:52164.

    Lehet hogy én vagyok.

    előzmény:
    Mozdonj (161)
    2019-05-16  09:51
  39. 2019. május 16. 10:51163.

    Csendike vallana igy egyszer önmagáról, már elfogadhatóbb lenne.


    Valaha normális volt, de valami történt. Éreztük amikor megzakkant. Azóta itt pöröl vadidegenekkel.

    előzmény:
    Dawnton (159)
    2019-05-16  09:23
  40. 2019. május 16. 10:48162.

    Tipikus proli megnyilvánulás. Úgy tűnik csak egyféle életet ismertek.


    Te is irigy vagy? Ugyanis a topic témájához hozzászólni nem tudsz, gondolom nem is akarsz, de arra rátaláltál ami fáj. próbálsz nekem sérelmet okozni. Ne erőltesd, nem fog menni. Ha filléres, olajos rongyos piszok kurva voltam (???), az miért a te bánatod?


    Egyébként, ha az lettem volna az nem zavarna...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_748578 (157)
    2019-05-16  08:23
  41. 2019. május 16. 09:51161.

    Biztos ami biztos

    előzmény:
    Csend Ike (160)
    2019-05-16  09:43
  42. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2019. május 16. 09:43160.


     

    előzmény:
    Mozdonj (158)
    2019-05-16  09:17
  43. 2019. május 16. 09:23159.

    Lelkibeteg palikból köszönöm, nem kérek. Én elég pozitív személyiség vagyok, úgyhogy ahol depizést érzek, ott biztos lapát lesz.


    Én nem voltam nagy pasizós sosem, volt egy tinikori "járás" 4 évig, utána meg jött a férjem.


    Ahogy írtam, engem valahogy taszítottak tiniként az idősebbek. Én még 16 évesen a 25 éves tanárt is öregnek éreztem, pedig sok lány odavolt érte. De nem ítélem el. Mindenkinek más jön be.


    Én is ezért léptem ki a házasságból, mert már nem volt meg a szikra. Éltünk egymás mellett, jó haverokként, jókat szexelve, de ennyi. Megvolt a társaságunk, minden hétvégén eljártunk valahova, gyerekkel is. De ez nem elég sajnos. Pedig mi még a "sörhas" ellen is folyamatosan tettünk. Mi pl megmondtuk egymás szemébe, ha a egyikünk elhízott. Mert akkor már nem volt szexuálisan kívánatos és ezen muszáj volt változtatni.

    előzmény:
    Nikita 666 (155)
    2019-05-15  19:10
  44. 2019. május 16. 09:17158.

    Ujabb rosszindulatu tamadas elkerulese vegett : az 1alabbi uj nick NEM EN VAGYOK

  45. Torolt_felhasznalo_748578
    Torolt_felhasznalo_748578
    2019. május 16. 08:23157.

    "a nők többsége mire jut az életben?" Arra,hogy  tisztességgel él.Nem kiöregedett filléres  kurva módjára még itt is hirdetik magukat.A luxusautós gavallérjaidnak csak egy olajosrongy  voltál, amit a legközelebbi bezinkúton ki is dobott.Ahogy téged is,mert egy piszok voltál az életükben.  


     

    előzmény:
    Nikita 666 (155)
    2019-05-15  19:10
  46. 2019. május 15. 19:14156.

    A férfiak szemit nézd. Bennük majd megtalálod az igazit, akinek a lelke a tiédhez kapcsolódik.


    Az pedig hogy első randin vagy a sokadikon éltek-e felnőttartalmat, az a férfitől is függ.

    előzmény:
    Dawnton (152)
    2019-05-15  18:29
  47. 2019. május 15. 19:10155.

    Irigykedünk, irigykedünk?Még ha mese habbal is az egész, bár megjegyzem, sztem nem az. Szóval neked miért bántja a csőrödet?


    Leírt egy sztorit,  ami sok évvel ezelőtt történt. Senkit nem vethetünk meg azért, amit tiniként vagy fiatal lányként csinált. Itt egyedül a férfi tehető felelőssé. 

    idézet:
    Dawnton (150)
    2019-05-15 17:18:16

    Persze hogy irigykedik.


    Nézd, ha belegondolsz, a nők többsége mire jut az életben? Legtöbbször azt hallani hogy életük értelme a gyerek, esetleg mellé jön a munka. Arról nagyon kevesen beszélnek, hogy boldogok a párjaikkal. Dehogy. Inkább szidják őket. A nők többségének a fejében a férj egy elhizott disznó, söröspalackkal, és cigivel a kezében nézi a TV-t, büdös lába az asztalon.


    Sokatmondóak az ilyen megjegyzések. Ha meghallják a gyerek szót, elalélnak miközben félrenevelik a gyereket merő szeretetből. Mozdony is a gyerek szóval manipulált.


    Hazudtam volna? Lehet. De mi értelme lenne? Akkor hazudtam volna ha azt irom hogy szépen beálltam a sorba mókuskerekezni, és én vagyok a tisztesség mintaképe. Nem igy van. Parázna voltam mióta az eszemet tudom, és az is maradok. És ez az, amitől a nők a falra másznak, megtennék de nem merik. Közben annyira vacak és hideg nekik a szex, hogy a férjeik pornót néznek inkább. Persze a feleség ezt nem nézi jó szemmel, és már bűnbakot keres, akár itt a neten is, engem. Éééén veszem el a gyerekek szájától a falatot, Isten őrizz hogy bármelyik feleség magába nézzen, bárki lenyúlhatja a férjét ha nem teszi oda magát minden téren.


    Óvatosan keresgélj a férfiak terén, nehogy olyant fogj ki akit az asszonya már kikészitett lelkileg és idegileg.


     


     

    előzmény:
    Dawnton (150)
    2019-05-15  17:18
  48. 2019. május 15. 18:55154.

    Nem arra gondoltam .


    Nyikita szép bemutatkozására írt kérdésed telbetalált:


    Hú,hallod, ez aztán nem lacafacázik,hányás az egész:


    Arról pedig nem én tehetek, hogy azoknak a férfiaknak mind volt pénze, akkoriban extra autója. belecsöppentem a jóba, hülye lettem volna nem kihasználni. Feleségül mondjuk nem akartak venni mert némelyiknek otthon csücsült az asszonya, én pedig nem mentem volna hozzájuk mivel nem volt érzelem, és rigolyásak is voltak. sokat tanultam tőlük, de ismeretlenül a feleségeiktől is. Tudtam hogy mivé nem szabad válnom feleségként.

    idézet:
    Csend Ike (143)
    2019-05-15 15:48:17

    Hányjál aranyom, hányjál csak. Ha szart ennék, én is hánynék.

    előzmény:
    Csend Ike (143)
    2019-05-15  15:48
  49. 2019. május 15. 18:51153.

    Nocsak Mozdonyom, jól felhúztad magad!


    Egy dolgot emelnék ki hogy az éhes gyermekek száját bevizuáld: drága kaják, luxusautók, olasz nyelv, menő hotelek ahová magyar a lábát nem tehette be külföldi nélkül, casino ... asszonyok szerintem észre sem vették, vagy direkt örültek hogy a férj nincs otthon.


    Azt pedig csak remélem, hogy nem valamelyik tyúkszemedre léptem. Ha női lábról való a tyúkszemed akkor nem megcsalt feleség vagy, ha pedig férfiéről, akkor nem tőled nyúltak le valakit.


    Az análszex pedig miért pironkodtat meg? Próbáld ki egyszer.


    Még valami, munkapiac (?). A mi családunkban a nőknek nem volt szokás dolgozniuk. Tudod, úgy kell férjhez menni hogy a férfi a keresetéből el tudjon látni egy családot. Attól hogy egy nő megengedheti magának hogy ne másoknak legyen a szolgája (testi erő eladása szintén prostitúció) az már nem lehet tisztességes? Kötelező a társadalom erkölcsi iratlan szabályai szerint élni? Kötelező beállni a sorba, és nyugtatóval bégetni? Neked nem egy életed van?


    Azt pedig pontosan tudom, hogy téged mi zavar bennem. Leirni nem fogom mert azt mondanád, nem igaz. De az azért csak-csak feltűnt, hogy a lekezelő stilusodra soha nem reagáltam, nem vettem az adást. És ennek egyetlen nyomós oka van, ez az, amiért nem birsz elviselni.

    előzmény:
    Mozdonj (140)
    2019-05-15  15:19
  50. 2019. május 15. 18:29152.

    Az első bekezdéseddel teljesen egyetértek. 


    Azzak nem, hogy csak a kufircolasról szól. Nem ez volt a célom. Igazság szerint olyan hasonszőrűekkel szerettem volna tapasztalatot cserélni, akik szinten benne vannak a társkeresősdiben. Igaz, hogy én nem keresem most életem szerelmét, de ha egyszer belefutok, az csak egy plusz lenne.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_153412 (151)
    2019-05-15  18:10
  51. Torolt_felhasznalo_153412
    Torolt_felhasznalo_153412
    2019. május 15. 18:10151.

    Felhívnám mindenki figyelmét, aki előszeretettel idézgeti mások teljes hsz-eit, hogy teljesen olvashatatlanná teszitek a topikot. Ha vissza szeretném olvasni az előzményeket, a kicsi kacsómmal legörgetek.


    A nevem meg azért az, ami, mert húsvétkor regeltem, szóval olyan nagyon régóta nem lehetek benne abban a politikai topikban...


    Egyébiránt nem igazán értem a topikindító hsz-t (konkrétan, hogy miért akar TI mindenáron az első randin ágybabújni), ezért annyira nem tartom fontosnak, hogy hozzászóljak a témához, csak feltűnt, hogy társkeresés címén kizárólag a kufircolásról szól a topik...

  52. 2019. május 15. 17:18150.

    Irigykedünk, irigykedünk?Még ha mese habbal is az egész, bár megjegyzem, sztem nem az. Szóval neked miért bántja a csőrödet?


    Leírt egy sztorit,  ami sok évvel ezelőtt történt. Senkit nem vethetünk meg azért, amit tiniként vagy fiatal lányként csinált. Itt egyedül a férfi tehető felelőssé. 

    előzmény:
    Csend Ike (148)
    2019-05-15  15:59
  53. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2019. május 15. 16:14149.

    Azért  Katica húzása mesteri volt, ezt el kell ismerni.Magától dalolt a madárka.

    előzmény:
    Mozdonj (147)
    2019-05-15  15:55
  54. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2019. május 15. 15:59148.

    Igen.


    Ahol egy női lapban gyakorlatilag a léhaságot és családszétverést könnyű szívvel  nagy mellénnyel büntetlenül lehet reklámozni, ott nagyon nagy baj van.:(


     


     

    előzmény:
    Mozdonj (147)
    2019-05-15  15:55
  55. 2019. május 15. 15:55147.

    Elkepeszto hozzaszolas .

    előzmény:
    Csend Ike (145)
    2019-05-15  15:49
  56. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2019. május 15. 15:50146.

    Nem számít.Értékelem a hsz-d.

    előzmény:
    Mozdonj (144)
    2019-05-15  15:49
  57. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2019. május 15. 15:49145.

    Nem arra gondoltam .


    Nyikita szép bemutatkozására írt kérdésed telbetalált:


    Hú,hallod, ez aztán nem lacafacázik,hányás az egész:


    Arról pedig nem én tehetek, hogy azoknak a férfiaknak mind volt pénze, akkoriban extra autója. belecsöppentem a jóba, hülye lettem volna nem kihasználni. Feleségül mondjuk nem akartak venni mert némelyiknek otthon csücsült az asszonya, én pedig nem mentem volna hozzájuk mivel nem volt érzelem, és rigolyásak is voltak. sokat tanultam tőlük, de ismeretlenül a feleségeiktől is. Tudtam hogy mivé nem szabad válnom feleségként.

    idézet:
    Csend Ike (143)
    2019-05-15 15:48:17

    Természtesen ez idézet a nagyasszony nyikita  hsz-ából:


    Hú,hallod, ez aztán nem lacafacázik,hányás az egész,Szenny és mocsok.


    "Arról pedig nem én tehetek, hogy azoknak a férfiaknak mind volt pénze, akkoriban extra autója. belecsöppentem a jóba, hülye lettem volna nem kihasználni. Feleségül mondjuk nem akartak venni mert némelyiknek otthon csücsült az asszonya, én pedig nem mentem volna hozzájuk mivel nem volt érzelem, és rigolyásak is voltak. sokat tanultam tőlük, de ismeretlenül a feleségeiktől is. Tudtam hogy mivé nem szabad válnom feleségként."


     


     

    előzmény:
    Csend Ike (143)
    2019-05-15  15:48
  58. 2019. május 15. 15:49144.

    Nem ertem ezt a hozzaszolast .

    előzmény:
    Csend Ike (141)
    2019-05-15  15:39
  59. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2019. május 15. 15:48143.

    Nem arra gondoltam .


    Nyikita szép bemutatkozására írt kérdésed telbetalált:


    Hú,hallod, ez aztán nem lacafacázik,hányás az egész:


    Arról pedig nem én tehetek, hogy azoknak a férfiaknak mind volt pénze, akkoriban extra autója. belecsöppentem a jóba, hülye lettem volna nem kihasználni. Feleségül mondjuk nem akartak venni mert némelyiknek otthon csücsült az asszonya, én pedig nem mentem volna hozzájuk mivel nem volt érzelem, és rigolyásak is voltak. sokat tanultam tőlük, de ismeretlenül a feleségeiktől is. Tudtam hogy mivé nem szabad válnom feleségként.

    előzmény:
    Mozdonj (142)
    2019-05-15  15:46
  60. 2019. május 15. 15:46142.

    Ezen a nickeden felülmúltad magad.


    10 a 10-hez arányban (a férfiakat is beleszámítva) pont ugyanígy tették fel a kérdést .................


     


     

    idézet:
    Csend Ike (141)
    2019-05-15 15:39:41


    A Feltámadás másképp  nick nem en vagyok

    előzmény:
    Csend Ike (141)
    2019-05-15  15:39
  61. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2019. május 15. 15:39141.

    Ezen a nickeden felülmúltad magad.


    10 a 10-hez arányban (a férfiakat is beleszámítva) pont ugyanígy tették fel a kérdést .................


     


     

    előzmény:
    Mozdonj (139)
    2019-05-15  15:00
  62. 2019. május 15. 15:19140.

    Én 18 évesen még gimibe jártam és este 9-re minden hétköznap otthon kellett lennem.Ezért lepődtem meg.

    idézet:
    Dawnton (135)
    2019-05-15 11:50:48

    Es miert pironkodsz ?
    Ugy eltel , mint minden normalis mai fiatal , aki nem akarja az utszelen talalni magat , amikor a munkapiacra kerul.
    Ennyi.
    Ugy eltel , mint az itt resztvevo anyak leanygyermekei : tisztessegesen , az epp ervenyes tarsadalmi erkolcsok szerint .
    Eszeddel es nem seggeddel keresve a boldogulast .
    Nincs miert pironkodnod.
    Akkor kellene pironkodnod , ha a seggeddel kilopnad a szomszed csalad gyerekei elol az etelt a talbol...

    előzmény:
    Dawnton (135)
    2019-05-15  11:50
  63. 2019. május 15. 15:00139.

    Ha két kurva egyszer beszélgetni kezd...

    idézet:
    Feltámadás másképp (129)
    2019-05-14 22:36:47

     Hogy ne érezd magad kirekesztve, veled is szivesen beszélgetünk.

    idézet:
    Nikita 666 (132)
    2019-05-15 10:04:46

    szet  magam  reggel lattam mozdonj beirasar de nem volt idom szolni . Egy nagy megbeszeles kozepette beneztem es fel vihogtam majd heves kohogogorcsot produkaltam h nem kelljen magyarazkodnom.Azert volt aki elt a gyanuperrel mert szunetben fulembe sugata: Nem sikerult akesztyut nem felvenni ?hol csinaltatok a neten  "valami " musort mar megint elmeseltem a valaszodat es O harsany nevetesbe kezdett .

    idézet:
    terdszelikatica (137)
    2019-05-15 13:38:01

     


    ??????????????


    Valami komoly problema van veled.
    Ez a nick , Feltámadás másképp ,   joideje ir a kedves es ertelmes pannacotta politikai topikjaban , a "Mar tenyleg jobban elek"-ben .
    Sajnos en ott nem tudok resztvenni , mert nem tudom igazabol , mi folyik ma Magyarorszagon... azon kivul , hogy ma sehol a vilagon nem dicsekszik senki azzal kulfolon , hogy magyar , mert Magyarorszag elasta a demokraciat.
    Ennyi.


    De ha valaszoltam volna erre a beirasra , azt irtam volna , hogy nem ket kurva beszelget , mert egyikuk Münchausen-szindrómas . ??? oka kronikus szeretethiany ?
     Betegesen hazudozot csak elkerulni erdemes . Beteg . Ennyi
    Elhuztam a topikbol , mert nekem nem fontos itt resztvenni .


    S miert irjak velemenyt Nyikitarol ? Milyen kesztyurol beszelsz ?
    Mit lehet olyanra irni , hogy "erzelem nelkul dugok oregurral , mert hulye lennek lekopni  a penzt es a penzehes seggemmel tonkretett csaladokra szarok ...????????????
    El kell huzni a topikbol es kesz.

    előzmény:
    terdszelikatica (137)
    2019-05-15  13:38
  64. 2019. május 15. 14:01138.

    Én 18 évesen még gimibe jártam és este 9-re minden hétköznap otthon kellett lennem.Ezért lepődtem meg.

    idézet:
    Dawnton (135)
    2019-05-15 11:50:48

    off: en 13 - 18 evesen egy nemzetkozi /20 nal tobb nemzetisegu/ koedukalt maganintezetbe jartam/ 2 szemelyes szobakban eltem tavol a szuleimtol. Egyenruhat viseltunk es nagyon buszkek voltunk ra .Kulon kimenok nem volt mert hatalmas teruleten allt  az intezmeny


    Rengeteg spotpalyaval, uszodaval , jolfelszerelt tantermekkel,16 evesen valamilyen tudomanyos munkat kellett irni evvegere . Azt elo kellet tudni adni es meg kellett tudni vedeni . A legjobbak nemzetkozi megmerettetesekre nevezhettek be ha kedvuk volt .Sportban, tudomanyok teren, hegymasza kepzomuveszet idegennyelv ismeretek megszerzes  .....es  a lehetosegek kimerithetetlen  tarhazat biztositotta az intezmeny.Nyaron is szerveztek nyari kepzeseket .  Egeszseges versenyszellem volt es mindenki kiprobalhatta mit tudok mire vagyok kepes .Az intezmenyt elhagyni csak szulo vagy szulo altal megbizott felnottel lehetett es azok is vittek vissza a  diakokat.

    előzmény:
    Dawnton (135)
    2019-05-15  11:50
  65. 2019. május 15. 13:38137.

    Ha két kurva egyszer beszélgetni kezd...

    idézet:
    Feltámadás másképp (129)
    2019-05-14 22:36:47

     Hogy ne érezd magad kirekesztve, veled is szivesen beszélgetünk.

    idézet:
    Nikita 666 (132)
    2019-05-15 10:04:46

    szet  magam  reggel lattam mozdonj beirasar de nem volt idom szolni . Egy nagy megbeszeles kozepette beneztem es fel vihogtam majd heves kohogogorcsot produkaltam h nem kelljen magyarazkodnom.Azert volt aki elt a gyanuperrel mert szunetben fulembe sugata: Nem sikerult akesztyut nem felvenni ?hol csinaltatok a neten  "valami " musort mar megint elmeseltem a valaszodat es O harsany nevetesbe kezdett .

    előzmény:
    Nikita 666 (132)
    2019-05-15  10:04
  66. 2019. május 15. 13:28136.

    off: en 14- 18 evesen egy koedukalt maganintezetbe jartam/ 2 szemelyes szobakban eltem tavol a szuleimtol. Egyenruhat viseltunk es nagyon buszkek voltunk ra .Kulon kimenok nem volt mert hatalmas teruleten allt  az intezmeny rEngete


    g spotpalyaval, uszodaval 16 evesen valamilyen tudomanyos munkat kellett irni evvegere . Azt elo kellet tudni adni es meg kellett tudni vedeni . A legjobbak nemzetkozi megmerettetesekre nevezhettek be ha kedvuk volt .Sportban, tudomanyok teren, hegymasza kepzomuveszet idegennyelv ismeretek megszerzes  .....es  a lehetosegek kimerithetetlen  tarhazat biztositotta az intezmeny. Egeszseges versenyszellem volt es mindenki kiprobalhatta mit tudok mire vagyok kepes .Az intezmenyt elhagyni csak szulo vagy szulo altal megbizott felnottel lehetett es azok is vittek vissza a  diakokat.

    előzmény:
    Dawnton (135)
    2019-05-15  11:50
  67. 2019. május 15. 11:50135.

    Én 18 évesen még gimibe jártam és este 9-re minden hétköznap otthon kellett lennem.Ezért lepődtem meg.

    előzmény:
    terdszelikatica (94)
    2019-05-14  16:39
  68. 2019. május 15. 10:36134.


    Tualajdonképpen tág fogalom, hiszen azokat a nőket is ide sorolhatnánk akik érzelmi prostituáltak a férjeikkel, vagy pedig anyagi megfontolásból, biztonság miatt mennek férjhez, és még azokat is akik mindenképpen gyereket akarnak, és megtehetik hogy jó tulajdonságokkal rendelkező férfit testi és anyagi ellenszolgáltatás ellenében megszerezzenek.


    A kurva titulus sok nőből azért vált ki ellenérzést, mert a prostituáltak potenciális vetélytársaik. Ha egy férfi gyenge jellemű, az asszonya pedig házsártos liba, akkor nagy rá az esély hogy a férfi másnál keres kis nyugodalmat. A csábitó nő a magyaroknál mind kurva megjelölést kap.


    Az pedig teljesen természetes, ha egy 40 feletti férfi, akinek bővan van pénze egy 20 körüli nőt elhalmoz ajándékkal.


    Arról pedig nem én tehetek, hogy azoknak a férfiaknak mind volt pénze, akkoriban extra autója. belecsöppentem a jóba, hülye lettem volna nem kihasználni. Feleségül mondjuk nem akartak venni mert némelyiknek otthon csücsült az asszonya, én pedig nem mentem volna hozzájuk mivel nem volt érzelem, és rigolyásak is voltak. sokat tanultam tőlük, de ismeretlenül a feleségeiktől is. Tudtam hogy mivé nem szabad válnom feleségként.


     

    előzmény:
    Dawnton (133)
    2019-05-15  10:21
  69. 2019. május 15. 10:21133.

    Nem hiszem, hogy kurvaság lenne bárkivel is járni/kapcsolatban lenni.

    előzmény:
    Nikita 666 (132)
    2019-05-15  10:04
  70. 2019. május 15. 10:04132.

    Ha két kurva egyszer beszélgetni kezd...

    idézet:
    Feltámadás másképp (129)
    2019-05-14 22:36:47

     Hogy ne érezd magad kirekesztve, veled is szivesen beszélgetünk.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_153412 (127)
    2019-05-14  22:36
  71. 2019. május 15. 10:01131.

    Amikor azt találtam mondani a páromnak hogy nagyon különbözőek vagyunk, mert én nő vagyok ő pedig férfi, azt mondta hogy még az a szerencse.

  72. 2019. május 15. 09:59130.

    Az a jó ha senki nem lépi át a flört határait.


    Pár hónapja a rádióban hallgattunk egy papot, kifejtette hogy szükségszerű a flört. Hosszasan ecsetelte, és nagyon igaza volt.

    előzmény:
    terdszelikatica (124)
    2019-05-14  19:14
  73. Torolt_felhasznalo_153412
    Torolt_felhasznalo_153412
    2019. május 15. 09:32129.

    Ne adjam meg inkább az "idegesítő kis zsebpiszok" definícióját?


    Amúgy a válasz a kérdésedre az, hogy tévesek az információid. Nem tudom, ki volt az informátorod, de sajnos, kuka!

    előzmény:
    jotudni22 (128)
    2019-05-15  09:04
  74. 2019. május 15. 09:04128.

    Kiket  neveznek  a  MAI  Magyarorszagon  "kurvak"-nak?????  Tenyleg,  erdekelne  a  dolog, ---- van  valaki  Kozuletek,  aki  beirna'???


    ...?


    ugyanis szerte-szet  Europaban  az  a  "hir"  ja'rja,   (  NEM  UJ  hir...)  hogy a  magyar  lanyok  manapsag  mind  Ka'k ,  es,  hogy  a  legolcsobbak.


    Igaz  ez?...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_153412 (127)
    2019-05-14  22:36
  75. Torolt_felhasznalo_153412
    Torolt_felhasznalo_153412
    2019. május 14. 22:36127.

    Ha két kurva egyszer beszélgetni kezd...

    előzmény:
    terdszelikatica (126)
    2019-05-14  20:49
  76. 2019. május 14. 20:49126.

    Hm, itt vagyok csak volt egy kis dolgom. Egyébként farmozunk is. A párom nyitott magának egy farmot, megtetszett a tyúk hangja, nyitottam én is. ha egy kicsit is előrébb tartok, már meggyanúsit hogy csalok. No igen, csalok, hát akkora bűn ez?


    Le merted irni hogy 17-18 körül 40 körülivel voltál. Én is. Többet tudtak mint a kiskakasok, ráadásul rengeteget lehetett tanulni tőlük. És ami a legfontosabb, nem kellett szerelembe esni velük. Olyan autókban ülhettem, amiről még mostanában is álmodozik a legtöbb balfácán. Mindent megkaptam amire csak rámutattam, cserébe kitanultam a férfiak terén amit csak tudtam. Amig a korosztályom a randizással és a féltékenykedéssel küszködött, addig én nyugodtan elvoltam.


    Arra azért kiváncsi vagyok, ezt igy rajtad és rajtam kivül hányan tették meg, hogy negyvenessel, negyvenesekkel tartott fenn intim kapcsolatot?

    idézet:
    Nikita 666 (118)
    2019-05-14 18:52:22

    Nalam egy kicsit mas volt a helyzet .Felesegul akart venni.Apam azt mondta semmi akadalya de csak ha befejezem az egyetemet. Az ellen nem volt kifogasa hogy egyutt elunk , anyukam es apukam kozott is van 19 ev kulonbseg .

    előzmény:
    Nikita 666 (118)
    2019-05-14  18:52
  77. 2019. május 14. 19:16125.

    Arab fiuktol kaptam egy topicban amikor a parkapcsolatok szepsegeirol csevegtunk 

    idézet:
    terdszelikatica (111)
    2019-05-14 18:34:29

    Hamdulillah. 

    idézet:
    Nikita 666 (123)
    2019-05-14 19:06:14

    off: Praise be to GOD !!!!!!

    előzmény:
    Nikita 666 (123)
    2019-05-14  19:06
  78. 2019. május 14. 19:14124.

    Gratulalok a farmhoz. Mindig kedveltem azokat akik mernek ilyenbe belevagni 


    Munkahelyek flort terulete a teakonyha,az etterem , a kavezo ,a liftek....utobbinal mar reggel indulnak az udvozlo flortok


    es mindenki ismeri a flortolok 3 kategoriajates senki nem lepi at az elfogadott szabalyokat.


    Egyetemistak foiskolasok flortje forro es nem ritkan az agyban er veget ,mert sokan  akkor tesznek kiserletet a parvalasztasra 

    előzmény:
    Nikita 666 (122)
    2019-05-14  19:00
  79. 2019. május 14. 19:06123.

    Arab fiuktol kaptam egy topicban amikor a parkapcsolatok szepsegeirol csevegtunk 

    idézet:
    terdszelikatica (111)
    2019-05-14 18:34:29

    Hamdulillah. 

    előzmény:
    terdszelikatica (111)
    2019-05-14  18:34
  80. 2019. május 14. 19:00122.

    Jé, miket tudsz!

    előzmény:
    terdszelikatica (120)
    2019-05-14  18:59
  81. 2019. május 14. 18:59121.

    Jo, ez egy dolog. De itt jön a képbe a topikindito. Vagyis hogy mikor jöjjön el a pillanat? Felnőttek vagyunk, nyilván nem játsza senki a szűzlányt. Ez ma hogy működik? 1-2 randi és jöhet a szex?

    idézet:
    Dawnton (112)
    2019-05-14 18:34:41

    Most hogy igy olvasgatlak ... tudnék én neked egy jó palit. Nem is kellene filóznod hogy mikor kerüljetek testközelbe, simán megoldaná. jóképű, csak kicsit italozós. De olyan alakja van, huh ...!

    előzmény:
    Dawnton (112)
    2019-05-14  18:34
  82. 2019. május 14. 18:59120.

    Almaborrol nem tudok , de azt tudom hogy a flortolok 30%-a a = a kesobbi parok eloszor  barokban, kocsmakban, ejszakai clubbokban borbarokban,


    discoban talakoztak.es az alkohol es a flort csak jot tett a parkapcsolatuk kialakitasanak elso lepesenel.


    Erdekes hogy nem tilosak az alkoholos flortok  meg a briteknel sem akik igencsak nehezen fogadjak el a flortot.

    előzmény:
    Csend Ike (116)
    2019-05-14  18:43
  83. 2019. május 14. 18:56119.

    Mozdony kitöröltetné az anális szex szó miatt a hozzászólást?


    Nem, ettől nem félek.


    Akkor lenne félnivalóm, ha nem merném leirni.


     

    előzmény:
    terdszelikatica (96)
    2019-05-14  16:52
  84. 2019. május 14. 18:52118.

    Hm, itt vagyok csak volt egy kis dolgom. Egyébként farmozunk is. A párom nyitott magának egy farmot, megtetszett a tyúk hangja, nyitottam én is. ha egy kicsit is előrébb tartok, már meggyanúsit hogy csalok. No igen, csalok, hát akkora bűn ez?


    Le merted irni hogy 17-18 körül 40 körülivel voltál. Én is. Többet tudtak mint a kiskakasok, ráadásul rengeteget lehetett tanulni tőlük. És ami a legfontosabb, nem kellett szerelembe esni velük. Olyan autókban ülhettem, amiről még mostanában is álmodozik a legtöbb balfácán. Mindent megkaptam amire csak rámutattam, cserébe kitanultam a férfiak terén amit csak tudtam. Amig a korosztályom a randizással és a féltékenykedéssel küszködött, addig én nyugodtan elvoltam.


    Arra azért kiváncsi vagyok, ezt igy rajtad és rajtam kivül hányan tették meg, hogy negyvenessel, negyvenesekkel tartott fenn intim kapcsolatot?

    előzmény:
    terdszelikatica (93)
    2019-05-14  16:35
  85. 2019. május 14. 18:52117.

    Tevedes a flortolessel szociologusok, tarsadalmi szakemberek pszichologusok, magatartas kutatokis foglakoznak.


    Orult nagy szerepevan a hetkoznapi eletben es a tarsaskapcsolatokban is.

    előzmény:
    Dawnton (115)
    2019-05-14  18:43
  86. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2019. május 14. 18:43116.

    Csodás, nem lenne szabad kihagyni senkinek sem.Feldob és felemel.A szabályrendszerét mindenki magafelé hajlítgatja igény szerint.


    Van aki inkább koccintgat helyette a kocsmában.


    Nem tom,almabort is adnak a kimérésben?

    előzmény:
    terdszelikatica (113)
    2019-05-14  18:39
  87. 2019. május 14. 18:43115.

    Biztosflörtöljön az, akinek 3 anyukája van

    előzmény:
    terdszelikatica (113)
    2019-05-14  18:39
  88. 2019. május 14. 18:42114.

    Igen, csak akkor van gáz, ha ez az "elvarázsolas" átmegy fojtósba. Nekem egy idő utan túl sok, ha valaki folyton meg akar hódítani. Kissé agybaj fíílinget vélnék felfedezni.

    előzmény:
    Nikita 666 (103)
    2019-05-14  18:26
  89. 2019. május 14. 18:39113.

    Meg nem beszeltunk a flortolesrol.


    es a flortnek is nagy szerepe van.

    idézet:
    terdszelikatica (98)
    2019-05-14 17:08:58

    Csodás.

    idézet:
    Csend Ike (104)
    2019-05-14 18:26:12

    Igen a flortolesnek kimondott es kimondatlan szabalyai vannak


    es kulturaja van. = egeszen mas az eltero kulturak, elterokorok  flortrendszere 

    előzmény:
    Csend Ike (104)
    2019-05-14  18:26
  90. 2019. május 14. 18:34112.

    Jo, ez egy dolog. De itt jön a képbe a topikindito. Vagyis hogy mikor jöjjön el a pillanat? Felnőttek vagyunk, nyilván nem játsza senki a szűzlányt. Ez ma hogy működik? 1-2 randi és jöhet a szex?

    előzmény:
    Nikita 666 (100)
    2019-05-14  18:12
  91. 2019. május 14. 18:34111.

    Arab fiuktol kaptam egy topicban amikor a parkapcsolatok szepsegeirol csevegtunk 

    előzmény:
    Csend Ike (106)
    2019-05-14  18:28
  92. 2019. május 14. 18:34110.

    en sem varom el h egy ferfi fizessen nekem allandoan,


     


    Hát,igen.


    Mások meg úgy gondolják: "szeretlek az utlsó filléredig". Kinek mi a jó.

    idézet:
    Csend Ike (64)
    2019-05-14 11:20:16

    Nem érted.


    Ez nem az anyagiakról szól.


    Kérdés, te mit éreznél, ha mi ketten és még két férfi, elmennénk együtt valahová, és az én partnerem fizetné az én részemet, de a tiéd rád terhelné a sajátodat?


    Tudat alatt: úgy éreznéd hogy engem a férfi hosszútávon szeretne, és sejti hogy a mostani fizetgetései meg fognak térülni. Ellenben aki veled fizettetné ki a sajátodat, az úgy gondolja hogy nem biztos hogy te vagy az igazi, igy nem akar rád költeni.


    Érted a lényeget?

    előzmény:
    Csend Ike (64)
    2019-05-14  11:20
  93. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2019. május 14. 18:33109.

    Volt egy kolleganőm, egy vagány kis takarítónő,ő már évszázadok óta házas volt.


    Nem is olyan régen bejött és a beszélgetés során mondta,hogy neki bizony bizsereg mindene, mikor a férje rákacsintva még mindig azt mondja neki,hogy "csípem a búrád anya"

    előzmény:
    terdszelikatica (108)
    2019-05-14  18:30
  94. 2019. május 14. 18:30108.

    Nem ennek nagyon komoly szabalyrendszere van .

    előzmény:
    Dawnton (99)
    2019-05-14  18:11
  95. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2019. május 14. 18:30107.

    Állati jók a képek, jót nevettem.Köszi.

    előzmény:
    terdszelikatica (105)
    2019-05-14  18:26
  96. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2019. május 14. 18:28106.

    ".....Ha kiválasztunk valakit, akkor is meg kell adni a lehetőséget hogy Tarzannak érezze magát...."

    idézet:
    terdszelikatica (105)
    2019-05-14 18:26:53

    előzmény:
    terdszelikatica (105)
    2019-05-14  18:26
  97. 2019. május 14. 18:26105.

    ".....Ha kiválasztunk valakit, akkor is meg kell adni a lehetőséget hogy Tarzannak érezze magát...."

    előzmény:
    Nikita 666 (101)
    2019-05-14  18:19
  98. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2019. május 14. 18:26104.

    Meg nem beszeltunk a flortolesrol.


    es a flortnek is nagy szerepe van.

    idézet:
    terdszelikatica (98)
    2019-05-14 17:08:58

    Csodás.

    előzmény:
    terdszelikatica (98)
    2019-05-14  17:08
  99. 2019. május 14. 18:26103.

    Nem vagyunk egyformák, nem mindenkinek ugyanazok a plusszok kellenek.


    Nekem a bájolgás, az álkedvesség nem pálya. Ne mondogassa tízpercenként hogy de szép a szemed meg milyen csinos vagy. Mert az nagyon falsh. De a szeretlekezést se csépelje el, mart booooaaaa.

    idézet:
    Dawnton (58)
    2019-05-14 11:09:48

    Ó dehogy, nem igy értettem.


    A kedvesség alap. Az is hogy elbűvölje álmai nőjét, még akkor is ha dilis a szentem.


    De az a plusz amit emlitettem, minden nőnek kell. Kisugárzás, az önbizalom és a szexuális kisugárzás. Ezek nélkül csak sima fószerek, akiket bármelyik nő megkaphat.


    Kevés nőt vonz az, hogy ő legyen az egyik a sok nő közül. Amelyik férfiben megvan az a bizonyos plusz, az már érzékelteti a nővel hogy ő a leg, ő álmai nője. Egy átlagos fószer erre nem képes.

    előzmény:
    Dawnton (58)
    2019-05-14  11:09
  100. Torolt_felhasznalo_265455
    Torolt_felhasznalo_265455
    2019. május 14. 18:24102.


     


    Figyu! Ez nem tudja mi az.Neki az a frankó,hogy hóttrészeg lett pillanatokon belül az idegen férfival iszogatva.


    Rém undorító az iszákos férfi, de ha egy nő totálrészeg az a moslék kategória.


    Meglátjuk helyesel e.


     

    előzmény:
    terdszelikatica (98)
    2019-05-14  17:08

Címlap

top