Sztárok

Ezt mondta Hosszú Katinka édesapja

Ezt üzente Hosszú Katinka édesapja a lányának Tokióba

Hosszú István csalódott volt, hogy Katinka nem nyert.

A címvédő Hosszú Katinka meglepetésre az ötödik helyen végzett 400 méter vegyesúszásban. Hosszú időeredménye több mint egy másodperccel gyengébb volt, mint a budapesti Eb-n elért győztes teljesítménye volt májusban.

Hosszú Katinka

Tokió, 2021. július 25.  A címvédõ magyar sportoló az ötödik helyen végzett (Fotó: MTI / Kovács Tamás)

„Összegyűltünk családilag, a nővéremékkel és Katinka unokatestvérével közösen néztük nálam a 400 vegyes döntőjét. Úgy láttam, hogy a lányom túlságosan erősen kezdte a futamot, a végére pedig elfogyott az ereje. Sajnos, rossz időt úszott” – mondta a Blikknek Hosszú István.

Az édesapa lányának csak annyit mondott telefonon, hogy fel a fejjel, nincs semmi gond! Hosszú István szerint lányának a többi számban még van esélye a javításra.