Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Forgalmi vizsga

Torolt_felhasznalo_460518
Torolt_felhasznalo_460518
Létrehozva: 2006. szeptember 28. 06:51
Sziasztok!

Már a 12-ik pótóránál tartok, és még mindíg nem úgy megy, ahogyan kellene...legalábbis az oktatóm szerint.
Először a kereszteződés nem ment, lassan reagáltam.
Most a parkolással van egy kis gondom..amikor az autók egymás után állnak, és tolatva kell közéjük beállni.Tegnap harmadszorra sikerült megcsinálnom, de hozzátenném, hogy a tegnapi napot leszámítva talán ha 5-ször gyakoroltuk.

Arra lennék kíváncsi, hogy kinek hogy ment, illetve mennyi pótórát kellett vennie?

Előre is köszönöm a válaszokat.
  1. Torolt_felhasznalo_475264
    Torolt_felhasznalo_475264
    2010. november 19. 19:453026.

    Én is vártam a vizsgát, azt hittem tök jó lesz, aztán előtte totál szét voltam esve, de mégis összeszedtem magam, végül pedig megbuktam.

    Ilyen az élet :D
    Mindenki azt mondja, hogy nembaj, majd a következő sikerülni fog.

    -én most is azt hittem, hogy sikerülni fog

    -én most akartam, hogy sikerüljön

    - +3hét +20-30ezer

    És lehet, hogy csak januárra lesz időpont. Ilyenkor eszembe jut, hogy amilyen béna voltam, lehet jobb is lenne. De sikerüljön már még idén!
    Nem adom fel. Ennyivel nem lehet kiiktatni a forgalomból :D

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_200045 (3024)
    2010-11-19  19:20
  2. 2010. november 19. 19:393025.

    Ez tényleg szívás, de ne bánkódj miatta. Tudom, hogy bosszantó, pláne, mert az autósok nagy része tojik a záróvonalra, ugyan úgy előzgetnek meg átsorolnak (néha-néha én is ha nincs rendőr a láthatáron)

    Ez legyen a legnagyobb hibád, nem lesz semmi gondod a vezetéssel 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_475264 (3023)
    2010-11-19  18:33
  3. Torolt_felhasznalo_200045
    Torolt_felhasznalo_200045
    2010. november 19. 19:203024.

    Jajjj nagyon sajnálom, és tudom, hogy bosszantó, hogy egy ilyen kis hülyeség miatt bukja el az ember.:(

    Remélem hamar kapsz új időpontos, és annak már sikerülnie kell. Én már alig várom, hogy a jogsimmal a kezemben ijesztegethessem Bp. forgalmát..:D

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_960800 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_475264
    Torolt_felhasznalo_475264
    2010. november 19. 18:333023.

    Az a fura, hogy mikor megtudtam hogy megbuktam, csak röhögtem magamon, hogy hogy ronthattam el egy ilyen hülyeséget. Vb tiszta rendes volt, mondta hogy aranyos vagyok, de kell még egy kis gyakorlás.. Féltek, hogy elkezdek sírni, én meg nevetni kezdtem..

    Útvonal is jó volt, kötelezőket sem kellett néznem, mikor elindultam, már nem is paráztam, és mikor már el is felejtettem hogy vizsgázok, akkor olyan lazán vettem a dolgokat, hogy meg is buktam miatta.. :(

     

    Hát akkor elmesélem részletesen:

    Vizsga előtt vezettem kb fél órát a városban, és egyszer mondta oktatóm, hogy gyerünk jobbra. Nem láttam honnan kell jobbra menni, de 2sávot láttam, mert a többit takarta egy busz, ami a pirosnál állt. a 2 közül a jobboldaliban állt a busz, mellette a bal oldali üres volt, így a baloldaliba kanyarodtam, mert a kereszteződésben nem állhattam meg. Összevissza kereszteződés, kb 3 felől 3 felé lehet menni. Mikor elindult a busz, láttam, hogy a másik oldalon járdaszigettel elválasztva indul a jobbra kanyarodó sáv, de én már a balra kanyarodón voltam.

    Az élet fintora, hogy 1 órával később pontosan ugyanabban a kereszteződésben buktam meg, csak akkor a korábbi busz, vagyis a jobboldali balrakanyarodó sávban voltam, és mikor azt mondta oktatóm, hogy itt gyerünk balra, én hirtelen beparáztam, hogy már ott a kereszteződés, gyorsan soroljunk ál a baloldali sávra, mert láttam hogy arra fel van festve a kanyarosós nyíl, csak azt felejtettem el, hogy a saját sávom is balra kanyarodik, és a két sáv között záróvonal van.

    Éreztem, hogy ez nem volt tökéletes manőver, de csak arra gondoltam, hogy sávváltásnál nem néztem holtteret.

    Aztán jött a "Rendben Péter." Ez azt jelentette, Hogy Parkoltasd le a tanulót, mert baromira megbukott.

    Minden bonyolult kereszteződésen sikerült átmennem, és ott buktam meg, ahol semmi dolgom nem lett volna, csak követni a sávot. Aztán kiderült, hogy már csak a parkolás lett volna hátra, és mehettem volna vissza a kiindulási helyre, ami tök sima út végig.. :S

    Volt még 1-2 hibám, de azt mondta, attól még ejnye-bejnyével átengedett volna, ha nem vágok keresztül a záróvonalon. Utálom magam miatta.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_200045 (3021)
    2010-11-19  16:56
  5. 2010. november 19. 16:583022.

    A hó a legkisebb gond. Mármint, persze gond, hogy nincs letakarítva az út, nem látni az útburkolati jeleket, macerásabb a sávtartás stb. Ami a leggusztustalanabb télen az a latyak. A lejegesedett út tetején a trutymó. Azon lehet kacsázni rendesen   Olyan időben a vizsgabiztosnak is az a legfontosabb szempont, hogy az útviszonyoknak megfelelő sebességgel vezess, nagyobb legyen a követési távolság , ha megcsúszik kicsit az autó tudjátok korrigálni és ne kapkodás legyen belőle és a legfontosabb, hogy tudjátok hogyan kell fékezni jeges úton hirtelen helyzetben is.  Szerintem ezek a legfontosabbak. 

     

    elsősegéllyel kapcsolatban köszi az infókat, tök jó, hogy ott nincs több hetes várakozás! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_960800 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_200045
    Torolt_felhasznalo_200045
    2010. november 19. 16:563021.

    Jajj, nagyon-nagyon sajnálom..:(

    Tudom(egy cipőben járunk), hogy nagyon rossz, de fel a fejjel, menni fog az.:)

    Ha lesz kedved elmeséled mi történt, mert szerintem mások hibáiból is tanul az ember, legalábbis remélem..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_475264 (3020)
    2010-11-19  16:51
  7. Torolt_felhasznalo_475264
    Torolt_felhasznalo_475264
    2010. november 19. 16:513020.
    Én is időpontkérés előtt állok ismét, mivel hülye voltam vizsgán. Pedig minden klappolt :(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_960800 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_200045
    Torolt_felhasznalo_200045
    2010. november 19. 16:473019.

    Sziasztok!

     

    Most beszéltem az Oktatómmal, mivel mondta, hogy ma bemegy vizsgát kérni. Felhívtam, hogy mikor tudnék menni vezetni ill. vizsgázni, mondja, hogy majd 7végén elküldi smsbe, hogy mikor lesz a vizsgám. Hát nagyon várom, remélem nem kell megint 3 hetet várom. Tudom, hogy állandóan nyavalygok vmiért, de nagyon félek, hogy megint nem fogok tudni vezetni, mert tele van tanulóval, és 29-től meg havat mondanak, én meg nyáron tanultam vezetni.

    Nem akarok megint megbukni..:(

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_960800 (0)
     
  9. 2010. november 19. 16:163018.
    most hívott az oktatóm, dec. 1.-én lesz a vizsgám 8: 10-kor. Remélem nem lesz addig nagy hó.....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_475264 (3015)
    2010-11-18  19:31
  10. 2010. november 19. 14:153017.
    Szia! Én Cegléden vizsgáztam a  nyáron, kedden felhívtam őket -Pesten kellett időpontot kérni- és pénteken már mehettem is. Gondolom máshol se, húzzák sokáig az időt.
    előzmény:
    Serena. (3012)
    2010-11-18  18:24
  11. 2010. november 19. 14:043016.

    Sziasztok! De jó, hogy egyre többen vagyunk, és van aki már túl is van rajta ezer éve.

    Az elsősegélyre kb. 1 hetet kellett várnom, én rögtön a kresz vizsga után mentem, a Mester utcait tudom ajánlani, ott nagyon jó fejek! Remélem egyszer én is eljutok a vizsgáig, tegnap voltam este megint. Úgy néz ki, hogy november végére fogok végezni a kötelező 20 órával, viszont szükségem lesz pótórákra. Nem is a vezetéssel magával van a baj, hanem az "önálló feelinggel".  Nem érzem, hogy az oktatóm direkt vetetne velem pótórákat, én is úgy érzem, nem fog az ártani, csak így biztos nagyon sokat kell vennem, hogy a szünet miatt csak januárba mehetek. Még az is lehet duplázni fogok a kötelezőhöz képest..No mind1, januárra talán vér profin fogok a vizsgára menni. Meg megbeszéltem tegnap az oktatómmal, hamár úgyis pótórázni fogunk decemberben, akkor menjünk már át pestre is vezetni, be a belvárosba, jó nehéz helyekre. Csak nevetett, meg mondta, hogy természetesen átvisz ha szeretném, de inkább a lejtőn elindulásra is gyúrjunk rá, mert ott szoktam pánikolni.

    Én nagyon szeretek amúgy sötétben vezetni, szinte csak úgy mentem, 1x tudtam nappal, de már úgy megszoktam a sötétet, hogy rá lesz írva a jogsimra, hogy éjszakára korlátozva.

    Jajj, és a ma vizsgázik is valaki, megy nagyon a drukk!!!!!

    előzmény:
    Serena. (3012)
    2010-11-18  18:24
  12. Torolt_felhasznalo_475264
    Torolt_felhasznalo_475264
    2010. november 18. 19:313015.
    Köszi, aranyos vagy, muszáj pozitívan hozzáállni, mert szerintem csak úgy van rá esély, hogy sikerüljön :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_200045 (3013)
    2010-11-18  18:58
  13. Torolt_felhasznalo_200045
    Torolt_felhasznalo_200045
    2010. november 18. 19:003014.
    Na ez a hozzászólás elég kuszára sikerült, remélem azért nem teljesen érthetetlen! :O)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_200045 (3013)
    2010-11-18  18:58
  14. Torolt_felhasznalo_200045
    Torolt_felhasznalo_200045
    2010. november 18. 18:583013.

    Hát akkor Serena, Te már igen-igen rutinos vagy:) Elsősegély vizsgával kapcsban sajnos nem tudok segíteni, mert én is forgalmi utánra akartam hagyni, de mivel ugy megbuktam:( ezét sztem én is túlesek rajta. Hnap elvileg bemegyek a suliba megkérdezni, ha kapok vmi infót szólok:)

     

    Sötétben vezetés nekem sem a kedvencem, pedig nagyon sokszor muszáj(volt), mivel a suli miatt csak késő duán jártam vezetni, és ilyenkor már tök sötét van.

     

    Dettih, nagyon jó, hogy így állsz hozzá, és tuti menni fog:)!

    Biztatás képpen: nem nagy szám a forgalmi, és a bukásom ellenére esküszöm várom, hogy  hívjon az oktatóm, hogy mikor mehetek vizsgázni..Kezek félni, hogy bolond vagyok(nem ám, csak nagyon él benne a bizonyítási vágy.):D  

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_960800 (0)
     
  15. 2010. november 18. 18:243012.

    Amióta kipostázták a jogsim folyamatosan vezetek, eleinte apuval, mert a család autóját használom (audi A6os, bazinagy még úgy is, hogy seat cordobán tanultam ami szintén nagyobb autó) , de már szeretek egyedül is menni  Eleinte nagyon zavart, ha beszéltek hozzám vagy ha bármi miatt megoszlott a figyelmem, ma meg már néha azt se tudom, hogy értem A-ból B-be, csak azt veszem észre, hogy már ott is vagyok 

    Onnantól, ha megszokja az ember az autót, ha tudja mihez viszonyítani a távolságokat, ha már nincs  küzdés és mindenre 100%-os odafigyelés (pl tábláknál pár másodpercig gondolkodni, hogy ez mi is, stb.) onnantól már valóban élmény a vezetés.  Durva, már fél éves múlt a jogsim 

    Viszont gyűlölök sötétben vezetni 

     

    Apropó, nem tudjátok az elsősegély vizsgára mennyit kell várni? Páromnak kéne időpontot kérnem, csak totál kiment ma a fejemből   neki már csak ez van hátra az egészből

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_200045 (3009)
    2010-11-18  16:12
  16. Torolt_felhasznalo_475264
    Torolt_felhasznalo_475264
    2010. november 18. 18:153011.

    Köszi bbarbi1! :) Jól emlékszel.

    Ma voltam vezetni, és most először éreztem, azt hogy élvezem is :) Tiszta jó volt, nem feszengtem, hogy bénázok vizsga előtt, csak csináltam, amit jónak láttam :) Alig várom hogy holnap is vezethessek :D -vizsgán-

    Sajnálom, hogy edddig nem így álltam hozzá a vezetéshez. A mai nap viszont tényleg jó volt :)

    Lehet, hogy holnap nem így fogom gondolni, de most még ezt érzem

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_960800 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_200045
    Torolt_felhasznalo_200045
    2010. november 18. 16:143010.
    haújjra = ha újra
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_960800 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_200045
    Torolt_felhasznalo_200045
    2010. november 18. 16:123009.

    Sziasztok!

     

    Serena.: Köszi, hogy leírtad a történeted, jól esik a bátorítás nagyon.:)"Irigyellek" hogy már túlestél az egészen, és szabadon vezethetsz:) Dettih: Sok-sok szerencsét holnapra(remélem, hogy jól emlékszem és tnyleg hnap vizsgázol.):)Menni fog, legalább Neked sikerüljön végre:) Oktatóm holnap megy be vizsgaidőpontot kérni, kiváncsian várom. Remélem nem 3 hét lesz megint, mert akkor tuti megölök vkit a hivatalba.:)A pótóráról: Én szeretnék venni, mert úgy érzem azzal, hogy haújjra elmegyek vizsgázni, úgy, hogy nem "gyakoroltam" semmit akkor ugyanott vagyok, ahol a part szakad. Az Oktatóm nagyon korrekt, soha nem eröltette a pótórát SŐT! vizsga előtt azért nem tudtam vezetni 2 hétig mert nem volt időpont(persze ez már a másik véglet, ez sem az igazi így).A lényeg: Nagyon várom már, hogy újra  vezetni tudjak és komolyan mondom a vizsgát is, mert tudom, hogy tudom, csak elizgultam tnap az egészet:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_960800 (0)
     
  19. 2010. november 18. 12:413008.

    A pótórázgatás az oktatóknak jó, mert sok autós iskola lenyomta az árakat (még így is drága) és az oktatók érdeke, hogy pótóráztassanak és ne lelkiismeretesen tanítsanak a kötelező órákon. (A pótórák drágábbak, mint a kötelező órák!). Ezen én is átestem, az oktatóm megvárta, míg a rossz kormányfogás rögzül bennem, s csak akkor szólt. Ja persze már a 2. óránkon közölte, hogy úgy látja, nekem szükségem lenen pótóráskra...no comment. Csak később váltottam oktatót, de én nem bántam meg, mert normálisat találtam a régi helyett.

    Ne izgulj, ne görcsölj, nekem szumma 10 pótórám volt és szépen átmentem a vizsgán.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_460518 (1)
    2006-09-28  06:51
  20. 2010. november 18. 12:323007.

    "megvolt a forgalmi vizsgám 2 hete és szuperül ment minden. Pedig 3 hetet kihagytam, pontosabban csak 1 órát vettem a vizsga előtti héten. 

    A vizsgabiztos jó fej volt, kb semmit nem beszélt a formalitáson kívűl (köszönés,bemutatkozás,  ezt kell csinálni, köszönöm megfelelt, viszlát)

     Jó volt azútvonal, a parkolásnál szívás volt, mert mindenhol az oktató szavaival élve kifutópályák voltak ahova repülővel is le lehet szállni, vagy kapubeálló volt. Így volt egy kis keringés, mire találtam megfelelő helyet, na ott meg azon aggódtam, hogy mögöttem 30-40 méterre körforgalmom volt és amíg parkolok nem tudnak kikerülni a mögöttem jövők a záróvonal meg a szembeforgalom miatt, torlódást csinálok, megbukom, leizzadtam mire leparkoltam   

    De nagyon gyorsan elrepült az a 40 perc, és egyáltalán nem izgultam menet közben-bár lehet, hogy azért mert akkor már 2. napja nem ment 38 fok alá  a lázam és annyira szarul voltam fizikailag, hogy nem volt erőm stresszelni "

     

     A lejtőn elindulásról:

     

    "Nekem ez a "feladat" azért stresszes, mert hiába hagyok helyet magam előtt, a mögöttem lévő beáll az autó seggébe, hiába látja, hogy tanuló autó vagyok, rámmászik. Én meg úristen mi van ha lefulladok és rágurulok?!

    Az oktató már csak röhög, amikor állandóan a tükröt bámulom :D

    De mindig elmondja újra és újra hogy nyugodtan, kicsit enged, megtart és gáz és csodaszépen elindulok.

    Mesélte, hogy volt egy tanulója, akinek ilyen szituban nem sikerült az elindulás, hát nekikoccant a mögötte jövőnek.

    A pali elkezdett patáliázni, hogy hogy lehet ekkora pancser a tanuló, összetörte az autót stb. Mire az oktató, hogy ácsi, zöldnél indult, lefulladt, ergo a mögötte jövő ment őbeléjük mert nem tartotta a követési távolságot. 

    Amióta hallottam már nem izgulok annyira :) "

     

    És a végére egy kis bátorítás 

     

    "A lentire reagálva, a sikertelen vizsgákkal nem (csak) az a baj, hogy egy rakat pénz mire az ember megkapja a papírt, hanem sokkal inkább az, hogy elveszi az ember kedvét a vezetéstől vagy ami rosszabb ha valaki 2. 3. sokadikra megy át és úgy alakul, hogy muszáj vezetnie, az totál önbizalomhiányosan kerül be a forgalomba és megeszik reggelire a rutinosabb autósok. A lényeg, hogy nem szabad úgy elindulni, hogy ma mit rontok el. Ha pedig valaki úgy érzi, hogy adott helyzetben helyesen járt el és az volt a legészerűbb manőver a baleset elkerülésére, akkor igenis le kell állni a vizsgabiztossal kvázi vitatkozni, hisz hiába vagyok tanuló akkor is én vagyok a "kapitány" én érzékelem a helyzetet, nincs senki a helyemben. Persze ha szabálytalan vagyok vagy hibáztam akkor azt el kell ismerni, de vitatható szituációkban nem sírni kell, hanem érvelni az igazam mellett. 

    Sokan azt gondolják, hogy értelmetlen, lehet, hogy valóban semmi haszna, de egyrészt legközelebb úgyis másik vizsgabiztos jön, másrészt mit lehet veszíteni? Jobb úgy mint álmatlanul forgolódni este, hogy de ha mondtam volna valamit... 

     

    Sok sikert mindenkinek, a továbbiakban is jövök a topicba, ha aktívak lesztek "

     
    előzmény:
    Serena. (3006)
    2010-11-18  12:27
  21. 2010. november 18. 12:273006.

    Sziasztok!

     

    Pár napja olvasom a topikotokat,  anno nekünk is volt amikor vezetni tanultunk, ugyan ezeken mentünk át  Idővel majd ti is mosolyogni fogtok az egészen! 

     

    Leírom az én történetem, hogyan lett jogsim és átmásolok onnét pár hozzászólást bátorításként, mert úgy látom az most rátok férne:

     

     szóval még februárban rutin vizsgáztam, úgy, hogy előtte lévő 2 nap folyamatosan szakadt a hó, a pálya nem volt letakarítva, stb. térdig érő hó volt. Azért buktam meg, mert a kapubeállásnál ahogy kanyarodtam átmentem a másik sávba. 

    Kértem a vizsgabiztost ezt legyen szíves elmagyarázni, amikor tökig érő hó van, ő hogy látta hol van centire pontosan a sáv?

    Azt mondta a hóban volt egy befedett nyomvonal ( igazából szánkót is húzhattak volna ott előtte) , azt kellett volna követnem, mert feltételezhető, hogy az a sáv. 

    Mondom, de ha S alakban kanyarog akkor meg úgy megyek, mert azt is feltételezem kanyargós a  sáv?! Tök igazságtalannak éreztem a dolgot, de legalább megpróbáltam kiállni a vélt igazamért, de hát hiába. Másodszorra szintén hóban, de takarított pályán tökéletesen jó volt minden.

     

     A forgalmi vizsgáról 

    " Na igen, már volt vizsgaidőpontom március 16-ára és nem hiszitek el, az oktató elfelejtette :@ Azt hittem a guta megüt, mentem is a vizsgabiztoshoz, hogy mi a teendő ilyen esetben, ő is csak ámult, hogy ilyet...

    Emberek vagyunk, persze előfordul az ilyen, egy rossz szavam sincs az oktatómra, mert 100%-ig elégedett voltam vele emberileg, szakmailag, a pedagógiai módszereit illetően is, ez egy szerencsétlen véletlen volt, és természetesen a borsos vizsgadíj innentől őt terhelte. "

     

     

    2 részletben küldöm, mert szokása lefagyni küldés közben 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_832236 (0)
     
  22. 2010. november 18. 09:503005.
    Tényleg ne keseredj el..én rutinon olyanért buktam...leírtam ám ide is..a mai napig bosszant...eleve első vizsgámra rögtön 2 biztost kaptam, ettől úgy berezeltem, hogy a műszaki ellenőrzésnél kb. elment a hangom mikor beszélni kellett, azt se tudtam hol vagyok..elmondtam mindent, de az indexnél leblokkoltam..ott ugye beültem a kocsiba, hogy gyújtást adjak, és valahogy biztonság érzetet adott hogy ott ülök, nem pedig kint állok mint egy szerencsétlen, és elmondatm én mindent, teljesen tökéletesen, csak ott már nem jártam körbe a kocsit..totál kihagyott az agyam..aztán  a rutin pályát úgy csináltam, hogy mind a ketten azt nézték kb, hogy centire pontos legyen, én meg olyan tökéletesen megcsináltam mindent, hogy előtte, se utána még soha..erre gondolhatod milyen hideg zuhany volt mikor visszaáltunk, hogy mondták már akkor megbuktam mikor még el sem indultam..a másodikon sokkal pancserebb voltam, de olyan rendi vb volt, hogy még meg is dícsért. Az előttem lévő srác behúzott kézifékkel vágott neki a gyorsító pályának, még ő is átment.  Sok múlik a vb-n, meg rajtunk, hogy milyen formában vagyunk. Az a baj, hogy megy ám nekünk szerintem minden, úgy ahogy ennyi óra után elvárható, de nem vagyunk hibátlanok, talán évek múlva se leszünk azok, és a stressz helyzet sok mindent kihoz az emberből...sok rosszat...remélem legközelebb nagyobb szerencséd lesz!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_200045 (3004)
    2010-11-18  05:03
  23. Torolt_felhasznalo_200045
    Torolt_felhasznalo_200045
    2010. november 18. 05:033004.

    Mostmár úgy vagyok vele, hogy "várom" a következő vizsgát, hogy megmutassam magamnak/oktatómnak/vizsgabiztosnak, hogy igenis tudok vezetni. Viszont nagyon félek, hogy mivan ha nem sikerül másodszorra. Tudom ,hogy nem dől össze a világ, de...

    Az a baj, hogy ha megint 3 hétre kapok csak vizsgát az sok idő, és az oktatóm tele van tanulókkal, így elég képlékeny, hogy mikor fogok tudni vezetni..

    Na jó nem panaszkodom tovább, csak pozitívan fogok innentől a dolgokhoz állni...:D

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_832236 (0)
     
  24. 2010. november 17. 23:133003.
    ne add fel! engem másodjára huztak el. Én azt tanácsolom, hogy mielöbb ülj autóba, és ne halogasd, én is így tettem az elsö vizsga után, túl sokáig nyalogattam a sebeim, és teljesen leblokkoltam, nagyon nehéz volt vissza tornáznom magam arra a szintre ahol voltam.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_200045 (3002)
    2010-11-17  18:44
  25. Torolt_felhasznalo_200045
    Torolt_felhasznalo_200045
    2010. november 17. 18:443002.

    Mostmár azért nem látom olyan sötéten a dolgokat, csak még nagyon friss volt az élmény.:)

    Tudom, mert nekem is mindenki ezt mondogatta állandóan, de tényleg a legnagyobb tanács amit így vizsga után mondani tud az ember, az az, hogy nem szabad izgulni és idegeskedni.

    Én saját magammal cse..em ki, mert már amikor megláttam az emelkedőt azt mondtam magamba, hogy tuti lefulladok, és így is lett csodák csodájára.Szóval csak lazán..:)

    És menni fog az a vizsga, és igenis túl lehet élni én vagyok az ékes példa rá..:) :D

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_832236 (0)
     

Címlap

top