Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kicsi melé picit

ihászné
Létrehozva: 2008. június 6. 20:26

Sziasztok!

 

Gondoltam indítok egy topicot azért, hogy tanácsokat kérjek abban, hogy mire is kell figyelni ha pici gyereke van az embernek és hamar szeretne testvért neki. Én 20 éves vagyok van egy 10 hónapos kislányom és most tervezük a másodikat, ha minden jól megy márciusra, de persze ez még nem biztos. várok mindenki aki szeret beszélgetni a témában vagy bármibenszívesen fogadok tanácsokat, hogy mire vigyázzak a terhesség alatt, és a szülés után. Jó kis bevállt tippeket két babáhozés Bárkit aki tervezi vagy várja a babáját!

  1. 2009. július 5. 10:553576.

    Hú, Timi sajnálom! Azért én még drukkolok, hogy minden okés legyen!

    Ancsa, elfelejtettem írni, hogy múltkor nagyon szupi képeket tettél fel a fiúkról!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2009. július 5. 10:523575.

    Sziasztok! Hú, mennyit kell visszaolvasom, de örülök, hogy írogattok!

    Timi, halkan én is gratulálok a poz.teszthez és csodállak a bátorságodért (ezt ne rossz értelemben vedd, hanem dicséretként)!Ja és tüneményesek a gyerkőcök!

    Maris, üdv a kis csapatunkban, nagyon szépek a gyerkőceid és végre még egy kislány, ugyanis a fórumon a fiúbabók vannak többségben!

    Lélek, Eszterkéd is milyen nagy lány már és milyen szép!

    Bendianyu,jó, hogy most már nálatok is javul a helyzet és szuper, hogy így szeretik egymást a tesók!

    Enci, látom, Bene is nagyon belehúzott, hamarosan már szalad, te meg utánna!

    Zsemóka, hogy szalad az idő, már te is nem sokára szülni fogsz! Gratula a kisfiadhoz!

    Bea, ti jól vagytok? 

    Sacipria, üdv újra a fedélzeten! Szerintem a tesókocsi jó dolog, igaz mi nem vettünk, csak fellépőt. A kenguru szerintem ha messzire mentek, nem túl kényelmes a picinek, de ez csak az én véleményem. Hozzáteszem, hogy nekünk autónk nincs, csak anyuéknak, ha messzire kellett menni, akkor apu vitt minket, de orvoshoz vagy sétálni babakocsival mentünk+ ugye Bogi a fellépőn.

     

    Kriszti, ez a terméskő a falra jól hangzik, hozol majd képeket róla, ha kész lesz? 

    Rólunk: Zoncsi 10-én már 11 hós lesz, ha fogom a kezecskéit, akkor már megy pár lépést, vagy ha valami mellett feláll, akkor úgy is szépen sétál. Imádják egymást Bogival, viszont semmi pénzért nem akar a járókában lenni, így kicsit macerás a dolog, akkor érzi jól magát, ha szabadon bemászhatja a lakást.

    Bocsi, ha kihagytam valakit, de kicsit sietek!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2009. július 5. 10:433574.

    Sziasztok!

     

    Kriszti: Kitartás!!!!!! Én is hamarabb szerettem volna szülni,de Gellértet túl hordtam,SEbi pedig 38.héten sürgős császár. Mi a kiságynak kiszedtük a korlátját,mikor már egyedül le tudott mászni az ágyról,kb.10-11 hósan,és ügyesen megtanult egyedül kimászni,így nem kellett emelgetnem. Ha már jár Simon,szerintem megpróbálhatjátok.

     

    sacipria: Nálunk 19 hónap van a fiúk között,és nagyon jó így. Imádja a kisöcsit,mindig szeretgeti Gellért. Az elején necces volt kb.2 hónap,kicsit hisztis lett a fiú,hogy több figyelmet kapjon,gondolom,de ez rendeződött szépen. A tesót sohasem bántotta,csak esetleg véletlenül és minket sem büntetett,de ilyen is előfordul. Én sokszor mondtam neki,hogy baba van a pocimban,mutattam mikor pici babát láttam,pár heteset,akár tv-ben is,hogy ilyen baba van anya pocijában,és hamarosan kiveszi a doktornéni,és itt lesz velünk. Majd szeretgetheti,puszilgathatja,simizheti stb. Itt fog aludni,és mutattam.Még van időd felkészíteni Dorottyát. A pocimat is mindig simizte,hallgatta bent a babát.

     

    Na már megint csak eddig jutottam,majd még jövök!!!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2009. július 5. 10:423573.

    Sziasztok!

    csináltam ma egy (kettő) tesztet és - úgy látszik ez a baba (se) akart maradni még nem jött meg és még egy halvány remény van bár nem íbzom benne hisz erősődni kéne nem eltűnni a csíknak...

     

    nme hiszem el hoyg ez emgint megtörténik...nagyon szomorú vgayok tutti hogy vagy felszívódott vagy ott van de nem él...

     

     

    előzmény:
    ihászné (1)
    2008-06-06  20:26
  5. 2009. július 5. 10:293572.
    Kriszti, milyen az a tesókocsi, és mennyibe kerül? Olyan mint egy ikerbabakocsi, hogy mind a kettőjüket tudnám majd tologatni benne? Nem lenne akkor egyszerübb inkább egy kenguru a kicsinek, a "nagy"-nak meg vinni az esernyőre csukható kis kocsiját??? Én most csak hangosan gondolokozom, lehet hogy nincs igazam, nyugodtan irjátok meg a véleményeteket!!! :-))
    előzmény:
    kriszti7 (3571)
    2009-07-05  09:08
  6. 2009. július 5. 09:083571.

    Sziasztok!

     

    Szambea! Istenigazából semmi előjele nincs, hogy korábban megszülnék, minden rendben van velem és a babával is. De ugyanígy voltunk Simonnal és mégis 36 hetesen úgy döntött, előbújik. Akkor sem volt semmi előjele! Igazából nem is bánnám, ha kicsit hamarabb jönne. De annyira ez van a fejemben, hogy tuti még rá is húzok majd!

    Csak az az igazság, hogy egyre nehezebben viselem a nagy pocakot ebben a melegben. Simon is egyre jobb súlyban van, este már nehezemre esik belehajolni a kiságyba és akár többszőr is kiszedni onnan, meg visszarakni. Na, de nem panaszkodom, úgyis úgy lesz ahogy az a nagy könyvben meg van írva. Meg lehet, hogy egy kicsit parázok is már.

     

    Sacipria! Nagykanizsán fogok szűlni, mert területileg oda tartozunk. De sajna ott csak akkor jöhet be a fogadott dokim, ha éppen bent van a kórházban. Tehát, elég kicsi rá az esély, hogy éppen nappal szülök, vagy őt csípem el az ügyeleten. Meg itt a szabadságolás időszaka is! Pedig most nagyon szeretnék nála szülni, mert Simonnál nagyon rendes volt és utána is.

    Mi idén kihagyjuk a nyaralást, ahogy tavaly is. De egy-egy napra azért elruccanunk a Balcsihoz, meg egy közeli tavacskához. Meg néha felmegyünk a szőlőhegyre, ha éppen nincs mindenkinek halaszthatatlan dolga. Tegnap meg kitaláltam és átmentünk egy pléddel a szomszédos focipályára, meg játékokkal, fűnyíróval (most ez a favorit) és játszottunk, piknikeztünk. Simon nagyon élvezte a nagy teret, meg én is, hogy nem kell mindig utánafutnom és rászólni, hogy ne szabad, mert általában túl messze nem merészkedett.

     

    Bendianyu! Gratulálok az ügyes bilizéshez! Már én is nagyon várom ezt az időszakot! Addig talán a kicsi háromórás szoptatásán is túlleszünk és lesz időm Simonra figyelni. Csak sajnos tél lesz, és talán így nehezebb (már ahogy hallom), de tuti neki is sikerül egyszercsak. Meg igazából, ha a jövő nyárra lesz szobatiszta, akkor sem vagyunk elkésve sehonnét. Oviba nem akarom vinni, sőt. Ha lehetőségem lesz rá, és idegileg is bírom, akkor csak egyszerre vinném őket. Sajna nem a legjobb véleménnyel vagyok az óvónői csapatról sem, így minél később anál jobb. Gyerek meg van bőven a családban is és a környéken is!

     Remélem, most már tényleg meggyógyulnak a gyerkőcök, mert tudom milyen rossz a beteg csöppséggel, főleg kettővel. 

     

     Maris! Tesókocsit én is vettem, remélem ki is használjuk. Meg kaptam már kiságyat is, már csak a matrac, meg az ágynemű hiányzik belőle.

     

    Már a 62-es ruhák is a szekrényben figyelnek kivasalva!

    No, lassan megyek, mert legalább gyorsan ki kellene söpörnöm és felmosni, mire Simon felébred. Szerencsére főznöm nem kell, anyóshoz vagyunk ebédre hivatalosak. Sajnos a férjem este 7-ig dolgozik.

    Ja, és munkásom is van. Tegnap nekiláttak a ház lábazatát szépen rendbehozni. Úgy örülök, hogy lassan, de biztosan kívülről is rendbe leszünk! Jövő héten veszünk még terméskövet a lépcsőre, aztán készülhet a korlát. 5 éve lakunk itt, és már jó lenne egyszer a végére érni!

     

    No, puszi mindenkinek! Jó sokat írtam!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2009. július 4. 18:073570.

    Sziasztok!

     

    Megjöttünk  a két hetes nyaralásból, és már kezdem magam összeszedni, eddig csak mosás, takarítás, főzés, mosás, takarítás, főzés volt a program, megspékelve, hogy Dorottyámat eléggé megviselte ez a két hét, (ahogy ez lenni szokott, ha kimozditjuk) a másodikon már sokat sirdogált, és mikor megjöttünk, még 4-5 napig állandóan oda volt. Na meg most kezdődött az a korszak is el, hogy ha nem lát, sírva fakad... nagyon drága egyébként, engem cseppet sem zavar!!! Egyszóval nem volt könnyü ez a pár nap. Ja arról nem is beszélve, hogy a hányingeres korszaknak még nincs vége, holott már a 11. hét végén járok, igy napközben muszáj lefeküdnöm többször is. Szerencsére kicsi bogaram ált. 3x alszik napközben, igy min. 1x én is tudok vele aludni.

    Közben meg állandóan azon morfondirozok, hogy jövőre milyen lesz két kicsivel nyaralni menni???

     

    Ti hova mentetek vagy jártok velük? Van valamilyen jó hely, ami nem tul drága, és tudnátok ajánlani???

     

    Maris, nem semmi a két gyerkőc! Gyönyörüek, és hogy birod? Nem tul fárasztó? Van segitséged, vagy egyedül is megy? Főzöl, vagy megoldod máshogy? Van napirendjük? Nem zavarják egymást benne? Ne haragudj, de még annyi mindent tudnék még kérdezni... :-))

     

    Kriszta nálunk 17 hónap lesz, (majdnem mint nálatok) ezért is rettenetesen kivancsi vagyok az élményeidre, remélem azért néha-néha majd beszámolsz. Te jó ég, már alig van pár heted... :-))))

     

    Na megyek, lassan kezdődik az esti program...

    Igyekszem most már gyakrabban jönni!

     

    előzmény:
    maris78 (3564)
    2009-07-03  08:12
  8. 2009. július 4. 14:023569.

    sziasztok!

     

    Kisfiam Robi,lányom Alexa,de ő Giginek van becézve,mikor pocis lettem és mondtam a fiamnak,h tesó lesz,akkor rám nézett,elmosolyogta magát és közölte Gigi,azóta igy hivjuk....sokszor odabujt a pocimhoz és mondta Gigi,közben meg vigyorgott,sőt ha babás képet látott,akkor is mondogatta h Gigi és simizte...

    kb.1 hét után esett le a fiamnak h bizza már nem egyedül van,aznap este volt egy hatalmas hiszti...azóta is van napi egyszer,de nem vészes,szóval azért van féltékenység...

     

    Kriszti, a 15 hónap se lesz semmi.....hol szülsz?? Zegen? kinél?

     

    Tesókocsink van már,de ugy kaptuk,azonkivül meg van 4 db. babakocsink...4db,kiságyunk..minden rokon adott valamit,mikor még a fiam született, én meg mindig elfogadtam,igy legalább sok mindent nem kellett megvenni most,bár akkor nem is gondoltam h hugi ilyen hamar érkezik...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_235715
    Torolt_felhasznalo_235715
    2009. július 4. 09:013568.

    Sziasztok!

    Kriszti:Miért jár ennyit a fejedben az a gondolat,hogy nem húzod ki a 36.hétig?Van valami probléma a terhességgel vagy veled vagy a babával ,ami okot ad erre?

    A fiaddal csak megindult simán a 36.héten?

    Lehet már írtad de most nem emlékszek rá.

    Nekünk is sokáig volt két pelusosunk.

     

     

    maris:tündériek a gyerekek a képen.Hogy bírod a kettővel?Lesz tesókocsitok?

     

    Bendianyu:Sajnálom,hogy sokat betegek a gyerekek!Nálunk is így volt az egyik beteg lett utána a másik is.Mi rengeteget voltunk kórházban is velük.Az még jó,ha otthon tudod kezelni őket.Amugy porlasztót nem használtatok még?Meg lehet előzni vele a légúti betegségeket.Nekünk napi 2szer kellene megelőzésképpen.

    Mesinek is én vágom a haját.Hát nem profi de nyárra jó.

     Amugy csak nekem nem írtál,csak nem haragszol valamiért?

     

    előzmény:
    bendianyu0 (3566)
    2009-07-03  22:15
  10. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. július 3. 22:163567.
    még kép
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. július 3. 22:153566.

    Sziasztok!
    Na remélem most tudok válaszolgatni, Bendi már alszik, Lucát apa altatja...elég nehézkesen megy, de ez nálunk nem újdonság.

    Mondjuk én is nagyon álmos vagyok már.

    Kriszti: nem semmi, hogy már 32 hetes vagy, nemrég csatlakoztál. Hihetetlen hogy repül az idő.

    Mondjuk én is alig hiszem, hogy Bendi már elmúlt 5 hónapos, még most született. És nemsokára már nagyfiú lesz. Úgy szeretem ezt a picibaba korszakot, nem akarom , hogy vége legyen, még ha a többi korszak is szép. Imádom a kis hurkás lábait, jajjjjj, azt hiszem nem kell mesélnem

    Én is magam vágom Luca haját. Nem mondom, hogy tökéletes, de megteszi. Addig rövid lesz a haja, amíg meg nem szereti a hajmosást. mert az nagyon nehéz mostanság. Remélem kinövi hamarosan. Most a fülbevalóra van rákattanva. Ki fogjuk lyukasztani neki (bár én nagyon tartok tőle), nem is attól, hogy akkor sírni fog, hanem, hogy utána folyton piszkálni fogja, mert nincs hozzászokva, hogy van a fülében valami, és félek, hogy elfertőződik vagy ilyesmi.

    Mostanában már jó úton haladunk a szobatisztaság felé. Másfél éves kora óta szól, ha kakálni kell, ezzel nem volt probléma. Mióta jó az idő, kipróbáltam, hogy csak bugyit kap nappal. Néha becsorog, de általában szól, meg ha csorog, akkor is szól, de csak pár csepp szokott a bugyiba menni. De gyakran sokkal hamarabb szól. Nem tudom pl. autóban merjem-e pelenka nélkül utaztani? Vagy ennek mikor jön el az ideje? És éjszaka? Godnolom az még hosszú lenne neki.

     

    Maris: üdv köztünk, nagyon tündériek a gyerekek. Én is pont azon gondolkodtam, hogy nálatok biztos nincs még testvérféltékenység, tök jó, hogy együtt nőnek fel, olyan majdnem, mintha ikrek lennének, csak a tesó néhány hónappal később került előGyönyörűek!

    Utólak én is vállalnám ilyen korán a másodikat (nálunk 21 hó van köztük, egy éves volt Luca, amikor tehres lettem).

     

    Timi: mikor mész dokihoz? Úgy csodállak, még mindig (és kicsit irigy is vagyok, tök jó, hogy megint babát vársz!)

     

    Lélek: viselkedésileg szerintem tök jól állunk. Nem azt mondom, hogy nincsenek hisztik, de valahogy jelentősen lecsökkentek. Luca már nem veri Bendit. Simogatja, puszilgatja. Mondjuk a játékokat redszeresen elveszi előle, a lelkére kell beszélni, hogy egyet-egyet válasszon ki, és adja oda neki. Pl még a túró-rudis papírt (ha azzal játszik Bendi), azt is elveszi, és inkább kidobja a kukába. De általában azért jut is valami játék Bendinek. Bendi meg le nem veszi a szemét Lucáról, ő az Isten!!! Olyan aranyosak. Komolyan újabban olyan melegség tölti el a szívem, ahogy rájuk nézek. Az első négy hónap kész gyötrelem volt, rémálom, most meg valami megváltozott köztük. Remélem ez így is marad. Most tök jól érezm magam velük.

     

    MI még mindig betegek vagyunk, vagyis a gyerekek. Hihetetlen május óta folyamatosan nyomják, hol egyik, hol másik, hol mindkettő, vagy mindhárman velem együtt....Szeretnék már kikeveredni...

     

    Zsemóka: gratulálok a bilizéshez, ügyes Bogci! És a kis kukacoshoz is

     

    Lélek: teljesen átérzem a vezetés-helyzeted, én sem vezeket aktívan, de elhatároztam, hogy nyár végére muszáj!!!! Anyukámék egy vidéki kisvárosban élnek, ott tudok vezetni. Mi Pest mellé költöztünk, dombon lakunk, itt nem tudok vezetni. Nem tudom normálisan elindulni kézifékkel. Vagyis időnként sikerül, időnként nem, és olyan égő, ráadásul balesetveszélyes. És félek a gyerekkel menni, mert sosem bocsájtanám meg magamnak, hogy bármi bajuk esne miatta. Ez tesz leginkább görcsössé. Pedig muszáj, mert így meg be vagyok zárva, tőlünk minden km-ekre van sajnos, még egy árva bolt sincs erre. Már megbántam egyébként, hogy elköltöztünk. Vagyis, hogy ide. :((((

     

    Teszek pár képet, és megpróbálok gyakrabban jönni...

     

    Enci: Benének meg a felálláshoz!!! Mennyi idős! Tök jó! Miket csinál még? mIkor kezdett ülni, mászni? Már alig várom, hogy az én porontyom is csináljon ilyeneket.

    előzmény:
    kriszti7 (3565)
    2009-07-03  21:04
  12. 2009. július 3. 21:043565.

    Sziasztok!

     

    El sem hiszem, de Simon már alszik! Ezek szerint sikerült jól kifárasztani napközben! Bár az én lábamat is meg lehet nézni, de talán az éjszaka apad egy kicsit!

    Holnap megyek vásárolgatni a Kistesónak, már egyre jobban rá vagyok kattanva, pedig azért még legalább 4 hetet jó lenne kihúzni (32 hetes vagyok).

    Ja, nem is meséltem. Tegnap levágtam Simon haját! Nem lett olyan szuper, mint ha fodrász csinálta volna, de azért ki merem vinni az utcára!

     

    Maris!

    Szépek a gyerkőcök! És mindkettő pelusos! Nemsokára én is megtudom! Hogy hívják őket? Én zalai vagyok, nem is élünk túl messze egymástól! A nagy hogy fogadta a kicsit? Nekem 15 hónapos lesz Simon, amikor Dani megérkezik! Nagyon kíváncsi vagyok. Gondolom, nála még jele sincs a féltékenységnek?! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2009. július 3. 08:123564.

    szia!

     

    szombathelyi vagyok,de betlepülő,mert körmenden éltem előtte. Mindkét baba váratlan volt, csak ugy jöttek,főleg a lányomnál volt nagy meglepődés,h a 6 hetes megvonás után egyszerre sikerült is összehoznunk...most óvatosabbak leszünk,mert még nem szeretnénk harmadikat és szerintem én se bírnám a harmadik terhességet egymás után..mindkettő természetes szülés volt..a második az nagyon gyors is..

     

    mellékelek képet, a nagy 86cm és 11kg..a kicsi meg 3,2kg és 51cm...a képen,azóta már hizott. 

    előzmény:
    kriszti7 (3561)
    2009-07-02  21:36
  14. Torolt_felhasznalo_235715
    Torolt_felhasznalo_235715
    2009. július 3. 08:023563.

    Sziasztok!

    Lélek ez már szokás kérdése és Szabinak meg Mesinek nem szívesen adok bolti kenyeret!

    Tudod amilyet én sütök,azt meg a pénztárcánk nem engedi megvenni készen és az olyan finom sincs!Amugy nem haragudtam meg mindenki ezt kérdezi elsőre.Tudod ez szokás kérdése már igénylik,tegnap nem sütöttem,és már keresté ka sütit nem kellett a bolti kuki.

     

    Már jobb végre kicsit nyugodtabb lettem és nem tarto ka rohamtól annyira már!

     

    Maris üdv köztünk!

     

    előzmény:
    Lélekbúvár (3557)
    2009-07-02  21:07
  15. 2009. július 3. 07:553562.

    szisztok!

     

    Köszi a dícséreteket!

    Lili most 20án lesz 2 éves Ádi meg 4én lesz 3 hós.

     

    Lélek a te manóid is csudaszépek!

     

    Bendi: kitartás és jobbulást!

     

    nincs semmi jelem (bár most fájpicit a fejem de ez az időjárás miatt) szóval még tök ok vagyok

     

    ma amgyünk Ádival oltásra így ma nem elszek majd csak este mert utána megyünk vásárolni és anyukámékhoz!

     

    puzsi mindenkienk!

    előzmény:
    ihászné (1)
    2008-06-06  20:26
  16. 2009. július 2. 21:363561.

    Szia Maris!

     

    Üdv köztünk! Gyere és mesélj magatokról!

    előzmény:
    maris78 (3559)
    2009-07-02  21:21
  17. 2009. július 2. 21:343560.

    Sziasztok!

     

    Megvagyunk ám mi is, köszönjük!

    Kedden voltam 32 hetes vérvételen! Rettenetesen rohan az idő! És két és fél órát vártam, mire végre levették a vért!

    Két hét múlva megyek tanácsadásra, utána már sűrűn kell mennem! Attól félek, hogy a dokim augusztusban szabin lesz! Remélem még két hét múlva tudok vele beszélni, hogy azért megfogadjam, hátha mégis szerencsém lesz! Nálunk sajnos nem lehet orvost fogadni. A dokim csak akkor jöhet be a szüléshez, ha a múgy a kórházban tartózkodik! Tehát, elég nagy szerencse kell hozzá, hogy éppen bent legyen. Pedig, most nagyon szeretnék nála szülni, hisz a múltkor is nagyon rendes volt! Pocaklakóm naponta többszőr csuklik! Azt hiszem, még nem fordult be sajna. De talán még meggondolja magát!

    Simonnal még mindig küzdünk, nem bírnak előbújni azok a fránya fogacskák.  

     

    Timi! Halk gratula a kétcsíkosért! Nagyon aranyosak a gyerekek, nem csodálom, ha még egy ilyen szépséget szeretnétek! 

     

     Zsemóka! Hűha, már Te is félidős vagy! Boginak gratula a bilibe pisiléshez!

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2009. július 2. 21:213559.

    sziasztok

     

    bocs,h bepofátlankodok,csatlokzhatok hozzátok?

    van egy 11 hós kisfiam és egy 2 hetes kislányom... 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2009. július 2. 21:123558.

    Bendianyu, jobbulást a gyerkőcöknek, viselkedésileg hogy álltok? 

    Teszek képeket, a kalapos mai termés!

    Ja, Timi, nagyon édesek a gyerekek!!!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2009. július 2. 21:073557.

    Sziasztok! 

    Timi, nagyon bátrak vagytok, minden elismerésem a Tiétek, fiatalok vagytok, előttetek(meg a gyerekek előtt) az élet! Gratulálok!!! Sok sikert és jó egészséget kívánok nektek!

    Zsemóka, nagyon gratulálok a kisfiúhoz!!!

    Szambea, remélem, nem haragudtál meg a múltkori soraim miatt!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. július 2. 14:383556.

    Sziasztok!

    Ihászné, gratulálok, szépen látszik a második csík. Gyönyörűek a gyerekeid. Mennyi idős a lánykád? Nagyon helyesek? Hogy bírod? Van hányingered ilyesmi? Csodállak a bátorságodért!Bárcsak én is megtehetném, hogy legyen harmadik, de sajnos nem vállalhatunk, elég sok érv szól ellene egyelőre.

    Este írok bővebben, remélem lesz időm.

    Sajnos mindkét gyerek beteg megint, folyton betegek mostanában. Bölcsibe nem jár Luca, letettem róla a sok betegeskedés miatt. Majd ovival kezd, addig Bendi is nagyfiú lesz, és meg sem fog kottyanni neki némi betegség.

     

    előzmény:
    ihászné (3552)
    2009-07-01  19:26
  22. Torolt_felhasznalo_235715
    Torolt_felhasznalo_235715
    2009. július 2. 05:493555.

    Sziasztok!

    Timi:Nagyon szépek ezek a képek!No meg a gyerekek!

    Én ma már obban érzem magam a bőrömbe,kissé depis vagyok,de ma már jobb.Sajnos sokat keményedek és feküdnöm kellene,de nehezen megy.Mesit hordjuk oviba 20.áig így nem olyan nehéz.

     

    A segítséget azért kérdeztem,mert már az is jó ha tényleg baj van valamelyik gyerekkel,vagy valahová el akartok menni pl:havi bevbásárlás nem kell mindenhová kényszeresen gyerekkel mennetek.az is jó nagyon.Nálunk annyi időre nem volt senki,hogy a férjem munkába tudjon menni míg én a kórházban voltam.

    Mert 3gyereknél azért néha 1-2óra szabadság is szabadság.

     

    Kriszti:Merre jársz??Simon és a pocak hogy vannak?

     

    Zsemóka:Üdv a fiús anyák táborában!!!

     

    előzmény:
    ihászné (3551)
    2009-07-01  12:03
  23. 2009. július 1. 19:283554.
    3
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2009. július 1. 19:273553.
    2
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2009. július 1. 19:263552.

    Hali!

     

    csináltam du még egyet ami má sfajta és az is halvány + lett!!!!

     

    na teszek fel képeket (3 hsz nyit )

    előzmény:
    ihászné (3551)
    2009-07-01  12:03

Címlap

top